Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Spolegliwość wobec terroru covida owocuje jego nasileniem

Posted by Marucha w dniu 2021-10-08 (Piątek)

Od 1 stycznia 2022 r. przymus szczepień przeciwko SARS-CoV-2 ma obowiązywać wszystkich obywateli Francji.

Według portalu Free West Media
>https://freewestmedia.com/2021/10/06/france-introduces-bill-to-mandate-covid-19-vaccinations-for-all-from-january-1-2022/
komisja Spraw Społecznych Senatu Republiki Francuskiej przygotowała ustawę, która będzie wymagać od 1 stycznia 2022 r. obowiązkowych szczepień przeciwko SARS-CoV-2 wszystkich obywateli.

Proponowana ustawa „sanitarna” została przedstawiona przez senatorów Bernarda Jomiera i Patricka Kannera, 4 października.

Senator Jomier, który zaprezentował projekt ustawy, pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Spraw Społecznych. Członek Partii Socjalistycznej wraz ze swoimi kolegami senatorami wstępnie przedstawili opcję ogólnokrajowego wymogu szczepienia we francuskim Senacie już 31 sierpnia.

Znalazł szczególnie skuteczny sposób na przeforsowanie nowego ustawodawstwa dotyczącego obowiązkowych szczepionek przeciw Covid, wykorzystując precedens, który już wymaga szczepień przeciwko innym chorobom. Zgodnie z art. L3111-1 kodeksu zdrowia publicznego obecnie obowiązuje jedenaście obowiązkowych szczepień obywateli francuskich bez zwolnień lekarskich.

Bierność i spolegliwość obywateli Francji wobec eskalacji sanitarnego terroru wydaje kolejne owoce w postaci nowych wymogów. Przy czym, zarówno te francuskie, jak i wszelkie inne nakierowane są na zmuszenie maksymalnej liczby obywateli do akceptacji toksycznych zastrzyków zwanych „szczepionkami” w możliwie szerokim zakresie. Ta francuska ustawa wymaga maksimum.

Czego jeszcze można oczekiwać? Usankcjonowania mordowania ludzi na ulicach, jak to ma miejsce w Australii, czy prawa pozwalającego mordować obywateli w ich własnych domach?

Kontynuując bydlęcą strategię przyzwolenia na wszystko co nasi globalistyczni właściciele, za pomocą swych nadzorców, zwanych „demokratycznym władzami” poszczególnych państw, nam nakazują, doczekamy się niebawem odpowiedzi na powyższe pytanie.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 12 do “Spolegliwość wobec terroru covida owocuje jego nasileniem”

 1. Ramirez said

  Obawiam się, że to po prostu Ostateczne Rozwiązanie Kwestii Białych Europejczyków. Dorzynanie i tak wymierających narodów. W przyszłości ma żyć 500 mln luda, ale białych europejczyków ma nie być wcale. To jest apokalipsa.

 2. UZA said

  „Bierność i spolegliwość obywateli Francji..”

  Cały problem polega na tym, że Francuzi wcale nie są bierni ani spolegliwi. I może właśnie dlatego chcą ich wymordować. Kto wie, czy ruch Żółtych Kamizelek nie zaniepokoił nieprzyjaciela, podobnie jak protesty przeciwko segregacji sanitarnej, w których uczestniczyli także wyszczepieni.

 3. revers said

  A jak wyglada wyszczepialnosc i narodowosc w Szwajcarii, gedzie 1/3 Szwajcarow mieszka w kantonie francuskojezycznym?

  W Berno oprocz nocnych protestow, wisza juz flagi wielkiego resteu ktore powoli usuwaja flagi narodowe, tak jak w polinkowie zakrywa flaga eu flage rp.

 4. wanderer said

  Niech odjeb..ja dwoch i sprawa sie rozwiaze. Na tyle milionow nie znajdzie sie nikt?

 5. zen said

  Tak powiedział ortodoksyjny uczciwy Żyd.

  https://noweateny.pl/International/details/411/NOMINOWANY-DO-NOBLA-LEKARZ-TRUMPA-DR-ZELENKO-JEDYNYM-POWODEM-DLA-SZPRYCOWANIA-DZIECI-T-TRUCIZN-MOG-BY-YDOWSKIE-MORDY-RYTUALNE

 6. Mardas said

  Chłopaczki w obcisłych porteczkach potrafią tylko pisać na asfalcie „stop”.Tutaj trzeba jak w średniowieczu -wbijać na pal,łamać kołem lub zakuć w dyby ale teraz się protestuje z różyczkami.Gdy patrzę co się dzieje z ludźmi dookoła jak mają wyprane mózgi,tracę nadzieję.Dzwoni do mnie kuzyn z Wielkopolski-„ogarnijcie się na tej waszej Lubelszczyźnie co wy wyrabiacie że nie chcecie się szczepić”.

 7. Olo said

  Dopóki się nie poleje frankijska i żydobanderowska jucha, w Polsce nie będzie wolności. Ani teraz, ani za sto lat. Niezależnie od tego, co będzie we Francji a co w USA.

 8. wewewe said

  Re 4: też mnie to zastanawia. W czasie II wojny w Polsce, i nie tylko, nie bylo takich problemów.

 9. UZA said

  „Re 4: też mnie to zastanawia. W czasie II wojny w Polsce, i nie tylko, nie bylo takich problemów.”

  Jeszcze nie wiadomo, jak to się skończy. Do tej pory Francuzi protestowali na ulicach, co, jak widzimy, niewiele dało. Kiedy jednak oprawcy przystąpią do bezpośredniej eksterminacji, ludzie, którzy nie będą już wtedy mieli nic do stracenia, mogą się zachować inaczej.

  Szatanowi niewiele zrobią ale już Jego śmiertelnym sługusom mogą się nieźle przysłużyć . Nie zapominajmy, że Francuzi to już nie jest naród chrześcijański. Państwo od z górą dwustu lat metodycznie zwalcza religię. Zresztą pod koniec XVIII wieku chrześcijański jeszcze wtedy i pokorny lud, zmienił się w agresywny i krwiożerczy tłum.

  Ateista, który wierzy, że on sam oraz jego dzieci mają tylko jedno życie (doczesne) i nikt mu z góry nie patrzy na ręce, nie będzie miał żadnych zahamowań, kiedy wreszcie zrozumie, że ktoś mu to jedyne życie chce odebrać. Nawet mały szczur, przyparty do muru, rusza do ataku, a co dopiero człowiek.

  „Chłopaczki w obcisłych porteczkach potrafią tylko pisać na asfalcie „stop””.

  Nieważne czy w obcisłych, czy w luźnych porteczkach, mogą być nawet w gaciach . Żeby na przykład rzucić granatem nie trzeba być wielkim siłaczem. A silniejsi też się znajdą, w końcu ktoś tam ćwiczy w tych siłowniach…

  „Dzwoni do mnie kuzyn z Wielkopolski-„ogarnijcie się na tej waszej Lubelszczyźnie co wy wyrabiacie że nie chcecie się szczepić”.”

  Jako poznanianka czytam takie rzeczy z wielkim wstydem. Zapewniam jednak wszystkich, że w Wielkopolsce mieszkają też normalni ludzie. Czasem ciężko się tu żyje wśród kowidian, ale wybaczamy im, bo nie wiedzą, co czynią. Pozdrawiam Lubelszczyznę i Jej świadomych mieszkańców !

 10. Tafor said

  Jeden już był -belgijski żołnierz Jürgen Conings ,niestety znaleziono go martwego. Podają że popełnił samobójstwo ale czy tak było faktycznie ?

 11. UZA said

  „Jeden już był -belgijski żołnierz Jürgen Conings ,niestety znaleziono go martwego.”

  Musiał to być jakiś niezrównoważony nieudacznik, gdyby zamiast histeryzować działał, to nie jego by znaleziono martwego…

 12. Boydar said

  Niewykluczone jest, że o. Salij trafił się wyrodkiem; a najprawdopodobniej elementem uzupełniającym system. W każdym bądź razie, moim zdaniem, tu akurat rzecz wykłada właściwie –

  http://mateusz.pl/ksiazki/js-npp/js-npp_30.htm

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: