Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  NyndrO o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  matematyk wlazł na p… o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o Media: wizerunek Zełenskiego t…
  NyndrO o Wolne tematy (57 – …
  Marucha o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  ! o Wolne tematy (57 – …
  Lily o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Boydar o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„To jest Polin”. Szokujące przemówienie prezydenta Dudy po zapaleniu świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim.

Posted by Marucha w dniu 2021-12-03 (Piątek)

W środę (1.12.2021) w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość zapalenia świec chanukowych.
– To jest Polin – oświadczył prezydent Duda składając społeczności żydowskiej życzenia z okazji Chanuki. W uroczystości udział wzięli rabini pod przewodnictwem Michaela Schudricha oraz ministrowie w KPRP: Paweł Szrot, Wojciech Kolarski i Jakub Kumoch.

[Co w tym szokującego? Już od wielu lat Polską rządzą żymianie. Żadne prawo, żadna ustawa nie przejdzie bez ich aprobaty. Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest zażymianione. Premier też żymianin, a i żona prezydenta żymianka z dobrego rodu… Sami Polacy to już w większości żymianie, jak nie przez więzy krwi, to przez mentalność. – admin]

– Dziękuję, że panowie rabini, jako przedstawiciele społeczności żydowskiej w Rzeczypospolitej, ale także poza jej granicami, są dzisiaj z nami po raz kolejny w tym chanukowym czasie, w czasie Święta Świateł, by zapalić tu chanukowe świece, by wygłosić słowa błogosławieństwa, by się modlić. Ale dziękuję także za osobiste, niezwykłe przeżycie, jakie wiąże się z dzisiejszą panów obecnością tutaj w 15. rocznicę pierwszej Chanuki w Pałacu Prezydenckim w historii Rzeczypospolitej Polskiej, gdy na zaproszenie pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego przybyła tu społeczność żydowska po to właśnie, by wraz z Prezydentem Rzeczypospolitej, jego małżonką i współpracownikami dzielić chanukową radość, radość Święta Świateł, radość tej wyjątkowej łaski, jaką Pan Bóg obdarzył swój lud wybrany – powiedział PAD.

W przemówieniu prezydent Duda podkreślił, że społeczność żydowska to „element współtworzący dzisiejszą Rzeczpospolitą także w jej wymiarach kulturowych” oraz, że „po tym tysiącu lat trudno powiedzieć, ile każdy z nas ma w sobie krwi żydowskiej, bo ona po prostu jest, płynie w żyłach”.

– Rola społeczności żydowskiej na przestrzeni tysiąca lat była dla Polski bardzo ważna, chcę to z całą mocą podkreślić. To jest Polin, to jest miejsce dla nas wszystkich, ukształtowane historycznie, umocowane kulturowo, w którym chcemy nadal razem żyć, w tolerancji, we wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej chcę to z całą mocą podkreślić, życząc jeszcze raz wesołej Chanuki – powiedział PAD. Tekst całego przemówienia tutaj:
>https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/wystapienie-na-uroczystosci-zapalenia-swiec-chanukowych-plenhebr,45868

Zobacz:
>https://www.facebook.com/watch/?v=287014276541093

[Nie ma sensu pytać takich gnojków, cóż takiego dobrego zrobili żymianie dla Polski przez te wszystkie wieki… czym się zasłużyli…  – admin]

A więc stało się. Wszystkim, którzy twierdzą, że „tu jest Polska, a nie Polin”, prezydent Duda publicznie wyjaśnił, że „to jest Polin”. Już nie tylko Rzeczpospolita Przyjaciół, ale po prostu Polin. Nic dziwnego, że Polacy nie mogą przeprowadzić ekshumacji w Jedwabnem, która pozwoliłaby ostatecznie zdemaskować żydowskie kłamstwo. Rabin Schudrich doprowadził do jej wstrzymania, a teraz zapala chanukowe świece w Pałacu Prezydenckim, bo „to jest Polin”. Prezydent Duda celebruje żydowskie święto i opowiada o żydowskiej krwi, bo „to jest Polin”. Walka z antysemityzmem jest priorytetem, bo „to jest Polin”.

Jako odtrutkę polecamy książkę Jacka Międlara pt. „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”, z której dowiecie się jak naprawdę wyglądały relacje polsko-żydowskie na przestrzeni wieków. Żydzi nie raz próbowali zamienić Polskę w Polin, ale im się nie udało. Tym razem ten numer też nie przejdzie. Wbrew temu, co twierdzi prezydent Duda, tu jest Polska, a nie Polin.

Źródło informacji i cytatów: prezydent.pl

Całość: wPrawo.pl (grudzień 2, 2021)

Fakty Bibuły:

Chanuka to żydowskie „Święto Światła trwające osiem dni. Najważniejszym rytuałem święta jest zapalanie kolejno świateł: jednego – pierwszego dnia święta, dwóch – drugiego, aż do ósmego dnia, kiedy to zapalane jest osiem świateł. Używany jest do tego charakterystyczny, dziewięcioramienny świecznik zwany chanukiją, zwany też chanukową menorą (siedmioramienny świecznik).

Ceremonię zapalenia żydowskich symboli w gmachach państwowych nagłaśnia się i celebruje się w sytuacji gdy oficjalnie w Polsce zarejestrowanych jest zaledwie około tysiąca Żydów (czy nawet kilkunaście tysięcy – zależy jak kto liczy).

Akcję zapalania chanukowych menor organizuje na całym świecie ortodoksyjna sekta Chabad-Lubavitch. Czym jest sekta Lubawiczerów i cały skupiający się w niej jak w soczewce żydowski fanatyzm religijny? W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym kieruje się ten rasistowski ruch:

„Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

Obok mnóstwa przykładów z Talmudu – najbardziej rasistowskiej księgi spisanej ludzką ręką, ukazującej pychę grupy uważającej się za Übermensch – założyciele ruchu Chabad-Lubavitch, określanej dziś jako „największa na świecie żydowska organizacja edukacyjna”, rozwijają te myśli.

Oto rabin Shenur Zalman nazywa nie tylko chrześcijan, ale i nie-chrześcijan, czyli wszystkich oprócz Żydów: „śmieciami, odpadkami Boga” („supernal refuse„) – oczywiście w najgorszym znaczeniu tego określenia. Cytowany powyżej rabin Ginsburg nie wymyśla zatem nic nowego, a jedynie powtarza słowa rabina Zalmana. „Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

Jak można zatem oceniać polityków – często nominalnie katolickich – a tym bardziej duchownych katolickich, angażujących się w imprezy celebrowania tego typu symboli religijnych? Wspomaganie ruchu, którego przywódcy oficjalnie i publicznie głoszą rasistowskie hasła, powinno mieć swój epilog w sądzie, a uczestniczenie w celebrowaniu świąt i w upublicznianiu symboli religijnych tej religii, której korzenie sięgają wyparcia się Boga, Jego ukrzyżowania, a później, przez dwa tysiąclecia czyniącej z walki z Bogiem swój główny cel – jest zdradą Jezusa Chrystusa.

[Ale polactwa to nie bulwersuje – admin]

https://www.bibula.com

Komentarzy 19 do “„To jest Polin”. Szokujące przemówienie prezydenta Dudy po zapaleniu świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim.”

 1. walerianda said

  Jakie szokujące do jasnej Anielki. Toż Bibuła się coś późnawo obudziła.Rany Boskie jak to Krystowiercy powiadają,
  minimum 7 lat opóźnienia.

 2. Kwal said

  Ja przeczytałem tą informację przed wczoraj w Najwyższym Czasie i napisałem do jego Matki która pracuje na AGH w Krakowie poniższy tekst:
  „Szanowna Pani czy Pani jako Polka i Matka nie wstydzi się za swojego syna bo Polacy bardzo się wstydzą” ?
  Odpowiedzi brak.

 3. I*** said

  (2) Zgoda – przedwczoraj!

 4. Kwal said

  d.3. Cholera ale gafa ! Przepraszam najmocniej ale to w wyniku z pośpiechu.

 5. Bezpartyjna said

  Juda to wyjątkowa gnida i kanalia.

 6. Kwal said

  Ad.5. A jak w kościele klęczy…

 7. I*** said

  (4) 🙂

 8. wanderer said

  „Juda to wyjątkowa gnida i kanalia”

  Nie. To glupek nie zdajacy sobie sprawy z tego co robi. On naprawde jest tak infantylny, ze mysli ze robi dobrze. On mysli, ze zrobi dobrze dla Polakow i zymian jednoczesnie.
  Nie ma zlej woli i zlych intencji, jakkolwiek by to zabrzmialo. Jak ocenic czlowieka ktory nie ma swiadomosci popelniania gafy badz przestepstwa?
  A pewnych rzeczy nie da sie laczyc.

  Dlatego ze wzgledu na jego cechy osobowosci zostal wybrany na to stanowisko.

  ——
  Przede wszystkim jest kundlem.
  Admin

 9. Mano Negra said

  Polin, czyli „ch*j, d*pa i kamieni kupa”.

 10. NICK said

  To jest duda.
  I posuwa kornhauser.
  Lub odwrotnie,

 11. NC said

  „Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest zażymianione”
  Jest takie nieprzerwanie od 1945

 12. Minister Sienkiewicz stracił panowanie nad sobą, bo KALISZ miał Szansę wejść do Historii Europejskiej DZIĘKI Statutowi Kaliskiemu, ale jakaś Antypolska Banda sprofanowała Go i Polskę… Przypominam więc, że to Nie Ja wypisuję BZDURY, których Prawowierny holokauszczyk żydorosyjskoamerykański NIE CZYTA, bo można trafić na stalinowsko-hitlerowską listę Niesprawiedliwych, którą egzekwuje Mossad-KGB.
  KALISZ by wszedł do Historii Europejskiej, gdyby Polacy zanieśli na Złotej Tacy do Brukseli FEKALIUM Statutu Kaliskiego, który ja na podstawie EUROPEJSKIEGO historyka Prawa Romualda Hubego zbeletryzowałem kryminalnie: CZYŚ TY KSIĄŻĘ NA GŁOWĘ UPADŁ? PRZECIEŻ JA DOSTANĘ ZA TO SUSPENSĘ OD OJCA ŚWIĘTEGO… ALE JAK MI DASZ POŁOWĘ DOLI ŻYDOWSKIEJ TO MIANUJĘ CIĘ POBOŻNYM – bo innej gadki w tej sprawie Nie Mogło. Aktem Europejskim jest więc nie FEKALIUM Statutu Kaliskiego, ale zakwalifikowanie go przez Romualda Hubego jako Kilkakrotnego Falsyfikatu.
  KALISZ miał wejść do Historii Europejskiej opublikowaniem w roku 2000 we Frankfurcie nad Menem dostarczonej przez Generała Lebiedzia mapy Polski ROK 565, która została Zaprotestowana przez SZALBIERZY NIEMIECKICH bzdurnym pretekstem, że ziemie na południe do górnej Wisły i Odry NALEŻAŁY do Awarów, którzy wyprawiali się tędy na Paryż. Uznałem OPIS tej Mapy, ale odpisałem, że albo opublikuję ją JA, albo zostanie Utajniona przez masonów, więc Międzynarodowy Instytut Cywilizacji Słowian ZERWAŁ za mną stosunki.
  Wobec tego domagam się – na złość Mossadowi-KGB wg FBI – odbudowy Zespołu Pałacowego Lecha Afrykańskiego w KALISZU wg https://www.wandaluzja.pl// JA BZDUR NIE WYPISUJĘ, bo Skandynawską Atlantydę w Bydgoszczy wymyśliłem Nie Ja, ale Szwedzi, którzy zapłacili mi tym za badanie dendrologiczne pali fundamentowych ZANTYRA nad Nogatem. Uzupełniłem to, że ze Skandynawskiej Atlantydy ostały się tylko Młyny Rothara jako prawdopodobnie koszary INNACHOSA – co łatwo sprawdzić po dendrologii SZACHULCA – i pałac PRZECŁAWY przebudowany na Koszary Pruskie. Bliźniak Zantyra KRYSPIN został przebudowany przez Niemców przemysłowo a fundamenty WALLHALI Lili Wenedy generałowie komunistyczni ukryli za niemieckie pieniądze pod Największą Operą Na Świecie.
  Ukraiński Kraków: http://wandaluzja.pl/?p=p_338&sName=wojna-polska// był dla UKRYCIA fundamentów Krakowa Olimpiady, których Niemcy nie zdążyli by wybrać. POLSKI GDAŃSK świadczy zaś, że Śmigłego sprowadził do Warszawy Hitler.

 13. Sebastian said

  Nie zgadzam się ad. 8 pad dobrze wie co mówi i robi. Wystarczy popatrzeć na jego gębę gdy mówi, że w Polsce nie ma miejsca na antysemityzm, robi to z taką zajadłością i nienawiścią, aż mu prawie piana kipi z pyska. to chazaro-upadlińska świnia niczego dobrego nie można się po nim spodziewać.

 14. UZA said

  „Nie. To glupek nie zdajacy sobie sprawy z tego co robi. On naprawde jest tak infantylny, ze mysli ze robi dobrze. On mysli, ze zrobi dobrze dla Polakow i zymian jednoczesnie.”

  Też tak myślę, Panie Wanderer, Andrzej D. to kliniczny przypadek pożytecznego idioty. Kiedy mówi, że w Polsce nie ma miejsca na antysemityzm, to jest pełen świętego oburzenia (co może nawet stwarzać wrażenie, że Mu piana kipi z pyska), bo On kupił wizerunek Ż… a la Hollywood. Ten wizerunek stworzyli specjaliści, na podstawie analizy naszych gustów, naszego systemu wartości – tak, żeby był dla nas atrakcyjny. Pamiętam film pt. „Ben Hur”. Najkrócej można ten film scharakteryzować tak, że wszystko w nim jest na opak : Ż… zachowuje się jak wcielenie Arystydesa, podczas gdy filmowy Rzymianin, zachowuje się jak wcielenie Shylocka . Przeciętny, średnio inteligentny człowiek potrafi konfrontować filmową wizję ze skrzeczącą rzeczywistością (uosabianą np. przez profesorów Hartmanna i Engelking -Boni czy rabina o imieniu Owadia Josef) , niektórym jednak nie pozwala na to dysonans poznawczy.

 15. Czy ta osoba, o której tu mowa, piastuje urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej? Pal licho, że to państwo jest zarejestrowane gdzieś tam, jako korporacja, numer mu nadali, podobnie jak fabryce podpiczników. Pal licho, że une mimikrzaki tutejsze udajom Polaków i rzondzom, jak rzondzom. Pal licho, że ta tzw. Polska nie może drukować własnych pieniędzy, że ją wyruchali jak uszkodzoną umysłowo ostatnią kurwę, że ją okradli do cna, że mordują Naród Polski, że mu narzucili konstytucję, że teraz tę konstytucję mają tam, gdzie ych smród i zgnilizna największa. Ale… skoro takie cóś jest Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej, to niesie to za sobą pewne konsekwencje i nie ma tu politowania, bo litować to się można nad upośledzonym umysłowo, acz niegroźnym indywiduum, ale nie nad Prezydentem! Ma swoje apanaże, przywileje etc., ma też obowiązki. I jeśli w ramach pełnionej funkcji on dopuszcza się, i to nie po raz pierwszy, czegoś, co graniczy ze zdradą i zalatuje kryminałem, no to… wybaczcie mi moje uniesienie.

 16. Bezpartyjna said

  Poniższy tekst dedykuję osobom, które uważają Judę jedynie za „pożytecznego idiotę”.

  „Żydzi manipulując świadomością polskich gojów, podszywają się pod Święta Bożego Narodzenia i przyuczają Polaków do świętowania chanuki, czyli podstępnie w miejsce Kultu Chrystusa Narodzonego podsuwają gojom kult żyda, jakim przecież jest nie tylko chanuka, ale każda uroczystość żydowska.

  Samo zaś celebrowanie chanuki, to nic innego jak świętowanie żydowskiego władztwa nad gojami, a jak motywują liczni publicyści na Zachodzie, jest to po prostu propagowanie żydowskiego ludobójstwa na gojach.

  Tak czy owak – jak wielokrotnie wszyscy zauważyli – symbolem chanuki jest między innym menora. Menora siedmio- lub dziewięcioramienna jest godłem Izraela oraz jego wielu służb siłowych w tym Mossadu, który totalnie infiltruje polski aparat władzy. Oddawanie honorów wobec cudzych insygniów państwowych jest niedopuszczalne w naszej kulturze militarno-mentalnej, w psychice, w honorze Urzędu i honorze Żołnierza, bo oznacza podporządkowanie się depozytariuszowi tego godła, a co jest jednoznaczne z upadkiem lub zdradą stanu.

  Żadnemu władcy czy urzędnikowi państwowemu – i nie tylko w Polsce, a w jakimkolwiek państwie europejskim – nie wolno uczestniczyć w podobnych uroczystościach, pod rygorem oskarżenia o zdradę stanu, a co musi się spotkać z najsurowszym wymiarem kary ze strony Państwa i Narodu.

  A nie tylko, samo już choćby – jedynie – zaoferowanie królowi, prezydentowi czy dowódcy świętowania chanuki, palenia świeczek i podobne, jest oznaką żydowskiej wyuzdanej bezczelności, zniewagi powagi władcy i jego państwa, w którym chanuki mają być świętowane, jest to żydowskie policzkowanie osoby publicznej, której podaje się świeczkę chanukową do zapalenia – im wyższa pozycja w państwie, tym większy policzek i zniewaga urzędu.

  W Polsce, kraju kiedyś katolickim, dyscyplina nauczania katolickiego zabraniała wiernym brania udziału w uroczystościach religijnych innych religii pod rygorem ex-komuniki. Widzialny Kościół Święty został jednak zlikwidowany na Soborze Watykańskim Drugim. W miejsce kultu Trójcy Przenajświętszej wprowadzono kult boga, którym faktycznie jest żyd. Żyd czy jako jednostka, czy jako społeczność – to jest bez znaczenia, gdyż chodzi tu o kult judaizmu (żydzimu), który to żydzizm nie jest ani jednostką, ani zbiorowością, ani „systemem”. I przykładanie naszego europejskiego sposobu myślenia do żydowskich tajemnic nie ma najmniejszego sensu, gdyż brak tam kompatybilności pojęć między naszym, europejskim aparatem pojęciowym, a żydowskim sposobem myślenia, czy systemem pojęć lub wyrażeń…

  A nie chodzi tu o „laicyzację państwa”, jak się oszukańczo twierdzi, ale o jego dechrystianizację, to celem utworzenia miejsca dla jego judaizacji, o zlikwidowanie państwa wyznaniowego katolickiego i zastąpienie go państwem synagogą. Jest to o tyle ułatwione, że w bezprzykładnie sterroryzowanym społeczeństwie polskim, kultów żydowskich nikt w Polsce nie zwalcza, bo jest to „antysemityzm” i polskie wystraszone goje boją się tej etykiety tak dalece, że nawet oskarżają się nawzajem o tę przypadłość, co wywołuje u żydów niekłamaną satysfakcję.

  Pierwszym, który dopuścił się wpuszczenia chanuki do instytucji państwowych był żyd Marek Jurek, który występując 2005 roku w Sejmie – jako marszałek – składał żydom życzenia z okazji ich święta. http://gazetawarszawska.net/judaizm-islam/819marek-jurek-hanukowy-kombatant.

  Po tym początku zrobionym przez żyda Marka Jurka nastąpiło sławetne zapalenie świeczek chanukowych w Pałacu Prezydenta przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2007 roku.

  Za tym skandalicznym, bluźnierczym i zdradzieckim zachowaniem Lecha Kaczyńskiego nastąpiła już cała fala chanukowych bluźnierstw w Polsce i chanuki przedarły się nawet do Sejmu! A co jest czymś niemal szokującym – biorąc pod uwagę to bezczelne, faktyczne zawładnięcie terytorium parlamentu państwa z urządzeniem tam żydowskich religijnych happeningów, co jest chyba bez precedensu w skali świata…

  Prezydent Andrzej Duda nie był pierwszym w tym procederze czapkowania żydom. W naszych czasach pierwszym takim, był żydowski święty Jan Paweł II, a pierwsze świeczki chanukowe zapalił Lech Kaczyński. Jakie są tego skutki widać wkoło: Kościół święty jest w ruinie, Polska jest w upadku większym niż zaraz po wojnie, a wspomnienia szarego i bezsensownego PRL-owskiego trudu codziennego są dla Polaków już tylko idyllicznym marzeniem sennym.

  Prezydent Duda nie bacząc na straszny los swojego poprzednika Lecha Kaczyńskiego poszedł tą samą drogą i bez wątpienia – mamy nadzieję – skończy tak jak i Kaczyński, z tym, że chyba znacznie gorzej, bo w końcu nigdy nie można wejść dwa razy do takiej samej rzeki, a zajadła uporczywość w wykroczeniach mści się okrutnie.

  Ponadto, o ile Kaczyński kierował się zwykłą arogancją wobec Narodu i wyobrażał sobie, że wszystko mu wolno w ustępstwach wobec żydów, to miał on pewne usprawiedliwienie w tym, co robił tzn. nikt otwarcie nie protestował i na szemraniu wszystko się skończyło. Bo Polacy zaskoczeni wielu krokami Lecha Kaczyńskiego nie byli wstanie wyartykułować swego narodowego sprzeciw wobec takich haniebnych prożydowskich posunięć tamtego prezydenta, byli zbyt mocno politycznie nieobyci i niezorganizowani.

  Czasy jednak się zmieniły i z prezydentem Andrzejem Dudą sytuacja była zupełnie inna. Przede wszystkim mamy nowe proporcje: o ile dominacja żydowska w Polsce drastycznie wzrosła w ostatnim dziesięcioleciu, to równocześnie podniosła się świadomość narodowa już nie tylko na poziomie jakichś „endeckich” niedobitych dziwadeł, ale wśród zwykłych ludzi. W tej nowej świadomości narodowej wyartykułowano już całkiem dobitnie wiele zastrzeżeń wobec filosemickich władz i polityków (faktycznie żydowskich podcieraczy) w Polsce, szeroko wyartykułowano opór wobec żydowskiej agresji i żydowskiego zaboru polskiego mienia.

  Dlatego to Prezydent Duda, na długo przed wyborami prezydenckimi, musiał mieć świadomość tych spraw: Po pierwsze, że Polska jest obiektem brutalnej agresji żydowskiej, a po drugie duże, szybko rosnące liczebnie odłamy narodowe zauważyły żydowskie zło w Polsce i zaczynają zwierać szyki przeciw żydom, i on, jak każdy prezydent, będzie musiał mieć pozytywną odpowiedź na ten faktyczny narodowy front wśród Polaków. A nie ma tam więcej marginesów, czy tolerancji wobec żydowskich okupantów, gdzie nikt już nie toleruje dłużej „żydowskiej wrażliwości religijnej”, nikt nie chce dzielić włosa na czworo nad wyliczeniami 6 milionów i nikt nie zamierza tolerować dłużej ciągłego zawłaszczania wszelkich przestrzeni polskiego życia duchowo-publicznego przez żydów. A czego hałaśliwa agresja chanuki wobec naszej zadumy adwentowej jest wzorcowym przykładem.

  Kandydat Andrzej Duda był tego świadom, musiał być, bo to człowiek i inteligentny (??? – wątpie) i wykształcony. Duda to nie Komorowski, Kwaśniewski czy Wałęsa, Duda wiedział dobrze, rozumiał to co oznacza objęcie prezydentury. Andrzej Duda rozumiał dobrze i to, że jego „wzór ideologiczny” poprzednik prezydencki Lech Kaczyński został nie tylko całkowicie skompromitowany jeszcze w trakcie tamtej kadencji, ale i dodatkowo upływ czasu przekazał tamten żałosny neocon Kaczyńskiego do absolutnego lamusa. Dziś w Polsce „preferencje” ideologiczno – polityczne są zupełnie inne, a dotyczy to również negatywnej oceny Józefa Piłsudskiego, braku chęci umierania za demokrację amerykańską, czy gloryfikacji podcierania żydów. Nawet do niedawana niezniszczalna twierdza żydowska w Polsce: rusofobia, drży w posadach, a jej załoga jest coraz mniej liczna.

  Andrzej Duda musiał wiedzieć jaką odpowiedź musi dać Polakom stojąc w obliczu w/w problemów i jako zapalacz chanukowy w Pałacu Prezydenta musiał mieć świadomość rozpoznawania tego czynu jako apostazji i zdrady stanu.

  I to nie w jego własnych bezczelnych oczach, jego własnego udawanego niezrozumienia sytuacji, ale w naszych oczach,….. w naszych narodowych oczach: my w naszych narodowych oczach, w naszych sercach widzimy Andrzeja Dudę jako apostatę, jako zdrajcę stanu.

  Polska dla Polaków, a nie dla żydów!

  To nasza Ziemia, nasza Przestrzeń, nasze Powołanie i żydom nie wolno tu się panoszyć! Jeżeli żydzi nie chcą się podporządkować polskim prawom, które są tylko nam nadane przez samego Pana Boga, to my musimy ich do tego przymusić. To MY jestem Państwem od wieków i nasz byt narodowy jest tu od zawsze, a żydzi są jedynie nienawistnymi nam przyjezdnymi.

  Pozostając tylko przy tym problemie agresji żydowskiej – w postaci omawianej chanuki w Polsce – wyliczmy podstawowe powody, dla których nie możemy pozwolić Prezydentowi czy Sejmowi na udział w tym najeździe i bluźnierstwie.

  1) Chanuka jest kultem sprzecznym z chrześcijaństwem i nie może być tolerowana przez Polaków jako wciąż katolików.
  2) Chanuka wyraża formalną agresję obcego państwa (władzy) na terenie jurysdykcji polskiej.
  3) Chanuka jest powszechnie znanym symbolem żydowskiego ludożerstwa w świecie i w blasku jej świeczek żydzi od Monsanto, przez żydowskie szczepionki, po zatrute produkty z Chin wywołują masowe zachorowania wśród całych społeczeństw.
  4) Żydzi przystąpili do likwidacji Izraela (wypędzenia żydów) – pozostanie on jako państwo symboliczne bez żydów, których planuje się przenieść do Europy, a głównie do Polski i ta żydowska symbolika chanuki ma ułatwić żydom osadnictwo w Polsce…”. Według mnie bardziej objawiają się wojny ze swoimi sąsiadami.

  https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/2568-chanuka-bluznierstwem-przeciw-chrystusowi-agresja-zbrojna-przeciw-polsce

  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1098-smierc-prezydenta-andrzeja-dudy

 17. zen said

  https://romualdkalwa.neon24.pl/post/164086,wlasnie-rozpoczyna-sie-v-rozbior-polski

 18. Wywrotowiec said

  Pies ich yebal.

 19. Tafor said

  Przecież nie bez powodu knesetował w Krakowie przed wyborami. Idąc wzorem hegemona zza oceanu wszystkie pionki obstawione przez unych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: