Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Dziwne powiązania z Big Pharma

Posted by Marucha w dniu 2021-12-03 (Piątek)

Ani nie wisi, ani nie siedzi

Szanowni Państwo,

Przekazujemy istotne z punktu widzenia niezawisłości medycznej, a właściwie jej braku, informacje.

Konflikt Interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

Przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) wystosowali APEL do rządu i Prezydenta RP w sprawie przyśpieszenia wyszczepienia Polaków oraz o ignorowanie głosów naukowców wypowiadających wątpliwości co do bezpieczeństwa, skuteczności i zasadności podania preparatu genetycznego (tzw. szczepienia przeciw COVID-19).

Link do apelu ZGPTELCZ:
>http://www.pteilchz.org.pl/wp-content/uploads/2020/12/Apel-i-list-otwarty-ZG-PTEiLChZ.pdf

Poniżej informacje dot. KONFLIKTU INTERESÓW członków Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

Prof. dr hab. Robert Flisiak – prezes – konsultacje i fundusze na badania od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche

Prof. dr hab. Krzysztof Tomasiewicz – wiceprezes – konsultacje od AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Michał Garlicki – konsultacje od AbbVie, Bristol‐Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od Amgen, Janssen i Pfizer.

Prof. dr hab. Waldemar Halota – konsultacje od AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche

Prof. dr hab. Anna Piekarska – konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer.

Dr hab. Jerzy Jaroszewicz – konsultacje od AbbVie, Gilead i Roche i jest rzecznikiem dla AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS

Dr hab. Dorota Zarębska-Michaluk – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck.

Apelujemy do przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny PolskiegoTowarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) o nieuprawianie kryptoreklamy wadliwie przebadanych preparatów genetycznych.

Źródło: J Gastroenterol Hepatol . 2020 Jul;35(7):1238-1246
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936

Real‐world experience with Grazoprevir/Elbasvir in the treatment of previously “difficult to treat” patients infected with hepatitis C virus genotype 1 and 4
First published: 16 November 2019
>https://doi.org/10.1111/jgh.14936

Citations: 3

Declaration of conflict of interest: Dorota Zarębska‐Michaluk and Krzysztof Simon received consultancy and sponsored lectures from AbbVie, Gilead, and Merck. Jerzy Jaroszewicz received consultancy from AbbVie, Gilead, and Roche and is a speaker for AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead, and PRO.MED. CS. Krzysztof Simon received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck, Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly, and Bayer and also acquired research funding from AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer. Krzysztof Tomasiewicz received consultancy from AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche and research funding from AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, and Roche. Aleksander Garlicki received consultancy from AbbVie, Bristol‐Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, and Sanofi Pasteur and research funding from Amgen, Janssen, and Pfizer. Ewa Janczewska received consultancy from AbbVie, Gilead and research funding from AbbVie, Allergan, Gilead, Janssen, Merck, and Roche. Dorota Dybowska received sponsored lecture from Roche. Waldemar Halota received consultancy from AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche and also acquired research funding from AbbVie, Gilead, and Roche. Małgorzata Pawłowska received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck, and Roche and acquired research funding from AbbVie, Gilead, and Roche. Włodzimierz Mazur received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck and research funding from AbbVie, Gilead, and Janssen. Agnieszka Czauż‐Andrzejuk received research funding from AbbVie and Merck. Hanna Berak received consultancy from Gilead and sponsored lectures from Abbvie, Gilead, and MSD. Łukasz Socha received consultancy from BMS. Jakub Klapaczyński received sponsored lectures from Gilead. Anna Piekarska received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck, and Roche. Olga Tronina received consultancy from AbbVie. Robert Flisiak received consultancy and research funding from AbbVie, Gilead, Merck, and Roche. Teresa Belica‐Wdowik received consultancy from Gilead and research funding and consultancy from AbbVie. Olga Tronina received consultancy from AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek‐Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska‐Warzecha, and Łukasz Laurans declare no conflict of interest.

Tak się też dziwnie składa, że doradcami medycznymi rządu warszawskiego, podobnie jak p. premiera Dudy są dwuetatowcy: Konsultant Krajowy w Dziedzinie Medycyny Rodzinnej p. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz – Migas, od 29 maja 2020 roku bierze forsę od AstraZeneca. Prof. Jacek Wysocki bierze forsę od Pfizera. „Konsultant” Naczelnej Izby Lekarskiej, skompromitowany w akcji odra i grypa. dr Paweł Grzesiowski bierze forsę od firmy Pfizer.

Rada Medyczna d/s Covid -19 składa się m.in. z; prof. Horbana [finansowany przez Janssena], prof. Simona [finansowany przez Pfizera], prof. Flisiaka [bierze forsę od Janssena, firmy Gilead], Mastalerz -Migas [bierze forsę od AstraZeneka], Wysockiego [bierze forsę zarówno od Pfizera jak i AstraZeneka], Pryć, Tomasza Laskusa [wynagradzany z fundacji finansowanej przez Janssena], Magdaleny Marczyńskiej [z fundacji finansowanej przez Janssena], prof.Bartosza Łoża [bierze forsę od Pfizera], Miłosza Parczewskiego [bierze forsę od Janssena], Małgorzaty Pawłowskiej [bierze forsę od Janssena], Krzysztofa Tomasiewicza [bierze forsę od Jassena].

Tak więc z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, nie można powiedzieć kogo wyżej wymienieni reprezentują, chociaż pracują na etatach opłacanych przez polskiego podatnika. Nie można także powiedzieć, kto podejmuje decyzje: tzw. rząd warszawski czy owi dwuetatowcy!

Brał pieniądze od Pfizera pełnymi garściami przez całe lata, a dziś ma czelność nazywać oszołomami tych, którzy mówią prawdę na temat szczepionek, bo nie dali zrobić z siebie alfonsów do wynajęcia, tak jak on.

Kolejny komiwojażer szczepionek Pfizera, który brał już wcześniej pieniądze od tej szemranej firmy, a dziś ten handlarz tandetą, na zlecenie swojego niedawnego właściciela, wcielił się w rolę autorytetu moralnego, ponownie zachwalającego, nadal niesprawdzony produkt swego właściciela, któremu się wysługuje.

Jak więc widzimy wszyscy ci lekarze, robiący obecnie w charakterze tzw. ,,ekspertów” rządowych w temacie wirusa Saars Cov2 i apelujący do Polaków, aby ci nie słuchali opinii żadnych innych lekarzy specjalistów, w tym wirusologów, niezależnych od władzy i wpływów koncernów farmaceutycznych, poza nimi samymi, i poddali się masowo szczepieniu, preparatem medycznym, który w ogóle do dnia dzisiejszego, nie został przebadany i nie ma żadnej gwarancji ze strony jego producenta, co do jego bezpieczeństwa, który został zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej za wszelkie ewentualne niepożądane skutki swojej szczepionki, z zejściami śmiertelnymi włącznie.

Wszyscy ci eksperci, którzy wystosowali ten apel, okazuje się, że od lat siedzą i to głęboko w kieszeniach koncernów farmaceutycznych, o czym rzecz jasna w tym apelu do Polaków, nie zająknęli się nawet jednym słowem, co stanowi konflikt interesów całkowicie sprzeczny z obowiązującym w Polsce prawem, a tym samym świadomie wprowadzający Polaków nie tyle w błąd, co po prostu ich okłamujący.

Wspomóż naszą walkę o wolność, poprze wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy:
04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

————————————————————————

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID. Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: covid@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527, 222668618

Informujemy, iż porada prawna udzielana jest każdemu klientowi bezpłatnie.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
1DDWSXuAgp6FZVaoHKtHmwuesnxqHZXe27

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Źródło:
>https://kresywekrwi.blogspot.com/2021/01/w-kieszeni-koncernow-farmaceutycznych.html?m=1&fbclid=IwAR1zeML2xwKdu3dTG23F7OWl0RC7NVg853UfQjP9WpwBtO6XkbHXzADNJ2k

https://legaartis.pl/

Komentarzy 7 do “Dziwne powiązania z Big Pharma”

 1. Maverick said

  Ta fotka ilustruje jak ludzie są łatwi do manipulowania i posłuszni.

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/263571332_5517312051618497_8418597940048593953_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ORplqQG88ssAX8Yhcwi&_nc_ht=scontent-lax3-1.xx&oh=7b9e4bcb0d8c320f1e537026f1c78e63&oe=61AEFB65

  Tylko jednostki z cechami naturalnych liderów nie nabierają się plewy.

 2. wanderer said

  „Ani nie wisi, ani nie siedzi”

  Ten zdechnie „sam” zanim po niego przyjda osadzic i ukarac.

 3. corintians said

  Szwedzko-dunskie analizy:
  Zgony covid po zakazeniu 65-69 1.075%… 70-74 1.674% … 75-79% 3.203% … 80+ 8.292%
  Smiertelnosc ogolna w 2018: 65-74 1,33 % …. 75-84 3,74 % … 85+ 14,84 %
  Hospitalizacje, odsetki po zakazeniu (dane zawyżone bo nie da sie zbadac kazdego) 60-69 10% …70-79 23% … 80-89 39% … 90+ 37%

  W ciagu roku wsrod starszych nie ma wiecej niz 10% zakazen (dzieciory w porywach mialy 25%). Rachunek prawdopodobienstwa by miec wiecej zmarlych niz ma PiC jest niemozliwy nawet przy zamknieciu oddzialow covidowych ….
  A PiC “leczył”, zamykal lasy, przychodnie, gospodarke i w tym roku bedzie nadwyzka 20-25% czyli ok 100 tysi
  To sa cuda za wstawiennictwem swietego Judasza, patrona lockdownu ….. Cuda wbrew prawom matematyki. Cuda na miare schodow w kaplicy Loretanskiej, ktore sa wbrew prawom fizyki i upatruje sie w nich pomocy sw Jozefa

 4. corintians said

  Dodam jeszcze ze statystyk szwedzkich wynika ze wirus lubi atakowac zwlaszcza tych , ktorym zycie w sposob naturalny sie konczy. Przesadne jest wiec myslenie ze beda umierac po zakazeniu wylacznie ci ktorym bylo pisane dalec zyc.

 5. PPZ jest fundamentem państwa

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  nie jakieś tam wybory, gdzie wyborcy mogą wybierać z przygotowanego menu, przy czym mają w pierwszym rzędzie wybierać to, co im mendia gównego nurtu nastręczyły, jak dotąd, zawsze podporządkowali się wyborcy swym stręczycielom, w przypadku stręczycieli Covid-19 to nawet wysoko powyżej ponad potrzeby. Inaczej bywało w przypadku tzw. wyborów

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  ale jeśli dane nie zostały zbytnio sfałszowane, to frekwencja tzw, suwerenów w tzw. wyborach ostatnio znaczeni wzrosła.

  Co znaczy „dziwne powiązania” ?

  WHO, to ta, co orzeka o pandemiach i o tym, co rządy na świecie mają robić, rodzaj rządu światowego, jest w 14% (środki związane z zadanymi przez płatnika projektami) finansowana przez Fundację Gates:

  ” Gates-Stiftung nach den USA und dem Vereinigten Königreich der größte freiwillige Geldgeber der WHO sei. Im letzten Zwei-Jahreshaushalt der WHO lag ihr Beitrag bei 629 Millionen US-Dollar, etwa 14 Prozent des Gesamthaushalts. ” (Fundacja Gates jest trzecim co do wielkości dobrowolnym płatnikiem po USA i W.Brytanii … 629 milionów dolarów USA, ok. 14% całego budżetu), dane z roku 2017, cytat z czasopisma lekarskiego w RFN

  https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/72809/Kritik-an-Dominanz-der-Gates-Stiftung-in-der-Weltgesundheitsorganisation

  Dobrowolność płatnika nie oznacza, że środki nie są związane z zadanymi przez dawcę projektami, WHO pełni w ten sposób działalność usługową na rzecz fundacji, której cele tak można określić.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  O tym, że pracownicy WHO są lobbystami Big-Pharma zostało dowiedzione już po aferze z tzw. „grypą świńską” w ramach badania przeprowadzonego przez Radę Europy z inicjatywy m.in. dr. Wodarga

  https://www.wodarg.com/

  który należy do bardzo kompetentnych krytyków także poczynać pod hasłem Covid-19, co przyniosło mu, że administracja RFN zamknęła jego portal, link jak wyżej, na parę dni, po interwencji prawnej musiano go jednak na nowo włączyć on-line.

  Rzadko które z wydarzeń dokumentuje w tak silnym stopniu fakt, że administracja państwa bez korupcji nie byłaby w stanie w ogóle funkcjonować, jak tzw. pandemia Covid-19. Jedynie dzięki korupcyjnemu finansowaniu są w stanie organy administracji PPZ funkcjonować. Jest to interesująca własność państwa, która powinna być znana każdemu wyborcy, jeśli chce się uważać za tzw. suwerena.

 6. Wiechs said

  Ale się czasów doczekaliśmy. Po raz pierwszy w historii ludzkości, starzy ludzie cieszą się, że są już starzy i niedługo odejdą z tego „raju”.

 7. Wywrotowiec said

  Sorry ,ale gdzie tu konflikt interesow?Zydowskie firmy farmaceutyczne zatrudniaja swoich zydowskich pacholkow.Ktos kiedykolwiek wierzyl,ze ministerstwo zdrowia nie wiadomo czyjego-ich czy naszego lub ktokolwiek inny mialby troszczyc sie o nasze zdrowie?Serio sa tacy?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: