Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  maksj o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Krzysztof M o W propagującej LGBT reklamie g…
  maksj o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  WI42 o Raport ONZ: Ukraina naruszała…
  Marucha o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  robi za Syzyfa o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Norymberga 2 rozpoczęła się

Posted by Marucha w dniu 2021-12-10 (Piątek)

Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady (patrz link poniżej).

Zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych, kierowany przez niemieckiego Reinera Fuellmicha, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, wszczął największy w historii pozew sądowy pod nazwą „Norymberga 2” przeciwko WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i Davos Group (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez ponad 80-letniego Klausa Schwaba) za zbrodnie przeciwko ludzkości.

dr. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom Deutsche Bank i przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”.

Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych wykazujących całkowitą niewiarygodność testów PCR i stojące za nimi oszustwo.

Fuellmich mówił wówczas o szczepionkach, stwierdzając, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, ale są częścią eksperymentów genetycznych”.

Oprócz błędnych testów i fałszywych aktów zgonu przygotowanych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza Artykuł 32 Konwencji Genewskiej. Zgodnie z art. 32 IV Konwencji z 1949 r. „okaleczenia i eksperymenty medyczne lub naukowe, które nie są konieczne do leczenia osoby” są zabronione.

Zgodnie z art. 147 przeprowadzanie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji.

„Eksperymentalna szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty”.

Fuellmich dodał też, że wszystko to było od jakiegoś czasu zaplanowane do realizacji w 2050 r. „Ale potem” ludzie pociągający za sznurki stali się zachłanni i postanowili przewidywać plany, najpierw w 2030, a ostatecznie w 2020 r.”, dodając „Myślę, że to w tym pośpiechu popełniają tyle błędów. Na przykład producenci szczepionek nie przewidzieli, że będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów”.

„Europa” kontynuuje Fuellmich „jest głównym polem bitwy tej wojny. To dlatego, że jest całkowicie zbankrutowana. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują, że tak jest. ”.

Ale kim są ci ludzie pociągający za sznurki? Według Fuellmicha jest to grupa około 3000 superbogaczy. Do tej grupy należy klika Davos skupiona wokół Klausa Schwaba.

Czego oni chcą? Pełnej kontroli nad ludźmi. „Przekupują lekarzy, personel szpitalny i polityków. Zagrożeni są ludzie, którzy nie współpracują. Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi”.

„Media głównego nurtu”, podsumowuje Fuellmich, „mówią fałszywą rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami. To z pewnością nieprawda.
Na przykład prawie każdy, z kim rozmawiam w Niemczech, wie, że maska ​​nie chroni przed niczym, bo teraz prawie każdy jest informowany przez alternatywne media. Stare media wymierają”.

Rady Fuellmicha?

„Rozpowszechniaj prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnuj energii na ludzi, którzy są desperacko zaszczepieni. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi umrze”.

[Strząśnij ich proch z szat swoich… – admin]

————————————-
Niektóre linki (źródła):

Kim jest Reiner Fuellmich (film na YouTube w języku angielskim):
>https://www.youtube.com/watch?v=yMBNCpAW7cw&ab_channel=TruthMatters

Oficjalna strona internetowa Komisji Corona:
>https://corona-ausschuss.de/

Oficjalny dokument (PDF) Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości Kanady (po angielsku)
>https://stateofthenation.co/wp-content/uploads/2021/03/Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/

Komentarzy 66 do “Norymberga 2 rozpoczęła się”

 1. Boydar said

  „… prawie każdy, z kim rozmawiam w Niemczech, wie, że maska ​​nie chroni przed niczym …”

  Może pora aby porozmawiał z kimś w Lublinie 🙂 🙂 🙂

 2. Grace said

  W Kanadzie to nic nie da. Ten kraj moj nieszczesny slynie z fatalnego systemu sprawiedliwosci. Mowi sie powszechnie ze adwokaci rzadza Kanada a sedziowie to sprzedajne dziwki. Kanadyjczycy pchaja sie drzwiami i oknami po szczepionki. Ci nie zaszczepieni i protestujacy, to my, imigranci. Glownie Polacy. Tutaj sprawiedliwosci sie nie znajdzie. Media zrobily swoja robote. Przekonaly tych nie myslacych ze szczepionki ich ocala i dadza zycie wieczne.

 3. Zbigniew Kozioł said

  .https://www.youtube.com/watch?v=AMJAdf7POW8

  i wiele innych.

  Żymianin? Głupcy, co tak myślą.

  A dla relaksu, bo inaczej zwariujemy. Przypadła mi buzia pewnej Amerykanki. Bardzo podobna do mojej córki, za którą tęsknię ogromnie.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Nataly_Dawn

  Miliony obejrzeń na YT. Tak dla przykładu:

 4. Zbigniew Kozioł said

  Grace, mnie też nie podoba się zaczęcie od Kanady. Nie wierzę. Uciekłem z Kanady bo nie mogłem znieść tamtego systemu. Może to tylko próba? Oby wszystko to nie było oszukaństwem.

 5. Boydar said

  Oszukaństwo ? Niekoniecznie. Stawiam raczej na „wypaczenia nie”

 6. Wygrać z bandziorem, używając jego systemu i na jego zasadach? Hmmm… Jedyny pożytek to taki, że nagłośnią to. Ale nie ma innych mendiów jak ychnie… To ślepa uliczka a w niej czekają złe psy. Musi polać się krew, ale nie taka przeze unych zaplanowana, bo te gadziny dążą jeszcze do wojny strzelanej, gdzie wszystkie strony będą ychnie, a ginąć mają ludzie. Tylko partyzantka! Tylko cichociemni! A na pierwszej linii hakerzy. Po szczebelku. Od dołu. Siać strach i spustoszenie. Wymieranie nabiera tempa… Świadomość i złość rośnie… To już niedługo. W styczniu obstawiałem późną jesień, ale czegoś najwidoczniej jeszcze nie dograli.

 7. Ten ychni pomysł o „depopulacji”, jak zazywają ludobójstwo, będzie gwoździorem do ychniej trumny, którą się potem scałopali. Wymordowali barany i owce, zostaną wilki. Ychni kóniec jest pewien.

 8. walerianda said

  Ad. 3 Ja nie myślę ja wiem i wolę być głupcem niż tym co w niewiedzy trwa.tak jak wyklęli mnie za „Bolka” vel „Kobrzyńskiego”i zniszczyli nazwę Solidarność szmacąc jej celejako rodowód wywodzący się z KOR oraz ROBCiO.
  Subject: Dyrektor Szkoły pani Anna Kapcia
  To: Małgorzata Gawęda , Walerian Dabrowski ,

  Ostrzegam Panią przed udziałem bezprawnego uprowadzenia
  Julii Gawęda z rodzinnego domu za pośrednictwem placówki
  oświatowej, która jest jedynie placówką edukacyjną. Zapewniam
  Panią, że odpowie Pani prawnie za współudział w dokonaniu
  przestępstwa ściganego z całą surowością na całym świecie.
  Matka Julii nie jest pozbawiona Praw Rodzicielskich a jedynie
  ma je ograniczone z zarzutami obu kuratorów zawodowych
  1) „NADOPIEKUŃCZOŚĆ”
  2) „WPROWADZONA MONOTONIA PRZEZ WOŻENIE DO
  SZKOŁY MUZYCZNEJ”
  Ograniczenie to bezprawne nie upoważnia do zabrania dzieci
  z ich domu rodzinnego oraz pogwałcenie Ich woli co zeznały
  w Sądzie Rodzinnym zgodnie z prawem obowiązującym
  w Polsce jak i konwencją Helsińską Praw Dziecka jak i nadrzędnym
  Prawem w Polsce zwanym Konstytucją

 9. zen said

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/lista-naglych-zgonow/2999-lista-naglych-zgonow-naukowcy-zagranica

 10. Boydar said

  „… dążą jeszcze do wojny strzelanej …”

  na którą zapraszają nas z nożami

 11. Yagiel said

  To jest prawdziwy Człowiek – zakładam tak, bo chcę tak, bo taki świat ma sens – więc, żeby mu pomóc oraz sędziom dupy podgrzać, należy zająć się dokładaniem do listy ofiar FAKEdemii jej twórców i wykonawców… Co też już się dzieje na dużą, choć cichą skalę.
  Jeśli ja/my Tu o tym wiemy, wiedzą to wykonawcy i, tym bardziej, twórcy FAKEd. – a że nie zaprzestają swych morderczych działań, to wniosek mój co do nich jest ten:
  to nie są ludzie – to są manekiny! co najmniej czy najpóźniej od przejścia kursu/szkoły u Schwaba: doznali tam albo szczepień czy czipowań odbierających im cechy mental-ludzkie, albo takich w skutku tresur mentalnych (patrz: seria filmów o Bourne’ie)
  Jako powłoki ludzkie manekiny te podlegają Wymiarowi Sprawiedliwości (jak w „Vabank”), jako manekiny człeko-podobne ale człeko-puste, nie podlegają w żadnej mierze litości – są poniżej zwierząt z duszą – są na poziomie rzeczy:
  włącza się to jak pralkę, sralkę czy yebalkę – tak samo wyłącza…
  wystarczy odciąć prund !
  Odciąć co najmniej w sensie podanym przez mecenasa RF: nie przejmować się plugastwem – wcisnąć OFF ich trza ze znawstwem 😉 Dotyczy to także sędziów: podlegają sprawdzeniu, zanim… w Canada czy gdziekolwiek

  JAK TO MIŁO DZIEN UPŁY-YWA DZIEŃ UPŁY-YWA
  KDY PLUGASTWA WCIĄŻ UBY-YWA WCIĄŻ UBY-YWA
  PIF! PAF! BOMB!

  (czasem nawet z drastycznymi szczegółami, jak było z egzekucją 5Graves’a…)

 12. Zdzicho said

  ,,Już tylko KILER”. Ale to nie rozwiąże problemu. Trzeba by zabić wszystkich, którzy w tym bagnie uczestniczą i zmuszają ludzi do negacji równych praw. I co dalej. Dyktatura typu jakobińskiego, stalinowskiego. Bez przejęcia wojska i policji zmieni się tylko wybita wierchuszka na doły partyjno- kloaczne. Ci już by tarli i przebierali nóżkami. Musi zmienić się system. Demokracja niesprawdzalna i tajne wybory równają się tylko demagogii. Już i tak upadły w Europie systemy monetarne, a zwłaszcza emerytalne. I co zostanie z naszej cywilizacji. Co się narodzi. Popiół czy diament. Dyktatura czy nadal demokracja w stylu szwajcarskim. Rządy autorytarne, czy wiążące referenda. A może jednak wygra te 300 najbogatszych rodzin i nas zabiją wszczepiając.

 13. kontra said

  dr. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom Deutsche Bank i przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”.

  przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate
  tylko przed sądem amerykańskim przeciw Niemcom?
  dr. Reiner Fuellmich bardziej to prawnik amerykański:-)

  I Norymberga 1.0 miała „dziury” dla wybranych

 14. Marion said

  A znacie badania dr Franz Zalewski – hydra alienowska znajduje sie w tych preparatach! Odetniesz leb i tak odrasta. Nawet jak zmiksuje tez odrasta cala. Najczesciej lokuje sie w tetnicach, ale nie tylko – i mamy zawal serca lub udar mozgu!

  I kwestia patentu. To prawa autorskie na tych co przyjma ten preparat i przezyja. Zadne dokumenty wolnosciowe nic nie pomoga…
  Jak z nasiinami GMO…mieli prawo do plonow na cudzej ziemi!!!
  https://porozmawiajmy.tv/proklamowalismy-autonomie-zalesk-czesc-2-pawel-ryszard-i-pawel-z-rodu-siepsiak-zaleski

  I mamy pozew w sadzie w Moskiwie, ruszyl 9 listopada 2021 o zwrot Rodom Slowiano Aryjskim ziem i mienia! Dekret Aleksandra Macedonskiego…nigdy nikt nie przekazal, nie scedowal wladzy, rzadu nikomu!
  W UE dokumenty co zwalniaja z odpowiedzialnosci big farmy sa …bez podpisow! Sa wiec wadliwe! Wiedza ze to oszustwo!!! I ludobojstwo!!! I za tym stoja scierwa alieny!!!!

  Firmy ubezpieczeniowe nie beda wyplacac odszkodowan za szkody od tego preparatu. Eksperyment medyczny trwa…i kazdy sam podejmuje decyzcje, wybory…komu sluzy!
  Ratujcie swe dzieci!!!! One sa niewinne i nie przyszly by zasilac sily mromu, a Swiatlo Stworcy!!!

 15. Antares said

  Wywiad z Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO, która ujawnia mechanizmy wprowadzenia obecnej mistyfikacji . Dla wielu Gajowniczkow temat nie jest nowy ale warto posłuchać. Wypowiad się między innymi o roli city of london i wall street.

  https://m.cda.pl/video/78169258b

 16. Andzia said

  Ten dokument w pdf-ie nosi datę 11.01.2021r.,i jest sygnowany przez organizację (po polsku) Starsi bez granic (237 Ottawa.Ontario K2P 1B8 Swinwood/Liza -kontakt tel. 613-563-7474 spiritualelers@gmail.com)
  Pozwanymi są m.in. władze prowincjonalne, federalne. premier Trudeau.Theresa Tam- kanadyjski dyrektor d.s zdrowia publicznego, Elżbieta II, papież Franciszek, fundacja Gatsów, GAVI, WHO (i oczywiście wielu innych, ciekawy dokument, jeśli ktoś zna dobrze angielski to warto poczytać)
  Kanadyjski system sądowniczy jest dość skomplikowany. Na najniższym szczeblu są najwyższe okręgowe, prowincjonalne lub terytorialne i odwoławcze od ich wyroków, na poziomie federalnym Federal Court of Canada i sąd apelacyjny od jego wyroków, na szczycie piramidy sądowej Supreme Court of Canada.(który pełni też funkcję Trybunału Konstytucyjnego w Polsce).
  Superior Court of Justice gugiel tłumaczy jako „najwyższy trybunał sprawiedliwości” Takiego trybunału w Kanadzie nie ma.
  Każda prowincja posiada sądy najwyższe (supreme) lub zwierzchnie (superior). Z pdf-u wynika, ze był to pozew złożony do zwierzchniego sądu prowincji Ontario w styczniu tego roku i nie przez osoby wskazane w artykule.

 17. baca said

  fulmichowe norymbergi to tylko piana…
  nie prawnik i jego prawo jest przecież istotne ale prawo silniejszego…
  a fulmich jest bez wsparcia, niestety…
  oryginalne norymberga się odbyła tylko dlatego bo do niej wpadli z wizytą ruscy i amerykanie którzy zabrali ze sobą parę karabinów…
  gdyby nie zabrali to by nie było żadnej norymbergi bo nie byłoby jej komu wymusić…
  no i fulmich jest w tej nieciekawej sytuacji…
  nie ma wojska ze sobą tylko wagony „ważnych” ksiąg prawniczych…
  z góry skazany jest na klęskę bez sił które jego norymbergę dwa, wymuszą…
  no takie są realia

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 17 –

  oryginalne norymberga się odbyła tylko dlatego bo do niej wpadli z wizytą ruscy i amerykanie

  Tak, prawie wszyscy sobie tak myślą, „Te amerykanie chcieli sprawiedliwości.”

  Ale pod „mikroskopem” wszystko wyglądało trochę inaczej co do tego kto tam był i sprawami sterował. Przypomina „dyrygentów” spraw w 1918 w Wersalu.

  Oto fragment listu senatora Dodd do swojej żony kiedy on był w Norymbergi jako adwokat Amerykański.

  „Wiesz, jak pogardzałem antysemityzmem. Wiesz, jak mocno czuję się w stosunku do tych, którzy głoszą nietolerancję wszelkiego rodzaju. Mając tę wiedzę — zrozumiesz, kiedy powiem tobie, że ten personel jest w około 75 procentach Żydami. Teraz chodzi mi o to, że Żydzi powinni trzymać się z daleka od tego procesu – dla ich własnego dobra. Bo – zrozum to dobrze – zarzut „wojna dla Żydów” jest wciąż powtarzany i w latach powojennych będzie powtarzany raz po raz. Zbyt duży odsetek żydowskich mężczyzn i kobiet tutaj będzie cytowany jako dowód tego zarzutu. Czasami wydaje mi się, że Żydzi nigdy o tym nie są świadomi. Wydaje się, że mają zamiar sprowadzić nowe trudności na własne głowy. Nie lubię pisać o tej sprawie — jest to dla mnie niesmaczne — ale mnie to niepokoi. Napierają, tłoczą się i konkurują ze sobą i ze wszystkimi innymi”.

  https://www.jta.org/2007/10/09/culture/too-many-jews-at-nuremberg

 19. Yagiel said

  ad Baca@17 – nie tylko piana! Kiedy poseł Braun ogłosił powstanie Komisji Sejmowej Norymberga 2, w obecności tegoż dra RF, rządowym pisiom od razu zmiękła rura i zaczęli bełkotać coś o „przekornym charakterze Polaków, z którym nie da się walczyć…” Perspektywa zawisu na latarni daje do myślenia nawet manekinom xazarskim, o ile mają pamięć człowieczą…

  ad Marion@14 – firmy ubezpieczeniowe zażądały od Xazarii/NWO przyśpieszenia FAKEdemii-depopulacji, gdyż wykradły do dna państwowe fundusze emerytalne – patrz polińskie filary i qrestwo POPiSie – czego jaskrawym przykładem jest Japonia !
  Tyle że w Japonii opozycja czy Stara Władza się ogarnęła w czasie Igrzysk i wypowiedziała posłuszeństwo Xazarii/NWO: pokazali zawartość szczypaw-morderczych i wybili kilkaset osób dla naprzykładu…
  W tej chwili lista skreślonych ma tysiąc kilkaset pozycji osobowych oraz pewną dolinę zawierającą Kioto, stolicę Japan-Xazaria…
  wyznaczona jest data odpalenia ładunku jądrowego (wyjętego z podłodki KURSK) co ma zalać Dolinę z trzema dużymi miastami
  pisałem Tu o tym niedawno: źródło cotygodniowy Benjamin Fulford… qźwa zaraz sobie przypomnę grudniowa zaraz datę i Dolinę !

  Zresztą nie o moją sklerozę chodzi a o to, że argumenty typu wyrok śmierci osobisty lub zbiorowy czynią upieranie się przy FAKEdemii – SAMOBÓJSTWEM. Z tym że te manekiny xazarskie znajdują się pod wpływem szpryc z-igielnych lub obróbek mentalnych, więc póki ktoś nie odetnie im prądu… nie boją się śmierci ludzkiej !
  Dr Franc ma rację co do nano-xybryd – analogicznie jest co do person-manekinów: zabicie oryginału powoduje wprowadzenie na scenę dwojnika, duplikatu czy jak nazwać te ersatz’e… No i na ludzkie oczy, tym bardziej na bydlęce smarkfoniarzy ślepia wygląda to jak odrastanie łbów Xydrze/Xazarii…
  Lecz i na to jest sposób 😉

 20. Maja Suder said

  Tak bez daty artykuły Pan pisze?…

 21. Bajka said

  Oczywiście wreszcie ludzie zaczęli zauważać zmiany to wszystko prawda szczepionki są bardzo szkodliwe i po zaszczepieniu ludzie zaczynajmy chorować przed zaszczepieniem nie mieli żadnych problemów zdrowotnych dopiero po za szczepieniu zaczynają się problemy mam kilkunastu znajomych którzy po zaszczepieniu zaczęli chorować i mieć różne objawy ze zdrowotne. A nawet jeden z moich kolegów po zaszczepieniu zmarł niemam nic więcej na ten temat do podkreślenia to jest redukcja i jawne zmiejszenie populacji ludności na świecie .

 22. Bajkabaijika@wp.pl said

  Hello, after reflection and my intuition, also read the abstracts of the article and the experience of watching the whole pandemic at the beginning, the virus began to mutate the most and spread only after more people were vaccinated, most likely it is a biological defect in the vaccine allowing the virus to mutate, because people who heal their own antibodies and don’t go back to Reinfection. In the case of diseases, it is best to contact people who have had the coronavirus, take anti-tests and make a vaccine from the person who has recovered, because our DNA knows how to defend ourselves against viruses, this is the most logical explanation and help in the fight against this disease. Thank you Bajka kiedy to napisałem nigdy nie dostałem odpowiedzi?

 23. Siekiera_Motyka said

  Niektóre ofiary dzielą się swoim nieszczęściem by inni mieli wyraźny obraz jako to możliwe nieszczęście wygląda.

  W tym wypadku dziewczyna z Nowej Zelandii która wzięła ryzyko na siebie i przegrała szybko. Chciała dalej pracować.

  Po tym nagraniu jej stan się pogorszył.

 24. Paweł Gabriel said

  Warto obejrzeć i posłuchać:
  Wystąpienie Prezydenta RAFAŁA PIECHY:

  od 2 min obowiązkowo.

 25. barbara markiewicz said

  wielkie dzieki

 26. plausi said

  Prosimy o podawonie rzeczy sprawdzonych

  Akturat przejrzeliśmy ostatnie telegramy dr. Fuellmich, który stanął na czele nowej partii „Die Basis”

  „Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady (patrz link poniżej).”

  nie ma żadnego tam doniesienia o pwyższym, zresztą na załączonym dokumencie (link) nie wyminione jest nazwisko Fuellmicha, bo też on sam nie jest chyba dopuszczony jako prawnik w Kandzie.

  Odpowiednio „Zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych, kierowany przez niemieckiego Reinera Fuellmicha” jest doniesieniem odbiegającym od rzeczywistości, podawanie fantastycznych liczb nie zmieni sytuacji, że opozycja antyplandemiczna ma stosunkowo niewielkie siły i słaby dostęp do instalacji i organów państw.

  Prosilibyśmy autorów, w tym przypadku pana Nowopolskiego, aby umieszczać rzetelne doniesienia, niech fakes staną się oznaką jakości band działających w ramach operacji „Plandemia”. Równie ważne jest, aby zwracać uwagę na nazewnictwo i poprawną semantykę

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  niech nasze wystąpienia cechuje rzetelność, odpowiedzialność za słowa i duża wartość poznawcza. Każdy bowiem nasz błąd zostanie bezlitośnie wykorzystany do dyskredytowania nas jako źródła informacji ! To jest wojna propagandowa.

 27. Zygmunt Korus said

  Nie ma słowa w prawnym (faktycznie już na wokandzie) rozpoczęciu procesu w Kanadzie, w sądzie w Ontario – o Europie, Norymberdze 2.0 i drze Fulmichu. Dokument ma 124 strony i jest pozwem zbiorowym wielu kanadyjskich podmiotów-pełnomocników przeciwko (z imienia i nazwiska) władzom kanadyjskim i sprawcom globalistycznym (włącznie z Chinami) o zbrodnie przeciwko ludzkości, ale wyłącznie wobec Kanadyjczyków. Ergo: być może to będzie kuleczka, co sprokuruje antyszczepionkową lawinę, ale z europejskimi przygotowaniami, per nomine Norymberga 2.0 i dr Fulmich, oficjalnie nie ma nic wspólnego.
  Zygmunt Korus

 28. Zygmunt Korus said

  Powyżej już ocenzurowany film z wystąpienia prezydenta Siemianowic, pana Piechy, współzałożyciela, wraz z posłanką PiS-u, panią Sisrkoeską Radio Maryja) ruchu Polska jest jedna.
  To jest tutaj godne uwagi, że nie zostaje się w mieście wojskówki (zakłady zbrojeniowe!!!) bez akceptacji armii. Jeśli stamtąd szef ratusza ostrzega pyblicznie: „Spróbujcie zaszczepić żołnierzy…! To zobaczecie!!!” to dla mnie miód na serce, jeśli ostatnio trzymam się desperacko formuły i czekam na to: „…a niech się gwałt gwałtem odciska!” Niech władza ten apel pana Piechy zignoruje i może się w końcu pojawi jakiś zdecydowany opór z bronią w rękach grupy zbuntowanych oficerów. Mam już dość protestów na ulicach, listów pisanych do szubrawców proszonych do opamiętania się etc. Historia jest oliwiona krwią… Niewinnych ofiar i bohaterów, zazwyczaj męczenników. Tak to jest i teraz przyszedł ten przegibek w Wojnie Mandżurskiej…

 29. Zbigniew Kozioł said

  Ten film jest niedostępny.

 30. Zygmunt Korus said

  Powyżej już ocenzurowany film z wystąpienia prezydenta Siemianowic, pana Piechy, współzałożyciela, wraz z posłanką PiS-u, panią Siarkowską; Radio Maryja) ruchu „Polska jest Jedna”.
  To fakt godny uwagi, że nie zostaje się włodarzem w mieście wojskówki (zakłady zbrojeniowe!!!) bez akceptacji armii. Jeśli stamtąd szef ratusza ostrzega publicznie: „Spróbujcie zaszczepić żołnierzy…! To zobaczycie!!!” to dla mnie miód na serce, jeśli ostatnio trzymam się desperacko formuły i czekam na to: „…a niech się gwałt gwałtem odciska!” Niech władza ten apel pana Piechy zignoruje i może się w końcu pojawi jakiś zdecydowany opór z bronią w rękach grupy zbuntowanych oficerów…? Mam już dość protestów na ulicach, listów pisanych do szubrawców, proszonych o opamiętanie się etc. Historia jest oliwiona krwią… Niewinnych ofiar i bohaterów, zazwyczaj męczenników. Tak to jest i teraz przyszedł ten przegibek w Wojnie Mandżurskiej…

 31. Do komentarza numer 19:


  Feler Skalniak und Ford Pełniak – oba cwaj braciaszki.

  Ja też unych czytuję, ale nie traktuję tych owych materiałów jako wiarygodnych źródeł. I… analiza to nie to samo, co rozkminianie, to troszeczkę wyższa szkoła jazdy. A i samo czytanie bez wyuczonego klucza, jako sposobu rozeznania w tym tałatajstwie nic nie da a może nawet jeszcze gorzej. I potem wychodzi jak przeważnie, że uny mają z takiego „czytelnika” pożydek albo ubaw po same pejsy. W każdym razie pożytku dla ludzi z tego ychniego bebloctwa ciężko jest wymielić.

 32. Beata Niemyjska said

  Niestety w Niemczech tak dokręcili srobe, ze masa ludzi się szczepi, zeby normalnie funkcjonowac

 33. Yagiel said

  do komentarza nr 31: a wie pan, jakoś mało dbam o to, czy pożydek jestem pożytek – zajmuję się textami i tekstami, starając się, jako belfer, czytać ze zrozumieniem na poziomie 2D, może 3D… Że służby specjalne lepiej czytają i lepiej piszą, ponad moje zasięgi – ? Trudno. Wolno wróblu latać, chocia on nie orzeł ani nawet czkawka.
  A że za dużo wierze Fulford’owi ? A bo chcę wierzyć, że możliwe są sprawiedliwość i skuteczny opór – żyję i piszę Tu tak, jakby to była rzeczywistość. Panu jakoś osobiście zależy, żeby w Japonii czy w Polsce xazaro-manekiny pozostały bezkarne? mnie czy mi się wydaje, że są wyłączalne, jak odkurzacze są czy opiekacze… Że nie mną ?

  A propos zdjęcia: no zdjęcie wspólne – i co ? Niedawno dziennikarka Biden-amerykańska rozmawiała z Putinem – znaczy wielbicielka jego, tak ? i ma przesr… w redakcji i całych Biden’USAch ?

  A kiedy dawno temu byłem studentem Polonistyki UW, chłopak koleżanki zadał mi kilka pytań – udzieliłem kilku odpowiedzi; potem ten „adept dziennikarstwa” zza ulicy opublikował moje odpowiedzi pod trochę innymi pytaniami i miałem nadszarpniętą opinię na wydziale. Na Wolnej Tablicy na korytarzu na parterze bodaj, a może na I piętrze – obok oskarżenia – zawiesiłem kartkę z tekstem
  KOŃ JAKI JEST KAŻDY WIDZI…
  Potem byłem wydziałowym vice-przewodn. – z głosowania – strajku „OdHebdaj się!, zakończonym w listopadzie/?/ 1981… Znaczy koleżeństwo miało oko do konia 😉
  Co nie znaczy, że przyrównuję BF do tamtego „adepta dziennikarstwa” – raczej przyrównuję BF do konia, kt jaki jest, każdy widzi po swojemu…
  Gdybym miał mieć kiedy konia – a chciałbym (ale wątpię) – nazwę go BF, a może nawet Bendżamin Fulford ? To w dni nieparzyste – a w parzyste nazwę go Hulaydusznik (bo 4 sylaby)… I popatrzę, czy go to będzie zmieniać 🙂
  No ale że konia pewnie nie będę miał, to i bez BF jakoś przeżyję…

  A że ci śmieją się po same pejsy ? No właśnie: po pejsy/persy – rzekłeś, Hulajduszniku – nie wyżej…

 34. Yagiel said

  ad Beata Niemyjska@32 – normalnie ? wg Nowej Normalności znaczy ? a to na zdr… znaczy jak se chcą…
  Norma’lność znaczy większość’owość – lecz czy większość wymierająca, martwa pozostaje większością zwyciężską ?

 35. Kate said

  Przepraszam ale coś mi nie pasuje .
  Pozew jest z 11 stycznia 2021 jak i reszta źródeł wiec to już się rozpoczęło.
  Nie mogę znaleźć informacji jak przebiega ten proces, ktoś coś wie więcej ?

 36. Lily said

  Ten osobnik Po Prawej stronie,to
  nikt INNY TYLKO Benjamin F….rd.

 37. Lily said

  Z m.a.s.o n.s.k.i.m USCISKIEM d.l.o.n.i.

 38. Carlos said

 39. Jaras said

  Powinnismy wszyscy zdjac maski jednego dnia zeby wiedzieli,ze plan im sie zesrał

 40. Paweł Gabriel said

  Dr. David Martin w rozmowie z Dr. Reiner Fuellmich.
  .https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL:f
  Od 9 min, od 31:30 itd. Cały materiał mocny i trudny do przyjęcia dla normalnych ludzi.

 41. Boydar said

  Piana. Żeby nie widać co pod spodem.

 42. Marucha said

  Przypominam, że nie jestem autorem artykułu ani informacji w nim zawartych.

 43. ewabogucka45@gmail.com said

  O tumanieni propagandą nie wierzą, bo musieliby przyznać się do błędu a to trudne . Nawet wielkie autorytety są niewiarygodne jeśli nie mówią tego w co ja uwierzyłam/lem Nigdy nie myślałam że STRACH jest tak skutecznym ,, narzędziem,, manipulacji. A wystarczy się nie bać!!! Bój się Boga Jasiu Stasiu i Marysiu to wystarczy!!!!!

 44. Zofia said

  Nareszcie ktoś się zabrał za tych zbrodniarzy Dziękuję i również będziemy dzialac

 45. Plausi said:

  Prosimy o podawonie rzeczy sprawdzonych.

  Tą czynność pozostawiam pańskiej fachowości , gdyż sam nie posiadam możliwości sprawdzenia w rejestrach sądowych Kanady akceptacji pozwu i nie zamierzam marnować czasu na bezpłodne „śledztwa dziennikarskie”.

  Przygotowania do procesu obserwuję od początku i wszystko jest zgodne z prawdą i mymi obserwacjami via wywiady adwokata, nie podlegające weryfikacji.

  Zastanawia mnie natomiast, czy Pańskie zamiłowanie do nieskażonej i wielokrotnie zweryfikowanej prawdy, nie wynika przypadkiem z panicznego strachu przed nią (PRAWDĄ)?

  Niedawno zamknięto mi usta na opanowanym już przez globalistyczną agenturę portalu NEON24. Uzurpatorzy pozostali w cieniu i nie chwalili się sukcesem ani motywami swego działania. Widocznie nie zweryfikowali jeszcze u swych pryncypałów, odnośnych motywacji. Na polemikę nie starczyło im sił, bo z PRAWDĄ trudno jest polemizować, a jest ona już tak widoczna, że tylko ślepcy jej nie widzą, choć de facto stanowią przygniatającą większość.

 46. Eggie said

  Cała rodzina w Wałbrzychu po zaszczepieniu na c-19 trzecią dawką w tym samym czasie , wylądowała w szpitalu : ojciec, matka , syn ,babcia -wszyscy ! Dziadek umarł, a ojciec nastolatka w stanie krytycznym walczy o życie.Wlasciciel najlepszej piekarni w Wałbrzychu zmarł wkrótce po zaszczepieniu.

 47. Boydar said

  Szanowny Panie Doktorze, nieporozumienie !

  Pan Doktor proponuje weryfikować … linki (ewentualnie zawartość pod), a ten nędzny Plausi – stan rzeczy.

  Czy dostrzega Pan Doktor różnicę ?

  ——-
  Blogerzy mają małe szanse na weryfikowanie faktów. Niestety.
  Admin

 48. Boydar said

  NIKT nie ma !!!

  Może z wyjątkiem grabarzy.

 49. Boydar said:

  „Pan Doktor proponuje weryfikować … linki (ewentualnie zawartość pod), a ten nędzny Plausi – stan rzeczy.

  Czy dostrzega Pan Doktor różnicę ?”

  Miły Panie, widocznie nie rozumie pan polskiego, lub nie potrafi ,czy nie chce zdefiniować najprostszych spraw,

  Cytuję siebie z powyższego komentarza : „Tą czynność pozostawiam pańskiej fachowości , gdyż sam nie posiadam możliwości sprawdzenia w rejestrach sądowych Kanady akceptacji pozwu ”

  Według pana sprawdzenie akceptacji pozwu to nie sprawdzenie stanu rzeczy? Tylko co?

  Koniec dyskusji.

  PS Nie rób z siebie większego durnia nim jesteś i tak nie uda ci się dosolić doktorowi! Bo o to tylko ci chodzi w tym idiotycznym komentarzu. Poniał?

  IN

 50. Boydar said

  „Wiedziałem, że będzie pływać !” (reklama Milky Way)

  Ale cieszę się, że Pan Doktor odpowiedział
  Słodkości życzę.

 51. Barbara Ciejek said

  Dziekuje bardzo wszystkich patriotiom którzy znaleźli nie kondycjna, najbardziej wartościowa miłość w sercu dla ludzkość i tym samym maja odwagę walczyć za nas i nasze dzieci!!!
  Kochamy Was!!♥️♥️♥️🙏🙏🙏

 52. Sprawy świata (pseudo pandemii) zbliżają się do apogeum i warto, by każdy świadomy człowiek zastanowił się co może pozytywnego wnieść do sprawy, miast handryczyć się o drugorzędne zagadnienia.

  A ludzi świadomych jest bardzo mało. Na Zachodzie prawie w ogóle ich nie ma, bo z założenia mieli to być nadludzie, a praktyka pokazała, że to pod-zwierzęta.

  Dlatego dla Słowian otwarła się ostatnia szansa dokonania czegoś naprawdę wielkiego. Wstyd będzie wielki jeśli dokona tego Łukaszenko w pojedynkę.

 53. Boydar said

  No pewnie że wstyd, przecież to Żyd, mason, cyklista i CB-radiowiec. Tak piszą w mediach.

  Jeszcze pedał, zapomniałem.

 54. cezary kobusinski said

  ok , otworzylem plik pdf z pozwem do SN kanady , pozew byl zlozony styczen 2021 , czy pan bloger Marucha gajowy moze powiedziec co sie z nim dzieje mija prawie rok bo chyba nie za duzo a szkoda

 55. Zbigniew Kozioł said

  @cezary kobusinski

  Widać, że Pan niezorientowany. Jakoś tak magicznie pojawiło się tutaj znienacka wiele nowych osób. Marucha jedynie zamieszcza teksty pod dyskusje. Nie jemu tłumaczyć się z ich zawartości.

 56. Wywrotowiec said

  Do Hulajdisznik:
  W rzeczy samej zostana wilki i beda smiertelnie grozne dla tych szatanow.

 57. Grzegorz said

  Strzał w głowę dla każdego kto przyłożył rękę do tego co się stało.

 58. Dla zamknięcia kontrowersji odnośnie procesu, przestudiowałem odnośny pozew w szczegółach, w których znajduje się między innymi to stwierdzenie:
  „A LEGAL PROCEEDING HAS BEEN COMMENCED AGAINST YOU by the Plaintiffs.” Co w tłumaczeniu oznacza: „Proces został wszczęty przeciw wam przez oskarżycieli”. Sądzę, że to zamyka dyskusję spowodowaną przez nadwrażliwość dowodową p. Plausi.

  A poniżej link do kilku dodatkowych informacji:

  https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/689

 59. Boydar said

  Zyskuje Pan Doktor nasze (mówię za siebie) uznanie, „cieszą ojca takie dzieci” 🙂

  Już sam fakt żywego a nie wirtualnego interlokutora jest budujący.

 60. Lidia said

  Czy to jest zweryfikowane? Jest zgoda na proces?

 61. Lidia said

  Gdzie można sprawdzić że proces jest rozpoczęty?

 62. Andrzej zparebski said

  Ja sie wczoraj zaszczepilem zmusili mnie moja rodzina moj Investor brak prywatnego zycia dodam ze mieszkam w Niemczech .Mialem uczucie ze podpisalem wyrok na siebie straszne.
  To nie bylem ja Nasz Minister zdrowka Lauterbach to nastepnym Lionel w tej gerze

 63. revers said

  Moje kondolencje dla niemieckich ziomali, ze tak szybko beda musieli pozegnac z zyciem. Lub caly czas musza zycc na updatach i upgradach bosterow.

  Sadzac po ilosci bardziej witalnych gosci Merkel z afryki, ktorzy maja wieksze szanse na przezycie szczepien, sa bardziej plodni to europa nic nie straci na wymanie niektorfych ynteligetniszych inaczej ludow i wysokich klas spolecznych , szegolnie z za Odry.

 64. Maryla Alonzo said

  To nalezalo zlozyc do Trybunalu w Hadze a nie w Kanadzie. Troche nie pojmuje tego ruchu, no ale mam nadzieje, ze pan Fuellmich wie co robi

 65. Jon said

  Źródło?

 66. hexplor said

  Sorry, ale to wierutna bzdura: https://fakenews.pl/spoleczenstwo/nie-nie-rozpoczal-sie-zaden-proces-o-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci-norymberga-2/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: