Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  I*** o Wypadek w Chorwacji…czy…
  revers o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  maasteer o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  Doinformowany o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Ja o Wypadek w Chorwacji…czy…
  lesnick o Gulgowscy i kaszubski ren…
  bronek o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Andrzej Lepper
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  revers o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Agnieszka o Cywilizacja (Nie)Prawdy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Grand Finale, czyli pojedynek Dzieci Boga i bękartów szatana

Posted by Marucha w dniu 2021-12-03 (Piątek)

Finał globalnej mistyfikacji covidowej zbliża się do nieuniknionego spełnienia, wyznaczonego przewidywanym okresem żywotności wyszczepieńców, czyli maksimum 3 latami.

Szpitale w krajach w stu procentach wyszczepionych, takich jak Australia, Irlandia, Nowa Zelandia, Kanada, itd., zaczynają się zapełniać chorymi wyszczepieńcami, co propaganda medialna stara się ukryć, nasilając jednocześnie działania zmierzające do „przekonania” niewyszprycowanej części populacji, do poddania się tej „jedynie słusznej procedurze”.

W Polsce objawia się to nasileniem agresji wyszprycowanych kagańcowców w stosunku do tych, którzy nie poddają się bezprawnym działaniom reżimu.

Im bardziej potęguje się akcja przeciw normalnej mniejszości, tym bardziej będzie narastać jej reakcja, zmierzając do nieuniknionego wybuchu. Są już tego przykłady, w „niecywilizowanych” krajach, jak Martynika, czy Wyspy Salomona, gdzie na skutek rewolucji, władze wycofały się ze swych drakońskich posunięć.

Również w Polsce zanotowano ewenement w postaci szczerej wypowiedzi prezydenta Siemianowic, opisującego prawdę i wzywającego obywateli do wyłączenia telewizorów, a włączenia mózgów.

Pierwszy taki wypadek wśród administracji lokalnej wiosny jeszcze nie czyni, ale daje nadzieją, że przynajmniej niektórzy z oficjeli, pojmą wreszcie, że dalsze wspieranie zbrodni ludobójstwa, wcześniej czy później doprowadzi ich samych do statusu ofiar.

Tak więc następuje naturalna polaryzacja społeczeństwa pomiędzy mniejszością Dzieci Bożych i większością wyszczepieńców, czyli bękartów szatana. Przy czym epitet użyty w odniesieniu do tych drugich jest w pełni uprawniony. Poddając się „szczepieniu” pozwolili na swą genetyczną modyfikację, a więc przestali być Dziećmi Boga.

Przy czym nie ma znaczenia, czy zrobili to świadomie, czy nie, czy z powodu zastraszenia, czy zwykłej głupoty, przekroczyli linię od której nie ma już odwrotu. Skazali się na rychłe choroby i szybką śmierć. Pragmatyzm nakazuje życzyć nam wszystkim, by ta ostatnia nastąpiła jak najrychlej, uwalniając społeczeństwo od tego balastu. [Słusznie! – admin]

Dla dopełnienia obrazu trzeba jeszcze wspomnieć o oprawcach: władzach, propagandzistach, skorumpowanych i/lub ignoranckich konowałach, itd.

Część z nich pozwoliła się wyszprycować i w związku z tym ich los został już zdeterminowany. Są jednak tacy, którzy wyczuli pismo nosem i uniknęli szprycowania.

W momencie kiedy system się załamie, a jest to nieuchronne, będą się dekować i umykać jak szczury od odpowiedzialności. Obowiązkiem odradzającego się społeczeństwa, będzie doprowadzenie ich do odpowiedzialności.

A to, że społeczeństwo się odrodzi nie ulega żadnej wątpliwości. Bóg nie zostawi swych Dzieci na pastwę szatana. Jedyne co pozostaje bez odpowiedzi, to pytanie ile będą musiały wycierpieć przed tym pewnym zwycięstwem!

[Niestety, Bóg dopuszcza nawet zagładę całych narodów. Nie mamy podstaw sądzić, że Polska na pewno przeżyje – admin]

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/

Komentarze 43 do “Grand Finale, czyli pojedynek Dzieci Boga i bękartów szatana”

 1. walerianda said

  Jeden prawy, który późnawo mnie wsparł a ja Jego.

 2. Zdzicho said

  Dużo z wyszczepionych zrobiło to w głębokiej wierze w prozdrowotne i zapobiegawcze właściwości szczepionek. Należy ich jednak ratować. Rozpuścić aspiryną powstałe skrzepy krwi i przetoczyć krew na nowo pobraną od niewyszczepionych. Ewentualnie próbować przetoczyć krew częściowo preparatem René Quintona na bazie słonej wody. Próbować wydobyć grafik z krwioobiegu albo go rozmagnesować- zlikwidować jego właściwości elektryczne. Trzeba tych ludzi ratować.

 3. Zdzicho said

  GRAFIT ..a nie grafik

 4. wanderer said

  Nie da sie ocalic tych ktorzy przyjeli preparat wlasciwy a nie placebo pod postacia soli fizjologicznej albo jakiegos neutralnego wlewu.

  ——————

  Bandyci, odpowiedzialny za ten ucisk, malymi grupami i pojedynczo beda wylapywani i poniosa jedyna dla nich kare tu na ziemi.

  Nigdzie nikt sie nie ukryje.

 5. Krzysztof55 said

  Prezydent R. Piech w swoim urzędzie wprowadził ostre restrykcje anty-covidowe a petenci zmuszani są do noszenia maseczek.
  Jego ruch ma na celu osłabienie Konfederacji z nadzieją wzmocnienia PiS.
  Polska Jest Jedna NIGDY nie wzięła udziału w protestach organizowanych przez Konfederację.

 6. osoba prywatna said

  To chyba jednak farbowany lis.

 7. wow said

  Uważam, że ma każdą truciznę jest odtrutka, na te pewnie też. Zapewne trzeba zacząć od łykania polopiryny/aspiryny 2 x 2 przeciw zakrzepowm plus wlewy z witaminy c.

 8. Grand Finale

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Dane cytowane przez prezydenta Siemianowic śl. zostały potwierdzone przez szpital.

  https://dorzeczy.pl/opinie/234349/piech-mamy-wiecej-pacjentow-zaszczepionych-niz-niezaszczepionych.html

  to są dane urzędowe, acz tylko lokalne, i mogą być wykorzystane w publikacjach.

 9. revers said

  Re2

  Nie bądź pan idealista, większość zaszczepionych uważa ze robi to dla swojego jak najlepszego zdrowia, bo nie chce umierać jak niezaszczepiony.

  Większość zaszczepionych jest już po 3 bosterze , bo uwarza ze ten kolejny boster wyleczy jego organizm z grafenow i kolczastych białek.

  A poza tym skąd pan weźmie tyle nie wyszczepionej krwi na transfuzje krwi? jeśli populacja niektórych krajów jest już w 100% wyszepiona.

  Fabryki osocza krwi nie wypaliły w Polsce w latach 90 tych za rządów SLD i Kwaśniewskiego , ale wszystko przed Poliniakami.

  Takie fabryki istnieją w innych krajach pod różnymi chwytnymi i filantropnymi nazwami „zrób dobrze”, szczególnie z krwi małych dzieci lub z wojennego młodego z poboru mięsa armatniego, np. Ciężko ranni żołnierze ukraińscy na froncie noworosyjskim , czy w Serbii.

  W przypadku dzieci dochodzi pozyskanie z krwi andrenochromu, ciesząca się powodzeniem m.im. W Hollywood.

  Stad takie parcie na izolacje pokololeniowa z powodu pandemii w najbliższej rodzinie gdzie tez oficjalnie istnieje podział na zaszczepionych i niezaszczepionych w najbliższej rodzinie z opcja odebrania dzieci i praw rodzicielskich.

  https://globalna.info/2020/09/26/czy-hollywood-wariuje-bez-adrenochromu/

 10. UZA said

  „Trzeba tych ludzi ratować.”

  Słusznie ! Każdy człowiek (a nawet pies czy koń ) zasługuje na to, żeby go ratować. I każdy ma prawo ratować siebie (byle nie kosztem innych). To, że ktoś przyjął preparat w przekonaniu, że to mu uratuje życie lub zdrowie, nie jest żadną zbrodnią, co najwyżej naiwnością. W końcu my też bronimy się przed szprycą w trosce o swoje życie, zbawienie, człowieczeństwo.

  „Uważam, że na każdą truciznę jest odtrutka, na te pewnie też.”

  Z tym również się zgadzam. Najpierw jednak trzeba zastopować dalsze podawanie trucizny, a w szczególności trucie na siłę tych, którzy tego nie chcą. W dalszej kolejności będziemy się zastanawiać, jak ratować już otrutych. Oni powinni wiedzieć, że ich nie zostawimy i zrobimy wszystko, żeby im pomóc.

 11. wanderer said

  „Uważam, że na każdą truciznę jest odtrutka, na te pewnie też.”

  Substancje chemiczna mozna usunac, natomiast zmian genetycznych nie da sie cofnac chocby wlac cale morze w zyly.

  „Oni powinni wiedzieć, że ich nie zostawimy i zrobimy wszystko, żeby im pomóc.”

  Pani Uza, mam o Pani jak najlepsze zdanie, jest Pani wyjatkowo madra i szlachetna kobieta i bardzo mi sie podoba dobroc ktora przez Pania przemawia. Prosze mnie nie zrozumiec zle, ale w tym swierdzeniu jest odrobina dzieciecej, pierwotnej dobroci. Ja to rozumiem.
  Ale czy „oni” chca wiedziec i zycza sobie pomocy? Moim zdaniem nie. Oni dokonali w przewazajacej wiekszosci swiadomego wyboru i nawet jesli w ich glowie zajarzy sie iskierka zwatpienia w skutecznosc szczepionki, nadal beda wierzyc w ta farse.
  Wie Pani co to jest wododzial? Zapewne.
  Woda nie plynie pod gore tylko w dol. Podobnie jest z ludzmi a covid19 w tym wypadku jest najwyzszym wzniesieniem, linia rozgraniczajaca potoki naszych przemyslen.
  Albo na lewo, albo na prawo.

 12. Andzia said

  Takie szczepany głosują też na takiego maliniaka, który im powie, że tu jest polin i zapali hanukowe, nie adwentowe świece. I oczekują wedle najnowszych objawień, że Bóg Polskę (i ich) ocali.

 13. amdg86 said

  Tam, gdzie Bóg wymaga od człowieka, aby Udowodnił, że chce Go kochać i dobrowolnie służyć przez wieczność, z szacunku dla Jego nieskończonych doskonałości, Lucyfer mówi: „Zniewolę ludzkość pod totalitarną dyktaturę, pozbawiając ich wolności fizycznych i psychicznych, a tym samym zaneguje ich umiejętność posługiwania się intelektem i wolną wolą zgodnie z zamierzeniami Boga”.

 14. Marucha said

  Re 10:
  Tak po chrześcijańsku to Pani Uza ma rację.
  Najwidoczniej zły ze mnie chrześcijanin, gdyż mam zastrzeżenia co do takiej postawy.

  Szczepany są moimi wrogami, a ogólniej – wrogami wolności i prawa naturalnego.
  Są zwolennikami zamordyzmu, łgarstwa i terroru.
  Kolaborują z kryminalistami z władz.

  Z powodu swej głupoty, w połączeniu z bezmyślnością i bydlęcym uporem, nie wnoszą NIC do społeczeństwa. Przeciwnie, ciągną je w dól na poziom pitekantropusów.

  Nie będę po nich płakał.
  Może po niektórych…

 15. revers said

  Wypada tylko życzyć zaszczepionym i niezaszczepionym zdrowych i bożonarodzeniowych świat .

  Ostatnie przemówienia kanadyjskiego PM mówi i jest zakodowane na stronach Alberta QR dokładnie o 9 bosterach, do 2025 roku plandemii lub strona banku światowego.

 16. UZA said

  „Z powodu swej głupoty, w połączeniu z bezmyślnością i bydlęcym uporem, nie wnoszą NIC do społeczeństwa. Przeciwnie, ciągną je w dól na poziom pitekantropusów.”

  Zapewne są wśród szczepanów tępi zwolennicy zamordyzmu i terroru, kolaborujący z pachołkami satanistów. Ale trafiają się też biedni, sterroryzowani czy ogłupieni ludzie, którzy nie są naszymi wrogami. Popełnili błąd, co się każdemu w życiu zdarza. Jak każdy mają prawo do opamiętania i poprawy. Nie można ich odpychać. Nawet jeśli już nie odzyskają zdrowia (czego nie sposób z góry wykluczyć), to przecież mogą uratować swoje dusze. Łotr przybity do krzyża też już był praktycznie nie do uratowania na poziomie doczesnym, ale zdążył zyskać zbawienie. Nigdy nie jest za późno. Społeczeństwo to nie jest spółka, nastawiona na zysk, do której trzeba coś wnosić. Muszę wyznać, że takie podejście mnie przeraża, bo sama nie wiem, czy coś wnoszę.

 17. Marucha said

  Re 16:
  Pani Uzo, proszę zauważyć ostatnie słowa w mym komentarzu:

  „Nie będę po nich płakał.
  Może po niektórych…

  Popełnić błąd można raz. Ale dwa.. trzy razy? I jeszcze się przy nim upierać? I przejawiać agresję wobec tych, którzy go nie chcą popełnić?

  Nie wiem, jak tam z ratowaniem ich dusz. Nie wiem, czy w ogóle tego chcą.

 18. Boydar said

  „… popełnili błąd …”

  a nas by i ukamienowali, byle by nikt nie zauważył

  Ach! pójdę aż do piekła,
  Zniosę bicze, pochodnie,
  Byleby moją zbrodnię
  Wieczysta noc powlekła».

  «Niewiasto — rzecze stary —
  Więc ci nie żal rozboju,
  Ale tylko strach kary?
  Idźże sobie w pokoju,
  Rzuć bojaźń, rozjaśń lica,
  Wieczna twa tajemnica.
  Bo takie sądy Boże,
  Iż co ty zrobisz skrycie,
  Mąż tylko wydać może …

  No i wyda.

 19. Boydar said

  No i Pan Gajowy był szybszy 🙂

 20. revers said

  Akurat w moim przypadku powołuje się na pracowników pionu technicznego DS, a dokładnie Domu Kombatanta gdzie pensjonariuszami byli seniorzy i seniorki różnych profesji po aktorów teatralnych których smierć mogła wpłynąć zasadniczo na przyjęcie szczepionkowych cudów bez rzadnej głębszej analizy skąd, i co to za wirusy.

  Dodatkowo telewizyjna propaganda wzmacniała takie proszczepionkowe postawy, szczególnie widziana u celebrytów.

  Burmistrz Kijewa również jest po 3 szczepionce i niby żyje rzac jak niby zdrowy koń do kamery tv i nazywając rubasznie przeciwników szczepionek przedstawicielami teorii spiskowych, a nie nauki i naukowców.

  Szkoda ze Kliczko nie mógł tego unaukowienia wyłożyć na ringu w pojedynku z Furrym który go wypunktował dokładnie na punkty, oraz Lenoxowi który rozkwasil Kliczkowi twarz na kwaśne jabłko w praktyce, ze już nic nie widział z ociekających krwią brwi z rozbitych lukow brwiowych i lipi zwożonych galek ocznych po silnych i celnych ciosach Lenoxa.

  Widownia również w takim Hamburgu gdzie zaczynał karierę boksera zawodowego również nie mogła by być zapełniona kibicami w regułach G2.

  Zadziwiające jest to ze w tym ordnungu Kijowsko-Niemieckim przed wejściem do obozu zagłady w Buchenwaldzie stoi ogłoszenie o regule G2 dla odwiedzających żywych, a dla braci Kliczkow jak i całego cywilizowanego zachodu z poliniakami na czele Buchewald to jest już nie tylko daleka historia, ale kolejna teoria spiskowa.

  Można dalej usypiać przez szpryce, ciężkie warunki jak w obozach w Australi na zawsze miliony ludzi.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Starszy Kliczko bił Lenoxa. Przegrał skutkiem kontuzji, bo w ogóle był dość na kontuzje podatny.
  Ale co to ma do rzeczy?

 22. revers said

  Czasami polityka wiąże się z sportem i zdrowiem.

  Skoro Kliczko występuje ostatnio w promocji szczepionek, to i może w sporcie wcześniej coś chciał wypromować, naukowe zdrowie zawodnika.

  Temat zdrowia sportowców przed i po szczepionce był przedstawiany w oddzielnym topiku gajówki.

 23. Andzia said

  Jest wielu wykształconych, ogłupionych ludzi, którzy nie potrafią myśleć. Dzisiaj złożyłam życzenia imieninowe koleżance mieszkającej gdzie indziej. Dowiedziałam się, że właśnie „choruje na cowid” (po dwóch szczepieniach, mąż także). Ona ma siedzieć przez tydzień na kwarantannie, mąż nie (chociaż też zgodnie z oficjalną wersją może chorować i zarażać). Swoich szczepień (zamierza się po tej chorobie zaszczepić 3x) broni w tej sposób, że objawy ma łagodne – faktycznie przez telefon słychać było zasmarkanie- a w telewizji widziała jak ludzie to ciężko przechodzą. Zapytałam jakie leki jej zaordynowano – żadne, połyka tyka tylko witaminy własnym sumptem. Podzieliłam się wątpliwością, że objawy jednak mogą prowadzić w pole, gdyż człowiek bagatelizuje toczącą go chorobę. Zmieniła temat.
  Zdaje się, że już pierwsze szczypanie, to ukłucie diabła.

 24. I*** said

  (16) Słuszna uwaga, Pani Uzo!

  Wszak słyszeliśmy o ludziach, którzy poniewczasie zreflektowali się i drugiej szprycy już nie wzięli – a jest ich wcale niemało! I takim niewątpliwie należałoby pomóc…

 25. I*** said

  (18) Byleby, byleby…

 26. UZA said

  „Pani Uzo, proszę zauważyć ostatnie słowa w mym komentarzu:

  „Nie będę po nich płakał.
  Może po niektórych…”

  Ja wiem, że jest Pan porządnym człowiekiem ( podobnie jak Pan Wanderer ) i nie chodzi mi o to, żeby kogoś osądzać. Chcę tylko zwrócić uwagę, że na naszą postawę wobec wyszczepionych powinien wpływać również czysty pragmatyzm. Nieprzyjaciel dąży do tego, żeby ludzi dzielić i radykalizować. My mamy nienawidzić ich, a oni mają nienawidzić nas. Odpychając i bezapelacyjnie przekreślając szczepanów, sprawiamy, że widzą w nas wrogów. Stają się przez to bardziej podatni na diabelską manipulację – łatwiej ich na nas napuścić. A przecież dla pokonania satanistów ludzie powinni stworzyć wspólny front. No i są jeszcze dzieci. Jeśli chociaż część wyszczepionych zrozumie swój błąd (wiem, że niektórzy ulegli propagandowemu opętaniu i do takich, niestety, nie dotrzemy), to może przynajmniej ich dzieci (dotąd nieobjęte szprycowaniem) uda się ocalić.

 27. I*** said

  (20) Nie mogłaby…

 28. Boydar said

  tak tak, krowa to piękny ptak

 29. I*** said

  (28) A to cytacik z zapodanego wiersza – warto korzystać z podpowiedzi… :)))

  „Byleby moją zbrodnię
  Wieczysta noc powlekła”.

 30. Boydar said

  A to do Pani Uzi było, tą razą, i różnych aspektów porządności,

  Ale zawszeć to miło że się Szanowny odezwał,

 31. Jurek said

  Wow, dobrze ale koszmarnie za mało. Aspiryna działa przy grypach i koronowirusach, ale jest za słaba po szprycy
  Obsiać cała Polskę , każdy kawałek ugoru, jeżówką purpurową, by było po pół litra maceratu na pesel. To najskuteczniejszy środek na podbicie odporności. Działa pomalutku, ale jak ruszy… nie ma mocnych przeciw niej.

  Ci którzy nie boją się, powinni nosić przy sobie kompot zrobiony z soli fizjo i DMSO ( 0,5% ) oraz strzykawkę. W razie objawów zasłabnięcia, w żyłę a potem telefon alarmowy. Przy odrobinie szczęścia, dmso czasami pomoże rozpuścić zakrzep szybciej niż zrobią to odpowiednie służby. Ale i tu jest loteria. Jeśli tętnica jest zatkana w całym przekroju, dmso tam nie dojdzie, bo niby jak?

  No i generalne odpasożytowanie. Iwermektyną lub metronidazolem. Ci zaszprycowani, którzy nie mają tych mikrobów w sobie, maja szanse na uniknięcie i skrzepów i raka ( na RNA nie ma puki co sposobu, chyba, że właściciele biorezonansów puszczą w eter oryginały częstotliwościowe rna, które są zapisane w urządzeniu. Wykonali to Rosjanie jakieś 30 lat temu. Wzorce pobrali od młodych zdrowych Rosjan ( ciekawe, czy można zrobić homo sovieticusa tą metodą ? :- ; chyba można, przecież identyczna technologię wepchnięto do szprycy !) )
  Wracam do robali. Te mikroby wyspecjalizowane w zakrzepach i rakach, teraz nieco śpią . Ale mają swoją wiosnę i zrobią ludziobicie poszczypanych ale tych z mikrobami.
  Trumniarze niech tną drzewa w całej Amazonce . Będzie interes. Albo wreszcie te amerykańskie czarne pudła zrobione na ptasią grypę planowaną na 2012 r. , zostaną wykorzystane.

  ps. przyjąłem wyniki pracy całego życia Tamary Świszczowej, która udowodniła licznymi przykładami ze swojej praktyki i opisami terapii, że to jest oszustwo z zakrzepami i rakami. Wg niej , kilka mikrobów robi cała robotę.

 32. Marucha said

  Re 26:
  Ja nie żywiłem (do czasu…) żadnej nienawiści do szczepanów i się od nich nie odcinałem.

  Chodziło mi i mnie podobnym tylko o to, aby dano nam, do cholery, święty spokój.

  To oni wszczęli akcję dzielenia ludzi. To oni zaczęli nas nagabywać, a potem wręcz prześladować i donosić. To oni chcą jakichś szczepionkowych ausweisów, segregacji, „przywilejów”…

  Nienawidzą nas tak, jak kundel łańcuchowy nienawidzi wilka.

 33. Tralala said

  ad 14 Marucha
  niektorzy ksieza z FSSPX tez sa zaszczepieni, bo inaczej nie moga wejsc do szpitala (Francja) z ostatnim namaszczeniem, wiec poswiecaja sie swiadomie. Kazdy przeorat ma takiego jednego bohatera.
  Znam tez osoby, ktore maja za zone, czy meza przewlekle chorego, ktorego chca odwiedzac. Bez szczepien u nas sie nie da. W mojej rodzinie tez jest 1 osoba zaszczepiona, bo na sluzbie, a inne zawieszone, lub …czekajace na oboz koncentracyjny dla opornych. To sie zobaczy, bo do tego czasu, byc moze Pan Bog przesunie Austriakom Alpy itd. Milego czekania zycze:)

  ————
  Bóg rozpozna, kto prawy.
  Admin

 34. Zbigniew Kozioł said

  UZA i Marucha.

  „Nie będę po nich płakał. Może po niektórych…”

  Wolność dana nam została po to, abyśmy mogli sprawdzić się w życiu.

  Nie wolno nam jej odbierać, bowiem wtedy mamy mniejsze możliwości sprawdzić się przed Bogiem. To nie człowiek inny, a tym bardziej organizacja czy instytucja, ma prawo decydować o mojej wolności.

  A o płakaniu. Owszem. Będziemy płakać. U nas nie ma wyboru. Każdego z przyjaznych ludzi chcielibyśmy mieć blisko w życiu. Głupich też.

 35. Boydar said

  „… wolność dana nam została po to, abyśmy mogli sprawdzić się w życiu …”

  I kobieta też, po to samo, i to jest trudniejsze niż z wolnością.

  Ale damy radę ! 🙂

 36. UZA said

  „To oni wszczęli akcję dzielenia ludzi. To oni zaczęli nas nagabywać, a potem wręcz prześladować i donosić. To oni chcą jakichś szczepionkowych ausweisów, segregacji, „przywilejów”…”

  To nie oni wszczęli. Ktoś inny wszczął i wykorzystał do tego – jak zwykle- najgorszych i najgłupszych. Tacy zawsze się znajdą i stanowią podłoże każdej antyludzkiej akcji – nieważne, czy jest to rewolucja, czy pandemia. Oni są najbardziej widoczni i robią najwięcej hałasu, ale nie tworzą większości. Tak nawiasem mówiąc, ci , którzy pragną certyfikatów i przywilejów są naszymi mimowolnymi sprzymierzeńcami – aby oni mogli się poczuć nadludźmi, niezbędni są też jacyś fizycznie istniejący podludzie. Przymus wyszczepień wszystkich by zrównał i amatorzy segregacji nie mogliby się nacieszyć swoim wyróżnieniem, muszą więc być temu przeciwni.

  „Bóg rozpozna, kto prawy. ”

  Po owocach – jak zapowiedział.

 37. Marucha said

  Re 36:
  Pani Uzo, sam Szumowski czy inny Niedzielski nie dali by rady wprowadzić podziałów.

  Do tego – jak Pani zauważa – potrzebni są ci najgorsi, najgłupsi, najbardziej skundleni. Czyli WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa. To oni wybiegają przed orkiestrę. To oni są nośnikiem zbydlęcenia, zidiocenia, agresji. Oni są wykonawcami.

  Nigdy nie będą moimi sprzymierzeńcami.

 38. A ja sram na takich mimikrzaków jak szumowskie, niedzielskie, morawieckie, dudziaki czy kaczesyny i głęboko w dupie mam, czy ktoś nimi żundzi i kto zacz un je. Rozum szyda i w dodatku zboczeńca i do tego psychopaty ma swoje umiejscowienie w jego parchatej żopie i nic mnie nie obchodzą żadne ychnie pomysła tam ulengniente. Ukatrupię każdego, kto podniesie swoje parszywe łapska na mnie, czy też na moich bliskich. W moim całym życiu kieruję się jedną zasadą: Nie krzywdź, lecz nie pozwól krzywdzić siebie i innych!

  To uny łamią prawo, i to w dodatku prawo, które sami narzucili, czy też przemycili. A kiedy bezprawie nazywają prawem, łżą jak wściekłe psy od rana do wieczora i jeszcze przez całą noc, kiedy rabują naszą ziemię, nasz majątek, kiedy ychnie zakłamanie prześciga się z ychnią podłą hipokryzją, kiedy mordują ludzi, w tym starców, kobiety, dzieci i tych resztę niedorozwiniętych umysłowo – to ja, jako człowiek mam prawo się temu przeciwstawić i ubić każdego takiego suczegosyna i każdego psubrata i kundla, który unemu służy!

  ———
  Niestety, to oni mają władzę nad Panem…
  Admin

 39. Panie Adminie, ym się tylko tak wydaje. Władzę nade mną może mieć tylko Bóg. A poddać się mogę jedynie obowiązkom wobec ojczyzny i rodziny zgodnie z moim honorem i sumieniem. Cała reszta to ściema. A kimże jest taki jeden i drugi, żeby mieć nade mną władzę? To są tylko i wyłącznie jacyś uzurpatorzy, człekopodobne kanalie, niegodne tlenu zawartego w powietrzu. Żadnemu takiemu nie składałem żadnej przysięgi i przed żadnym nie czuję nie tylko respektu czy szacunku, ale nie czuję przed nimi strachu ani jakiejkolwiek niższości.

 40. Marucha said

  Re 39:
  Panie Hulajdusznik…
  To oni mogą Pana spałować, oślepić gazem, wsadzić do celi, skazać na grzywnę, zablokować konta… – a Pan im nie.

 41. Boydar said

  Tylko dlatego nie, że ponieważ nie morduj. Po przekroczeniu przez nich cienkiej czerwonej to już tylko zabijanie wroga.

  A zabić można wieloma sposobami, tylko trzeba chcieć i potrafić. Nie wiem czy Pan Hulajdusznik akurat potrafi, ale Jego postawa jest słuszna i godna naśladowania.

 42. To nie jest władza tylko siłowy terror. Ja im nie mogę? No… na pewno nie wszystkim. I ja, szczerze mówiąc, mam to gdzieś tam, gdzie siarkowodór z metanem się wymykają. Powtórzę: Każden taki, kto ośmieli się bezpośrednio zagrozić mojemu życiu oraz życiu mojej rodziny, ukatrupionym będzie. Prędzej czy później się to stanie, znaczenia to nie ma. Taką sobie złożyliśmy przysięgę.

  —————-
  Władza bez możliwości użycia przemocy (lub wyciągania konsekwencji) przestaje być władzą. Takie są fakty, taka jest rzeczywistość.
  Rozumiem Pana nastawienie, bo sam mam podobne, ale nie miejmy złudzeń: to oni mają władzę, to oni dysponują aparatem przemocy, to w ich łapach znajduje się aparat propagandy.
  Admin

 43. Wanderer said

  Panowie, prawicie slusznie

  Oni wiedza dokladnie, ze jak podqrwia ludzi i to na nich ruszy fala i ich pochlonie, a juz jest blisko.
  Dlatego popuszczaja. Pomimo swojej bezceremonialnej pychy boja sie, a przynajmniej licza sie z tym.

  Tak czy tak, ci sqrwiele beda wylapani, to tylko odwleczenie w czasie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: