Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Malowanie portretu wroga – 28.11.2021.

Posted by Marucha w dniu 2021-11-28 (Niedziela)

Powielanie tego samego portretu wroga staje się nudne. A skutki bestialskie. To samo, co o prezydencie Białorusi, wygadywano niegdyś o Kadafim, Miloszewiczu, Assadzie, Putinie – tak jakby to byli bracia syjamscy. Wrogiem do tej pory jest gen. Jaruzelski, a bohaterami Piłsudski i Wałęsa.

A tak naprawdę to architektów wojny w ogóle nie interesuje naród, ludność zamieszkała dany kraj przeznaczony do ‚odstrzału’. Nikt się nie martwi, jaki los czeka dzieci, które będą bombardowane przez ‚sprawiedliwe ramię tzw. international community’. Najlepszym przykładem idiotyzmu wszechczasów może być porównanie prezydentów Federacji Rosyjskiej i Stanów Zjednoczonych.

Agresorem jest więc prezydent Rosji, który nie zaczął żadnej wojny, nie wtargnął nielegalnie na teren żadnego państwa, nie bombarduje ludności cywilnej, nie okrada innych narodów i nie stawia baz wojskowych wokół innych państw. Nie miesza się w wybory innych krajach i nie złamał ani jednego prawa międzynarodowego, ani krajowego. Prezydent Rosji nie posiada tzw. executive power, czyli władzy absolutnej i nie może podejmować żadnej decyzji bez Dumy.

A jednak Rosja jest obłożona sankcjami, oskarżona o agresję na Krymie i na Ukrainie, o otrucie osób, które nie zostały otrute. Prezydenta Federacji Rosyjskiej oskarża się o ingerowanie w sprawy wewnętrzne innych państw, o wielkie bogactwa osobiste, o przyjaźń z żydami i oligarchami.

Tu nasuwa się porównanie z każdym niemal prezydentem USA, który kocha wojny, żydów i odwiedza Ścianę Płaczu, słucha tylko oligarchów, urządza ludobójstwo w niepodległych krajach, które są członkami ONZ. ‚Organizuje’ wybory w każdym niemal kraju i na całej planecie, morduje głowy państw , które nie uznają hegemonii USA i Banku Światowego. Tylko prezydent USA ma prawo do użycia zakazanej broni. Japonię, Wietnam, Jugosławię niszczono przy użyciu broni nuklearnej, napalmu i zubożonego uranu. Na USA nie nakłada się sankcji za ludobójstwo.

Prezydenta Jugosławii oskarżono o ludobójstwo w Srebrenicy, o konflikt etniczny, o prześladowanie islamistów, a nawet o narodowość serbską. Przywódcy armii jugosłowiańskiej, którzy tak naprawdę nie brali dużego udziału w wielkich akcjach obrony kraju, bo unikali przede wszystkim rozlewu krwi, zostali oskarżeni o serbską nienawiść do grup etnicznych i mordowanie islamistów.

Kadafiego oskarżano o walki plemienne, dziwkarstwo, dyktaturę, różne dziwactwa i egzotyczne ubiory. Można jeszcze wspomnieć Chaveza, prezydenta Wenezueli, którego – podobnie jak Miloszewicza – należało otruć, żeby nie przeszkadzał w hegemonii USA i w monopolu naftowym. I należało ukarać te państwa, które dbały o swoich obywateli i nie brały udziału w żadnej wojnie; nie atakowały innych państw i nie mordowały ludności cywilnej ani wojskowej w żadnym kraju.

Z prezydenta Białorusi propaganda hegemonii zrobiła zbira, bandytę, który chce zniszczyć Unię, Polskę i NATO, a w końcu i Stany Zjednoczone. A na razie zagraża ‚interesom’ USA i za pomocą uchodźców z Bliskiego Wschodu próbuje obalić Unię Europejska. Pewnie ten sam prezydent Białorusi napędza uchodźców z Meksyku do USA, żeby zniszczyć Amerykę.

Wiec należało ukarać takie państwa jak Libia, Jugosławia, Białoruś, które za cholerę nie chciały skorzystać z dobrodziejstw Banku Światowego i propozycji naftowo- gazowych oligarchów.

Ciekawe jest w tej całej ‚geopolityce’ stanowisko podobno suwerennej Polski. Żołnierz polski własną piersią bronił (i dalej broni) islamskich przestępców z Kosowa i Czeczeni. Polskie media i politycy, łącznie z opinią publiczną na arenie międzynarodowej potępiały dyskryminacje, a nawet depopulacje islamistów z Albanii i Kosowa. Obecna Polska pomaga napadać na inne suwerenne kraje i to bez przyczyny, i bez wypowiedzenia wojny, i bez zgody Rady Bezpieczeństwa ONZ. A jednak to polski rząd oskarża atakowane bezprawnie kraje o agresję.

Z polskich mediów i publicznych wystąpień publicznych wynika, że w Polsce elity polityczne nie mogą się doczekać, by Łukaszenkę spotkał ten sam los co Kadafiego i Miloszewicza czy Chaveza. Dla porównania – obecny prezydent USA jest współodpowiedzialny za napastliwą wojnę w Iraku i za zniszczenie suwerennego państwa, jakim była Jugosławia, i obecny prezydent USA nie pamięta, że bezczelnie wyrzucił z pracy generalnego prokuratora Ukrainy, pomagał organizować kijowski majdan, a także jest odpowiedzialny za 20 lat okupacji Afganistanu. Oczywiście jest to wina Afganistanu, że sprowokował zainteresowanie hegemona.

Napisała: Tiamat
https://zygumntbalas.neon24.pl/

 

Komentarzy 8 do “Malowanie portretu wroga – 28.11.2021.”

 1. UZA said

  „Prezydent Rosji nie posiada tzw. executive power, czyli władzy absolutnej…”

  Chyba nikt nie podejrzewa, że Prezydent USA posiada jakąś władzę absolutną, czy nawet ćwierćabsolutną. On – wraz ze swoją bandą, zwaną armią – jest po prostu zakapiorem na usługach zdegenerowanych bogaczy. Stanowią razem największą i najlepiej uzbrojoną, zorganizowaną grupę przestępczą na świecie. Mniejsze i słabsze mafie prowincjonalne są podporządkowane amerykańskiej centrali. A co z narodami ? Operacja „Pandemia” dowiodła, że społeczeństwa są już praktycznie sparaliżowane, otumanione i niezdolne do oporu. Co więc pozostało ? Chyba tylko atomice. Świat doszedł już do takiego punktu, że jego dalsze istnienie staje pod znakiem zapytania.

  „…w Polsce elity polityczne nie mogą się doczekać, by Łukaszenkę spotkał ten sam los co Kadafiego i Miloszewicza czy Chaveza. ”

  W Polsce „elity polityczne” są tak zestrachane, że chcą tylko doczekać następnego dnia. Ci Państwo bez rozkazu nie potrafiliby nawet stwierdzić, która jest godzina. Oczywiście, jak każą szczekać na Łukaszenkę, to szczekają, ale chyba w głębi ducha to się cieszą, że jeszcze tacy są, bo kiedy znikną, to psychopatyczni panowie wezmą się za nich. W diabelskim porządku ciągle bowiem musi być jakiś wróg do zwalczania.

 2. NICK said

  Wrogów malunek?
  Mam. Dostateczny.
  Dlatego jestem.
  W miarę.
  Bezpieczny.

 3. JerzyS said

  A ja nie mogę się doczekać kiedy … w Polsce „polskie elity polityczne” spotka ten sam los co Kadafiego i Miloszewicza czy Chaveza.

  WIEM , ŻE ONI BĘDĄ WOLELI ODDAĆ WŁADZĘ DIABŁU, BYLE TYLKO OTRZYMAĆ GWARANCJĘ BEZKARNOŚCI!

 4. NICK said

  Une, P. Jerzy, będą skowyczący tylko na dnie tzw. tunelu.
  Tzw. „Św. Gotarda”
  Widziałem to… .

  Znowuż przyjdzie.
  Noc niespokojna?
  Królowo Polski… .

 5. plausi said

  PROJEKTANCI WOJEN

  „A tak naprawdę to architektów wojny w ogóle nie interesuje naród ”

  Kim są ci projektanci/architekci wojen ? Są to naziści/Niemcy, czy komuniści/sowieci, czy może wreszcie Hamerykanie, Brytyjczycy, Francuzi czy jakie tam jeszcze ludy i narody.

  Pójdźmy półtora wieku wcześniej, w USA miała miejsce Wojna Secesyjny, w której zamordowano, wojna jest z reguły przypadkiem mordu i to masowego, ok. 600.000 ludzi, do ludzi zalicza się tu nie tylko osobników pochodzących z Europy, ale także tubylców a nawet dowiezionych Negrów, choć do tego czasu byli oni jedynie niewolnikami. W tej wojnie stany południowe finansował rozrzutnie bank Rotszylda z Paryża, a stany północne z Londynu, przypomnijmy o kogo chodzi:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Możemy śmiało przyjąć, że prace architektoniczne I. jak i II. Wojny zostały wykonane przez to samo środowisko fachowe.

  Kiedy Polacy pieklą się na Niemców, że ci wywołali II. Wojnę napadając na Polskę, to trzeba im przypomnieć, że znaczna część Niemców nie bardzo wiedziała, gdzie ta Polska leży i można przyjąć, że dali się dość łatwo nakłonić do podjęcia działań wojennych, a dla mniej skłonnych do wojny zostały z góry przygotowane obozy koncentracyjne.

  Dla lepszego zrozumienia, odbyło się to według tego samego mechanizmu, w jaki oddziały Wojska Polskiego napadły na ludność Iraku czy Afganistanu, praktycznie przy braku jakiegokolwiek sprzeciwu ze strony Polaków, dlatego na razie nie było potrzeby, aby wyznaczone rządy demokratycznego PO.PiSu w Polsce dla niezdecydowanych Polaków na te wojny zakładały jakieś tam obozy koncentracyjne. Należy przy tym uwzględnić, że z uwagi na bardzo wysoki poziom wykształcenia w Polsce, Polacy wiedzieli, gdzie się Irak czy Afganistan znajduje, choć są one od Polski dość odległe.

  Jak dalece łatwo jest społeczeństwa do zbrodni przekonać wskazuje przypadek operacji covid-19, wielotygodniowe zastraszanie przez media i brutalizacja organów siłowych przekonała absolutną większość Polaków do przyjęcia preparatów genetycznych, które w wielkim eksperymencie są wypróbowywane na Polakach. Polacy dali się do zbrodni przekonać, choć jest ona wymierzona przeciwko nim samym. Należy dodać, że operacja covid-19 jest operacją wojenną w wojnie, o której mów przedstawiciel społeczności architektów wojen.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  Jak długo będziemy wpatrzeni w ludy i narody szukać przyczyny wojen, nigdy nie dowiemy się, kim są jej architekci. Autor powyższego artykułu zwrócił nam uwagę na ten ważny element wojen, bez projektantów wojen nie było by ich.

  A skoro jesteśmy przy plandemii, to zaraz po tym, jak n.p. Łukaszenka się zbuntował przeciwko MFW (ang. IMF), który kusił go miliardem kredytu, aby tylko urządził w kraju taki sam pokaz covidowy, jak to zrobili Włosi w Bergamo, i odmówił wykonania pokazu, to w parę dni po tym nasłano mu jakąś najemną „prezydentkę” i przy pomocy wywiadu także z Polski zorganizowano mu burdy majdanowe.

  „Z polskich mediów i publicznych wystąpień publicznych ”, tej kloaki doniesień, można oczekiwać jedynie to, czym kloaka dysponuje.

  A jeśli mowa o obrazie wrogów, to najniebezpieczniejszy jest wróg wewnętrzny, tzw. piąta kolumna, tym bardziej, gdy usytuowany jest w pozycji zarządzającej ludnością.

 6. Yagiel said

  Troszku zabawne, że patriotyczny tekst polski napisała Tiamat – !
  Nie żebym uważał, że „Polska tylko dla Polaków” – może być i dla Tiamat, zwłaszcza że tak płynnie rzecze się po polsku i ma wiedzę nieco nawet historyczną 😉
  Czyżby walory powyższe niemożliwe były u Polki dzisiejszej ? Jakiejś Zosi czy Nawojki ? czy Danu-Ty ?
  Zresztą ‚Tiamat’ – ciekawe:
  „w mitologii babilońskiej bogini-matka, personifikacja słonych wód oceanu” itd. – w mitologii babilońskiej…
  No to bez niepotrzebnej skromności:
  Bywaj w Polsce, Portrecistko Babilońska!
  Bywaj w Między-Trój-Rzeczy/Rzece Słodkiej !
  Pną się Wody Słone – przyj…

  ps/ ‚zabawne’ w sensie zajmujące myśl, dające do myślenia, np.
  ob-ava – ob-avić kogoś, to tyle co ‚dodać mu skrzydeł lubo skrzydeł strachu, lubo skrzydeł radości;
  małe dzieci ledwo chodzące – bywa w wielkiej emocji, oby radosnej – wznoszą rączki, machają jak skrzydłami i piszczą
  gdy są ob-avione albo za-b-avione
  dzieci albowiem małe nie wiedzą jeszcze, że nie są też-ptakami, że ręce to nie skrzydła – że było-minęło…

  I to jest piękne w Małych Dzieciach-Emocjach, w Małych Dzieciach-Av’av’av’ach
  Takie Tiamat Rodzi
  Portrety

 7. NFO2 : TO NIE JEST WSZYSTKO : OD 2 LAT USA PROWADZI WOJNĘ PRXZECIWKO LUDZKOŚCI CAŁEGO ŚWIATA Z NARODEM USA WŁĄCZNIE.. UDAŁO IM SIZ ULOKOWAĆ W CIAŁACH 40% LUDZKOCI NANOCHIPY I ELEMENTY ZAWIERAJĄCE RNA Z PROGRAMEM WZBUDZAJĄCYM W NADCHODZĄCYCH 2 LATACH RAKA.http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=17624:-sowenia-pielgniarka-pokazaa-3-rodzaje-buteleczek-z-dgankami-jedna-z-sol-dla-wtajemniczonych-a-dwie-dla-spoeczestwa

 8. Malowanie portretu wroga – wsze czasy.

  Proza: Charles Dickens – Oliver Twist

  Malarstwo: Joseph Clayton Clark

  Kino: Alec Guinness, jako Fagin w ekranizacji powieści Karola Dickensa „Oliver Twist” z 1948 roku, w reżyserii Davida Leana.

  Ot, arcydzieła, a nie jakieś szydomazy. Ale czasy takie, wszawe, to i malowanie odpowiednie, zawszone.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: