Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków

Posted by Marucha w dniu 2021-12-04 (Sobota)

Wielu zaszczepionych sanitarystów, dziwi się „foliarzom”, że wierzą w jakieś spiskowe teorie i utrudniają skuteczną, globalną walkę z COVID-19. Być może ostatnie raporty Meta (Facebooka), udowodnią wszystkim „inteligentom”, dlaczego „foliarze” nie ufają ekspertom od pandemii.

Właśnie wyszło na jaw, że ceniony szwajcarski biolog – dr Wilson Edwards – który dzielił się na Facebooku swoimi spostrzeżeniami na temat pandemii COVID-19, tak naprawdę nie istnieje.

To właśnie on informował opinię publiczną na temat początku ekspansji koronawirusa i zapewne wielu ludzi uwierzyło w jego wersję.

Wilson Edwards okazał się być wirtualnym tworem chińskiej firmy Sichuan Silence Information Technology, która wspierała rządową kampanię dezinformacyjną.

Firma ta miała stworzyć około 500 fałszywych kont, 20 stron i 4 grupy na Facebooku oraz 86 kont na Instagramie.

Teraz pytanie? Ilu takich „ekspertów” jeszcze wywiera wpływ na wszystkich tych, którzy w mediach mówią o pandemii? Jak bardzo opinie tych deep fake’owych awatarów, mogą rzutować na decyzje polityczne?

Jeżeli jedno wiodące państwo, a więc Chiny, prowadzi tak zmasowaną akcję zakłamywania rzeczywistości, to jaką mamy gwarancję, że tego samego nie robią np. USA?

Przecież wyszło na jaw, że CNN podkręcało covidową histerię bez względu na stan faktyczny, żeby podwyższać swoją oglądalność. Jak więc mamy komukolwiek wierzyć bez cienia wątpliwości?

Ci wszyscy, którzy się zaszczepili i uważają, że to politycy i opłacani przez nich eksperci, mają 100% racji, a reszta bredzi, muszą zrozumieć, że wątpliwości antysystemowców nie biorą się z próżni. Antycovidowcy mogą być ofiarami manipulacji, ale w takim samym, jeśli nie większym stopniu, narażeni na nią są ci, którzy bezkrytycznie przyjmują oficjalną covidową narrację, która dotyczy także szczepionek.

Na tym więc polega istota sporu. Część ludzi wie, jak działa dezinformacja i bierze na to poprawkę, a część nie ma o tym pojęcia, bo uważa, że rządy zawsze chcą wyłącznie dobra obywateli.

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 7 do “Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków”

 1. Krzysztof said

  Można domniemywać, a nawet być pewnym, że ta cała pandemia jest tak samo realna jak ekspert dr Wilson Edwards…ale to i tak nie przekona kowidian. Wiem, bo przesłam linka z artykułem, wierzącemu i praktykującemu kowidianowi. Zostałem nazwany siewcą fejk niusów.

 2. OutsiderR said

  „a część nie ma o tym pojęcia, bo uważa, że rządy zawsze chcą wyłącznie dobra obywateli.”

  Oczywiście, że tak jest.
  Nie widziałem jeszcze rządu (rządzących), który by nie chciał dobra obywateli.
  Przecież to jasne i oczywiste. Jak tego można nie widzieć?
  W swoim czasie rząd USA odebrał swoim obywatelom złoto. Czyli ich dobro.
  W 1950 mieliśmy w Polsce kolejną, wyminę pieniędzy.
  Z tych starych, gorszych na nowe – lepsze.

  To też dla dobra obywateli….

 3. Zbigniew Kozioł said

  Trochę trudno temu wierzyć. Czy Chińczycy są aż tak naiwni, że nie spodziewali się wykrycia fałszu, wtedy gdy gra jest gorąca, a oczy USA zwrócone na nich? Niewykluczone. Podejrzewam jednak, że prawda mogła być trochę inna…

 4. Największy holenderski dziennik „De Telegraaf” opublikował w 2009 roku wywiad z dziennikarką Désirée Röver, która nazwała tworzoną na naszych oczach psychozę zagrożenia pandemiami, częścią międzynarodowej konspiracji żydowskiej. kreowanej celem zredukowania populacji ludności.

  61-letnia dziennikarka powiedziała, że działania konspiracyjne są dziełem potomków żydów [tzw.], co to modlą się do swojego boga: Lucyfera, Szatana [Belzebuba] […] który ma tu [dzisiaj] swoich wysłanników: Szyldów, Felerów, i innych.

  Przeciwko tej wypowiedzi zaprotestowała, bo jakżeż by nie mogła, miejscowa organizacja „walcząca z antysemityzmem” [w imieniu tych, którzy przecież Semitami nie są] – Center for Information and Documentation on Israel – CIDI, która prócz oburzenia i uznania wypowiedzi za „antysemicką”, nie próbowała odnieść się do meritum wypowiedzi i odeprzeć zarzuty jakimikolwiek kontrargumentami.

  Przy okazji warto przypomnieć, co na temat obowiązkowych szczepień mówią osławione „Protokoły Mędrców Syjonu”. Warto zastanowić się, dlaczego w „Protokołach” padło tyle celnych uwag, które – obserwując współczesny świat, np. kreowanie psychozy wokół „ptasiej grypy” czy „świńskiej grypy” – jakoś wyjątkowo precyzyjnie się sprawdzają.

  [Pani Rowerowa kochana, za 11 lat, to dopiero będzie jajecznica! Grypa spindoli w pis-du, i sama ciemnowielmożna Kostuchna zeświruje.]

  https://zapodaj.net/33c59df666cd4.gif.html

  Wykład X

  Par. 17. Chwila proklamowania króla wszechświata.

  Uznanie naszego samowładcy może nastąpić przed zniszczeniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: „zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach”.

  Par. 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie.

  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy, żeby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełne i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.

  “Protokoły Mędrców Syjonu” – http://wojtek.pp.org.pl/pliki/notki/2019-02-12_protokoly-medrcow-syjonu-skladnica/Protoko%C5%82y%20Medrc%C3%B3w%20Syjonu%20z%201919%20roku%20w%20formacie%20PDF.pdf

 5. UZA said

  Ad.4) „Zupełny przypadek – każdy z nich jest Ż…”

  Urobiony propagandą kowidopoliniak odpowie na to, że une po prostu takie zdolne i kształcone są. Dlatego wszędzie zajmują kierownicze stanowiska i nawet sam Pan Bóg ich wybrał . A skoro wyszczepionki zostały stworzone i są zachwalane przez takich geniuszy, to należy je przyjmować i nie rezonować, bo i tak naszymi rozumkami nic nie pojmiemy.

 6. Dziennikarz portalu UnHerd Freddie Sayers przeprowadził rozmowę z Hayley Hodgson, która spędziła 14 dni w Howard Springs w Australii – obozie internowania dla podejrzanych o zarażenie covid. ’To tak, jakby być w wiezieniu” stwierdziła kobieta, którą policja ‘namierzyła” po tym, jak podwiozła skuterem koleżankę, u której stwierdzono obecność wirusa.
  https://naoku.info/australia-obozy-internowania-dla-podejrzanych-o-kontakt-z-covid/

 7. 2stein said

  nie chciałbym wypaść na jakiegoś proszczepionka, ale nie doszukałem się źródła niniejszej informacji. A jak nie ma źródła, to czy na pewno Chińczycy za tym stoją

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: