Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Hulajdusznik o Grand Finale, czyli pojedynek…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  I*** o Wolne tematy (82 – …
  Greg o Dlaczego Chrześcijanie muszą p…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Covid-19 to dopiero wstęp. Będzie ciąg dalszy.

Posted by Marucha w dniu 2021-10-17 (Niedziela)

Jeśli ktoś myślał, że „pandemia” świrusa koronnego to max tego co może spotkać ludzkość to był w mylnym błędzie. Są już dane, że to dopiero preludium a „najlepsze” ma dopiero nadejść.

W 2009 r. Wall Street Journal doniósł o spotkaniu czołowych miliarderów, takich jak Bill Gates, Warren Buffett, David Rockefeller, George Soros, Ted Turner, Michael Bloomberg i Oprah Winfrey, którzy w tamtym czasie otwarcie opowiadali się za znaczną redukcją światowej populacji. Od tamtej pory, w publicznych wykładach, Gates wskazywał na to, co uważał za idealną metodę usuwania miliardów „niepotrzebnych” ludzi z tej planety: szczepionki.

Teraz jest rok 2021 i ta „elita”, która uważa, że stoi ponad wszelkim prawem i moralnością, faktycznie rozpoczęła planowaną, masową depopulację planety. Kierownik irlandzkiego szpitala uniwersyteckiego ostrzega w filmie, że „szczepionki” na następną planowaną pandemię (zapowiedzianą przez Gatesa w zeszłym roku) są już gotowe.

>https://rumble.com/vn54j7-urgent-message-from-university-hospital-manager-and-academic-kieran-morriss.html

61-letni inżynier Kieran Morrissey od 22 lat pracuje w dużym szpitalu uniwersyteckim w Dublinie. „Tam zdobyłem rozległą wiedzę na temat irlandzkiego systemu opieki zdrowotnej”. Mówi, że nigdy nie był antyszczepionkowcem i zawsze przechodził znane i obowiązkowe zastrzyki. Dziesięć lat temu u jego córki rozwinęła się poważna choroba autoimmunologiczna po otrzymaniu szczepionki HPV Gardasil. Przyznaje, że później otrzymywał po cichu pomoc w postaci statusu medycznego i specjalnych zabiegów dla swojej córki, do których normalnie nie byłaby uprawniona. Została przeniesiona do szpitala dla dorosłych dwa lata temu. Konsultantka była bardzo zadowolona z jej morfologii i ogólnego stanu zdrowia i przypisywała to przyjmowanym przez nią lekom. Wtedy jego córka przyznała, że ​​nie brała go od roku. Odkąd przestała go używać „jest bardzo zdrowa i nie ma problemów”.

Morrissey zaczął wtedy wątpić w przydatność szczepionek. Przestał przyjmować szczepionkę przeciw grypie. „Od tego czasu w ogóle nie miałem grypy”. „Podczas moich ostatnich badań nad immunologią i wirusologią, aby lepiej zrozumieć co dzieje się z tymi wirusami i szczepionkami, odkryłem artykuł ze stycznia 2017 r. na temat szczepionek zanieczyszczonych nanocząsteczkami. Wspomniani naukowcy przetestowali 44 różne szczepionki od 2004 roku. „Odkryli, że szczepionki te są zanieczyszczone nieorganicznymi nanocząsteczkami, w tym cząsteczkami metali ciężkich (takich jak aluminium, ołów i żelazo). To doprowadziło mnie do przekonania, że ​​szczepionki od lat odpowiadają za reakcje immunologiczne, które mogą objawiać się grypą i innymi chorobami. Im więcej objawów tych chorób, tym więcej szczepionek podaje się, aby im zapobiegać. Uderza mnie to jako rodzaj niekończącej się spirali między szczepionkami a chorobami. Szczepionki powodują choroby, a choroby wywołują jeszcze więcej szczepionek. Naprawdę musimy to bardzo dokładnie zbadać.”

„Podczas moich badań odkryłem coś jeszcze bardziej niepokojącego. W kwietniu Bill Gates/GAVI opublikował na swojej stronie internetowej artykuł stwierdzający, że Marburg będzie kolejną poważną pandemią. Marburg jest stosunkowo rzadką gorączką krwotoczną. W 2005 roku było tylko 16 przypadków. Co Bill Gates i GAVI wiedzą, czego my nie wiemy? Dlaczego miałoby to stanowić zagrożenie? Dlaczego WHO i media głównego nurtu publikują artykuły o tej rzadkiej chorobie?

„Odkryłem, że opracowali nawet do tego test PCR. To bardzo niepokojące, bo teraz mogą tym testem „udowodnić”, podobnie jak z Covidem, że każdy może mieć Marburga. Podobnie jak w przypadku obecnego testu PCR dla Covid, będzie to trudne do obalenia” (ponieważ ten test PCR może być dowolnie używany do „udowodnienia” czegokolwiek, podczas gdy w rzeczywistości nie ma niczego w ogóle ).

Morrissey natknął się również na dokumenty twierdzące, że Marburg jest bezobjawowo rozprzestrzeniany przez nietoperze, co zostało obalone podczas pandemii Covid. Jeśli nie masz żadnych objawów, nie masz (zakaźnego) wirusa, a zatem nie możesz rozprzestrzeniać go bezobjawowo. Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe rozprzestrzenianie się wirusa. To jest teraz akceptowane. A jednak publikowali artykuły, które twierdzą coś przeciwnego”.

„Moim największym zmartwieniem jest szybki rozwój szczepionki dla Marburga o nazwie RiVax. Zawiera rycynę, trującą substancję użytą podczas ataku terrorystycznego na metro w Tokio, w którym zginęło wiele osób. Rycyna jest toksycznym białkiem, które może powodować trudności w oddychaniu i ostatecznie śmierć. Dlaczego mieliby umieścić coś tak niebezpiecznego w szczepionce? To bardzo dziwne, ekscentryczne i niepokojące, szczególnie w świetle patogennego białka kolczastego spike, najniebezpieczniejszej części wirusa SARS-CoV-2, obecnie produkowanego w ciałach miliardów zaszczepionych.

Producent RiVax twierdzi, że pozbawił rycynę jej toksycznego działania. Jednocześnie utrzymuje się również, że aluminium jest „bezpiecznym” dodatkiem do szczepionek, podczas gdy od pewnego czasu przeprowadzono wiele badań, w których pojawiają się bardzo poważne pytania. Na przykład aluminium od dziesięcioleci kojarzy się z zaburzeniami metabolicznymi oraz zaburzeniami nerek i mózgu, takimi jak choroba Alzheimera .

„Jak mogliby rozpocząć tę pandemię?” Morrissey kontynuuje. „Jak rozprowadzają Marburga? Bardzo proste: oni już zaczęli od tego . Uszkodzenia poszczepienne, które teraz obserwujemy po wstrzyknięciach Covida, obejmują krwawienie i zakrzepy krwi. To jest bardzo podobne do gorączki krwotocznej.” „Kiedy podadzą dawki przypominające w szpitalach i domach opieki ludziom, którzy są tam praktycznie więźniami, oraz dzieciom, które są ze sobą w bliskim kontakcie w szkole, będzie więcej krwawień i zakrzepów krwi. To będzie wyglądać jak gorączka krwotoczna. Potem przetestują swoim nowym testem PCR i powiedzą, że to Marburg. To będzie wyjaśniać wysoką liczbę zgonów w szpitalach. To będzie przykrywka. Nie przyznają, że to szczepionki przeciw Covidowi, ale mówią, że to z powodu Marburga.”

„Nagle wybuchnie ogromna panika, bezprecedensowa histeria. Ludzie ustawią się w kolejkach po wszystko, co ich „chroni”. Szczepionka RiVax zostanie szybko przeforsowana i podobnie jak „szczepionki” Covid podana jako eksperymentalny zastrzyk. Jest jednak jedna wielka różnica: infrastruktura i zasoby już istnieją, aby dostarczyć tę szczepionkę rycynową w bardzo krótkim czasie. Mogą osiągnąć 100% pokrycia w bardzo krótkim czasie”.

„Rycyna w szczepionce zabije miliony lub miliardy ludzi w błyskawicznym tempie. Kiedy to się zacznie, będzie nie do powstrzymania. Jedynym sposobem, w jaki możemy powstrzymać tę epidemię w Marburgu ze strony Billa Gatesa / GAVI (i wszystkich innych organizacji stojących za tym), jest nieprzyjmowanie już szczepionek Covid. Musimy przekonać naszych przyjaciół i rodzinę, że to rzeczywiście sprawi, że będą bardziej chorzy. Muszą polegać na swojej naturalnej odporności, wzmacniając ją witaminami C, D, cynkiem i wszystkimi innymi niezbędnymi minerałami. Jeśli zachorują z powodu Covid, mamy Iwermektynę i hydroksychlorochinę, które są bardzo skuteczne”.

„Nie potrzebujemy szczepionki wywołującej gorączkę krwotoczną. Musimy to natychmiast powstrzymać. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy mieli tak zwaną pandemię Marburga, która zostanie wykorzystana jako pretekst dla szczepionki rycynowej (RiVax), która zabije miliardy ludzi”.

Bill Gates, zdeklarowany przez całe życie eugenik z ZEROWYM przygotowaniem naukowym i ZEROWYM przygotowaniem medycznym/biochemicznym, powiedział z szerokim uśmiechem w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji w zeszłym roku: „Jeśli pierwsza pandemia (korona) cię nie przekonuje, to na pewno druga cię przekona!”

Jeśli ktoś ma kontakt z szanownym panem posłem Braunem niech mu przekaże tę notkę z linkami poniżej. Warto by było, żeby ktoś odważny i uczciwy zadał kilka pytań panu ministrowi „zdrowia”. Póki jeszcze nie „wisi”.

Korzystałem z
>https://www.lewrockwell.com/2021/09/no_author/a-possible-marburg-rivax-final-solution/ https://herstelderepubliek.wordpress.com/2021/09/30/het-marburg-virus-als-endlosung/

Spirito Libero
https://spiritolibero.neon24.pl

Komentarzy 25 do “Covid-19 to dopiero wstęp. Będzie ciąg dalszy.”

 1. zorard said

  Osobiście uważam, że zamiast kolejnej pandemii będzie oficjalnie najazd UFO. Dużo łatwiej to zorganizować a przygotowania już widać.

 2. plausi said

  Bez powtarzania się

  Demony Plandemii:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  To jest wojna, o co w niej chodzi, patrz wideo:

  https://marucha.wordpress.com/2021/10/16/nowa-normalnosc-wielka-czystka/#comment-974214

 3. Ale dlaczego? said

  Tu jest coś o tym.
  https://www.salon24.pl/u/covidman/1157346,koniec-covid-who-oglasza-nowa-pandemie-wirusa-marburga
  I teraz. Czy autor źródłowy kierował się doniesieniami WHO, czy jednak „dotknął” PRAWDY?

 4. serio? said

  Bo jak to (link) wysłałem jednemu posłowi Konfederacji:

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/scenariusze_przyszlosci,p1305595628

  To się jako jedyny z tej partii poszedł zaszczepić.

 5. walerianda said

  Oby jak najszybciej. Są dwie strony, któraś musi przegrać. 50 / 50 ale nas jest więcej i na to liczę.

 6. NC said

  Latwiej chyba zdepopulować tę grupkę?

 7. Voodoosch said

  „Musimy przekonać naszych przyjaciół i rodzinę, że to rzeczywiście sprawi, że będą bardziej chorzy.”

  He he. No chyba kazdy tu z gajowki probowal przekonac i co z tego wyszlo?
  Bo u mnie doopa zbita. Wszyscy u mnie mowili, ze przeciez nie beda sie szczepic, bo te szczepionki to takie eksperymentalne… Pobiegli jako pierwsi, jak tylko byla mozliwosc zapisania sie na szczepionke.
  Teraz mowia, ze na 3 dawke to na pewno juz nie… Czekam na ogloszenie informacji, ze juz mozna sie zapisywac. Znowu poleca jako perwsi. Nawet jakby po szczypawce wszyscy beda srac krwia to i tak poleca.
  To jest niewolnictwo mentalne. Ci ludzie sa bezwolni. Wszystko co im TV powie to zrobia, nawet jak nie chca.
  Dosc przerazajace.

 8. wanderer said

  Czuje, ze nadchodzacy czas bedzie gorszy od obecnego, bandyci beda starali sie te niepokorna reszte ludzi doszprycowac. I na nich skupi sie dzialanie bandytow w bardzo szerokim spektrum. To co jest teraz to jest cisza przed burza. Musza poluzowac bo zylka by pekla i ryba uciekla. Beda sie starac zmeczyc ludzi zeby sie poddali.

  Ucisk dopiero nadchodzi. W polaczeniu z kryzysem sprawi ze bedzie ciezko.

  I dopiero pozniej powstana sily ktore zaczna likwidowac bandytow. Nie beda one wielkie, to beda male oddzialy, grupy, ktorych bedzie laczyl jeden cel. Oczywiscie bandyci beda sie bronic podleglymi im sluzbami. Ale to wszystko nie bedzie taka regularna wojna jaka znamy z historii, dzialania beda mniejsze, lokalne i krotsze. Po tym dalej bedzie trwalo wylapywanie i likwidacja bandytow i wszystkich ktorzy byli w to zaangazowani od zwyklych ludzi ktorzy sprzyjali badz wspolpracowali po politykow i rezyserow tego ucisku. Prawie wszyscy ktorzy w tym uczesniczyli zostana wylapani i tylko jedna kara bedzie obowiazywac.

  Po tym zapanuje wolnosc wielka i szczescie przez lzy, bo nikt nie bedzie umial sie radowac majac w pamieci to co bylo.

  Po tym nie bedzie juz zadnych zakazow i nakazow bo nikt nie odwazy sie ograniczac drugiego czlowieka bo zginie. Bedzie panowac dobro, sprawiedliwosc, calkowicie znikna wynaturzenia o ktorych slyszelismy

  Beda jakby rady starszych, choc nikt nie bedzie o to by do niej nalezec zabiegal, wybierane tylko z tych ktorzy brali udzial bezposrednio w walce, ktore beda jedyna forma organizacji. Beda staly na strazy wolnosci i ewentualnego rozstrzygania bo one przejma role sadow.

 9. plausi said

  TO JEST WOJNA !

  Ad. 8, Wanderer

  „Czuje, ze nadchodzacy czas bedzie gorszy od obecnego”

  Na wojnie to całkiem normalne, ale o tym, że uczestniczym w WOJNIE, wiemy od dawna:

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/01/wplyw-pogody-na-przebieg-dzialan-bojowych-we-wrzesniu-1939-roku/#comment-916614

  niestety, ociągamy się przyjąć strategie, jakie są rozsądne dla ludzkości w czasie wojny i oblężenia. Demony TEJ WOJNY są aktywne od dziesięcioleci:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

 10. Boydar said

  No dobrze, Panie Wanderer, a co z nastoma milionami żydów zasiedlających uparcie naszą nieszczęśliwą Ojczyznę ? Bo jakoś dziwnie Pan zapomniał o tej fundamentalnej kwestii.

 11. Olo said

  Wojna jest potrzebna, żebyśmy mogli legalnie zabijać okupantów, bo na razie to oni nas zabijają.

 12. corintians said

  Judasz mial honor. Lockdownowa mafIa z PiS nie ma zadnego.
  Nadmierne zgony na 1000 mieszkancow: Szwecja 0.99, USA 2.41, Brazylia 2.95, Bialorus 3.57, Rosja 4.47
  Polska 3.24, Czechy 3.29, Slowacja 3.18… Rosja i Bialorus bardzo slabo zaszczepione

  https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-tracker

  Trzeba wincyj lockdownow, wincyj zamknietych lasow, wincyj kwarantanny i wincyj milicji

 13. obserwujący said

  P.P.Duda. Gniezno, maseczki tylko w pierwszych szeregach.Głębiej bez namordników.Tak było na żywo. Trzeba luknąć na późniejsze wiadomości…

 14. Piskorz said

  re 9 nastoma milionami żydów zasiedlających uparcie naszą nieszczęśliwą Ojczyznę ?….Dlaczego z nastoma…Na całym świecie jest tych diabłów +/- 15
  milionów.!! U nas znacznie mniej….na szczęście..!!

 15. bardzo said

  W USA deputowany wydziału skarbu zapowiedział, że braki w zaopatrzeniu będa trwały dotąd, aż sie wszyscy nie wyszczepią.

  I wyszło szydło z worka. Jedno zdanie, a tyle informacji.

 16. Olo said

  Prawda jest taka, że zaledwie 228 posłów żydobanderowskiej dobrej zmiany robi z Polakami to samo co Hitler. 228 bandytów terroryzuje ponad 37 milionów Polaków!

 17. NICK said

  Nie czytałem komentarzy.

  Artykuł zatem i jego treść.
  I tytuł.
  Skrótem największym.
  P
  Niektórzy sie popisują:
  ha, złoty miliard.
  Inni?
  poł miliarda…
  kwęczą biedacy.

  Zostanie 144 000.
  Na Raj.

  Ale.
  Jest Czyściec.

 18. Marek said

  Czy niski poziom zaszczepionych w Lubelskiem, to skutek zażydzenia regionu?
  hehe

 19. Andzia said

  Tutaj inne scenariusze: cyberatak czy wojna słoneczna? https://www.youtube.com/watch?v=S5qSa5DjR7Q

 20. bardzo said

  Czlowiek sie całe zycie uczy (a głupi umiera). Teraz nareszcie sie wyjasniło. To wcale nie wyszczepionki powoduja zakrzepicę, ale kowit. Oraz trzy inne główne uwarunkowania, a ostatnio do tego doszło wiecej. W podtekście należałoby wywnioskować, że wyszczepionka zapobiega zakrzepicy???

  https://portal.abczdrowie.pl/co-roku-w-polsce-umiera-30-tys-osob-wiekszosc-z-nas-wciaz-niewiele-wie-na-temat-zakrzepicy

 21. NICK said

  Kaflu Romanie.
  Za Dusze Czyśćcowe.
  Twoją i moją.

 22. Voodoosch said

  Panie Wanderer, pięknie by było, tylko Pan pamięta, że uni mają armie, pieniądze, służby zdrowia i wywiady. Nikt ich nie ruszy. Gdyby wiedzieli, że można by ich obalić, gdyby mieli chociaż iskierkę tego lęku, to by nie zrobili plandemii, bo to straszne tchórze są. Dobrze wiedzą, że nikt ich nie ruszy. Ich gra, kłamstwa i ustawianie porządku świata nie trwa od dwóch lat tylko prawie od dwustu. Doskonale wiedzą co robią i doskonale wiedzą co się wydarzy do co najmniej 2030 roku.
  Ja także jestem optymistą i widzę to tak:
  Une znudzą się niezaszczepionymi, bo niezaszczepieni nie chcą się bawić w ich grę, czyli dla nich to żadna frajda. Machną na nas łapą. Będzie tylko propaganda, jak to my chorujemy, umieramy i wogóle jaką straszną patologią jesteśmy. Szczepany natomiast łatwo mieć nie będą. Non stop będą przestępować z nóżki na nóżkę, bo już nie chcą się więcej szczypać, no ale telewizor wyraźnie mówi, że trzeba, więc polecą po kolejną dawkę z nadzieją, że to już ostatnia i że wszystko już teraz wróci do normy. Tylko że nie wróci, bo za 6 miesięcy kolejne straszenie i kolejny strzał. Będą chorować, będą się kłócić między sobą, która szczypawka mniej truje, będą się staczać moralnie. będą popełniać samobójstwa. Ich życie będzie gorsze od życia krowy u farmera.

 23. lewarek.pl said

  W lutym br. zostałem zapisany w szpitalu na „rozszerzone badanie diagnostyczne”. Termin – za cztery miesiące, czerwiec („no sam pan widzi jaka jest sytuacja”). W przeddzień wyznaczonej daty zadzwoniła panienka ze szpitala, że w związku z odblokowaniem szpitali po przejściu fali straszliwego koronawirusa i wielu bardzo pilnymi przypadkami („pański nie jest taki pilny, prawda?”) muszą mnie przesunąć na październik. W październiku, w przeddzień wyznaczonej daty, czyli dzisiaj, zadzwoniła panienka ze szpitala z informacją, że muszą przyjęcie przesunąć o tydzień. Ok. „Ale czy jest pan zaszczepiony?” „Nie.” „A będzie się pan szczepił?” „Nie”. „No to muszę pana przesunąć na późniejszy termin. Zaraz, zaraz, niech znajdę… O, jest. 21 lutego 2022.”
  Kogo nie wykończą szczepionką, to wykończą nieleczeniem. Tak to sobie ułożyli.

 24. Voodoosch said

  Panie Lewarek, jak pilne to Pan pójdzie prywatnie. Jeszcze w tym miesiącu bedzie Pan miał wyniki. Za darmo umarło.

 25. UZA said

  „Gdyby wiedzieli, że można by ich obalić, gdyby mieli chociaż iskierkę tego lęku, to by nie zrobili plandemii, bo to straszne tchórze są.”

  Ja natomiast przychylam się do opinii, że plandemię zrobili właśnie dlatego, że się boją.

  „Machną na nas łapą.”

  Na to bym nie liczyła. Oni nie mogą na nikogo machnąć łapą, muszą realizować plan. Cała nasza nadzieja w tym, że nie mają czasu na dopracowanie szczegółów, a machina już została puszczona w ruch.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: