Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  NyndrO o Wolne tematy (57 – …
  Marucha o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  ! o Wolne tematy (57 – …
  Lily o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Boydar o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Wypadek w Chorwacji…czy…
  kontra o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  I*** o Wypadek w Chorwacji…czy…
  revers o Wolne tematy (57 – …
  Ale dlaczego? o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Obowiązek szczepień, przymus i stara szafa…

Posted by Marucha w dniu 2021-12-07 (Wtorek)

Tak zwani „patryjotyczni dziennikarze” to już mnie zaczynają naprawdę mocno śmieszyć. Otóż Marcin Rola rozerwał dziś szaty na fejsbuku niczym Rejtan i gromko zakrzyczał: „PRZYMUS!!!, PRZYMUS „szczepień” od 1 marca dla nauczycieli, medyków i mundurowych pod groźbą utraty pracy”.

Dlaczego mnie to śmieszy? Ano to zadufanie do tego stopnia, aby nie rozeznając tematu grać na uczuciach ludzkich i nazywać to jeszcze dziennikarstwem naprawdę wywołuje o mnie rozbawienie.

Szanowni, obowiązek szczepień w wieku dziecięcym jest już od bardzo dawna. Obowiązek nie jest tożsamy z tzw „przymusem”. Napiszę tylko tyle, że jeszcze kilka lat temu rodzice, którzy nie chcieli truć swoich dzieci Tiomersalem zawartym w szczepionkach miały cały katalog mechanizmów prawnych, aby się łatwo i skutecznie wymiksować z tego „obowiązku”. I mogę Wam to zagwarantować, że tak było, bo znam to z tzw autopsji.

Wiecie kiedy się mocno pogorszyła sytuacja rodziców, którzy świadomie chcieli mieć wybór co do odmowy obowiązku? Ano wtedy, kiedy pani Socha „walcząc o prawa do wolności wyboru” wyprowadzała ludzi na ulicę, którzy mocno wydzierali się w kwestii niezbywalnych praw do swoich wyborów.

Co robi system? Dokręca śrubę i modyfikuje tak prawo, aby pozbawić rodziców mechanizmów prawnych. Pisałem o tym kilka razy i raz w tematyce okrętów podwodnych pt: „W milczeniu nasłuchujmy wilczego echa” porównałem to do sytuacji okrętu podwodnego: wydzieranie się i walenie kluczem francuskim po rurach okrętu o swoich niezbywalnych prawach powoduje, że sonary przeciwnika klarownie wykrywają co się dzieje na okręcie przeciwnika, co skutkuje doskonałym przygotowaniem do inteligentnego przeprowadzenia ataku…

Być może wielu się obrazi o to co napiszę dalej, ale trudno, czasem trzeba. Otóż przestańcie powielać, powtarzać idiotyzmy płodzone w emocjach przez „pożytecznych idiotów” często nazywanymi dziennikarzami. Jeśli 100 razy powtórzycie o przymusie, to tak będzie to traktowane przez władzę i postrzegane przez resztę społeczeństwa, pomimo tego, że oficjalnie zapisu ustawowego o przymusie nigdy nie będzie

Zapisu o przymusie nie będzie, bo jak przyznał nawet sam pan Pinokio, nie może być niespójności rozporządzenia z ustawą i analogicznie nie może tak być, że ustawa nie ma umocowania w ustawie zasadniczej, czyli konstytucji. Jeśliby była by w czeluściach nowogrodzkiego Mordoru zmajstrowana taka ustawa o przymusie, to gwałciła by choćby artykuł 39 Konstytucji, która mówi wyraźnie: „Art. 39. [Zakaz eksperymentów naukowych na ludziach bez ich zgody] Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.”

Dodam, że wszystkie te preparaty są i jeszcze długo będą w fazie eksperymentalnej, a podpisanie zgody będzie świadczyło tylko o tym, że podpisujący szczepan nie zna swoich praw czy z lenistwa, czy z zacietrzewienia, czy z innych politycznych doznań metafizycznych.

Czyli Szanowni, obowiązek to nie przymus i obowiązek można śmiało traktować jak niedawny obowiązek spisowy… on jest, ale tak de facto niekoniecznie jest dla wszystkich jednakowy.

Dla znających swoje prawa obowiązek spisowy jest dalej respektowany… ja na przykład Szanowni Państwo absolutnie nie zgwałciłem obowiązku spisowego nie spisując się. Nie odmówiłem obowiązku spisowego, bo cały czas czekam na rachmistrza spisowego, który do dziś do mnie nie dotarł 🙂

Wróćmy jeszcze na chwilę do „patryjotycznych dziennikarzy”, którzy będą teraz mocno grać na uczuciach ludzkich i napełniać Was strachem. Oni musza tak robić, bo obecne „dziennikarstwo” to nic innego, tylko tani populizm, który musi mieć dużo tzw „flejmu”, bez którego nie ma wiernych pretorian do codziennego nabijania odsłon na witrynach, fanpejdżach i innych jutubach.

Nabijanie odsłon jednak Szanowni nie spowoduje, że tacy „patryjotyczni dziennikarze” skupią się na tym, aby do 1 marca znaleźć dla Was rozwiązanie, czyli pakiet prawny, abyście się mogli z poszanowaniem prawa wymiksować z owego obowiązku eksperymentalnego…

Mój śp. Tata tylko raz mi powiedział jedną kwestię, że „nie ma takiej sytuacji z której nie byłoby wyjścia” i sam nie wiem jak to jest, że akurat to mi totalnie utkwiło w pamięci. Dlatego jeśli pojawi się problem, to szukam od razu rozwiązania i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, abym najbardziej optymalnego nie znalazł…

O rozwiązaniach kwestii tego niby „przymusu” już bębni zresztą Jacek Wilk, który jak już kiedyś wspominałem ma niesamowitą żyłkę rodem wziętą od tzw „narodu kupieckiego”, a już teraz nawołuje do nauczycieli, że będzie ich ochoczo bronił…być może do ostatniego szekla 🙂 …więc jest nadzieja, że jakiś darmowy okruch spadnie z tego prawniczego stołu 😉

Jak już jesteśmy przy nauczycielach, to Szanowni już wyjaśniam, bo pewnie nurtuje Was co ma wspólnego z obowiązkiem i przymusem tzw „szczepień” stara szafa. Otóż każda stara szafa ma w sobie coś pasjonującego i tajemniczego. Stara szafa z Narnii była przejściem do tajemniczego świata baśni, a już na przykład stara szafa Lesiaka pułkownika UOP zawierała bardzo ciekawe informacje na temat rzekomej walki z komuną braci Kaczyńskich. Szafa Lesiaka była pełna informacji w kwestiach legend i baśni statutowego i sztandarowego hasła Porozumienia Centrum, czyli szeroko pojętej „walki z komuną”. Dziś wiemy, że rewelacje z szafy Lesiaka sprawdziły się co do joty, Jarosław Kaczyński mocno i skutecznie powiela kalki rodem z rządów dawnej mateczki partii PZPR.

Każdy resort Szanowni ma swoją starą szafę. Każda mundurówka ma swoją szafę, środowisko lekarskie ma swoją szafę w której zamyka niepoprawnych lekarzy, którzy by im zniszczyli cowidowy geszeft, oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego ma też swoją starą szafę. W starej szafie ZNP jest ukryty niejaki Broniarz, który jest cyklicznie wyciągany z owej szafy na okoliczność duraczenia środowiska nauczycielskiego. Dlaczego takiego od 1 marca nie wyciągnąć, odkurzyć i wypolerować, aby ze zrobionym liftem rzucić jegomościa na żywioł obrony nauczycieli, którzy nie chcą się poddawać eksperymentowi medycznemu? Nie czekajcie aż w tej szafie największy „oBroniarz” nauczycieli się zmarnował…

A wracając już do kwestii obowiązek-przymus może zróbmy coś konstruktywnego. Zamiast dawać ponosić się emocjom „pożytecznych dziennikarzy” zamknijmy się na chwilę w starej szafie z dala od medialnego zgiełku i zastanówmy się w jaki sposób ominąć obowiązek, który w demoniczny i irracjonalny sposób jest nam zaszczepiany w umysłach jako przymus…

Autor: Kogut Dyrektor 
https://trybeus.blogspot.com

Widzę w tym jeden problem… otóż, jak wykazuje praktyka (zwłaszcza) ostatnich lat, nie ma w Polsce takiego prawa ani takiej ustawy, których nie można bezczelnie, w biały dzień, na oczach otumanionego narodu złamać i podeptać. Ustawa Zasadnicza nie jest tu żadnym wyjątkiem.
Admin

Komentarze 34 do “Obowiązek szczepień, przymus i stara szafa…”

 1. GonDar said

  Wszystko w imię miłości bliźniego.

 2. Bardzo Polecam przeczytac:

  “Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer ⚠
  Zbliżamy się do etapu 5:

  Faza 5: Ustanowienie chaosu i stanu wojennego. (listopad 2021-marzec 2022) i większość ludzi nadal myśli, że wracamy do normy!? „Droga do nowego porządku świata”
  ❗️Faza 1: Symuluj zagrożenie i wywołaj strach. (grudzień 2019-marzec 2020) – Rozpocznij pandemię w Chinach. – Zabij dziesiątki tysięcy starszych ludzi. – Zwiększ liczbę przypadków i zgonów. – Od początku przedstaw szczepienie jako jedyne rozwiązanie. – Skup całą uwagę na Covid-19. – Wynik, (prawie) ogólna panika.

  ❗️Faza 2: Zasiej mętlik i podział. (marzec 2020-grudzień 2020) – Nałożyć wiele niepotrzebnych, wolnościowych i niekonstytucyjnych środków przymusu. – Paraliżuj handel i gospodarkę. – Obserwuj uległość większości i opór zbuntowanej mniejszości. – Stygmatyzuj buntowników i stwórz poziomy podział. – Cenzurowanie przywódców dysydentów. – Ukarać nieposłuszeństwo. – Uogólnij testy PCR. – Stwarzaj zamieszanie między przypadkami, zarażonymi, chorymi, hospitalizowanymi i zmarłymi. – Zdyskwalifikować wszystkie skuteczne zabiegi. – Przedstaw nadzieję na szczepionkę ratunkową. – Wynik, (prawie) ogólna panika.

  ❗️Faza 3: Przynieś zdradzieckie i śmiertelne rozwiązanie. (grudzień 2020-czerwiec 2021) – Zaproponuj darmową szczepionkę dla każdego. – Obiecaj ochronę i powrót do normalności. – Ustal cel szczepień stada. – Symuluj częściowe ożywienie gospodarki. – Ukryj statystyki skutków ubocznych i zgonów w wyniku zastrzyków. – Uznawanie skutków ubocznych zastrzyków jako „naturalnych” skutków wirusa i choroby. – Odzyskaj pojęcie wariantu jako naturalnej mutacji wirusa. – Uzasadnij utrzymanie środków przymusu poprzez niestosowanie progu odporności stada. – Ukaraj pracowników służby zdrowia za nielegalne wykonywanie opieki i leczenia. – Wynik, wątpliwości i poczucie zdrady wśród zaszczepionych, zniechęcenie wśród przeciwników.

  ❗️Faza 4: Zainstaluj apartheid i kod QR. (czerwiec 2021 – październik 2021) – Dobrowolnie planuj braki. – Nałożyć przepustkę szczepienia (kod QR), aby nagrodzić zaszczepionych, ukarać odpornych. – Stwórz apartheid uprzywilejowanych przeciwko innym. – Odebrać prawo do pracy lub nauki osobom bez szczepienia. – Wycofać podstawowe usługi osobie bez szczepienia. – Narzucanie płatnych testówi PCR na niezaszczepionych. – Wynik, pierwszy etap cyfrowej kontroli, zubożenie przeciwników.

  ❗️Faza 5: Ustanowienie chaosu i stanu wojennego. (listopad 2021-marzec 2022) – Wykorzystaj niedobór towarów i żywności. – Spowoduj paraliż realnej gospodarki oraz zamykanie fabryk i sklepów. – Niech eksploduje bezrobocie. – Nałóż trzecią szczepionkę (dopalacze). – Zajmij się morderstwem żyjących starców. – Narzucić wszystkim obowiązkowe szczepienia. – Wzmocnij mit o wariantach, skuteczności szczepionki i odporności stada. – Demonizuj antyszczepionkowców i obarczaj ich odpowiedzialnością za zmarłych. – Aresztować liderów opozycji. – Narzucaj wszystkim tożsamość cyfrową (kod QR): akt urodzenia, dokument tożsamości, paszport, prawo jazdy, karta ubezpieczenia zdrowotnego itp. – Ustanowienie stanu wojennego, aby pokonać opozycję. – Wynik, Drugi etap sterowania cyfrowego. Uwięzienie lub usunięcie przeciwników.

  ❗️Faza 6: Anuluj długi i zdematerializuj pieniądze. (marzec 2022-wrzesień 2022) Wywołać załamanie gospodarcze, finansowe i giełdowe, bankructwo banków. – Ratowanie strat banków na rachunkach ich klientów. – Aktywuj «Wielki reset». – Zdematerializuj pieniądze. – Anuluj długi i pożyczki. – Nałóż cyfrowe portfolio. (Portfel cyfrowy) – Zajmuj nieruchomości i ziemię. – Zakaz wszystkich leków na świecie. – Potwierdź obowiązek szczepień półrocznych lub rocznych. – Narzucić racjonowanie żywności i dietę opartą na Codex Alimentarius. – Rozszerzenie środków na kraje wschodzące. – Wynik, trzeci etap sterowania cyfrowego. Rozszerzenie N.O.M. na całą planetę. (Msza Novus Ordo, w tłumaczeniu oznacza Nowy Porządek.)
  ==========================
  Zapodal: jasiek z toronto

 3. Donald Tusk - wnuk żołnierza Wermahtu dzisiaj OBIECUJE, że on SPOWODUJE "wyszczepienie" wszystkich Polaków! said

  UWAGA !!!

  Do Polski wrócił BEZKARNY recydywista ZDRAJCA Polski d. tusk i obiecuje PACYFIKACJE wszystkich Polaków i że ON „ponownie wprowadzić” 100% Polaków do „jego KOMUNISTYCZNEJ europy” !

  KAPUŚ i imbecyl d. tusk kompletnie ZWARIOWAŁ i zaczyna ROZRABIAĆ w Polsce powołujac się na BREDNIE zdechłego masona żyda Gedrojcia o tym, że tzw. „ukraina” jest WAŻNIEJSZA od Państwa Polskiego… SIĆ!

  d. tusk BEŁKOCZE w żydoskim „onecie” że panstwo „Polska” jest NICZYM dla niego i że ON WYMANEWRUJE politycznie Polaków i EMERYTÓW w 3.5Rpolin tak, że oni na NIEGO znowóż „zagłosują” i ON „wygra” nastepne wybory w Polsce . . . SIĆ !!!

  Beszczelny bezkarny OSZUST d. tusk kompletnie ZWARIOWAL i jest tyle SAMO warty co neo-banderowiec UKRAINIC kaczyński !!!

  Stary OSZUST, złodziej, sprzedawczyk i GANGSTER donald tusk – 100% ZDRAJCA Polski DZISIAJ bełkotał w żydoskim ANTY-polskim „onecie” , że jak ON ponownie PRZECHWYCI władzę w 3.5Rpolin to SPOWODUJE tzn. „uchwali nowe prawo” że WSZYSCY polscy obywatele zostaną „WYSZCZEPIENI” jak bydło . . .

  „Tusk: Kaczyński to zdrajca polskiego interesu narodowego”:

 4. Stanisław Potocki said

  Tutaj macie zdroworozsądkowy komentarz do sytuacji:

 5. Lily said

  INFLUENCERS!.

  „Celebrities, Vloggers, or Social Media Figures,

  with Many Followers Who Use Their Reach

  and Popularity To Persuade People of the

  Wisdom of Government Policy About Which

  They Know Less Than Nothing.

  USUALLY In Return For Payments From

  The Public Purse”.

  SOURCES.
  https://off-guardian.org/2021/05/30/the-new-normal-lexicon/

 6. UZA said

  „…kilka lat temu rodzice, którzy nie chcieli truć swoich dzieci Tiomersalem zawartym w szczepionkach miały cały katalog mechanizmów prawnych, aby się łatwo i skutecznie wymiksować z tego „obowiązku”. ”

  Te „mechanizmy prawne”, podobnie jak fałszywe certyfikaty są właśnie po to, żeby naiwnych a samolubnych i zadufanych w sobie ludzi wciągnąć do Systemu, z którego już nie będzie ucieczki. Skoro my wiemy o tych sposobach wymigania się od przymusu, to oni tym bardziej i w odpowiednim momencie swój System uszczelnią, po kolei pozatykają wszystkie dziurki tak, że nawet mysz się nie prześlizgnie.

  Każdy, który dziś sobie myśli : „niech inni – ci głupsi – giną, mnie to nie dotyczy, ja sobie poradzę”, jutro odkryje, że już siedzi w koncentraku, że jego dziurka w płocie pod napięciem właśnie została załatana, że właśnie się skończyły pieniążki na kolejne fałszywki albo nie ma już komu zapłacić, bo wszystkich wyłapali, zabrakło też odważnych prawników, a tu zbliża się siódma albo dziewiąta dawka, bez której nie będzie zielonego, różowego lub żółtego paszportu, niezbędnego do jazdy autobusem czy otrzymania jakiejkolwiek roboty. Jeśli teraz tego nie zatrzymamy, to jutro już będzie za późno.

  „Mój śp. Tata tylko raz mi powiedział jedną kwestię, że nie ma takiej sytuacji z której nie byłoby wyjścia” i sam nie wiem jak to jest, że akurat to mi totalnie utkwiło w pamięci. Dlatego jeśli pojawi się problem, to szukam od razu rozwiązania i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, abym najbardziej optymalnego nie znalazł…”

  To mi przypomina stary, peerelowski film o Auschwitz. Z nowym transportem więźniów przyjechały młode, optymistycznie nastawione Warszawianki (prawdopodobnie wyniosły z domów podobne zasady życiowe jak Autor artykułu). Te dziewczyny zaczęły śpiewać, a wtedy strażnik użył broni i zamilkły na zawsze. Tak to bywa w koncentraku…

 7. Lily said

  NIE bronie p.Tuska,ale sa Znacznie gorsi,
  bardziej Destruktywni.

  „Wielcy Polacy,z krwi i kosci”,tak mowia,
  o sobie,i za takich CHCA byc Postrzegani,
  i do TEGO,”gorliwi katolicy”.

  „Ciemny Lud Wszystko Kupi”,Jacek K(z.w.s.)

 8. Przypomnijmy: ‚Heute gehört uns Deutschland und morgen die ganze Welt‘

  (Dziś należą do nas (tylko) Niemcy i jutro cały świat.) Popularna pieśń w czasach nazizmu III Rzeszy. Ciekawe, do kogo należały już wtedy Niemcy i do kogo należy dziś „cały świat” ?

  https://snanews.de/20211207/slogans-fuer-impfkampagne-4599695.html

  W każdym razie prasa melduje: „Die Welt gehört denen, die impfen“ (Świat należy do tych co szczepią), i istotnie na to wygląda:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Wielkim i przekonanym rzecznikom tzw. demokracji w zachodnim stylu należy wspomnieć realia, w demokratycznych wyborach doszło do wyboru rządu nazistów Niemczech w 1933, ten demokratycznie wybrany rząd dopuścił się zbrodni na milionach ludzi, przy czym szczególnie wiele ofiar przyniosła ta demokracja Polakom, ok. 20% ludności. Czy demokratyczne rządy krajów świata, realizujących dziś program tzw. „pandemii” potrafią tę liczbę ofiar przewyższyć ? Jeśli spojrzeć na plany:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  to jest uzasadniona nadzieja, że tak, w planie „Event 201” jest mowa o „65 milionów ludzi miało w następstwie umrzeć” Umierając, wyszczepieni do końca, będziemy mogli skonstatować, że braliśmy udział w takim pełnym sukcesu przedsięwzięciu tych „którzy szczepią”, bo to do nich świat należy.

  Ale sięgnijmy do kolejnego sukcesu twórców nazizmu,

  Patrz w archiwum internetu

  czy mają oni coś wspólnego ze szczepieniem i technologiami medycznymi ? „Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera,…. Jednakże, fakty są takie, ”, czyż porządny wyszczepieniec nie powinien nadal w tę baśń wierzyć, tak jak uwierzył w baśń o „pandemii” i uzdrawiającej iniekcji genetycznym materiałem mRNA, nazwanym dla prostaków „szczepionką” ?

  Być może „wyszczepiony” nie tylko fonetycznie jest bliskie określeniu „wytrzebiony”, co sugeruje poniższe wideo:

  https://www.youtube.com/watch?v=TDOj3a60OQQ

  które przynajmniej w części odpowiada temu, co można w fachowych wypowiedziach znaleźć, ale o którą część chodzi ?

 9. revers said

  Koncentraki juz saa i to blisko stolicy PL

  .https://i.postimg.cc/pTdD3W4y/klpl.jpg

  a ustawki i akty prawne sa gotowe Art 36 od listopada u.r., takze ze o czym mowa? jak nikomu nawet nie chce przeczytac sie tresci ustawek.

  https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739/art-36

  Bo po co, takie ciezkie do zrozumienia, lepiej pogldac tance z gwiazdkami w tv, i przekasic jakie ciacho z Wadowic pod kawke lub kielbaskie grilowa.

 10. ”Jan naziści zabrali niezaszczepionych”

  „Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
  Als sie die Gewerkschaftler holten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Gewerkschaftler.
  Als sie die Juden holten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Jude.
  Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.”
  autor: Proboszcz Niemöller

  Krótko tłumacząc:
  „Jak naziści zabrali komunistów, milczałem, nie byłem komunistą …
  … zabrali związkowców … nie byłem związkowcem
  — zabrali żydów … nie byłem żydem.
  Jak mnie zabrali, nie było nikogo, kto by mógł protestować. ”

  Tłumacząc na dzień dzisiejszy:
  „Jak naziści zabrali niezaszczepionych, milczałem …

  Jak zabrali wyszczepieńców, nie było nikogo…”

  skromny komentarz 9, Revers przypomniał nam powyższe słowa.

  W przytoczonym przez niego zapisie ustawy Art. 36 ust. 2: „O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje …”, osobom sentymalnym przypomina taki felczer kapo w obozie koncetracyjnym, ale to byłoby bagatelizowaniem.

  Pozwala to na tworzenie szwadronów śmierci pod dowództwem wojskowego felczera Ustawy nie powstydził by się nawet oficer SS: „5. Przymus bezpośredni … może być stosowany … nie dłużej niż 24 godziny łącznie. ”, po takich 24 godzinach możesz dostać siwych włosów czytelniku.

  Chodzi o „USTAWA z dnia 5 grudnia 2008 r.
  o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi ”

  https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/T/D20081570L.pdf

  17 listopada 2021 r. dokonano pewnych zmian, ale ustawa z 5.12.2008 potwierdza, że totalitaryzm został w Polsce urodzony już w pierwszych latach dominacji demokracji. Dodajmy, że WHO zmieniła w rok później także definicję pandemii, co pozwoliło jej ogłosić pandemię z byle powodu. Dopiero jak zestawimy niektóre zdarzenia razem, możemy dostrzec tę myśl przewodnią, jaka rządzi wydarzeniami na polu medycyny i pozwala zrozumieć lepiej jakie zadania stoją przed służbami medycznymi, dawniej określanymi jak służby zdrowia, jak widać to określenie jest przestarzałe.

  Ale tak to jest na wojnie:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

 11. zen said

 12. trybeus said

  Re 6 UZA

  Defetysta :)) Więc jak ktoś chce, to nie pozostało mu nic innego, tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć :))
  Ja nie zamierzam…nawet najbardziej inteligentny łatacz dziur systemu kiedyś potknie się o własne nogi…

 13. Marek 2 said

  A ja tam nie zgodzę się z artykułem do końca, porady ze stopnop.com.pl i https://stopnop.com.pl/category/materialy/ jest przydatne. Rola też zbiera do prawdy pewną grupę normików swoim stylem bycia

  Koszulki tylko mają słabe i czapki.

  Polecam piosenkę o plandemii, co sądzicie u mnie na repeacie
  https://www.bitchute.com/video/CYs6OBq1sEE1/

  „on nic nie wie o zabijaniu ludzi pod respiratorem- remdesivirem, azytromycyną albo propofolem”

 14. Novy said

  Autor artykułu odklejony od rzeczywistości.

  Niech nie zapłaci należnego US podatku i zobaczymy o się stanie. Podatki też są tylko obowiązkiem a nie przymusem.

 15. Kazimierz said

  Wnioskuję ,że autor wyznaje zasadę „PANU BOGU ŚWIECĘ, A DIABŁU OGAREK”. W życiu należy kierować się zasadą : tak , tak , nie, nie. Trzeba być jednoznacznym w myślach , mowie i w działaniu . Popierając „celowo wadliwy” system, należy liczyć się z jego potencjalnymi ofiarami ze względu na ich niedoinformowanie , bądż też naiwność. Pozdrawiam.

 16. Adrem said

  Trupy wychodza z szafy.

  Prawdziwy Anthony Fauci był chciwym, egoistycznym piekłem, zdeterminowanym, by stworzyć swój wizerunek jako Zbawiciela Świata podczas kryzysu AIDS, generując miliardy zysków dla swoich „partnerów” z branży farmaceutycznej. „Partnerzy” dzielili się następnie częścią łupu z Faucim i innymi na różne sposoby, w tym dzieleniem się prawami patentowymi, „drzwiami obrotowymi” bardzo wysoko płatnych miejsc pracy dla byłych rządowych biurokratów, płacąc wielomilionowe „opłaty za użytkowanie” do NIAID, dystrybucja akcji itp.

  Przemysł farmaceutyczny „wynagradzane Centrum Dziecięce Wcielenia. . . za dostarczanie dzieci do testów ”- pisze Kennedy. „Testy” polegały na podawaniu dzieciom eksperymentalnych leków, które były „toksyczne – wiadomo, że powodują mutacje genetyczne, niewydolność narządów, śmierć szpiku kostnego, deformacje ciała, uszkodzenia mózgu i śmiertelne choroby skóry” (s. 246). Tortury nie są zbyt mocnym słowem, aby opisać, co stało się z tymi dziećmi. „Jeśli dzieci odmawiają narkotyków”, mówi Kennedy, „są przytrzymywane i karmione na siłę. Jeśli dzieci nadal będą się opierać, trafiają do szpitala Columbia Presbyterian, gdzie chirurg wkłada plastikową rurkę przez ścianę brzucha do żołądka. Odtąd leki są wstrzykiwane bezpośrednio do ich żołądków ”(s. 246). To nie był science fiction ani chory horror, mówi Kennedy, ale finansowane przez Fauci „badania nad AIDS”.

  Wiele z tych dzieci zmarło w wyniku „badań”. Dziennikarka śledcza Vera Sharav, która spędziła lata na badaniu tego wszystkiego, powiedziała Kennedy’emu, że Fauci „właśnie zmiotł te martwe dzieci pod dywan. Były one ubocznym uszkodzeniem jego ambicji zawodowych ”. Powiedziała, że ​​co najmniej 80 dzieci zmarło samotnie w izbie tortur narkotykowych Fauciego w domu zastępczym na Manhattanie.

  Prawdopodobnie nigdy o tym nie słyszałeś, ale BBC wyprodukowało film dokumentalny o „dzikim barbarzyństwie dr. Projekty naukowe Fauciego ”w 2004 roku pt.„ Świnka morska Kids”. Dziennikarz śledczy BBC powiedział w filmie dokumentalnym, że „znalazłem masowe groby na cmentarzu Gate of Heaven w Hawthorne w stanie Nowy Jork. . . . Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Był to bardzo duży dół z przerzuconym nad nim AstroTurf. . . . Pod nim można było zobaczyć dziesiątki prostych drewnianych trumien. . . mogło ich być 100” (s. 247).

  Administracja opieki nad dziećmi w Nowym Jorku zleciła czteroletnie śledztwo w sprawie dr Fauciego. „Eksperymenty” w stylu Mengele i odkryli, że 80 z 532 dzieci, które brały udział w „próbach klinicznych” Fauci zmarło, a 25 zmarło, gdy zapisało się do badania leków (s. 251). Do 2003 roku NIAID Fauci prowadził 10 906 badań klinicznych z udziałem dzieci w dziewięćdziesięciu krajach (s. 257). Dzisiaj Fauci, jego długoletni partner w produkcji szczepionek Bill Gates, Big Pharma i Światowe Forum Ekonomiczne prowadzą desperacką kampanię, aby każde dziecko na świecie – nawet niemowlęta – otrzymało wstrzyknięcie swojej najnowszej „szczepionki”. Są to ci sami ludzie, którzy publicznie fantazjowali o tym, że pewnego dnia wszyscy ludzie mają wszczepiony „cyfrowy identyfikator”. w ich ciałach, aby osiągnąć swój cel „transhumanizmu”. Mówią, że chcą „cyfrowego identyfikatora wszczepione każdemu w celu rządowego monitorowania wszelkich ludzkich zachowań przez jakąś super, międzynarodową, rządową instytucję. (Gdzie jest James Bond, kiedy go potrzebujemy?).

  Innym uroczym faktem dotyczącym Fauci, o którym mówi Kennedy, jest to, że Fauci sfinansował również (z twoich ciężko zarobionych dolarów podatkowych) eksperymenty, w których miały szczenięta rasy Beagle. (…)

  Fauci jest niczym więcej niż zwykłym, przeciętnym biurokratycznym podżegaczem kryzysowym i seryjnym kłamcą, jak dokumentuje Kennedy w rozdziale 11, „Hyping Phony Epidemics: Crying Wolf”. Na początku swojej rządowej kariery Fauci był zaangażowany w szerzenie histerii z powodu tego, co nazywano „świńską grypą”. NIAID i jego marionetki z przemysłu farmaceutycznego powiedzieli Kongresowi i Białemu Domowi, że świńska grypa była tym samym szczepem wirusa, który spowodował niesławną epidemię hiszpańskiej grypy w 1918 roku, która podobno zabiła 50 milionów ludzi na całym świecie. Rząd przelał pieniądze na NIAID Fauciego, a Big Pharma zarobił Big Bucks, nakłaniając prezydenta Forda (w 1976 r.), aby dał im 135 milionów dolarów na rzekome zaszczepienie 140 milionów Amerykanów. W końcu, jak pisze Kennedy, „rzeczywista liczba ofiar pandemii świńskiej grypy w 1976 roku wynosiła nie 1 milion, ale 1” (s. 358).

  Pacjenci poszkodowani eksperymentalną szczepionką na świńską grypę złożyli 1604 pozwy sądowe, zmuszając rząd do wypłaty ponad 80 milionów dolarów odszkodowania i poniesienia dziesiątek milionów opłat prawnych. Kennedy trafia w sedno, kiedy dochodzi do wniosku, że „Na świcie dr. W karierze Fauci dowiedział się, że zarówno pandemie, jak i fałszywe pandemie dają szansę na rozszerzenie władzy biurokracji i pomnożenie bogactwa jej partnerów farmaceutycznych ”(s. 360, podkreślenie dodane).

  Potem była histeria „ptasiej grypy”, kiedy Fauci po raz kolejny przewidział „bezprecedensową rzeź”. Tym razem współpracował z Billem Gatesem i zatrudnił zhańbionego i zdyskredytowanego brytyjskiego statystyka oszusta Neila Fergusona, aby skonstruował „modele”, które przewidywały, że na ptasią grypę może umrzeć nawet 150 milionów ludzi. Ostatecznie zginęło od niej około 100 osób i najprawdopodobniej współwystępowały z nimi choroby, które były rzeczywistymi przyczynami śmierci. Stało się to po tym, jak prezydent Bush poprosił Kongres o 1,2 miliarda dolarów dla Wielkiej Farmacji na opracowanie kolejnej z eksperymentalnych szczepionek.

  Kapar świńskiej grypy w Hongkongu z 2009 roku był kopią wcześniejszych. Fauci obiecał po raz kolejny „przyspieszyć” szczepionkę, a LMS (Kłamliwe Szumowiny Mediów) posłusznie wylały się na sponsorowaną przez rząd histerię. Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają, prawda?

  Do jesieni 2009 roku tysiące Amerykanów narzekało na niszczące skutki uboczne nowego shota Fauci. Fauci obiecał opinii publicznej, że nowy lek Big Pharma jest „całkowicie bezpieczny”, ale w rzeczywistości nastąpiła„ eksplozja poważnych skutków ubocznych, w tym poronienia, narkolepsja i konwulsje gorączkowe ”, a także„ ciężkie urazy neurologiczne, paraliż spowodowany zespołem Guillian-Barre . . . i katapleksja ”oraz uszkodzenie mózgu (s.365). Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Epidemia nigdy się nie zmaterializowała i „Jak zwykle nie było śledztwa w sprawie dr. Fauci .”

  https://operationdisclosureofficial.com/2021/12/08/restored-republic-via-a-gcr-as-of-december-8-2021/

 17. Lily said

  https://newstarget.com/2021-12-06-vietnam-halts-pfizer-covid-vaccines-students-hospitalized.html
  Z.r.o.d.l.o; jak p.o.w.y.z.e j.

 18. Marek said

  Marek said
  2021-12-08 (Środa) @ 12:07:46

  A ja tam nie zgodzę się z artykułem do końca, porady ze stopnop.com.pl i https://stopnop.com.pl/category/materialy/ jest przydatne. Rola też zbiera do prawdy pewną grupę normików swoim stylem bycia

  ===

  Pan tu nowy?
  Proszę zmienić podpis

 19. jestem głupi said

  „Art. 39. [Zakaz eksperymentów naukowych na ludziach bez ich zgody] Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.”

  Może jestem głupi ale co ma zrobić osoba chora na raka, której ku-wy w białych fartuchach mówią: „albo się szczepisz albo odmowa leczenia?”
  To też przymus. Państwo faszystowskie stosujące szantaż wobec obywatela.

 20. trybeus said

  re 14 Novy
  …a o optymalizacji podatkowej słyszał Waść? Jeśli podatek naliczony to dupa, trzeba myśleć przed naliczeniem…ja wiem, że coraz trudniej, ale nie jest to niemożliwe…

 21. Dinozaur said

  Ad 10: Autor przytoczonego powiedzenia – ewangelicki pastor Martin Niemöller potrzebował wielu lat aby dojść do tego wniosku. Po otrzymaniu matury służył w czasie 1 wojny w cesarskiej marynarce wojennej. W lutym 1916 został mianowany drugim oficerem okrętu podwodnego SM U-73, następnie służył na SM U-39. W sierpniu 1917 został mianowany pierwszym oficerem na U-151. Brał udział w zatopieniu wielu statków handlowych. Od 15 czerwca 1918 dowodził U-Bootem UC-67. W 1920 roku jako dowódca batalionu akademickiego Freikorpsu uczestniczył w krwawym tłumieniu powstania robotniczego w Zagłębiu Ruhry.
  Po 2 wojnie stał się radykalnym pacyfistą , jeździł do ZSRR za życia Stalina i wraz z innymi religijnymi działaczami pokojowymi do Północnego Wietnamu podczas wojny .

 22. Zerohero said

  @6, UZA

  Pełna zgoda. Sam chciałem napisać, że wynurzenia autora tego artykułu to zwykłe brednie. Wg. niego za dociskanie przepisów winna Socha, bo niepotrzebnie nagłośniła temat. Koleś jest po prostu nienormalny.

 23. Ale dlaczego? said

  Sądząc po artykule, autor chyba jest idiotą. Lub nawet idiotomom.
  Czy w krajach, w których wprowadzono zakaz pracy dla niezaszprycowanych (czyli zmuszono pod przymusem ŚMIERCI Z GŁODU) nie została złamana ichnia konstytucja???
  W dupie globaliści-sataniści mają wasze konstutucje!
  Państwa wraz ze społeczeństwami mają być ZAORANE, a ludność zdepulowana, w ten czy inny sposób.
  Debil autor nadal myśli, że gra sobie w warcaby. Gdzie obowiązują zasady.
  A to jest gra pod nazwą WOJNA z LUDZKOŚCIĄ w imię SZATANA.
  Nie będzie jeńców ani „powrotu do normalności”.
  Państw już NIE MA. Przynajmniej w EUROPIE. To tylko DEKORACJE.

  Fakt, emocje to nie najlepsza droga do zwycięstwa.
  Ale po pierwsze są podstawą do podniesienia MORALE, nawet jak to „nasz bój jest ostatni”.
  A po drugie, mogą obudzić śpiących. Być może Bóg da nam, ludziom jakąś szansę. O ile będziemy o nią prosić. I ZABIEGAĆ.
  Owce mogą grzecznie czekać na rzeźnię. Ale mogą sobie przypomnieć, że mają też zęby i kopyta. Wybór należy do nas. Byle nie stracić z oczu nadrzędności ŻYCIA WIECZNEGO. Co TEŻ jest NADZIEJĄ większą od nadziei tego świata…

 24. Piskorz said

  re 21 Tak było; dzieki za przypomnienie..!!!

 25. trybeus said

  re 22 Zerohero
  Kolego widać że gówno wiesz o procedurach. Urszula Tomicka bez walenia w bęben i bez włóczenia ludzi po ulicach wyszukiwała rodzicom konkretne przepisy prawne, z których mogli skutecznie korzystać…wszystko było do wzięcia za darmo na jej fanpejdżu, jeśli ktoś chciał mieć gotowy i podany pakiet prawny to płacił 20 zł i dostawał go na emaila. Korzystałem też z pomocy stopnop i powiem tylko tyle …mizeria. Dostajesz za „co łaska” jakiś kalkowy tekst, który musisz sobie samemu pozmieniać, jedna rozprawa w sądzie i zwrot kosztów sądowych po 100 zł od łebka (co było potem dudnione jako wielki sukces stopnopu że sanepid został ukarany, a to był tylko zwrot kosztów sądowych) jeślibyś chciał dalej ciągnąć to już musisz wyłożyć konkretne „pinionszki”, czyli 2 tysiące zł od łebka, bo procedurę każdy rodzic prowadzi oddzielnie…sam jesteś koleś nienormalny…

 26. trybeus said

  Dlaczego Szanowny admin nałożył mi moderację komentarzy? Nigdy tego nie miałem…

  ———
  Nie nałożyłem!
  Admin

 27. trybeus said

  @Admin…dziękuję, widocznie jakiś błąd nastąpił pozdrawiam

  ———-
  Nie ma sprawy.
  Czasami WordPress wrzuca coś do moderacji z powodów, których nie potrafię odgadnąć.
  Admin

 28. Robert Smialowski said

  Co to za „szanowni” i „szanowni”…? Po jakiemu ta młodzieżówa i to – nie wiadmomo czyjego autorstwa, bo scheiss artykulik podpisany pseudonimem…
  (Dziwię się P. Gajowemu że publikuje nadęte anonimy)

 29. Marucha said

  Re 28:
  Na niestrawność polecam Krople żołądkowe z papaweryną (ale uwaga, mają działanie wiatropędne).

 30. trybeus said

  Re 28 Robert Smialowski
  Nie jestem anonimem…jak potrafisz się zalogować na gajówkę, to powinieneś też umieć posługiwać się wyszukiwarką :))

 31. Marucha said

  Re 30:
  Wystarczy nawet kliknąć na link do oryginalnego artykułu…

 32. Zerohero said

  @Trybeus

  Cytuję fragment wpisu:

  „Wiecie kiedy się mocno pogorszyła sytuacja rodziców, którzy świadomie chcieli mieć wybór co do odmowy obowiązku? Ano wtedy, kiedy pani Socha „walcząc o prawa do wolności wyboru” wyprowadzała ludzi na ulicę, którzy mocno wydzierali się w kwestii niezbywalnych praw do swoich wyborów.”

  „wydzierali”, „pogorszyła” – to jest chamski, niemerytoryczny atak. Teorii że przez STOP NOP rząd zacisnął pętlę nawet nie chce mi się komentować.
  Po doświadczeniach covidowych wiemy, że żadne sztuczki prawne nie pomogą: reżim naszym prawem podciera sobie tyłek. Trzeba walczyć, a protest uliczny to jest swego rodzaju przedszkole walki. Jak ktoś się boi albo wstydzi wyjść na ulicę, to na 100% nie chwyci za broń gdy będą nas spychac do dołów z wapnem.

  Różne są metody. Jedni zrobią poradę prawną, inni jak Płaczek – bombardują urzędy pismami, inni jak Braun robią kontrole poselskie, jeszcze inni przesuwają szale w dyskusjach internetowych…itd itd. Wpłacanie pieniędzy na obiecujące organizacje to też dobre działanie.
  Demonstracje i pikiety są istotnym elementem. Pokazują poziom niezadowolenia, ośmielają innych, uczą się organizować. Jeśli przeniosą się pod domy polityków i dziennikarzy to staną się najmocniejszą bronią.

 33. Zerohero said

  ” Urszula Tomicka bez walenia w bęben i bez włóczenia ludzi po ulicach wyszukiwała rodzicom konkretne przepisy prawne, z których mogli skutecznie korzystać…wszystko było do wzięcia za darmo na jej fanpejdżu

  Trzeba było napisać coś pozytywnego o Tomickiej zamiast lać kubły pomyj na ludzi którzy demonstrowali na ulicach. Stwierdziłem, że masz coś nie tak z głową, bo coś podejrzanie się mocno czepiłeś tych demonstrantów.

 34. Ale dlaczego? said

  A co AUTOR zaproponuje Litwinom???
  https://www.ekspedyt.org/2021/12/10/litwa-sanitaryzm-w-pelni/
  Może ma nadzieję, że jak Polacy będą iść do sądu, to słudzy szatana się wystraszą?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: