Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Antares o Atak serca ze strachu przed… a…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Globalne żydostwo przefajnowało, plan fałszywej pandemii był tak dobry, że aż za dobry – teraz Five Eyes mają się zająć śledztwem

Posted by Marucha w dniu 2021-10-07 (Czwartek)

Australijska firma Internet 2.0 zajmująca się analizą danych cyfrowych żąda, aby kwestią wybuchu plandemii w Wuhan zajęła się sama góra światowej inwigilacji, czyli słynna agencja wywiadowcza Five Eyes (Pięcioro Oczu), w skład której wchodzą USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Nowa Zelandia.

To samo jądro świata żydowskiego de facto szpiclungu globalnego; kolejnym (po)tworem jest 9 Eyes, w skład którego wchodzą dodatkowo Dania, Francja, Holandia i Norwegia, a następnym 14 Eyes rozszerzone o NIemcy, Belgię, Włochy, Hiszpanię oraz Szwecję. Warto wiedzieć, z Izrael współpracuje bezpośrednio z Five Eyes.

Monitoring elektroniczny transakcji przeprowadzanych w Chinach wykazał, że przygotowania do plandemii zostały tam rozpoczęte znacznie wcześniej niż teoretycznie powinny, gdyż na kilka lat zanim urodził się nietoperek, którego miał pożreć pancernik, którego z kolei pożarł żywcem wygłodniały Chińczyk, nabywszy go ponoć drogą kupna na targu w Wuhan.

Choć wersje odnośnie kolejności oraz przedmiotu konsumpcji były na przestrzeni czasu różne, jednak nietoperz pozostał niezmienny.

Znacznie zwiększoną produkcję oraz zakupy „testów” PCR w Chinach wspomniana firma australijska, której klientem jest między innymi australijski rząd, zaobserwowała już w 2017r., podobnie odnośnie masek, rękawiczek, respiratorów, itd. Podaż oraz popyt rosły na przestrzeni kilku lat w prowincji Hubei, Huhan, z kulminacją rzucającą się w oczy na wykresie, nie dającą się racjonalnie wytłumaczyć inaczej, jak przygotowaniami do plandemii w trzech, potężnych kontraktach z maja 2019, września 2019 oraz listopada 2019r.

Oficjalnie konsumpcja nietoperka miała się odbyć dopiero w grudniu 2019r., podczas chińskich świąt, więc nikt nie mógł nawet przypuszczać, że popyt na maski, narzucone światu „testy” PCR, respiratory itd. wkrótce dramatycznie wzrośnie.

To nieuchronnie rodzi konkluzję, iż plandemia nie była i nie jest przypadkowa, a stanowi element kolejnego już w historii, ludobójczego planu uknutego przez globalne żydostwo, co potwierdza finansowanie Instytutu w Wuhan przez samego „cara” plandemii dra Mengele, tfu – Antonio Fauciego oraz Narodowego Instytutu Zdrowia USA (NIH) z pieniędzy podatników amerykańskich, ale przecież nie tylko, gdyż pośród „inwestorów” tego podłego projektu globalnej grabieży oraz ludobójstwa oprócz standardowych hien finansowych, jak Gates et consortes, był choćby premier Kanady, Justin Trudeau.

Partia Konserwatywna Kanady domagała się wówczas oficjalnie ujawnienia tajnych dokumentów, ukrywanych przez rząd przed obywatelami Kanady, dotyczących nie tylko finansów, ale także transferu wirusów Ebola oraz Henipah do Instytutu Virologii w Wuhan w marcu 2019r. Po wybuchu tej afery w Kanadzie (zamiecionej sprawnie pod dywan), robotę straciło dwóch Chińczyków pracujących dla kanadyjskiego rządu dr Xiangguo Qiu oraz dr Keding Cheng, cofnięto im także dostęp do informacji niejawnych.

I tak oto żydostwo przefajnowało. Kabaliści w każdym aspekcie przykładający wagę do liczb, przeliczyli się. Dokładne szacunki zapotrzebowania na dekoracje w okupowanych Chinach oraz narzędzia około-plandemiczne, pozwalające już a priori liczyć i przeliczać ukochane przez plemię żmijowe zyski, stały się przyszłym dowodem w Norymberdze 2.0 na to, że plandemia jest li tylko (nie)ludzkim, zaplanowanym w najdrobniejszych szczegółach projektem w ramach starego programu sprzed ponad stu lat, który niewiele osób już czyta. A szkoda, gdyż są tam zawarte nawet dyrektywy odnośnie wyszczepiania gojów…:

Jest również plan globalnego przewrotu, do którego przygotowania na całym świecie są prowadzone systematycznie, na naszych oczach, jednak bierzemy je mylnie za oddolne ruchy pro-wolnościowe.

Chińczycy odrzucają oskarżenia w marnym stylu, potwierdzając jednocześnie współpracę komunistycznych Chin z USA oraz innymi krajami Zachodu (czytaj: z globalnym żydostwem). Wydali oświadczenie, iż: „Zwiększenie zamówień koreluje z okresem czasu w którym amerykańskie CDC oraz NIH pomagały Chinom powiększyć ich możliwości kontroli chorób zakaźnych takich, jak grypa. Zamówienia pojawiły się w czasie, kiedy AcoHealth Alliance oraz PREDICT („przewiduj”) – amerykańskie NGOs, czyli organizacje pozarządowe powiększały Chińskie możliwości testów laboratoryjnych”

To ewidentny strzał w kolano, którego nie trzeba nawet komentować, gdyż jak mawia p. Grzegorz Płaczek: „To się samo komentuje”.

Szefami australijskiej firmy Internet 2.0 są były oficer wywiadu David Robinson oraz ekspert cyber-bezpieczeństwa Robert Potter. Zatem nie są to ludzie, którzy zajmują się wyłącznie informatyką i nie mają szerszego spojrzenia, jedynie analizują dane. Skoro ogłosili swoje rewelacje w cytowanym raporcie, to oznacza, że totalitarna Australia nie jest dłużej w stanie ich ukrywać, wypłyną tak, czy owak, więc lepiej doniesienia wyprzedzić i poinformować opinię publiczną, że sprawa zaszła najwyżej, gdzie mogła, czyli do Five Eyes i tam odbędzie się śledztwo.

Problem w tym, że Five Eyes, nie jest w tym trupim przedstawieniu białym charakterem, postacią pozytywną, a wręcz przeciwnie. To nadrzędna agencja szpiegowska, której poświęciliśmy sporo miejsca w naszym artykule sprzed niemal już dwóch lat.

Oczekiwanie, iż „coś z tym zrobi” jest irracjonalne, bowiem to Five Eyes właśnie, ze swoimi głównymi mackami:

PRISM – NSA, GCHQ, ASD
XKeyscore – NSA, ASD, GCSB
Tempora – GCHQ, NSA
MUSCULAR – GCHQ, NSA
STATEROOM – ASD, CIA, CSE, GCHQ,NSA

nadzoruje fałszywą plandemię na całym świecie, ze szczególnym nasileniem w krajach własnej rezydencji, gdzie możliwości ma największe, co widzimy jasno po sytuacji australijskiego, kanadyjskiego, brytyjskiego oraz nowozelandzkiego obozu koncentracyjnego. W tych pięciu krajach zamordyzm plandemiczny jest aktualnie największy.

Nie jest oczywiście przypadkiem, że w Australii, o której słyszymy ostatnio najwięcej, premierami poszczególnych regionów są… żydzi. Widać osiągnęli już poziom zapisany w Protokołach Mędrców Syjonu, w którym mogą się światu ujawniać i nie muszą już dłużej kryć się za marionetkami wystawionymi na premierów i prezydentów „wolnego i świata”.

I tak, żydówką jest Annastacia Palaszczuk, premier Queensland,
żydówką jest Gladys Berejiklian, premier Nowej Południowej Walii (NSW),
żydem jest Daniel Andrews premier Victorii.

Co do reszty Five Eyes, żydem jest Borys Johnson, premier UK,
żydem jest Justin Trudeau, premier Kanady

Izraelitką z zagubionego plemienia Izraela jest w jej mniemaniu Jacinda Ardern, mormonka, apologetka związków pederastów i lesbijek oraz ideologii gender. O judaistycznej proweniencji mormonów pisaliśmy w osobnym artykule.

Do kompletu Five Eyes mamy jeszcze cały zarząd USA z Joe Bidenem na szpicy.

[W oryginalnym artykule mamy galerię zdjęć narodu korzennego – admin]

https://noweateny.pl/

Komentarzy 8 do “Globalne żydostwo przefajnowało, plan fałszywej pandemii był tak dobry, że aż za dobry – teraz Five Eyes mają się zająć śledztwem”

 1. Maverick said

  https://rumble.com/vnf30p-sjdnsmas-drcarrie-nappl.html?fbclid=IwAR1Z-ikM_TcuAD60MxPkwrXuclovVqvLsZXxcXmzug4FcN1yWH5mOCIePjI

  Bez słów w głowie się nie mieści.

 2. Sowa said

  Taki sobie tweet:

  Wg NYT i Daily Mail: całe siatki wywiadowcze CIA w Iranie i Chinach zostały zlikwidowane; informatorzy zabici, schwytani, odwróceni lub ewakuowani. Wszystko to w rezultacie zlamania systemu komunikacji covcom i wycieku danych.
  .https://twitter.com/wszewko/status/1445986094483451904

  Ktoś wystawił hamerykańców na pożarcie Chinolom? Może to żymiańscy właściciele USA dla umocnienia pozycji Chin? Żółtki napychane kasą, złotem i dodatnim saldem handlowym mają coraz większe apetyty i robią się coraz bardziej niebezpieczne. A przeciwnicy słabną – USA i Europa rządzone przez czerwonych kumpli żółtków dołuja gospodarczo (spadki PKB).

 3. tras said

  ale bełkot>czuć te ‚smaki’ polińskie na kilometry.
  Jeszcze zapomniał dodać, ża ‚zawalka’ pejsbuka sprzed kilku dni to robota ciemnych sił w USA.
  a ta strona noweateny.pl się nie ładuje>śmierdzi.

 4. tras said

  noweateny.pl
  https://noweateny.pl/
  i kontakt>>
  ‚Nowe Ateny , London, Tel.: 00442036085143 Email: info@noweateny.pl
  jakiś p…….ny patriota pisowski ‚na uchodźctwie’

 5. walthemar said

  Zalewski cos znalazl w szczepionce
  [jesli to juz bylo na gajowce to przepraszam]
  youtube mu to usunelo

  https://rutube.ru/video/ce5b0e4ca097d911a87e5097e06216b1/

 6. revers said

  01:13 8 октября 2021 г.
  Байден обвинил невакцинированных граждан в гибели людей

  Teraz Biden oskarza nie zaszepionych o nadmiarowe zgony, czli zawsze akcja i interakcja, narracja unych.

  Zwlaniani z roboty niezaszczepieni tez moga nie liczyc na prawna ochrone miejsca pracy, na odpawy i inne zobowoazania finansowe zgodne z umowa o prace.

  W Francji od 01.01.2022 ustawia sie w ichnich parlamentach ustawke o powszechnym wyszczepieniu i uszczesliwieniu ludzkosci.

 7. Olo said

  Five Eyes? USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Nowa Zelandia? Przecież to jedno i to samo państwo, które przez znawców określane jest jako ANGLO-SYJON. Brakuje tylko Izraela i paru pseudo-państwek, pełniących rolę podnóżków, czyli Polin, Li-TFU-a czy Ukraina.

 8. Ale dlaczego? said

  Noworodki z wadami genetycznymi po zaszprycowaniu matek, z Turcji:
  https://globalna.info/2021/10/08/sensacja-w-tureckiej-telewizji-takie-dzieci-rodza-sie-po-przyjeciu-preparatow/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: