Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Próby pisania historii Holokau…
  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dokument australijskiego przewoźnika: (zaszczepieni) piloci powodują liczne błędy

Posted by Marucha w dniu 2022-01-07 (Piątek)

Przemycony, wewnętrzny dokument australijskiego przewoźnika lotniczego Qantas, pokazuje, że piloci borykają się z problemami kognitywnymi i powodują pomyłki mogące grozić poważnymi konsekwencjami bezpieczeństwa lotów.

Dokument uzyskany przez pismo The Sydney Morning Herald and The Age, dyskutuje nad problemem powtarzania się pomyłek pilotów, takich jak np. mylenie wysokości z prędkością („mistaking altitude for airspeed”), nie spostrzegania przeciążenia wagowego samolotu, czy próby rozpędzania samolotu w fazie startu, z załączonymi hamulcami.

„Rutynowe czynności, które zwyczajnie są przeprowadzane z minimalnym zaangażowaniem, teraz zajmują więcej czasu i odwracają uwagę od sterowania samolotem” – stwierdza w dokumencie szef operacyjny floty firmy Quantas.

Dokument konkluduje, że piloci powracający do pracy po długotrwałym okresie bezczynności – przewoźnicy australijscy w ramach rządowej absurdalnej „walki z pandemią” w praktyce wyłączyli swoją działalność – „stracili praktykę i doświadczenie, co w konsekwencji powoduje redukcję możliwości kognitywnych”.

W reakcji na opublikowane informacje, Brett Molesworth, ekspert lotniczy z University of New South Wales w Sydney, mówi, że „Jest rzeczą wysoce nieprawdopodobną, że piloci zapomnieli, stracili umiejętność obsługi urządzeń pokładowych, ale pilot może zapomnieć o poszczególnych krokach w procedurach. Jest możliwe, że biegłość czynności motorycznych została zaburzona, taka jak umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, np. kontroli sterowania przy silnym wietrze bocznym podczas lądowania”.

Wewnętrzny dokument zwala winę na przerwę w praktyce pilotażu i wnosi o dodatkowe treningi dla pilotów. Niestety, ani dokument, ani prasowa publikacja nie wspominają, ani tym bardziej nie dyskutują nad wielce prawdopodobną inną – dodatkową, bądź nawet główną – przyczyną występujących trudności w pilotażu samolotów.

Jak wiemy, przewoźnicy australijscy jako pierwsi na świecie wprowadzili obowiązek zaszczepienia się całego personelu preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Te eksperymentalne preparaty, znane już z wielkiej liczby ofiar śmiertelnych oraz masowych, liczonych w dziesiątkach milionów ofiar skutków ubocznych, w tym głębokiego kalectwa, powodują również mikrozatory i mikrozakrzepy w mózgu, skutkujące chwilowymi zanikami pamięci.

Długofalowe skutki tych genetycznych preparatów są już obserwowane (np. jako gwałtowny wzrost przypadków nowotworów czy liczne chroniczne choroby autoimmunologiczne, jak również zmniejszona odporność na wszelkie inne choroby), a wśród nich również zaburzenia poznawcze, jak upośledzenie pamięci, halucynacje, bądź trudności z wykonywaniem codziennych, rutynowych czynności.

Niestety, nie wiemy czy podobne błędy zdarzają się pilotom innych linii lotniczych, gdyż nie znamy wewnętrznych notatek i nie uczestniczymy w tajnych naradach szefów firm. To, że nie słyszymy o takich problemach, nie świadczy o ich nieistnieniu, natomiast świadczy o upadku dziennikarstwa śledczego i pokazuje, że żyjemy w czasach totalnej cenzury, manipulacji i serwowania kłamstw jako nowe prawdy.

Oprac. http://www.bibula.com
2022-01-05
na podstawie „The Sydney Morning Herald

Czytaj również:

https://www.bibula.com

Komentarzy 5 do “Dokument australijskiego przewoźnika: (zaszczepieni) piloci powodują liczne błędy”

 1. Boydar said

  Po znanych zdarzeniach pojawiło się w drugim obiegu hasło – „Lataj Lotem, ląduj sam”. Tu wygląda na to, że jeszcze chwila i z United Airlines nawet nie wystartuje.

  Może to i lepiej, a na pewno bezpieczniej.

 2. Wanderer said

  Pan Maverick juz kilka miesiecy temu o tym wspominal, ze piloci po tych szczepionkach beda borykac sie z problemami kognitywnymi.

  No i prosze…

  Zreszta Dr Vernon Coleman tez o tym wspominal w jednej ze swoich wypowiedzi, ze nieznane sa skutki szczepionki na mozg, ale przypuszcza ze oslabi funkcje poznawcze. Ogolnie ludzie w stosunkowo krotkim czasie stana sie po nich glupsi.

 3. Krzysztof said

  Jeżeli piloci są niedysponowani po kujnięciu, to co można powiedzieć o dyspozycji kerowców, zarówno amatorów jak i zawodowców…

 4. Greg said

  W dupie ma wszystkie loty, nawet na Marsa !
  Przeleciałem się po mieście i 90% to Debile.

 5. bryś said

  Czyli przemieszczanie się z czasem dla mas może stać się mocno kłopotliwe. A nawet zakazane.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: