Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wzrost zawałów serca w wyniku szczepień – 12.10.2021.

Posted by Marucha w dniu 2021-10-13 (Środa)

Tajemniczym nazwali szkoccy eksperci ds. zdrowia radykalny wzrost liczby tzw. ataków N-STEMI (zawałów serca bez uniesienia odcinka ST, czyli ataków serca bez typowych objawów zawału w EKG) w Szkocji.

Znany lekarz dr Peter McCullough nie przebiera w słowach: ostrzega przed pandemią ataków serca spowodowanych anty-covidowymi działaniami i kontrowersyjnymi szczepieniami.

W Golden Jubilee National Hospital w Clydebank w zachodniej Szkocji odnotowano nagły 25-procentowy wzrost liczby ataków serca typu N-STEMI w okresie letnim. Liczba dostępnych łóżek kardiologicznych w szpitalu musiała zostać zwiększona o 44 procent.

Zawał serca typu N-STEMI jest spowodowany częściowym zatkaniem tętnic, które przerywa dopływ krwi do serca. Chociaż uszkodzenia tkanek są zazwyczaj mniejsze niż w przypadku zwykłego zawału serca, konsekwencje mogą być równie śmiertelne.

Dla McCullougha jednak przyczyny są jasne: ‚Ograniczanie kontaktów społecznych i pozbawianie ludzi środków do życia powoduje poważne skutki uboczne’ – ostrzegał 6 października za pośrednictwem Telegramu. Lekarze w Szkocji podejrzewają również, że po prawie dwóch latach blokad ludzie popadli w siedzący tryb życia i nie byli w stanie poradzić sobie z nowymi stresami wywołanymi przez anty-covidowe środki zapobiegawcze.

Ponadto zaistniały obawy dotyczące izolacji: wielu pacjentów mogło zignorować objawy ataku serca, ponieważ nie chcieli jechać do szpitala, gdzie mogliby się zarazić, a następnie zostać rozdzieleni z rodziną.

Kolejnym ważnym aspektem są szczepienia przeciw covidowi. Dla McCullough jasny jest związek między zwiększoną zawałów serca i szczepionek. Pisze on:

Lekarze nie wspomnieli o roli szczepionek covid-19 w tym medycznym upadku. Szczepionki te powodują wykrywalne zakrzepy krwi i obciążają układ sercowo-naczyniowy zaszczepionych pacjentów. Według badań białko spike SARS-CoV-2 zaburza funkcję pericytów ludzkiego serca i przyczynia się do chorób mikronaczyniowych poprzez sygnalizację za pośrednictwem receptora CD147.

McCullough informuje, że zdrowie w obszarze sercowo-naczyniowym uległo znacznemu pogorszeniu na całym świecie: ‚Zwiększona ilość pacjentów z zawałem serca doprowadziła do braku łóżek szpitalnych i długich opóźnień w izbach przyjęć’, wyjaśnia. Te nowe, wywołane szczepionkami problemy zdrowia publicznego zagrażają opiece nad pacjentami w nagłych wypadkach.

Coraz więcej pacjentów potrzebuje operacji naczyniowych i tzw. stentów, aby utrzymać przepływ krwi do serca. Tak więc zamknięcie ludności i leczenie jej zastrzykami z białka kolczastego, które aktywuje krzepnięcie krwi, ma poważne (a w jego oczach nawet zamierzone) konsekwencje.

>https://report24.news/renommierter-mediziner-warnt-pandemie-der-herzinfarkte-dank-impfungen-und-massnahmen/

Opracował: Zygmunt Białas
http://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarzy 15 do “Wzrost zawałów serca w wyniku szczepień – 12.10.2021.”

 1. walerianda said

  Jeszcze są w Polsce chętni do udziału w eksperymencie ludobójstwa?

 2. Olo said

  Ludobójczy reżim dobrej zmiany nie ogranicza się tylko do depopulacji medycznej. To co prawda nowa metoda, dająca żydobanderowskim rezunom dobre efekty, ale metodą podstawową w dalszym ciągu pozostaje eliminacja ekonomiczna. Właśnie dlatego w pewnym momencie Kurdupel wyciągnął z kapelusza Morawieckiego i Kościńskiego. Gdy ludzie umierają z powodów ekonomicznych, Kurdupel przynajmniej ma poczucie czystych i niezakrwawionych rąk.

 3. Marucha said

  No cóż, Polacy dali sobie wejść na głowę. Wręcz ochoczo spełniali najbardziej absurdalne polecenia „władz” i donosili na niepokornych.
  Skutki już widać.
  Komuś żal tych babsztyli, które awanturowały się w sklepie, że nie miał szmaty na ryju?

 4. bryś said

  Marucha – i tu jest pewien dylemat. Mogła by to być nasza żona, lub córka, może babcia (jak ktoś jeszcze ma). Kobiety łatwo ulegają wpływom. Powinniśmy je zostawić na ten czas w domu i nie oglądać się na szmaciarzy. Oni nie mają już nic do stracenia.

  Co do problemów z krązeniem. Już pisałem – teściowa i chrzestny żony mają wizytę u kardiologa zamówioną. Żonę kuzyna ledwo co połatali po zabiegu w szpitalu, oczywiście przed przyjęciem do szpitala – szpryca – „Miała Pani za wysokie ciśnienie z nerwów, no i dostała wylewów wewnętrznych, cieli ja prawie w pół.” Są to osoby które rozmawiają ze mną o sprawach bardziej osobistych. Więc odsetek raczej wysoki. Oczywiście przed szprycą nie mieli żadnych problemów naczyniowo – sercowych.

  Tego gościa mi szkoda. Tym bardziej że to nie koniec prawdopodobnie jego przygody ze szprycą.

 5. revers said

  re2

  to co Poliniaki nazywaja zamrazanie gospodarki od czasow Balcerowicza, wrogie przejecia, znajdujac Niemcow, Czechow zamykajacych polskie kopalnie i inne formy wolej gospodarki rynkowej z niby sprzedzarza kopalni miedzi przez Konfederacje, to nie zadne partie polityczne a agendy miedzynarodwoej Lichwy, dokladniej IMF.

  Juz IMF szczegolnie zajal sie kopalinami magazynujce energie elektyczna jak miedz, kobalt, nikiel, litium.

  https://www.afr.com/markets/commodities/bonanza-for-australian-minerals-under-net-zero-imf-20211012-p58z4n?utm_medium=social&utm_campaign=nc&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3w2pvlbPvcnQzwbpkePs8D3HmYxiFJ5WiyMHYBxkC4QoJFXwl53kDXycM#Echobox=1634048356

  czli nie wasze, a kachalskie.

  A o oslabieniu miesnia sercowego mowia takze pojedynczy dzienikarze po hebrajsku. I co z tego? Pfizer, Biontech gora w wielkeij farmy biznesie, bedzie ze jest cymes w szczepionce, a bostery wyruwnaja , wylecza.

 6. Kar said

  @4/Brys/Tego gościa mi szkoda..
  ____________

  – mam plonna nadzieje, ze resztki umu parchatka-system pozostawil gostkowi.., a tak w ogole inaczej wg mnie, to ON jest wypatroszonym mentalnie skladnikiem biomasy. klasyk Niewolnik ..bezmozgowiec

  Czy oni/one nie potrafia przed szpryca o niechcenia rzucic okiem przez chociaz 1sec. na ulotke? Przeciez tam stoi jak krowa, ze to eksperymentalny prepart..itd

  – mnie totalnego bezmiozgu nie szkoda ! Kto teraz bedzie placil za odszkodowanie dla tego debila.., odbieram, ze podatnik-nie szczepan, prawda?

 7. Marucha said

  Re 4:
  Oczywiście, nie tylko baby dostały fiksum dyrdum na punkcie korony, bo są też i tacy faceci. Tylko że baby częściej drą mordę, moim zdaniem.

 8. Ale dlaczego? said

  To jest niestety nie takie proste.
  Większość ludzi OD ZAWSZE chce tylko źyć jak najlepiej. Nie interesuje się polityką.
  My, gajówkowicze, od lat nie wierzymy władzom. Interesujemy się polityką, tym co się dzieje w kraju i na świecie. I jest taka granica ŚWIADOMOŚCI o świecie, za którą zaczyna się analiza wszystkiego co jest oficjalne. Bo już NIE WIERZYMY w PRZEKAZ.

  Metody manipulacji są tak powszechne, przekaz w najważniejszych kwestiach taki sam, że „zwykły” zjadacz chleba nie zauważa, źe staje się tym, co mu ściek medialny WDRUKOWAŁ w umysł…
  To tv, reklamy, propaganda ta sama od dziesięcioleci przygotowały grunt pod plandemię i wielki reset.
  Szatan jest na pewno dużo bardziej inteligentny od ludzi. I podpowiada swoim pachołkom, jak zwieść ludzkość.
  Najgorsze jest to, że większości, oprócz zgody na szprycę, wdrukowano fanatyzm w myśleniu. Już nie potrafią dyskutować. Każdy kto kwestionuje narrację, jest ich wrogiem!
  To też wynik prania mózgu.
  Zresztą to wszystko było „trenowane” np. w ZSRR i 3 Rzeszy.
  Dzisiejsi ludobójcy korzystają z doświadczeń swoich poprzedników i dużo doskonalszych narzędzi…
  Dopiero chyba duży wstrząs psychiczny może wyrwać takich „zahipnotyzowanych” ludzi z ułudy…

 9. Siekiera_Motyka said

  Ważna informacje statystyczna Lagru Polin

  𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 𝐃.™
  @synxchaosu

  Zgony w Polsce po 40. tygodniach roku:

  🔴2021 – 378 312 zgonów [1 351 dziennie]
  🔴2020 – 319 059 zgonów [1 139 dziennie]
  🔴2019 – 315 733 zgony [1 128 dziennie]

  Notujemy wzrost o 59 253 [18,57%] zgony do 2020 roku oraz wzrost o 62 579 [19,82%] zgonów do 2019 roku.

  T𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 𝐃.™
  @synxchaosu

  Stan na 10/10/2021:

  Red circle9 644 nadwyżkowe zgony [386 tygodniowo] za panowania Łukasza Szumowskiego.
  Red circle144 746 nadwyżkowych zgonów [2 539 tygodniowo] za panowania Adama Niedzielskiego.

  Łącznie: 154 390

  W odniesieniu do średniej zgonów z analogicznego okresu w latach 2016-2019.

 10. Maverick said

  Coraz więcej informuje że u ludźi zaszczepionych poprzez osłabienie lub wyłączenie naturalnego systemu imunologicznego następuje powrót chorób, to tego stopnia że systemy i szpitale zostają przeciążone. Na dodatek porty są zablokowane w USA z powodów niewiadomych, twierdzą że brak kierowców. A większość medykamentów jest sprowadzana z Azji.

  https://www.facebook.com/messenger_media?thread_id=100000030795105&attachment_id=468690274352911&message_id=mid.%24cAAAAAAmm4-uCsOW2_18f6BrdLO6k

 11. UZA said

  „Tego gościa mi szkoda. ”

  Mnie też. Ofiarami są zwykle biedni, prostoduszni ludzie bez układów (bo ci z układami pozałatwiali sobie lewe certyfikaty wyszczepień ). Jako Polkę i jako istotę ludzką boli mnie, że moi Rodacy są tak traktowani.

  „Kto teraz bedzie placil za odszkodowanie dla tego debila.., odbieram, ze podatnik-nie szczepan, prawda?”

  Płaciliśmy z naszych podatków za budowę Muzeum Polin, płacimy diety dla posłanki Jachiry, warszawiacy płacą za szkolenia antifiarzy, dlaczego nie mielibyśmy płacić ofiarom zabiegów, stręczonych przez władze ? Ja przynajmniej miałabym w takim przypadku przeświadczenie, że moje podatki choć raz idą na zbożny cel.

 12. Jurek said

  skręca kiszki po takim zbożnym celu. NIEdarowanie bandycie- to jest zbożny cel.

 13. UZA said

  ad12)” NIEdarowanie bandycie- to jest zbożny cel”.

  Niedarowanie bandycie to męska sprawa, a kobietom przystoi miłosierdzie względem ofiar. Zawsze zresztą można i to czynić, i tamtego nie zaniechać…

 14. bryś said

  Stąd ostatni obiad dla skazańca? Chociaż dla wisielca to niewskazane, podobno puszczają zwieracze.

  To też niezłe panie Braun, jak już jesteśmy w temacie bandytów:

  „pluton egzekucyjny mierzył z odległości 6 m do skazańca, stojące-go z zawiązanymi oczami. Strzały oddawano z karabinów, załadowanych jedną kulą. Pośród nich była ślepa, ale żaden z egzekutorów nie wiedział, w czyim jest magazynku, co dawało im namiastkę „czystego sumienia”.”

  https://www.focus.pl/artykul/jak-zostac-katem?page=3

 15. Ale dlaczego? said

  Przemówienie arcybiskupa Vigano podczas protestów we Włoszech:
  https://wolnemedia.net/pandemiczny-sanhedryn-buduje-labirynt-klamstw-ws-covid-19/
  Włosi nie dajcie się!
  My będziemy zaraz za wami…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: