Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

W Turcji rodzą się zdeformowane dzieci z matek, które się wyszczepiły

Posted by Marucha w dniu 2021-10-08 (Piątek)

Ujawnienie konkretnych składników 💉 jest prawem człowieka i prawem międzynarodowym regulowanym przez Kodeks Norymberski. Jest to krytyczna i niezbędna informacja, aby każdy, gdziekolwiek na świecie, mógł podjąć świadomą decyzję, czy zgodzić się na interwencję medyczną.

Ponieważ kompletna lista składników 💉 Covid nie była dostępna, dr Robert Young i jego zespół przeprowadzili badania w celu zidentyfikowania konkretnych składników zastrzyków Covid firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson. Swoje odkrycia opublikowali 20 sierpnia, a artykuł został zamieszczony w dailyexpose.co.uk.

Dr Young jest biochemikiem, mikrobiologiem i dietetykiem klinicznym. On i jego zespół naukowców potwierdzili to, co badacze z La Quinta Columna odkryli wcześniej – toksyczne substancje nanometaliczne, które są magnetotoksyczne, cytotoksyczne i genotoksyczne dla roślin, owadów, ptaków, zwierząt i ludzi –  czyli całego życia na naszej planecie.

Jedna ze 💉 zawierała nawet zagrażające życiu pasożyty. Składniki 💉, do których należy m.in. tlenek grafenu i które mogą być poddane wpływowi zewnętrznych źródeł promieniowania, tworzą razem toksyczną chemiczną i radiacyjną zupę wewnątrz naszych ciał. Każdy, kto otrzyma zastrzyk Covid, poważnie ryzykuje swoim życiem.

Co więc znaleziono ?

Kapsydy liposomalne to mikroskopijne kapsułki lipidowe. Mówi się nam, że ich celem jest otoczenie mRNA, aby chronić materiał genetyczny przed zniszczeniem, zanim dotrze on do celu, jakim są komórki naszego ciała. Jednak głównym składnikiem tych kropli nie było mRNA, lecz tlenek grafenu.

Wszystkie cztery 💉 Covid zawierają stosunkowo wysoki poziom tlenku grafenu, ale liposomalne kapsydy firm Pfizer i Moderna składają się w 100% z tlenku grafenu (po wyekstrahowaniu z nich mRNA).

Tlenek grafenu jest cytotoksyczny, genotoksyczny i magnetotoksyczny. Poniższy obrazek przedstawia liposomowy kapsyd zawierający tlenek grafenu w 💉 firmy Pfizer. Liposom dostarcza tlenek grafenu do określonych narządów, gruczołów i tkanek, a mianowicie do jajników i jąder. Układ nerwowy, serce i mózg również otrzymują grafen.

W zastrzyku Pfizera znaleziono również Trypanosoma cruzi, pasożyta, którego kilka wariantów jest śmiertelnych i który jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Nie wiadomo, czy był to przypadkowy składnik, czy też został on celowo dodany i będzie obecny we wszystkich 💉 firmy Pfizer.

W 💉 AstraZeneca dr Young i jego zespół zidentyfikowali histydynę, sacharozę, glikol polietylenowy („PEG”) i alkohol etylenowy, które znajdowały się również w zastrzykach Pfizer, Moderna i Janssen . PEG był jedynym adiuwantem wymienionym w karcie danych zawierającej wykaz składników zastrzyku firmy AstraZeneca.

Zastrzyki z PEG i alkoholu etylenowego są znane jako rakotwórcze i genotoksyczne. 💉 firmy Janssen zawiera również cząsteczki stali nierdzewnej, które są połączone zredukowanym tlenkiem grafenu, „klejem węglowym”.

Agregat ten posiada silne pole magnetyczne i może powodować nieprawidłowe krzepnięcie krwi oraz „efekt korony” lub „efekt białka kolczastego”.

💉 Moderny zawiera również różne kuliste ciała obce z wgłębieniami w kształcie pęcherzyków. Te wysoce toksyczne nanocząstki to kropki kwantowe selenku kadmu, które są cytotoksyczne i genotoksyczne. Kropki kwantowe to nanocząstki półprzewodnikowe, które po oświetleniu świecą na określony kolor. Ich kolor zależy od wielkości nanocząstek. Czarne plamki na poniższym zdjęciu to tlenek grafenu.

Artykuł Dr. Younga konkluduje, że te zastrzyki Covid to „NIE są 💉, ale nanotechnologiczne leki, które działają jak terapia genowa … Wszystkie te tak zwane” 💉 „są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy nawet przed kupującymi, którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc, konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co dostają do swojego organizmu poprzez 💉.”

Według dr Younga, około 500 milionów ludzi na całym świecie zostało już rannych, a potencjalnie 35 milionów zmarło z powodu zastrzyków Covid. Liczba ta prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących miesiącach, ponieważ osoby, które otrzymały dwa zastrzyki są 13 razy bardziej narażone na zranienie, hospitalizację lub śmierć z powodu wariantu Delta w porównaniu do osób naturalnie odpornych. Ale co tak naprawdę powoduje „warianty” Covid i przyszłe „fale”?

Kod genetyczny białka Spike w 💉 jest generowany przez komputer, jest „tworzony przez ludzkie ręce” i może być łatwo zmieniony. A tlenek grafenu w tkankach ciała – w mózgu, w tkance łącznej, potencjalnie w mięśniach – będzie wchodził w interakcje z pulsującymi częstotliwościami w zakresie 5G, powiedział dr Young, powodując kolejną „falę” przewidywaną w październiku.

Dr Young powiedział, że najlepiej jest przestać wstrzykiwać truciznę do swojego ciała, „Te [Covid] 💉 są niebezpieczne, ponieważ nanocząsteczki mogą przejść przez barierę krew-mózg i dotrzeć do komórek nerwowych w mózgu.”

Opublikowany artykuł naukowy Dr Young’a „Scanning and Transmission Electron Microscopy Reveals Graphene Oxide in CoV-19 Vaccines” można przeczytać pod tym LINKIEM lub w załączonym dokumencie pdf.

Japońska agencja regulująca rynek leków udostępniła na żądanie dane dotyczące testów 💉 na zwierzętach mRNA firmy Pfizer/BioNTech. Częściowo zredagowany i niekompletny raport wykazał, że nanocząsteczki użyte w 💉 mRNA docierają do prawie wszystkich organów – w tym szpiku kostnego, tarczycy i narządów rozrodczych. Po tym, jak ogłoszono, że osoby zaszczepione 💉 przeciwko Coronie nie będą mogły na razie oddawać krwi w Japonii, raport Japońskiej Agencji Farmaceutyków i Wyrobów Medycznych (PMDA), udostępniony po otrzymaniu prośby, ujawnia więcej szczegółów.

Dane z testów na zwierzętach, wcześniej niedostępne publicznie, pokazują, że nanocząsteczki szczepionki mRNA firmy Pfizer/BioNTech gromadzą się w prawie wszystkich narządach.

Chociaż najwyższe stężenie nanocząsteczek stwierdzono w miejscu wstrzyknięcia, różne ich ilości znaleziono również w komórkach innych części ciała, w tym w układzie limfatycznym, osoczu krwi, śledzionie, pęcherzu moczowym, szpiku kostnym, mózgu, sercu, płucach, trzustce, przysadce mózgowej, skórze, tarczycy, śliniankach, żołądku, a także w narządach rozrodczych (jajnikach, jądrach, gruczole krokowym) i narządach wydalniczych (nerkach i wątrobie).

W częściowo zredagowanym i niekompletnym sprawozdaniu nie są obecnie dostępne żadne interpretacje wyników. RT DE zapytał Ministerstwo Zdrowia na Federalnej Konferencji Prasowej o jego ocenę.

Lekarz zwolennik szczepionek bije na alarm: „Popełniliśmy wielki błąd”

[Jak lekarz może popełnić „błąd”, skoro co inteligentniejsze osoby bez wykształcenia specjalistycznego, od samego początku wiedziały, że „pandemia” jest hucpą, a „szczepionki” trucizną – admin]

Lekarz o nazwisku Dr. Byram W. Bridle, PhD. został przesłuchany przez Alexa Piersona z podcastu „On Point”. Ten wywiad jest również dostępny na Brighteon.com. Trwa on około 9 minut:

W wywiadzie, dr Bridle mówi następujące niesamowite rzeczy. Proszę pamiętać, że dr Bridle jest w 100% zwolennikiem 💉. Samo białko spike jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. Kiedy dostaje się do krwiobiegu, w rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi u nich do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego, może też przekroczyć barierę krew-mózg i spowodować uszkodzenie mózgu.

Białko spike znaleziono w krążeniu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Oznacza to, że od dawna wiedzieliśmy, że białko spike jest białkiem patogennym. To toksyna. Może powodować szkody w naszym organizmie, jeśli dostanie się do krwiobiegu.

Teraz mamy wyraźne dowody, że 💉 dostają się do krwiobiegu. Po dostaniu się do krwiobiegu, białko spike może wiązać się z receptorami, które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które pokrywają nasze naczynia krwionośne. Płytki krwi mogą się zlepiać, co może prowadzić do powstawania zakrzepów.

To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi 💉. Może to również prowadzić do krwawienia. Oczywiście w grę wchodzi również serce, które jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne.

Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że popełniliśmy wielki błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Zobaczyliśmy, że białko spike jest doskonałym antygenem docelowym. Ale nie wiedzieliśmy, że samo białko spike jest toksyną i jest białkiem patogennym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną, a u niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu.

A kiedy tak się dzieje u niektórych osób, może to powodować uszkodzenia, zwłaszcza układu sercowo-naczyniowego. Nie mam czasu, ale jest wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki.

Japoński urząd regulacyjny ds. 💉 przedstawił lub opublikował już swoje oceny doświadczeń na zwierzętach ze 💉 firmy Pfizer/BioNTech. Pokazuje to między innymi, że wbrew temu, co twierdzi producent, nanocząsteczki mRNA nie pozostają w miejscu wstrzyknięcia, lecz znajdują się w postaci o dużym stężeniu w niektórych organach, w szczególności w jajnikach kobiet. Nie mogę komentować tutaj oświadczeń japońskiego organu regulacyjnego. Mogę państwu powiedzieć, że ta 💉 została przetestowana przez EMA i uzyskała regularne zatwierdzenie. Dzięki temu, że posiada takie dopuszczenie, może być stosowany w Polsce, tak jak we wszystkich innych krajach UE.

Zrzut z arkusza danych japońskiego organu regulacyjnego dla szczepionki Pfizer/BioNTech. Tabela dokumentuje, w jaki sposób białko spike gromadzi się w różnych organach, gdzie według producenta nie powinno dotrzeć. Wartości dla jajników i śledziony są zaznaczone na żółto.

Zaskakujące badanie pokazuje, że nanocząsteczki szczepionki mRNA krążą w całym organizmie: mózg, serce, wątroba, jajniki, jądra i inne. Nic dziwnego, że wszystko, co establishment mówi nam o 💉 przeciwko covid-19, jest wykalkulowanym kłamstwem. Jednym z największych i najbardziej zdradliwych kłamstw jest to, że „ 💉 mRNA pozostają w ramieniu i nie są nanocząsteczkami krążącymi po organizmie”.

Teraz wiemy, że to kompletne kłamstwo, ponieważ nowe badania z Japonii pokazują, że nanocząsteczki lipidowe (LNP) zawierające kod mRNA krążą szeroko po całym organizmie po szczepieniu, docierając do mózgu, śledziony, okrężnicy, serca, wątroby, płuc i innych organów.

Badanie, oznaczone jako „Pfizer confidential”, jest znane jako badanie biodystrybucji, w którym wykorzystuje się enzymy lucyferazy i znaczniki radioizotopowe do dokładnego śledzenia dystrybucji mRNA LNP firmy Pfizer w organizmie. Pierwsza sekcja jest oznaczona etykietą:💉 SARS-CoV-2 mRNA (BNT162, PF-07302048).

Badanie pokazuje, jak mRNA NLP jest rozprowadzane po całym organizmie, a nawet wpływa na jajniki i jądra, co rodzi poważne pytania dotyczące płodności u osób, które otrzymują 💉 z mRNA. Wykres przedstawia masę NLP (w mikrogramach) stwierdzoną w każdym narządzie po 💉 mRNA. Zauważ, jak atakuje nadnercza?

Niesamowity materiał napłynął do nas z tureckiej telewizji

W Turcji urodziły się dzieci z wieloma nogami i rękami, a także z ogonami zwierząt! Matki były zaszprycowane Biontech i Moderna. Oto relacja z tureckiego kanału informacyjnego Beyaz TV.

https://globalna.info

Komentarzy 36 do “W Turcji rodzą się zdeformowane dzieci z matek, które się wyszczepiły”

 1. D-T said

  Cóż….
  Selekcja naturalna. Ci, którym nie zapaliła się czerwona lampka są zwichnięci na własną prośbę (wyrażam zgodę na udział). Od zawsze byłem sceptykiem „władzy”. Promotor umywa ręce, producent zwolniony z odpowiedzialności za swój produkt. W sumie to mądre posunięcie. Weźmy producenta materiałów wybuchowych…. Produkuje sobie C4 i wprowadza na rynek. Dlaczego miałby odpowiadać za użycie ich produktu niezgodnie z przeznaczeniem? Wystarczy teraz wyszukać osoby odpowiedzialne za ludobójstwo i przykładnie je ukarać. Nie pisałbym tego gdybym nie stracił kilku łatwowiernych przyjaciół. Uwierzyli w zbawczą moc eliksiru nieśmiertelności.

 2. Yagiel said

  Trzeba po prostu – co jednak nie jest proste – uważać lekarzy za morderców w każdej sytuacji, w kt nie chcą pokazać 100% składników czegoś, co zalecają/przepisują. Trzeba uważać rządy, tj. zbrodnicze manekiny medialne, za morderców i wrogów osobistych – i nie robić możliwie niczego, co manekiny narzucają…
  Demokracja okazuje się mafią zbrodniarzy – już nie tylko głupców, jak było w Atenach pod kontrolą Sparty.
  W Turcji ludzkie matki zaszczypane rodzą
  Wielki Sukces
  NWO

 3. Maverick said

  a w Polin pociskają taka narrację aby wystraszonych zmusić do szczepienia się.

  https://portal.abczdrowie.pl/dr-sutkowski-nie-chodzi-o-to-zebysmy-byli-w-kajdanach-obostrzen-chodzi-o-to-zeby-nie-byc-w-kajdanach-osob-ktore-sie-nie-chca-szczepic#comments

 4. osoba prywatna said

  https://postimg.cc/xJLRGHm5

 5. Zbigniew Kozioł said

  Totalnie bzdurny, propagandowy artykuł, zwodzący na manowce. Nie ma w nim nijakiej konkretnej informacji, którą można by sprawdzić.

  To jest zły artykuł, szkodliwy.

  ——
  Takie też bywają.
  Admin

 6. Tralala said

  ad 5
  JakPan chce sprawdzic cos co wymaga dobrze wyposazonego laboratorium???
  Jak Pan potraktuje powaznie cokolwiek, czego sam Pan sprawdzic nie moze?
  Albo Pan zrobi badania i poda nam je jako odpowiedz doskonalsza niz artykul, albo niech pan nie miesza jeszcze mocniej.

 7. Zbigniew Kozioł said

  Niechaj i bywają, Marucha. Pan ma swoje wyczucie, prawo do błędów, itp.

  @6 Oczywiście ja tego w stanie sprawdzić nie jestem. Ani wielu chętnych. Pisze Pani:
  Albo Pan zrobi badania i poda nam je jako odpowiedz doskonalsza niz artykul, albo niech pan nie miesza jeszcze mocniej.

  Powtarzanie bzdur jako argumentu argumentem nie jest. Ja nie mieszam, lecz prostuję.

 8. Greg said

  Po komentarzach widać tępotę( ludzi ?)

 9. D-T said

  Re;8
  Błyskotliwy jesteś. Stoisz w kolejce po trzecią dawkę (przypominającą kto tutaj rządzi?)

 10. Marucha said

  Re 7:
  W artykule ma Pan linki.

 11. D-T said

  A wystarczy poszperać po internetach by wpaść na blogera: .https://naodlew.pl/2021/10/01/norymberga-2-0-coraz-blizej/

 12. Ale dlaczego? said

  A.D. 7
  Może Pan zaproponuje wiarygodniejsze źródła?
  Z pożytkiem dla wszystkich Gajówkowiczów.
  Dziś wiedza jest droższa od złota…
  Tym bardziej, że jest… reglamentowana.

 13. rude sa piekne said

  Nie spodziewalem sie ze bede zyl w tzw. ciekawych czasach, czasach wojny ale kompletnie innej , na szczescie dziecinstwo mialem piekne, jestem z 1970 roku i lata 70 80 90 byly piekne, zarcie super i zdrowe, bez internetu i tego calego obecnego syfu i degeneracji kazej dziedziny i prawie wszystkich ludzi,

  JAK MOZNA ! dac sobie wstrzyknac cokolwiek jak nie masz 100 procent pewnosci co to jest i kto ci to robi,
  gdzie ci szczepany mieli zdrowy rozsadek i instynkt samozachowawczy, ch im w d., nie zal mi jest ich nic a nic,
  selekcja naturalna baranow,

 14. effa said

  Re Zbigniew Kozioł Odezwał się u pana mechanizm obronny zwany zaprzeczaniem (psychologia). Zaszczepił się pan i teraz wszystko, co złego o szczepionkach można znaleźć, dla pana będzie nieprawdą.

 15. Maverick said

  Radocha w Australii gdy wyszło na jaw dostawała wielkie kieszonkowe od wielkich firm farmaceutycznych za sianie paniki i pociskanie szczepionek.

  Pod presją zrezygnowała z funkcji premiera, Kiedy tak będzie w Polin?

 16. Wanderer said

  Nie sadze ze Pan Zbigniew sie zaszczepil.
  Tu chodzi o to, i ja tez podobnie uwazam, ze ten artykul jest za bardzo „krzykliwy”. Ktos kto liznal troche fizyki wie ze czasteczki stali nierdzewnej nie sa magnetyczne. „Polaczone zredukowanym tlenkiem grafenu” Co to jest zredukowany tlenek grafenu? Alkohol etylenowy? Chyba glikol etylenowy, co prawda tez jest to najprostszy alkohol polihydroksylowy.
  W prawdziwych i slusznych rzeczach i faktach przemyca sie fikcje. Komputer. Jak komputer moze generowac kod genetyczny? Mozna co prawda na komputerze pobawic sie potencjalnymi sekwencjami ale co wyjdzie i gdzie DNA zostanie przyciete chemicznie tego komputer nie zrobi. Komputer nie jest maszyna z lapkami.
  Takie artykuly stanowia pozywke dla tych co chca osmieszyc ruch normalnych ludzi przeciw tej tyranii. Tak to widze. Brakowaloby tylko morgelonow i obcych.
  Sa artykuly, wypowiedzi osob majacych przygotowanie i wiedze ktore sa rzetelne i profesjonalnie. To nie chodzi o to, ze ten artykul klamie, sa w nim zapewne rowniez prawdziwe informacje ale wyczuwam w nim tania sensacje. To cos jak informacja czy artykul zawarty w jakims superexpresie czy fakcie.

  ——

  Rude Sa Piekne, podobny argument przyjalem z moja znajoma ktora zdecydowala sie zaszczepic swoja coreczke. Spytalem sie po co ona to robi, przeciez dziecku nic nie jest, jest zdrowe a nawet jak zachoruje, to czy przy byle katarze zawsze latala ja szczepic? Pytalem sie czy wie jakie beda skutki tego krotko i dlugoterminowe. Przytoczylem jej informacje (z ktorymi sie zgodzila) ze juz byly sytuacje ze „szczepionkami” ktore czynily osoby bezplodne jak chociazny w Afryce co sa to niezaprzeczalne fakty. Tlumacze jej i pytam sie, czy jesli przeciez mnie zna od tylu lat to czy pozwolilaby mi wstrzyknac sobie cos o czym jej nie poinformuje co to jest i z czego to zrobione? No nie. No to pytam sie, dlaczego pozwala obcym wstrzyknac cos swojej corce? Odpowiedziala – bo ufa nowoczesnej medycynie, bo nowoczesna medycyna pomogla przyjsc jej dziecku na swiat.

  Rece mi opadly..

  Takim ludziom nie sposob cokolwiek wytlumaczyc. Oni juz sa straceni.

  Jak napisal D-T selekcja naturalna…

 17. Wanderer said

  Panie Maverick, to nie tylko radocha w Australi, takze radocha w moim sercu! Pierwsze o tym slysze! Wspaniala wiadomosc!
  Czy to prawda??
  Juz nie napisze co powinni z nia zrobic..

  Jewbana bladz!

 18. Zbigniew Kozioł said

  Pani Effa, na wszelki wypadek odpowiem. Nie szczepiłem się i nie mam najmniejszego zamiaru. O tym, że mamy do czynienia z przekretem mawiałem jeszcze w marcu ubiegłego roku, gdy owo szaleństwo dopiero zaczynało się. A uczulenie mam na pseudonaukę. Teraz ona dominuje w mediach. Obawiam się wręcz, poważnie, że wkrótce sami naukowcy zaczną wierzyć w sens zajmowania się magia, a nie poszukiwaniem prawdy.
  Ciekawy przykład z ostatnich dni. Nobla z fizyki przyznano, jak to oficjalnie argumentowano, za badania prowadzące do poznania zmian klimatu. Dwóch starszych gości nie kojarzę, ten młodszy (coś około 70 lat), profesor Parisi, Włoch – z jego nazwiskiem i pracami spotkałem się jeszcze dawno temu jako student – na pewno zasłużył sobie na Nobla. Ale… nie wiem, czy warunkiem jej przyznania nie było wygłoszenie publicznie tyrady na temat potrzeby działań rządów i państw nad pohamowaniem globalnego ocieplenia… Ręce opadają…

 19. Maverick said

  Ja tydzień temu wybrałem się na World Series Of Poker w Rio kasynie w Vegas. Jest dużo mniejsze bo gracze z innych krajów nie dotarli i są wielkie restryckje. Myślę starzeję i czas zagrać przynajmniej jeszcze jeden raz.

  https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100021634193817&attachment_id=628436721656057&message_id=mid.%24cAAAACwIPHxOCg5bkNl8UlGpV66Dd

  Trzeba pokazać dowód szczepienia. Wszystkich dokładnie sprawdzali ja byłem czwarty w kolejce, i gdy podszedł do mnie security stwierdziłem ” Fully vaccinated” czyli mam wszytskie szczepienia i machnęłem przed nim telefonem z fotką która jest powyższym linku miasiałem zrobić na nim wrażenie bo nie wziął mojego telefonu aby się mu przyglądać, jak to robił z innymi. To był mój stary numer z młodości gdy jeżdziłem pociągami na gapę zamiast uciekać szedłem pewnie w kierunku konduktora, machajac przed nim miesięcznym biletem, chociaż nie posiadał odpowiedniego znaczka.

  Niestety spędziłem tam kilka godzin na piwko i rożwaząjąc w jakim ewentualnie zagrać turnieju. Kilka godzin w restauracji, no i stało się.
  Po dwóch dniach skrobanie w gardle, na trzeci dzień goraczka 101 do 103 stopni F.
  Więc zaczełem dozować się zwiększonymi dawkami witamin C, D, Selenium, Potas i inne minerały połączone z płukaniem gardła wodą utleniona oraz picie wody z czosnek, i przeszło inni mnie namali aby iść do lekarza, ale oni mają płacone od zgonów więc dałem sobie spokój. muszę przyznać że miałem gorsze grypy.

  Zapomniałem o swojej dewizie unikaj szczepionkowców bo oni roznoszą świrusa, no i wreszcie po 5 dniach pojechałem do supermarketu po piwo bo mieli wielką wyprzedaż, czyli będzie o.k. Psychicznie byłem mocno przygotowany i pewny siebie a to jest ważne, teraz kaszlę flegmą ale gorączki już nie ma.

 20. waldens said

  @15 Czy ten nos może kłamać?

  https://image.cnbcfm.com/api/v1/image/106950708-1633062751113-gettyimages-1235617247-GLADYS_BEREJIKLIAN_PRESSER.jpeg?v=1633062541&w=740&h=416

 21. Lily said

  Re 15;Marverick
  Z TEGO Co slyszalam,w Australii politycy
  wszelkiej masci, jak rowniez sedziowie i prokuratorzy NIE MAJA IMMUNITETOW.
  ZAS w UNII jewropejskiej IMMUNITETY
  sa,w III.R.P (pookraglostolowej) i jeszcze
  jednym kraju,w Bulgarii,albo w Rumunii,
  o ile pamiec mnie nie myli TO, w Bulgarii.

 22. dzikidzik said

  Co wyście ludzie zwariowali? Największa fejkownie globalna.info tu wstawiacie? Że w telewizji puszczają takie brednie to już jest dramat…

  Tu macie dziecko z ogonem :
  Caption Human baby with a tail, digitally manipulated image.

  https://www.sciencephoto.com/media/89784/view/human-baby-with-a-tail

  ————-
  Szkoda, że to nie Pan prowadzi tę witrynę. Na pewno uniknęlibyśmy wszelkich błędów.
  Admin

 23. […] https://marucha.wordpress.com/2021/10/08/w-turcji-rodza-sie-zdeformowane-dzieci-z-matek-ktore-sie-wy… […]

 24. Boydar said

  @ Dzikidzik

  Znaczy się wyszczepionki są ok, tak ?

 25. Ale dlaczego? said

  Ten artykuł jest wtórny i nieudolnie zredagowany, z treściami dostępnymi w sieci od jakiegoś czasu.
  Istotne jest wideo z youtuba, bo to coś nowego. O tych całych deformacjach noworodków.
  Pytanie czy to prawdziwe, ja nie wiem.
  Faktem jest, że rzeczywiście były prowadzone badania wpływu szpryc na ciężarne kobiety. I było większość poronień.
  Sam znam przypadek kobiety, która zaszła między 1 a 2 dawką. I wylądowała na oddziale kliniki we Wrocławiu z zagrożeniem ciąży. Jak będę miał więcej informacji, to napiszę, bo to znajoma znajomych.

 26. Kazek said

  Dlaczego nie ma dzieci z ogonami w Europie? Też są wyszczepione mamusie?

 27. Kazek said

  Raz piszą że szpryca zabija a potem , że jest nieskuteczna.

  ——
  Wybór należy do Pana.
  Admin

 28. Peryskop said

  Re 7
  Panie doktorze Kozioł,
  Najwidoczniej przegapił pan pełzający przełom, w efekcie którego rozmaite tabloidy i amatorskie stronki nie ustępują rzetelnością mediom „głównego nurtu”.

  Nie twierdzę, że w masie są wiarygodniejsze.

  Ale gdy „opiniotwórcze” sztandary, nawet jak Nature, Science, BMJ – również sieją dezinfo autoryzowane przez „recenzentów” – to system pobierania danych trzeba UREALNIĆ.

  Więc wciąż należy ćwiczyć talent weryfikacji.

  Kto go nie ma – hop na półkę ze szmelcem !

 29. Zbigniew Kozioł said

  Panie Peryskop, nie prosiłem się nigdy by zwracano się do mnie per doctor 😉 Nawet mnie to trochę denerwuje (do czego nie mogli przywyknąć, a i nadal nie mogą moi byli studenci).

  Ależ oczywiście mnóstwo mediów niszowych przewyższa o głowę swoją jakością i rzetelnością te główne. Niczego nie przegapiłem. Tak z brzegu co mi do głowy wpada: mnie podoba się jakość i poziom inicjatywy Wielomskich, https://www.nowoczesnamysl.pl/

  Zadaniem w miarę rozumnego człowieka powinno być wyszukiwanie tych w miarę wartościowych materiałów i godnych zaufania.

  Niestety też istnieje wokół przywalająca masa kiczowatości, chłamu, propagandowego kłamstwa, również w tych mediach niszowych. Część z nich jest zapewne sterowana, część zaś jakoby z przyrodzenia jest po prostu durna.

 30. UZA said

  „Ktos kto liznal troche fizyki wie ze czasteczki stali nierdzewnej nie sa magnetyczne.”

  Nie wypowiadam się na temat artykułu, niewiele wiem o stali, nie dość się nalizałam fizyki i chemii (to raczej nie były moje przysmaki), zaś o metalurgii w ogóle nie mam pojęcia. Do przedmiotu, zwanego szczepionką na kowid, podchodzę kierując się zdrowym rozsądkiem i zauważam co następuje:

  1. Tak naprawdę nie wiemy co jest w tych preparatach i niespecjalnie mamy jak się dowiedzieć. Do zbadania tego potrzebne są wyposażone odpowiednio laboratoria i specjaliści, do których przeciętny człowiek nie ma dostępu. Przeciętny człowiek ma dostęp do źródeł oficjalnych oraz do źródeł nieoficjalnych ( póki co), które podają to, co chcą. W przypadku zwykłego człowieka nie może być więc mowy o wiedzy – to jest zawsze wyłącznie kwestia wiary.

  2. Wiedzę o składzie i działaniu wiadomych preparatów mają producenci. Po prostu muszą ją mieć, skoro toto wytwarzają. I owi świadomi producenci nie biorą odpowiedzialności za swoje wyroby. Mnie to wystarcza, żeby trzymać się od nich z daleka.

  3. Ci , którzy próbują nam na różne sposoby wmusić rzeczone preparaty, unikają jakiejkolwiek merytorycznej debaty, operując wyłącznie na poziomie emocji. Zamiast argumentów słyszymy więc epitety i pogróżki. Niektóre wypowiedzi tamtej strony są wręcz niedorzeczne. Mówią oni np. o jakimś „lobby antyszczepionkowym” i jego „naciskach”. I kto to niby stanowi owo lobby – Pani Justyna Socha z garstką kolegów ? Jakież to siły za nimi stoją, żeby naciskać ?

  4. Nawet biorąc pod uwagę oficjalne komunikaty, mamy do czynienia z zupełnie nowym rozwiązaniem, odmiennym od tego, co dotąd stosowano i myślący ludzie jak najbardziej mają prawo podchodzić do takiej nowości sceptycznie.

  5. Człowiek jest istotą śmiertelną, a wspaniała współczesna medycyna wielu problemów rozwiązać nie potrafi. Niezależnie od tego, co sądzimy o kowidzie jako odrębnej jednostce chorobowej, to nawet z porównania oficjalnych danych nt. „zakażeń” i zgonów (polskich danych, podawanych na stronach Ministerstwa) wynika, że śmiertelność tegoż kształtuje się na poziomie kilku procent. To nie jest wścieklizna, ebola czy choćby czarna ospa. Wobec takiego zagrożenia dążenie do wyszczepienia całej populacji preparatami o nieznanych w gruncie rzeczy skutkach długoterminowych ( szprycować zaczęto dopiero w końcu zeszłego roku) jest oczywiście absurdalne i musi budzić podejrzenia co do dobrej woli pomysłodawców. Ja rozumiem, że śmierć z uduszenia jest nieprzyjemna, ale przecież taką śmiercią umierają na całym świecie setki jeśli nie tysiące ofiar raka czy bakteryjnych zapaleń płuc oraz niektórych zatruć. Innymi słowy, szczepan nie może mieć żadnej pewności, że uniknie uduszenia.

  „Raz piszą że szpryca zabija a potem , że jest nieskuteczna.”

  To, że jest nieskuteczna wiemy już teraz (na przykładzie „IV Fali” w wyszczepionych krajach) , a o tym, czy i jak zabija, dopiero się dowiemy (pomijając stosunkowo liczne NOP-y , obecnie jesteśmy na poziomie teorii, niedostatecznie potwierdzonych praktyką).

 31. zen said

  https://www.bitchute.com/video/TLzbRguGI9jQ/

 32. Isreal said

  ad 29
  bystre skubanty (górale skubiący ceprów) dawno zaobserwowali zależność pewną, którą w skrócie niewielkim można wyartykułować – „tacyście wykształceni , że aż głupi” …..

  po co rozmydlać czarne, po co rozmydlać białe …..

  jeden taki od kradzieży księżyca krzyknął, że nikt mu nie wmówi że białe jest białe ……………..

 33. Ale dlaczego? said

  W kwestii formalnej:
  „Ktos kto liznal troche fizyki wie ze czasteczki stali nierdzewnej nie sa magnetyczne.”
  Gdzie jest napisane coś o stali nierdzewnej?
  Podstawowym twierdzeniem o „zanieczyszczeniach” szpryc jest mowa o tlenku grafenu.
  I rzeczywiście, ma on dużo „bardzo ciekawych” właściwości. Oprócz tego, że producenci szpryc nie przyznają się do jego zastosowania oraz tego, że jest wykorzystywany w EKSPERYMENTACH genetycznych do „przecinania” błony komórkowej.

  No i tenźe tlenek grafenu MA właściwości magnetyczne, może świecić, jest bardzo niebezpieczny dla organizmów.
  Czy jest w szprycach?
  I jakie są ewentualne jego WSZYSTKIE skutki po podaniu do organizmu?
  Pierwsze z brzegu linki o tlenku grafenu. Trudno je podejrzewać o dezinformację w temacie…
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tlenek_grafenu
  http://cnbm.amu.edu.pl/pl/projekty-krajowe/sonata-11-analiza-wlasciwosci-magnetycznych-dwu-i-troj-wymiarowych-struktur-tlenku

 34. Zbigniew Kozioł said

  Czy na pewno tlenek grafenu występuje w tzw szczepionkach?

  Skoro Pfizer mówi, że nie, to chyba mówią prawdę? 😉

  Nie wiadomo do końca na pewno o biologicznych własnościach grafenu, a co dopiero o własnościach bardziej iluzorycznego materiału tlenku grafenu.

 35. wanderer said

  Ale Dlaczego,

  Sluze uprzejmie:

  „Zastrzyki z PEG i alkoholu etylenowego są znane jako rakotwórcze i genotoksyczne. 💉 firmy Janssen zawiera również cząsteczki stali nierdzewnej, które są połączone zredukowanym tlenkiem grafenu, „klejem węglowym”

  Prosze czytac dokladnie.

 36. Juliusz said

  W zasadzie mam wyjebane na to co znajduje się w szprycach.Po prostu tego nie wezmę choćby skały srały.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: