Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Hulajdusznik o Grand Finale, czyli pojedynek…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  I*** o Wolne tematy (82 – …
  Greg o Dlaczego Chrześcijanie muszą p…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”

Posted by Marucha w dniu 2021-10-26 (Wtorek)

Tlenek grafenu to jeden z najbardziej toksycznych składników „szczepionek covidowych.

Ten artykuł:
>https://ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/24/graphene-oxide-detox-protocols-for-the-vaxxed-and-unvaxxed
prezentuje wszystkie znane bezpieczne i skuteczne metody detoksykacji, które osoby zatrute toksycznym tlenkiem grafenu w wyniku tzw. „szczepień” mogą wykorzystać do oczyszczenia organizmu

Opisane poniżej metody detoksykacji NIE są oczywiście gwarantowane i zaleca się skonsultowanie się z lekarzem, jednak poniższe metody NIE są szkodliwe, ponieważ większość z nich to naturalne sposoby spożywania różnych rodzajów żywności, które mogą, ale nie muszą okazać się efektywnymi.

PROTOKÓŁ ZELENKI

Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Jako pierwszy w Ameryce (marzec 2020 r.) wynalazł skuteczne leczenie Covid-19, czyli „szczepionki”, która de facto jest tym środkiem, który powoduje chorobę klasyfikowana następnie jako „infekcja covidowa”.

Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został ocenzurowany i usunięty z wielkiej technologii za udostępnienie formuły ratującej życie i potwierdzenie, że Covid-19 jest „bronią biologiczną masowego ludobójstwa”.

Protokół dr Zelenki zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ), cynk, witaminę D3 i kwercetynę. Zobacz Protokół dr Zelenki tutaj:
>https://metanutrients.com/2021/08/06/dr-zelenkos-protocol
Przeczytaj więcej o Protokole dr Zelenki i obejrzyj jego ostatni bardzo [… zdanie urwane – admin]

Studia naukowe:
Ponad 100 badań dowodzących, że witamina D3 jest niezbędna w leczeniu Covid-19, można obejrzeć tutaj.
Zespół badawczy ze Słowacji skonstatował pod mikroskopem, że Iwermektyna zatrzymuje krystaliczny wzrost hydrożeli tlenku grafenu w ciele.

WITAMINA C

To badanie pokazuje, że kwas askorbinowy (witamina C) jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyczności tlenku grafenu w organizmie. Wreszcie dożylna witamina C może być z powodzeniem stosowana w leczeniu pacjentów z Covid-19 (czytaj efektu „szczepionki”).

Ważna uwaga:
Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 międzynarodowych jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminę C, aby uniknąć skrzepów wapnia.

N-ACETYLOKLSTEINA (NAC)

Badania La Quinta Columna prowadzone przez Ricardo Delgado z powodzeniem przetestowały niedrogi sposób usuwania magnetycznych nanocząsteczek tlenku grafenu z ludzkiego ciała przy użyciu N-acetylocysteiny (NAC) i cynku.
„Te dwa przeciwutleniacze są niezbędne do degradacji tlenku grafenu” – mówi Delgardo. NAC powoduje, że organizm wydziela glutation endogennie, a glutation może zredukować toksyczność tlenku grafenu do zera. W tym artykule i filmie zobaczysz, jak Delgado opisuje, co należy robić:
>https://www.orwell.city/2021/07/antioxidants.html

Badanie opublikowane w PubMed ujawnia, że ​​biokompatybilny NAC redukuje tlenek grafenu tutaj.

La Quinta Columna zaleca przyjmowanie NAC 600-750 mg z samego rana na pusty żołądek. Weź również 2x tabletki cynku po 25 mg każda.
Wtórne: astaksantyna 5mg, kwerektyna, ostropest plamisty, witamina D3.

METODA DR. RIMA

Dr Rima Laibow zaleca przyjmowanie 900 mg NAC dziennie. Niektórzy ludzie biorą nawet 1400 mg. Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w niefarmaceutycznej, naturalnej postaci. Jeśli używasz syntetycznego farmaceutycznego NAC, skonsultuj się z lekarzem w sprawie dawkowania.

CZĄSTECZKI SYGNALIZACYJNE ASEA REDOX

Wykazano, że toksyczność tlenku grafenu powoduje wewnątrzkomórkowy stres oksydacyjny, prowadzący do cytotoksyczności i zahamowania proliferacji komórek. Glutation jest jednym z głównych przeciwutleniaczy organizmu, który eliminuje wolne rodniki i trucizny z organizmu. Glutation to komórkowa cząsteczka sygnalizacyjna stworzona przez nasze komórki i używana przez nasze ciała z prędkością światła. Glutation jest niezbędny w regulacji poziomu stresu oksydacyjnego w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania komórek.

Cząsteczki sygnalizacyjne ASEA Redox nazywane są „Wodą Życia”, ponieważ reaktywują szlaki sygnałowe genów, które są wyłączane przez toksyczność tlenku grafenu. ASEA Redox umożliwia twoim komórkom zwiększenie endogennej produkcji glutationu o 500-800%, w ten sposób optymalnie detoksykując nanocząstki tlenku grafenu i białko kolczaste.

Według badań naukowych cząsteczki sygnalizacyjne ASEA Redox zwiększają 4-krotnie zdolność komórek do detoksykacji i po dwóch tygodniach mogą zwiększyć produkcję mitochondriów o 30%. Ten przeciwutleniacz meta ma moc antidotum, a ponieważ jest naturalny dla organizmu, korzyści płynące ze spożywania ASEA będą wzrastać wraz z dalszym stosowaniem. Te przeciwstarzeniowe cząsteczki sygnalizacyjne komórek są również pozytywne dla zębów i dziąseł.

ASEA została pierwotnie odkryta i opracowana przez firmę Biotech. Fizyk medycyny atomowej specjalizujący się w nanotechnologii i laureat Nagrody Nobla odkryli, jak ustabilizować cząsteczki do spożycia przez ludzi. Za ASEA stoją lata badań i wielu lekarzy. Podczas gdy przemysł farmaceutyczny próbował stłumić ten przełom w medycynie, założyciele ASEA mieli integralną misję, aby ich produkt był szeroko dostępny do użytku publicznego.

ASEA ma moc, by potencjalnie uratować życie szczepionym i detoksykuje transmisję u nieszczepionych. Jest to potencjalnie najsilniejszy pojedynczy preparat wymieniony w tym artykule.

SURAMIN

Warto wspomnieć, że dr Judy Mikovitz stwierdziła, że Suramin jest „antidotum” przeciw broni biologicznej zwanej „Covid-19” lub „szczepionka covidowa”. Suramina to lek farmaceutyczny pozyskiwany z igieł sosnowych. Dr Mikovitz twierdzi, że wystarczy niewielka ilość Suraminy wstrzyknięta do organizmu by uzyskać pożądane efekty. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

HERBATA Z IGIEŁ SOSNY

Igły sosnowe, świerk, cedr i jodła (iglaki) zawierają szikimat (kwas szikimowy) i mnóstwo innych metaskładników odżywczych, które zwiększają odporność, nawilżają i przyczyniają się do detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu na poziomie komórkowym.

Herbatki z iglaków hamują niepożądane reakcje przenoszenia tlenku grafenu i białek kolczastych Covida-19 oraz chronią przed składnikami kaskady krzepnięcia; prawdopodobnie chroniąca przed zakrzepami krwi. Herbata sosnowa hamuje również nieprawidłową replikację i modyfikację RNA i DNA.

Olej z igieł iglastych i herbata z igieł odmładzają komórki i działają jako naturalny środek przeciwstresowy, przeciwbólowy i antybiotyk. Leczy każdy rodzaj bólu, stresu, urazu i zespołu stresu pourazowego, ponieważ działa bezpośrednio na nerwy, omijając układ nerwowy. Jest to jeden z niewielu metaskładników odżywczych, który wymazuje pamięć komórkową o urazach. Zasadniczo każdy powinien pić herbatę z igieł sosnowych lub zażywać olejek sosnowy.

SZIKIMATE

Shikimate był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej do powstrzymania plag i pandemii. Shikimate zatrzymuje infekcje dróg oddechowych i replikację wirusa. Można go znaleźć w dużych dawkach w herbacie z igieł sosnowych. Występuje również w dużych ilościach w anyżu gwiazdkowatym, koprze włoskim i korzeniu, liściu i kwiatach mniszka lekarskiego.

Światowej sławy naukowiec Mike Adams, Strażnik Zdrowia i założyciel Natural News, wyjaśnia, w jaki sposób można łatwo wydobyć Shikimate z tych ziół za pomocą ekspresu do kawy. Podobnie jak inni eksperci, Strażnik Zdrowia wyraża przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować. .

UWODNIENIE

Nawodnienie jest kluczem do twojego zdrowia, detoksykacji i korzystania z tych protokołów: wszystkich. Jeśli twoje ciało jest odwodnione, nie może prawidłowo wchłonąć cząstek odżywczych z tego, co spożywasz, a te składniki odżywcze zostaną wypłukane i utracone.

Obecnie 97% światowej populacji jest odwodnionych, a 76% jest odwodnionych chronicznie. Wynika to z faktu, że większość naszej wody pitnej ma odczyn kwasowy, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez nasze komórki. Odwodnienie utrudnia komunikację komórkową. Picie 8 szklanek wody dziennie nie nawodni Cię, chyba że zawiera elektrolity.

Niezwykle ważne jest, aby utrzymać równowagę PH organizmu. Chcesz być zawsze w stanie zasadowym. Kwaśny organizm jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią nawodnienie, ale także zrównoważą PH.
Herbatka z igieł sosnowych to naturalny elektrolit i bardzo nawilżający. Sól morska jest również naturalnym elektrolitem. Zwykła sól morska ma od 16 do 24 minerałów, ale sól himalajska ma 87 minerałów, czyli dokładnie tyle samo, co twoja krew. Wyrzuć więc sól kuchenną i zastąp ją solą himalajską.

Formuła nawilżająca:
Dodaj około ćwierć łyżeczki soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij ćwierć świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej cierpka i tak samo dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. To kompletna formuła elektrolitów, która w pełni Cię nawodni.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 11 do “Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach””

 1. bryś said

  „Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 międzynarodowych jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminę C, aby uniknąć skrzepów wapnia.” – brałem jakiś czas 500 000 dziennie, dla konia. Lekarze twierdzą że przy takich dawkach należy też suplementować K2 mk7.

  Te 10 000 tys. jednostek D3, według starych podręczników, lata 60-70- to na kilogram wagi ciała.

 2. Isreal said

  zamiast himalajskiej (kto tam wie skąd pochodzi to co w handlu) kłodawska podobna składem, czasem powstawania no i kolorytem też …. taniej o wiele jak się poszuka )

 3. revers said

  Z tych lat 60-70 r. Ulotki POLFY o D3 witaminy W plynie zawierwly 300 tys. Jd , nie jak teraz 2 tys lub 7 tys na tydzen. I zalecany byl od 3 tyg. Zycia przeciwko krzywicy W dawkach raz na 3 tyg. do czasu ustapienia krzywicy.

 4. AlexSailor said

  Takie pytanie, bo mnie „nerw szarpie”.
  A ile minerałów ma wielokrotnie tańsza i czystsza polska sól kamienna np. kłodawska?
  200 czy 500.
  Polecam zapoznać się, jak pozyskuje się sól morską i himalajską.
  Obejrzałem godzinny film o pozyskiwaniu soli himalajskiej i od tej pory nawet się nie zastanawiam – po prostu jej nie kupię.
  Sól morska zawiera również wszystko, co w morzu jest rozpuszczone, a pozyskiwana jest na otwartych poletkach, gdzie odparowuje się wodę morską.
  Oczywiście nie ma problemu, zarówno sól morska, jak i himalajska są bez porównania lepsze od soli warzonej, ale dlaczego nie korzystać z soli kamiennej.

 5. Maverick said

  Mocne ognażenie szczypawek:

  https://rumble.com/vo8nth-dr.-ardis-and-dr.-carrie-madej-learn-from-karen-kingston-whats-really-in-th.html

  Zanim zdecydujesz się na szczypawkę obejrzyj, może zmienisz zdanie.

 6. D-T said

  „Grafen wykorzystuje się także w elektrochemicznych immunosensorach, w których na powierzchni elektrody wykrywane są kompleksy antygen-przeciwciało, przydatne do diagnozowania chorób za pomocą przenośnego urządzenia. Poprzez utworzenie immunosensora na powierzchni grafenu opracowano technikę wykrywania ważnego biomarkera raka, alfa-fetoproteiny (AFP). Dzięki budowie ulepszonego szlaku transferu elektronów, wywołanego przez immunokompleks AFP, zwiększono także wydajność powierzchni grafenowej”.
  Myślę że powinniście o tym wiedzieć. To taka ciekawostka poszerzająca horyzonty myślowe pod kątem możliwości wykorzystania na testowanym stadzie… 😉

 7. D-T said

  Z tego wszystkiego zapomniałem o linku:
  .https://nanonet.pl/biomedyczne-zastosowania-gafenu/
  Jeśli istnieje możliwość, to proszę o scalenie w jeden post.

 8. D-T said

  Proszę zwrócić uwagę na stwierdzenie „diagnozowania chorób za pomocą przenośnego urządzenia.”
  … Które odpowiednio zaprogramowane może wskazywać/sygnalizować cokolwiek. 😀

 9. revers said

  Cd nanorobotow I nanobotow, lub bioodpowiednikow

 10. Tralala said

  „………….Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w niefarmaceutycznej, naturalnej postaci. ….”

  To znaczy? Jak sie nazywa; i gdzie daja to NAC niefarmaceutyczne????
  Dziekuje za podpowiedz.

 11. revers said

  https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-the-catholic-church-has-a-duty-to-resist-deadly-covid-jab-agenda-of-the-globalist-elite/?utm_source=featured&utm_campaign=catholic

  Najważniejsze kto z covidem19 ten przeciwko Bogu jakiego znaliśmy.

  Z c19 i szatanem raźniej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: