Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

III Wojna Światowa wkracza w decydującą fazę

Posted by Marucha w dniu 2021-10-30 (Sobota)

Wszystkie obecne kryzysy są albo wytworami propagandowej fantazji, lub z premedytacją wdrożone w rzeczywistość przez globalistów.

Toczona obecnie wojna światowa jest swoistym ewenementem w dziejach Ludzkości. Jest to konflikt hybrydowy, którego główną broń stanowią zastrzyki „szczepionki” administrowane całej globalnej populacji przy pomocy przymusu pośredniego. Atak na Ludzkość prowadzony jest też przy pomocy innych środków „kryzysowych”, jak na przykład zaburzenia dostaw towarów, „problemy” ekologiczne, „niedostatki” energetyczne, itd.

Przy czym truizmem jest stwierdzenie, że wszystkie one są albo wytworami propagandowej fantazji, lub z premedytacją wdrożone w rzeczywistość przez globalistów.

Dla przykładu, rabunkowa globalna gospodarka, za którą odpowiada „elita finansowa”, polega ni mniej ni więcej tylko na przetwarzaniu zasobów Matki Ziemi na tandetne produkty rodem z Chin, czyli odpadki i zanieczyszczenia.

Jednakowoż, miast ograniczyć masowe wytwórstwo tandetnych produktów jednorazowego użytku, na korzyść towarów wysokiej jakości, które mogłyby służyć użytkownikom przez wiele lat, ograniczając zapotrzebowanie, a tym samym szkodliwą dla środowiska naturalnego produkcję, proponuje się…. zlikwidować hodowlę krów, które pyrkają szkodliwymi ekologicznie gazami. To nie żart! Zresztą ludzie również wydzielają gazy podobnej kompozycji, stąd zapewne pomysł „depopulacji”, czyli wyrażając się kolokwialnie wymordowania większości mieszkańców globu. O swych planach od lat bez ogródek publicznie informują najbardziej elokwentni zbrodniarze „Kill” Gates i Klaus Schwab.

Pomimo to nikt ze strony atakowanej Ludzkości nie artykułuje całego kontekstu obecnej sytuacji, czyli faktu rozpętania przez diaboliczną oligarchię finansową i jej siepaczy stanowiących „elity” poszczególnych państw, agresji na człowieka!

Szczegółowe omawianie kompozycji „szczepionek” i ich zabójczych efektów, demaskowanie innych zbrodni i mistyfikacji, dokonywanych na globie i jego mieszkańcach, na niewiele się zdadzą, bez jasnej konstatacji faktu totalnej agresji w ramach hybrydowej wojny światowej. Bez publicznej deklaracji powyższego przez wszystkich sprzeciwiających się tej zbrodni, otumanione i bezwolne masy, nadal będą biernie wykonywać polecenia „władz”, uznając je ciągle za autentycznych swoich reprezentantów. Utrzymywanie się takiego paradygmatu umożliwia oligarchii i jej zausznikom na wszystkich szczeblach władzy, prowadzenie jednostronnej wojny z Ludzkością, bez obawy o odwet ze strony ofiary.

Dopóki obywatele nie skonstatują tej prawdy i nie obrócą się przeciw swoim władcom, dopóty kontynuowana będzie zagłada Ludzkości i całego świata.

Sprawstwo kierownicze przynależy do diabolicznej oligarchii, która w swym obłędzie podcina gałąź na której również siedzi. Na jej usługach znajdują się administracje praktycznie wszystkich państw świata i jako takie stanowią pierwszą tyralierę ataku, którą należy zwyciężyć zanim uda się unieszkodliwić sprawców kierowniczych.

Rozgrywające się już na naszych oczach załamanie zdrowotne wyszczepionych ofiar reżimów „przodujących” państw, daje unikalną możliwość otwarcia oczu otumanianym masom.

Zaczynający się celebracją Wszystkich Świętych okres chrześcijańskich świąt, rozjusza i pobudza do agresji szatana i jego zauszników we „władzach” i niestety „hierarchów” KK z nimi otwarcie już współpracujących. Należy pamiętać, że od owocnego wykorzystania tego momentu zależy los całej Ludzkości.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 48 do “III Wojna Światowa wkracza w decydującą fazę”

 1. gd-ap said

  … straszne. Myślę nad treścią artykułu , i ogarnia mnie lęk.

  Przeraża mnie również stopień odmóżdżenia społeczeństwa. Części to wszystko lotto , innej części zaczęło w pandemii wieść sie lepiej , kolejna cześć rozumie wszystko na opak lub wcale , inni jeszcze poczuli misję i pragną pozaszczepiać caly świat wraz ze swoimi dziećmi w przeczuciu niosącego w ten sposób dobra.

  Kto z czytelników oglądał filmik Czujnego , nagranie w jadącym pociągu , w którym cały wagon pasażerów szykanował autora nagrania za brak namordnika? Autor filmu zwraca się do opętanych i wypyszczających się ludzi ze słowami , że ma przeciwskazania do noszenia maseczki – a poza tym – oni sami noszą te maski žle , ponieważ mają odkryte nosy. A tam jeden przez drugiego – niczym w „Konopielce” – ze przez nos się nie zaraża , i poza tym oni nie muszą , bo są szczepieni.

  … stopień zidiocenia jednostki ludzkiej jest przeogromny.

 2. Gd-Ap, tak, to straszne, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kiedy noc jest najciemniejsza, wtedy właśnie rodzą się nowe dobre możliwości. Tak, to przykre i bolesne, zwłaszcza gdy patrzy się na powłoki skórne przypominające naszych bliskich, przyjaciół, znajomych, znanych, których choroba umysłowa się tak nagle i mocno objawiła. I nie liczyłbym na „możliwość otwarcia oczu otumanionym masom” – to jest po prostu niewykonalne. Reset zombich jest nieunikniony. Tu i teraz trzeba ratować siebie i najbliższych. Już niedługo zacznie się widoczna gołym okiem apokalipsa, a po niej wielkie porządki i ciężka harówa. Im mniej zatem durniów się ostanie, tym szybciej ludzkość się ze sprzątaniem świata uwinie.

 3. Zwid XIX said

  To jest nic belfrze. Pamiętasz zjebanego psa co wziął papiery Czujnego i mówił, że nie ma takiego czegoś jak zwolnienie z noszenia maseczki. Po czym ten sam pies powiedział, że Czujny może jechać bez maski dalej i poszedł w pizdu. Szmaciarz! Tak samo szmaciarz konduktor, który go nie przeprosił za szykany i za zatrzymanie pociągu oraz wezwanie psów.
  A najgorszym był szmaciarz grubas co całą drogę groził Czujnemu i jeszcze go szarpał. Mnie jakby tylko dotknął to bym go rozjebał w drobny mak. Miałem podobną przygodę w pociągu. Też trafiłem na agresywne bydło. Z tego samego powodu co Czujny.
  Jeszcze trochę i zima. Znów będzie to samo. Psy na ulicy i głupie zaczepki, bieganie po sądach. I tak co roku.

  Une to przetestowały w latach 30 na swoich. Tych ubogich co im śmierdzieli. Szwaby biegały po ulicach i wybijały żydkom szyby w oknach, pałowały i wyzywały na ulicach. Potem były getta i przepaska na prawym ramieniu a na końcu obóz. To samo czeka niezaszczepionych. Obecnie jesteśmy wyszydzani przez władze i atakowani na każdym kroku przez ludzi na ulicy. Potem będzie pozbawienie praw obywatelskich (co już się zaczyna), a na końcu deportacje i śmierć w obozach, które już przecież stoją.

 4. ŁUP WOJNY

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  patrz też zapowiedź wojny w linku powyżej pod tytułem „Demon wojny: Buffett”.

  W międzyczasie prowadzący tę wojnę przeciwko ludzkości przygotowali inflację, którą zaatakowali rynek materiałów energetycznych, co spowodowało naturalnie reakcję łańcuchową.

  O co chodzi, co prawda odpowiada na to pytanie „Cel szczepionek Billa Gatesa” w powyższym linku, ot „Sprawstwo kierownicze przynależy do diabolicznej oligarchii”, ale cel wojny wykuty w kamieniu brzmi:

  „Пусть земное население никогда не превышает 500 000 000, пребывая в постоянном равновесии с природой.”

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B6%D0%B0%D0%BB%D0%B8_%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%B8#%D0%A3%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B8_%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B8

  cytuję rosyjską wersję, gdyż tej dla Polaków jak dotąd nie opublikowano, bo co prosiaki niepokoić

 5. revers said

  https://dorzeczy.pl/swiat/219196/usa-fda-zezwolila-na-podawanie-szczepionki-pfizera-dzieciom-w-wieku-5-11-lat.html?fbclid=IwAR1DBsJAksgZqX35vA_Sv9_oDqUi1Sjl7RflLzwKVkIZyRDYabO2HH-XyRE

  Dotyczy masowa wyszczepka coraz to mlodszych osobnikow homo sapiens w wieku 5-11 lat.

  A wszystkim oboncom zwierzat , praw czleczyk i szczepionkowych Fauciego zaleca sie wziecie udzialu na eksperymencie Fauciego z uzyciem bardo domowej i przyjaznej czlowiekowi rasy Beagle.

  W doswiadczeniu Fauciego uzyto muchy pustynne zTunezji ktore na zywca zjadaly glowy uzytych W doswiadczeniu pieskow umieszczonych W specjalnych insektowych klatkach.

  Zeby pieski nie wyly , usunieto chirurgicznie struny glosowe pieskom.

  No to teraz usunac sobie struny glosowe zeby nie wyc z bolu po szczpionkach z nanorobalami i nie udawac greka alfa omegowego i czekac na wynik smiertelnego eksperymentu Fauciego i CEO ferajny.

  Fauci wzial za ekperyment na zwierzakach 325k usd. Kto nastepny z zywych stworzen?

 6. NICK said

  tytuł.

  III jest.
  Światowa i bardzo nowoczesna.
  sam tego nie rozumiem.

  dywagacje na temat zapodany zostawiam w kącie.
  karcąc się linijką szkolną.

 7. Piskorz said

  re1 … stopień zidiocenia jednostki ludzkiej jest przeogromny.”….[widać to na
  każdym kroku. Także wśród młodych;…jadę rowerem /godz. 21.30/ na ścieżce rowerowej mija mnie szczeniak na desce….a w łapach…obrabia kostkę Rubika.!! Dzień później kolo Saskiej /też późno/ szczenie jedzie rowerem…a w łapach komórka i wysyła SMS. O. tu zareagowałem, aż mu się rower zachybotał !! Naturalnie żadnego oświetlenia.! Matula z ojcem zrobili…tylko nie wychowali!

 8. tras said

  ‚III Wojna Światowa wkracza w decydującą fazę’
  i coś mi się wydaje, że jak zwykle-biorąc pod uwagę nasze doświadczenie historycznie
  >>’STOIMY’ po ch……wej stronie>DEEP JEWISH STATE
  któremy się wydaje że ‚wygra’ bo ważna osóbka z Bideta administracji (2ga osoba w Treasury Dept>Yellen jest szefem) niejaki Wally Ademayo puścił farbę>
  ”The reality is that the only way we’re going to get to a place where we work through this transition is if everyone in America and everyone around the world”>>> se przetłumaczcie
  I ZROZUMCIE co się dzieje>III WOJNA ŚWIATOWA
  i Ruskie i Chinole nie są stroną, która tą wojnę wywołały-inicjują

 9. Maverick said

  Komunizm idzie z zachodu a sam Trampek kabalistyczny bałwochwalczy kabalista, co tylko robił pozory dobroczyńcy a jest na usługach ciemnych mocy.
  Komunizm idzie z zachodu a NATO to armia Lucyfera.

  Posłuchajcie bo my emigranci lepiej znamy rzeczywistość bo jesteśmy lepszymi obserwatorami i bardziej spostrzegawczy od ciemnej masy wasali w Polin.

  Wasale obcym mają komusze chakterki i nie mają duszy, dlatego Bóg odbiera im umiejętność myślenia.

 10. plausi said

  TERAPIA GENETYCZNA, jeszcze raz TERAPIA GENETYCZNA

  a nie żadna „szczepionka”, na dodatek dopuszczona awaryjnie, tzn., że dozwolona do zastosowania jedynie w szczególnych krytycznych przypadkach, kiedy jest to jedyna możliwość wyleczenia kogoś, jeśli wyrazi on na to zgodę. A więc nie ma żadnych podstaw zastosowania TERAPII GENETYCZNEJ wobec ludzi zdrowych.

  Nike nie mówi o jakiejś „szczepionce” to jest EKSPERYMENTALNA TERAPIA GENETYCZNA.

  Niektórzy słyszeli o WEF i panu Schwabie, który nawołuje do „Great Reset”, wyszkolone przez WEF kadry zajmują dziś kluczowe stanowiska w administracji i realizują plandemie, która jest elementem „Great Reset”.

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/10/30/wef-lista-czlonkow-tzw-young-global-leaders/

  naturalnie inni też rekrutują kadry do przeprowadzenia operacji, n.p. NSZZ „S”

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/10/30/soros-rekrutacja-kadr-dywersyjnych/

  Szanowni czytelnicy, mało który z Was jest w stanie sobie wyobrazić, jak wiele różnych grup rekrutowało i rekrutuje kadry do przeprowadzania spec-opberacji, o tych kadrach dowiadujemy się czasem, kiedy operacja została już zakończona sukcesem i to przy naszej własnej pomocy, „temi rencami” jak choćby NSZZ.

 11. Maciejasz said

  @gd-ap
  Jeśli jest Pan katolikiem to polecam zawierzenie się NMP. I zbliżenie do Pana Jezusa. I nie będzie już lęku tylko determinacja by zmierzyć się z tym co nas czeka w przyszłości.

 12. wanderer said

  Po prawie dwoch latach otwierania ludziom oczu i tlumaczenia moge z cala pewnoscia powiedziec ze… To nie ma sensu. Tak.
  Ci co widza i rozumieja co sie dzieje to i tak przekonan nie zmienia. Ci sa uratowani. Natomiast tym osobom ktorzy nie rozumieli co sie dzieje moje objasnienia i tlumaczenia na nic sie zdaly. Z calej tej masy osob jedynie udalo mi sie mojemu Tacie wytlumaczyc. Nie zaszczepil sie.
  Reszta jest stracona. I nie ma sensu wiecej probowac im wyjasniac, bo ich sie juz nie zmieni. Nie da sie. Przykro mi o tym pisac, bo jestem osoba ktora nigdy sie nie poddaje jesli chodzi o takie sprawy. Ale widze co sie dzieje i nie moge tego faktu ukryc. I nie ma zadnej roznicy czy jest to osoba wlasnie co poznana, czy rodzina albo wieloletni znajomy. Tym co sa za szczepionkami i nie rozumieja ze odbierana jest wolnosc zadne nawet najbardziej oczywiste fakty nie sa w stanie zainicjowac w ich glowach logicznego i krytycznego myslenia.
  To sie w glowie nie miesci jak mozna byc tepym.

  Natomiast zaobserwowlem ciekawy fakt a mianowicie, ze osoby z ktorymi dawniej w mlodosci moglem „konie krasc”, dobrzy starzy przyjaciele, jak jeden maja takie same oberwacje na temat tego co sie na swiecie dzieje. Roznice tylko sa nieznaczne jesli ewentualnie chodzi o wiedze. Natomiast spojrzenie na sprawy istotnie wazne maja takie same.

 13. walerianda said

  Raczej to drugie.

 14. Maverick said

  Nie dziwię się moim znajomym Amerykanom gdy pytają się mnie dlaczego Polacy to taki durny naród. Wszyscy domagają się wielkiej kasy za amerykańskie bazy a oni sami chcą płacić i jeszcze sobie na czoło chcą nakładać makietę do ćwiczenia celnego strzelania. Sprowadzenie wyrzutni czy broni atomowej spowoduje że wszystkie te miejsca gdzie się znajduje zostaną zniszczone na wypadek gorącej wojny w pierwszej kolejności. Widocznie w Polin nie wiedzą że rosyjskie rakiety są 20 razy szybsze i nawet gdyby je wystrzeli pierwsi nie zobaczą tego czy dolecą zanim zostaną odparowani. Widocznie taki los musi spotkać frajerów co chcą na własne życzenie być mięsem armatnim. My Amerykanie lubimy mówić „bądź uważny czego sobie życzysz”. Widocznie w Polin nie wyleczyli się z faktu że masoni zawsze wrabiają ich w wojny aby ofiarować ciała i krew polską w rytualnej ofiarze lucyferowi.

 15. plausi said

  K A p I t A L I Z M i K A n I b A L I Z M

  https://marucha.wordpress.com/2021/10/16/nowa-normalnosc-wielka-czystka/#comment-974341

  ad 14, Maverick

  „masoni zawsze wrabiają ich w wojny ”

  Masoni to jedynie jedna grupa kadr, przykłady innych patrz 10, Plasu, i to są naprawdę daleko nie wszystkie kadry, które realizują wizję świata największych zbrodniarzy:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  ale bądźmy sprawiedliwi, ilu odważy się w ogóle coś takiego zbereźnego pomyśleć. Czyż nie wygodniej jest pozostać przy dobrze przećwiczonych masonach, Kill Gatesie, Sorosu, Schwabie z WEF, Hitlerze, Leninie, Trockim, Stalinie i tym podobnym kadrom wielkiego kapitału, serwowanym nam bez znużenia od stuleci przez propagandę,

  „Złota Pani”, „Najpotężniejsza kobieta na świecie” Angela Merkel otrzymał akurat świadectwo zwolnienia ze stanowiska z kanclerki RFN, została nią w 12 lat po tym, jak WEF ją przeszkolił do wykonywania specjalnych zadań, przedtem była niczym i po otrzymaniu świadectwa jest niczym, pomiędzy tymi dwoma zdarzeniami też. Zawsze bawiła nas opowieści Michalkiewicza o tym, jak trzęsie polityką i Polską ta „Złota Pani” i zachodziliśmy w głowę, skąd on to ma ?

 16. Boydar said

  Panie Wanderer

  Już wiele lat temu (powiedzmy trzydzieści) skonstatowałem, że jeżeli w jakiejś sprawie strony nie mogą się konsensualnie porozumieć, to znaczy tylko, że co najmniej jedna z nich ŁŻE ! I cała „dyskusja” służy tylko i wyłącznie zamaskowaniu prawdziwych intencji.

  Kiedy dojdzie Pan/odkryje (kiedyś), jakie rzeczywiste motywacje/uwarunkowania kierowały Pańskim otoczeniem, przestanie to Pana stresować. Bo prawda, jaka by nie była, zamyka ogrodzenie i owce mentalnego chaosu się przestają rozbiegać.

  Nikt z nas nie ma czystej dupy, w tym ja czy Pan. Istota patentu na spokój polega na zdaniu sobie sprawy czym jest obsrana. Ja o swojej wiem, a Pan ?

 17. Bardzo mądrzy ci hamerykanie, bardzo uważni, gdy sobie czegoś życzą. Podziwiać.

  Ale czy to narody decydują o tym, kto i gdzie i za ile instaluje sławetne gołębniki pokoju, będące bazami do szerzenia demokracji, dobrobytu i szczęśliwości wszelakiej wśród nierozgarniętych tubylców?

  „My szydzi rządzimy Ameryką, i Amerykanie to wiedzą” – izraelski premier Ariel Sharon, 3 października 2001

  „Nie obchodzi mnie czy Amerykanie uważają, iż my kontrolujemy media, Hollywood, Wall Street czy rząd” – napisał szydowski felietonista Joel Stein w Los Angeles Times w grudniu 2008. „Obchodzi mnie tylko to, byśmy nimi kierowali”.

  „Kiedy już wyciśniemy wszystko, co możemy ze Stanów Zjednoczonych, to mogą wyschnąć i się rozpaść” – premier Izraela Benjamin Netanyahu, 2002.

  „Rządzona przez szydowską jelitę i jej szabasgojskie pionki, poza zasięgiem prawa międzynarodowego i znienawidzona na całym świecie, teraz Ameryka jest izraelską kolonią, a… tylko poza nazwą” – Lasha Darkmoon

  Źródło: http://www.darkmoon.me/2011/america-vanquished-part-1-america-as-an-israeli-colony/

  „Kiedy świat patrzy na Amerykę, widzi izraelską kolonię” – Paul Craig Roberts

  Dr Alan Sabrosky, były dyrektor Army War College: „Co musimy zrobić to powstać i powiedzieć, że oni [une] nie tylko zaatakowali USS Liberty, ale że na 100% jest pewne, że 11 IX był operacją Mosadu”.

  I ode mnie: To nie une walczą w hamerykańskich wojnach za haracz ściągany ze swoich ludzi, tylko to ci rozważni, mądrzy, charyzmatyczni, kipiący empatią, rozsadzani przez honor i dumę durni hamerykanie mordują niewinnych ludzi na całym bożym świecie, spełniając ychnie zachcianki, za pieniądze pochodzące z obskubania własnych obywateli. Rzekłem.
  __________________________________________

  „Jeśli chcesz zobaczyć [swoją] przyszłość [ślepcze], wyobraź sobie but depczący ci twarz – na zawsze” – George Orwell, 1984

 18. https://marucha.wordpress.com/2010/10/04/do-kogo-nalezy-amerykanski-dolar/

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/12/dluga-i-haniebna-historia-amerykanskiego-terroryzmu/

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/24/izrael-zamordowal-j-f-kennedyego-i-do-dzis-rzadzi-ameryka/

  https://www.salon24.pl/u/questions/933754,zydzi-i-amerykanskie-wojny-refleksja-na-kanwie-konferencji-w-warszawie

  https://infogalactic.com/info/Zoophilia_and_the_law_in_the_United_States
  ____________________

  Bez komentarza.

 19. gd-ap said

  Ad 11 – p. Maciejasz

  Tak.
  Tak tez sobie coraz częściej powtarzam: „Jezu , Tu się tym zajmij”

 20. Ad. 14

  Nie dziwię się moim znajomym Amerykanom gdy pytają się mnie dlaczego Polacy to taki durny naród. Wszyscy domagają się wielkiej kasy za amerykańskie bazy a oni sami chcą płacić i jeszcze sobie na czoło chcą nakładać makietę do ćwiczenia celnego strzelania.

  Dlaczego Amerykanie to taki durny naród, który nie rozumie, że akceptowany przez CIA rząd Polski mówi Amerykanom to, co chcą usłyszeć Amerykanie? 🙂

 21. Wanderer said

  Moja dupa nie jest obsrana Panie Boydar, niech Pan nie pochlebia sobie mierzyc wszystkich swoja miara.
  Ja juz dawno odkrylem jakie motywacje kieruja i kierowaly moim otoczeniem i jestem spokojny. Nic mnie w tym zyciu juz nie zaskoczy.
  Ze swej prostodusznosci natomiast nie moge sie nadziwic ze tak wielu lapie sie na tak prymitywny i nieskomplikowany lep. Widocznie spektrum ludzkiego rozumowania i bladzenia w glupocie jest bardzo szerokie.

 22. Boydar said

  Co do Pańskiej du’py, pozwolę sobie zachować zdanie odrębne. Podejrzewam jedynie, że Panu zło obok nie przeszkadza, to charakterystyczna cecha. Żeby nie było – są takie zła, które Pan bezstresowo akceptuje, a nawet popiera.

 23. wanderer said

  G.owno pan o mie wiesz i g.owno rozumiesz i imputujesz swoje chore rojenia. Zostan Pan juz lepiej z rozwazaniami zgodnie ze swoim poziomem czyli o swojej obsranej dupie, to dobrze panu wychodzi, po co sie silic na wiecej i robic dodatkowo z siebie blazna?

 24. wanderer said

  No, chyba ze jestes Pan juz na samym dnie jak to niedawno przyznal przed Nickiem, ale nawet wtedy radzilbym zmienic zainteresowania na przyjemniejsze nizli rozmyslania o swojej obsranej i czyjejs dupie.

  Jest niedziela, moze by Pan tak spedzil przyjemnie czas z rodzina albo ksiazka?

 25. Adrem said

  Wanderer ad 12

  Mam dokładnie takie same obserwacje.
  Ci, co od początku wiedzieli co jest grane, nadal wiedzą, nie dali się zastraszyć.

  Nikogo innego nie przekonałem, choć włożyłem w to dużo wysiłku.

  Wysłuchali, przytaknęli i poszli się zaszczypać.

  Widać musi tak być.
  Nikt nikogo nie uratuje, jeśli ten nie chce być uratowany.

  Tak naprawdę, po początkowym okresie przerażenia decyzjami czasem bliskich mi osób, w końcu odzyskałem spokój .

  Zrobiłem co mogłem.

 26. wanderer said

  Panie Adrem,

  Zrobilismy co moglismy.

  Przynajmniej bedziemy mogli przed Bogiem swiadczyc jak sie o to nas zapyta.

  Pozdrawiam serdecznie.

 27. Maverick said

  Hulajdusznik parę dni temu rzydziańska gazeta Haaretz w Izraela napisała że oni tak trzęsą Ameryką że jak rzydziański oficial z ADL powie amerykańskiemu politykowi „skakaj”, to on odpowiada „jak wysoko”.

 28. Zbigniew Kozioł said

  Podobnie myślicie, Wanderer, Adrem. Wiedzcie, że nie sami.

 29. I*** said

  (16) Zaglądacie do cudzych gaci, obywatelu Boydar? Oj, niedobrze… taka perwersja!!! :))) :)))

 30. wanderer said

  Mysle, ze wszystkich normalnych ludzi laczy podobne myslenie a pewne drobne niuanse wynikaja tylko z cech indywidualnych i przebytego bagazu zycia, Panie Zbigniewie.

  Pozdrawiam.

 31. Miet said

  Ad. 24
  Panie Wanderer, Częstochowianinie – 👍

 32. Lily said

  World Economic Forum Article from 2016.
  „WELCOME to 2030.
  I OWN NOTHING.HAVE NO PRIVACY,
  and LIFE HAS NEVER BEEN BETTER”.

  October 28,2020.
  It Was written ,by Ida Auken, member of the
  DENMARK (Folketinget)

  „As you will read through, you will undoubtedly
  understand that it is impossible to achieve they
  vision for the 7,8 billion people that are alive
  today.
  FOR the plan to WORK, over 90 % of the
  people that are alive Today would have
  VANISH.
  THIS CAN BE ACHIEVED IN VARIOUS WAYS
  FROM WEAPONIZED VIRUSES THAT WILL
  WIPED MOST OF US OUT IN A FEW YEARS
  TO MORE SUBTILE WAYS SUCH AS
  INFERTILITY AND STERALIZATION
  ( and vaccines -ed.)
  THE remaining people ,probably around half,
  a BILLION IN TOTAL (as written in the
  GEORGIA GUIDESTONES) WILL BE
  CRAMMED IN SEVERAL Mega Cities (as
  proposed in Their VISION 2050 Agenda),and
  Make The Rest Of The WORLD Off-Limits
  To THEM.

  As I’ve mentioned In The Beginning ALL
  INN THE NAME OF PROTECTING THE
  ENVIRONMENT. BUT Since Humans Will
  Not Be Allowed To Leave The Mega Cities.
  As You Will See,Who Do You Think Get To

  Enjoy The Of The Uninhabited PLANET?.

  THE ” elite ” 0,1% -ers, and Theirs Cronies”.

  „In Terms Of Drinks, The people Will Have
  To Do With Water,and Energy Drink Of Same
  Kind – NOT For Pleasure, But For
  Productivity Purposes”.
  „No Private Property. No Personal
  Transportation. No Privacy ,And No Freedom.
  No Art. No Culture. No Fashion,and No
  Little Things That Give Us So Much
  Pleasure Today”.
  „BUT There Are Going To Be New Drugs,
  I Think.NO Dystopia Is Complete Without At Least ONE PPTRNT DRUG – Be It A Drug
  That KEEPS The People HAPPY,and
  DISTRACTED, as Imagined By ALDOUS
  HUXLEY in A BRAVE NEW WORLD, Or A
  Drug That Devoids Everyone OF Their
  HUMAN EMOTIONS,As In
  Kurt Wimmer’s EQUILIBRIPM”.

  „Regards, The Future Has Never Looked
  So Bleak-IF We Allow It To Happen That Is”.

  SOURCE.
  UNCENSORED. Issue 62.page 39-40.
  http://www.uncensored.co.nz

  TAK CZY INACZEJ, za „MISKE RYZU N. Z.”.

 33. revers said

  Ad10

  WEF miała swoich uczniów Szwaba w dwóch dekadach od 1993 roku do 2003 roku „Global leaders for Tomorrow” i od 2003 do chwili obecnej „Young Global Leaders”

  Click to access WEF_GLT_ClassOf1993.pdf

  https://www.anti-spiegel.ru/2021/war-putin-ein-young-global-leader-von-klaus-schwab-die-schwarmintelligenz-liefert-eindeutige-antwort/?fbclid=IwAR17ctr7NPtBw1_7mt5KL5PWt8e2RdOZI99c64C10fGifCOIl-imx8P4K6k

  Na starych listach szkoły szwaba zarządzania globalnym stadem podatkowym można z Polski znaleźć HGW i Kwaśniewskiego, to dlatego tak długo pasilo Kwachowi i HGW.

  Z zagranicznych gostkow których nikt by nie zauważył, z starej szkoły Szwaba wypłynęła Merkel 16 lat w najwyższym urzędzie i Węgierski Orban nie do tkniecia grającego wielkiego demokratę unijnego.Na liście był tez Sarkozy.

  Putin tez był ale trudno znaleźć jego w starych archiwach internetu.

 34. revers said

  Koniec gatunku ludzkiego …

  https://rumble.com/vntewd-y-.h.w.h-10.5.6.5.html

 35. moje obserwacje są zupełnie inne said

  Czy zwolenniczka aborcji, lewaczka, znajoma brata, która nie che szprycy jest moim sojusznikiem?

  Czy krewny, rusofob co się nie dźgnął jest moim sojusznikiem?

  Czy pewien znany wszystkim w okolicy ku-wiarz i bawidamek co twierdzi, że nienawidzi parchów i nie da się dźgnąć jest moim sojusznikiem?

  Czy ksiądz tradycjonalista z internetu bagatelizujący nwo i szkodliwość szprycy jest moim wrogiem?

  Czy siostra zmuszona do zaszczepienia pod groźbą odmowy leczenia poważnej choroby jest moim wrogiem?

  Czy mój najlepszy kolega Cezary, dobry ziomek ale który się zaszczepił jest moim wrogiem?

  Dla mnie ta sytuacja nie jest taka czarno biała.

 36. Maverick said

  Trump powiedział że Izrael traci kontrolę na USA, i jeżeli zostanie przywrócony na prezydenta zadba o to aby Izrael rządził Ameryką.

  https://www.bitchute.com/video/B0QyjQbMwZVw/?list=notifications&randomize=false

 37. Maverick said

  Psalm 72 zapowiada rządy Lucyfera i NWO. Psalm 72 zapowiada Nowy porządek świata czyli rządy Lucyfera.

  Salomonowy.
  O Boże, przekaż Twój sąd królowi
  i Twoją sprawiedliwość synowi królewskiemu.

  Niech sądzi sprawiedliwie Twój lud
  i ubogich Twoich – zgodnie z prawem!

  Niech góry przyniosą ludowi pokój,
  a wzgórza – sprawiedliwość!

  Otoczy opieką uciśnionych z ludu,
  ratować będzie dzieci ubogich,
  a zetrze ciemiężyciela.

  I będzie trwał długo jak słońce,
  jak księżyc przez wszystkie pokolenia.

  Zstąpi jak deszcz na trawę,
  jak deszcz rzęsisty, co nawadnia ziemię.

  Za dni jego zakwitnie sprawiedliwość
  i wielki pokój, dopóki księżyc nie zgaśnie.

  I panować będzie od morza do morza,
  od Rzeki aż po krańce ziemi.

  Nieprzyjaciele będą mu się kłaniać,
  a jego przeciwnicy pył będą lizali.

  Królowi Tarszisz i wysp
  przyniosą dary,
  królowie Szeby i Saby
  złożą daninę.

  I oddadzą mu pokłon wszyscy królowie,
  wszystkie narody będą mu służyły.

  Wyzwoli bowiem wołającego biedaka
  i ubogiego, i bezbronnego.

  Zmiłuje się nad nędzarzem i biedakiem
  i ocali życie ubogich:

  uwolni ich życie od krzywdy i ucisku,
  a krew ich cenna będzie w jego oczach.

  Przeto będzie żył i dadzą mu złoto z Saby,
  zawsze będą się modlić za niego,
  nieustannie mu błogosławić.

  Obfitość zboża niech będzie na ziemi,
  szczyty gór niech zaszumią [lasami]!
  Jak Liban [niech wzrasta] plon jego,
  niech zakwitną jego łodygi jak polna trawa!

  Imię jego niech trwa na wieki;
  jak długo świeci słońce, niech wzrasta jego imię!
  Niech się wzajemnie nim błogosławią!
  Niech wszystkie narody ziemi życzą mu szczęścia!

  Błogosławiony Pan, Bóg Izraela,
  który sam jeden czyni cuda!

  Błogosławione na wieki chwalebne Jego imię;
  niech się cała ziemia napełni Jego chwałą!
  Niech się tak stanie – niech się stanie!

  (Skończyły się modlitwy Dawida, syna Jessego).

 38. revers said

  Dziękuje za taka sprawiedliwość w której zabiera się podstawowe prawa do zycia i środki do życia, zabiera się dotychczasowe certyfikacje zawodowe , kwestionuje świadectwa zdrowia i wykształcenia.

  https://www.zerohedge.com/covid-19/australia-confiscating-bank-accounts-property-licenses-and-businesses-non-compliance-covid

  To już rozbój inprawo zbójników z korona

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/australia-seizing-bank-accounts-of-un-vaccinated?fbclid=IwAR0Pq7MVJGUW6U7ZEnU3KF1AWSP29vyj2-eii4wQE4RmbjjNeuj0SJV4WN8

  Żeby wchodzić na konta bankowe i zabierać ludziom w świetle niby prawa osobom niezaszczepionym ich wkłady pieniężne.

  https://www.tvp.info/56675322/byly-rpo-adam-bodnar-porownuje-polakow-do-zwierzat-i-prosi-zeby-niemcy-uaktywnili-sie-przeciwko-polsce

  A jest także wśród polskojęzycznych bydło pro alemańskie które samo się dowartościowuje porównując innych do zwierząt jak nijaki Adaś Bodnar.

  Heil Bodnus!
  https://www.eviemagazine.com/post/did-you-know-the-nazis-were-obsessed-with-health-guidelines?fbclid=IwAR2hFhd5Hc0JXAQtFxMDJ3U4JtV_k3PY0e0Je3syBI_tz1G-9TBwI7FXqcY

  Jesteś wielki jak własne g.no przechodzące przez odbyt i wydalane odgłosy.

 39. UZA said

  „Czy zwolenniczka aborcji, lewaczka, znajoma brata, która nie che szprycy jest moim sojusznikiem?”

  Tak. W tej kwestii jest sojusznikiem. Na tym właśnie polega problem, że nie potrafimy się zjednoczyć wokół konkretnej sprawy, istotnej dla nas wszystkich. Oni chcą nas wymordować uprzednio odczłowieczywszy, ale nie sprzeciwimy się temu, bo Jaś nie pójdzie obok Małgosi, gdyż On dla Niej jest faszystą a Ona dla Niego – lewaczką.

  Nasi wrogowie byli przerażeni kiedy w Berlinie ruszył wielki marsz przeciwko koronaściemie i terrorowi, a w tym marszu szli obok siebie „prawicowi ekstremiści” i homoseksualiści. To dla tamtych największy koszmar. Po to pracowicie psuli ludzi i szczuli jednych na drugich, żeby w razie czego mieć przeciwko sobie małe grupki, z którymi łatwo się rozprawią. Trzeba zrozumieć, że w tym momencie najważniejsze jest przetrwanie ludzkości. Nie uratujemy ani siebie, ani zbłąkanych owieczek, ani świata, kiedy nas wszystkich wymordują.

 40. revers said

  Ano trwa wojna z ludzkością … pod nwo

  https://luis46pr.wordpress.com/2020/09/28/ultimate-proof-covid-19-was-planned-to-usher-in-the-new-world-order/?fbclid=IwAR0LzvMZig8OfC-0sbxxMQH8LzWN_nyNNyhsA4zUgTAal_QGtxdontacteY

 41. Maverick said

  Prawdziwa i suwerenna Niemka.

  Żaden poliniacki sługas kabalarzy nie miałby odwagi tak mówić.

 42. UZA said

  „A tam jeden przez drugiego – niczym w „Konopielce” – ze przez nos się nie zaraża , i poza tym oni nie muszą , bo są szczepieni.”

  Bo z religią kowidiańską jest tak, jak z innymi religiami. Wierni dopasowują prawdy wiary do swoich możliwości . I co z tego, że np. Kościół Katolicki uważa małżeństwo za nierozerwalne, skoro ten czy ów „katolik” znudził się starą żoną i chciałby ją wymienić na młodszą albo odkrył, że właściwie to woli chłopców ? Tak samo jest i z dogmatem maseczkowym. Powiedziano wyznawcom, iż maseczki chronią, ale staremu i grubemu ciężko dychać przez szmatę, więc orzekł, że owszem, chronią, ale nos można odsłonić – to nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli można się jeszcze powołać na dogmat szczepionkowy.

  „W doswiadczeniu Fauciego uzyto muchy pustynne zTunezji ktore na zywca zjadaly glowy uzytych W doswiadczeniu pieskow umieszczonych W specjalnych insektowych klatkach. Zeby pieski nie wyly , usunieto chirurgicznie struny glosowe pieskom.”

  Nawiązując do wcześniejszego wątku (urealniania prawd wiary); ja wiem, że aborcja jest złem, ale trochę żałuję, iż mamuśka potwora Fauciego nie zrobiła sobie skrobanki…

 43. wanderer said

  „ja wiem, że aborcja jest złem, ale trochę żałuję, iż mamuśka potwora Fauciego nie zrobiła sobie skrobanki…”

  10/10 ! 🙂

 44. Boydar said

  „… Tak. W tej kwestii jest sojusznikiem …”
  # ja bym się do takiego sojusznika plecami nie odwrócił

  „… Nasi wrogowie byli przerażeni …”
  # nasi prawdziwi wrogowie widząc tą „demonstrację” siedzą i rechocą, bo tak zaplanowali i tak się dzieje, w tym demonstracje również

 45. Dinozaur said

  Ad 7: Rekordzistę to spotkał Dinozaur w początkach ery telefonów komórkowych : W połowie lat 90-tych pojechał se Dinozaur z jednym z synalków do Włoch . Na ulicach wszyscy chodzili i jednocześnie przemawiali przez telefon . We Florencji gość jechał w pełnym ruchu popołudniowym na sporym motocyklu i rozmawiał przez 2 telefony na raz – jeden trzymał w ręku a drugi zaklinowany między uchem i ramieniem Trzeba przyznać , że Włosi zdolni są do powrotu normalności – kilka lat później jeśli ktoś we Włoszech głośno telefonował na ulicy to był to Rosjanin albo Polak .

 46. NICK said

  A ja sobie pomilczę… .

 47. revers said

  PIEKLO NA ZIEMI

  Faza 6: Anuluj długi i zdematerializuj pieniądze. (marzec 2022-wrzesień 2022)

  – Wywołać załamanie gospodarcze, finansowe i giełdowe, bankructwo banków.
  – Ratować straty banków na rachunkach ich klientów.
  – Aktywuj «Wielki reset».
  – Zdematerializować pieniądze.
  – Anuluj długi i pożyczki.
  – Narzucaj cyfrowe portfolio. (Portfel cyfrowy)
  – Zajmuj nieruchomości i ziemię.
  – Zakaz wszystkich leków na świecie.
  – Potwierdź obowiązek szczepień półrocznych lub rocznych.
  – Narzucić racjonowanie żywności i dietę opartą na Codex Alimentarius.
  – Rozszerzyć środki na kraje wschodzące.

  https://www.australiannationalreview.com/health/mike-yeadon-ex-pfizer-scientist-sent-this-out-on-thursday-we-are-approaching-stage-5/?fbclid=IwAR327OfQfXVltpsyDDlfle_ZyWaiibFXUmOy8kIchQiPex9IpstTKo6X5hc

  Poki co groby sie zabierze, bo po co? jak p.Franek i stolica ap. jest za kompostowaniem zwlok i bez ducha sw., jak i zaszczepieni homo globciarze … .

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koniec-z-prawem-wlasnosci-do-grobu-Mienie-przejdzie-na-cmentarz-8216817.html

 48. aaa said

  Problemem nie są „rządzący”, a właśnie ta oligarchia. Ona to pragnie nie tylko zniewolić i upodlić masy ludzkie, ale też OBALIĆ właśnie rządy państw narodowych. To ONI napuszczają ludzi na rządy, by doszło do konfrontacji, na którą podadzą remedium: jeden światowy rząd, jedną światową walutę cyfrową, jednego furh… no mniejsza z tym. Ci rządzący, którzy niszczą naszą woność, też mają odejść na śmietnik historii, i ich wywieszanie jest dla oligarchii efektem wręcz oczekiwanym. Dlatego należy uważać na tych, którzy wzywają do ogólnoświatowej wojny domowej z rządami. Ta wojna jednak moim skromnym i nic nie znaczącym zdaniem nie skończy się wyłonieniem rządu światowego, gdyż rządy zostaną obalone aż za dobrze, a prywatne armie oligarchów obrócone w pył przez ich wcześniejszych sprzymierzeńców, w szczególności pogrobowców BLM.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: