Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  I*** o Wolne tematy (82 – …
  Greg o Dlaczego Chrześcijanie muszą p…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  JanuszT o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  Andrzej Solecki o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Trzaskowski przegrywa z Marszem Niepodległości. Prokuratura umorzyła śledztwo.

Posted by Marucha w dniu 2021-10-16 (Sobota)

Prokuratura Okręgowa w Warszawie ostatecznie umorzyła śledztwo z doniesienia Rafała Trzaskowskiego dotyczącego Marszu Niepodległości w 2019 roku. Prezydent Warszawy twierdził, że podczas wydarzenia doszło do popełnienia przestępstw. Śledczy nie potwierdzili tych twierdzeń.

Zdaniem Trzaskowskiego 11 listopada 2019 roku w Warszawie doszło nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i rasowych. Przykładami miały być m.in. flagi ONR i hasła takie jak np. „Nie tęczowa, nie laicka, tylko Polska katolicka”. Odmiennego zdania była prokuratura.

(…) nie sposób ocenić zachowania uczestników Marszu Niepodległości inaczej, aniżeli jako prezentacje własnych poglądów, wyraz poglądów politycznych o charakterze sceptycznym wobec prowadzonej polityki migracyjnej w Polsce i Europie, czy wyraz sprzeciwu wobec ideologii komunistycznej. Co wymaga podkreślenia, wyrażanie poglądów wchodzi w zakres konstytucyjnej zasady określonej w art. 54 Konstytucji RP i z tego też względu nie może być uznane za wypełnienie znamion czynu zabronionego z art. 256 § 1 kk – napisano w postanowieniu prokuratury.

Po raz pierwszy prokuratura umorzyła śledztwo 4 września 2020. Jednak warszawski ratusz złożył zażalenie od tego postanowienia [nie za własne pieniądze – admin]. Obecna decyzja jest już ostateczna.

Zdaniem Trzaskowskiego podczas Marszu Niepodległości w 2019 roku doszło do publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i rasowych poprzez prezentowanie w przestrzeni publicznej, w trakcie Marszu Niepodległości następujących flag i banerów: flag z symbolem krzyża celtyckiego, flag z symbolem Obozu Narodowo-Radykalnego – Falangi, flag z symbolem „koła zębatego” – symbolu Niemieckiego Frontu Pracy, flag z symbolem „miecza i młota” – symbol strasseryzmu, narodowo-bolszewickiego skrzydła w szeregach niemieckiego ruchu nazistowskiego, flag z symbolem „Good Night Left Side”, banneru Nacjonalistycznego Frontu Ostrów z napisem: „Lewactwo nie może już czuć się bezpiecznie”, banner Autonomicznych Nacjonalistów z napisami: „POLISH INTIFADA”, „We want country back now! This is Poland! Not a POLIN”, „No more apologies! No more Zionism!”, napisy na bluzach „Śmierć Lewackiej Kurwie”. Znamiona tych przestępstw miały także wypełniać takie hasła jak: „Nie tęczowa, nie laicka, tylko Polska katolicka”, „Bruk na rząd, USA imperium zła, czarny blok, biała siła”, „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”, „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”, „Tu jest Polska, nie Izrael”, „Je…ć TVN”.

[Dla tego pedalskiego …uja polska flaga i godło też są na pewno symbolami nienawiści, homofobii, rasizmu, antysemityzmu i ekstremizmu. – admin]

Jak się okazuje, według zeznań prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski nie widział osobiście żadnych z powyżej wymienionych rzeczy. Opierał się na twierdzeniach Ewy Gawor, ówczesnej szefowej Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMS Warszawy.

/medianarodowe.com/
https://www.magnapolonia.org

Komentarze 4 do “Trzaskowski przegrywa z Marszem Niepodległości. Prokuratura umorzyła śledztwo.”

 1. Ale dlaczego? said

  Następny kundel globalistów-satanistów. Wróg Polaków. Tak jak Tusk czy inny Olechowski, Sikorski, Balcerowicz.
  Był przez nich kreowany na zarządcę kolonii nad Wisłą. I musi się panom podlizywać, by go nie skreślili…

 2. JanuszT said

  Tuskiewicz odstawił go w kąt, bo był jego teoretycznym rywalem o przywództwo w PO. Jego prezydentura w Warszawie to jest jeden wielki skandal!

 3. Ale dlaczego? said

  Trzaskowski był na spotkaniu pachołków Rothschildów…

 4. walerianda said

  Od 11 lat jedyny w swoim rodzaju Marsz do nikąd.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: