Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Jak trafiony messerschmitt

Posted by Marucha w dniu 2021-11-13 (Sobota)

Kto pomyślałby, że tak profesjonalna stacja jak CNN z właściwym patronatem może nagle tracić popularność i to z dnia na dzień. Co wydarzyło się, że oglądalność stacji topnieje szybciej niż śnieg w kwietniowym słońcu; ciesząca się wcześniej wysoką oglądalnością od stycznia straciła 76% dotychczasowych odbiorców.

Stacja Fox News odnotowała w październiku 1,4 miliona widzów, ze spadkiem 37%, natomiast MSNBC – 657 000 co oznacza spadek o 61% w porównaniu z danymi ze stycznia. „Financial Times” dostrzegł, że wszystkie liberalne media gwałtownie straciły zaufanie odbiorców. Przeciętnie 50% zeszłorocznej oglądalności jest wizerunkowym fiaskiem. Najbardziej znamienny jest spadek zainteresowania trzema głównymi nadawcami Fox, CNN i MSNBC w grupie wiekowej 20-30 latków.

Polityka jako zasadniczy temat medialny równoznaczna jest z dużym zainteresowaniem i businessem. Aktywne politycznie pokolenie wieku średniego z nawykiem oglądania głównego nurtu informacyjnego konfrontowane z politycznym zjawiskiem pandemii przekonało się, że główne stacje zamiast wiadomości, przekształciły programy do ustawicznie monotematycznych pozorów dyskusji. Programy zapowiadane jako publicystyczne nabrały charakteru plotek z poziomu targowiska próżności, czy magla.

Tradycyjnie republikańskie stany w procesie wyborczym prezentowane były jako wspierające hasła i kandydaturę demokratów, czemu przeczyła rzeczywistość ulicy. Ludzie dostrzegając, że świat nie jest jedno, czy dwubarwny, oczekują mediów nadążających za ich oczekiwaniami. Z tego powodu młodzi przenieśli swoje zainteresowanie informacją do niszowych nadawców o niewielkim zasięgu, ale spełniających ich oczekiwania. Przesyt przyprawiający o mdłości propagandy pandemicznej ostatecznie obrzydził natręctwem stylu resztki zaufania widzów do głównych nadawców.

Kłamliwe poranne komunikaty o rosnącej liczbie zachorowań, zgonów w konfrontacji z rzeczywistością doczekały się ostatecznej weryfikacji w postaci odrzucenia. Ludzie mieniący się dziennikarzami zatracili się w ustawicznym opatrywaniu wszelkich zdarzeń własnymi, albo zleconymi komentarzami. Prezentacje sprawności posługiwania się nowomową zastąpiły rzeczowość w tak zwanych „talk shows” (pokazach oratorskich). Jeśli uczestnikom wciąż wydaje się, że wypowiadają się w imieniu publiczności, to jedynie dowód na ich oderwanie się od rzeczywistości.

Nie inaczej jest na polskim rynku medialnym. Niezależnie od podejmowanej tematyki polityki migracyjnej, przez problem aborcji do kwestii nowego ładu, zwanego zielonym, czy jeszcze bardziej kłamliwie „polskim ładem” narzucają odbiorcom myślenie, zatem sami są odrzuceni.

Ostateczna konkluzja jest jednoznaczna jak fakt, że liberalno-lewicowe niemal identycznie jak prawicowe media sojuszniczo kłamią. Odrzucone, chętnie zwalczać, bądź ośmieszać będą niewielkie platformy, indywidualnych nadawców powtarzając slogan o potrzebie uczciwej konkurencji, zawłaszczając monopol na prawdę, opatrując w Wikipedii tysiące wpisów jako „fake”. Wielu święcie przekonanych, że takie jest oblicze prawdy nie ułatwia powrotu normalności. Ślepa wiara w kłamstwo ma wysoką cenę, a jaki rachunek wystawić kłamcy?

Opracowanie: Jola
Na podstawie: YouTube.com: https://www.youtube.com/watch?v=1Hzi8H52IiA
Źródło: WolneMedia.net

https://zmianynaziemi.pl

Komentarze 4 do “Jak trafiony messerschmitt”

 1. walerianda said

  Każde goowno w papierku po cukierku po pewnym czasie zalatuje fetorem. To się je omija/

 2. UZA said

  „Każde goowno w papierku po cukierku po pewnym czasie zalatuje fetorem. To się je omija”

  Największym osiągnięciem nowoczesnej, naukowej propagandy jest takie spaczenie gustów odbiorców , że fetor im nie przeszkadza, a niektórym nawet się podoba. Naturalny odruch wymiotny zostaje zablokowany i goowno można sprzedawać jako atrakcyjny towar. Nie wiem jak to wygląda w USA, ale tu – w Europie – omijający stanowią, niestety, mniejszość.

 3. Mietek said

  Ja już od ładnych parę lat nie oglądam, żadnych wiadomości, tak na dobre zrezygnowałem, jak pis doszedł do władzy, jedyny mój kontakt z szerokim światem, to smartfon, od czasu do czasu laptop, telewizor głównie oglądam jak kładę się spać, można powiedzieć że wtedy prędzej zasypiam, bo ile można oglądać te same, ciągle powtarzane filmy, pisowskiej propagandy unikam, szkoda nerwów, mam Internet, i to mi wystarczy.

 4. RanPND said

  I to pewnie też przez tych @#$%& foliarzy i antyszczepantów. Powinni pokryć straty stacji dodatkowym podatkiem. Żeby było sprawiedliwie…

  A na poważnie, to jak odróżnić „liberalno-lewicowe niemal identycznie jak prawicowe media”?

  Szczekaczkę wyrzuciłem w 2012r. I żyję.
  Jak zobaczę gdzieś wiadomości, to zakładam, że kłamią- takie nawyki z komuny.
  Nawet gdyby powiedzieli (a pewnie nie mówią 🙂 ), że 2 + 2 = 4, to sprawdziłbym, czy aby na pewno 😉

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: