Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Dlaczego Chrześcijanie muszą przygotować się na Metaverse?

Posted by Marucha w dniu 2021-12-03 (Piątek)

Technologiczni oligarchowie są w pełni zaangażowani w „Metaverse” ​​jako nowy system zniewolenia i kontroli ludzi. Metaverse to wciągający wirtualny świat, w którym ludzie będą pracować, bawić się i po prostu istnieć. Teoria mówi, że wystarczy założyć wirtualne okulary aby wymknąć się do wirtualnej „rzeczywistości”, gdzie będzie można spędzić cały swój czas.

Mark Zuckerberg jest tak zainwestowany [zafascynowany? – admin] urzeczywistnieniem tej wizji, że zmienił nazwę firmy macierzystej Facebooka na „Meta” i radykalnie zmienił całą misję swojej firmy.

Dyrektor generalny Disneya nazwał ten ruch „przyszłością” i pieje z zachwytu na myśl, że nasze dzieci będą podłączane do „rzeczywistości” Disneya o każdej porze dnia 24/7.

Szatańskie elity globalistów wyobrażają sobie przyszłość, w której wszyscy jesteśmy podłączeni do ich Matrycy [matrix], którą będą kontrolować przez cały dzień. Kiedy tak się dzieje, będą w stanie kontrolować nasze umysły jeszcze bardziej niż robią to dzisiaj dzięki socjotechnice, która ma miejsce na naszych kanałach informacyjnych i na naszych ekranach telewizyjnych. To oni ustalą w przyszłości, czym jest „rzeczywistość”!

To wszystko jest częścią ich znacznie większej wizji TRANSHUMANIZMU. Podczas gdy wszyscy będziemy rozproszeni i wciągnięci w ich wirtualny świat przez całe dnie, oni będą ciężko pracować w prawdziwym świecie, aby wznieść się poza ludzkość i stać się „bogami”. Oczywiście poniosą porażkę, ale to nie znaczy, że nie zrobią wszystkiego, co w ich mocy, aby zniewolić nasze umysły na ile będzie to możliwe.

Z tym wszystkim my chrześcijanie musimy się mierzyć już teraz, aby umieć się przed tym bronić, gdy te wirtualne światy zaczną się pojawiać.

Musimy za wszelką cenę chronić nasze dzieci przed tym wirtualnym światem wroga. Musimy zbudować nasze własne równoległe wirtualne światy, wykorzystując technologię na chwałę Bożą. Musimy przygotować się do wysłania wirtualnych misjonarzy do wrogich światów, aby szerzyć Ewangelię i Prawdę Słowa Bożego.

Nie wolno nam się bać tej nowej technologii, wręcz przeciwnie musimy ją wcześnie poznać i zrozumieć, abyśmy mogli zdobyć wczesny przyczółek dla naszego Pana Jezusa.

Głupotą byłoby to po prostu zignorować. To się dzieje. Może nie dzisiaj, może nie jutro, ale na pewno w niedalekiej przyszłości. Już wkrótce zobaczymy, nasze dzieci i wnuki interesujące się tymi wirtualnymi światami, a o to właśnie chodzi „globalnym elitom”, Chcą naszych dzieci! To nie jest nowość. Metaverse to tylko ich najnowsza iteracja i sposób, aby osiągnąć swój plan na kontrolę naszego umysłu.

Dlatego musimy być przygotowani, by oferować oddające cześć Panu Bogu alternatywy. Musimy odpowiedzieć na wezwanie, by wkroczyć na terytorium wroga i rozpocząć wirtualną krucjatę na metawersach Facebooka, Google, Disneya i wszystkich innych, którzy wejdą na arenę.

Bóg z jakiegoś powodu pozwala, aby ta technologia powstała za naszego życia. Musimy jej się nauczyć aby opracować odpowiednią strategie, która przyniesie chwałę Imienia naszego Pana Jezusa i przybliży nam Jego Królestwo.

Źródło:
>https://news.gab.com/2021/11/15/why-christians-must-prepare-for-the-metaverse/

👉 WESPRZYJ PRODUKCJĘ FILMU DOKUMENTALNEGO „UKRYTY SKARB KOŚCIOŁA” 🎥 🔴 ​https://trudnobyckatolikiem.pl/wesprzy-nas/ 👉 WESPRZYJ NASZ KANAŁ! 👍 🔴 https://www.youtube.com/channel/UCSBbMg_SawKu2Fz3RzTtd2A/join 👉 WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJĘ! ♥️ 🔴 https://trudnobyckatolikiem.pl/fundacja-sensus-fidei/

https://trudnobyckatolikiem.pl

Komentarzy 14 do “Dlaczego Chrześcijanie muszą przygotować się na Metaverse?”

 1. Zuckerberger i jego wyszkolenie

  „Mark Zuckerberg jest tak zainwestowany [zafascynowany? – admin] ”

  Zuckerberger został przygotowany do swej roli przez szkołę liderów WEF, której absolwentami są takie postacie liderów jak wielcy macherzy, także w operacji „Pandemia” Macron, (Bill) Kill Gates, A. Merkel.

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/10/30/wef-lista-czlonkow-tzw-young-global-leaders/

  Jego zachwyt dla „Metaverse” łatwo pojąć, jest to w końcu jeden z elementów „Great Reset” opracowanego przez WEF, w którym jego firma powinna zostać zaangażopwana.

 2. wanderer said

  To jest ostatnie juz przeobrazenie tej firmy i poczatek jej konca
  Beda ludzie ktorzy beda sie tym fascynowac ale bedzie ich niewielu.

  Zuckerberg zostanie golodupcem. Zwyklym szczylem takim jaki byl na poczatku.
  Taki bedzie jego koniec.

 3. UZA said

  „Nie wolno nam się bać tej nowej technologii, wręcz przeciwnie musimy ją wcześnie poznać i zrozumieć, abyśmy mogli zdobyć wczesny przyczółek dla naszego Pana Jezusa.”

  Pozwolę sobie być innego zdania. To prawda, że Pan Bóg potrafi wyprowadzić dobro nawet ze zła, ale my ludzie tego nie potrafimy i nie ma co marzyć o wykorzystaniu na chwałę Bożą diabelskich wynalazków, stworzonych dla zniewolenia i potępienia człowieka . Naszą domeną powinno być normalne życie w realnym świecie.

  Wiek XX ( a zwłaszcza jego II połowa) był pełen szalonych eksperymentów, mających na celu wykorzystanie różnych mód i wynalazków na rzecz zbawienia – „chrześcijański rock”, religijne audycje i programy telewizyjne, msze dziecięce i młodzieżowe z gitarami i tanecznymi podrygami, wymyślne ornaty etc. I co to dało ? Ile dusz w ten sposób ocalono ?

 4. Boydar said

  „… musimy za wszelką cenę chronić nasze dzieci przed tym wirtualnym światem wroga …”
  vs.

  „… musimy zbudować nasze własne równoległe wirtualne światy …”

  Najpierw przypomniałem sobie co mawiał taki jeden żyd z Chełma, nawiasem mówiąc swego czasu mój zwierzchnik – „szklana z rana jak śmietana”, na szczęście już nie żyje, zapił się na śmierć.

  A potem zapytałem wujka Googla –

  I już więcej pytań nie mam, Wysoki Sądzie

  (na zdjęciu mamy obywatela Torbę; nawet podobny, do torby)

 5. Wywrotowiec said

  Sa dane,ze ten szczyl i golodupiec to wnuk Rockefellera ,wiec nie zostanie z niczym.Od poczatku gdy wystartowal FB i tak go oglaszali genialnym studentem ,ktory stworzyl FB mialem swoje teorie,ze to tylko slup.
  Slup i nic wiecej.

 6. A mnie się wydaje, że idea przystosowania się poprzez stworzenie innego matrixa tylko religijnego, żeby walczyć z matrixem szatańskim sama w sobie jest szatańska. Można wzmacniać życie realne, angażować się coraz bardziej w prawdziwym życiu, obowiązkach, pracy… a nie zanurzać się w ten matrix kontroli umysłu, żeby z nim walczyć.
  Najlepszą odpowiedzią na tę patologię to olać to.Uczyć nowe pokolenie religijnego spędzania czasu w Metawerse to zgoda na oderwanie od rzeczywistości, to przyjęcie patologicznych warunków psychopatów, którzy tworzą Metaverse. Po prostu trzeba uświadamiać, by ludzie tam nie wchodzili a i tak pewnie większość nie posłucha i zmarnuje życie na przebywanie w wirtualnej rzeczywistości, póki nie poprosi o eutanazję po wielu latach, ze względu na zniszczone do cna nieróbstwem ciało, które z pewnością w końcu odmówi w realu nie matrixie posłuszeństwa. Serce nie wytrzyma wstania z kanapy po miesiącach czy latach takiego matrixowego życia, nie mówiąc o kręgosłupie i innych narządach. Ludzie trwający w tym będą nie tylko intelektualnie i duchowo żywymi trupami. Bo jeśli są plany odcięcia ludzi od rzeczywistości, gdzie dzieci jak to jest napisane, będą miały świat Disneya 24/7 to kiedy będą chodzić do szkoły? Kiedy uczyć pracy? Kiedy sprzątać w pokoju i rozmawiać z rodzicami? Tego ma nie być. Przyjecie tego matrixa za dobrą monetę jest zgubą. I kretynizmem jest pisanie czy mówienie, że trzeba w to wejść, żeby ewangelizować, Ktoś stracił rozum? Może sakramenty zanosić do tego matrixa, żeby się można było tam wyspowiadać?

  Tak samo argumentowano, że trzeba wejść do Unii Europejskiej, żeby ją nawracać. Skończyło się na tym, że to Unia nawraca nas. Ta sama demoniczna argumentacja mówiła, że trzeba ryt Mszy Świętej zbliżyć do protestantów, żeby ich zachęcić i działać ku jedności. Ale to nie nawróciło protestantów, tylko zniszczyło Mszę Świętą i doktrynę Kościoła. Jak się wchodzi w zło, żeby „nawracać” z reguły zło nawraca nas.
  Więc uważam pomysł „nie bania się nowej technologii” i „robienia przyczółku dla Pana Jezusa” po prostu obłędnym i może z nieświadomości, bełkotem. Taki sprytny sposób by zakosztować owocu poznania, by wejść w coś, co z pewnością oderwie od normalnego życia. Co to za rodzaj misjonarstwa, odlatywać w matrix po to, żeby w nim kogoś „nawracać”? Nawrócenie jest sprawą realną i musi człowiek najpierw trwać w realu, żeby wybrać realnie Chrystusa. Tego się nie robi w matrixie. Aż się dziwię, że portal „jak trudno być katolikiem” wypowiada takie niedorzeczności. Kolejny etap już wprowadzonego telewizyjnego uczestniczenia w Mszach Świętych jak w twardym lockdownie, ma się skończyć całkowicie przeniesieniem do Metaverse życia religijnego i to proponuje katolicki portal? Niedorzeczne.

  Jedyne wyjście to po prostu w to nie wchodzić i już. Bo to uzależnienie i związanie psychiczne które potem będzie trzeba realnie leczyć w psychiatryku, jakby nie było mało dzieciaków uzależnionych od gier i komórek. Tego Cukiergórę należałoby osądzić jak zbrodniarza a nie wchodzić na jego poziom tylko dlatego, że jest bogaty i trzęsie całym światem. Potraktować jak należy a nie wchodzić na jego pole, tam gdzie on rządzi, gdzie on sobie życzy i markować walkę – na jego warunkach, czyli z góry samego siebie skazywać na przegraną.
  Nie rozumiem toku myślenia zaprezentowanego w tym artykule, dla mnie jest on absurdalny.

 7. Tego nie wymyśliła redakcja Trudno być katolikiem, na szczęście, teraz doczytałam. Ale cytowanie tych bzdur przynosi ujmę redakcji, która bez żadnego komentarza przedrukowała tekst, czyli się z nim zgadza.
  Równie dobrze pomysł taki może być akcją złych ludzi, którzy nie przekonają katolików do wejścia w ten wirtualny świat, chyba, że się ich połechce i pokomplementuje, że wchodząc w to będą bardziej zaangażowani w zbawianie świata. Wtedy pyszałkowatość co niektórych, sprawi że pójdą w to i tam stracą duszę, zniszczą siebie, i oczywiście wskórają dokładnie to samo, co dziewica głosząca piękno cnoty w burdelu. W końcu ktoś jej przemówi do uczuć, że nic nie rozumie, i żeby pouczać musi się do innych kobiet upodobnić i przeżyć to samo co one, żeby je lepiej zrozumieć. W ten sposób burdel zyska kolejną prostytutkę. Do tego się sprowadzają takie pomysły i o to chodzi komuś, kto napisał ten artykuł. Intencji redakcji Trudno być katolikiem przeniknąć nie sposób, ale to przynajmniej wielka naiwność

 8. I sam tytuł jest kretyński. Chrześcijanie niczego nie muszą. Mogą, są wolnymi ludźmi. Nie muszą się przygotować na Metaverse. Mogą to olać z góry, czego autor tego artykułu nie wziął pod uwagę, bo nimi po prostu manipuluje. To ktoś uważa, że chrześcijanin to musi. A chrześcijanin musi trwać w wierze Kościoła, w sakramentach i wykonywać obowiązki stanu i wiary. Musi wypełniać przykazania. Nic więcej nie musi.

 9. Marucha said

  Re 8
  Może nie muszą, ale dobrze jest wiedzieć, co nam szykują.

 10. I*** said

  (4) Śliczna fotka – Andrew Torba jak malowanie! :)))

  Był w Polsce, a jakże, a nawet pochwalił Sakiewicza za założenie platformy Albicla…

 11. Greg said

  META czyli Wirtualny NOWY Porządek Świata.
  Od 4:10 konkrety.

  .https://www.youtube.com/watch?v=ZkOkzCORhFo

  Polecam też inne na kanale – Już Czas

 12. Wanderer said

  Ewelina Anna, zgadzam sie z Pania. Chrzescijanin nic nie musi. To po pierwsze. Po drugie probowanie tego gowna to jak probowanie gier komputerowych czy narkotykow. Po co wogole to robic. Czyz nie lepiej jest delektowac sie rzeczywistoscia, chocby pieknym niebem i chwalic Boga podziwiac ze takie piekne rzeczy stworzyl?

  Ludzie sie pogubili i w swojej pustce i glupocie nie wiedza czym sie zajmowac w czym szukac ukojenia czy rozladowania stresu i siegaja po nie stworzone rzeczy. A to tylko poglebia ich pustke i zgube.
  A rozwiazanie jest w zasiegu reki. Wziac rozaniec do reki i isc sie przejsc po polach, szukac piekna w malych rzeczach, zadrzec glowe do gory, poogladac barwy nieba i pomyslec o Tym kto to wszystko doskonale stworzyl. A wtedy Bog znow pomoze odzyskac harmonie i spokoj.

  I po co ludziom jakies chore syntetyki?

 13. Boydar said

  Jeszcze do mojego (4) i „światów wirtualnych”

  Musi się niektórym ekipom nieźle pod dupą smażyć, zaczynają się nawzajem zagryzać, jak szczury na patelni.

  A Putin tylko kręci kurkiem 🙂

 14. Greg said

  Dewolucja przez technologię Meta, Metaverse upadek ludzkości.

  .https://www.youtube.com/watch?v=c_fRezochLg

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: