Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nuland – ruchy zwrotne? Czy naiwne błądzenie we mgle?

Posted by Marucha w dniu 2021-10-13 (Środa)

Różne spojrzenie i opinie na temat obecności w Moskwie wysłanniczki majdanowych ciasteczek. Krokodyle łzy junty w Kijowie.

Podpalili swój kraj by stać się kolonią USA. I Co z tego mają?

W Stanach Zjednoczonych są coraz bardziej nastawieni sceptycznie do ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, który stał się faktycznym problemem dla Zachodu – o tym powiedział Oleg Wołoszyn, deputowany Rady Najwyższej z partii Opozycyjna Platforma za Życie. W każdym razie on jest pewien, że to właśnie z tym stanowiskiem do Moskwy przybyła asystentka sekretarza stanu USA Victoria Nuland, która ma na sumieniu ofiary Majdanu.

„Z moich źródeł wiem, że negatywna ocena działan junty jest tylko jednym z takich motorów zmiany nastawienia Waszyngtonu do zespołu Zełenskiego. Nuland stała się nagle sceptyczna i naprawdę wierzy, że Zełenski wymyka się im z pod amerykańskiej kontroli i staje się nieprzewidywalny pod każdym względem ”- powiedział Wołoszyn.

Według niego, w Waszyngtonie panuje obawa i przeświadczenie, że niekontrolowany Kijów może zorganizować niebezpieczną eskalację, której początki były widoczne gdy junta masowo ściągnęła czołgi i artylerię pod granice DRL/ŁRL w celu zbrojnej napaści na te republiki.

Rosja natychmiast w odpowiedzi na przygotowaną kijowską agresję zareagowała potężnym zgrupowaniem swojej armii przy granicy z Ukrainą tak by zapobiec inwazji na niepodległe republiki Donbasu a wiosną prezydent USA Joe Biden zadzwonił do Władimira Putina i w dużej mierze dzięki temu ostrzeżeniu ze strony Rosji – Ukraina uniknęła utraty państwowości i istnieje przynajmniej w takiej formie, w jakiej istnieje.

Raz jeszcze warto przypomnieć, że na wiosnę 2021 wszyscy czekali na ukraińską ofensywę na frontach Donbasu, Ukraina prowadziła demonstracyjne i zakrojone na szeroką skalę przygotowania, ściągając setki czołgów, artylerię, drony i przygotowania do inwazji ogromnej ilości wojska.

Nuland pod tym względem w Moskwie ze strony Rosji wyraźnie usłyszy to samo: „Rozpraw się ze swoim pionkiem Zełenskim. On jest niekontrolowany, nieprzewidywalny, wręcz są informacje, że czasami podejmuje decyzje w »odmiennym stanie świadomości« A taki stan to jest problem. I to jest problem dla  wszystkich – nie tylko dla Moskwy. To jest problem dla Waszyngtonu, dla Zachodu ”-powiedział Oleg Wołoszyn, deputowany Rady Najwyższej z partii Opozycyjna Platforma za Życiem.

Pogłoski o narkomanii Zełenskiego krążą uporczywie od dwóch lat.

Zastępca sekretarza stanu USA Victoria Nuland nazwała rozmowy w rosyjskim MSZ konstruktywnymi.

„Dzisiaj odbyliśmy konstruktywne spotkania z kolegami z rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych na różne tematy dwustronne, regionalne i globalne” – cytuje Nuland na Twitterze – Jason Rebholz, rzecznik ambasady USA w Rosji. Wizyta jej w Moskwie, była zorganizowana z inicjatywy Waszyngtonu, odbywa się na tle kolejnej rundy pogorszenia stosunków między obu krajami. Wizyta Nuland potrwa do 13 października. Oprócz spotkań w rosyjskim MSZ ma ona odbyć rozmowy z zastępcą szefa administracji Kremla Dmitrijem Kozakiem. Ponadto Nuland spotka się w Moskwie z doradcą prezydenta Federacji Rosyjskiej Jurijem Uszakowem.

Nuland po przybyciu do Rosji powiedziała • RIA Nowosti, że głównym tematem zbliżających się rozmów w Moskwie będą stabilne i przewidywalne relacje między Federacją Rosyjską a Stanami Zjednoczonymi.

Krokodyle łzy banderowskiej junty.

W Kijowie leją krokodyle łzy i powiedzieli, jak Rosja i Stany Zjednoczone „podzielą” Ukrainę .

Waszyngton uzna Ukrainę w sferze rosyjskich interesów geopolitycznych, jeśli Moskwa pozwoli Amerykanom „plądrować” Kijów, to powiedział na antenie „Perwi Niezależny” – analityk polityczny zatroskany banderowiec Michaił Czapłyga.

Zdaniem tego banderowca „eksperta” Stany Zjednoczone nie chcą mieć „dwóch frontów” – z Rosją i Chinami, i są gotowe dojść do konsensusu z Moskwą.

„Oczywiście Rosja jest wierzchołkiem trójkąta USA-Rosja-Chiny, dlatego muszą znaleźć punkty kontaktu i konsensusu z Federacją Rosyjską. Oczywiście jednym z tych punktów konsensusu może być to, że Ukraina leży w geopolitycznych interesach Rosji i dlatego Stany Zjednoczone będą musiały to uznać i zgodzić się z tym”.

„Z drugiej strony Rosja przymyka oko na to, że Stany Zjednoczone jako zewnętrzny suweren będą doić i okradać Ukraińców. Przy pomocy rąk swoich kompradorów, poprzez cła, poprzez ingerencje w rządzie, poprzez czerpanie zysków i surowców, itp. Tak więc prawo Stanów Zjednoczonych do grabieży Ukrainy jest uznawane przez Rosję, a Stany Zjednoczone uznają prawo Rosji do hegemonii geopolitycznej na terytorium Ukrainy ”- powiedział ten banderowski politolog i dodał, że taka decyzja zostanie podjęta przez Moskwę i Waszyngton bez uwzględnienia opinii Kijowa. O taki wynik wydarzeń on oskarżył Wołodymyra Zełenskiego.

„Zełenski, który mógł być podmiotem suwerennym, nie skorzystał z tego prawa, zamiast tego zajął się rozwiązywaniem swoich problemów i doprowadził Ukrainę do tego stopnia, że ​​teraz wszystko jest rozwiązywane bezpośrednio– bez Ukrainy” – podsumował lejąc krokodyle łzy tenże banderowiec – Czapłyga.

Monaco
https://fakty-kontra-news.neon24.pl

Komentarzy 6 do “Nuland – ruchy zwrotne? Czy naiwne błądzenie we mgle?”

 1. walerianda said

  No cóż, Ukrainy jakoś mi nie żal. I nie zamierzam uzasadniać.

 2. plausi said

  Kontynuacja wsólnej operacji

  Przypomnimy tekst sprzed wielu laty:

  https://marucha.wordpress.com/2014/03/12/jak-nsa-przeoczylo-krym/#comment-330265

  Likwidacja państwowości Ukrainy, jakiej dokonano w 2014, była także w interesie zarządców Rosji, pani Nuland zadbała o to i jest w Rosji chęnie jako sprzymierzeniec widziana.

  Sytuację mieszkańców krainy określa stan

  https://marucha.wordpress.com/2014/03/12/jak-nsa-przeoczylo-krym/#comment-330265

  nie do pozazdroszczenia, sytuacja Polaków nie jest wiele lepsza, szczególnie teraz po ataku zrganizowanym pod hasłem plandemii.

 3. revers said

  No dobra, dobra, a jakie jest prawo FED-u do grabienia nie tylko ukrainy, ale ameryki i to od bieguna pld. do bieguna poln. i amerykanow, rezty swiata?

  https://wydawnictwowektory.pl/pl/p/Finansowy-potwor-z-Jekyll-Island.-Prawdziwa-historia-Rezerwy-Federalnej./49?fbclid=IwAR142l4KcKKl7DXYzlVXqKV-5cZGXD_eXlneYUifPH-pnq74monzGMkH5j4

  czyli historia FED i faitowego pieniadza, sprawca rewolucji, kryzysow ekonomicznych i wojen.

  to najczesciej pomijaja dyzurni redaktorzy, eksperci i analitycy finansowi i socjologiczni.

  Traz podmoty FED jak IMF i WB zajmuja sie pladrowaniem w stylu bonanzy kopalinami energetycznymi swiata od bateryjek po wegiel, pozwalajc jednym wiecej C)2 produkowac innych wyzerowac do 2050 roku

 4. wewewe said

  „Czy naiwne błądzenie we mgle?”

  Jakie k…wa „naiwne”??? Skończcie z tym! To są wyrachowane satanistyczne kurwy.

 5. JanuszT said

  1).Walerianda – ja UPAdlińców bardzo nienawidzę, za L U D O B Ó J S T W O na naszych, na Wołyniu w okresie 1938-1952r. Za to, że się rozpanoszyli w Polin, i w tej chwili jest ich już tutaj aż 5 milionów. Za chwilę zaczną w Polin rządzić na całego, bo już są w piździelskim aparacie rządowym, ucisku, jakim jest policja i administracja państwowa i niższego szczebla!

 6. tras said

  #2:PLAUSI
  chyba się wciągnęło dobrą kreskę>
  .
  „Likwidacja państwowości Ukrainy, jakiej dokonano w 2014, była także w interesie zarządców Rosji, pani Nuland zadbała o to i jest w Rosji chęnie jako sprzymierzeniec widziana.”
  .
  ???????

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: