Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezsenna o Wolne tematy (24 – …
  Sudbina Srba o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W odruchu samoobrony

Posted by Marucha w dniu 2021-11-04 (Czwartek)

Do Sejmu trafił obywatelski projekt ustawy, którego intencją jest ograniczenie możliwości publicznego demonstrowania i pochwalania zboczeń płciowych. Postępactwo twierdzi, że sodomia i gomoria nie są żadnymi zboczeniami, powołując się przy tym na opinię lewackiej organizacji przestępczej pod nazwą Światowa Organizacja Zdrowia. Wydała ona swą opinię w roku 1990, ustalając ją przez głosowanie.

Przyjęcie tej metody przez Światową Organizację Zdrowia pokazuje, że nauka – również medycyna – jest stopniowo wypierana przez ideologię. Przez głosowanie bowiem niepodobna ustalić, jaka jest prawda. Można tylko ustalić, co myśleli uczestnicy głosowania.

W tej sytuacji opinię organizacji przestępczej pod nazwą: Światowa Organizacja Zdrowia, możemy śmiało włożyć między bajki tym bardziej, że nie jest wykluczone, iż opinia ta została wydana w następstwie korupcji. Korupcja w światowej Organizacji Zdrowia nie jest bowiem jakimś patologicznym marginesem, tylko zwyczajną metodą postępowania. WHO bez najmniejszego wstydu przyznaje bowiem, że większość środków finansowych, którymi dysponuje, pochodzi z łapówek, jakie przekazują jej koncerny farmaceutyczne – jak można się domyślić – nie bezinteresownie. W zamian za to bowiem WHO ogłasza rozmaite akcje, jak nie szczepień przeciwko „świńskiej grypie”, to szczepień przeciwko „grypie ptasiej”, jak nie szczepień przeciwko „grypie ptasiej”, to szczepień przeciwko zbrodniczemu koronawirusowi – tak dalej.

Tedros Adhanom

Dla pełnego obrazu warto dodać, że na czele WHO stoi odpowiedzialny za ludobójstwo w Erytrei, etiopski komunista, który w ogóle nie jest lekarzem. Wspominam o tym wszystkim, bo dopiero po zapoznaniu się z tymi wszystkimi referencjami można wyrobić sobie pogląd na Światową Organizację Zdrowia i jej poczynania.

Wróćmy tedy do naszych zboczeńców płciowych i ich działalności. Wspierani przez możnych protektorów organizują się, a ściślej – są organizowani, by walczyć z dyskryminacją o swoje prawa. Ponieważ w Polsce od roku 1932, kiedy to wszedł w życie kodeks karny, homoseksualizm przestał by uważany za przestępstwo i penalizowane były – i są – tylko gwałty homoseksualne, podobnie zresztą, jak wszelkie inne. Zatem pod tym względem żadnej dyskryminacji zboczeńców płciowych o tych skłonnościach nie ma. Z jaką zatem dyskryminacją walczą i jakich praw się domagają?

Pewne światło na tę sprawę rzuca dyskusja, w jakiej przed wieloma laty wziąłem udział z panami Jackiem Poniedziałkiem i Robertem Biedroniem oraz panem doktorem Januszem Majcherkiem. Panowie Biedroń i Poniedziałek też nie potrafili mi powiedzieć, jakie ich prawa są naruszane, ale podkreślali konieczność tolerancji. W odpowiedzi zwróciłem uwagę, że tolerancja oznacza cierpliwe znoszenie czegoś, co wprawdzie uważane jest za wstrętne, szkodliwe, albo niebezpieczne – ale znosi się obecność tych rzeczy w życiu publicznym ze względu na jakieś wyższe wartości, na przykład – spokój społeczny, czy miłość bliźniego. Jednak tolerancja nie zmienia szkodliwego, czy wstrętnego charakteru zjawisk tolerowanych, a poza tym cierpliwość w ich znoszeniu nie jest bezgraniczna. Jeśli na przykład zboczeńcy chcieliby zmusić mnie do uczestnictwa w ich praktykach, to na to zgody nie ma i być nie może, bo to oznaczałoby naruszenie mojej wolności.

Jednak pan doktor Majcherek zwrócił mi uwagę, że pojmuję tolerancję w sposób anachroniczny, bo dzisiaj nie oznacza ona już cierpliwego znoszenia, tylko konieczność akceptacji zjawisk dotychczas tylko tolerowanych. Opinia pana doktora Majcherka pokazuje, że zboczeńcy nie walczą o żadne prawa, tylko pragną sterroryzować wszystkich normalnych ludzi, by ich „akceptowali”, to znaczy – by zmienili własne nastawienie do zboczeń płciowych. Koronnym argumentem ma być to, że są one „naturalne”. Ale to nie jest żaden argument, bo na przykład krętki blade, które powodują syfilis, też mają naturalne pochodzenie, ale to nikogo nie krępuje w traktowaniu ich penicyliną, od czego bezapelacyjnie giną. Tymczasem każdy człowiek ma prawo do własnej oceny zboczeń płciowych i nie muszą mu się one podobać. Na przykład mnie homoseksualizm brzydzi i jeśli wyobrażę sobie, jak dwaj mężczyźni obciągają sobie laski, albo uprawiają stosunki analne, to dostaję odruchów wymiotnych i nie sądzę, by jakakolwiek siła na świecie mogła to obrzydzenie zmniejszyć.

Zresztą podczas tej dyskusji ta sprawa wypłynęła, bo pan Biedroń, z właściwą mu dezynwolturą, zaczął zachwalać tzw. „darkroomy”, to znaczy – ciemne pomieszczenia, w których zboczeńcy rżną się między sobą, nie wiedząc nawet z kim i raz uprawiają stosunek analny, a zaraz potem – fellatio. Zabierając głos zapytałem moich rozmówców, czy to jest właśnie ten ideał, jaki pragną zaprezentować normalnemu światu, co trochę zreflektowało pana Poniedziałka, który ofuknął pana Biedronia za zbyt wczesne i nieopatrzne propagowanie tego ideału.

W tej sytuacji chętnie bym się dowiedział, o jakie prawa zboczeńcy płciowi walczą i jakie mają roszczenia w stosunku do społeczeństwa normalnego. O ile wiem, utrzymują, że chodzi im o „dobrostan”, to znaczy – żeby nie byli „wykluczani”, ani „stygmatyzowani”. Warto w związku z tym zwrócić uwagę, że roszczenie, jest to uprawnienie jakiejś osoby do żądania, by inna osoba zachowała się w określony sposób. W świetle tej definicji jest oczywiste, że zboczeńcom nie chodzi o żadne „prawa”, tylko o roszczenia, a konkretnie – o jedno – żeby zmusić wszystkich innych do rezygnacji z własnej opinii na temat zboczeń i do przyjęcia opinii zboczeńców, jako obowiązującej. Jest to totalniactwo w czystej postaci i dlatego uważam, że zboczeńcy osiągnęli już ten poziom zuchwałości, że próbują przez uszy i przez oczy zgwałcić wszystkich ludzi normalnych, by stłumili w sobie odruch samoobrony.

Bo „wykluczenie”, czy „stygmatyzacja” jest formą społecznej instynktownej samoobrony przed postawami, czy działaniami, które mogą doprowadzić do zniszczenia organicznej tkanki społecznej, czy sprawdzonej hierarchii wartości. Dlatego właśnie stygmatyzowane są kurwy płci obojga, dlatego nikt normalny nie zadaje się ze złodziejami, oszustami – i tak dalej. Tymczasem ideologia zboczeńców właśnie polega na tym, by tę instynktowną barierę obalić dla własnego dobrego samopoczucia.

Najwyraźniej, niezależnie od bajek opowiadanych przez WHO, zboczeńcy zdają sobie sprawę, że są zboczeńcami i te odruchy społecznej samoobrony kłują ich w oczy i dlatego nastawiają się na ich zlikwidowanie. Ale na to właśnie pozwolić im pod żadnym pozorem nie można.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 6 do “W odruchu samoobrony”

 1. Leo said

  Nie panie Stanisławie, nie „dla własnego dobrego samopoczucia” tylko dla „zniszczenia porządku społecznego” i utworzenia drogi do „build back better” – społeczeństwa posłusznych niewolników elit.

 2. Andzia said

  Po pracowitym rozdyskutowaniu granicy z Białorusią, armia darmozjadów na Wiejskiej rzuci się na wałkowanie zboczeńców na ulicach. Tzw. prawica z kaczorem na czele pozwala natomiast na demoralizowanie dzieci w szkołach, a wystarczyłoby aby minister od oświaty wydał odpowiednie zarządzenia kuratorom. Demonstracje pt. „jebać PiS” były ochraniane przez policję pisowską, chociaż żywe dusze były pochowane w norach z powodu ostrej pandemii. Znajomy policjant powiedział mi potem, że przyjechali autokarami, a ich ochrona wynikała z polecenia służbowego.

 3. UZA said

  „Nie panie Stanisławie, nie „dla własnego dobrego samopoczucia” tylko dla „zniszczenia porządku społecznego” i utworzenia drogi do „build back better” – społeczeństwa posłusznych niewolników elit.”

  Pan Stanisław ma rację . Zboczeńcy rzeczywiście zabiegają o swoje dobre samopoczucie i pełną swobodę uprawiania swoich praktyk. To ci, którzy się zboczeńcami posługują, mają bardziej dalekosiężne cele. To właśnie oni budują społeczeństwo niewolników o kontrolowanej liczebności. Gdy ktoś próbuje tłumaczyć wszystkim aktywistom lgbt, antifiarzom, obrońcom klimatu i środowiska, że tak naprawdę są żołnierzami psychopatów w ich wojnie z ludzkością, oni mają na to jedną, wyuczoną odpowiedź: „teorie spiskowe”. Oni naprawdę sądzą, że działają we własnym interesie czy nawet – dla dobra Planety.

 4. Marcin said

  Nowoczesna edukacja

 5. Zbrodnicza WHO

  „lewackiej organizacji przestępczej pod nazwą Światowa Organizacja Zdrowia”, jaka tam znowu lewacka ? Po prostu zbrodnicza. WHO jest organem Big Farma i MWF, która od lat jest zaniepokojona zniszczeniami środowiska wywołanymi przez zainicjowane przez nią przedsięwzięcia, które dały jej niebotyczne zyski, ostatnio „plandemia”:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  MWF już dawno doszła do wniosku, że jeśli chce rozkoszować się naturą i owocami swych wojen przeciwko ludzkości, musi tę ludzkość po prostu wybić, co zresztą jej przedstawiciel Kill Gates nie ukrywa:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  naturalnie wytłuc zaplanowane przeszło 90% ludzkości nie jest łatwe,

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  dlatego też naukowcy MWF od lat pracują nad elegancką metodą dokonania tego, technika genetyczne przy pomocy mRAN albo DNA rokuje znakomite wynika, tak przynajmniej utrzymuje 16, Ramirez w tekście obok „„Szczepionki” nie chronią przed niczym – Dr Gérard Delépine”. Skoro nie chronią, to jakie jest właściwie przeznaczenie tych preparatów genetycznych, wstrzykiwanych zastraszonym uprzednio ludziom ?

 6. wanderer said

  Celnie Pani UZA, oni sa mimowolnymi zolnierzami psychopatow wyznawcow zla, tyko sa tak glupi ze tego nie rozumieja, dlatego sa tak porzadanymi narzedziami i ze wzgledu na charakter ze czynia zlo, i ze wzgledu na plastycznosc materialu, latwosc obrobki psychologicznej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: