Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Chińscy naukowcy stworzyli robota, który potrafi oskarżać ludzi o przestępstwa

Posted by Marucha w dniu 2022-01-05 (Środa)

W Chinach powstała zaawansowana maszyna, która korzystając ze sztucznej inteligencji może oskarżać ludzi o różne przestępstwa. Robo-prokurator potrafi wnieść oskarżenie z ponad 97% dokładnością na podstawie opisu sprawy.

Nowa technologia powstała i została przetestowana przez Shanghai Pudong People’s Procuratorate. Jest to największa prokuratura okręgowa w Chinach. Twórcy uważają, że opracowany przez nich system może do pewnego stopnia zastąpić prokuratorów w procesie podejmowania decyzji i zmniejszyć obciążenie ludzkich pracowników, pozwalając im skupić się na trudniejszych zadaniach.

Sztuczna inteligencja, którą stworzył zespół profesora Shi Yong, dyrektora laboratorium do zarządzania big data przy Chińskiej Akademii Nauk, została przeszkolona na podstawie zestawu danych, dotyczących ponad 17 tys. przypadków przestępstw w latach 2015-2020. System potrafi zidentyfikować i wnieść oskarżenie w przypadku ośmiu najczęstszych przestępstw popełnianych w Szanghaju, takich jak działalność hazardowa, kradzież, oszustwa czy umyślne spowodowanie obrażeń.

Zrobotyzowany prokurator mógłby dla każdej sprawy wnosić oskarżenie na podstawie 1000 cech uzyskanych z wygenerowanego przez człowieka tekstu opisu sprawy, a następnie ocenić dowody. Twórcy podkreślają jednak, że ich technologia może jeszcze być ulepszana, aby rozpoznawać mniej powszechne przestępstwa i wnosić wielokrotne oskarżenia przeciwko jednemu podejrzanemu.

Dokładność na poziomie 97% to z technologicznego punktu widzenia bardzo dobry rezultat. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko popełnienia błędu. Nie wiadomo, kto ponosiłby odpowiedzialność za błędy popełniane przez sztuczną inteligencję.

https://tylkonauka.pl/

Podobno programowi polecono napisać akty oskarżenia wobec członków poliniackiego rządu, ale się zawiesił…
Admin

Komentarzy 7 do “Chińscy naukowcy stworzyli robota, który potrafi oskarżać ludzi o przestępstwa”

 1. Greg said

  Pierwszym oskarżycielem jest szatan!
  Oskarża ludzi przed Tronem Boga w dzień i noc.
  Pilnujta się, to nie przelewki !

 2. walerianda said

  Kupę szmalu zmarynowali. Mogli zaczerpnąć z Polski jak to się robi.

 3. Yagiel said

  Znaczy z 97% dokładnością spełnia wymagania programisty ?
  Programista jest oczywiście „ślepy” – jak „Sprawiedliwość”.
  Nie trzeba dodawać, że policja chinska opisuje sprawy z co najmniej 97% bezstronnością…

 4. Józef Bizoń said

  Po wykorzystaniu medyków do szprycowania niebawem inni ogłoszą, że został opracowany robot lekarz pierwszego kontaktu, który stawia diagnozy na odległość.

  Wprowadzone teleporady są wstępem do tego.
  Wiele lat temu zostały opracowane i są uzupełniane oraz modyfikowane procedury medyczne, które lekarze muszą stosować pod groźbą sankcji.

  Robot przez telefon będzie zadawał pacjentowi pytania, wystawi diagnozę, wystawi receptę, skierowania jeśli będzie taka potrzeba.
  I w ten sposób osoba lekarz rodzinny zostanie zastąpiona robotem lekarzem rodzinnym.
  Sprzyjać też temu będzie zaszprycowanie się medyków i ich szybkie wymieranie
  Ten proces już trwa.

 5. MatkaPolka said

  http://fundacja-tesli.manifo.com/

  MOŻE CHIŃSKI ROBOT ICH OSĄDZI

  LIST GOŃCZY

  Do Komendy Stołecznej Policji w Warszawie ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa
  1) Komendant Stołecznej Policji w Warszawie – Nadinspektor Paweł Dzierżak 2) I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji Ds. Kryminalnych – inspektor Krzysztof Smela
  oraz Komendanci Wojewódzcy Policji w Polsce: 1) Białymstoku – nadinsp, Robert Szewc, 2) Bydgoszczy – nadinsp. Piotr Leciejewski, 3) Gdańsku – nadinsp. Andrzej Łapiński, 4) Gorzowie Wlkp. – insp. Jarosław Pasterski, 5) Katowicach – nadinsp. Roman Rabsztyn, 7) Kielcach – nadinsp. dr Jarosław Kaleta, 8) Krakowie – nadinsp. Michał Ledzion, 9) Lublinie – nadinsp. Artur Bielecki, 10) Łodzi – nadinsp. Sławomir Litwin, 11) Olsztynie – nadinsp. Tomasz Klimek, 11) Opolu – nadinsp. dr Rafał Kochańczyk, 12) Poznaniu – nadinsp. Piotr Mąka, 13) Radomiu – Insp. Waldemar Wołowiec, 13) Rzeszowie – insp. Dariusz Matusiak, 14) Szczecinie – nadinsp. Tomasz Trawiński, 15) Wrocławiu – nadinsp. Dariusz Wesołowski

  Zawiadomienie o popełnieniu Zbrodni Ludobójstwa na Polakach w tym na Policjantach i ich rodzinach przez członków Rządu PiS za pomocą „szczepionek” mRNA (Rządowy Program Szczepień – Covid-19), które Kodeks Karny traktuje jako zbrodnie. Niestety ale wg Najnowszych Badań Naukowych – Wszystkie zaszczepione osoby preparatami mRNA (wg Ministerstwa Zdrowia zostało zaszczepionych ok. 20 000 000 Polaków) bez pomocy medycznej umrą w okresie najbliższych kilku lat.

  W związku z powyższym żądamy natychmiastowego aresztowania wszystkich osób odpowiedzialnych za realizację Rządowego Programu Szczepień, (które działają w Zorganizowanej Grupie Przestępczej) bądź nakłaniały do szczepień a w szczególności: 1) Premier RP Mateusz Morawiecki i Vice Premier Jarosław Kaczyński
  oraz podległe dla premiera osoby i instytucje, 2) Michał Dworczyk – Rządowy Koordynator Szczepień Wojewodowie i Wojewódzcy Koordynatorzy Szczepień (lista Wojewodów i koordynatorów szczepień w załączeniu) 3) Mariusz Błaszczak – Minister Obrony Narodowej (Szczepienia wśród żołnierzy i wydanie rozkazu o pomocy Wojsk Obrony Terytorialnej w szczepieniach ludności – punkty szczepień) 4) Przemysław Czarnek – Minister Edukacji i Nauki („rekomendowanie” szczepień wśród nauczycieli co skutkowało zgonami wielu nauczycieli) 5) Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny (za szczepienia Sędziów i Prokuratorów). 6) Andrzej Horban – Główny doradca premiera ds. walki z pandemią, który doskonale wiedział o tym, że badania nad szczepionkami mRNA zakończą się w 2023r. + Rada Medyczna przy premierze ds. Covid 19 (lista w załączeniu) 7) Adam Niedzielski – Minister Zdrowia 8) Grzegorz Cessak – Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (dopuszczenie na polski rynek szczepionek mRNA wbrew przepisom polskiego prawa – Ustawa Prawo Farmaceutyczne). 9) Ewa Krajewska – Główny Inspektor Farmaceutyczny + Wojewódzcy Inspektorzy Farmaceutyczni (odpowiedzialni za jakość produktów leczniczych)

  W związku z powyższym fundacja żąda Natychmiastowego złożenia przez Policję wniosku do Sądu Okręgowego (za pośrednictwem Prokuratora Okręgowego) w celu uzyskania nakazu sądowego :

  O tymczasowym aresztowaniu dla w/w osób na podstawie Art. 258 kpk

  Uzyskanie od w/w Sądu Okręgowego nakazu sądowego o zakazie stosowania w Polsce szczepionek mRNA (wszystkich producentów) i natychmiastowego wycofania ich z rynku wraz z nadaniem decyzji rygoru natychmiastowej wykonalności.

  Zabezpieczenie całej partii szczepionek mRNA znajdującej się w Polsce (wszystkich producentów) jako materiał dowodowy (narzędzie zbrodni) i poddanie tych szczepionek badaniom przez specjalistyczne laboratoria w celu ustalenia: Jakie toksyczne substancje i patogeny zawierają te szczepionki ? Ministerstwo Zdrowia ani Główny Inspektor Farmaceutyczny nie badają składu „szczepionek” mRNA ani nie chce tego zrobić Prokurator Generalny.

  Podjęcia „Działań Ratowniczych” mających na celu objęcia szczególną opieką medyczną wszystkich osób zaszczepionych w celu ochrony ich zdrowia i życia a także wydanie specjalnych komunikatów w tej sprawie w Mediach.

  Polska Agencja Prasowa, Telewizja Polsat, Redakcja Gazety Wyborczej, TVN, TV TRWAM

  Fundacja im. Nikoli Tesli wraz z innymi Organizacjami NGO (Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców) zwraca się z prośbą do Polskich Mediów o podjęcie działań informacyjnych poprzez umieszczenie we wszelkich mediach lokalnych i krajowych (Gazety, Radio, Telewizja, Internet) stałych ogłoszeń informujących o nie poddawaniu się szczepieniom śmiertelnymi „preparatami” mRNA.

  Poniżej: Dodatkowe Dowody Naukowe potwierdzające toksyczność i śmiertelne działanie „szczepionek”

  CZYTAJ CAŁOŚĆ – POD POWYŻSZYM LINKIEM

 6. MatkaPolka said

  La Quinta Columna: Complex Microtechnology in Pfizer Vaccine
  https://truthcomestolight.com/on-hidden-nano-structures-in-covid-vaccines-la-quinta-columna-takes-a-closer-look-at-nanocircuitry-media-access-control-addresses-macs/

  Skomplikowane układy elektroniczne – oparte na technologi Grafenu i nanorurek węgłowych -wykryte w szczepionkach.To mini routery Służa do lokalizacji zaszczepionego; każde urządzenie na internecie posiada MAC adres – i te mikroczipy to właśnie robią. Prawdopodobnie mogą sterować zachowaniami

  La Quinta Columna: Complex Microtechnology in Pfizer Vaccine by Orwellito, Orwell City January 3, 2022 If you thought the video about microtechnology detected in a Pfizer vial by La Quinta Columna was shocking enough, the team of Spanish researchers has shared today another one even more impressive. In a single drop that has been left to dry, it
  Read more

  Identification of Patterns in Coronavirus Vaccines: Evidence of DNA-Origami Self-Assembly by Mik Andersen, C0r0n@2Inspect published in Spanish January 3, 2022 rough translation via translation software One of the most difficult aspects to determine in the identification of patterns of c0r0n@v|rus vaccines is the method or procedure, by which the objects that are being observed

 7. MatkaPolka said

  Identification of Patterns in Coronavirus Vaccines: Evidence of DNA-Origami Self-Assembly

  MAC-cinated: Pattern identification in coronavirus vaccines – Nanorouters
  https://rumble.com/vptiix-mac-cinated-pattern-identification-in-coronavirus-vaccines-nanorouters.html

  Complex Microtechnology in Pfizer vaccine vial
  https://rumble.com/vru62d-complex-microtechnology-in-pfizer-vaccine-vial.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: