Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

157 państw przeciwko Izraelowi. Stany Zjednoczone rozczarowane.

Posted by Marucha w dniu 2021-11-21 (Niedziela)

Drugi Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ stosunkiem głosów 157 do 7 zatwierdził projekt rezolucji, wzywającej Izrael do zaprzestania eksploatacji palestyńskich zasobów naturalnych w Strefie Gazy, na Zachodnim Brzegu i we Wschodniej Jerozolimie – podał dziennik „Jerusalem Post”.

Rezolucja jest częścią pakietu złożonego z 16 uchwał, które jeszcze w tym roku zostaną zatwierdzone przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Wszystkie państwa Unii Europejskiej poparły zapisy projektu. Siedem państw, które sprzeciwiły się rezolucji, to Kanada, Stany Zjednoczone, Izrael, Wyspy Marshalla, Mikronezja, Nauru i Palau. 14 państw, w tym Australia, wstrzymało się od głosu.

„Stany Zjednoczone pozostają rozczarowane faktem, że przyjęto (…) rezolucję, która jest niesłusznie krytyczna wobec Izraela, demonstrując wyraźną i uporczywą stronniczość instytucjonalną, skierowaną przeciwko jednemu państwu członkowskiemu” – powiedział amerykański przedstawiciel w Zgromadzeniu.

Natomiast przedstawiciel Palestyny skomentował wynik głosowania słowami:

„Rezolucja jest jasnym sygnałem międzynarodowego poparcia dla narodu palestyńskiego (…) i stanowi wezwanie do Izraela, by zaprzestał haniebnej eksploatacji naszej ziemi i zasobów wodnych oraz niszczenia naszych gruntów rolnych i szkodzenia naszemu środowisku, m.in. poprzez usuwanie własnych odpadów na okupowane terytorium Palestyny”.

Reprezentant Izraela oświadczył, że świat, który walczy z pandemią Covid-19 i głodem „nie powinien marnować czasu na takie dokumenty jak ostatnia rezolucja”. (PAP)

[Przeciwnie. To walka z żydowskim rasizmem i bandytyzmem powinna być na planie pierwszym, zamiast wyimaginowanej „pandemii” wirusa, którego nikt jeszcze nie widział – admin]

https://nczas.com

Komentarzy 7 do “157 państw przeciwko Izraelowi. Stany Zjednoczone rozczarowane.”

 1. JMP said

  Jeszcze jeden przykład „pełnej samodzielności politycznej” i „bezstronności” Kanady. Obrzydliwe władze, obrzydliwe społeczeństwo. Niestety mam już 78 lat i ciężko byłoby mi gdziekolwiek się przenieść.

 2. Marek said

  https://oko.press/niezalezni-lekarze-i-naukowcy-o-pandemii/

  Panie Marucha, wg dziennikarzyny z okopress wyizolowano koronę kilka razy.

  Oto „dowód” dziennikarzyny zaczerpnięty z PAP:
  https://fakehunter.pap.pl/raport/d2730df8-a3f2-44fc-b823-22265db3307b

  hehe

 3. Mirek said

  Panie Marucha

  Ja podały rosyjskie media Władimir Putin przyjął trzecią dawkę.

 4. Może ktoś znajdzie opis metody, technologii tego „wyizolowywania”. Kiedyś czytałem, ale link się nie zachował. W każdym razie to nie jest nauka, ale istny kabaret. 🙂

 5. NICK said

  Zapewne Wojciech O.
  Maczał w tym palce.
  A o Putinie nie wspomnę.
  Bravo!

 6. Awruk Adzip said

  Ależ niech Izrael żyje i niech ma się nienajgorzej.
  W przeciwnym przypadku 10 milionów osadników osiedli się nad Wisłą a jednym z języków urzędowych stanie się tam angielski.
  Tak, sprawa Palestyny jestpaląca, ale bliższa ciału koszula.

  Cholewa, nie wiadomo, co gorsze.

 7. UZA said

  „W przeciwnym przypadku 10 milionów osadników osiedli się nad Wisłą a jednym z języków urzędowych stanie się tam angielski.”

  Czy tym anglojęzycznym osadnikom nie byłoby lepiej w południowo-wschodniej Australii ? Bo baśnie o globalnym ociepleniu można, owszem, wciskać niedorozwiniętym dzieciom, ale wystarczy u nas wystawić łeb za okno i każdy poczuje przykrą prawdę. Zimno, ciemno i paskudnie, a jeszcze blackout zapowiadają. A w Australii cieplutko, zielono, nawet ichnia zima jest do wytrzymania. Jakaś Pani napisała na swoim blogu, że przed szóstą rano tam u niej jest poniżej 10 stopni (plus) i musi zakładać kurtkę. U nas tak jest teraz w południe, a zima jeszcze przecież nie nadeszła. No i w Australii ludziska pięknie wytresowane, wszyscy mówią płynnie po angielsku, a wielu pewnie zna język osadników. Nieposłusznych albo zlikwidują, albo wysiedlą, a domy zostaną gotowe dla nowych mieszkańców. Reasumując, bardzo wątpię, żeby osadnicy pchali się nad Wisłę. Nawet atakujący wschodnią granicę ” biedni uchodźcy” nie chcą do nas tylko do „Germany” …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: