Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Przygotowania do wojny z „szurami”

Posted by Marucha w dniu 2021-12-05 (Niedziela)

Wprawdzie napór egzotycznych turystów prezydenta Łukaszenki na polską granicę nadal się utrzymuje, ale nie jest już tak intensywny, jak przedtem. Być może dlatego, że Kreml wyznaczył Aleksandrowi Łukaszence zadanie ważniejsze w postaci „ćwiczeń” nad granicą z Ukrainą.

Jak wiadomo, Rosja skoncentrowała nad granicą z Ukrainą około 100 tys. żołnierzy i ciężką broń. Szef ukraińskiego Zarządu Wywiadu twierdzi, że Rosja zaatakuje w styczniu albo w lutym. Wszystko to być może, a w razie rosyjskiego ataku, Białoruś mogłaby wykonać coś w rodzaju ataku pozorowanego, odciągając w ten sposób część ukraińskich sił z kierunku „rosyjskiego” na kierunek „białoruski”.

Czy do tego w ogóle dojdzie, czy też eskalowanie napięcia jest elementem gry, która zakończy się wycofaniem rosyjskiego wojska z granicy w imię zachowania pokoju, w zamian za co Rosja uzyska międzynarodowe uznanie rozbioru Ukrainy, a może nawet lądowe połączenie z Krymem – przekonamy się w stosownym czasie. Nie możemy bowiem zapominać o letnich rozmowach prezydenta Putina z prezydentem Bidenem, podczas których mogło przecież dojść do jakichś uzgodnień.

Skoro tedy napór egzotycznych turystów nieco zelżał, to nieprzejednana opozycja powróciła do poprzedniej postawy. Krytykuje rząd po staremu, ale ponad podziałami zapanował consensus w sprawie osób niezaszczepionych, których Książę-Małżonek nazywa „szurami”. Okazało się, że to one są głównymi winowajcami epidemii i związanych z nią paroksyzmów, a w tej sytuacji Umiłowani Przywódcy, wspomagani przez siły fachowe, obmyślają coraz bardziej wyrafinowane sposoby zmuszenia ich do uległości w postaci zgodny na zaszprycowanie.

Polskie Stronnictwo Ludowe gotowe jest pójść na całość, ale pod warunkiem, że każdy zaszczepiony dostanie w nagrodę za dobre sprawowanie 600 złotych. Ciekawe, kto miałby te pieniądze rozdzielać – bo co do tego jeszcze chyba nie ma porozumienia.

Spotkanie zwołane przez kierowniczkę Sejmu, panią Witek, nie przyniosło spodziewanych rezultatów, a w tej sytuacji można powiedzieć, że odbyło się w atmosferze wzajemnego zrozumienia, co w języku dyplomatycznym oznacza brak porozumienia.

Tymczasem na epidemicznym odcinku frontu pojawiło się nowe zagrożenie w postaci nowej mutacji zbrodniczego koronawirusa pod nazwą „omikron”. Oczywiście szczepionki są skuteczne również i na tę mutację, ale zdaje się, że nie wszyscy są pewni. Na wszelki wypadek rząd zdecydował, że od 1 grudnia przywróci restrykcje znane z poprzednich mutantów i utrzyma je co najmniej do 17 grudnia.

Co będzie po 17 grudnia – tego jeszcze nie wiemy – oczywiście poza tym, że będzie Boże Narodzenie, a potem Sylwester i Nowy Rok, kiedy to obywatele koncentrują się na przeżyciach duchowych i rozrywkowych. 1 grudnia kończy się też stan wyjątkowy na obszarze nadgranicznym, ale Sejm właśnie przeforsował nowelizację ustawy o ochronie granicy, odrzucając wszystkie poprawki Senatu. Trafi ona teraz do prezydenta, który pewnie ją podpisze, być może nawet przed północą.

W „Gazecie Wyborczej” pojawiły się nadzieje, że prezydent albo się zawaha, albo nie zdąży, dzięki czemu nad granicę będą mogły runąć wszyscy wyposzczeni aktywiści o miękkich sercach, którzy zajęliby się turystami, no i oczywiście – dziennikarze, którzy łgarstwom najemników prezydenta Łukaszenki przeciwstawiliby swoje łgarstwa.

A la guerre, comme a la guerre – powiadają wymowni Francuzi, a wiadomo, że pierwszą ofiarą każdej wojny, a więc również wojny hybrydowej, jest prawda. Toteż nie dziwi nikogo pomysł Wielce Czcigodnej Klaudii Jachiry, która ogłosiła zamiar urządzenia swego biura poselskiego w Białowieży, a w jej ślady podążyła również Wielce Czcigodna Urszula Zielińska, które w ten sposób chcą uniezależnić się od ministra Kamińskiego któremu ustawa o ochronie granicy przyznaje spore uprawnienia. Jakie happeningi będą się tam odprawować z żubrami, a zwłaszcza z jeleniami, to możemy sobie tylko wyobrażać.

Happening urządziła też pani Marta Lempart, rozlewając przed siedzibą PiS na Nowogrodzkiej czerwoną farbę. Jak na nią, zachowała się powściągliwie, bo przecież mogła się tam i wyknocić i nasikać. Niestety nie wszystko przebiegło zgodnie z reżyserią, bo pojawiła się tam pani sprzątająca, z żądaniem by pani Lempart po sobie posprzątała. Ona też zachowała się powściągliwie, bo nie pożegnała się z panią Lempart firmowym zawołaniem Strajku Kobiet. Mimo to pani Marta wyniośle odmówiła, jako że stworzona jest do rzeczy wyższych, niż sprzątanie po sobie.

W odpowiedzi rządowa telewizja nie zostawiła na niej suchej nitki tym bardziej skwapliwie, że inne niezależne media wzięły w obroty Wielce Czcigodnego pana Łukasza Mejzę, który z ramienia wchodzącej do klubu Zjednoczonej Prawicy Partii Republikańskiej pana Bielana, nie tylko posłuje, ale w dodatku jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Sportu. Media oskarżają go o prowadzenie spółki, która za duże pieniądze podejmowała się leczenia nieuleczalnie chorych dzieci, podobno przy zastosowaniu metod nie mających nic wspólnego z medycyną.

Premier Morawiecki zapowiada „podjęcie kroków” w celu wyjaśnienia sprawy, a tymczasem Wielce Czcigodny pan Mejza, nauczony doświadczeniem poprzedników oświadczył, że oskarżenia mają charakter polityczny, co – jak wiadomo – zwalnia od wszelkiej polemiki. Nie wszystkich jednak ta deklaracja zadowoliła, bo nie tylko pan Paweł Kukiz zamierza stawić Naczelnikowi Państwa ultimatum w tej sprawie, ale również Wielce Czcigodny Kacper Płażyński, który domaga się „decyzji” w sprawie posła Mejzy. Kto by pomyślał, że tak wiele zależy nawet nie od niewielu, tylko od jednego parlamentarzysty.

Ale nie tylko Wielce Czcigodnemu powinęła się noga, bo zarzuty usłyszała w prokuraturze również Doda. Podobno grozi jej nawet do 5 lat – ale jestem przekonany, że w jej przypadku wszytko zakończy się wesołym oberkiem, jak przystało na najlepsze towarzystwo. Chodzi bowiem o różne numery przy kręceniu, a właściwie – przy finansowaniu filmu „Dziewczyny z Dubaju”, w którym podobno są „momenty” jeden za drugim, więc nie jest wykluczone, że obraz może dostać nawet „Oskara”, zwłaszcza gdyby obok tradycyjnych „momentów” były tam również momenty chłostania Polski za antysemityzm.

Kto wie, czy polskie pochodzenie nie było przyczyną zmowy określonych sił, której ofiarą padł Robert Lewandowski. Ominęła go mianowicie prestiżowa nagroda „Złotej Piłki”. Dostał ją Argentyńczyk Messi, co również wywołało duży rezonans opinii publicznej – podobno również międzynarodowej – co wskazywałoby na istnienie dwóch międzynarodówek. Jedna jest butna i ostentacyjna, a druga jest dyskretna, ale też istnieje.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 13 do “Przygotowania do wojny z „szurami””

 1. kolw said

  do kogo ten bęłkot pisowski propagandowy niby o niczym?

 2. Boydar said

  Nie nerwujcie się Kolw, to po polsku, więc na pewno nie do Was.

 3. Bezpartyjna said

  Bardzo dobra riposta P. Boydarze.

 4. Maverick said

  Na marne moje ostrzeganie Poliników o świrku, bo PiSiorki są tak przekonane co do swoich racji.

  Taką otrzymałem ripostę od Ulki na naszych blogach, która jest najlepszym przykładem że szczypawka działa i odbiera kognatywne myślenie i zamienia już ludzi w zombies jak w filmie Omicron.

  ” Ula Ujejska | Link: Maverick

  Maverick
  Po co ten szczepionkowy bełkot tu wklejasz? Czy ja kogoś tu namawiałam do szczepień – osobiście jestem za wolnością. Moja rodzina cała jest zaszczepiona – mamy prawo? Oczywiście że mamy i żadne bzdecenie na ten temat mnie nie interesuje.. Nie chcesz to nie szczep się, tylko nie przypisuj mi tego swojego bełkotu anty szczepiennego. Ja się z was tylko śmieję i przypominam fakty z tej waszej wojenki. Bo jak gdzieś na świecie wychylacie łby, to was leją czym popadnie. Dałam za przykład Niemcy – czy coś z tego zrozumiałeś? Oczywiście że nie. Myślisz że tuzy tego Świata będą się przejmować takimi jak ty? No właśnie, popatrz na Niemcy. Czy już rozumiesz? Chcesz zawierać jakiś „konsensus” z takimi jak ja? Ciąg smugę za framugę szczepionkowy frajerze 😁 Na koniec ci powiem, że mój mąż i jego wspólnicy w interesach, w swoich firmach wywalają na bruk takich frajerów – tym się martw – bo już dzisiaj nie potrzeba im w USA żadnej dodatkowej ustawy.

  Czysta Lucyferianka, takim nic nie jest w stanie pomóc, nie przyjmują alternatywnych sposobów leczenia, nie lączą faktów kto i po co stworzył świrka, ale wierzą w naukę i jak ich krytykujesz to jest ciemniakiem bo nie znasz nauki.

  Słowem globalistom idzie tak jak to sobie zaplanowali:

  a to moja dla niej riposta:

  Na tym polega właśnie brak kognatywnego myślenia, Jesteś najlepszym przykładem że szczypawka pracuje z dnia na dzień powiększa się twoja paranoja, niczym w filmie Omicron.
  Nie umiesz lączyć faktów, nie przyjmujesz faktów że świrek został stworżony w celach depopulacycjnych jak i szczepionka, Ty już jesteś nie do odratowania, jak polski doktorek co miał atyzm podczas szczepienia i udawał że ma bezpośredni kontakt do Billa Kill Gates.
  O poliniackim doktorku: (który był arogancki jak Duda czy Ulka)
  https://gloria.tv/post/4PpDtAMV9rabBxE6pD7KEj6gn

  Ja jeteście kontrolowani i sterowani:
  https://gloria.tv/post/EcqC2GBkbrP93EUqBkbVDiPtG

 5. Marucha said

  Re 4:
  Szkoda czasu i nerwów na użeranie się z imbecylami.
  Jeśli już trzeba zareagować – to krótkim, brutalnym warknięciem.

 6. bronek said

  ———————
  „…co wskazywałoby na istnienie dwóch międzynarodówek.”
  ———————
  Tak – bo inaczej jak tu siedzieć okrakiem na barykadzie – tym razem już globalnej?

 7. Greg said

  Dwa razy czytałem wpis Pana Mavericka, jakże ważny do zrozumienia skali opętania niektórych ludzi !?

 8. Głos Prawdy said

  Może nasz spokornieję i się uspokoi, bo to do niczego, tyko większe sankcji

  ———-
  Niech nie pokornieje. Sankcje, jak mają być – to będą, bez względu na brak powodów.
  Sankcje znikną, gdy pozwoli żymianom rozkraść Białoruś.
  Tego chcecie?
  Admin

 9. tras said

  #2>BOYDAR>
  to że po polsku to chyba kolw wie
  ale podstawowe
  O CZYM
  Pański ukochany Stanisław
  pisze?
  Jest byczo czy jesteśmy w ciemnej dupie?
  I
  czy statuty kaliskie to fałszywka czy niefałszywka>i konsekwentnie>przywileje jakimi Żydzi się cieszą są uzasadnione czy nieuzasadnione?
  Pytam, bo p. Michalkiewicz negatywnie wypowiedział się o działalności pp. Olszańskiego-Osadowskiego w Kaliszu
  identycznie jak FM Izraela i dudex i wybiórcza i tvn.

 10. GonDar said

  Panie Maverick
  Spokojnie. Kiedyś siądziemy razem na ławce i popatrzymy na świat z góry.
  A co do tej Pani to widać po komentach, że to osoba pisolubna.
  Aczkolwiek za te teksty o frajerach wyrzucanych z pracy: za stodołę i kula w łeb.

 11. Maverick said

  Ona ma mentalność enkawudzistki, wydaje się jej że tylko ona ma rację. Poprostu szkoda czasu, jak zauważył Marucha, ja chiałem napisać w tym sensie jeżeli większość tych burych suk jest taka jak ona to raczej sytuacja w Polsce może być nieciekawa, będą chcieli iść dalej, będą wprowadzać bolesne kary finansowe i restrykcje na zdrowych ludzi, a ich agresywność będzie rosła. Potem może być szczepienie na siłę pod przymusem. Jakby wszyscy zapomnieli o swoich parwach. To będzie nowa normalność i pewnie zostanie zaakceptowana.

 12. Piotr B. said

  Maverick…une maja tuzin sposobow na cechowanie gojow.Tymczasowo jest tak jak jest.Ale pamietam czasy bierutowe,kiedy zmuszali inaczej.Ja mam kardiologa ktory mnie prowadzi juz okolo 10 lat i wierze mu na 99 %,ale jego laborantowi ktory pobiera mi krew okresowo patrze na rece caly czas,bo to juz inny sort.

 13. Maverick said

  P. Bardzo ciekawy wykład o hiszpance i następnych pandemiach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: