Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Marucha o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Marucha o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Hulajdusznik o Grand Finale, czyli pojedynek…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Maxa Igana covidowa kropka nad i

Posted by Marucha w dniu 2021-10-18 (Poniedziałek)

W niedawnym programie „Under The Wire with Meryl Dory”, prominentny australijski działacz antyglobalistyczny, Max Igan przedstawia swój punkt widzenia na dotychczasowe osiągnięcia i dalsze cele Wielkiego Wyzerowania (GR-Great Reset).

Na dzień dzisiejszy można zaryzykować stwierdzenie, że Australia umocniła się na pozycji przodownika w haniebnym współzawodnictwie wdrażania Nowego Porządku Światowego (NWO). Dlatego, to co dzieje się na tym odległym kontynencie, powinno znaleźć się w ognisku zainteresowania każdego myślącego człowieka.

W niedawnym programie „Under The Wire with Meryl Dory”
>https://odysee.com/@thecrowhouse:2/Under-the-Wire:c
prominentny australijski działacz antyglobalistyczny, Max Igan przedstawia swój punkt widzenia na dotychczasowe osiągnięcia i dalsze cele Wielkiego Wyzerowania (GR-Great Reset).

Kiedy kilkanaście lat temu zgłębił koncept GR, uznał że milczenie w tej sprawie równoznacznie jest współudziałowi w tym największym zbrodniczym przedsięwzięciu wszechczasów. I ta konstatacja wprowadziła go na drogę antyglobalistycznego aktywisty.

Dziś, bogatszy o bagaż australijskich doświadczeń i pozbawiony resztek zahamowań związanych z tzw. „poprawnością polityczną”, bez ogródek opisuje sytuację, w kontekście całego Zachodu, który przewodzi dziś światu w omawianym projekcie.

Prezentując główne tezy Igana, ze swej strony uzupełniać je będę komentarzami odnoszącymi się do III RP, która pomimo członkostwa w „ekskluzywnym zachodnim klubie bogatych”, charakteryzuje się swą indywidualną specyfiką.

A więc ad rem.

Celem globalnej oligarchii jest depopulacja świata i przekształcenie pozostałych przy życiu jednostek w „transhumans”, czyli hybryda człowieka ze elektroniczną sztuczną inteligencją (AI).

Max podkreśla, że takie sformułowanie celów globalistów oznacza koniec Ludzkości jako takiej i dlatego trzeba się temu przeciwstawić wszelkimi środkami.

Przy czym odwoływanie się do „elit”, teoretycznie stanowiących w demokratycznych państwach „sługi narodu”, jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Od dawna już globaliści przekształcili je w bezwolne narzędzie w swych rękach.

Obecne elity, to klub najgorszych łajdaków, przestępców, zbrodniarzy, psychopatów i degeneratów. Do tego „klubu” dopuszczani są jedynie osobnicy upaprani w zbrodni, jak świnie w błocie. Kondycja taka daje ich globalistycznym pryncypałom pełną gwarancję spolegliwości i dyspozycyjności. Według Maxa, w przypadku anglosaskich elit, na czoło długiej listy przestępstw i zbrodni, wysuwa się pedofilia.

Anglosasi zawsze mieli skłonność do homoseksualizmu i pedofili, czego najnowszym osiągnięciem jest casus Jeffreya Epsteina, żydowskiego milionera, agenta Mosadu, z jego sławnym Air Fuck One, na podobieństwo samolotu amerykańskich prezydentów Air Force One, karaibską wyspą z masońską świątynią szatana, gdzie rytualizowano dziewczęta gojów na potrzeby globalistycznej elity.

W odróżnieniu od anglosaskich, „elity” III RP, w pierwszym rzędzie charakteryzują się sprzedajnością. To co im najlepiej wychodzi, to sprzedawanie Polski po kawałku wszystkim naszym wrogom. Przy czym, w tym „zbożnym dziele”, charakteryzują się niezbywalnym „porozumieniem ponad podziałami”. Czynią to z wirtuozerią nieprzerwanie od 45 roku. Tak, że obecny program ludobójstwa swych własnych obywateli, stanowi jedynie ostateczne ukoronowanie ich zbrodniczej działalności.

Max podkreśla wielokrotnie, że obecne „władze” to nic innego jak organizacja przestępcza upozowana na „demokratyczne organy państwowe”, które nieprzerwanie działają na szkodę obywateli, łamiąc i omijając prawo. W związku z powyższym, obywatele maja pełne prawo usunięcia ich ze stanowisk i przykładnego ukarania. W przypadku Australii, wątpi on by udało się to osiągnąć bez rozlewu krwi.

Najprostszą metodą obalenia globalizmu byłby powszechny bojkot zarządzeń jego oprawców. Wtedy cały zbrodniczy system rozpadł by się jak domek z kart. Niestety, jak dotąd, nie udaje się wykrzesać solidarności wśród społeczeństwa.

Kończy on na pozytywną notę, że nawet jeśli oprawcy wyszczepią przygniatającą większość populacji, to najlepsze genetycznie jednostki, z których składać się będzie grupka nieszczepionych, stanowić będzie doskonały zalążek do odrodzenia Ludzkości.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 12 do “Maxa Igana covidowa kropka nad i”

 1. Maverick said

  Herkules pokonał Hydrę ogniem, bo jak odcinał jedną natychmiast odrastała nowa. To znany fakt mitologii greckiej. NWO wszczepia ludziom Hydry ( białko kolczaste) których niesposób zabić bo samo w sobie jest komórką macierzystą. Wystarczy jedna komórka aby powstała nowa hydra. Chyba kuzyn czy bratanek polecił Herkulesowi wypalenie Hydry ogniem.
  Dlatego tez Bóg przyrzekł nam ze następnego potopu nie będzie, tylko wszystko wypali ogniem. Ludzie z wszczepionymi Hydrami i systemami biometrycznymi będą jak wściekłe bestie z NWO i Deep Sate. Co już można obserwować w ich zachowaniu i obarczaniu niezaszczepieńców za roznoszenia wirusa którego nie mają, gdy oni mają go wszczepionego i sami go roznoszą. Po też go stworzyli aby zrobić reset, który będzie czassami Bestii.

 2. Maverick said

  „CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU” skometował mój post nagloria.tv tak

  miałem SEN
  morawiecki,
  duda,
  kaczyński,
  szumowski,
  i wielu innych,
  znanych
  i
  nie znanych,
  wisieli
  na cienkich, stalowych linkach,
  nago.
  wszyscy
  mieli
  założone
  błazeńskie czapki
  z dzwoneczkami,
  widać było
  kto obrzezany,
  a kto nie.

  ptaki
  wydziobały
  już oczy,

  te z długimi dziobami,

  chyba wrony

  wydziobywały przez uszy
  szarą tkankę,

  nikt ich nie żałował,

  lud
  potraktował
  ich
  sprawiedliwie
  za prawdę,
  która
  ujrzała światło dzienne
  – nie ma litości
  za przewinienia pewnego
  typu …

 3. UZA said

  „Dlatego tez Bóg przyrzekł nam ze następnego potopu nie będzie, tylko wszystko wypali ogniem.”

  Moim zdaniem, Pan Bóg nie będzie niczego wypalał. Szatańska konstrukcja sama się rozwali, bo jest zła i ma złe podstawy. Od Boga możemy natomiast my – ludzie oczekiwać ratunku. Diabeł dobrze o tym wie i robi wszystko, żebyśmy o ten ratunek nie prosili. Dlatego przedstawia nam naszego dobrego Ojca jako gniewnego i mściwego niszczyciela, zaś owoce swojej własnej złośliwości oraz ludzkiej głupoty lubi przedstawiać jako Bożą karę.

 4. ojojoj said

  tak jak pisalem o tym pare tygodni wczesniej, wyglada mi to na OCZYSZCZENIE, idioci zostaja wyeliminowani przez wlasny idiotyzm, w tym artykule ten gosciu zawarl to samo stwierdzenie w ostatnim paragrafie – smiem powiedziec nawet wiecej, tak wlasnie dziala Bog, sam o tym mowil w przypowiesci o ziarnach i plewach

 5. Isreal said

  ad2
  to ewidentna segregacja …

  no chyba , że wyżej na linkach dyndały „nasze idole” większe lub podobne rangą …. ale z tego samego rozporka wyjęte

  )
  (

 6. Krzysztof55 said

  Warto obejrzeć:
  PROF. SUCHARIT BHAKDI – WYKŁAD 29-09-2021 – COVID, SZCZEPIENIA

  https://www.bitchute.com/video/HkrXaF5qAwTI/

 7. wewewe said

  proponuję sobie zobaczyć jaki przetarg w Londynie w lipcu 2021 wrzucili:

  Temporary Body Storage Service
  Westminster City Council
  Publication reference: 2021/S 000-013120
  Publication date: 10 June 2021
  https://www.find-tender.service.gov.uk/Notice/013120-2021?origin=SearchResults

  cyrk to się dopiero zacznie.

 8. Olo said

  Re. Maverick

  Piękny sen. Zanim powiesiłbym tych skur wysynów na linkach, najpierw wsadziłbym łeb każdego z nich w imadło i pilnikiem-zdzierakiem po zębach, aż do gołej kości. Tak tytułem wstępu i rozgrzewki tylko…

 9. Yagiel said

  Ważne jest zdać sobie sprawę, że tzw. władza demokratyczna to okupanci-dewianci
  tyle że dla większości człowieków co wolą znane piekło od nieznanego
  szczęścia/myśli: to żaby gotowane cynicznie wolno…
  więc nie wyskakują z ciepła-gara za
  opiekłowane zagotowane.
  A ludzi mało i tak
  zawsze
  było
  😉

  zważ
  proporcją
  Mocium Panie !

 10. UZA said

  „proponuję sobie zobaczyć jaki przetarg w Londynie w lipcu 2021 wrzucili (…) cyrk to się dopiero zacznie.”

  Może tak a może nie. Prawdopodobnie jest to budowanie nastroju grozy. Cyferki w oficjalnych komunikatach już chyba na ludzi nie działają, podobnie jak wyjące karetki na mieście, potrzebują więc nowych straszaków. Polińscy rządcy są jak zwykle troszkę zapóźnieni, toteż po staremu podnoszą liczby ” zakażonych”, ale nawet do nich dotarły chyba nowe wiatry, bo ich główny macher Horban coś tam mamrotał, iż na wiosnę „Pandemia” odpuści. Sam tego na pewno nie wymyślił, można się więc domyślać, że przyszły nowe instrukcje z Centrali.

 11. zen said

  https://marucha.wordpress.com/2013/08/04/o-ponerologii-politycznej-12/

 12. revers said

  „Jak mogliby rozpocząć tę pandemię?” Morrissey kontynuuje. „Jak rozprowadzają Marburga? Bardzo proste: oni już zaczęli od tego . Uszkodzenia poszczepienne, które teraz obserwujemy po wstrzyknięciach Covida, obejmują krwawienie i zakrzepy krwi. To jest bardzo podobne do gorączki krwotocznej.” „Kiedy podadzą dawki przypominające w szpitalach i domach opieki ludziom, którzy są tam praktycznie więźniami, oraz dzieciom, które są ze sobą w bliskim kontakcie w szkole, będzie więcej krwawień i zakrzepów krwi. To będzie wyglądać jak gorączka krwotoczna. Potem przetestują swoim nowym testem PCR i powiedzą, że to Marburg. To będzie wyjaśniać wysoką liczbę zgonów w szpitalach. To będzie przykrywka. Nie przyznają, że to szczepionki przeciw Covidowi, ale mówią, że to z powodu Marburga.”

  „Nagle wybuchnie ogromna panika, bezprecedensowa histeria. Ludzie ustawią się w kolejkach po wszystko, co ich „chroni”. Szczepionka RiVax zostanie szybko przeforsowana i podobnie jak „szczepionki” Covid podana jako eksperymentalny zastrzyk. Jest jednak jedna wielka różnica: infrastruktura i zasoby już istnieją, aby dostarczyć tę szczepionkę rycynową w bardzo krótkim czasie. Mogą osiągnąć 100% pokrycia w bardzo krótkim czasie”.

  „Rycyna w szczepionce zabije miliony lub miliardy ludzi w błyskawicznym tempie. Kiedy to się zacznie, będzie nie do powstrzymania. Jedynym sposobem, w jaki możemy powstrzymać tę epidemię w Marburgu ze strony Billa Gatesa / GAVI (i wszystkich innych organizacji stojących za tym), jest nieprzyjmowanie już szczepionek Covid. Musimy przekonać naszych przyjaciół i rodzinę, że to rzeczywiście sprawi, że będą bardziej chorzy. Muszą polegać na swojej naturalnej odporności, wzmacniając ją witaminami C, D, cynkiem i wszystkimi innymi niezbędnymi minerałami. Jeśli zachorują z powodu Covid, mamy Iwermektynę i hydroksychlorochinę, które są bardzo skuteczne”.

  https://spiritolibero.neon24.pl/post/164035,covid-19-to-dopiero-wstep-bedzie-ciag-dalszy

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: