Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Marucha o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Marucha o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Hulajdusznik o Grand Finale, czyli pojedynek…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Francuska Cassandra skazana za “antysemityzm”

Posted by Marucha w dniu 2021-10-23 (Sobota)

Zauroczony powabnymi kształtami Kasandry syn Zeusa, Apollo ofiarował wybrance swego serca dar przewidywania. Po jakimś czasie nie doczekawszy się odwzajemnienia swoich uczuć rzucił na nią klątwę zgodnie z którą nikt nie dawał wiary jej przepowiedniom.

Z tego powodu jej ostrzeżenia były lekceważone przez ludzi. Najbardziej znaną przepowiednią, która się spełniła było proroctwo o upadku miasta Troi.

33 letnia Cassandre Fristot nie przepowiadała przyszłości. 7 sierpnia brała udział w demonstracji przeciwko przepustkom covidowym, niosąc plakat z nazwiskami osób, które określiła mianem “zdrajców”.

Transparent został zauważony przez środowiska specjalizujące się w “mowie nienawiści” i biegłych w stygmatyzowaniu swoich przeciwników politycznych. Francuzka została oskarżona o antysemityzm, a konkretnie o podżeganie do nienawiści rasowej. Na plakacie były wymienione osoby publiczne różnej narodowości, w tym żydowskiej, zaangażowane w pandemię na poziomie kreacji i zarządzania. Listę otwierało nazwisko Rotschild, a prócz tego byli m.in. Attali, Soros i Schwab.

Donos złożył minister spraw wewnętrznych Francji pisząc na Twitterze: “Antysemityzm to przestępstwo, a nie opinia. Takie uwagi nie pozostaną bezkarne”.

Rzecz jak widać ma silne znamiona absurdu. Wychodzi na to, że można pisać o Marsjanach, Francuzach, Polakach, ale w sytuacji, gdy wymienisz nazwiska osób, które są narodowości żydowskiej, polityczny motłoch dostaje “małpiego rozumu”.

Środowiska broniące dziewczyny, opisując stan wolności słowa we Francji, użyły następującego cytatu:

…żyjemy w epoce „nieznośnej żydowskiej policji myśli” (cytat z Annie Kriegel /Le Figaro/ kwiecień 1990 r.)

Ostatecznie Sąd karny w Metz skazał Francuzkę na sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu za „prowokowanie nienawiści rasowej”.

Dawid-Olivier Kamiński, prawnik Pełnomocnika Rady Instytucji Żydowskich we Francji mówił podczas procesu o “głębokich znamionach antysemityzmu”.

Wtórował mu prawnik izraelskiego konsystorza w Mozeli. „Nie bądźmy naiwni, to nic innego jak nienawiść do Żydów”. Stanowisko to było kwestionowane przez obrońców kobiety. Zaprzeczali oni antysemityzmowi ze strony ich klientki. Czy nie mamy już prawa mówić: Qui? Mais Qui ? „kto, ale kto?”: Dziś jest to zabronione?

A oto lista stowarzyszeń i organizacji, które włączyły się w kampanię: Crif, Międzynarodowa Liga przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi, Obserwatorium Żydów we Francji, Ruch przeciwko Rasizmowi i Przyjaźni Między Narodami, Krajowe Biuro ds. Czujność przeciwko antysemityzmowi, Cercle national Juif France Israël, izraelski konsystorz w Moselle, La Maison des potes, stowarzyszenie B’nai B’rith France, SOS rasizm. Na ławie ofiar zasiadła również Narodowa Rada Orderu Lekarzy, Europejska Organizacja Żydowska oraz Liga Praw Człowieka.

Będąc jeszcze w areszcie policyjnym, przed procesem, Cassandre Fristot powiedziała:
„Napisałam ‘Ale kto? „W celu zidentyfikowania osób odpowiedzialnych za sytuację i decydentów”

Argumenty Obrońcy, wymieniającego po kolei nazwiska z plakatu:

“Pani Fristot nie zgadza się z polityką zdrowotną – i ma do tego prawo – i bierze udział w proteście. Dzień wcześniej zrobiła ten znak, powołując się na wszystkie osoby, które uważa za odpowiedzialne za kryzys zdrowotny. Teraz imiona na tym słynnym znaku: Fabius? Jest katolikiem. I ma oczywisty związek z kryzysem zdrowotnym. Jego syn ? Pracuje w gabinecie upoważnionym przez rząd do pracy nad strategią szczepień. Jacques Attali? Powiedział, że miał „bezpośredni wpływ na Emmanuela Macrona. ” Pani Buzyn? Jako minister zdrowia odpowiadała za politykę zdrowotną rządu i zakazała stosowania chlorochiny. Gabriel Attal? Powiedział, że jego matka była prawosławną Rosjanką, a on nie był Żydem. Jeśli jest na znaku, to dlatego, że jest rzecznikiem rządu. Veran i Macron, to oczywiste. Salomon? Z racji pełnionych funkcji odpowiada za zarządzanie kryzysem zdrowotnym, w szczególności został przyłapany na kontrowersji wokół masek. Soros? Amerykański finansista kupił niedawno firmę, która testuje na Covid19. Schwab? Napisał w książce, dlaczego „ta pandemia jest polityczną szansą”. BHL? Filozof o dużym wpływie w mediach, wspierający Macrona (…) Dla przypomnienia, jego siostra napisała długi tekst, w którym wyjaśnia, że ​​Cassandre Fristot nie jest antysemitką. Ferguson? Ma też wyraźny związek z kryzysem Covid19. A rodzina Rotszyldów? Macron ma oczywiste powiązania z rodziną, w której pracował, zanim został ministrem gospodarki. (…) kiedy pisze “zdrajcy” to potępia fakt, że ci ludzie nie działają w interesie Francuzów. I to jej prawo”.

[Pan Obrońca z argumentami, a żymianie z pałą – admin]

https://www.ekspedyt.org/

Komentarzy 7 do “Francuska Cassandra skazana za “antysemityzm””

 1. Maverick said

  Przy rzydziańskiej dominacji i kontrolii wszelkie logiczne myślenie, nie ma dla nich znaczenia, tylko ich agenda wdrażana na goim ciągle posuwa się do przodu zaciskając pętlę na szyji. Jeszcze nie wyłapują ludzi nocami i nie wywożą jak na Łubiankę, czy do gułagów ale niedługo będzie to rzeczywistością jak goje się nie przebudzą. Niech ci bandyci zaczną się bać że nas jest więcej, chociaż miliony śpi i przyjmuje ich szczepionki, narrację, lub się im wysługuje. W Polsce będą podobne rozprawy bo niby poliniacki nierząd również uznał prawa noahickie ważniejsze od naszych. W Polsce nie ma łatwego dostępu do broni ale ludzie powinni conajmniej wykupować widły.

 2. Ale dlaczego? said

  Jakże głupi są…
  Myślą że zwyciężą z PRAWDĄ.

  Co się dzieje we Włoszech:

 3. Marcin said

  „A oto lista stowarzyszeń i organizacji, które włączyły się w kampanię: Crif, Międzynarodowa Liga przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi, Obserwatorium Żydów we Francji, Ruch przeciwko Rasizmowi i Przyjaźni Między Narodami, Krajowe Biuro ds. Czujność przeciwko antysemityzmowi, Cercle national Juif France Israël, izraelski konsystorz w Moselle, La Maison des potes, stowarzyszenie B’nai B’rith France, SOS rasizm. Na ławie ofiar zasiadła również Narodowa Rada Orderu Lekarzy, Europejska Organizacja Żydowska oraz Liga Praw Człowieka.”

  I to wszystko opłaca Żyd?
  No,no. Mają rozmach sk.syny.

 4. bryś said

  Marcin – większość z tych szumnych nazw to dwa pokoje z biurkiem.

  Jak byśmy mieli czas i ochotę moglibyśmy utworzyć takich „organizacji” z milon i nic tylko cytować się nawzajem. Tylko ze w tv by nie puścili.

 5. revers said

  re2

  Ale ruskich, koreanczykow Kima,chinczykow, czesc syryjczykow z wlasna nie FEDowska waluta, nalezy nienawidzic na zasadzie orrwellowskich insttucji i ministerstwa prawdy i milosci.

  Gudlajska kabala ma swoich odpowiednikow Kassandry od Nostrodamusa po rabiego z kogutem, czy elsterke z kamyczkiem, i nic nikomu do tgeo.

 6. NICK said

  Ejtam.
  KASSSANDRA.

  WRÓĆMY .DO wyroczni delfickiej,

 7. „La Polonia risponde !”

  Ad. 2, Ale dlaczego?

  Pomorski Marsz Wolności w Gdańsku 23.10.2021:

  https://www.youtube.com/watch?v=tQKa0AVeAII

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: