Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o W Polsce urodziło się o połowi…
  Bezpartyjna o Jak Św. Tomasz Akwinata recenz…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Dojrzała odpowiedź Azarenki na…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  OSZUST Timothy Snyde… o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Zniewoleni przemocą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rośnie liczba sportowców zmarłych nagle z nieznanego powodu

Posted by Marucha w dniu 2021-11-30 (Wtorek)

Niepokojąco rośnie liczba zgonów z powodu problemów z sercem u piłkarzy grających w FIFA. Trend ten utrzymuje się od początku roku i nic nie wskazuje na jego zatrzymanie.

Wzrost liczby zgonów wśród sportowców

Według izraelskich mediów „Real-Time News” w bieżącym roku nastąpił aż 500%-towy wzrost ilości zgonów wśród graczy FIFA. Nie jest to 24, 30, czy nawet 75 sportowców. Od grudnia ubiegłego roku odnotowano aż 183 przypadków nagłych upadków i utraty przytomności z powodów sercowo – naczyniowych wśród piłkarzy oraz ich trenerów. Aż 108 osób spośród nich niestety zmarło.

Jest to niepokojące, a wręcz alarmujące zjawisko, bowiem śmierć sportowca z przyczyn nie mających związku z kontuzją dotąd zdarzała się niezwykle rzadko. Teraz nagle pojawił się istny wysyp takich przypadków i istnieją uzasadnione obawy, że ich wspólnym mianownikiem jest niedawne przyjęcie preparatu przeciwko covid.

Dziennikarze „Real-Time News” przeprowadzili śledztwo, którego efektem jest lista sportowców, którzy zmarli lub odnieśli obrażenia w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Według zebranych danych większość z tego grona to mężczyźni, na liście znajduje się zaledwie 15 kobiet. Zdecydowanie dominują osoby w przedziale wiekowym od 17 do 40 lat. Starszych sportowców jest tam tylko 21, z czego 5-iu między 42-45 rokiem życia, kolejnych 6-iu w przedziale 46-49 lat, 7-iu powyżej 50 roku życia ale przed 60-tką i 3 ostatnich najstarszych w przedziale wiekowym od 60 do 64 lat. Z 23 nastolatków na tejże liście w wieku 12-17 lat zmarło aż 16-tu.

Przyczyny zgonów

Z zebranych danych wynika, że aż w 80-iu przypadkach zawodnicy nagle zasłabli i upadli w trakcie gry, wyścigu lub treningu, albo też bezpośrednio po zakończeniu aktywności. W zdecydowanej większości przypadków stwierdzono zgon z powodów zapaści układu sercowo – naczyniowego z zapaleniem mięśnia sercowego, osierdzia, zawałem bądź zatrzymaniem akcji serca. Druga najczęściej zgłaszana przyczyna to powstałe zakrzepy we krwi.

Jak zaznaczają dziennikarze, którzy sporządzili to zestawienie, z ostatecznej wersji listy usunięto dodatkowe kilkadziesiąt przypadków z uwagi na niepełne dane. Usunięte zostały także z niej osoby, u których już wcześniej istniały dowody na czynniki ryzyka w postaci chorób serca bądź cukrzycy.

Porównanie względem lat ubiegłych

Aby uzyskać bardziej rzetelne i wiarygodne zestawienie dokonano porównania liczb względem analogicznych przypadków lat ubiegłych. Dla SCD, czyli nagłego zgonu sercowego ilość ta wzrosła kolosalnie, podobnie dla SUD tj nagłego niewyjaśnionego zgonu. Według danych z lat ubiegłych ryzyko SCD wynosiło średnio 1:50000, przy czym wahało się w przedziale od 1:30000 do 1:80000.

Ponieważ w stowarzyszeniu FIFA zarejestrowanych było w 2000 roku 242 tysiące sportowców, 6 lat później 265 tysięcy i nie zmieniało się to znacząco w kolejnych latach, uzyskany wynik powinien oscylować wokół 5-iu zgonów w ciągu roku. Jak pokazują dane bieżące za 2021 rok liczba zgonów SCD/SUD jest kilkukrotnie wyższa. Odnotowano bowiem ich aż 21 na każde 50 tysięcy osób.

Wzrostu ilości zdarzeń w postaci nagłych zgonów sportowców nie można nie kojarzyć z rozpoczętą blisko rok temu akcją masowego wyszczepiania populacji preparatami genowymi zwanymi szczepionkami. Związek ten potwierdza, lub przynajmniej zdaje się go sugerować, lawinowy wzrost ilości analogicznych przypadków w grupach pozasportowych u osób, które przyjęły wspomniane preparaty na covid.

Paweł Jankowski 
https://foliarz.pl

Komentarze 22 do “Rośnie liczba sportowców zmarłych nagle z nieznanego powodu”

 1. gd-ap said

  Straszne 😦

  … przerażajace 😦

 2. revers said

  FIFA otatnio podala do wiadomosci o 108 zgonach, poszczepionkpwych zawodowych zawodnikow objetch corocznymi certyfikatami zdrowia .

  Poszczepionkowych zgonow zeby mie bylo .nie jasnosci jakie wpowdza moze celowo autor artykulu.

  Dochodzi do tego ze nq murawe boiska pada nagle na trawke 3 zawodnikow na jednym meczu ligowym.

  Takie same statystyki mozba zbalezc ww innych sportach zespolowych od NBA po hokej na trawie, jak i discyplinach sportowych indywidualnych od tenisa, ping ponga po lekkoatletyke.

 3. Maciejasz said

  Tu kilka konkretnych przykładów:
  .https://thecovidblog.com/2021/11/27/revelation-2021-high-profile-soccer-figures-players-footballers-forcing-conversation-after-three-more-soccer-players-collapse-in-three-days/

 4. corintians said

  Nie znalazlem dowodow na nadmiarowe zgony po szczepionkach w skali macro. W skali micro cos tam mi sie obilo o uszy

  https://checkfact.org/nastan-8-ganger-hogre-dodlighet-for-unga-europeiska-fotbollsspelare-i-hjartstillestand/  ———-
  A gdzie Pan szukał tych dowodów?
  Admin

 5. bryś said

  Powody śmierci są znane. Zapaść układu sercowo – naczyniowego z zapaleniem mięśnia sercowego, osierdzia, zawałem bądź zatrzymaniem akcji serca. Druga najczęściej zgłaszana przyczyna to powstałe zakrzepy we krwi. – przyczyny te występują jako ewentualne „powikłania” po wstrzykknięciu eksperymentalnego preparatu terapii genowej.

 6. maks said

  Sport wyczynowy jest bardzo urazowym zajęciem, dlatego umierają młodo, szczepionka tylko przedłużyła im życie, inaczej umarliby dużo wcześniej….. Poza tym ze sportu uczynili kolejny element odciągający człowieka od Boga, ponieważ prosty człowiek musi mieć idola-bałwana, którego adoruje. W pracy dyskutują całe dnie ile goli strzelił jakiś kopacz, czym jeździ, co pije, jakie łachy nosi, kogo chędoży w nocy…. to kolejna paranoja.
  Lekkoatletyka ma swoje rytuały, w czasie transmisji sportowcy zachowują się jak bogowie, rozdają autografy – po co mi bazgroły z nazwiskiem jakiegoś gościa, który zarzyna własne ciało aby przez chwilę błysnąć chemikaliami, które wziął dla pokazania światu jaki jest super? Sport tak, ale bez dopalaczy i innych chemikaliów kamuflujących poprzednie, no i bez nanorouterów w organizmie.

  https://truthcomestolight.com/graphene-oxide-nano-router-circuitry-in-covid-vaccines-uncovering-the-true-purpose-of-these-mandatory-toxic-injections/

 7. Marucha said

  Re 6:
  Panie Maks… czy to tylko cytaty, czy to Pańskie poglądy?

 8. revers said

  4 tys. Nadmiarowych zwlok tygodniowo w Reichu to mało?

  https://www.destatis.de/DE/Themen/Gesellschaft-Umwelt/Bevoelkerung/Sterbefaelle-Lebenserwartung/sterbefallzahlen.html

  Miesięcznie ok. 30 tys, rocznie 360 tys , to wyniki zbliżone do polskich ok 180 tys nadmiarowych PL, licząc 2 razy mniejsza populacje PL.

 9. corintians said

  Panie Admin. Tutaj sprawdzam ile zabily szczepionki. Norwegia to nieliczny kraj bez covidu.
  https://www.ssb.no/statbank/table/07995/

  Byc moze cos sie zmieni, ale na razie nic nie widze. Na moich oczach zmarl mlody czlowiek z ktorym gralem w pilke. To bylo wiele lat temu.

 10. maks said

  Panie Gajowy – dzięki Bogu jeszcze myślę samodzielnie….to o czym napisałem powyżej każdy może sam zaobserwować. Powtórzę – klimat wokół sportu to przedłużenie polityki – to samo dotyczy kultury i wielu innych dziedzin naszego życia. Zdradzę Panu i Państwu pewną oczywistą tajemnicę – mądrość pochodzi od Boga, dlatego polecam każdemu Biblię, tam zawarta jest mądrość pokoleń i Boskie Prawa, które pomagają żyć i podejmować decyzje.

 11. corintians said

  https://www.destatis.de/DE/Presse/Pressemitteilungen/2021/11/PD21_512_126.html
  https://www.statista.com/statistics/1127989/deaths-number-germany/

  Nie wiem skad revers wzial tyle trupow. Ja widze mniej niz covidu.

 12. Marucha said

  Re 6, 10:
  Nie odpowiedział mi Pan na proste pytanie zadane w #6, a za to skręcił Pan rozmowę na tematy inne, niż dziwne przypadki śmierci wśród zdrowych sportowców – kilkakrotnie liczniejsze, niż normalnie.
  Bardzo nie lubię takiego krętactwa,

  Jeśli Pan uważa, że takie ŚMIERTELNE przypadki są spowodowane kontuzjami (sic!) – to najwyraźniej Bóg, na którego się Pan powołuje, nie udzielił Panu wystarczającej mądrości.

 13. Zachorowali na GLE said

  Przypadkowe” i nagłe zdarzenia w świecie sportu ostatnio mają miejsce coraz częściej i dotykają młodych, zdrowych ludzi.
  😢Avi Barot, 29 lat, krykiecista Saurashtra cierpi na zatrzymanie akcji serca, zmarł:
  😢 Abou Ali, 22 lata, zawodowy piłkarz upada na boisku podczas meczu:
  😢 Fabrice NSakala, 31 lat, obrońca Besiktas upada na boisku podczas meczu:
  😢 Jens De Smet, 27 lat, piłkarz upada na boisku, umiera na atak serca:
  😢 Jente van Genechten, 25 lat, piłkarz upada na boisku z powodu ataku serca:
  😢 Frederic Lartillot, francuski piłkarz załamuje się w szatni, umiera na atak serca po meczu:
  😢 31-letni Benjamin Taft, niemiecki piłkarz załamuje się po meczu, umiera z powodu zawału serca:
  😢 Rune Coghe, 18 lat, belgijski piłkarz doznał zatrzymania akcji serca na boisku:
  😢 Helen Edwards, sędzia usunięty z kortu podczas eliminacji do Mistrzostw Świata z powodu problemów z sercem:
  😢 Dimitri Lienard, 33, pomocnik FC Strasbourg upada podczas meczu:
  😢 Sergio Aguero, 33 lata, gwiazdor Barcelony przyjęty do szpitala na badanie kardiologiczne po meczu:
  😢 Emil Palsson, 28, pomocnik Sognal upada z powodu zatrzymania akcji serca podczas gry:
  😢 Antoine Méchin, 31 lat, francuski triathlonista cierpi na zator płucny po Modernie:
  😢 Luis Ojeda, 20 lat, argentyński piłkarz niespodziewanie zmarł:
  😢 Greg Luyssen, 22 lata, belgijski pro kolarz kończy karierę z powodu problemów z sercem:
  😢 Pedro Obiang, 29 lat, były gwiazdor West Ham cierpi na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu:
  😢 Cienna Knowles, 19 lat, gwiazda jeździectwa hospitalizowana z powodu zakrzepów -po-szczepionce-pfizer
  😢Avi Barot, 29 lat, krykiecista Saurashtra cierpi na zatrzymanie akcji serca, zmarł:
  https://www.thehindu.com/sport/cricket/young-saurashtra-cricket-player-avi-barot-dies-after-suffering-cardiac-arrest/article37015873.ece
  😢 Abou Ali, 22 lata, zawodowy piłkarz upada na boisku podczas meczu:
  https://www.thesun.co.uk/sport/football/16118079/footballer-wessam-abou-ali-awake-hospital-collapse/
  😢 Fabrice NSakala, 31 lat, obrońca Besiktas upada na boisku podczas meczu:
  https://www.theguardian.com/football/2021/aug/22/fabrice-nsakala-besiktas-collapse?
  😢 Jens De Smet, 27 lat, piłkarz upada na boisku, umiera na atak serca:
  https://newswep.com/jens-27-collapses-on-the-football-field-and-dies-this-is-not-maldegem/
  😢 Jente van Genechten, 25 lat, piłkarz upada na boisku z powodu ataku serca:
  https://www.sudinfo.be/id411745/article/2021-08-18/25-ans-un-joueur-belge-de-football-fait-un-arret-cardiaque-sur-le-terrain-avant
  😢 Frederic Lartillot, francuski piłkarz załamuje się w szatni, umiera na atak serca po meczu:
  https://www.leprogres.fr/culture-loisirs/2021/09/11/deces-d-un-joueur-de-foot-apres-un-match-ses-coequipiers-ont-tout-tente-pour-le-sauver?
  😢 31-letni Benjamin Taft, niemiecki piłkarz załamuje się po meczu, umiera z powodu zawału serca:
  https://www.anpfiff.info/sites/cms/artikel.aspx?SK=2&amp%3Bamp%3Bamp%3BBtr=96044&amp%3Bamp%3Bamp%3BRub=390
  😢 Rune Coghe, 18 lat, belgijski piłkarz doznał zatrzymania akcji serca na boisku:
  https://www.sudinfo.be/id409738/article/2021-08-07/rune-jeune-joueur-de-18-ans-secroule-sur-le-terrain-du-rds-plus-le-temps-passe
  😢 Helen Edwards, sędzia usunięty z kortu podczas eliminacji do Mistrzostw Świata z powodu problemów z sercem:
  https://www.rtl.de/cms/dfb-spiel-unterbrochen-linienrichterin-vom-platz-getragen-4834888.html?
  😢 Dimitri Lienard, 33, pomocnik FC Strasbourg upada podczas meczu:
  https://madeinfoot.ouest-france.fr/infos/article-rc-strasbourg-dimitri-lienard-a-ete-victime-d-un-malaise-354221.html
  😢 Sergio Aguero, 33 lata, gwiazdor Barcelony przyjęty do szpitala na badanie kardiologiczne po meczu:
  https://edition.cnn.com/2021/10/31/football/sergio-aguero-barcelona-chest-pain-spt-intl/index.html
  😢 Emil Palsson, 28, pomocnik Sognal upada z powodu zatrzymania akcji serca podczas gry:
  https://www.independent.co.uk/sport/football/norway-footballer-emil-palsson-cardiac-arrest-b1949583.html
  😢 Antoine Méchin, 31 lat, francuski triathlonista cierpi na zator płucny po Modernie:
  https://www.sudouest.fr/sport/course-pedestre/triathlon/le-triathlete-saintais-antoine-mechin-met-un-terme-a-sa-saison-et-ne-se-referait-pas-vacciner-si-c-etait-a-refaire-6234090.php
  😢 Luis Ojeda, 20 lat, argentyński piłkarz niespodziewanie zmarł:
  https://www.antena3.com/noticias/deportes/futbol/emotiva-carta-lola-ortiz-muerte-novio-futbolista-luis-ojeda-soporto-idea-volver-ver-verte-nunca-mas_20210426608696616e5d5b0001eb20e9.html
  😢 Greg Luyssen, 22 lata, belgijski pro kolarz kończy karierę z powodu problemów z sercem:
  https://kw.be/sport/wielrennen/wielerbelofte-greg-luyssen-22-uit-de-panne-over-gedwongen-afscheid-door-hartprobleem-dat-akelig-gevoel-wil-ik-nooit-meer/
  😢 Pedro Obiang, 29 lat, były gwiazdor West Ham cierpi na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu:
  https://thecovidworld.com/pedro-obiang-29-year-old-professional-footballer-suffers-myocarditis-after-covid-19-vaccine
  😢 Cienna Knowles, 19 lat, gwiazda jeździectwa hospitalizowana z powodu zakrzepów -po-szczepionce-pfizer
  https://www.news.com.au/lifestyle/health/health-problems/teen-equestrian-star-cienna-knowles-hospitalised-with-blood-clots-after-pfizer-vaccine/news-story/286e7cd42e896b091e4b257322296a05

 14. Zachorowali na GLE said

  W ostatnim miesiącu 69 sportowców miało incydenty zatorowo-zawałowe. dr R. Bonelli: Media zaprzeczają powiązaniom ze tzw. „szczepieniami”. Wystarczy spojrzeć na Wikipedię, aby zapoznać się z listą piłkarzy, którzy upadli i zmarli. Wyraźnie wyróżnia się rok 2021, w którym do tej pory w taki sposób zmarło 13 piłkarzy. W żadnym innym roku nie zginęło więcej piłkarzy podczas meczu. A kronika ta sięga roku 1889…
  Przedstawiamy szokująco długą listę sportowców, którzy w niedalekiej przeszłości upadli z powodu problemów z sercem lub układem krążenia, takich jak udar mózgu. Niestety, niektóre z tych zdarzeń okazały się śmiertelne dla często bardzo młodych sportowców. Ta złowieszcza kumulacja każe się zastanowić. Status szczepień nie jest znany dla wszystkich, ale dla wielu z nich związek jest całkiem prawdopodobny.
  LISTA KOINCYDENCJI –> https://www.wochenblick.at/juengster-erst-12-mindestens-69-sportler-in-einem-monat-zusammengebrochen-viele-tot/

  ——
  Zbieżność wyraźnego wzrostu śmiertelności wśród sportowców (i nie tylko) z akcją wyszczepiania nie może być przypadkowa.
  Admin

 15. Zachorowali na GLE said

  Oto jak kończą zaszczepieni sportowcy w Europie !
  Same koincydencje
  DANE Z OSTATNICH 7 TYGODNI
  1- Gra przerwana z powodu zatrzymania akcji serca sędziego w grze Lauber SV (dzielnica Donauwörth).
  2- 17-letni piłkarz JSG Hoher Hagen musi zostać w trakcie meczu reanimowany w Hannoversch Münden.
  3- Zawodnik ASV Baden (Dolna Austria) upada na boisku i trzeba go reanimować.
  4- Amatorski zawodnik Gifhorn Marvin Schumann musi być reanimowany po zatrzymaniu akcji serca.
  5- Asystent sędziego meczu Kreisliga Augsburg w Emersacker załamuje się na boisku z problemami z sercem.
  6- Zawodnik ligi okręgowej SpVgg. Oelde II musi być reanimowany przez swojego przeciwnika.
  7- Gracz z Birati Club Münster cierpi w regionalnym meczu ligowym z FC Nordkirchen II Eriksen: zapaść z zatrzymaniem akcji serca. Gra została anulowana.
  8- 17-letni piłkarz Dylan Rich umiera na atak serca podczas meczu w Anglii.
  9- Trener bramkarzy SV Niederpöring doznał po treningu zawału serca.
  10- Lucas Surek (24) z BFC Chemie Leipzig ma zapalenie mięśnia sercowego.
  11- Kingsley Coman (25) z Bayernu Monachium przeszedł operację serca po arytmii.
  12- 19-letni piłkarz FC Nantes doznał zatrzymania akcji serca podczas treningu 16 września 21 września.
  13- Trener Dirk Splitsteser z SG Traktor Divitz pada martwy na poboczu boiska.
  14- Rune Coghe (18) z Eendracht Hoglede (Belgia) doznaje ataku serca podczas gry.
  15- Podczas eliminacji do Mistrzostw Świata kobiet pomiędzy Niemcami i Serbią w Chemnitz angielski sędzia liniowy musi z problemami z sercem zostać usunięty z boiska.
  16- 16-letni nienazwany piłkarz z Bergamo doznał zatrzymania akcji serca (06.09.2021).
  17- Lider zespołu Dietmar Gladow z Thalheim (Bitterfeld) doznał przed meczem śmiertelnego ataku serca.
  18- 53-letni trener piłki nożnej Antonello Campus upada podczas treningu ze swoją młodzieżową drużyną na Sycylii.
  19- Anil Usta z VfB Schwelm (Ennepetal) upada na boisku z problemami z sercem.
  20- Dimitri Liénard z FC Strasbourg załamuje się z powodu problemów z sercem w meczu Ligue 1.
  21- Diego Ferchaud (16 lat) z ASPTT Caen doznał zatrzymania akcji serca w meczu ligowym U-18 w Saint-Lô.
  22- Ain / Francja: Frédéric Lartillot ulega zawałowi serca po meczu towarzyskim, w szatni.
  23- Belgijska piłkarka Jente Van Genechten (25) doznała zatrzymania akcji serca we wczesnych fazach meczu pucharowego.
  24- Belgijski piłkarz amator Jens De Smet (27) z Maldegem doznaje ataku serca podczas meczu i umiera w szpitalu.
  25- 13-letni piłkarz z klubu Janus Nova z Saccolongo (Włochy) upada na boisku z zatrzymaniem akcji serca.
  26 – Andrea Astolfi, dyrektor sportowy Calcio Orsago (Włochy) po powrocie z treningów doznaje piorunującego ataku serca i umiera w wieku 45 lat bez żadnej wcześniejszej choroby.
  27 – Abou Ali (22) upada z powodu zatrzymania akcji serca podczas dwupoziomowego meczu w Danii.
  28 – Zawodnik Bordeaux Samuel Kalu załamuje się z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu Ligue 1.
  29 – Fabrice N’Sakala (31) z Besiktas Istanbul upada na boisku bez żadnej akcji ze strony przeciwnika i musi zostać przewieziony do szpitala.

 16. Nagle koincydencje szprycionek said

  Szprycowania GMO. To tylko czubek góry, gdyż zgloszenia nie sa przyjmowane, są ukrywane i fałszowane: – Małgorzata Gembicka – Zawodniczka zmarła nagle w wieku 36 lat. – Dawid Słowakiewicz – Były hokeista zmarł nagle w wieku 37 lat – Damian Grzela – Biegacz zmarł nagle w wieku 37 lat – Grzegorz Olech – Piłkarz i trener GKS-u Orły. Zmarł nagle w wieku zaledwie 37 lat. – W wieku 18 lat odszedł Kacper Zabrzycki. Piłkarz Kamienna Brody zmarł nagle i niespodziewanie – Krakowska policja żegna, mł. asp. Pawła Pacochę 38 l, który nagle i niespodziewanie odszedł na wieczną służbę – W dniu 15 sierpnia zmarł nagle w wieku 38 lat funkcjonariusz policji asp. szt. ś.p. Mirosław Matuszewski – Komenda Miejska Policji w Grudziądzu poinformowała o śmierci aspiranta Macieja Pawlika. Policjant zmarł nagle w wieku 38 lat. Na wieczną służbę odszedł st. aspirant Michał Przepiórka, zmarł nagle w wieku 39 lat – W wieku 37 lat nagle zmarła dziennikarka RMF FM Edyta Bieńczak. – W wieku 42 lat zmarła nagle dziennikarka Małgorzata Durska. – Zmarła Kalina Mróz 34 lata. Dziennikarka zmarła nagle, informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu – Michał Banaszak raper znany jako „Bezczel”. Zmarł nagle w wieku zaledwie 37 lat. – Do śmierci 40-letniej nauczycielki z Kocka doszło w marcu. Kobieta zmarła w szpitalu w Lublinie, wcześniej przyjęła szczepionkę AstraZeneca. – Bart Sosnowski. Wokalista i muzyk zmarł nagle w wieku 38 lat. – W wieku 36 lat zmarł nagle Michał Wojciechowski. Był sołtysem wsi Budy Liskowskie II. Zmarl nagle aktor Paweł Czajor (38). Bydgoszcz, na wieczną służbę odszedł st. aspirant Michał Przepiórka, zmarł nagle w wieku 39 lat. Nasz wieloletni przyjaciel, kolega, członek zespołu, najlepszy akordeonista (…) Ireneusz Mariusz Milczarek (Piękny Maniek) zmarł nagle dziś rano, miał zaledwie 44 lata. Adrianna Piller nie żyje, była biathlonistką, reprezentantka Polski zmarła nagle w wieku 42 lat. Niespodziewanie odeszło wielu znanych trenerów fitness i kulturystyki, nie tylko trener celebrytów Jacek Kramek 32 lata. W obszarze przygranicznym w czasie snu zmarł żołnierz z 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, miał 40 lat. Z wielką przykrością informujemy, iż zmarł nagle kol. Łukasz Furgała (l.33), członek PTI, pracował w MF, potem Centrum e-Zdrowie (d. CSIOZ). W nocy zmarł nagle Radosław Fijołek – Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, jeszcze poprzedniego dnia uczestniczył w uroczystościach odebrania wozu dla OSP. Nie żyje burmistrz Połańca Jacek Tarnowski, 54-letni włodarz zmarł nagle, jeszcze kilka godzin wcześniej w mediach pokazywał zdjęcia. Zmarł Witold Odrobina l.50, dziennikarz RMF FM i TVN, ciało przypadkiem znalazł w mieszkaniu jego ojciec. W wieku 56 lat zmarł nagle na zawał Mariusz Nowaczyński, były dziennikarz m.in. Radia Gdańsk i Radia Plus.
  Nie żyje zawodnik MMA, Mateusz Łazowski (l. 35) – jak czytamy w depeszy, „trenował w górach do następnej walki”, „wojownik” poruszał się poza oznakowanym szlakiem górskim.

  CDN, CDN, cdn

 17. osoba prywatna said

 18. osoba prywatna said

  omasz pastuszek
  1 dzień temu
  33-letni zawodowy tancerz Santo Giuliano cierpi na atak serca 5 dni po śmiercionce
  32-letni tenisista olimpijski Joachim Gerard upada podczas meczu z problemami z sercem
  19-letni piłkarz Jalen Leavey umiera w kampusie po meczu
  23-letni baseballista Daniel Brito doznał udaru podczas gry
  19-letni piłkarz Tirrell Williams umiera po upadku na boisku
  21-letni piłkarz Okafor Kelechi umiera podczas treningu
  29-letni piłkarz Lee Moses ginie podczas treningu
  15-letni piłkarz Stephen Sylvester upadł i umiera podczas treningu kondycyjnego
  18-letni piłkarz Emmanual Antwi umiera po upadku na boisku
  13-letni piłkarz Cajetan Chinoyelum Nsofor umiera podczas treningu
  15-letnia piłkarka Moira Claire Arney zmarła podczas treningu
  Gimnazjalny miotacz baseballu Andrew Roseman zmarł nagle i niespodziewanie, nie podano dalszych informacji
  17-letni piłkarz Nickolas Lawrinas zmarł nagle i niespodziewanie, przyczyna podana przez media, niejasna
  17-letni piłkarz Miquel Lugo upadł i zmarł podczas treningu
  16-letni piłkarz Devon DuHart zmarł w tajemniczych okolicznościach w lipcu 2021 r.
  16-letni piłkarz Ivan Hicks umiera na chorobę układu krążenia podczas bójki
  19-letni piłkarz Joe Bradshaw umiera w tajemniczych okolicznościach poza kampusem, nie jasna przyczyna śmierci
  16-letni piłkarz Drake Geiger upada i umiera podczas meczu
  15-letni piłkarz Joshua Ivory upada i umiera podczas meczu
  19-letni piłkarz Quandarius Wilburn upada podczas treningu, a później umiera
  17-letni piłkarz Dimitri McKee mdleje i umiera po treningu
  28-letnia gra w rugby Tevita Bryce upada podczas gry z powodu zawału serca
  29-letni zawodnik rugby Dave Hyde upada i umiera po meczu
  27-letni gracz baseballu Yusuke Kinoshita upada i umiera podczas treningu
  32-letni mistrz łyżwiarstwa szybkiego Kjeld Nuis doznał zapalenia osierdzia po przyjęciu śmiercionki
  24-letnia kolarka olimpijska Olivia Podmore umiera nagle i tajemniczo w swoim pokoju, W tym tygodniu w tajemniczych okolicznościach ginie inny lekkoatleta sprinter Cameron Burell
  23-letni mistrz olimpijski z Chin Gilbert Kwemoi zasłabł w swoim domu i zmarł w drodze do szpitala
  37-letni były francuski piłkarz Franck Berrier nie żyje
  Niemiecki trener bramkarzy SV Niederpöring doznał ataku serca
  24 lata Bordeaux pro Samuel Kalu cierpi na zatrzymanie akcji serca
  25-letnia belgijska piłkarka Jente Van Genechten cierpi na zatrzymanie akcji serca
  31-letni Fabrice N’Sakala Besiktas Stambuł upada na boisku
  29-letni Pedro Obiang Włoska pierwsza liga po przyjęciu śmiercionki ma zapalenie mięśnia sercowego
  30-letnia mistrzyni Wenezueli w maratonie, Alexaida Guedez nie żyje
  29-letni José dos Reis (Luksemburg) upada na boisku i trzeba go reanimować
  Niemcy C-League Dillenburg gracz z Hirzenhain upada, mecz jest odwołany
  16-letni Diego Ferchaud z ASPTT Caen doznał zatrzymania akcji serca
  Austriak ASV Baden upada na boisku i musi zostać reanimowany i wskrzeszany do życia
  16-letni nienazwany piłkarz z Bergamo doznał zatrzymania akcji serca
  Nie żyje 27-letni belgijski piłkarz amator Jens De Smet
  13-letni piłkarz z klubu Janus Nova upada na boisku z zatrzymaniem akcji serca
  17-letni piłkarz Dylan Rich umiera na podwójny atak serca podczas meczu
  Zawodnik z Birati Club Münster doznał zatrzymania akcji serca
  24-letni Lucas Surek z BFC Chemie Leipzig cierpi na zapalenie mięśnia sercowego
  49 lat Ain / Francja: Frédéric Lartillot ulega zawałowi serca w szatni
  45-letnia Andrea Astolfi, dyrektor sportowy Calcio Orsago zmarła bez wcześniejszej choroby
  22-letnia Abou Ali upada z powodu zatrzymania akcji serca podczas meczu w Danii
  Nie żyje 19-letni hokeista Sebastiaan Bos. Odszedł nagle i niespodziewanie
  40 lat Biegacz półmaratonu upadł podczas biegu i zmarł nieco później
  Niemcy Anil Usta z VfB Schwelm wyłamuje się na boisku z problemami z sercem
  33-letni Dimitri Liénard z FC Strasbourg upada z powodu problemów z sercem
  37-letni były zawodowiec NFL Parys Haralson umiera nagle i niespodziewanie
  25-letni Kingsley Coman z FC Bayern Monachium, operacja serca po arytmii
  25-letni kanadyjski piłkarz uniwersytecki Francis Perron zmarł wkrótce po meczu
  19-letni piłkarz FC Nantes doznał zatrzymania akcji serca podczas treningu
  Niemiecki trener siatkówki Dirk Splisteser z SG Traktor Divitz pada martwy na linii boiska
  Austria, 64-letni były bramkarz Ernst Scherr zmarł nagle i niespodziewanie
  Niemcy, 42-letni Alexander Siegfried zmarł nagle i niespodziewanie
  17-letni sportowiec z Colverde upada podczas treningu z zatrzymaniem akcji serca
  Francja, 49 lat Gracz SC Massay zmarł na atak serca podczas meczu
  Meksyk, Caddy Alberto Olguin upada na polu golfowym po zawale serca
  29-letni napastnik Shrewsbury Ryan Bowman ratowany defibrylatorem podczas zabawy z ekstremalnymi problemami z sercem
  Włochy, 18-letni piłkarz nagle mdleje na boisku
  Francja, 40 lat Zawodnik Saint-James doznał ataku serca po rozgrzewce
  Włochy, 59-letnia biegaczka długodystansowa z Biella umiera na niewydolność serca podczas wyścigu
  Niemcy, mecz Ligi Kobiet, zawodniczka upada na krótko przed końcem bez żadnych powodów
  25-letni niemiecki bramkarz Lukas Bommer ginie nagle i niespodziewanie
  Meksyk, 16-letni student Hector Manuel Mendoza umiera na atak serca podczas treningu
  Brazylia, 18-letni zawodowy piłkarz Fellipe de Jesus Moreira ma podwójny atak serca i walczy o życie
  Włochy, 27-letni mistrz kolarstwa Gianni Moscon musi przejść operację z powodu ciężkich zaburzeń rytmu serca
  Augsburg sędzia meczu Kreisliga Augsburg w Emersacker pada na boisku z problemami z sercem
  Angielska liniowiec Helen Byrne, problemy z sercem muszą zostać usunięte z boiska podczas mistrzostw świata
  Niemcy Mecz przerwany z powodu zatrzymania akcji serca sędziego w grze Lauber SV
  Włochy, 20-letni młody jeździec doznał zawału serca
  17-letni piłkarz JSG High Hagen reanimowany podczas meczu
  Nie żyje 53-letni trener Antonello Campus,
  16-latek upada podczas gry w piłkę nożną i umiera nieco później
  Lider zespołu Niemiec Dietmar Gladow doznał przed meczem śmiertelnego ataku serca
  USA licealny piłkarz upadł podczas treningu i zmarł w szpitalu
  Gracz z Niemiec upadł podczas meczu ligi regionalnej A drugi doznał zatrzymania akcji serca
  Niemiecki 15-letni bramkarz Bruno Stein nie żyje
  Włochy, 53-letni piłkarz AH podczas treningu doznał ataku serca
  USA, 14-letnia piłkarka Ava Azzopardi upadła na boisku, walczy o życie w sztucznej śpiączce
  Francja, 54-letni zawodnik AH Christophe Ramassamy zmarł na atak serca podczas meczu
  Francja, 41-letni piłkarz upadł na boisku i zmarł z powodu zatrzymania akcji serca
  Austria, 26-letni Raphael Dwamena zasłabł z poważnymi problemami z sercem
  Niemcy,
  Współtrener Hertha BSC Selim Levent umiera nagle i niespodziewanie
  USA, 12-letni Jayson Kidd upadł podczas treningu koszykówki, a później zmarł
  Hiszpania, 33-letni napastnik Kun Agüero musiał zostać zastąpiony w meczu z powodu problemów z sercem
  USA, 21-letni starszy sportowiec John Stokes cierpi na zapalenie mięśnia sercowego
  22-letni kolarz Greg Luyssen zmuszony do zakończenia kariery po przyjęciu śmiercionki z powodu problemów z sercem. Dr Witold Rogiewicz zaczepiony w styczniu i lutym umiera posłanka Anna
  Wasilewska szczęśliwie zaszczepiona w marcu w kwietniu już jej nie ma
  Trener Młodzieży Krzysztof Krawczyk Nauczyciel z Gliwic TRENER
  PERSONALNY JACEK KRAMEK 32 lata Trener Łucznictwa Piotr Gonet który
  drwił z Antyszczepionkow i już go nie ma Kalina Mróz dziennikarka 34
  jedna dawka i już jej nie ma Franciszek Pazdan 23 , Sebastian
  Cebula,Gniewko Herbst – 19 lat, reprezentant Polski w kickboxingu. Zmarł
  nagle po zaszczepieniu sie z powodu zatrzymania akcji serca, Grzegorz Olech 37letni zolnierz w sobote sie zaszczepil w srode zmarl.Arcybiskup Henryk Hoser po pierwszej dawce zle sie poczul i zmarl, 18 letni pilkarz Kacper Zabrzycki zmarl nagle po szczepionce. Dariusz Nawrocki zaszczepil sie19.05.2021 miesiac pozniej juz go nie ma, , Zdislaw Saldan zaszczepil sie w styczniu w marcu odszedl na zawsze, liliana Kollontaj zaszczepila sie w marcu w kwietniu zmarla, Sebastan Drapala zaszczepil sie w czercu w lipcu zmarl i tak dalej………
  https://www.youtube.com/channel/UCdBx9_aVyOFA47TSe4ZQIbA/community?lc=UgzrEKgWP-qU0XGv-Ft4AaABAg&lb=Ugkx_kz1_bTU5Y1aHjDrh8g7Bbd1X5RjR9Zs

 19. osoba prywatna said

 20. maks said

  Nie zrozumiał Pan ironii, która mi nie wyszła w pierwszym zdaniu. Osobiste relacje i więź z Bogiem może nawiązać każdy, i to bez pośredników – na sądzie Bożym każdy odpowie osobiście za swoje czyny, nie pośrednik, gdyby było inaczej, Bóg byłby dostępny tylko dla wąskiej grupy uprzywilejowanych. Chrystus powiedział: kto widział mnie, widział Ojca, zatem wzorując się na Nim, możemy przybliżyć się do Boga duchowo, ponieważ „Cześć Bogu oddajemy w duchu i prawdzie”

  A co będzie jeśli pośrednik okaże się zwodzicielem jak np. papież Franciszek, co z ludźmi ufającymi takim podejrzanym osobnikom, którzy wprowadzają fałszywe nauki, co z pedofilią, wprawdzie znikomą ale jest, z pedalstwem wśród seminarzystów – miałem kuzyna w seminarium w Poznaniu, zrezygnował bo „spodobał się” rektorowi, dzisiaj jest bandytą, ponieważ skrzywdził go człowiek któremu zaufał – Bóg nie zawodzi nigdy, człowiek prawie zawsze! Czy ważne są posługi kapłańskie takich grzeszników?
  „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus” – Tymoteusz.

  Szatan wmawia ludziom, że są zbyt grzeszni aby dostąpić przywileju zbawienia, czy nawiązać z Nim osobiste relacje, oraz to, że Bóg jest poza zasięgiem szarego człowieka. Chrystus nie przebywał wśród bogaczy czy przywódców religijnych, ale pośród uciskanych ludzi, nazywając ich solą ziemi – sól jako konserwant przedłużająca trwałość pożywienia i nadająca mu smak.
  To prości ludzi dźwigają na swoich barkach ciężary narzucane przez system, nie ma kto ich bronić.

  Szczepienia służą depopulacji, szczepienia niemowląt i dzieci szczególnie – ludzie zaufali propagandzie, która zawsze wpuszcza w maliny ludzi naiwnych czy szczerze ufających innym, tzw. przedstawiciele narodu na takie zaufanie nie zasługują, ponieważ ich narracja jest zbieżna ze światowymi trendami „pandemicznymi”. Nie wiem jak nazwać tych, którzy wbrew rozsądkowi posłuchali zawodowych kłamców – niestety – nie potrafimy wyciągać wniosków z historii, a na dyskusję o polskich sprawach nie pozwala ZOG – Zionist Occupied Gvernment.
  Myślę, że to zadowalające wyjaśnienie, chociaż…. mogę kłamać, jednak każdy może sprawdzić w Piśmie to o czym mówię.
  Droga do Stwórcy jest prosta tak jak proste są jego prawa moralne, sam Pan Jezus ją wskazał mówiąc: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie”.

  Ostatnie zdanie – na chłopski rozum wydaje mi się, że wysportowani młodzi ludzie prędzej zachorują po szczepieniach z powodu „zachłanności” wytrenowanego organizmu na wszelkie odżywki, które zazwyczaj są pochodzenia chemicznego lub preparowane z naturalnymi składnikami, a więc obce dla ludzkiego organizmu, a jak wiemy ludzie, którzy leczyli się medykamentami Rockefellera, mają organizm osłabiony, dlatego ta „szczepionka” zabija tych młodych ludzi, nie wirusy, które nawet nie istnieją.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Zadałem Panu proste pytanie: czy Pana zdaniem nagły wzrost przypadków nieoczekiwanej śmierci wśród sportowców wynika z kontuzji związanych z uprawianiem sportu – czy też z wyszczepionek (bo tak Pan na początku sugerował!).

  Pan zaś wypisuje długie elaboraty o więzi z Bogiem, o Sądzie Bożym, o nieudanych powołaniach kapłańskich, szatanie, Biblii… czy o powszechnie znanych ogólnych faktach na temat szczepień.

  Nie widzę zatem sensu dalszej dyskusji.
  Chciałbym tylko na koniec spytać Pana – czy jest Pan katolikiem, czy jakimś jehowitą. Proszę konkretnie.

 22. maks said

  Szczepionki zabijają ludzi! Jestem katolikiem opierającym swoją wiedzę i wiarę na Nowym Testamencie! Jehowici, Zielonoświątkowcy, i inne odłamy protestantyzmu, szczególnie to nazywające się judeochrześcijaństwo to odejście od zasad nowotestamentowych – życzę państwu wszystkim zbawienia. Do zobaczenia w lepszym świecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: