Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Hulajdusznik o Grand Finale, czyli pojedynek…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  I*** o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Nowa Normalność – Wielka Czystka

Posted by Marucha w dniu 2021-10-16 (Sobota)

Jesteśmy świadkami narodzin nowej formy totalitaryzmu. Nie „komunizmu”. Nie „faszyzmu”. Globalnego kapitalistycznego totalitaryzmu. Totalitaryzmu pseudomedycznego. Totalitaryzmu patologicznego. Formy totalitaryzmu bez dyktatora, bez definiowalnej ideologii. Totalitaryzmu opartego na „nauce”, „faktach”, „rzeczywistości”, którą sam tworzy.

W menu na dziś danie z karty CJ Hopkinsa. Felieton opisujący kolejny etap rodzącego się nowego totalitaryzmu. Tym razem o czekającej nas Wielkiej Czystce, o tym w co przeradza się strach i o kreowanej podklasie ludzi.

Zapraszam do lektury.

*                        *                         *

Wielka czystka,
nazwa szczytowej fazy ludobójstwa stalinowskiego wymierzonego w osoby uznane przez NKWD za niepewne politycznie i potencjalną acz nieistniejącą w WKP(b) opozycję.
Encyklopedia PWN

Nowa Normalność – Wielka Czystka

Tak więc rozpoczęła się Wielka Nowo-Normalnościowa Czystka… jak na zawołanie, zgodnie z regułami.

My, „paranoidalni teoretycy spiskowi”, ostrzegaliśmy przez ostatnie 18 miesięcy, że to się wydarzy. Ludzie, którzy odmawiają przejścia na nową oficjalną ideologię, są teraz segregowanipozbawiani pracyzakazuje się im uczęszczania do szkółodmawia się leczenia oraz w inny sposób prześladuje.

Nieprzerwana oficjalna propaganda demonizująca „niezaszczepionych” jest rozpowszechniana przez korporacyjne i państwowe media, przywódców rządowych, urzędników służby zdrowia i wrzeszczących fanatyków w mediach społecznościowych. „Niezaszczepieni” to nowi oficjalni „Untermenschen”, podklasa subistot, tych „innych”, których masom Nowej Normalności ktoś kazał nienawidzić.

W oczach Nowych Normalsów można dostrzec nienawiść…

Ale to nie jest tylko czystka „niezaszczepionych”. Każdy, kto odchodzi od oficjalnej ideologii, jest systematycznie demonizowany i prześladowany. W Niemczech, Australii i innych krajach Nowej Normalności protestowanie przeciwko Nowej Normalności jest oficjalnie zakazane. Nowo Normalne Gestapo krąży po domach, aby przesłuchiwać ludzi w sprawie postów na Facebooku, które są przeciwne Nowej Normalności. Korporacje otwarcie cenzurują treści sprzeczne z oficjalną narracją. Oddziały bandytów Nowej Normalności wędrują po ulicach, sprawdzając ludziom dokumenty „szczepień”.

I to nie tylko rządy i korporacje przeprowadzają Nowo-Normalną Czystkę. Przyjaciele robią czystkę przyjaciołom. Żony robią czystkę mężom. Ojcowie robią czystkę dzieciom, a dzieci – rodzicom. Nowi Normalsi oczyszczają stare, normalne myśli. Globalne „autorytety ds. zdrowia” zmieniają definicje, aby dostosować je do „nauki” Nowej Normalności.

I tak dalej… na naszych oczach powstaje nowa oficjalna „rzeczywistość”. Cokolwiek i ktokolwiek, kto się z tym nie zgadza, doznaje czystki, jest odczłowieczany, zamieniany na dziurę w pamięci, wymazywany.

Nic z tego nie powinno dziwić.

Każdy rodzący się system totalitarny, na pewnym etapie przejmowania społeczeństwa, rozpoczyna czystkę wśród przeciwników politycznych, ideologicznych dysydentów i innych „antyspołecznych dewiantów”. Takie czystki mogą być krótkie lub wręcz pozbawione końca i mogą przybierać dowolną liczbę zewnętrznych form, w zależności od typu systemu totalitarnego, ale bez nich nie można totalitaryzmu utworzyć.

Istotą totalitaryzmu — niezależnie od tego, jakie kostiumy i ideologię nosi — jest pragnienie całkowitej kontroli nad społeczeństwem, każdym aspektem tego społeczeństwa, każdym indywidualnym zachowaniem i myślą. Każdy system totalitarny, czy to dotyczący całego narodu, czy maleńkiego kultu, czy jakiejkolwiek innej formy ciała społecznego – ewoluuje w kierunku swojego nieosiągalnego celu… całkowitej ideologicznej transformacji i kontroli każdego pojedynczego elementu społeczeństwa (lub jakiegokolwiek rodzaju instytucji społecznej wchodzącej w skład).

To fanatyczne dążenie do całkowitej kontroli, absolutnej ideologicznej jednolitości i eliminacji wszelkich sprzeciwów jest tym, co sprawia, że ​​totalitaryzm jest totalitaryzmem.

Tak więc każdy nowy system totalitarny, w pewnym momencie swojej ewolucji, musi rozpocząć czystkę wśród tych, którzy odmawiają podporządkowania się jego oficjalnej ideologii. Musi to zrobić z dwóch podstawowych powodów: (1) aby oddzielić lub w inny sposób wyeliminować faktycznych przeciwników politycznych i dysydentów, którzy stanowią zagrożenie dla nowego reżimu oraz co ważniejsze, (2) ustanowić ideologiczne terytorium, w obrębie którego masy muszą się teraz ograniczyć, aby uniknąć segregacji lub eliminacji.

Czystka musi być przeprowadzona otwarcie, brutalnie, aby masy zrozumiały, że zasady społeczne zmieniły się na zawsze, że ich dawne prawa i wolności zniknęły i że od teraz żaden rodzaj oporu lub odstępstwo od oficjalnej ideologii nie będą tolerowane, ale za to bezwzględnie karane.

Czystka jest zwykle przeprowadzana podczas „stanu wyjątkowego”, pod bezpośrednim zagrożeniem ze strony jakiegoś oficjalnego „wroga” (np. „komunistycznych infiltratorów”, „kontrrewolucjonistów” lub… wiesz, „niszczącej pandemii”), tak że normalne zasady społeczne mogą zostać na czas nieokreślony zawieszone „ze względu na przetrwanie”. Im bardziej przerażone będą masy, tym chętniej zrezygnują ze swojej wolności i wykonają najbardziej nawet szalone rozkazy.

Siłą napędową totalitaryzmu jest strach… Strach zarówno przed oficjalnym wrogiem systemu (co jest nieustannie podsycane propagandą), jak i przed samym systemem totalitarnym. Fakt, że brutalność systemu jest racjonalizowana przez zagrożenie ze strony oficjalnego wroga, nie czyni go mniej brutalnym ani przerażającym. W systemach totalitarnych (dowolnego typu i skali) strach jest czymś stałym i nie ma od niego ucieczki.

Strach mas jest następnie kanalizowany w nienawiść… Nienawiść do oficjalnych „Untermenschen”, których szczuta przez system tłuszcza uczyni kozłem ofiarnym. W ten sposób czystka jest także sposobem na to, by masy oczyściły się ze swojego strachu, przekształciły go w obłudną nienawiść i wylały go na „Untermenschen” zamiast na system totalitarny, co oczywiście byłoby samobójcze.

Każdy system totalitarny — zarówno kierujące nim jednostki, jak i system w sensie strukturalnym — instynktownie rozumie, jak to wszystko działa. Totalitaryzm Nowej Normalności nie jest wyjątkiem.

Tylko pomyśl o tym, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu masy były poddawane najbardziej destrukcyjnej kampanii terroru psychologicznego w całej historii terroru psychologicznego. Niestety, wielu z nich zostało zredukowanych do paranoidalnych, zaciskających zwieracze [anus-puckering] inwalidów, bojących się przebywania na zewnątrz, kontaktu z ludźmi, strachu przed własnymi dziećmi, lęku przed powietrzem, chorobliwej obsesji na punkcie chorób i śmierci… i zżeranych nienawiścią do „Niezaszczepionych”.

Ich nienawiść jest oczywiście całkowicie irracjonalna. Jest wytworem strachu i propagandy, jak zawsze gdy chodzi o nienawiść do „Untermenschen”. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z wirusem, co przyznają nawet Nowo-Normalnościowe władze. „Niezaszczepieni” nie są większym zagrożeniem dla kogokolwiek niż jakakolwiek inna istota ludzka… chyba że zagrażają wierze Nowych Normalsów w ich urojoną ideologię.

Nie, w tym momencie jesteśmy daleko poza racjonalnością. Jesteśmy świadkami narodzin nowej formy totalitaryzmu. Nie „komunizmu”. Nie „faszyzmu”. Globalnego kapitalistycznego totalitaryzmu. Totalitaryzmu pseudomedycznego. Totalitaryzmu patologicznego. Formy totalitaryzmu bez dyktatora, bez definiowalnej ideologii. Totalitaryzmu opartego na „nauce”, „faktach”, „rzeczywistości”, którą sam tworzy.

Nie wiem jak wy, ale jak do tej pory na mnie na pewno zrobiło to spore wrażenie. Do tego stopnia, że ​​w większości odłożyłem na bok mój satyryczny sztych [‘schtick‘], aby spróbować zrozumieć… czym to właściwie jest, dlaczego to się dzieje, dlaczego dzieje się teraz, dokąd zmierza i jak się temu przeciwstawić lub przynajmniej to zakłócić.

Z mojego punktu widzenia najbliższe sześć miesięcy określi, jak pomyślne będą początkowe etapy rozwoju tego nowego totalitaryzmu. Do kwietnia 2022r. albo wszyscy będziemy pokazywać nasze „dokumenty” Nowo-Normalnemu Gestapo, aby móc zarabiać na życie, chodzić do szkoły, jadać w restauracji, podróżować i w inny sposób jakoś żyć, albo wsadzimy kij w tryby tej machiny.

Nie oczekuję, że GloboCap [globalny kapitalizm] w dłuższej perspektywie wycofa się z wprowadzania Nowej Normalności — są wyraźnie zdeterminowani by ją wdrożyć — ale mamy siłę by zrujnować ten ich akt otwierający (który planowali i ćwiczyli od wielu lat).

Więc ruszmy się i zróbmy to, dobrze? Zanim dopadnie nas czystka, zostaniemy odczłowieczeni czy cokolwiek innego. Nie jestem pewien, ponieważ nie dotarłem jeszcze do „potwierdzenia faktów”, ale wydaje mi się, że w USA jest kilku pilotów komercyjnych linii lotniczych, którzy wskazują nam drogę.

The Great New Normal Purge, CJ Hopkins, October 12, 2021

AlterCabrio
https://www.ekspedyt.org/

Komentarzy 18 do “Nowa Normalność – Wielka Czystka”

 1. walerianda said

  Jak by nie nazwać akcję tego finansowego towarzystwa uważam je za wrzód na tyłku, którego należy się pozbyć w trybie natychmiastowym.

 2. Maverick said

  Nowa rzeczywistość pod każdym względem przekroczyła wszystko co wiemy pod każdym względem, mężczyżni rodzą teraz dzieci, a ludzie nie rozpoznają swojego przyrodzenia, a co niektórzy słyszą co chcą słyszeć.

  Ja to przerabiałem w PRL-u. Ale komusze media w USA o głowę biją tamtą propagandę. Amerykańscy komedianci mają z tym ubaw.
  Gdy wszyscy krzyczeli FUCK Biden, w jakiś dziwny sposób komentatorka z jednego z komunistycznych kanałów słyszała Let’s go Brandon.

 3. bardzo said

  Panie Maverick. Oni maja plan B a nawet plan C i u kreskowane. Na ten przykład: Co sie stanie gdy bideta szlag trafi w ten albo inny sposób? Ano nic. Ci, którzy byli u stołka, nadal będa, tylko że zupełnie oficjalnie. A prosze zauważyć, że babskie rządy autorytatywne nigdy nie wychodza na dobre. Dodac do tego lewackie zapędy Kanalii Ch. plus muslimskie i promuslimskie parasolki zebrane w rządzie (naszi tego tez nie lubią, aj, jak nie lubią!) i mamy disaster jaki ze szczegółami przewidziały starożytne pisma, włączając Apokalipse.

  Nie wiem, jak Pan, ale ja tu chcę montować sąsiedzka samoobronę.

 4. Bezpartyjna said

  Gdyby to li tylko był wrzód na tyłku to jeszcze pół biedy. Z tego powodu raczej się nie umiera. Niestety mamy do czynienia z bardzo groźną i podstępną gangreną. Ludzie zapewne dojdą do ściany i będzie trzeba decydować – amputacja organu czy śmierć.

 5. Ale dlaczego? said

 6. Ale dlaczego? said

  Pamiętacie jak „okrągłostołowcy” płakali nad losem opozycjonistów w PRL wyrzucanych z pracy?
  Jaka to była największa zbrodnia, zaraz po kuli w potylicę i torturach!
  I mieli rację!
  Tyle że inżynier wyrzucony z kombinatu mógł jeszcze znaleźć jakąś pracę, by wyżywić rodzinę.

  Dziś kurwy-pachołki satanistów-globalistów chcą ZAGŁODZIĆ każdego, kto nie chce przyjąć ZMAMIENIA BESTII..
  Nie będzie mógł pracować!!!
  Nie będzie mógł wyjść z domu!
  Za chwilę wszczepią czipy. Albo RZECZYWIŚCIE szczepionki to element nanotechnologii. I już ZNAMIĘ jest wszczepiane…
  A kto się nie zgodzi, ma zdechnąć z głodu!
  Jeszcze będzie blokowanie kąt, gdy wyeliminują gotówkę!
  Aaron Russo ostatni wywiad 2007:

 7. JerzyS said

  Normalność
  Stara normalność
  i NOWA NORMALNOŚĆ
  Czym się obie różnia? Może tak jak
  :
  UCZCIWOŚĆ I PRAWDA
  NOWA UCZCIWOĆ I PRAWDA
  STARA UCZCIWOŚĆ I PRAWDA
  Jak na to pozwolimy , to jeszcze trochę czasu ,
  a sakramenty będą dostępne na Amazonie i wysyłane kurierem!
  Oferta Amazona
  Zakładka:
  Olejki
  Olejek do Ostatniego Namaszczenia plus instrukcja „Zrób to Sam”
  cena :
  przelew:
  za pobraniem
  czwarta dawka gratis
  Jutro u Ciebie
  Komunia Święta
  Zakładka dewocjonalia
  Cena jednostkowa …
  Cena zawiera instrukcję stosowania zgodną z przepisami UE dot. Instrukcji
  cena za szt.
  Wartość kaloryczna:
  Nie zawiera GMO
  kraj produkcji Bangladesz
  koszt przesyłki
  czwarta dawka gratis
  Jutro u Ciebie
  Cena
  przelew
  za pobraniem

  za pobraniem – NOWA NORMALNOŚĆ

 8. Rząd zrobił przymiarkę przy okazji wymiany dowodów osobistych, które miały ważność bezterminową. Bezczelnie powiedział w mediach, że trzeba je wymieniać. A wg prawa wcale nie było trzeba. I ludzie poszli potulnie do urzędów i dowody wymienili.

  Rząd postąpił bezprawnie. I co? I nic. Jutro wmówią wszystkim, że MUSISZ się zaszczepić. Pojutrze, że emerytów trzeba usypiać.

 9. Ad. 4

  Co sie stanie gdy bideta szlag trafi w ten albo inny sposób? Ano nic.

  Wprowadzą na scenę sobowtóra bideta.

 10. UZA said

  „Co sie stanie gdy bideta szlag trafi w ten albo inny sposób? ”

  Zrobią wybory ze zdalnym głosowaniem (ze względu na 5.,6. czy17. falę „Pandemii” ) i jakiś kolejny bidet otrzyma 150% głosów. Potem przegłosują poprawkę do ichniej konstytucji, znoszącą wybory i wszelkie wcześniejsze poprawki. Media głównego nurtu na całym świecie ogłoszą publiczności, że to dobre i słuszne, a uczeni eksperci potwierdzą. I wszędzie zrobią podobnie. Bo na kim się wzorować jak nie na Ameryce ? I komu wierzyć jak nie profesorom ?

 11. bardzo said

  Gdy prezydent nie jest w stanie sprawować swego urzędu, wtedy jego obowiązki przejmuje wiceprezydent, w tym przypadku Kanalia Ch.

 12. plausi said

  Dalej tropem wilka

  Przytoczone przez 1, Hulajdusznik wideo z wykładem Ernsta Wolffa, nazwisko Wolff jest wywodzone od Wolf – wilk, daje nam interesujący trop wilka, możemy dalej postępować tym śladem, jesteśmy na właściwym tropie.

  E. Wolff przytacza znane w środowiskach finansowych fakty, powtórka ciężkiego tzw. kryzysu finansowego była tam omawiana pod koniec 2019. roku. Jeśli uwzględnimy, jak ściśle z zarządcami systemu finansowego jest powiązana ChRL, staje się rzeczą zrozumiałą, że jej powierzono rzucenie zasłony dymnej z SARS-Cov-2. Analiza E.Wolffa jest wysoce profesjonalna i może nie potrafi osignęć wszystkich czytelnków tego forum, warto jednak spróbować zapoznać się z tymi licznymi danymi.

  Potwierdzeniem poprawności jego toku rozumowania jest odpowiedź na pytanie „Qui bono ?”

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  przy czym główni zarządcy i odpowiedzialni systemu lichwy nie zostali wcale uwzględnieni:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  Hulajdusznik przytoczył znakomity materiał z wieloma danymi i dowodami, 7, Ale dlaczego? Cytuje A. Russo, który daje wgląd w stan zbrodniczej degeneracji środowiska wskazanego w ostatnim linku, ale to obowiązuje także dla innych zbliżonych środowisk. To są środowiska, których stan ducha najlepiej określa choroba wścieklizny a formą egzystencji jest kanibalizm.

  Wymarzony przez członków NSZZ:

  K A p I t A L I Z M
  czyli
  K A n I b A L I Z M

  jedynie dwie litery się różnią.

 13. Ale dlaczego? said

  Żeby też było pozytywnie, tu też to wrzucę.
  Jesteśmy na tym świecie po to, by zdać egzamin z życia, czyli zasłużyć na życie wieczne.
  Ale to nie wszystko.
  Jesteśmy tu po coś. Każdy z nas ma jakieś zadania do wykonania.
  I to też jest pozytywne. I chyba im trudniejsze czasy, tym jesteśmy BARDZIEJ powołani, by swoją cząstką przechylić jakoś tą wojnę złego z Bogiem i jego Stworzeniem na stronę Dobra…

  Dociekania czy(i czym) jest życie po życiu, w nowym wydaniu:

  A to w starym:

 14. Wladca said

  Na terror odpowiedzia jest terror

 15. Wanderer said

  Wladca.

  Tak jest.

 16. tras said

  #3:>Maverick:
  ‚Ja to przerabiałem w PRL-u. Ale komusze media w USA o głowę biją tamtą propagandę.”
  i popatrz pan, takżeś to komunę obalał a
  Lenin wiecznie żywy
  nawet w SZAPie
  Nie ma to jak dobra szkoła kaczorów>’mężczyźni rodzą dzieci’
  ja rozumiem, że ‚wszyscy rodzą się bez wiedzy ale trzeba włożyć dużo pracy żeby zostać głupim’ (to cytat Benjamina Franklina’)
  i
  jeszcze jedno>z nadzieją:
  .
  Gdy słoneczko zgasło
  i nastąpił mrok,
  piewcy jego blasku
  odzyskali wzrok
  .
  i to fraszka…..Władysława Gomułki o Stalinie
  ale co wy robaczki ‚pisowskiezjednoczonoprawiczkowopatriotyczne’
  zrobicie jak Jaro kopnie w kalendarz??

 17. OutsiderR said

  „Żony robią czystkę mężom. ”

  To chyba nic nowego…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: