Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Reforma Unii Europejskiej

Posted by Marucha w dniu 2021-11-28 (Niedziela)

Dalsza integracja kontynentu Europejskiego napotkała na trudności w postaci ofensywy gospodarczej, politycznej i medialnej Rosji. Mam tu na myśli dokończenie po pewnych perturbacjach budowy Nord Stream 2, powstanie 8 listopada ZBiRu, a więc wejście wojsk Rosyjskich na teren Białorusi (przynajmniej lotnictwa) i nagromadzenie dużych ilości wojsk pancernych przy granicy z Ukrainą.

Oprawę artystyczną wydarzeń zapewniają uchodźcy w tym celu sprowadzeni samolotami przez Łukaszenkę.

UE opiera się na dominacji gospodarczej i wywiadowczej Niemiec, które są lokalnym kapo oligarchów bankowych już od zjednoczenia w czasach Bismarcka. Niemcy pozwoliły sobie na bliską współpracę z Rosją, co nie podoba się innym państwom, które jak na kolonie Niemiec przystało siedzą na razie cicho.

Jednocześnie Niemcy i Austria dokonują radykalnego zwrotu w kierunku faszyzmu wprowadzając segregację sanitarną na wzór segregacji rasowej z lat 40′ mrocznego XX w. Polskojęzyczne media stręczą nam nachalnie wprowadzenie podobnej segregacji w Polsce.

Naturalnym rozwiązaniem byłby powrót do historycznie sprawdzonych rozwiązań. Niemcy powinny składać się nie z jednego, nie z dwóch czy czterech państw, a z wielu, powiedzmy 250. Kiedyś już tak było, po wojnie były 4 strefy okupacyjne, a potem RFN i NRD. Do czasów Bismarcka Niemcy składały się z dziesiątków państewek i księstw. Przed zjednoczeniem Niemcy rozwijały się kulturalnie, po zjednoczeniu militarnie – różnica zasadnicza.

Podział na 250 państw miast i księstw odciągnie Niemców od imperialnych aspiracji, ale może nie wystarczyć. Podzielić też należy siły zbrojne i to co najważniejsze – zasoby wywiadowcze, pomiędzy państwa ościenne za wyjątkiem Austrii która jak w latach 30′ wspólnie z Niemcami kroczy drogą faszyzmu czyli pomiędzy Wielką Brytanię, Francję, Szwajcarię, Czechy, Polskę, Danię, Holandię i Luksemburg.

Dla lepszego efektu każdy z tych państw i księstw powinno być oddane pod zarząd na 90 lat innemu politykowi Europejskiemu, a po jego śmierci osobie wskazanej w testamencie. Np. Berlinem powinna rządzić Marie Le Pen, państewkami Zagłębia Saary różne formacje ekologiczne i komunistyczne, po jednym księstwie powinni przyjąć polscy monarchiści, Korwin-Mikke i Braun. Taka różnorodność wprowadzi konkurencję polityczną i gospodarczą pomiędzy nimi. Dość szybko okaże się gdzie chcą mieszkać ludzie odważni, pracowici i cywilizowani, a gdzie nieroby.

Jednym ruchem demontujemy niemiecki imperializm, odradzający się faszyzm i wprowadzamy pluralizm i konkurencję polityczną, oraz monarchię w księstwach!

Kocham państwa niemieckie! Niech będzie ich 250!

Krzysztof Olędzki
https://konserwatyzm.pl

Komentarze 2 do “Reforma Unii Europejskiej”

 1. JerzyS said

  Wahlkarte des Deutshen Reischs.
  Na to czekamy.
  Jak podzielić Niemcy, aby nie odrodził się faszyzm?

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=4638230579533696&set=a.980441491979308&__cft__%5B0%5D=AZX9xCHpqbuEl2P_9KfN7cqw5L9QDQ-l4ObJ_L4op61YXvOPKTvCVJcAycMBuzR78BELLvx9YXZfdYyTgbkuVUOxibUCOFIi6-NCvNjYgLnBi0ESnbfNvYyiik1wQM5v_AM&__tn__=EH-R

 2. plausi said

  Można budować teorie

  na podstawie własnych fikcyjnych wyobrażeń, ale co to ma wspólnego z rzeczywistością i czemu ma to służyć ?

  „Niemcy pozwoliły sobie na bliską współpracę z Rosją ”

  Pomijając fakt, że z kontekstu nie sposób rozpoznać w jakim sensie użyto terminu Niemcy, bo Niemcy to zarówno kraina jak i państwo i na koniec ludność. Współpraca z Rosją jest istotą polityki pewnych grup elit niemieckich i z terenów Rosji, jak to słusznie ocenił żydowski analityk:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  Pech Polski i Polaków, że Polska znajduje się pomiędzy, oznacza to, że jedynie inteligentna polityka manewrowania w tej konstelacji może przynieść jakieś pozytywne wynika dla Polski, tymczasem tej polityki nie ma od trzech stuleci, a nawet ostatni król wszedł na tron jako rosyjski jurgieltnik, w polityce polskiej dominuje jak zawsze jurgieltnicza polityka pustogłowia..

  „Kocham państwa niemieckie! Niech będzie ich 250! ”

  Ile to ma sensu w czasach realizowania przez MWF

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  globalnego imperium ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Na to pytanie musi sobie czytelnik sam odpowiedzieć, jednakże wyobrażenie o wszechpotężnych Niemcach wypada dość zabawnie wobec realiów.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/oszalamiajaca/#CzegoPolacy

  ad 1. JerzyS

  Na temat projektantów wojen, faszyzmu i sowietyzmu można znaleźć u Plausi:

  https://marucha.wordpress.com/2021/11/28/malowanie-portretu-wroga-28-11-2021/#comment-980087

  jak widać nadal pokutują uproszczenia i naiwności w interpretacji zjawisk, no cóż, inscenizacja architektów trafia łatwiej do głów, które odmawiają namysłu.

  Polacy w swej masie nie mają praktycznie żadnego pojęcia o społeczeństwie niemieckim, jego strukturach i mechanizmach. Można im tłumaczyć do woli, wszystko kończy się na nazistach i Hitlerze, który był zresztą z pochodzenia Austriakiem, ot takim austriackim aktorzyną, znakomicie nadającym się do przyznanej mu roli.

  Norymberga znakomicie przyczyniła się do zakamuflowania tego, dziełem czyich architektów była II. Wojna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: