Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Co wyróżnia operację COVID?

Posted by Marucha w dniu 2021-11-25 (Czwartek)

Przed drzwiami kościoła, na których wisi tabliczka – ZAMKNIĘTE! stoją Marks, Hitler i Stalin. Patrząc na zamknięty kościół, z niedowierzeniem powtarzają: “Jak oni to zrobili?? Jak im się udało?”

Ten internetowy rysunek odsłania panujące obecnie pandemiczne realia.

Co wyróżnia operację covid-19 spośród innych, już realizowanych etapów, trwającego od lat – przewrotu cywilizacyjnego? Wyróżnia ją wielka “innowacyjność” i kompleksowość! Ruch aborcyjny, genderowy, równościowy, ekologizm, transhumanizm – wszystkie mające na celu depopulację świata! – fizycznie atakują różne grupy docelowe (choć ideologiczny jad sączą powszechnie). A “pandemia” – chwyta w swe macki każdego człowieka i na cywilizowanym Zachodzie, i w dalekiej Australii, czy Afryce, skutecznie opanowała też obie Ameryki i daleki Wschód.

Jak oni to zrobili?

Gilbert K. Chesterton zauważył pewną prawidłowość we wszystkich rewolucyjnych ruchach. Szaleńcy rozpętujący rewolucje, dla przykrycia swoich prawdziwych intencji, na samym początku tworzą hasło “roztaczające aurę przyzwoitości” (G. Kucharczyk, Awangarda, urbanistyka i rewolucja antropologiczna, “Do Rzeczy”, 38/2021, s. 67-69).

Zauważona przez Chestertona prawidłowość, widoczna jest także w obecnej sytuacji. Jakże oczywiste w dobie działania “morderczego koronawirusa” – jest hasło: ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO! Dla każdego człowieka ważne i przez każdego doceniane! Kult “zdrowizmu” wykiełkował na takiej glebie szybko i okazale urósł. Głosi on, że ma być: zdrowo, wygodnie i miło. Nawet, jeśli trzeba będzie “zdelegalizować przeszłość”, zrezygnować ze swej wolności i realizować rewolucyjne postulaty, to “bezpieczeństwo”, które on przynosi – jest tego warte.

I jakże wielu ludzi dało się nabrać na to kłamstwo! A kiedy jeszcze hierarchia Kościoła Katolickiego została wprowadzona, przez samego papieża Franciszka, “na barykady” – do walki z covidem, to jak miał zareagować poszczególny wierny? Przecież ufa swoim pasterzom. Kościół zawsze stawał w obronie swoich wyznawców, ale dziś, niestety zostaliśmy “wystawieni” na działanie zła!

Ks. Stefan Wyszyński już w 1938 roku napisał, że każdą rewolucję, która jest zawsze “zorganizowanym barbarzyństwem”, poprzedza “długotrwała praca rozkładowa”. Do wszystkich, których cieszą prymitywne, świętokradcze i bluźniercze ataki na Kościół (uwaga: nie chodzi o rzetelną krytykę wad duchowieństwa, czy osądzanie popełnionych przez księży przestępstw), pamiętajcie o ostrzeżeniu – po “pracy rozkładowej” nadchodzi – “zorganizowane barbarzyństwo”, które i was może zmieść!

Operacja covid-19 nie tylko kompleksowo demoluje gospodarkę, rozbija więzi rodzinne i społeczne, tworzy nowe podziały międzyludzkie, rujnuje zdrowie fizyczne i psychiczne, ale także za pełną aprobatą wielu hierarchów, na długo odcięła wiernych od Sakramentów. A rządy państw swoje wszelkie bezprawne działania tłumaczą – “sytuacją nadzwyczajną”.

Czy to jest przesądzone, że wybuch tej niszczycielskiej pandemicznej bomby, rażącej wszystko dookoła, “przykryje” wszelkie nadużycia prawa, polityczne klęski oraz finansowe i gospodarcze oszustwa, które w realizowanym już “nowym ładzie”, zostaną po prostu wliczone w koszty walki z pandemią?

Miejmy nadzieję, że – NIE!

Już została powołana Poselska Komisja Śledcza NORYMBERGA 2.0.

Posiedzenia Komisji odbywać się będą w formule Zespołu parlamentarnego ds. naruszeń i nadużyć prawa w związku z covid-19.

>https://www.youtube.com/watch?v=nh1DtP7mxGQ

15.11.2021 – Poinformował o tym ważnym wydarzeniu poseł Grzegorz Braun. Wypowiadali się także inni członkowie komisji: eurodeputowany Mirosław Piotrowski (Grupa C-19), mec. Jacek Wilk. A niemieccy prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivian Fiszer – goście przybyli na zaproszenie komisji – przekażą dokumenty, będące plonem pracy niem. Pozaparlamentarnej Komisji ds. Korony po przesłuchaniu ponad 150 świadków.

Po konferencji prasowej został podpisany dokument – DEKLARACJA WARSZAWSKA – listopad 2021 (autorstwa prof. Ryszarda Zajączkowskiego), który stwierdza stan zagrożenia, ale nie medycznego, tylko o charakterze politycznym. Prace Komisji mają na celu ustalanie stanów prawnych i zadawanie pytań o możliwość wyciągania konsekwencji w sytuacji naruszenia przepisów prawa.

Komisja śledcza powołana przez ORDO MEDICUS zbierze się w sobotę 20.11 na swoim VII posiedzeniu przesłuchując kolejnego świadka – lek. med. Radosława Czosnowskiego – specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych, farmakologii klinicznej i medycyny paliatywnej (stypend. oxfordzki). Wcześniej wyjaśnienia złożyli:

VI – lek. med. Jerzy Milewski – przedsiębiorca, ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego.

V – inż. Piotr Okorski – inżynier biomedyczny z dwudziestoletnim doświadczeniem. Jest biegłym sądowym w sprawie afery respiratorowej.

IV – Paweł Klimczewski, ekspert analizy rynku, specjalizujący się w analizie danych demograficznych, badaniu rynku mediów.

III – dr n. med. Zbigniew Martyka, specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych, kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego.

II – dr Norman Pieniążek, biolog (spec. genetyka biochemiczna). Wykładowca na uniwersytetach w Sewilli i w Louisianie, pracował dla CDC w USA.

I – dr Piotr Witczak, biolog medyczny (immunologia komórkowa), były pracownik Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.

Helena Grembecka
http://lubliniecki.pl

Komentarzy 9 do “Co wyróżnia operację COVID?”

 1. Boydar said

  … kto stawia bezpieczeństwo wyżej wolności, utraci jedno i drugie … (podobno Franklin)

 2. osoba prywatna said

 3. revers said

  A pan Franek z „Kosciola Bergoglio” to kielbasa bozonarodzeniowa? czy szopka nowoporzaadkowa? Koscioly Bergoglio zamkniete dla niewyszczepionych. Czw w Berlinie, czy w innych osrodkach kultu religijnego takze w PL.
  .
  Na wypadek, gdyby nie wystarczyło im wszystko, co robili i mówili w ciągu ostatnich kilku miesięcy na temat szczepień, teraz znajdujemy żałosną wiadomość, którą ogłosiła archidiecezja berlińska. Jak donosi „ Infovaticana ”, zdecydowali, „że podczas Adwentu i Bożego Narodzenia wszystkie nabożeństwa religijne w świątyniach będą odprawiane w tak zwanych „warunkach 2G”, to znaczy w rodzaju bezpiecznego zachowania dla osób zaszczepionych i osób, które oni już pokonali chorobę, jedyna grupa, która od teraz będzie mogła prowadzić normalne życie bez ograniczeń ”.

  https://www-eldiestro-es.translate.goog/2021/11/la-archidiocesis-de-berlin-prohibe-la-entrada-a-las-celebraciones-religiosas-de-navidad-a-todos-los-fieles-no-inoculados/?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui

 4. Maverick said

  Moje 5 groszy:

  W Vancouver dzisiaj spaliły się aż 3 loże masońskie.

  A dzieci polskich promimentów siedzą w fundacjach Sorosa czy innych NGO i są z tego dumni.

 5. wanderer said

  Panie Maverick, obejrzalem, piekny kawal roboty Pan robi.
  Jesli nie Polska to niech Pan wezmie pod rozwage Chorwacje. Tam bedzie wbrew temu co mowia i co slychac obecnie jedno z najnormalniejszych i najlepszych miejsc do zycia.
  Pozdrawiam

 6. Ukryte źródło zbrodni sowjetyzmu i nazizmu

  „Operacja covid-19 nie tylko kompleksowo demoluje gospodarkę, rozbija więzi rodzinne i społeczne, tworzy nowe podziały międzyludzkie, rujnuje zdrowie fizyczne i psychiczne, ale także za pełną aprobatą wielu hierarchów, na długo odcięła wiernych od Sakramentów. A rządy państw swoje wszelkie bezprawne działania tłumaczą – “sytuacją nadzwyczajną”. ”

  Zbrodnicze rządy państw na świecie zostały przez swych animatorów wezwane do wypełnienia postawionych im zadań, n.p. Kill Gates osobiście przekazał polecenia swej koleżance z kursów WEF Merkel, nawet dziś przed odejściem ze stanowiska wezwała ona wyznaczonych do pełnienia rządu w RFN do zaostrzenia środków plandemii.

  „każdą rewolucję, która jest zawsze “zorganizowanym barbarzyństwem”, poprzedza “długotrwała praca rozkładowa”. Do wszystkich, których cieszą prymitywne, świętokradcze i bluźniercze ataki na Kościół”

  Ile się można nasłuchać o demoralizacji klechów w Polsce, to doprawdy aż uszy bolą, czego prostacy nie rozumieją, to tego, że kościół jest praktycznie jedyną strukturą organizacyjną, która mogłaby być skutecznie użyta przeciwko dzisiejszym okupantom i ich konfidentom, n.p.

  https://www.gov.pl/web/premier/ludzie2

  pełniących funkcje gubernatorskie nad Polakami. Z tego względu rozwinięto przed laty ten masowy atak na kościół, aby pozbawić Polaków tej siły organizacyjnej, jak się okazało, prostactwo dało się zwieść tym manewrem pozbawiając się tej struktury obronnej.

  „niemieccy prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivian Fiszer ” są aktywni od ok. roku na tym polu, przy czym kooperują także z nowo powstałą partią „Die Basis” (Baza) rozumiana jako podstawa społeczna. Die Basis z marszu osiągnęła prawie 1% w ostatnich wyborach do Bundestagu, co naturalnie nie zezwoliło jej aby wejść do Bundestagu.

  Wspomniany Kill Gates jest przedstawicielem zbrodniczej społeczności miliarderów, który przy odrobinie zastanowienia należy zaliczyć do większych zbrodniarzy, niż okrzyczanych przez media, zresztą dla odwrócenia uwagi o właściwych zbrodniarzy, Hitlera i jego towarzyszy, bowiem każda wojna jest nie tylko finansowana ale i przygotowywana przez to zbrodnicze środowisko. Należałoby by to sobie w końcu uświadomić, bez zabiegów tego najbardziej zbrodniczego środowiska w historii ludzkości, nie byłoby żadnego sowjetyzmu i żadnego nazizmu.

  Naturalnie operacja „Plandemia” została starannie przygotowana przez tę zbrodniczą społeczność, co zresztą jest oficjalnie wiadomo.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  o tym, że ci zbrodniarze prowadzą wojnę przeciwko ludzkości też.

 7. Jurek said

  Maverick , po co puszczać tego wariata ?

 8. .

  _ Демократия – с древних времён Афин и Рима, – означает „ФОРУМ всех граждан”, решающих важнейшие проблемы, … пока рабы их отдыхают.
  _ Сейчас „ФОРУМ всех землян”всё ещё не создан, т.к. ГенСек ООН – толи подонок, толи „вышестоящие” прячут его от линчевания так и не объединёнными нациями.
  _ Правят же политики-подонки Совета Безопасности … не рабами, а „отдыхающими” от дискуссии по проблемам Земли … восьми миллиардами якобы демократическим землянам, которым достаточно „хлеба и зрелищ” …
  _ В результате почти двух лет пандемии … 90% жертв „поставляют” треть населения Земли в „авраамических” странах. О чём нагло молчат – вынуждены – все СМИ !!!

 9. revers said

  Centralizacja mycek i federacja mycek i goim

  Nowy kanlerz IV Reszy Judeogermanskiej tez zwiazany byl DDR jak Merkel.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: