Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Znaczenie wojny w XXI wie…
  bryś o Co właściwie napisał Mora…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Maverick o Co właściwie napisał Mora…
  Maverick o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Co właściwie napisał Mora…
  UZA o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  zorard o Kreml nigdy się nie naucz…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (38 – …
  Kapsel o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Marucha o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Leo o Wolne tematy (38 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Dowiodła, że większość gwałtów dokonują imigranci. Zajęła się nią prokuratura.

Posted by Marucha w dniu 2021-10-29 (Piątek)

Prof. medycyny Kristina Sundquist z Uniwersytetu w Lund jest podejrzana o złamanie etyki w związku z badaniami, w których dowiodła, że większość gwałtów dokonują imigranci. Prokuratura wszczęła w jej sprawie śledztwo. Współautor badania, Ardavan Khoshnood, w rozmowie z PAP tłumaczy, że naukowcy wcześniej nie przeprowadzali takich analiz, bo „nie chcieli być posądzani o ksenofobię”.

Wiosną tego roku zespół prof. Sundquist opublikował wyniki badań na podstawie ponad 3 tys. wyroków sądowych, z których wynika, że prawie 60 proc. wszystkich osób skazanych w Szwecji za gwałt w latach 2000-2015 miało obce pochodzenie. [Tylko 60%? Bo wielu WYPUSZCZONO bez wyroku! – admin]

Praca poza nielicznymi wyjątkami nie została omówiona w głównych szwedzkich mediach, ale wzbudziła kontrowersje w środowisku naukowym. Na skutek skargi doktorantki z Uniwersytetu w Goeteborgu sprawa trafiła do prokuratury, która najpierw odmówiła wszczęcia postępowania, a ostatnio na wniosek Izby Odwoławczej ds. Etyki Badań Naukowych (ONEP) wszczęła śledztwo.

Badacze podejrzani są o złamanie ustawy o etyce badań naukowych, gdyż według śledczych, nie posiadali zezwolenia na analizę „wrażliwych danych”.

W Szwecji za takie dane uważane są statystyki dotyczące narodowości, pochodzenia etnicznego czy religii.

Według OENP , „badanie pokazuje «zasadniczo» obecność imigrantów w szwedzkich statystykach dotyczących gwałtów, o czym nie wspomniano we wnioskach o pozwolenie”.

„Chociaż naukowcy otrzymali dostęp do informacji, które dostarczyły wiedzy przedstawionej w artykule (naukowym), to nie mieli zezwolenia na ich wykorzystywanie” – podkreśliła Izba we wniosku do prokuratury.

Prof. Kristina Sundquist, będąca najczęściej cytowanym w pismach naukowych pracownikiem Uniwersytetu w Lund w dziedzinie medycyny, uważa, że miała pozwolenie na przeprowadzenie badań. – Decyzja prokuratury jest dla mnie szokująca, to jest dla mnie oczywiście bardzo stresujące – podkreśliła w rozmowie z dziennikiem „Sydsvenskan”.

Według współautora opracowania lekarza docenta Ardavana Khoshnooda, który jest z pochodzenia Irańczykiem, celem badania nie była analiza problemów wynikających z integracji, a imigracyjne pochodzenie sprawców gwałtów było jedynie jedną ze zmiennych, która okazała się istotna w trakcie analizy. Inne wskaźniki, jakie brali pod uwagę naukowcy, to m.in. poziom inteligencji IQ czy popełnianie innych przestępstw.

Jak podkreślił w rozmowie z PAP Khoshnood, w Szwecji od lat nie przeprowadzano badań nad cechami sprawców gwałtów. – Nie mieliśmy takich danych, a jednocześnie wzrasta liczba podejrzanych o takie przestępstwa – podkreślił.

Dlaczego naukowcy nie podejmowali tego tematu? – Jednym z powodów, dla których naukowcy powstrzymywali się od przeprowadzania badań biorących pod uwagę kwestie etniczne, narodowościowe lub pochodzenie może być obawa o wyniki pokazujące, że występuje nadreprezentacja takich osób. Badacze nie chcieli być oskarżani o przyczynianie się do ksenofobii – uważa Khoshnood.

Wcześniej statystyki na temat sprawców gwałtów podawała podlegająca rządowi Szwedzka Rada ds. Przeciwdziałania Przestępczości, ale również jak w przypadku innych przestępstw w ostatnich latach przestano podawać w statystykach narodowość sprawców.

https://nczas.com/

Komentarzy 14 do “Dowiodła, że większość gwałtów dokonują imigranci. Zajęła się nią prokuratura.”

 1. Maciejasz said

  Szczerze powiedziawszy to nie wiem na co muslimy czekają. Media by bez problemu wmówiły zachodniej ciemnocie, że nic się nie dzieje w razie jakichs masowych napaści.

 2. Ussama Hagit said

  Czekają jeszcze ileś lat aż ich będzie jeszcze więcej w innych krajach np. Francji, Niemczech itd. Wtedy obejmą władzę (tj. wejdą w armię i politykę). Zrobią Eurabię i wprowadzą szariat, a na kraje Europy wschodniej ruszą zbrojnie z dwóch stron tj. z zachodu i Turcji żeby się połączyć w Kalifat.
  Tak kumplowi z Holandii powiedział muzułmanin wyżej wymieniony.

 3. Patos said

  Dziwne, że nie gwałcą gejów. Apropos gejów — https://www.cda.pl/video/89269114c

 4. gd-ap said

  Ad 2. Ussama Hagit

  Jeden głupi i drugi głupi. Struli się pewnie holenderską wódką , i bredzili. Tzn. jeden bredzil i nadawał , a drugi słuchał tych bredni i twierdząco kiwał pojemnikiem na gówno, który nosi na karku

 5. Igor Niefiedow said

  To powszechna choroba europejska (a dokładniej ogólne szaleństwo). W ostatnim czasie nasza policja również przestała wymieniać narodowość przestępców. Ze zdjęcia patrzy na ciebie twarz otwarcie Azjatycka (jakiś Ahmed lub Faizullo), i jest napisane – „mieszkaniec rosyjskiego miasta N.”. Co więcej, ostatnio w odpowiedzi na doniesienia rosyjskich mediów o bezprecedensowym wzroście gwałtów, rabunków i morderstw popełnianych przez migrantów z krajów Azji Środkowej, rzecznik MSW powiedział, że dziennikarze celowo „kryminalizują” wizerunek muzułmańskich migrantów. Ale w rzeczywistości ci „Ahmady” przynoszą „ciepło i komfort” ludności kraju.

  Tej jesieni w Sergiev Posad 67-letnia kobieta, parafianka miejscowego kościoła, została zgwałcona i zabita przez tłum Azjatów. Policja wydawała się być głucha i ślepa i nic nie zrobiła. I dopiero gdy miejscowi wyszli na ulice, by zlinczować łajdaków, potem policjanci przypomnieli sobie, że to rosyjscy policjanci i musieli bronić swoich ludzi. Aby było jasne, Siergijew Posad dla rosyjskich chrześcijan jest mniej więcej taki sam, jak Czechonstow dla Polaków. I taki horror dzieje się teraz na tej świętej ziemi..
  Tak – oczywiście, nasz rząd skandował dobrze znaną mantrę, że „przestępcy nie mają narodowości”.

 6. Kar said

  5/nie kriczi… nie kriczi-nie nada!

  Putin byl w Davos obecny, uczestniczyl z reszta globalnych diablow..? Badz dumny z burdelu jaki czynia z twojego domu, tam jakis bzdurny jeden gwalt…maly pryszcz!. Ale ile jeszcze przed nami (?), i te zasznurowane wciaz geby dobrych parchatek

 7. Ussama Hagit said

  Ja tam nie wiem czy struli. Ale w np. Szwecji to już 25% społeczeństwa czyli 1/4. A mnoży się to w Europie jak króliki.

 8. NICK said

  Profesor Wolniewicz krzyczał:
  ZATOPIĆ!

 9. NC said

  To się, mam nadzieję, nie ostanie w sądzie.
  Prof. Sundquist ogłosiła jedynie tzw, dane zagregowane, a nie dane osobowe poszczególnych indywiduów.

 10. Igor Niefiedow said

  Re 6 – Kar

  Cóż, ja osobiście nie zawarłem układu z diabłem i dlatego działania dzikusów azjatyckich, zarówno w mojej ojczyźnie, jak iw Europie, są dla mnie równie obrzydliwe. Jestem chrześcijaninem, rosyjskim Europejczykiem. A dla mnie wszystko, co zagraża naszej cywilizacji europejsko-chrześcijańskiej, jest nie do przyjęcia i obrzydliwe.
  Właśnie dlatego nasze własne rządy są jednymi z wrogów naszej tożsamości. Wygląda na to, że oszaleli i robią wszystko, aby zniszczyć nasz świat do głębi.

  Co więcej, Polska i Rosja są pod tym względem bardzo podobne. Rządzące reżimy pozycjonują się jako konserwatyści. Ale w rzeczywistości bezpośrednio przyczyniają się do szerzenia wszelkiego rodzaju perwersji, opiekują się „mniejszościami” itp. Kiedy przeczytałem, że „Tęczowe piątki” są wprowadzane w Polsce, byłem zszokowany. Jak to możliwe, pomyślałem, w końcu Polską rządzi konserwatywny PiS?

  I wtedy, dzięki szanownemu właścicielowi tej strony, zdałem sobie sprawę, że PiS to tacy sami „konserwatyści”, jak nasza partia rządząca „Jedna Rosja” wraz z Putinem są „obrońcami tradycyjnych wartości”. Ostatnio nasz minister kultury (oczywiście członek „JR”) przeznaczył pieniądze na tworzenie filmów o Czajkowskim. Głównym tematem tego filmu będzie homoseksualna relacja kompozytora i jego udręka w homofobicznym tradicyjnym społeczeństwie XIX wieku. Gdybym miał moc, powiesiłem drania (mam na myśli ministra) na pierwszej osice..

 11. Kar said

  Igor, trzymajmy sie razem., zyczmy sobie tego usilnie z calego slowianskiego serca., bo wkrotce przestaniemy istniec na tym gudel niemoralnie zgnilym padole..

  Badz zdrow i czuwaj !

 12. JerzyS said

  To nie emigranci, tylko Ignoranci gwałcą.

  Ignoranci ignorują prawa stanowione i zwyczajowe w miejscu gościnnego kraju ich pobytu!

  W dawnej Polsce było prawo , które za gwałt nakazywało przybić gwoździem do mostu za mosznę takiego psotnika
  i pozostawić mu nóż, aby się mógł z tego mostu uwolnić

 13. Światowid said

  @Marucha
  //Wiosną tego roku zespół prof. Sundquist opublikował wyniki badań na podstawie ponad 3 tys. wyroków sądowych, z których wynika, że prawie 60 proc. wszystkich osób skazanych w Szwecji za gwałt w latach 2000-2015 miało obce pochodzenie. [Tylko 60%? Bo wielu WYPUSZCZONO bez wyroku! – admin]//

  To jest interesująca informacja, gdzie mogę przeczytać więcej na ten temat? Podejrzewam, że część gwałcicieli nie została została skazana jako „osoby niepełnoletnie”, bo z tego co pamiętam sporo kolorowych żeby łatwiej dostać status „uchodźcy” podawało się za 13-15-latków.

 14. Igor Niefiedow said

  Re 11 – Kar

  Boże pomóż nam!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: