Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  corintians o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  Lily o Szczytowanie przed dołowaniem
  How Too Ansys (@Ansy… o Szczytowanie przed dołowaniem
  corintians o Koncepcja goni koncepcję
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  Emilian58 o Gaz za ruble, kto przegra…
  kontra o Jad węża w „Desideratio deside…
  bryś o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Szczytowanie przed dołowaniem
  Olo o Szczytowanie przed dołowaniem
  osoba prywatna o Wolne tematy (48 – …
  Emilian58 o Rozmowy małżeńskie Wielomskich…
  mironik o Wolne tematy (48 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (48 – …
  Mietek o Gaz za ruble, kto przegra…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Pełen lockdown i obowiązkowe szczepienia w Austrii

Posted by Marucha w dniu 2021-11-19 (Piątek)

Kraj, który dał ludzkości znanego lewicowego polityka, Adolfa Hitlera, nadal stara się być w czołówce postępu…
Admin

Kanclerz Austrii Aleksander Schallenberg ogłosił decyzję o wprowadzeniu pełnego lockdownu i obowiązku szczepień dla wszystkich obywateli kraju. Austria jest pierwszym państwem Unii, które zdecydowało się na tak surowe restrykcje w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa.

Obowiązek szczepień wejdzie w życie od 1 lutego przyszłego roku, podczas gdy lockdown rozpocznie się już w poniedziałek, a jego efekty zostaną ocenione po 10 dniach, powiedział Schallenberg.

– Pomimo miesięcy perswazji, nie udało nam się przekonać wystarczającej liczby osób do szczepień – powiedział kanclerz na konferencji prasowej w zachodnim Tyrolu, gdzie spotkał się z szefami rządów regionalnych. Obwinił tych, którzy odmawiają szczepień, o „atak na system opieki zdrowotnej” – pisze dziennik The Guardian.

Pełny lockdown oznacza, że Austriacy nie mogą już opuszczać swoich domów, z nielicznymi wyjątkami, takimi jak zakupy artykułów pierwszej potrzeby i ćwiczenia fizyczne. Na początku tego tygodnia Austria rozpoczęła już lockdown dla osób niezaszczepionych lub niedawno wyleczonych, stając się tym samym pierwszym krajem UE, który podjął taką decyzję.

Agence France-Presse zauważa, że liczba zakażeń wciąż rośnie. W czwartek w liczącym prawie dziewięć mln mieszkańców kraju odnotowano nowy rekord ponad 15 tys. nowych przypadków. Zaszczepionych jest 66 proc. obywateli.

https://businessinsider.com.pl/

Komentarze 33 do “Pełen lockdown i obowiązkowe szczepienia w Austrii”

 1. Marcin said

  Gotujemy żabkę pomalutku i metodycznie.
  Tam już chef tej diabolicznej kuchni może krzyknąć – „Voila”!

  Już to pisałem wcześniej, mam kuzyna w Niemczech który jest pielęgniarzem a raczej już chyba był bo kłuć się nie zamierza i liczył się z tym że straci pracę jak wprowadzą przymus. I wprowadzają.

  Diabelskie danse macabre.

 2. Agnieszka said

  Niestety, ale wolność i demokracja w tych krajach to już przeszłość. I spójrzmy, jak to się szybko stało! Jeszcze 2 lata temu było niby wszystko wolno, a tu pyk! Jakby ktoś zdmuchnął świeczkę. Ale to było do przewidzenia. Bywałam w krajach zachodnich i już 10 lat temu było dla mnie jasne, że ci ludzie boją się, a dla świętego spokoju i bezpieczeństwa pozwolą sobie odebrać wszystko.

 3. Greg said

  Wkrótce w Austrii zostaną tylko krowy i owce na pastwiskach, resztą zajmą się kruki i wrony.

 4. revers said

  A co w Bawarii, pld. Niemcy lepiej, tez juz mowi sie o obowiazkowych szczepieniach, dyplomatycznym jezykiem, zeby czasami zabki bawarskie nie wyskoczyly z goracej kaapieli za wczesniej.

  G2,G3 maja juz zapewnione, jak nie G2plus.

  W Grecji podobnie zakaz wstepu do przestrzeni publicznych, teatrow, kin, museow retauracji dla niezaszczepionych, nawet z testem pcr.

 5. Greg said

  ,,nawet z testem pcr”
  Test pcr też jest szczepionką która wprowadza ,,nano” do mózgu.

 6. Kar said

  Boris: „I’d like to remind everyone that your freedom is conditional and as a result, never really existed in the first place”

  – i jak tu sie nie zgodzic z tym uk ruskim gudlom, jestesmy na ich parchatym lancuchu

 7. gd-ap said

  Latem urlopowałem w Hesji … Fulda i te okolice. Urlopowo – turystycznie zwiedzałem okolice , Wasserkuppe itd … W promieniu kilku km zaczęła się Bawaria , a tam istne cyrki. Nagle nie mogłem do parku wejść. Dlaczego? Bo nie miałem maski PP-2.

  Pytam ciecia … a pan w ogóle nie ma maski , żadnej.

  Odpowiada cieć: „bo on nie potrzebuje maski”

  Pytam zdziwiony – dlaczego?

  „Bo on tu pracuje, a zatrudnieni nie muszą”.

  Zrobiła się mała awantura , zebrał się tłum ludzi w maskach pod same oczy … głównie młodzi , jakby studenci , jakby młodzież. I oni wszyscy na mnie , ze ja nie mogę chodzić bez maski PP-2 , bo zarażam. – ???? – pytam: a ten pan tutaj bez maski nie może zarażać? Dlaczego on może być bez maski , a ja nie???

  Tłum zagotował się , ze jak ja tak mogę w ogóle myśleć. Gdyby osoba zatrudniona miała chodzić 8h w masce , to by nie dała rady!

  A jak ja jestem turystą i od rana do późnego wieczora mam chodzić w masce , to jest w porządku????

  Tłum nie przyjmował argumentów.

  Zdarzenie miało miejsce na terenie parku Kloster Kreuzberg , w miejscowości Bischofsheim , na początku sierpnia bieżącego roku. Czym prędzej wyjechałem stamtąd , ludzie tacy jakby im rozum odjęło , zombie jakieś … Co się w głowach tych ludzi powyprawiało , kto ich tak zindoktrynowal … oni nie potrafią myśleć , nie potrafią kojarzyć faktów.

  … to co telewizornia i rząd im narzuci , to biorą za prawdę objawioną.

  Nie poznaję Niemiec

 8. re1truth2 said

  1. Patent, patentem pogania opracowywali badania do koronawirusa. Rotshild i spółka….
  2. Wcześniej Daszak (NIIA) ekspert WHO granty i finansowanie prac w Wuhan nad mieszanką z wirusów nietoperzy przez 5 lat.
  3. patents.google.com/patent/US20170229149A1/en Application US15/495,485 events
  2015-10-13Priority to US201562240783P
  2016-10-13Priority to US201615293211A
  2017-04-24 Application filed by Richard A. ROTHSCHILD, Dan Macklin, Robin S. Slomkowski, Taska Harnischfeger
  2017-04-24Priority to US15/495,485
  2017-08-10 Publication of US20170229149A1
  2019-03-26 Application granted
  2019-03-26 Publication of US10242713B2
  2020-05-17 Priority claimed from US16/876,114
  2020-06-11 Priority claimed from US16/898,435
  Status Active
  2036-10-13 Anticipated expiration
  4. I mamy nowy ten sam patent do Covid-19
  patents.google.com/patent/US20200279585A1.

  Przed patents wpisać https dwukropek dwa razy ukośnik w prawo.

  Kasa, kasa…. a Ludzie?

 9. Maverick said

  Obwinianie winą za wiruska tych co się nie szczepią to celowa zagrywka mająca na celu judzenie jednych na drugich, gdy prawdzwi winowajcy i twórcy wiruska Bill Gates i Fauci udają zbawicieli. Według ich patologicznej psychopatycznej mentalności, stworzyli świruska aby teraz oferować niby jego pokonanie, króre tak naprawdę nigdy się nie skończy, bo psychopaci nigdy nie zmarnują kryzysu który sami stworzyłi.

 10. maks said

  Może warto rozpatrzyć sprawę Zwida 19 jako śmiertelny atak szatana na białą rasę, bezpośrednie dzieło Boga, ponieważ nasienie węża już ma władzę nad nami? Głównym celem walki przeciwko Bogu jest ludobójstwo najpiękniejszej i najinteligentniejszej rasy na ziemi, czyli rasy białej – oznacza to atak na samego Boga i Jego stworzenie. Człowiek Boży został zaatakowany przez szatana pierwszy raz w Ogrodzie Eden. Nie wiemy jak przebiegał rozwój nasienia węża, czyli potomstwa szatana i upadłych aniołów w stosunku do pra Słowian ale znamy tego skutki – Biblia mówi nam wiele o tych atakach.
  W czasach nam współczesnych dwie rewolucje i wojny światowe przeprowadzone przez synagogę szatana, wymordowały wielką część rasy białej i jej elitę, a nasze władze zastąpiono władzami nasienia węża. To właśnie oni spowodowali rzezie niewinnych białych Europejczyków, np. w Rosji, dokonane przez nasienie węża, czyli komunisto bolszewików. Ci zbrodniarze noszą znacznie więcej znamion śmierci, wszystkie one oznaczają tych bezbożników za wrogów Boga i Jego Przykazań.

  Z powodu dwóch rewolucji oraz dwóch wojen światowych, rzezie w Polsce powojennej powodowane przez bandy UPA i Niemców w czasie wojny, rozpoczął się masowy upadek rasy białej, której stopniowa eksterminacja trwa do dzisiaj i coraz bardziej nasila się. Rozpowszechniła się ona tak bardzo, że nastąpił masowy atak na resztę rasy białej, ponieważ sto lat temu – o ile dobrze pamiętam – białych było 25%, dzisiaj tylko 7% i dzietność spada najbardziej wśród białych! Wszyscy nasi sąsiedzi w większości (oprócz Rosjan) nienawidzi nas – za co, za to, że kochamy wolność? – oni chyba też, a może powód jest całkiem prozaiczny, jesteśmy – biali Słowianie – zaginionymi plemionami Izraela, otoczeni, a teraz rządzeni przez potomstwo szatana.
  75% Amerykanów jest obrzezanych, czy są potomstwem szatana, to ich znak ofiarny i rozpoznawczy, ich wojny i wymordowanie Indian pokazują kim są?

  Nasz Zbawiciel nie był obrzezany, to żydowskie kłamstwa – czy nasz Bóg Ojciec jest obrzezany, czy stworzył w człowieku czegoś za dużo? – Chrystus był ochrzczony!!!

  Zwróćmy się bezpośrednio do naszego Boga i Chrystusa, inaczej zostanie nas niewielu! Teraz większość stoi tyłem do Boga, mówią, że Go nie ma – niektórzy głupcy poświęcili życie aby udowodnić nieistnienie czegoś w co nie wierzą, że istnieje …….

 11. NICK said

  Greg. (3).
  A niech zostaną tylko.
  No i My. 🙂 .

  Po prostu ludzie z nadania Pańskiego… .

  Stwórca nie chce apokalipsy.
  ON dał nam, byśmy sobie poradzili z darem.

  Ludzie chcą.
  Widać wokół.
  Dlaczego?
  Tyż widać.

  Taka wolność nam dana była.
  Na PODOBIEŃSTWO.

  Zaczęło się od upadłego archanioła i leci.
  Donikąd.
  a ludzie.
  Za nim.

  Ech… .

 12. Greg said

  https://rumble.com/vpdjhh-wywiad-z-mieszkank-austrii-przebywajc-na-lockdownie-dla-niezaszczepionych..html

 13. NICK said

  Powiem bo powinienem powiedzieć.
  Wam.
  A może jutro?

 14. Asgard said

  Świat według Orwella !

 15. revers said

  Na rosyjskim kanale Telegramu pisza ze wojsko, policja z narodem, nie z globalistami w Austrii.

  Pozyjemy, zobaczymy bo w Rotterdamie podczas protestow i zamieszek z powodu wprowadzenia lockdownu doszlo do strzelaniny i wybuchow.

  A tak mialo byc w tej uni demokratycznie i bez strzelilow, wybuchow w centrum Beneluxu i Uni.

  Do Brukseli nie daleko.

 16. baca said

  „Kraj, który dał ludzkości znanego lewicowego polityka, Adolfa Hitlera, nadal stara się być w czołówce postępu…”
  Ten kraj dał również ludzkości Josefa Fritzla – prekursora sztywnych lockownów – pedofila i wychowanka rodziny zastępczej po tym jak jego matkę zamknięto w obozie koncentracyjnym Mauthausen za bandycką napaść na policjanta:
  https://de.wikipedia.org/wiki/Josef_Fritzl

 17. NICK said

  Jest wczorajsze jutro.
  Ale jeszcze dzisiaj.
  Nie powiem.

  No. Uszczknę/
  Świat, np. zwierząt, jest przejrzysty.
  Np. wadera… .
  Szwiat żydów (czy tam innych chazarów) też jest przejrzany i wiadomy.
  No i co?

 18. Piskorz said

  re 16 znanego lewicowego polityka, pardon prawicowego J. Haidera , dwukrotny prem, Karyntii,,,,zginął w „wypadku samochodowym”…chyba w 2008 r, Naturalnie, że”faszystą ” był. !!

 19. Antares said

  Austria to katolicki kraj.

  ———–
  Dodaj Pan, że Hitler był katolikiem.
  Admin

 20. Antares said

  #maks
  1. „75% Amerykanów jest obrzezanych” – skąd żeś Pan te dane wytrzasnął?
  2. „jesteśmy – biali Słowianie – zaginionymi plemionami Izraela,” – jasne, jeszcze czego, potomkowie żydów?
  3. „….przebiegał rozwój nasienia węża, czyli potomstwa szatana i upadłych aniołów” – Nie wiedziałem że duchy mogą płodzić ludzi.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Panie Antares, nie wymaga wielkich umiejętności z zakresu informatyki, ani też nie zabiera dużo czasu (mnie – ok. 30 sekund) dotarcie do ogólnie dostępnych informacji:

  „The WHO estimates that the overall male circumcision rate in the States is somewhere between 76 and 92 percent. Most Western European countries, by contrast, have rates less than 20 percent. But even these numbers mask considerable regional variation within countries.”

  Nie wiem, jak jest teraz w różnych stanach, ale jeśli rodzice WYRAŹNIE nie zastrzegli przed porodem, iż nie życzą sobie, by ich dziecko zostało okaleczone – to doktorzy robili to bez pytania o zgodę.

 22. Boydar said

  Upieram się, Panie Gajowy, że wuj Adolf jednak był katolikiem. Natomiast ten wuj który go potem podmienił był wyznania ewidentnie prawniczego.

  Austria Habsburgów (tamtych w Austrii) też była katolicka, przynajmniej w sporej części oraz oficjalnie.

 23. Antares said

  #Admin
  I Pan całkowicie wierzy tej zbrodniczej organizacji jaką jest WHO ?. Powiem szczerze pierwszy raz słyszę, że to normalność w USA.
  A propo, austria to wg Pana nie katolicki kraj? Hitler wychowywał się w katolickiej rodzinie. A że odrzucił tą wiarę to już inna bajka. Wielu bylo takich co ją odrzuciło.

  ———-
  Więc niech Pan poda inne dane z powołaniem się na żródła.
  (nb. cyfry pochodzą nie tylko od WHO, pełno ich na sieci… ale pewnie to jakaś zmowa…)

  No cóż, nie moja wina, że Panu umknęły choćby liczne awantury w USA na temat obrzezania…

  Austria taka sama „katolicka”, jak Czechy. Deklaracje w spisach ludności niewiele znaczą/
  Admin

 24. Antares said

  „Austria taka sama „katolicka”, jak Czechy. Deklaracje w spisach ludności niewiele znaczą/
  Admin”

  I tu się z Panem zgadzam. austriacy to fałszywy narodek udający świętoszków. Ale najlepsze jest to że byli największymi przyjaciółmi watykanu, a właściwie to Watykan był ich. Traktowali katolicyzm – i Francuzi też, bardzo instumentalnie. Byli gotowi skumać sie z największymi wrogami katolików byleby wyjść na swoim. No i dobrze na tym wychodzili.
  A propo Czechów, uważam że poziom ich religijności jest właśnie następstwem panowania u nich austriaków.

 25. Carlos said

  W Chicago 25 lat temu juz, chlopcy po urodzeniu byli obrzezani, chyba ,ze rodzice sobie zastrzegli. Pamietam dyskusje w pracy na ten temat. Antares wyciaga fakty z qupy wziete. Oni to robia pod plaszczykiem higieny, a motyw jest- moim zdaniem ,a takze innych- powodowany obawami ,jakby sie ludzie obudzili, kto im robi holokaust. Reszte sobie dopowiedzcie.

 26. bardzo said

  Nie, panie Gajowy, lekarze w USA nie obrzezują dzieci z automatu. Oni się boja potężnego procesu, nawet o malpractice. Oni podsuwają do podpisu matce podczas porodu papierek że ona prosi o to żeby obrzezali. Na szczęście w obydwóch przypadkach byłem obecny przy porodzie od początku do końca i za pierwszym razem zwymyślałem tę pielęgniarę co podsuwała ten papierek, zresztą zupełnie niepotrzebnie, bo urodziła się dziewczynka. Za drugim razem był to męski potomek i papierek po prostu wyrzuciłem i powiedziałem że jak tylko spróbują, to będą mieli publicity i obejrzą swoje pretty faces w lokalnej gazecie. Tym razem to był katolicki szpital i nikt nie zadawał zbędnych pytań. Ten szpital powiedział wprost na tej deklaracji, choć drukiem dość drobnym, że nie rekomenduje tej procedury, ale jak rodzice zażądają to mogą to zrobić, klient nasz pan. Mówiąc wprost, rodzice musza poprosić o obrzezanie dziecka, ale sposób w jaki zachęca się ich do tej petycji często graniczy z wymuszaniem, a bywa podstępem.

 27. Marucha said

  Obrzezanie robi z człowieka Żyda. Nie wiem, jak to działa.

 28. Antares said

  #Carlos
  wyciągać fakty z d… wzięte, a usłyszeć o czymś pierwszy raz to qurwa jest jakaś różnica, prawda?!

 29. NICK said

  Czytam.
  Bez wtrętów.
  Dalej Bracia… .

 30. Carlos said

  Panie Antares. Jesli fakty uslyszane pierwszy raz, uznaje sie za prawde, to sa to fakty z qupy wziete. Pan Bardzo wytlumaczyl ,jak dokladnie bylo z tym obrzezaniem, ja znalem ten problem z opowiadan mlodszych kolegow. Pan Bardzo mial takze szczescie odbierac porod w Szpitalu Katolickim, wiec nie wiemy jak to bylo ( i jest) w szpitalach niekatolickich, publicznych czy prywatnych.

 31. Boydar said

  To może działać tak (27), że obcinana jest wrażliwość. W tym na krzywdę innych. Z pewnością jest to fizyka i biologia, bo to ten świat, a nie żaden inny. Podejrzewam, że coś na ten temat mogliby powiedzieć fachowcy od akupunktury. Ale to tylko podejrzenie.

  Z absolutną natomiast pewnością stwierdzam, że jest to na złość Bogu. Bo jeśli coś jest „poprawiane”, znaczy się nie było stworzone doskonałym. Coś mi też macha i świta (ale nie maharadża ze świtą), że w ewangelii na temat obrzezania pisało jakby coś innego, z fundamentem mentalnym a nie rzeźniczym, tylko nie mogę teraz tego odszukać. My nie mamy dostępu do źródeł ani nie znamy aramejskiego, starohebrajskiego czy starogreckiego. A ci którzy mają/znają, umierają w najmniej odpowiednim momencie, np. ks. Remigiusz Popowski, ale nie tylko.

 32. Leo said

  Re 12. Materiał na Rumble – Boszsz… miłosierny! Nikt nie umie poprawnie składać zdań, pani referująca zdarzenia z Austrii nie potrafi nawet dokończyć zdania bez nagłej zmiany w środku. Co za męka! I na koniec, zero wartościowych informacji… z biegiem lat coraz wyraźniej widzę przyczyny polskich niepowodzeń na przestrzeni wieków – nasz niski poziom intelektualny. Niestety.

 33. Leo said

  O obrzezaniu – lata temu prowadziłem dyskusję z amerykańską żemianką na ten temat. Broniła procedury wszelkimi argumentami (a wszystkie z du…) i że „buk tak chciał”. Po moim pytaniu „jeśli żydowski bóg nie potrafił stworzyć człowieka bez konieczności poprawiania po nim, to jakie jego inne dzieła czy słowa też są błędne?” – zamilkła na wieki. I dobrze. Nie, żemianie nie są szczególnie bystrzy, są tylko sprytni i bezwzględni w wykorzystywaniu dobrych cech europejczyków.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: