Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy historia się powtórzy?

Posted by Marucha w dniu 2021-11-18 (Czwartek)

„Moja podstawowa zasada jest taka” – powiedział Biden. „Tam, gdzie w interesie Stanów Zjednoczonych jest współpraca z Rosją, to powinniśmy i będziemy współpracować. Tam, gdzie Rosja stara się pogwałcić interesy Stanów Zjednoczonych, damy właściwą odpowiedź”.

Biden tried to push Putin aside. The Russian isn’t having it. – POLITICO

Dawno, dawno temu, bo w roku 2008 w, za górami za lasami, w maleńkim państwie zwanym Gruzja, doszedł do władzy młody ale za to bardzo naiwny polityk. Doszedł on do władzy poprzez rewolucję sponsorowaną i opłacaną przez mocarstwo zwane Zachodnim. Rewolucja była zrobiona na złość mocarstwu zwanym Wschodnim.

Jedyną zaletą tego władcy było to, że umiał mówić w języku Mocarstwa Zachodniego. Ten naiwny władca sprowokował sobie wojnę z Mocarstwem Wachodnim. A poszło o tereny przygraniczne, które ten władca chciał sobie przyłączyć.
Jak już napisano wyżej, władca był naiwny, miał na biurku telefony do innych władców świata, czuł się ważny i zaraz jak mu tylko dali władzę to zaczął ściągać broń, różnych doradców, którzy mu kadzili i szykować się do wojny z potężnym władcą Wschodnim.

Zaraz po tym, jak ten władca oddał strzał w kierunku Mocarstwa Wschodniego, czołgi tegoż mocarstwa podążyły w kierunku jego stolicy i tylko interwencja innego silnego władcy wstrzymała większy rozlew krwi.

W tym incydencie dał się poznać rycerz Lech z Lechii, już niemłody, ale równie naiwny. Niestety zginął niedługo po tym i nikt w świecie o nim nie wspomina, oprócz grupy wiernych jego poddanych.

Młody władca Gruzji też źle skończył, poddani go uwięzili w lochu, gdzie siedzi i prowadzi protesty głodówkowe. Jest podobno bardzo osłabiony, ale oprócz matki jego, nikt o nim już dziś nie pamięta.

Otóż ta historia może się powtórzyć.

W innym małym państewku zwanym Ukrainą, powtarza się ten sam scenariusz, też były rewolucje, jedna udana i też chodzi o rozzłoszczenie władcy Mocarstwa Wschodniego. Do władzy tym razem doszedł komik, którego jedyną zaletą jest to, że umie rozśmieszyć ludzi. On też zbiera broń ze wszystkich stron, problem w tym, że władca Mocarstwa Wschodniego nie ma poczucia humoru.

Komik już kupił drony od sprytnego Turka i do jednego z nich przyczepił dużą bombę, którą rzucono w strefie spornej i narobiono dużo szkody. Teraz wszyscy czekają co będzie dalej. Władca Mocarstwa Wschodniego podobno gromadzi siły zbrojne u bram państwa w którym rządzi komik.

Głosy są aby temu komikowi więcej broni nie dawać, ale władca Mocarstwa Zachodniego śle ciągle nowe dostawy i nie zważa na nic. Sam jest daleko i każda okazja dokuczenia konkurencji cudzymi rękami, tylko go cieszy.

Komik chce wygrać wojnę i zostać dyktatorem na Ukrainie, tylko, że to nie jest wcale śmieszne.

Zobaczymy czy historia się powtórzy i jak ta powtórka będzie wyglądać .

Anna-PK
https://an40na.neon24.pl

Komentarzy 7 do “Czy historia się powtórzy?”

 1. Maverick said

  Komik rzydziański z Ukrainy ma cechy charaktru psychopaty jak ten gruziński psychopata. Czyli nie zdaje sobie sprawy z tego co robi.

 2. Maverick said

  Lawrov o prowokacjach rzydziańskich banderowców.

 3. osoba prywatna said

  Przyjaciel Kalksteinów wypoczywa obecnie w pierdlu. Ciekawe czy gnom z Żoliborza śle mu paczki.

 4. osoba prywatna said

  Tu z zimnym Kalksteinem.

 5. Jabo said

  Może młody, to zależy dla kogo, ale naiwny? Autorka zaszalała. Toż to agent, wyszkolony i wylansowany przez „Usrael”. Co do jego kompetencji jako agenta można mieć wątpliwości, bo za co się zabrał, to wszystko schrzanił. Amerykanom strasznie było żal wydanych na niego dolarów, że chociaż nie sprawdził się w Gruzji, użyli go na Ukrainie i znów z wiadomym skutkiem.

 6. NICK said

  Historia vitae magistrum est?
  Hm.

 7. NICK said

  nie ma powyżej czystej łaciny
  owo
  wypierdalać od Olszańskiego.
  możesz ty brudy jemu spod paznokci wygarniać; może to być paluch lewy
  moi wy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: