Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o W Polsce urodziło się o połowi…
  Bezpartyjna o Jak Św. Tomasz Akwinata recenz…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Dojrzała odpowiedź Azarenki na…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  OSZUST Timothy Snyde… o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Zniewoleni przemocą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kolejny rekord masowej imigracji do Polski

Posted by Marucha w dniu 2021-11-29 (Poniedziałek)

Masowa imigracja do naszego kraju nie zwalnia tempa. W październiku pobito kolejny rekord pod względem liczby obcokrajowców odprowadzających składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ich liczba wyniosła blisko 871 tysięcy, z czego większość stanowili imigranci przyjeżdżający do Polski z sąsiedniej Ukrainy.

Serwis BusinessInsider.com.pl przytacza dokładne statystyki ZUS-u dotyczące masowej imigracji do Polski. Wynika z nich, że w październiku w systemie Zakładu zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowego było dokładnie 871 703 cudzoziemców,. Większość z nich, bo 634 941 mieli natomiast stanowić ukraińscy obywatele.

Przetłumaczcie sobie sami…

Znaczący wzrost liczby obcokrajowców mieszkających w Polsce można prześledzić poprzez porównanie danych z lat ubiegłych. Tym samym w październiku 2020 roku zgłoszonych do ZUS było 720,727 cudzoziemców, zaś w październiku 2019 roku było to dokładnie 683,215.

Skalę imigracji jeszcze lepiej widać, gdy prześledzi się liczbę obcokrajowców na tle wszystkich osób ubezpieczonych w ZUS. Według stanu na koniec września, ogółem składki emerytalne i rentowe odprowadzało 15 929 546 osób, a więc cudzoziemcy stanowili blisko 5,3 proc.

Na podstawie: BusinessInsider.com.pl
Źródło: Autonom.pl
https://wolnemedia.net

Komentarzy 12 do “Kolejny rekord masowej imigracji do Polski”

 1. betafish8 said

  I co w związku z tym? Raczej nie sądzi nikt, że Ukr będzie płacił na polskich emerytów, chyba, że się mylę…

 2. Mano Negra said

  https://www.tvp.info/57133650/wedrzyn-bunt-migrantow-w-osrodku-szokujace-nagrania-i-zdjecia-podpalali-osrodek-mieli-ostre-przedmioty-byli-agresywni

  „W ośrodku dla migrantów w Wędrzynie wybuchł bunt. Agresywni cudzoziemcy próbowali zniszczyć ogrodzenie i inne zabezpieczenia obiektu; podpalali różne przedmioty, rzucali krzesłami, niszczyli kamery monitoringu. Interweniowało kilkuset policjantów i strażników granicznych. Bunt został opanowany, żadnemu migrantowi nie udało się uciec z ośrodka. Teraz lubuska policja pokazała nagranie i zdjęcia z akcji.(…)”

 3. Maverick said

  Nasze chazarki zesłaly Polaków na zmywaki, a teraz podmieniają populację Polski Ukraińcami.

  Wszystko to po to aby Polacy nigdy nie stanowili o sobie samych, po to chazarki nie zrobiły dekomunizacji aby się obłowić i rozkraść Polskę. Apetyty im rosną i chcieliby rozkraść także Białoruś.
  Tam jednak ludzie nie utracili swoich wartości słowiańskich i posiadają kompas etyczny i moralny.
  Udało się Kaczce judzić w imieniu kabalarzy na Ukrainie, gdzie Soros, i Deep State ładował miliardy, aby potem ukraść jeszcze więcej. Doszło do tego że chazarki na Ukrainie sprzedają czarno ziemy bo nic nie potrafią wyprodukować. Gdyby ludzie na zmywakach nie przysyłali zarobionych pieniędzy do Polski to bieda by piszczała w Polsce jak nigdzie indziej w Europie. A teraz Morawiecki niszczy klasę średnią dając wolną rękę ponad narodowym korporacjom, często zwolnionym z wszelkich podatków.

 4. Lily said

  „Niszczenie panstw narodowych”.
  „Wyniszczenie klasy sredniej”.
  „Obrot bezgotowkowy”.
  ” Tylko rulers i niewolnicy,
  pozbawieni wlasnosci, wolnosci i godnodci”.

  TO TYLKO CZTERY,z calej GAMY
  ZAKAZOW, NAKAZOW i OBOWIAZKOW,
  architektow od Nowego Porzadku Swiata.

  Witajcie w „Nowym Porzadku Polski”.J.K

  KOMU TAKA SYTUACJA NAJBARDZIEJ
  ODPOWIADA i KTO ZA NIA STOI?.

 5. Lily said

  Dozgonna milosc, do J.K, i jego partii.
  https://wwwyoutube.com/watch?v=FQWsz6wQXRk
  Najwazniejsze, dla tego osobnika To To,
  ze „To Sa ‚Gorliwi” katolicy i wielcy”narodowcy”.
  Prawda jest,ze sa „narodowcami”.
  Pytanie.
  Jakiego narodu?.
  „Po owocach, czynach i znakach ich rozpoznacie”.

 6. ABC said

  Poza tematem artykułu ale ciekawy felieton i recenzja książki sprzed miesiąca:
  https://instytutsprawobywatelskich.pl/rzeczpospolita-mafijna/

 7. karlik said

  Ad.1 (..)”nie sądzi nikt, że Ukr będzie płacił na polskich emerytów, chyba, że się mylę…”

  Jak najbardziej Pan się myli. Nie sądzi Pan chyba, że pieniądze ze składek są magazynowane, by oddać odchodzącym emerytom w ratach.

  Wróćmy może do czasów zakończenia wojny. PRL przejął oprócz pustej kasy także emerytów, którym wypłacana była emerytura, brano również te pieniądze które wpłacali młodzi na własne emerytury. Nic się nie zmieniło do tej pory, nikt nie dał złotego środka na emerytury, tylko dzieci płacą rodzicom i tak pozostanie..
  Tak dla przypomnienia to emerytury wymyślił Bismarck po to by ściągnąć dodatkowy podatek od obywateli, a zyski przeznaczyć na zbrojenia.

  Na niemieckich stronach znalazłem tekst.

  „Im Mai 1889 verabschiedet der Reichstag des Deutschen Reiches unter Führung Otto von Bismarcks das Gesetz zur Alters- und Invaliditätsversicherung. Alle Arbeiter zwischen 16 und 70 Jahren müssen nun in die gesetzliche Rentenversicherung einzahlen. Der Beitragssatz beträgt 1,7 Prozent und wird jeweils zur Hälfte von Arbeitgeber und Arbeitnehmer getragen. Das Gesetz sieht eine Rente ab 70 Jahren vor, wenn zuvor 30 Jahre lang Beiträge eingezahlt wurden. Die durchschnittliche Lebenserwartung liegt zu Bismarcks Zeiten bei 40 Jahren.” .https://www.t-online.de/finanzen/geld-vorsorge/id_15739976/si_0/die-geschichte-der-rente-in-deutschland.html

  co można przetłumaczyć :

  „W maju 1889 r. Reichstag Cesarstwa Niemieckiego pod przewodnictwem Otto von Bismarcka uchwala ustawę o ubezpieczeniu na starość i inwalidztwo. Wszyscy pracownicy w wieku od 16 do 70 lat muszą obecnie płacić składki na ustawowe ubezpieczenie emerytalne. Wysokość składki wynosi 1,7 procent, połowę płaci pracodawca, a połowę pracownik. Ustawa przewiduje emeryturę od 70 roku życia, jeśli wcześniej przez 30 lat były odprowadzane składki. Średnia długość życia w czasach Bismarcka wynosiła 40 lat.”
  Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

 8. PK said

  przymknąłbym oczy na zatrudnianie upadlińców w Polsce pod trzema warunkami: 1/ Polak ma zawsze bezwzględnie pierwszeństwo i kiedy stara się o pracę Polak i obcokrajowiec (przy tych samych kompetencjach) – pracodawca ma obowiązek przyjąć Polaka 2/ upadliniec dostaje wizę pracowniczą na MAX 1 rok i ….3/ za jakąkolwiek działalność przestępczą (gloryfikowanie zwierząt z upa etc.) – natychmiast areszt (niech go tam przecwelą jak banderę), potężna grzywna i deportacja z zakazem wjazdu na zawsze

 9. karlik said

  Ad.9 „przymknąłbym oczy na zatrudnianie upadlińców w Polsce pod trzema warunkami” – oczywiście jestem w stanie Pana poprzeć, ale musi Pan dodać, że uważa Pan, że tak powinni być również traktowani Polacy w innych krajach..

 10. Amber Goj said

  Ale te lewackie psychopatki mają nasrane w głowie. Ja prld.

 11. Boydar said

  Panie Karliku (8)

  Bismarck Bismarckiem, ale polski ZUS został dwukrotnie przez władzę zrabowany do zera ! A może i trzy. I to nie było na waciki.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: