Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  corintians o Koncepcja goni koncepcję
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  Olo o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Rozmowy małżeńskie Wielomskich…
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Gaz za ruble, kto przegra…
  Emilian58 o Matka skazana za zagłodzenie d…
  Emilian58 o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  angol o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Recepta na współczesne polskie problemy

Posted by Marucha w dniu 2021-11-17 (Środa)

Wyjaśniło się, dlaczego od pewnego czasu nie pojawiały się nowe artykuły dr-a Nowopolskiego na Neon24.
Cytuję:
Ponieważ Neon24 został ostatnio „zmodernizowany”, tak by usunąć niewygodnych publicystów, to pozostało mi odsyłać zainteresowanych do mego blogu na Salonie24 „Ignacy Nowopolski” [https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/] lub https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog
Admin

Według doniesień agencyjnych kryzys na białoruskiej granicy z Polską narasta:
>https://anti-empire.com/lukashenkos-gift-migrants-try-to-storm-eu-belarus-border-by-force/
Władze warszawskie niewątpliwie słusznie oskarżają Łukaszenkę o jego spowodowanie.

Jak zwykle w swej narracji, nie zapominają też o Putinie, który w zachodniej retoryce pozostaje dyżurnym sprawcą wszelkiego zła na naszej planecie:
>https://www.euronews.com/2021/11/09/poland-belarus-putin-behind-migrant-crisis-at-border-says-polish-pm-morawiecki

Pobrzękując szabelką, Warszawa deklaruje również podwojenie liczebności sił zbrojnych:
>https://apnews.com/article/europe-poland-migration-warsaw-belarus-495eb7287b31ba7bcb5da66172237217.

Wzorem swych zachodnich ideałów, tumanowaci obywatele III RP, dawno zapomnieli, że nie kto inny jak właśnie warszawski reżim, od wielu już lat drażni dzikiego watażkę Łukaszenkę, w interesie unijnym wmieszywając się w sprawy wewnętrzne Białorusi, jak również permanentnie prowokuje rosyjskiego satrapę Putina, również w interesie Zachodu, a nie Polski.

Obywatele nie pamiętają również, ile to już razy „rosyjska agresja” wisiała na włosku, lub już następowała w postaci równie mitycznych, jak wirus covida, „zielonych ludzików Putina”.

Wszystko to podobno było w nadrzędnym interesie „wolności i demokracji”. Rozsądnym wydawałoby się, by zanim III RP, UE i reszta Zachodu, wprowadzać zacznie te „niezbywalne zachodnie wartości”, w postronnych państwach ościennych, które o tą łaskę nie proszą, zaczęły wprzódy same je w swych granicach respektować.

Fakt, że zachodnie społeczeństwa nie są w stanie zdiagnozować wyborczych igraszek pomiędzy „partiami politycznymi”, które poza nazwami i retoryką polityczną, od zawsze służą jednemu i temu samemu panu, globalnej oligarchii, nie oznacza „demokracji”, a jedynie dyktaturę zawoalowaną za kurtyną „procesów demokratycznych”.

Natomiast autentyczna wolność, nawet osobista, została w tych państwach zredukowana do ZERA. Reżimy decydują, kto, kiedy i co ma nosić na swej gębie, w jakie odległości ma się od współobywateli trzymać, itd., a co najważniejsze czy i kiedy ma się poddać obowiązkowi „szczepienia”!

Na Białorusi, watażki Łukaszenki, takiego ograniczenia elementarnych swobód obywatelskich nie było i nie ma. Czemu się więc go nieustannie czepiają? Panie retoryczne, bo każdy z odrobiną oleju w głowie, zaje sobie sprawę, że żaden skrajny totalitaryzm, jak i ten Unijny, nie może tolerować nawet umiarkowanej swobody w swym otoczeniu. Po prostu jest to dlań śmiertelnie niebezpieczne!

„Światłym” obywatelom Zachodu, z III RP na czele, zalecałoby się natomiast wziąć się za własne podwórko i oczyścić tą stajnię Augiasza, zanim będzie za późno.

A tu, pomimo kryzysu emigracyjnego, ekologicznego, energetycznego, finansowego, ….itd., monumentalne znaczenie niezmiennie przedstawia sobą pseudo pandemia covidowa. W celu twórczego zapłodnienia umysłów obywateli III RP, przedstawiam tłumaczenie publikacji, omawiającej to zagadnienie w przypadku USA:
>https://vaccineimpact.com/2021/mit-scientist-and-professor-on-exposing-covid-19-vaccine-injuries-you-have-to-be-careful-because-you-could-be-eliminated/:

„Dziś pragnę zaprezentować więcej dowodów na to, że administracja medyczna Stanów Zjednoczonych i firmy farmaceutyczne są winne zbrodni ludobójstwa.

Niejednokrotnie byłem krytykowany, nawet przez niezależne media, za używanie mocnych słów. Jednakowoż, to co jest obecnie niezbędne to odwaga zdemaskowania zbrodniarzy.

Faktem jest, że wielu szeregowych lekarzy leczących ofiary „szczepionek”, jak również renomowani specjaliści z tej dziedziny, próbowali od dawna ostrzec władze medyczne (FDA, CDC, NIH, etc.) o rezultatach szczepień i tych którzy zmarli, lub zostali inwalidami w ich następstwie. Nie tylko te informacje były ignorowane, ale nawet zmuszano ich do zamilczenia.

Wspomniani pracownicy medyczni, nie tylko narażają swe kariery i źródła utrzymania, ale nawet ryzykują własnym życiem, informując świat o tym jak wielkie spustoszenie wśród pacjentów powodują te modyfikujące genetycznie zastrzyki.

Monstra, które są wykonawcami tej zbrodni, spieszą się teraz by wyszprycować tyle dzieci ile to jest możliwe, zanim prawda ujrzy światło dzienne.

Nie ulega wątpliwości, że nastąpi to w momencie, gdy ofiar będzie tyle, że nie można będzie tego negować, nawet wśród największych głupców i ignorantów.

Dziś cytuję publikację adwokata Aarona Siri (https://aaronsiri.substack.com/p/one-brave-icu-physician-reporting ), reprezentującego 12 lekarzy pogotowia ratunkowego, którzy bez rezultatu próbowali zwrócić uwagę odnośnych władz na zaistniałą sytuację. Adwokat złożył już 11 pozwów przeciw tym organom i planuje dalsze posunięcia.

Po 11 miesiącach masowej kampanii szczepionkowej, nie ma już najmniejszych powodów na dalsze przyzwolenie tej zbrodni. Czas już najwyższy zacząć stawiać tych sprawców przed sądami. I gdy sędziowie przysięgli uznają ich za winnych zbrodni, dokonać egzekucji, zgodnie z prawem tej Ziemi, Konstytucją Stanów Zjednoczonych Ameryki.”

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Komentarzy 11 do “Recepta na współczesne polskie problemy”

 1. Marek said

  Brawo.
  Rzeźnik Niedzielski.
  Na pal pójdziesz.

  Podziękowania dla Zerohero za trafny epitet.

 2. Andzia said

  Stosunek warszawskiego reżimu do Białorusi wskazuje, że to nie Polacy.
  Żałośnie wyglądają dziennikarzyny, które używają terminu „reżim” Łukaszenki mimo, że sami żyją w otoczeniu terrorystów i na ich rzecz pracują. Tak samo wyglądają usprawiedliwienia tego stanu przez tłumoków albo płatnych pachołków, że gdzie indziej jest tak samo żle. Ciekawe, że jak gdzie indziej było znacznie lepiej, to siedzieli cicho.
  Ja marnie widzę przyszłość. Ludzie widzą bezsens namordników, ale je zakładają choćby na brodę. Tak też postąpią z każdym innym bezsensownym nakazem dla świętego spokoju.Już nikt nie będzie się nawet wysilał na kłamliwe uzasadnienia zamordyzmu. Utracili ducha i rozum.

 3. Maverick said

  Zgadzam się z obwinianiem USA śmierć ponad 5 milionów ludzi na świecie, bo paru psychopatów jak Bill Gates i doktor Fauci, zapragnęli kontroli nad światem. Wiadomo że WHO Światowa Organizacja Zdrowia jest utrzymywana poprzez pięniądze miedzynarodowe, ale jej popularność spadała i rolę dobroczyńcy objął Kill Bill samodzielnie przekazując im 50% funduszy tej organizacji. To dało mu pole do popisu eksperymentowania szczepionkowego w wielu krajach, gdzie urazy poszczepionkowe i śmierć szła w parze z tymi eksperymentami. Przekupieni poprzez niego politycy w tych krajach nic sobie nie robili że śmierci własnych obywateli. Żadnej odpowiedzialności karnej.

  Czy władze chińskie wiedziały o ich planach badań nad dodawaniem funkcyjności korona wiruskowi? Być może. A to by świadczyło że globaliści i wielkie mega korporacje chcą komunizmu. Ten nowy komunizm ma się nazywać komunizmem inwestorów. To określenie dał mu sam Schwab w swojej książce o resecie. Co skrzętnie robi Kill Bill inwestując w firmy farmaceutyczne, inżynerii modyfikowanego jedzenia, i kontrolii narracji.

  Sam Fauci obszedł prawo i okrężną drogą finansował doświadczenia w Wuhan poprzez trzecie instytucje. Trzeba też zaznaczyć że większościowym udziałowcem w Laboratorium jest sam Soros.

  To że psychopaci coraz to beszczelniej i prosto w nasze oczy wykorzystują teraz kryzys do znęcania się nad obywatelami swoich krajów jest przerażające. Zamknięcia w domach teraz już tylko wobec nie zaszczepionych wprowadza Austria i Australia. Niemcy będą następnym krajem, znając poliniackie posłuszeństwo kabalarzom szybko podchwycą ten pomysł.

  Banderowiec Dudzian decyduje za kabałę i NWO. Dzisiaj w Polin to już lucyferiański kraj można pluć na Rosję, Białoruś, ale że żydki nas okradają i kontrolują narrację, narzucają swoje prawa, zniewalają i tresują w posłuszeństwie to nic nie można powiedzieć tylko posłusznie podwinąć ogon. Dlatego ten kraj jak Ameryka upadnie. Bo to jest częścią ich większego planu zniszczenia kultury łacińskiej, wiary chrześcijańskiej zniszczenia rodziny poprzez popychanie w nasze gardła jakiś nieznanych medycynie przypadków i odmian płciowych.

  W USA w międzyczasie generał Flynn ze sztabu Trumpa jeździ po wielkich kościołach odczytuje liturgię New Age, a kościoły są infiltrowane poprzez Church of Scientology, i z tych ambon Flynn głosi trust the plan, nawołując do jednego światowego rzadu i religii.

  A to powinno zmuszać do myślenia, sam Trump twierdzi, że nie zwalniał z pracy Fauciego bo go i tak wcale nie suchał, a sam zachwala szczepionki mimo gwizdów sprzeciwu na jego wiecach. To powinno wielu obudzić jak umieją samodzielnie myśleć.

 4. Kura domowa said

  Czytałam neon na równi z Gajówką. Po tej modernizacji odechciało mi się. Jak wcześniej na Neonie nie było „gości” tak teraz każdy szczuje na drugiego. Nie da się tego czytać. Zastanawia mnie dlaczego u Gajowego nie ma takich problemów. Mimo, że są osoby niezarejestrowane..Może dlatego, że Pan Gajowy jest tu szefem i sam decyduje o wszystkim.,.czyli Dyktator!
  Pozdrawiam.

 5. Boydar said

  Znaczy się mamy tu reżim, Pani Kuro, i dobrze, no. Lubię reżim, przynajmniej wiadomo na kim odpowiedzialność wisi.

  Ale tak a’propos recept – moja recepta skuteczna jest nie tylko współcześnie, nie tylko dla Polski i Polaków a być może nie tylko na problemy bieżące ale na przyszłe również – zostają muzycy !

 6. Kogut podwórkowy said

  Dobry dyktator choć rządzi sam i podejmuje decyzje takoż to jednak słucha dobrych rad doradców bo a nóż coś tam ciekawego mu doradzą albo przed czymś ostrzegą.
  Ten nie potrafi. Dobre pomysły czasem uważał za atak albo uparcie trzymał się błędu (vide art. o Sobieskim). Bezpodstawnie. Charakter ten sam co u mojej rodzicielki (też z 29 marca lecz 5 lat młodszej). Taka ich nerwowa natura.

  ——
  Kogo ma Pan na myśli?
  Admin

 7. Marucha said

  Re 4:
  1. Staram się być konsekwentny w swych poglądach.
  2. Nie bacząc na skowyt prowokatorów, kretynów czy pospolitych chamów o „cenzurze” – wywalam ich z gajówki.
  3. Komentarze pozbawione treści, niezrozumiałe, zawierające insynuacje bez pokrycia – usuwam. Z czasem również ich autorów.

  Oczywiście popełniam różne błędy.

 8. Kura domowa said

  Panie Szanowny Gajowy, i Pan Szanowny Boydar,
  W moim wpisie na końcu wyraz Dyktator w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.
  Kiedy wszystkiego pilnuje się samemu, wtedy jest porządek 🙂

  ———
  Odebrałem to jako komplement.
  Admin

 9. Kura domowa said

  Tak sobie myślę, że dyktatura to najlepsza forma rządów , gdy dyktator to mądry, i DOBRY człowiek . Mądry dyktator wybiera mądrych ludzi do pomocy w rządzeniu. Chyba takim krajem była Libia?
  Jeśli źle myślę , proszę mnie poprawić.
  Z Irakiem miałabym trudności, choć znam osobiście Kurda z Iraku( mąż mojej koleżanki, która straciła dom rodzinny – pisałam prośbę o pomoc u Gajowego). Z jego opowieści wiem, iż jego rodzina miała dawno temu własny browar , a kiedy imam powiedział że produkujący alkohol to nie prawdziwy muzułmanin, cała jego rodzina przestała chodzić do meczetu. Mieszkają oboje w Holandii, dwójka dzieci ochrzczonych, ślub kościelny mieli…syn starszy miał komunie miesiąc temu.

 10. Libia said

  Tak tam była dobra dyktatura.
  I co? Nawet w kraju w którym żyje się jak w raju można bez większego problemu ogłupić prawie cały naród i zachęcić do buntu i wojny domowej. Wystarczy garstka podżegaczy.
  Co teraz mają Libijczycy? Syf. I tak już zostanie. Zapewne nie są nawet w stanie wyciągnąć logicznych wniosków z tego co się stało.
  Durnych Białorusinów czeka to samo. Niekonicznie wojna ale bedą mieli syf gdy już Baćki nie będzie.

 11. marek13 said

  na neonie już wcześniej był chaos, nie raz zwracałem tam uwagę, ze taki burdel na gajowce nie byłby możliwy.
  teraz co drugi „gość” to troll. tam potrzebny jest dyktator.
  pozdrawiam Gajowego i „uciemiężonych” Gajowkowiczow.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: