Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  I*** o Wypadek w Chorwacji…czy…
  revers o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  maasteer o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  Doinformowany o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Ja o Wypadek w Chorwacji…czy…
  lesnick o Gulgowscy i kaszubski ren…
  bronek o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Andrzej Lepper
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  revers o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Agnieszka o Cywilizacja (Nie)Prawdy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

UE rozważa przymus szczepień we wszystkich krajach członkowskich

Posted by Marucha w dniu 2021-12-02 (Czwartek)

Według przewodniczącej Komisji Europejskiej, Ursuli von der Leyen, już czas pomyśleć o obowiązkowych szczepieniach przeciw Covid. Oznacza to, że wkrótce może się pojawić polityczna presja na kraje członkowskie aby wdrożyły unijny przymus szczepień.

Zaprezentowane ostatnio Polsce interpretacje traktatów stowarzyszeniowych jasno wskazują, że UE może wszystko i nakazanie szczepień wszystkim jej mieszkańcom wydaje się jak najbardziej realne. Byłaby to po prostu kolejna dolegliwość prawna dla nas wszystkich. Zapewne uchylający się od szczepień będą musieli płacić kary jak w Grecji a może nawet będą zamykani w więzieniach – takie pomysły mają w Austrii.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, powiedziała, że ​​jedna trzecia ze 450-milionowej populacji Europy nie została zaszczepiona i jej zdaniem „właściwe” jest omówienie tej kwestii

Nic dziwnego, że tak bardzo wierzy w terapie genowe, bo jej mąż od grudnia 2020 roku jest dyrektorem medycznym amerykańskiej firmy biotechnologicznej Orgenesis, która specjalizuje się w terapiach komórkowych i genowych. To, że pani von der Leyen chce stręczyć wszystkim dwa zastrzyki rocznie nie ma z tym pewnie nic wspólnego.

Nadszedł już chyba czas, aby kraje demokratyczne poważnie rozważyły swoją obecność w Unii Europejskiej. Ta wypowiedź przewodniczącej Komisji Europejskiej jest zapowiedzią totalitarnej postawy, która nieoczekiwanie w ekspresowym czasie staje się normalnością. Warto pamiętać, że – „Robimy to dla większego dobra” – to motto każdego totalitarnego reżimu, jaki kiedykolwiek istniał.

https://zmianynaziemi.pl/

Polska się podporządkuje, a większość Polaków zaaprobuje.
Admin

Komentarzy 36 do “UE rozważa przymus szczepień we wszystkich krajach członkowskich”

 1. JanuszT said

  Podobna do tej esesmanki ta szkopówa unijna. Fartło się panu gajowemu z tym artykułem, za co dziękuję panu Wacławie.

 2. Cypisek said

 3. JanuszT said

  Ja się na pewno nie będę szczepił przymusowo tą trucizną depopulacyjną, najwyżej q…y mnie zamkną.

 4. Siekiera_Motyka said

  DNA Pani von Leyen dają jej specyficzne umiejętności.

  A ówczesny ojciec CDU, Ernst Albrecht, nie uważa tej procedury za problematyczną, wręcz przeciwnie. „Cel uświęca środki” to motto. Porządny obywatel nie oczekuje niczego innego. Udało się zapobiec atakom, uratowano życie i odnaleziono kryjówki RAF-u, które miały służyć jako „ludzkie więzienia” do dalszych porwań.

  Opozycja jest zszokowana, wśród prawników toczy się ożywiona debata o tym, jak daleko tajne służby są poza prawem i jakie „środki wywiadowcze” są prawdopodobnie nadal w porządku.
  …….
  Albrecht i tak zostanie ponownie wybrany

  Parlamentarna komisja śledcza nie daje cholernej historii rzekomego sukcesu. Dwóm informatorom nigdy tak naprawdę nie udało się zdobyć RAF. Jeśli w ogóle odkryli przestępstwa, to tylko te, które sami wcześniej wszczęli i zaaranżowali.

  Premier Ernst Albrecht, ojciec polityk CDU Ursuli von der Leyen, zostanie jeszcze ponownie wybrany. Jego ówczesny konkurent, późniejszy premier i kanclerz SPD Gerhard Schröder, wciąż potrzebuje trzech prób, by go pokonać. W swojej 14-letniej karierze Albrecht wielokrotnie wymykał się najcięższym głosom, wotum nieufności i zmieniającej się większości w parlamencie stanowym (ciekawe jak).

  Dopiero w wyborach stanowych w 1990 r. czerwono-zielony sojusz pod wodzą Schrödera zdołał go zastąpić. Ernst Albrecht zapisał się w historii Dolnej Saksonii jako premier, który sporną decyzją na korzyść Gorlebena dał Dolnej Saksonii jeden z najtrudniejszych i najdłużej trwających konfliktów w historii.

  Absurdalne bogactwo spraw jego CDU nie ma większego znaczenia.

  -https://taz.de/Niedersachsen-vor-43-Jahren/!5804723/
  -https://en.wikipedia.org/wiki/Celle_Hole

  Niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen może zachować doktorat pomimo „oczywistych wad” w swojej pracy doktorskiej, poinformował w środę panel uniwersytecki badający zarzuty o plagiat.

  Decyzja Uniwersytetu Medycznego w Hanowerze usuwa zagrożenie dla pracy von der Leyen – los, który wcześniej spotkał dwóch ministrów gabinetu Angeli Merkel, którym postawiono te same oskarżenia.

  Vroniplag Wiki, blog poświęcony wykrywaniu plagiatu w publikacjach akademickich, w zeszłym roku opublikował analizę pracy doktorskiej von der Leyen z 1991 roku, twierdząc, że do 12 procent zostało splagiatowanych.

  57-letni minister obrony, który pełnił również funkcję ministra ds. rodziny i pracy, zaprzeczył zarzutom i zwrócił się do uniwersytetu o ponowne rozpatrzenie rozprawy.

  Rzecznik uniwersytetu powiedział, że rozprawa zawiera „oczywiste wady, szczególnie we wstępie”, ale „wzór plagiatu nie wskazuje na oszukańczy zamiar”. Ośmioosobowy panel uniwersytecki zatwierdził werdykt jednym głosem wstrzymującym się.

  Oprócz problemów związanych z gotowością niemieckiego wojska, ministerstwo von der Leyen stoi również w obliczu dochodzenia w sprawie podejrzeń o niewłaściwe postępowanie związane z wykorzystaniem przez niego zewnętrznych konsultantów, w tym Accenture i McKinsey.

  Bundestag, niemiecki parlament, prowadzi obecnie przesłuchania w tej sprawie, w tym oskarżenia, że biuro von der Leyen obchodziło przepisy dotyczące zamówień publicznych, udzielając firmom kontraktów wartych miliony euro. Przesłuchania te przybrały w ostatnich dniach dramatyczny obrót, ponieważ zeznania kluczowych świadków potwierdziły podejrzenia o systematyczną korupcję w ministerstwie.

  Von der Leyen jest również pod ostrzałem za zgodę na odnowienie trzymasztowego okrętu szkoleniowego niemieckiej marynarki wojennej Gorch Fock. Remont statku, ochrzczonego w 1958 roku, kosztował ponad 10 razy więcej niż pierwotnie przewidywano.

 5. Obóz koncentracjyhne „UE”

  Tzw. demokracja jest znakomitą drogą do totalitarnego systemu. Zresztą UE nawet nie udaje, że jest jakąś demokracją, to jest tyrania.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#UE

  Przypomnijmy podstawową zasadę funkcjonowania tej bandy brukselskiej:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Orban

  Przymus otrzymywania zastrzyków dr. Mengele obowiązywał też w obozie koncetracjynym, warto to sobie uświadomić, akurat osiągnęliśmy ten stan. Głównym zadaniem zarządzających UE jest wymordowanie części ludności, szczególnie tej nie zobowiązanej do produkcji, starszych, Stąd bierze się ta niebywała troska organizatorów plandemii o osoby starsze.

  Ludy Europy nie potrzebują żadnego zarządu z organów UE, tylko MWF.

 6. Maya said

  Dr. Andreas Noack Graphene Razor Blades:

  https://rumble.com/vpy4rv-dr.-andreas-noack-graphene-razor-blades.html

  Niestety już tego naukowca „zlikwidowano”.

 7. Marek said

  https://www.rt.com/news/541900-mass-vaccination-covid-transmission/

  Pomyślne wprowadzenie szczepionek nie powstrzymało transmisji Covid, a nowe dane pokazują, że częstość występowania wirusa wzrasta u osób w pełni zakłutych, zgodnie z badaniem medycznym w The Lancet.

 8. Do Pana Marka i podobnie myślących.

  Nie ma takiego wyrwirusa! Nawet, gdyby taki był, to nie spowodowałby żadnej choroby, bo żadne wyrwirusy tego nie robią! Nie ma też żadnej choroby „Covid”! Objawy z góry przegranej walki organizmów z zainjekowanymi docieleśnie lub w inny sposób truciznami nowej generacji, zwane objawami chorobowymi une nazywają właśnie covidem-srowidem.

 9. Jurek said

  re 8 Pan Marek
  tzn. że Covid jest tylko i wyłącznie sianem na patyku, przystawionym do baraniego łebka..
  Natomiast jest z nami prastary koronawirus i inne grypopodobne,
  Są prastare powikłania pogrypowe.

  Ale …. szpryca zawiera czynnik obniżający odporność, poprzez aktywowanie wiciowców.

  COŚ dr Zalewskiego to wiciowiec. Ładny bialutki wiciowiec.

  Duży odsetek populacji, a w szczególności młodzieży, ma swojego własnego naturalnego COSIA. Jest nim wiciowiec rzęsistek.

  To rzęsistek potrafi niszczyć białe krwinki ( odporność ) . Żywi się zaś czerwonymi krwinkami ( erytocytami ) stąd złośliwe anemie.

  Kolonia rzęsistków w osłabionym organizmie pożerając erytroyty, wiąże ich strzępy białymi witkami, tworząc skrzep. Ten kto widział na własne oczy skrzep, wie iż jest on białawy a nie rdzawo czerwony. Białawy od rzęsistka !

  Nie ma innej metody na powstanie skrzepu, jak opisane przeze mnie rzęsistki.

  Ivermektyna – przeciw pasożytniczy lek chemiczny dla zwierząt , jest skuteczny w powikłaniach grypowych, dlatego, że ubija rzęsistki. Za późno podana, nie pomoże przenigdy. Ivermektyna uznana została za najskuteczniejszy lek przeciwko covidowi. Przypadek ?

  Moje wnioski: osoby zaszprycowane jeśli chcą uniknąć zakrzepów i zrobić czubów w hoola, powinny zastosować kurację przeciwpasożytniczą ivermektyną, metronidazolem, jodem 3 x 20 kropli 5% lugola, zafundować wlewy dożylne z wit C i wodą utlenioną, zastosować zapper z elektrodami zakładanymi od nadgarstka do przedramienia ( tam rzęsistka łatwo dopaść, bo tam chętnie odpoczywa.

  Taką samą kurację polecam każdemu niezaszprycowanemu ale z grupy ryzyka złapania rzęsistka ( to choroba weneryczna ) lub osobom zrodzonym z tzw. nieczystych matek ( niemowlaki zarażane są przy porodzie.

  To są moje prywatne opinie. Zatem nie mogę zapodać linków do źródła.

  Natomiast hobbystycznie zajmuję się diagnostyką biorezonansem i widzę co siedzi w młodych ludziach. Rzęsistek daje bardzo wyraźny „sygnał” i urządzenie się nie myli. Każda matka z zdiagnozowanym rzęsistkiem lub chlamydią ma dzieciaka z zdiagnozowanym rzęsistkiem, Nie miałem innych kombinacji !

  Poza tym Rosjanka Lebiediewa, całe życie zdarła na badaniu rzęsistka. Napisała kilka książek … które kiedyś czytałem, zanim wybuchło. Czemu zatem nie skorzystać z jej doświadczeń?

  Jest jeszcze coś …. bodźce z zewnątrz aktywują rzęsistka. Tymi bodźcami może być wszystko 🙂 od pól elektromagnetycznych z Oriona ( z Betelgezy , która mocno zionie ) , ze zmienionego rezonasu Schumana, a może nawet z któregoś G. Standardem jest chemia w żywności.

  Dla przykładu wypomnę o przywrze. Jedna z jej form przetrwalnikowych, aktywuje się alkoholem izopropylowym, z którego porobiły się setki milionów spryskiwaczy do rąk w przedszkolach, szkołach, sklepach, lotniskach 🙂 Dla zdrowia. Izopropyl aktywuje też rzęsistka i wspólnika tego bandziora, chlamydię.

 10. Radoro said

  Witam, Panie Admin.
  Lubię czasem poczytać pańskie wstawki do wpisów czy komentarzy. Jak np. ta:
  „Polska się podporządkuje, a większość Polaków zaaprobuje.
  Admin”
  Ale może jakiś pomysł Pan ma?
  Bo na razie to widzę tu tylko „lożę szyderców”.
  Z tym że „oni” mają to gdzieś. I nic się pewnie nie zmieni. No może niedługo nie będzie można być szydercą…
  Pozdrawiam

 11. Marek said

  COŚ dr Zalewskiego to wiciowiec. Ładny bialutki wiciowiec.
  ===

  Z tego co zrozumiałem z przekazu dr Franca Zalewskiego, coś* jest strukturą żelazo-niklową, która rośnie, ale nie jest życiem biologicznym w tradycyjnym rozumieniu, tj zbudowanym z białek.

 12. Peryskop said

  Wolne Tematy

  73 Kontra said
  2021-12-02 (Czwartek) @ 18:31:56
  Austrian Chancellor Schallenberg stepping down
  2 Dec, 2021 16:56
  kowidowy zamordysta austriacki premier Aleksander Schallenberg wyrzucony z rządu już po 2 miesiącach
  teraz czas na morawieckiego
  https://www.rt.com/news/542030-austria-chancellor-schallenberg-kurz-resign/

  ===

  Dlatego Schallenberg wypadł z gry, bo policja i wojsko dały mu cynk, że nie wezmą udziału w realizacji jego planów przymusowych szprycowań wiosną 2020.

 13. NICK said

  Parafrazując „michnika”.
  Odwalcie się od wirusów!

  Hm.
  Parafraza nieadekwatna raczej.
  Może jednak pozostać?

  General był matrioszką.
  Ziemianie snują plany.
  Naturalne.
  Jedni na miesiąc-najubożsi.
  Inni na wieki-najbardziej bogaci.
  Ech.

  Niewielu zauważa Wielki Dar.
  Stworzenia.
  I istnienia.

 14. Peryskop said

  Winno być – wiosną 2022.

 15. Marek said

  Hulajdusznik,
  nie będę się z Panem szarpał, bo i po co.
  Zapytam tylko, czy grypa jest chorobą, na którą można zachorować?

  Proszę nie ciskać gromami, bo ja nie przyjąłem preparatu i nie zamierzam.

 16. Marek said

  Dla wierzących o mocniejszych nerwach:
  https://www.bitchute.com/video/rUInWSeuvyFv/

 17. Marucha said

  Re 10:
  Cóż można zrobić, jeśli przeciw nam jest 90% społeczeństwa?

 18. Boydar said

  Jak to co, zlikwidować ! Albo cierpliwie poczekać 🙂

 19. wanderer said

  Przeczekac.

 20. GonDar said

  Ad. Jurek
  Pan Boydar kiedyś wspomniał, że nie chodzi o wirusa a o bakterię. I to może mieć sens porównując to z Pana opinią.

 21. Boydar said

  Ja tylko cytowałem, kogoś kto taką tezę zasadnie przedstawił, ale już nie pamiętam źródła.

  Że to jednak nie wirus przekonuje mnie wskazany fakt, że jak ktoś ma zawirusowany jeden organ to nie ma zawirusowanego drugiego. A ten cały covid skacze nie tylko między organami ale też między gatunkami. Atakuje też pepsi colę i olej silnikowy. Więc stawiam na bakterię, grzyby albo właśnie jakiegoś wiciowca czy innego nicienia, nie znam się.

 22. Ad 15:

  Panie Marku, czytam przeróżne informacje, wyciągam wnioski, kierując się własnym rozumem w oparciu o posiadaną wiedzę. Pierwsze pytanie zawsze jest takie: Kto korzysta? A ta cała farmacja to przecież gruby szwindel i wiadomo powszechnie w czyich parchatych łapskach siedzi. Toć, gdyby leczyli, to nie mieliby klientów. A, że teraz aż tylu klientów ym nie trza, bo przyszedł rozkaz z matecznika o „depopulacji”, to mamy to, co mamy – masowe ludobójstwo, grabież resztek ludzkiego majątku i wsadzenie głęboko w parchatą dupę wszelkich praw, nawet tych przez unych przedtem przeforsowanych. Bezprawie dziś prawem.

  A moje pojęcie tzw. grypy sprowadza się do tego, że jest to zespół objawów zdrowienia organizmu, a nie choroba. I, żeby nie było – nie ja to wymyśliłem. Nagłe zmiany pogodowe przy odrobinie nieuwagi ze strony człowieka, powodują wyziębianie organizmu, który broni się, podwyższając temperaturę ciała. Prawdopodobnie wskutek wyziębiania obumierają jakieś komórki czy tkanki w przyśpieszonym tempie, zaatakowane przez pasożyty, czyli pleśnie, grzyby i takie tam. Te martwe komórki są trawione przez bakterie i wydalane hurtem na zewnątrz, stąd kaszel, katar itp., itd.
  A wyrwirusy to są fragmenty pozostałe po strawieniu przez bakterie tych właśnie martwych komórek. Wyrwirusy to odpad, a nie żywe istoty zdolne do prokreacji, mutacji, czy takich tam rzeczy. Powtarzam, przyczyną choroby zwanej grypą jest z reguły przeziębienie organizmu, a choroba jako taka to w rzeczywistości objawy czyszczenia organizmu z martwych śmieci. Problemy ze zdrowieniem zaczynają się najczęściej wtedy, gdy ingerują konowały i zalecają trucizny pod nazwą leków. Zioła i tylko zioła plus pierzyna, gorąca kąpiel itp. Nasze babcie, ich babcie i babcie tamtych babć zawszeć wiedziały, co robić i dlatego nazywano ich wiedźmami. Bo miały wiedzę.

 23. A z tymi wyrwirusami to jest tak, że jak do tej pory jeszcze nikt żadnego nie tylko na własne oczy, ale nawet pod mikroskopem nie widział! Nikt nie wyizolował żadnego wyrwirusa, spełniając postulaty Kocha. Wyobraźcie sobie teraz tych srających po krzakach w naszym ludzkim lesie… Wyszkolune przeze unych nałukofcy (za kasiorrę, a jakże!) „analizują” wykidane przeze tych posrańców odchody i nie wiadomo jakim sposobem, ale „wiedzą”, że ten w leszczynie, dajmy na to, jest po Srulu, ten w paprociach po Mośćku, a ten na wrzosowisku po Jicku. Niektóre łuczone po półtora roku przypomnieli sobie o mikroskopach i badają trutki, nazwane dla niepoznaki szczepionkami i znajdują tam różny syf, chuj wie, do czego przeznaczony, lecz nikt nie znalazł tam żadnych wirusów, które, jak to w szczepionkowych deklaracjach zawszeć bywało, powinny były się tam znajdować.

  Prawda ma tę przewagę nad kłamstwem, że nie trzeba pamiętać, co się mówiło. Une kłamią nawet wtedy, gdy mówią „prawdę”, więc walczą, i to dość skutecznie, z ludzką pamięcią – propaganda, jeszcze raz propaganda oraz fluor. Pewnie, że to nie cały ychni repertuar, jest tego znacznie więcej.

 24. Lily said

  Re 2;Cypisek
  Von der Leyen Coad of Arm.
  Co maja w srodku Coadu of Arm?.

 25. revers said

  No juz judeogermania z byla kanclerz i nowym kanclerkiem o to postaraja sie

  .https://i.postimg.cc/mZ3MJYZH/judeogermancoofshit.jpg

  juz nawet w szkolach dyskryminuje sie dzieci i dzieli na zaszczepionych i niezaszczepionych,

  Tych ostanich uwaza sie za NAZI, jak by bylo malo nazistow z CEO IG Farben, wlascicieli Obozow KL, dzisiaj wlascicieli Biotechow i Monsantow.

 26. Monsanto należy do IG Farben

  ad. 25, Revers

  a dokładnie do Baywer AG, jednego z byłych członków IG Farben.

  Nie pierwszy to raz IG Farben odgrywa kluczową rolę:

  https://www.rodaknet.com/ksiazka_nazistowskie-korzenie-ue.pdf

  Jednym z ważniejszych celów II. Wojny, było przejęcie pełniej kontorli przez MWF nad kompleksem IG Farben

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  jak wiadomo wojna zakończyła się pełnym sukcesem.

 27. revers said

  re26,

  a nie nalezy do xazarii Rotszyldow?, bo to Rotszyldzi wykreowali w ramach Kabaly i IMF, WB i praktyznie rzadza swiatem i zasobanmi ziemskimi, od C02 w stratosferze po wode na Bajkale i w Amazoni.

  W Polsce juz nie ma od 3 grudnia b.r. podatku od nieruchomosci, jest a to podatek kastralny.

  Koscinski z NB za to mysli jak zdlawic inflacje, bedzie mniejsza podaz piniazka lub nowe podatki od zycia bez podatku kastralnego..

 28. Andzia said

  re” 26
  Monsanto to podmiot zależny Bayera AG (producenta chemikaliów i leków). Bayer kupił Monsanto na podstawie oferty z 2016r. W tym roku dwie kancelarie prawnicze wytoczyły w imieniu akcjonariuszy pozwy przeciwko Bayerowi, że nabywając Monsanto nie uprzedził ich o amerykańskich procesach związanych z negatywnymi skutkami glifosatu. Ceny ich akcji w związku z tym znacznie spadły. W Polsce mają stronę „bezpiecznego” flagowego produktu: https://www.roundup.pl/ organizują tu ponadto akcje zbierania śmieci (jak na okupowane terytorium wzamian przystało)
  IG Fabren zlikwidowano w 2012r., W sumie jak zwał tak zwał.

 29. Andzia said

  re:27
  Jest nadal podatek od nieruchomości. Podatki i opłaty lokalne są regulowane ustawą i nie słyszałam, żeby taki projekt trafił do sejmu.
  Myślę, że rwetes medialny z tym katastratem robią właściciele wielu mieszkań i kamienicznicy. Przeważającej większości tubylców to nie dotyczy.

 30. Voodoosch said

  Mysle, ze uja beda przymusowe ale zobaczymy.
  W UK nagonka na Boosterowanie. Boris sie juz z boosterowal 3 strzalem (z sola). W gazetach i w TV juz tylko: Z BOOSTERUJ SIE JUZ DZIS, TRZECI BOOSTER LEPSZY NIZ DRUGI, WYKONCZMY WIRUSA BOOSTEREM.
  Bardzo mnie niepokoi, ze calkowicie zostawili wrednych antyszczepow. Przestali do mnie pisac juz ze 3 miesiace temu, ze eliksir szczescia czeka na mnie gotowy do wstrzykniecia. Nikt mi nie robi zadnej segregacji…nigdzie. Nawet jak gdzies wymagaja testow, to te sa za darmo z apteki i robi je sie w domu. Do tego tych testow sie nigdzie nie wysyla, tylko na stronie w necie sie zaznacza czy wyszedl pozytywny czy negatywny. Bardzo ufni sa, czyz nie?
  Dlatego tak czekam co sie wydarzy, bo ze sie wydarzy to jestem pewien.

 31. UZA said

  „Cóż można zrobić, jeśli przeciw nam jest 90% społeczeństwa?”

  Chciałam napisać, że aż tak źle nie jest. Kiedy jednak ustaliłam, że ludność w wieku przedprodukcyjnym ( czyli dzieciaki i młodzież szkolna) to u nas +-20 %, a w moim mieście poziom wyszczepienia mieszkańców dochodzi do 70 %, wyglądałoby na to, że świadomych dorosłych jest tu zaledwie 10 % … No cóż, chapeau bas , Panie Adminie…

 32. Habar z IG Farben

  Chemik żydowskiego pochodzenia Fritz Jakob Haber był w czasach I. Wojny odpowiedzilany za rozwój i zastosowanie gazów bojowych, zastosowanie gazu przyniosło wiele ofiar. Jego byli pracownicy opatentowali już w 1920. roku środek do likiwidacji szkodników „Zyklon”, który dopiero w werscji B miał być zastosowany do likwidacji ludzi żydowskiego pochodzenia w komorach gazowych, miało to znowu „przynieść wiele ofiar”.

  Ad. 27, Revers „a nie nalezy do xazarii Rotszyldow?”, myślę że tak, po II: Wojnie na pewno.

  Ad. 28, Andzia, Dalej o truciznach:
  „Ceny ich akcji w związku z tym znacznie spadły”, także operacje wielkich koncernów są niekiedy niezbyt racjonalne, ale z reguły mają na to wpływ siły reprezenowane przez jakieś kręgi akcjonariuszy lub finansowe, które realizują swoją strategię. Bayer miał już dosyć start z tytułu odszkodowań za Gyphosat. Pomimo tego, że jego działanie rakowe jest od lat dobrze znane, EU przedłużyło jego użytkowanie do 2022. roku, co jest niewątpliwym sukcesem lobby firmy Bayer, w tym jego polityków. Wielu polskich rolników jest zachwycone takimi produktami jak Roundup.

 33. wanderer said

  „Bardzo mnie niepokoi, ze calkowicie zostawili wrednych antyszczepow. Przestali do mnie pisac juz ze 3 miesiace temu, ze eliksir szczescia czeka na mnie gotowy do wstrzykniecia. Nikt mi nie robi zadnej segregacji…nigdzie. Nawet jak gdzies wymagaja testow, to te sa za darmo z apteki i robi je sie w domu.”

  Panie Voodoosch, ja na poczatku roku zadzwonilem na podany na zaproszeniu nr telefonu i wyjasnilem, ze nie zamierzam partycypowac w eksperymencie medycznym jak rowniez moja zona i dzieci. Mila pani poinformowala ze gdybym zmienil zdanie to prosze zadzwonic ponownie i umowic ewentualny termin.
  Od tego czasu mam calkowity spokoj.

  ———

  Oni wiedza, ze maja przed soba bardzo zdecydowanych i twardych osobnikow. Dodatkowe zawirowania i rozruchy sa im niepotrzebne i nie na reke. Jak to gdzies zauwazylem na zdjeciu z podpisem, ze „zaszczepily sie barany a pozostaly same wilki”. Dlatego nic nam nie robia i nic nie zrobia.

  Oni juz zdaja sobie sprawe ze przelicytowali, a ruszenie nas tylko przyspieszy ich nieunikniony upadek.

  Pan Bog jest z nami, Panie Voodoosch.

  Pozdrawiam serdecznie.

 34. revers said

  Do tego piszą otwarcie szefowa uni kapo obozowych Ula van Leyen, likwiduje Noryberskie kody z roku 1949 roku, czyli wracamy do lat wspaniałego rozwoju III Rzeszy europejskiej z lat 1933 1945 z krótka przerwa na przewartościowania 1945 – 1949 i 1949 – 1989, a po upadku muru berlińskiego apiat od nowa, wiederholung.

  https://thepostmillennial.com/eu-chief-nuremberg-code

 35. „GG” byłoby też dla pani van der Leyen jeszcze ładniej

  Ad 34, Revers
  Zamiast szyldu „PL” mielibyśmy na aucie szyld krainy „GG” od Generalna Gubernia. Z jakąż łatwością przejdzie aparat UE do zbrodni, także pomimo Kodeksu Norymberskiego 1947, ten kodeks określa zasady moralne, czy można od aparau UE oczekiwać jakiejkolwiek moralność ?

  Ta pani van der Leyen na różnych stanowiskach w RFN dowiodła, że się do niczego nie nadaje, czy potrzeba lepszej referencji dla stanowiska głównego komisarza UE ? Mnie przypomniało to wystawienie na prezydenta w Wolnej Polsce równie kompetentnego „Bolka” nazywanego też miłośnie przez niektórych Kukuńkiem.

 36. Vis said

  ,,Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, powiedziała, że ​​jedna trzecia ze 450-milionowej populacji Europy nie została zaszczepiona i jej zdaniem „właściwe” jest omówienie tej kwestii”

  Może dziadek czy pradziadek naszej Urszulki omawiał ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej w Wannsee w 42 roku?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: