Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  brys o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  re1truth2 o Wolne tematy (39 – …
  revers o Konstrukcja kłamstw WHO i Komi…
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Fuellmich: sama Norymberga to za mało, niezbędne jest powstanie

Posted by Marucha w dniu 2022-01-04 (Wtorek)

Dr Reiner Fuellmich praktykuje prawo w Niemczech i Kalifornii i ujawnia zbrodnie przeciwko ludzkości dokonywane przez globalistów, którzy narzucili opinii publicznej fałszywą narrację o COVID-19 i globalnie wdrożyli swoją niebezpieczną broń biologiczną zwaną „szczepionkami” w okresie ostatnich dwu lat.

Dr Fuellmich niedawno ujawnił wiele z tego, co skonstatował jego Komitet Śledczy Corona i wyjaśnił, że system sądowniczy jest kontrolowany przez globalistów i sprawiedliwości nie znajdzie się w dzisiejszych sądach, czy to w Niemczech, USA, czy w jakimkolwiek innym kraju.

Fuellmich stwierdził:

Jedynym sposobem, aby to zakończyć, jest powstanie ludzi i powiedzenie władzom, że to koniec ich działalności.

W celu nagłośnienia sprawy, postanowiono przeprowadzić publiczny proces w formie trybunału ludowego, z szeregowymi obywatelami w roli ławników za pomocą transmisji na żywo.

Fuellmich dał jasno do zrozumienia, że ​​sprawiedliwości NIE stanie się zadość w ramach obecnego systemu sądowniczego, zwłaszcza w Niemczech. Jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych w tych skorumpowanych sądach nauczyło go również, że politycy to tylko marionetki, a prawdziwi przestępcy to niewielka grupa bardzo bogatych ludzi, którzy faktycznie pociągają za sznurki.

Praca, którą wykonał dr Fuellmich i jego zespół jest bardzo ważna, ponieważ ujawnia cały spisek COVID i, jak stwierdził: „Nie ma już żadnych teorii spiskowych. Wszystkie stały się prawdą i nie są już teoriami”.

Jednym z postawionych mu pytań był fakt, że wielu twierdzi, że wirus nie istnieje, ponieważ nigdy nie został wyizolowany.

Jego odpowiedź była taka, że ​​z prawnego punktu widzenia to naprawdę nie ma znaczenia. Podczas testów PCR doszło do oszustwa i to zostanie ujawnione zgodnie z prawem.

Nie chcę wdawać się w tę walkę (o to, czy wirus został wyizolowany, czy nie), bo to naprawdę nie ma znaczenia.

Myślę, że możemy się obejść bez odpowiedzi na to pytanie.

Jeśli wiemy, że wirus nie jest groźniejszy niż grypa i jeśli wiemy też, że nie ma pandemii covidowej, a jedynie pandemia testu PCR, osądźmy ludzi, którzy odpowiadają za tą mistyfikacje:

Drusden, WHO, Tedros, Fauci.

A potem, jak mówią Amerykanie, prześledźmy dowody. Od jednej osoby do drugiej. I jestem pewien, że wielu z tych ludzi, którzy są tylko marionetkami, jest tchórzami i prędzej czy później doprowadzą nas do tego, kto jest naprawdę odpowiedzialny.

Z tego, czego dowiedzieliśmy się od Catherine Austin Fitts, jest oczywiście bardzo mała grupa bardzo bogatych ludzi, którzy manipulują masami marionetek.

Nie wiem, może 300, może 3000 bardzo bogatych rodzin, które inwestują swoje pieniądze w duże fundusze, takie jak Blackrock i Vanguard, i kilka innych.

I poprzez te inwestycje lub poprzez te fundusze, następnie reinwestują swoje pieniądze. Na przykład w Deutsche Bank; 10% akcji Deutsche Bank należy do Blackrock. Tym samym kontrolują go. Być może przy współudziale Chińczyków i obywateli Kataru.

Głównym pytaniem jest oczywiście, dlaczego to robią?

Myślę, że odpowiedź jest taka, że ​​boją się nas, bo jest ich tak mało, może 10 000, może 3000, nie wiemy.

Ale mają dużo pieniędzy. Dlaczego mają te pieniądze?

Ponieważ ukradli nam to za pośrednictwem swoich korporacji. I boją się, że dowiedzieliśmy się o tym, a dowiedzieliśmy się o tym wiele.

Potrzebowali więc czegoś, co odwróci naszą uwagę. I tak wymyślili covida.

Chcą kontroli, całkowitej kontroli, ponieważ są psychopatami i socjopatami.

Próbują wszystkich straszyć, żeby nikt już nie myślał i żeby wszyscy w końcu zgodzili się na szczepienie czymś, co nie jest szczepionką, ale zabija.

Oni (globaliści) teraz wpadają w amok.

W tym „ludowym trybunale” zasiądą ludzie. Ludzie, którzy to obejrzą, poprzez transmisję na żywo. I ostatecznie…. to oni wydadzą werdykt.

Ale znowu, będziemy potrzebować znacznie więcej niż tylko tej jednej próby. Jest o wiele więcej takich procesów, które są obecnie wnoszone, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, ponieważ wciąż jest wielu naprawdę niezależnych sędziów, wielu z nich wybranych przez obywateli, z którymi współpracują w swoich regionach.

Ponieważ obecnego systemu nie da się zreperować, bo jest on nie do naprawienia, musimy stworzyć nasz system ekonomii, edukacji, prawa, a przede wszystkim edukacji, ponieważ edukacja jest krytyczna.

Jeśli ludzie nie dowiedzą się, o co w tym wszystkim chodzi, jeśli nie dowiedzą się, że muszą zadawać pytania, zostaną zamienieni w roboty. I to właśnie próbują zrobić z naszymi dziećmi.

Na podstawie tele-wywiadu zamieszczonego w
>https://www.eutimes.net/2021/12/attorney-reiner-fuellmich-on-nuremberg-2-0-justice-will-not-come-through-the-courts-but-by-the-people-rising-up/
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/


Norymberga 2 posuwa się naprzód

Bez rozgłosu medialnego, proces mecenasa Fuellmicha posuwa się do przodu. W niedawnym wywiadzie
>https://www.henrymakow.com/2022/01/different-strokes-for-different-folks.html?_ga=2.170287776.1006389435.1638658226-346964864.1627224119
Fuellmich prezentuje nowe istotne osiągnięcia.

Twierdzi on, że na podstawie zebranych dowodów jest w stanie wykazać premedytację w skoordynowanych działaniach koncernów farmaceutycznych.

Na początku mitycznej pandemii, koncerny zawierały umowy z rządami poszczególnych państw zabezpieczające je przed ewentualnymi roszczeniami ofiar „szczepionek”.

Według mecenasa, wszystkie liczące się koncerny farmaceutyczne, w skoordynowany sposób prowadzą na Ludzkości „badania kliniczne”, zmierzające do ustalenia optymalnych składów i doz gwarantujących śmierć lub ciężką chorobę osoby wyszprycowanej.

Z prawnego punktu widzenia jest to kluczowy element procesu. W momencie gdy udowodni PREMEDYTACJĘ i KONSPIRACJĘ koncernów zmierzających do masowego ludobójstwa, proces przekroczy ramy historycznej Norymbergii, od której wziął nazwę. Fakt premedytacji powoduje bowiem nieważność wszystkich umów indemnizacyjnych, w wyniku czego otworzą się tamy procesów odszkodowawczych, a jak szacuje mecenas, ich łączna suma w samych tylko Stanach Zjednoczonych doprowadzi do bankructwa całą „wielką farmę”.

Jest to niewątpliwie pozytywny aspekt, ale osobiście wolałbym wprzódy oglądać na szubienicy szefów koncernów, oficjeli państwowych i ich pryncypałów w postaci oligarchii finansowej, która jest spirytus movens całej tej potwornej zbrodni.

[Jako chrześcijanie pozwolilibyśmy im na spowiedź przed rozerwaniem końmi, które to byłoby naszym preferowanym sposobem wykonywania wyroków śmierci na tych łotrach – admin]


Ignacy Nowopolski

https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Komentarzy 15 do “Fuellmich: sama Norymberga to za mało, niezbędne jest powstanie”

 1. Antares said

  #ADMIN
  „Jako chrześcijanie pozwolilibyśmy im na spowiedź…..”
  Nie rozumiem po co bawić się w takie ceregiele z takimi skurwielami. Jabym im na nic przed śmiercią nie pozwolił. Oni przed naszą śmiercią tylko by się śmiali z nas i na nic by nam nie pozwolili. Do diabła z nimi. Lwy nimi karmić.

 2. Wlodek said

  Ad.
  „Święty Gniew. Sprawiedliwa Zemsta. A potem może jeszcze zakwitną pola i łąki umajone…”
  [Posted by Marucha w dniu 2022-01-04 (Wtorek)]

  A jednak powstanie?

 3. Boydar said

  Zemsta nigdy nie jest sprawiedliwa. Sprawiedliwa jest prewencja. Bo zabili raz, to zabiją i drugi, i trzeci, i piąty. Jedyna nasza szansa to ich zabić, wcześniej.

  A jeśli już okazja się nadarzy, warto byłoby sprawdzić kto jeszcze nas nie zabijał „chociaż wielką miał ochotę”, prawdopodobnie nie mógł się dopchać. Takiemu też trzeba pokazać, co znaczy umieranie. Bo w końcu się dopcha, jak nie do nas to do naszych dzieci.

  Jednak idąc tym tokiem rozumowania dochodzimy, że wypada niestety wyrżnąć pół świata albo i więcej, a tak się przecież katolikowi nie godzi. Jest na szczęście metoda prawosławna, którą zdecydowanie preferuje np. wujek Władek – muszą pozabijać się sami. Wystarczy cierpliwie im wytłumaczyć dlaczego.

  I zdaje się, że wujek właśnie tłumaczy.

 4. burak z kartoflandii said

  Krótko i zwięzłowato. Prawda jest po naszej stronie, ale oni mają pały, armatki wodne, karabiny maszynowe i szpryce. A przede wszystkim maja Wielką Chemię. Czy wiemy, co chemia może zrobić z człowiekową psychiką, mentalnością? Może pozbawić nas całkowicie samokontroli (skopolamina), albo zmienić etykę (inne psychotropy). Takich środków są tysiące i nasz los leży w rękach tych którzy nimi dysponują.

  Używając chemii można człowiekowi odebrać duszę i zrobić z niego nie-człowieka, co właśnie obserwujemy naocznie (preparaty biochemiczne zmieniające naturalny kod DNA na nienaturalny). Im nie wystarcza, że nas wytępią, oni przedtem chcą z nas zrobić rzeczy.

  Jedyne, co możemy zrobić to pójść do spowiedzi i to w czas, bo spowiedź jest dla ludzi a nie dla rzeczy. I zgodnie z Instrukcją – wzgardzić tym światem.

  Dobranoc Państwu.

 5. walerianda said

  PROPONOWAŁEM CZYSTKĘ od stanowiska Sołtysa po Dudę. wszystko gotowe i to w/g ich Prawa. Jeden warunek stańmy razem. ALE NIKT NIE CHCE NAWET ROZMAWIAĆ. No to czekajcie aż Was wyłapią kolejno i ukatrupią.
  walerianda@gmail.com

 6. ? said

  Covid to śmiertelna pandemia. Zabił naukę, logikę, medycynę opartą na dowodach i zdrowy rozsądek

  .https://twitter.com/DrEliDavid/status/1466893873213542404

 7. Olo said

  Na Ukrainie marsze ku czci bandery, a w Polin kaczystowskie skurwysystwo z dobrej zmiany siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Siedzi cicho i spokojnie morduje Polaków, jak nie ekonomicznie, to za pomocą sanitarnego zamordyzmu. W Kijowie już wybijają medale dla Kurdupla z jego żydobanderowskiej watahy.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/bialorus/bialoruskie-flagi-na-banderowskim-marszu-w-kijowie-wladze-w-minsku-reaguja-video/?fbclid=IwAR2BjhTptKdG694y8TJ3udHAFOabfhnDkxNVNU6kmwwpAWmGb0dSqfqpLXw

 8. plausi said

  ”TO JEST WOJNA ! ”

  https://marucha.wordpress.com/2022/01/02/covidstabilizacja/#comment-985308

  i jak to na wojnie:

  Ad 3, Boydar
  „Jedyna nasza szansa to ich

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  (i ich pomocników) zabić, wcześniej. ” Inaczej napuszczä nas wzajemnie, jak to zrobili w 1914, 1939 i tyle innych latach.

  Jak już pisaliśmy, w Warszawie jest dosyć latarni.

 9. Wlodek said

  Ad.
  „pragmatyzmu”
  „tłumaczenia dlaczego”
  „pragmatyzmu w relacji do spraw i rzeczy”
  „stosownej podstawy programowej”

  Powstanie (nie mylić z insurekcją) oznacza przede wszystkim zakończenie siedzenia (uniesienie tego na czym się wygodnie siedzi). Zakładając, że większość ma rozum w dupie, powstanie pozwoli na zmniejszenie ucisku na znajdujący się tam organ do myślenia, co może nawet zainicjować uwolnienie tym ruchem (wyprostowaniem), jakiś resztek neutronów, umożliwiając im ewentualną reakcję myślową.

  Taki „nowo pobudzony” umysł, potrzebuje odpowiednio prostego przekazu, aby spowodować z kolei myślową reakcję łańcuchową, która obudzi go z letargu. Jeżeli taki prosty umysł będzie narażony tylko na same uogólnienia, że wujek Włodek jest mądrzejszy od dalekiego kuzyna Józka, to jedyne o czym ten rozum pomyśli, to żeby znowu spocząć na czterech literach.

  Patrząc na to, co się obecnie dzieje, z pozycji bezpiecznego azylu, z dala od tego bałaganu, który zaczyna stwarzać bezpośrednie zagrożenie życia dla mnie i mojego otoczenia, pozwala oczywiście wszystkim komentatorom na trzeźwy ogląd sytuacji, ale raczej nie pobudza polactwa do myślenia.

  Konkludując:
  Jeżeli doinformowywanie, tłumaczenie, ostrzeganie ma w jakiejś mierze coś poprawić, a nawet zmienić, to ten przekaz powinien być bardziej „czytelny” i konstruktywny. Samo komentowanie, narzekanie, wyliczanie błędów i wyczekiwanie, aż się inni wezmą za łby, może okazać się bardzo krótkowzroczne.

  Ad. Boydar
  Nawet okulary nie pomogą;)

 10. Mano Negra said

  Padnij! Powstań! Pomogło?

 11. tras said

  na dzień 23.01.2022 jest zapowiedziana KRAJOWY amerykański protest w Washington DC (district of corruption) ‚przeciw’
  realizowanym przez szabesgoja joe ‚test crash dummy’ bideta czyli naszego najważniejszego sojusznika-przyjaciela na wieki-zapory przeciw Putinowi
  OBOWIĄZKOWYM WYSZCZEPIENIU LUDZKOŚCI ‚wolnego – demokratycznego świata’
  Upcoming Defeat the Mandates Rally in Washington
  .https://stephenlendman.org/2022/01/05/upcoming-defeat-the-mandates-rally-in-washington/
  i ponieważ to dotyczy ‚wolnego-demokratycznego’ świata>to dotyczy także Polin, EU.
  A co poniektórym postowiczom>miłośnikom zjednoczonych prawiczków aka patriotom+kurwinistom z nczas. (wilk, bosak, winnicki, kulesza sommer, michalkiewicz i reszta tej menelii) a co nie dotyczy p. Grzegorza Brauna (Będziesz wisiał>do sontaga)
  że identyczny protest odbył się dzisiaj w Warsiawie i chciałbym zwrócić uwagę:
  Olszański+Mossakowski=KAMRACI
  11.11.2021
  SPALILI Statut Kaliski
  (co wzbudziło uzasadniony wkurw czy rabina Polski Schudrich czy prezia Polin dudexa czy ambasady Izraela i oczywiście zjednoczonych prawiczków aka patriotów ale także myslpolska.info czy Bąkiewicza i oczywiście tzw. ‚totalna opozycja” + ”lgbtqwertytransgenderLEWICA
  a 1sze 3 zasady ‚prawne’ Statutu Kaliskiego mówią:
  1. Kiedy jest sprawa przeciwko Żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym Żydem.
  .
  2. Kiedy chrześcijanin pozywa na Żyda o zastaw, Żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął, wtedy Żyd przysięgą się uwolni.
  .
  3. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od Żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli Żyd teraz żąda, Żyd przysięgą dowód złoży.

  i jeżeli się komuś wydaje, że obejdzie się bez mordobicia>to się mu wydaje
  bo na całym ‚wolnym, demokratycznym’ świecie
  przewala się hasło REBELII
  (a co nie dotyczy Ruskich, Chinoli)

 12. Marek said

  Prezydent Francji Emmanuel Macron zasugerował, że celowe „wkurzanie” nieszczepionych skłoni większą liczbę obywateli do zastrzyku Covid-19, mówiąc, że robi wszystko, co w jego mocy, aby wyeliminować sceptyków wobec szczepionek z życia publicznego.

  Podczas długiego spotkania z gazetą Le Parisien we wtorek Macron powiedział, że jego celem jest jak najtrudniejsze życie nieszczepionych, mając nadzieję, że oburzenie wśród grupy w jakiś sposób skłoni więcej osób do zaszczepienia.

  „Nie chodzi mi o wkurzanie Francuzów. Ale jeśli chodzi o niezaszczepionych, to naprawdę chcę ich wkurzyć. I będziemy to robić do końca. Taka jest strategia”, powiedział prezydent, dodając, że tylko „mała mniejszość” wciąż „sprzeciwia się”.

  „Jak zredukować tę mniejszość? Ograniczamy to – przepraszam za to wyrażenie – wkurzając ich jeszcze bardziej” – kontynuował, mówiąc, że jego administracja „wywiera presję na nieszczepionych, ograniczając, na ile to możliwe, ich dostęp do aktywności w życiu społecznym”.

  Według danych zebranych przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób, nieco ponad 73% populacji Francji otrzymało dwie dawki szczepionki, pozostawiając miliony mieszkańców w „mniejszości” zaatakowanej przez prezydenta.
  itd
  za: https://www.rt.com/news/545181-macron-piss-off-unvaccinated/

 13. Marek said

  Premier Izraela powiedział, że czwarta dawka szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Pfizer zwiększyła liczbę przeciwciał o wielokrotność pięciu u uczestników nowego izraelskiego badania, sugerując, że kolejna dawka pomoże przywrócić słabnącą odporność.

  Powołując się na wstępne wyniki badań podczas wtorkowej konferencji prasowej, izraelski premier Naftali Bennett powiedział, że czwarty zastrzyk Covid „najprawdopodobniej” będzie oznaczał „znaczny wzrost” ochrony przed infekcją, hospitalizacją i ciężkimi objawami, dodając, że urzędnicy wiedzą teraz z „wyższym stopniem” pewności”, że dodatkowa dawka przypominająca będzie bezpieczna dla szerszego zastosowania.
  https://www.rt.com/news/545177-israel-fourth-vaccine-trial/

  ===
  hehe
  Powyżej, jak żyd żydowi robi reklamę towaru.

 14. pdf said

  „Wzrost przeciwciał po czwartym szczepieniu nie jest imponujący – powiedziała w środę Gila Regev, z izraelskiej „ynet” . Prowadzi badania nad „skutecznością czwartego szczepienia”.

  Krótko po czwartym szczepieniu wracasz do tego samego poziomu przeciwciał, co po trzecim, powiedział Regev. Po trzecim szczepieniu mierzalne przeciwciała spadają ponownie po około 10 tygodniach i to szybko. Inną kwestią jest ochrona przed Omikronem. Na chwilę obecną wyniki nie przemawiają za szczepieniem.”

  .https://tkp.at/2022/01/06/auch-vierte-impfung-versagt-erste-daten-aus-israel/

 15. Tu jest link do tej nowej szczepionki z Teksasu. Ma być tradycyjna i jeśli w ostatniej chwili nic do niej nie domieszają, to prawdopodobnie o szkodliwości porównywalnej do innych szczepionek, np. na tężca

  https://www.npr.org/sections/goatsandsoda/2022/01/05/1070046189/a-texas-team-comes-up-with-a-covid-vaccine-that-could-be-a-global-game-changer#:~:text=be%20a%20global-,game,-changer

  A w odpowiedzi na szczepionkę wykluto nowego wirusa, nazywa się B.1.640 koronawirus.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: