Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Unia Europejska przedstawiła strategię walki z antysemityzmem. Będzie jeszcze większa cenzura.

Posted by Marucha w dniu 2021-10-06 (Środa)

KE przedstawia strategię walki z antysemityzmem w Internecie. Komisja będzie wspierać utworzenie europejskiej sieci ekspertów i „weryfikatorów”, jak się teraz ładnie nazywa cenzorów. W skład „weryfikatorów” wejdą także stowarzyszenia żydowskie.

Cel jest prosty – „zwiększenie usuwania nielegalnych treści”. Plan przedstawiono 5 października. To odpowiedź Komisji Europejskiej na „niepokojący wzrost” antysemityzmu. Mieści się w nim walka „mową nienawiści” w Internecie, wzmocnienie ochrony synagog i promocja przekazywanie historii holocaustu.

Problemy z antysemityzmem ma głównie kilka krajów zachodnich. Jest to zresztą związane dość często z dużą ilością wyznawców islamu. To emigranci przywlekli ze sobą pewną niechęć np. do Izraela, która zresztą ma mało wspólnego z antysemityzmem, który pojawiał się wcześniej w Europie. Problem dotyka głównie Niemiec, czy Francji.

Można się jednak obawiać, że narzucanie jakiejś „strategii unijnej” obejmie i Polskę. Można sobie wyobrazić w roli „weryfikatorów” osoby w rodzaju Katarzyny Markusz i jej podobnych, którzy zawsze jakiegoś antysemityzmu się dokopią… W dodatku biorąc pod uwagę jak łatwo dziś lewacy obdarzają wszystkich, tylko nie siebie (chociaż tu najbliżej), epitetem „faszyzmu”, skończy się po prostu na jeszcze większej dawce cenzury.

KE stwierdziła ustami swojego wiceprzewodniczącego Margaritisa Schinasa (odpowiedzialny za promowanie europejskiego stylu życia), że „w czasie pandemii i kolejnych blokad byliśmy świadkami odrodzenia starych spiskowych teorii” i „eksplozji antysemickich treści w Internecie”.

Według badania przeprowadzonego przez Komisję liczba publikacji antysemickich np. w języku francuskim wzrosła siedmiokrotnie, a w języku niemieckim – trzynastokrotnie. Martwić się i działać powinny jednak Paryż i Berlin. Przerzucanie tego tematu na całą Unię, powinno innych po prostu obrazić.

Grecki komisarz dodał, że „antysemityzm nadal jest nie tylko ciężarem przeszłości, ale także straszliwym zagrożeniem dla współczesnej Europy”. Przytoczył tu ataki na synagogę w Halle w Niemczech w 2019 roku, sklep Hyper Cacher w Paryżu w 2015 roku i muzeum żydowskie w Brukseli w 2014 roku. Jakoś jednak osadzenia się islamizmu w Europie z tym nie powiązał.

Według Agencji Praw Podstawowych UE, dziewięciu na dziesięciu Żydów uważa, że w ich kraju nasilił się antysemityzm, a 38% rozważało emigrację, ponieważ nie czują się już bezpiecznie w Unii Europejskiej. Właśnie takie dane skłoniły Komisję Europejską do przedstawienia po raz pierwszy strategii poświęconej wyłącznie „walce z antysemityzmem”, który to temat wcześniej łączono z ogólną „walką z rasizmem”.

Źródło: France Info
https://nczas.com/

Dlaczego żymianie nachalnie, masowo pchają się do krajów, gdzie rzekomo są prześladowani? Czy nie mają swojego kraju, Izraela – a nawet dwu, wliczając w to USRael?
Admin

Komentarzy 15 do “Unia Europejska przedstawiła strategię walki z antysemityzmem. Będzie jeszcze większa cenzura.”

 1. walerianda said

  I całkiem słusznie. Popieram w całym aspekcie. Przecież jest demokracja więc mają pełne
  prawo do samoobrony. A co, może maja brać przykład z Polaków pozwalających na wszystko obcym?

 2. Marek said

  Proponuję zatrudnić, jako cenzora w Gajówce, naszego Pana Mordkę.
  Proszę się nie uchylać od odpowiedzialności i przyjąć jakże ważną w obecnym czasie funkcję.
  Z góry dziękuję.

 3. Antares said

  „Martwić się i działać powinny jednak Paryż i Berlin.”
  G….., wcale nie muszą się martwić. I tak Eskimosi powiedzą że my jesteśmy największymi antytasiemcami.

 4. wanderer said

  Pan Mordka jakos dawno nie pisuje..

 5. wanderer said

  Niech sie cenzuruja. Takie czasy zgotowali, ze beda musieli oplotkami uciekac. Jeszcze troche.

  Nieliczni poczciwi (jesli sa) niech maja pretensje do swoich ziomkow.

 6. Piskorz said

  re art /Panie Marucha, mają jeszcze Birobidżan, nie można zapomnieć.
  Ciekawe państewko /pomysł Stalina ?/; wyd. Czarne wydało książkę o nim; dosyć ciekawa. Flagę mają ładną.

  ——
  Tak jest.
  Admin

 7. jok said

  W interesie Żydów jest więc eskalowanie niegroźnych dla nich form „antysemizmu””, ale wyglądających na prymitywne i agresywne. Oczywiście także „okazywanie przerażenia antysemizmem”

  W interesie Ż jest więc by pojawiało się jak najwięcej mazania po murach oraz mówienie/krzyk o ich strachu z tego powodu.

  Wszelkie działania unii oraz innych gremiów, organizacji, wynoszenia na piedestał ich „strachu przed antys.”, będą raczej powodować chęć eskalacji przez Żydów korzystnych dla nich „zachowań”/sytuacji.
  A ich elity chyba umieją działać skutecznie w zbiorowym interesie plemiennym.

  Będą sobie sami mazać po murach – jak to robią już dziś w niemałym zakresie – i odcinać kupony…

  Piękny samograj

 8. Marucha said

  Pieniądze (ogromne) na „walkę z antysemityzmem” dadzą podatnicy, a nie żymianie, których stać na kupienie całego świata.

 9. zen said

  „Antysemityzm” to zdrowy odruch obronny przeciwko żydowskim machinacjom, kłamstwom i morderstwom na masową skalę, patrz: tzw. rewolucja październikowa. Smród po nich nie zostanie, ani wspomnienie, ponieważ Bóg wymaże z ludzkiej pamięci diabelska przeszłość – ciekawi mnie dlaczego ludzie boją się tych człekokształtnych ludzików diabła, a nie boją się Boga Żywego, który „ciało i ducha może zniszczyć w Gehennie”?

  I Henocha 63:1-12. ” W owych dniach potężni królowie, panowie ziemscy będą błagać aniołów kary, którym zostali wydani, o chwilę zwłoki, aby mogli upaść i oddać cześć Pan Duchów oraz wyznać przed Nim swoje grzechy. Będą błogosławić i chwalić Pan Duchów i powiedzą: „Błogosławiony niech będzie Pan Duchów i Pan królów, Pan potęgi i Pan bogactwa, Pan chwały i Pan mądrości! Wszystko, co tajemne, jest przed Tobą jasne, a moc i Twoja po wszystkie pokolenia, Twoja chwała na wieki wieków. Głębokie i nieprzeliczone są wszystkie Twoje tajemnice, a Twoja sprawiedliwość niezmierzona. Teraz wiemy, że powinniśmy chwalić i błogosławić Pana królów i Tego, który jest Królem nad wszystkimi królami”. Powiedzą: „Kto nam da chwilę zwłoki, abyśmy mogli chwalić, dziękować i błogosławić Go i wyznać nasze grzechy przed Jego chwałą? Teraz oczekujemy trochę zwłoki, ale nie znajdujemy. Jesteśmy wypędzani i nie otrzymujemy [jej]. Odeszło od nas światło i ciemność będzie naszym mieszkaniem na wieki wieków. Bo nie wyznaliśmy naszej wiary wobec Niego i nie chwaliliśmy imienia Pana królów i nie uwielbiliśmy Pana za wszystkie Jego dzieła. Całą naszą nadzieję złożyliśmy w berle naszego królestwa i w naszej chwale. Nie zbawi On nas w dniu naszego ucisku i klęski i nie znajdziemy chwili zwłoki, by wyznać, że nasz Pan jest wierny we wszystkich swych poczynaniach, we wszystkich swych sądach i sprawiedliwości i że Jego sądy nie mają względu na osoby. Odeszliśmy od niego z powodu naszych czynów, a wszystkie nasze grzechy dokładnie policzono”. Następnie dodadzą: „Nasze dusze nasyciły się dobrami nabytymi niegodziwie, lecz to nie przeszkoda, abyśmy poszli w płomienie męki Szeolu”. Potem oblicza ich napełnią się ciemnością i wstydem przed owym Synem Człowieczym i zostaną od niego odpędzeni. Pomiędzy nim a nimi stanie miecz. Tak mówi Pan Duchów: „To jest prawo i sąd przeciw możnym, królom, władcom i posiadaczom ziemi wydane przez Pana Duchów”.

  Bóg tak dalece góruje nad swoim stworzeniem, że wyraził to dobitnie – „Ludzkość i wszystko co na niej są jak kurz na szalach wagi w moich oczach”

  Apokalipsa (odkrycie) 2.9-10. „Znam twój ucisk i ubóstwo –
  ale ty jesteś bogaty –
  i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, Hebrajczykami)
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana.
  Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał.
  Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia,
  abyście próbie zostali poddani,
  a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni.
  Bądź wierny aż do śmierci,
  a dam ci wieniec życia”
  .
  Zbliża się wyzwolenie ludzi posłusznych Bogu i Pomazańcowi, reszta może już się bać! Przykazania to nakazy, nie pobożne życzenia, to na postawie tych moralnych nakazów będziemy sądzeni, bez taryfy ulgowej, ponieważ Bóg jest nieprzekupny.
  Gdyby Żydzi rzeczywiści byli ludem Bożym, współczesny Izrael propagowałby uniwersalne idee moralne zawarte w Nowym Testamencie. A jak się zachowują, jak traktują Palestyńczyków? – już ten fakt zaprzecza żydowskiej narracji o wybraństwie przez Boga Biblii.

 10. Olo said

  Wiele lat temu miałem w szkolę kolegę – skina. Był bardzo inteligentnym człowiekiem, ale cały czas widywałem go z łysymi półgłówkami z sąsiedniego osiedla. Nie mogłem się nadziwić. Ale on się nie wstydził. Mnie próbował zawstydzać. Pouczał mnie o historii. Przesiadywał z nimi na ławkach. Jeździł na różne zadymy. Po latach okazało się, że to stuprocentowy frankista, o stuprocentowym nazwisku frankijskim, ale wtedy tego nie wiedziałem i nie rozumiałem. A na murach wypisywał anyżydowskie hasła…

 11. UZA said

  „Przecież jest demokracja więc mają pełne
  prawo do samoobrony(…) A co, może maja brać przykład z Polaków pozwalających na wszystko obcym?”

  Demokracja, o ile mi wiadomo, polega na rządach ludu czyli większości, a póki co większość w krajach europejskich stanowią Europejczycy (Polacy w Polsce, Niemcy w Niemczech, Francuzi we Francji, Holendrzy w Niderlandach itd.). Problem z Ż… jest taki, że to Oni są tu obcy, a chcą cenzurować nie cudzoziemców we własnym kraju lecz gospodarzy krajów, do których naleźli. Tymczasem zasada jest taka, że jak mi się u kogoś nie podoba, to po prostu wychodzę.

 12. Piskorz said

  re 10 A na murach wypisywał anyżydowskie hasła… TAK JAK TA STUDENTKA W USA….nocą wyłaziła w akademiku na korytarz i na drzwiach malowała swastyki !

 13. Assasselllo said

  Dajcie mi Wundervaffe .A ja zrobie z tym plemieniem ;;;zmijowym porzadek;;;;
  I to bez znieczulenia……POLACY/POLKI……….Czas na radykalne dzialania

 14. Andzia said

  Uderz w stół a nożyce się odezwą. Teraz i wszelkie protesty antyreżimowe. będą antysemickie, Wystarczy okrzyk Yda albo podstawionego goja „precz z Ydem” dla pretekstu na ciąg dalszy.

 15. Lily said

  DLACZEGO ?.
  „CZEKAJA na SWOJEGO MESJASZA,
  a TO MA NASTAPIC DOPIERO WTEDY,
  kiedy ZDOMINUJA CALY SWIAT”.

  MARZEC 2020 r. ZBLIZA / PRZYBLIZA

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: