Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  I*** o Wolne tematy (82 – …
  Greg o Dlaczego Chrześcijanie muszą p…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  JanuszT o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  Andrzej Solecki o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  NyndrO o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Kolejna śmierć pilota podczas lotu? Obowiązkowe szczepienia, seria przemilczanych zgonów, strajk pracowników Southwest

Posted by Marucha w dniu 2021-10-17 (Niedziela)

Jak wiemy z przekazów medialnych, linie lotnicze Southwest Airlines w zeszłym tygodniu nagle odwołały ponad 2100 lotów, pozostawiając na lotniskach w całym kraju dziesiątki – jeśli nie setki – tysięcy pasażerów.

Oficjalnym powodem wstrzymania lotów podawanym przez propagandzistów w głównych mediach, jak i przez kierownictwo firmy, była… niesprzyjająca pogoda oraz „problemy z kontrolą ruchu lotniczego”.

Prawda jest oczywiście zupełnie inna, na którą nakłada się wiele czynników, z których „niesprzyjająca pogoda” znajduje się na samym końcu listy. Celem tuszowania rzeczywistego obrazu sytuacji, zarówno firma lotnicza, agencje rządowe, jak i niestety związki zawodowe, wysyłają fałszywe komunikaty.

Federalna Administracja Lotnicza FAA twierdzi, że „nie wystąpiły problemy z kontrolą ruchu lotniczego”, co może być po części prawdą i potrafiono podtrzymać funkcjonowanie ważnego ośrodka kontroli lotów w Jacksonville (JAA – Floryda), w czasie gdy – jak twierdzą niezależne źródła – zastrajkowało 32 z 35 pracowników.

Związek zawodowy pracowników Southwest również kluczy i jakkolwiek przyznał, że pracownicy planowali demonstrację, to odwołanie lotów nie miało nic wspólnego z planowaną akcją.

Wstrzymanie lotów pokrywa się zupełnie „przypadkowo” z wprowadzonym w zeszłym tygodniu przez dyrekcję Southwest obowiązkiem zaszczepienia się wszystkich bez wyjątku pracowników „szczepionką przeciwko Covid-19”, do 9 grudnia 2021 r. Najwyraźniej również i piloci – najbardziej elitarna grupa w każdej firmie lotniczej – przyłączyła się strajku, choć związek zawodowy pilotów Southwest zaprzecza temu, tłumacząc, że odwołanie lotów to skutek „złego planowania i nadzoru”.

Dosyć szczególny strajk pracowników – bo to on w rzeczywistości stanowi źródło odwołania lotów – trwa już kolejny dzień. Kluczowi pracownicy (jak piloci oraz kontrolerzy lotów) ze względów prawnych muszą bardzo ostrożnie korzystać z możliwości protestu i wybrali opcję zwolnienia chorobowego bądź urlopu (w odróżnieniu do np. warunków w Polsce, korporacje amerykańskie nie wymagają zaświadczeń lekarskich w przypadku krótkoterminowego wolnego z tytułu choroby).

Jednocześnie, w tym samym czasie, czyli 8 października, grupa pilotów Southwest zrzeszona w związku SWAPA, próbuje zatrzymać narzucone przez dyrekcję obowiązkowe wyszczepianie i wniosła do sądu w Dallas, TX, głównej siedzibie Southwest, skargę, motywując to m.in. złamaniem umów pracowniczych.

Napływają jednak o wiele bardziej niepokojące informacje niż rozgrywki korporacyjne.

Kolejny pilot umiera podczas lotu… Seria zgonów… media milczą

Jak przekazała dr Jane Ruby podczas podcastu znanego niezależnego dziennikarza Stew Peters, „w czasie ostatnich 10 dni” miało miejsce wydarzenie zupełnie przemilczane przez media: kapitan samolotu przewoźnika Delta Airlines zmarł podczas lotu, a samolot skutecznie sterowany przez co-pilota wylądował awaryjnie na jednym z lotnisk.

Szczegółów na razie brakuje, gdyż we wszystkich mediach mamy blokadę informacyjną, chociaż dr Ruby opiera się na 3 różnych źródłach. Stew Peters wezwał wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę o wydarzeniu, włącznie z co-pilotem, stewardesami, pasażerami, czy pracownikami na ziemi, do publicznego wystąpienia. Co-pilot przekazał poufną informację, że zmarły kapitan, afiliowany w Los Angeles, przyjął niedawno drugą dawkę „szczepionki”.

Jakby tego było mało, kolejne źródła podają kilka innych zagadkowych zgonów i „niewyjaśnionych przypadków”:

 • W domu znaleziono ciało zmarłego pilota z Seattle.
 • Inny pilot, z Atlanty, zmarł na nagłą niewydolność nerek, po przyjęciu drugiej dawki „szczepionki”.
 • Jeden z pracowników lotniska w Salt Lake City zmarł podczas snu w 3 dni po przyjęciu drugiej dawki „szczepionki”.
 • Dwie stewardessy z Atlanty znaleziono martwe.
 • Jeden z pilotów oraz stewardessa, nie powracają do pracy po przyjęciu „szczepionki”, w wyniku poszczepionkowych skutków ubocznych
 • 47-letni steward z Salt Lake City, dotychczas w doskonałym zdrowiu, umiera po przyjęciu drugiej dawki „szczepionki”

Te i inne informacje [zob. Zmarł kolejny pilot – miał udar mózgu podczas lotu] przepływają niezależnymi i poufnymi kanałami i przerażają pracowników firm lotniczych, a szczególnie pilotów narażonych na wyjątkowy stres i zmiany ciśnienia, czyli czynniki wyzwalające zabójcze działanie eksperymentalnych „szczepionek”, z nagłymi zakrzepami na czele.

Niebezpieczeństwo katastrofy lotniczej czyha…

Ignorowanie tych informacji oraz przyzwolenie na wyszczepianie niebezpiecznymi preparatami, rozprowadzanymi pod przykrywką „szczepionki przeciwko Covid-19”, przyczyniają się do realnego niebezpieczeństwa, wszak każdego dnia nad obszarem USA przemieszcza się w powietrzu 2 miliony pasażerów, których los powierzony jest profesjonalistom – niestety, jak w przypadku np. przewoźnika United, już w 100-procentach zaszczepionych. (Do listy amerykańskich korporacji, które wprowadziły obowiązkowe szczepionki dołączyły ostatnio American Airlines, Spirit, JetBlue, Alaska Airlines.)

Szansa, że u dwóch zaszczepionych pilotów wystąpi jednocześnie np. zakrzep, wydaje się niewielka, ale realna kalkulacja może pokazywać, że… wynosi tyle samo, co prawdopodobieństwo zgonu na tzw. Covid. W przypadku tzw. kowida wszyscy „troszczą” się o zdrowie, zaś w przypadku realnego niebezpieczeństwa katastrofy lotniczej wszyscy zbrodniczo milczą.

Sources: VAXXED Delta Pilot DIES IN-FLIGHT, Emergency Landing Required

Source: rumble.com

Source: rumble.com

Qantas Pilot Speaks Out About Vaccine Mandate – [VIDEO]

Oprac. http://www.bibula.com
2021-10-14
https://www.bibula.com

Komentarzy 13 do “Kolejna śmierć pilota podczas lotu? Obowiązkowe szczepienia, seria przemilczanych zgonów, strajk pracowników Southwest”

 1. Piskorz said

  re art Jak tak dalej pójdzie…to chyba klienci linii lotn. usłyszą pytanie stewardessy „Czy jest może pilot wśród pasażerów”?! ps Przed laty w USA załoga samolotu zatruła się /chyba rybą/ i pasażerowie usłyszeli pytanie j.w.
  Był gość który latał w czasie wojny na myśliwcach…i on z pomocą w. kontrl.
  doprowadził do szczęśliwego lądowania. !! Było nawet słuchowisko w PR.

 2. charli60@ said

  2021-10-12 (Wtorek) @ 09:14:41

  Informacja 100% prawdziwa

  PÓŁ-prawda to PÓŁ-kłamstwo, albo kłamstwo w ogóle

  Amerykańskie linie lotnicze Southwest odwołały ponad 2k lotów. MEN-dia nie informują dlaczego loty są odwoływane. Oficjalna wersja, to ,,choroba”, czyli niedyspozycja – wymówka.
  Dlaczego? … Piloci odmówili obowiązkowych szczepień. Informacja pochodzi z poniedziałku 11-października, kiedy odbył się ,,meeting” związków zawodowych pilotów w tej sprawie. Piloci postawili się stanowczo, że NIE będą się szczepić. Linie lotnicze Southwest nie zareagowały na decyzje Unii pilotów
  Infomacja nie jest jeszcze publikowana w oficjalnych MEN-diach. Trwają konsultacje ze związkami pilotów innych linii lotniczych. TU JEST NADZIEJA dla Nas wszystkich, że związki zawodowe pokonają plemie – lucyfera –

  P.S. W uzupełnieniu powyższej informacji dodam, że do Unii piliotów i pilotów w ogóle dołączyli piloci z innych linii lotniczych. Sprawa bezprecedensowa, a epilog niebawem. Policja Chicago w osobie szefa ich związku odmówiła burmistrzowi Chicago nakazu obowiązkowych szczepień. Termin upłynoł 15 października br., a burmistrzowi ,,zmiękła rura”. Tak trzymać i oby nie klęknąć przed pachołkami diabła…
  Pozdrawiam serdecznie.

 3. bryś said

  „TU JEST NADZIEJA dla Nas wszystkich, że związki zawodowe pokonają plemie – lucyfera ” – nie po to zamyka się ludzi w domach, żeby potem latali. Widocznie taka ilość samolotów i pilotów nie będzie już potrzebna tak, czy inaczej.

 4. revers said

  Wprowadza bezpilotczyki, juz po takim samym protescie pilotow wojskowych w Wloszech, amerykanie stawiaja na bombowce bezpilotowe.

  praktycznie autopiloci juz istnieja, do realizacji takiego przedsiewziecia newiele brakuje.

 5. Shia (Advocatus Diabolicus) said

  Niestety ale autor wprowadza w blad. W usach jesli ktos nie zglosi sie do pracy, nawet na jeden dzien to zostanie zwolniony. Zaswiadczenie o chorobie jest wymagane. Nie wystarczy zglosic sick day. Musi byc zwolnienie lekarskie podpisane i podsteplowane przez lekarza, a pracodawca moze zadzwonic i zweryfikowac to. Nawet na jeden Dzien!!!

  Texas jest chyba jedynym stanem w ktorym wydano prawo zakazujace zmuszanie kogokolwiek do przymowania szczepionki.
  A Southwest jest firma teksanska…

 6. NC said

  Re 5: Nieprawda. To jest regulowane układem zbiorowym. Pracownicy mają określona układem liczbę płatnych „sick days” i mogą ich używać w jakimkolwiek celu. Pracodawca wymaga, by zatelefonować rano i poinformować, że bierze się dzień chorobowy. Można oczywiście poinformować z wyprzedzeniem.

 7. Maverick said

  Biometryczne kajdany znaku Bestii. Patrz na emigrantów to jest problem mówią lucyferiańscy kabaliści gdy z drugiej strony wprowadzają zniewolenie.
  to idzie z zachodu i od ludzi jak Milton Friedman, ładnie was ogłupili: https://www.facebook.com/watch/?v=625061755536294
  Jak urabiają wystraszonych, warto obejrzeć polskie napisy.

 8. Shia (Advocatus Diabolicus) said

  Re 6: Nieprawda. Jesli pracownik zglosi „sick day” to pracodawca zazada zwolnienia od lekarza. Mylisz z „Pay Day Off”, ktory moze byc wykorzystany w dowolnym celu.

 9. Maverick said

  W USA można wybrać 5 dni chorego bez żadnych dokumetów i potwierdzeń od lekarza, każdego roku. Z niczego nie musisz się tłumaczyć wystarczy powiedzieć że żle się czujesz, swojemu przełożonemu i wystarczy telefonicznie to zrobić.

 10. plausi said

  TERAPIA GENOWA jeszcze raz TERAPIA GENOWA

  a nie jakaś tam „szczepionka”, jak wielokroć papla się za propagandą także tu.

  https://marucha.wordpress.com/2021/10/04/lekarz-i-szczepionki/#comment-972611

  Zwracaliśmy już wielokrotnie uwagę na to, jak ważne jest
  a. wyzwolenie się od narzuconej przez okupanta terminologiii
  b. stostowanie właściwych określeń

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Używając terminologii okupanta rozpowszechnia się mimo woli jego propagandę, utwardza w świadomości ludzi narzuconą przez okupanta terminologię a zatem i jego ocenę stanu rzeczy.,

 11. revers said

  No dobrzea co z samochodziarzami?

  Bo juz rok tem po pierwszej akcji i serii szczepien jeden padl w podrozy.

  Tej samochodwej statystyki tez nikt nie prowadzi bo latwo wpisac
  niedostosowanie predkosci do warunkow pogody, czy stan nawierzchni jezdni, drogi.

 12. Anucha said

  Może będzie tak jak w UK z paliwem. Kilkudniowe braki i pojawienie się już droższego paliwa , przeszło bez echa. Ludziska szczęśliwe , że można zalać bak i robaka😀
  Sukinsyny mordują nas i okradają , jak trochę poluzują będziemy wdzięczni oprawcom.

 13. revers said

  a to powinna wygladac tak, leccie dalej, wyzej Szepani, CEO c19, VIP -owie, my zabierami torby pilota i wysiadamy

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: