Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Hulajdusznik o Grand Finale, czyli pojedynek…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Carlos o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  prostopopolsku o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Agnieszka o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  I*** o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Kolejna kara TSUE dla Polski! Milion euro dziennie!

Posted by Marucha w dniu 2021-10-27 (Środa)

Trybunał Sprawiedliwości UE zobowiązał Polskę do zapłaty kary w wysokości miliona euro dziennie za niezawieszenie Izby Dyscyplinarnej SN.

Kara będzie naliczana od dnia doręczenia Polsce postanowienia TSUE do dnia, w którym rząd wypełni nałożone na niego zobowiązania, lub – w przypadku braku zastosowania się do tego postanowienia – do dnia wydania ostatecznego wyroku.

„Polska, z uwagi na to, że nie zawiesiła stosowania przepisów krajowych, dotyczących w szczególności uprawnień Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, została zobowiązana do zapłaty na rzecz Komisji okresowej kary pieniężnej w wysokości 1 000 000 EUR dziennie” – czytamy w środowym komunikacie prasowym TSUE.

Podkreślono w nim, że „poszanowanie środków tymczasowych zarządzonych w dniu 14 lipca 2021 r. jest konieczne, aby uniknąć poważnej i nieodwracalnej szkody dla porządku prawnego Unii oraz wartości, na których opiera się Unia, w szczególności wartości państwa prawnego”.

[Kto to powiedział… Wy Polacy nie macie pieniędzy, ale macie lasy?
A poza tym członkostwo w UE gwarantuje nam wolność, niezależność i rządy prawa.
Admin]

https://prawy.pl/

Komentarzy 20 do “Kolejna kara TSUE dla Polski! Milion euro dziennie!”

 1. Dinozaur said

  Dla przypomnienia – kariera jednego z Wielkich Europejczyków , związanego z karierą Państwa Dutroux:
  Pan Melchior Wathelet albo Melchior Wathelet Senior (* 6. März 1949 w Petit-Rechain) jest belgijskim politykiem Centre Démocrate Humaniste.
  Ukończył prawo i ekonomię na Uniw. Lüttich oraz posiada tytuł Master of Laws (Harvard University).
  1992 jako belgijski minister sprawiedliwości zarządził wypuszczenie skazanego za uprowadzenie i zgwałcenie pięciu dziewczynek Pana Marca Dutroux .
  Od 19. 09 1995 do 6. 10 2003 sędzia Trybunału Europejskiego.
  2012 został Prokuratorem Generalnym Trybunału Europejskiego, do 6. 10 2018 .

 2. Olo said

  Żydobanderowski reżim dobrej zmiany i wszyscy jego czołowi przestępcy robią wszystko co tylko mogą, żeby cały świat zniechęcić do Polaków. Podejmują każdy możliwy rodzaj działań i prowokacji, od przedstawienia na granicy polsko-białoruskiej po granie na nosie Unii. Wszystko w jednym konkretnym celu. Gdy już Kurdupel wejdzie na swoją drabinkę i krzyknie do swoich ziomków z banderlandu – rezać Lachy, to wtedy nikomu nie będzie żal Polaków, nikt im nie pomoże, nie uchyli drzwi. I o to właśnie Kurduplowi chodzi. Chce Polaków nie tylko zniszczyć, ale także zadać im jak największe cierpienia. Do tej rzezi diabelski pomiot przygotowywany jest od dziecka.

 3. Maverick said

  Prości Amerykanie mają takie powiedzonki. „be careful what you wish for”.

  Tak Poliniacy tak chcieli do Uni w swoim zakompleksieniu aby stać się Europejczykami, bo nimi ponoć nie byli nawet gdy mieszkali w samym sercu Europy. Teraz te ich pobożne życzenia zaczynają przynosić owoce. Bo oni nigdy nie rozumieli że teokraci rządzący tym folwarkiem zwanym Unią chcą więcej władzy i posłusznych niewolników.

 4. osoba prywatna said

  Rosiewicz , Unia Eurpoejska wam da

 5. walerianda said

  I całkiem słusznie, durni trzeba doić. Szkoda tylko, że nie widzicietego, że obecny „polski” Rząd jest beneficjentem tych kar.
  Trzymajcie okupantów przy władzy dalej.

 6. revers said

  To jest razezem z Turow ekw 1,5 mln. zloty dziennie, rocznie pol miliarda.

  Kto to pokryje?

  A z zadowolonej miny Morawieckiego z Brukseli po spotkaniu z van Layne, widac celowe szkody finansowe z obu stron dla Polskich.

 7. Boydar said

  Angol chce polexitu, smutno mu tak samemu siedzieć

  Co nie znaczy że jestem przeciw, bo przecież ktoś Angola mógł zhakować 🙂

 8. Carlos said

  Jestem jakos tak przekonany, iz Unia Jeuropejsata przygwazdza nas karami, liczac ,ze spoleczenstwo polskie posle do diabla PIS, wybierajac PO. Po to zreszta wyslali Tuska do NASZEGO kraju- bo jego kraj jest za Odra.

 9. Carlos said

  PIS powinien pojsc w diably, tylko co w zamian?

 10. JerzyS said

  Razi ten kierunek polskiej polityki .
  Madrzy Ormianie dziwią się nam dlaczego jesteśmy tak antyrosyjscy.
  Mówią :

  ” Dlaczego wy tak tej Rosji nienawidzicie? Rosja , to jak wielka krowa,
  tylko trzeba łapać za wymię i doić, a nie podstawiać się pod dupę,
  bo może i kopnąć i osrać!”

  Sami wybraliśmy sobie pastucha i pastwisko- ściernisko, to i mamy.

 11. maks said

  Płacimy haracz holo w każdej możliwej formie nie wiedząc o tym, nam drukują pieniądze, im wysyłają konkretny towar – 500 plus przekupiło ludzi.

  Niezwiązane z tematem ale wymowne – Grom powołano do życia po to aby chronił Żydów transportowanych z Rosji do Izraela – kto wiedział o tej całej akcji wcześniej, czy o samym transportowaniu?

  „Przyszla-wojna-bedzie-wojna-niewidzialna-Dopiero-gdy-dany-kraj-zauwazy-ze-jego-plony-ulegly-zniszczeniu-jego-przemysl-jest-sparalizowany-a-jego-sily-zbrojne-sa-niezdolne-do-dzialania-zrozumie-nagle-ze-bral-udzial-w-wojnie-i-te-wojne-przegrywa”

  https://itvp.tv/2020/03/26/zydzi-i-niewolnicy-norwegowie-placa-zydom-haracz-za-dostep-do-polskiego-rynku-bogdan-kulas/

 12. Voodoosch said

  Pytanie czy taka kwota to duzo? Byc moze Polska placi inne kary, albo oplaty znacznie przewyzszajace milion EUR dziennie na jakies inne poronione pomysly. Jak dla mnie, to tam w UE plan dzialania juz dawno zaplanowany i prawdopodobnie Moraw jest w ten plan wtajemniczony. Krzyki pod publike.

 13. Olo said

  Re. 10 JerzyS

  A jak ma być inaczej, gdy Polska od XVIII wieku rządzą frankiści, którymi sterują Panowie z Londynu?

  „Mądrzy Ormianie dziwią się nam dlaczego jesteśmy tak antyrosyjscy”?

  Mądrzy Ormianie? Na pewno mądrzy? Gdyby byli tacy mądrzy, to wiedzieliby, że Polska jest anglosyjonistyczym podnóżkiem i może tyle co podnóżek, czyli tylko się przewrócić i trafić na śmietnik jak już się zużyje. Panowie z Londynu decydują, tu na miejscu wszystkie polecenia wcielają w życie polskojęzyczni frankiści i agentura syjonistyczna, a Polacy niczym bydło – z obory i do obory, a potem na rzeź.

  Jak tacy mądrzy ci Ormianie, to niech powiedzą jak się wyzwolić z spod żydobanderowskiej i syjonistycznej okupacji, to wtedy będa mozliwe normalne stosunki z Rosją.

 14. UZA said

  „to wtedy nikomu nie będzie żal Polaków”

  Nie można opierać polityki na cudzej litości i nie warto na nią liczyć. Nawet gdyby Niemcom, Francuzom, Anglikom, Holendrom lub Amerykanom było żal Polaków, co by nam to dało ? Oni nie mają przecież nic do powiedzenia w swoich krajach. W tej chwili wielu ludziom żal Australijczyków czy Włochów i co stąd wynika ? Czy gnębiący Ich tyrani z tego powodu odpuszczają ? Globalnym psychopatom, którzy wydali wojnę ludzkości, nikogo nie żal. Oni w ogóle nie znają takich uczuć i robią swoje (a właściwie nawet nie swoje tylko diabelskie).

 15. Car Iwan said

  Wyzwolenie się spod żydowskiej władzy od razu nic nie da. Na szczeblu państwowym, oficjalnym będzie dobrze ale muszą minąć trzy pokolenia, żeby wyzdychali wszyscy Polacy co nienawidzą Rosjan, a na ich miejsce przyszli, młodzi, nowi, bez mózgów po lobotomii. Czyli gdzieś 60 – 90 lat.

 16. Marucha said

  Polactwu nic nie da wyzwolenie się od jakiejkolwiek władzy.

  Ten naród natychmiast poszuka sobie nowego pana.
  Tzn rządzący znajdą go, a zidiociały naród bezwarunkowo go zaakceptuje.

 17. NyndrO said

  Coraz cześciej przechodzi mi przez myśl, że Polacy sa już nie do.wskrzeszenia. Ale też widze, jak une maja madrze przeznaczone cele pierwszorzedne. Gdybyśmy sie tej ofensywie nie poddali, to by było coś. Une postawili wszystko przeciw nam. Gdybyśmy to rozumieli, odwrócilibyśmy wektory ich siła. No ju-jitsu. Niewiele brakuje, ale pewnie opór jest znowu wyreżyserowany. I wszystko zakończy sie wesołym oberkiem, słowami JUS.

 18. UZA said

  „PIS powinien pojsc w diably, tylko co w zamian?”

  Wiadomo co : lockdown, przymus szczepień dla dorosłych, dzieci i zwierząt domowych, podatek katastralny, małżeństwa i nabożeństwa homoseksualne, obowiązek noszenia „maseczek” przez wszystkich i wszędzie, zakaz jedzenia mięsa i wietrzenia ogrzewanych mieszkań (dla ratowania ocieplonego klimatu) jak również – używania polskiej flagi (w ramach zwalczania faszyzmu). Biorąc pod uwagę „mądrość” polskiego społeczeństwa, miotającego się od lat pomiędzy dwoma członami POPiS-u, trudno liczyć na coś lepszego. A gorzej zawsze może być.

 19. Boydar said

  „Polacy” to nie tylko ludzie, to przede wszystkim określone wartości. Zadawanie (sobie także) pytania czy „są już nie do.wskrzeszenia” jest dla nas zabójcze a dla wroga pure happiness. Bo nie tyle kwestionujemy w ten sposób istnienie polskich osobników co właśnie system wartości.

  Pan Gajowy od początku próbował mnie przekonać, że za stan Polski odpowiadają nie tylko żydzi. Kłóciłem się zaciekle, że jednak tak. Dzisiaj mnie natchło, że Stary może mieć jednak rację. Tylko żeby to zrozumieć trzeba przyjąć inną ramkę (pojęciową/znajomości faktów).

  Przymierzam się więc, ale jestem przerażony możliwymi skutkami. No w każdym razie pozostać muszę konserwatystą. Zobaczymy, wszystko leży na ladzie, tylko trzeba wybrać.

 20. Carlos said

  Teraz powinien jakis polski Solzenicyn napisac ksiazke ” 400 lat razem” . Moze by sie ludzie obudzili, choc nie jestem pewny czy ktos by to wydal. Pani Uza ma racje- pamietamy wszyscy bandyckie rzady jewropejskiej partii. Ostatnio w poczekalni szpitalnej wybuchl spor ,ktora telewizja jest bardziej obiektywna? Zacietrzewiona zwolenniczka TVN-u wynosila pod niebiosa ,kulture i swiatowosc tej telewizji i formacji . Poniewaz byla moja kolej, wszedlem do gabinetu lekarskiego. Po wyjsciu ( spor dalej trwal) wrzucilem granat mowiac,ze cyt: ” kaczor razem z tuskiem powinni siedziec w jednej celi” Starszej Pani broniacej folksdojczow , o malo oczy nie wyskoczyly na wierzch z oburzenia. Wyszedlem…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: