Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (84 – …
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Tad o Powstanie nowa formacja, po to…
  Orangutan o Jak wymyślono naród żydowski?…
  NC o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Powstanie nowa formacja, po to…
  Szczepan Zbigniewski o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Belwederczycy, faszyzm i zbior…
  minka o Wolne tematy (84 – …
  revers o Niemcy staczają się na dn…
  Krzysztof M o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Dęta hipokryzja

Posted by Marucha w dniu 2022-01-14 (Piątek)

13 stycznia, dzień 682.
Wpis nr 671
zakażeń/zgonów
4.265.433/101.419

Jak nie idzie, to nie idzie (jak mawiał mój faworyt – Czarzasty). PiS forsuje, sam nie wiem po co, ustawę dotyczącą restrykcji kowidowych. Na siłę, na rympał. Na komisjach ciężko znaleźć posłów, którzy by za tym stali, dali się skonfrontować z innymi opiniami. Czyli jak zwykle, wygrywa siła demokracji.

Tym razem przedstawicielskiej, czyli w naszym wypadku, przemielonej przez maszynkę ordynacji proporcjonalnej. Bo gdybyśmy mieli większościową, to dziś każdy poseł kicałby u siebie w okręgu i tłumaczyłby się przed swoimi wyborcami z takich poczynań. W naszym systemie nie musi tego robić, bo musi się tłumaczyć jedynie przed wodzem swojej partii, bo to on wybiera posłów przy zielonym stoliku, przy którym ustala się kolejność kandydatów na listy.

A więc jak wyżej – suweren może sobie pogadać do pustych krzeseł.

A więc czemu nie idzie, jak widać z powyższego, że iść musi? Ano okazało się, że jedyni identyfikowalni z tą ustawą oficjele, ultrasi sanitaryzmu, czyli posłowie Piecha i Hoc, choć są za wprowadzeniem obowiązków szczepiennych wobec (na razie) wybranych grup obywateli, to sami nie bardzo chcą się poddać takiej procedurze.

Czyli wyszło (sorry) szydło z worka, że innym to owszem, ale sobie to nie bardzo. Polska 2050 zaproponowała poprawkę do ustawy, w świetle której posłowie i senatorowie mieliby podlegać obowiązkowi szczepiennemu, a komisja, również głosami naszych dwóch wyrywnych proszczepionkowców (dla innych) poprawkę uwaliła.

Zresztą nasz peeselowski tygrysek sanitarny, czyli Kosiniak-Kamysz, sam wstrzymał się od głosu w tej sprawie, co świadczy o tym, że również środowisko medyczne, mimo głośnych deklaracji, jak dojdzie do nich samych, to relatywizuje kwestie skuteczności i potrzeby aplikowania sobie tego eliksiru. Innym – proszę bardzo.

Takie działania wpisują się w foliarski przekaz i są kolejnym dowodem z rzeczywistości, że płaskoziemscy antyszczepionkowcy mogą mieć rację. Ci wariaci utrzymują bowiem, że władze to tak sobie gadają, zaś same sobie tego cuda nie aplikują.

W internetach, bo przecież nie w mediach nadawczych, pełno zdjęć jak minister Niedzielski kłuje się długopisem, Kamala jest dziabana jakąś łamiącą się igłą, premier Izraela (któryś z tych kolejnych) jest tylko muśnięty strzykawką. I to tylko w tych występach na pokaz. Jak to tam jest naprawdę, jak ktoś z władz deklaruje, że się zaszczepił w zaciszu, to kowidowy bóg raczy wiedzieć.

Ludność utrzymuje, że zadeklarowane 10-20% medyków (w innych krajach znacznie więcej), którzy sami sobie poskąpili tego eksperymentu, to tylko ułamek dzielnej prawdy. Większość ponoć sama sobie załatwiła kwit szczepienny, o co wśród kolegów po fachu nie powinno być trudno.

We Włoszech szacuje się, że tak ze 30% paszportów jest lewych, na czym ma zarabiać organizująca to wszystko mafia włoska. Wydaje się to racjonalne, bo ta organizacja zawsze wyłapywała bzdury państwowe i je monetyzowała.

Jest to część kowidowej hipokryzji ogólnoświatowej, odbębniania pustego rytuału, takiego jak maseczki dla trębaczy, zakładanie maseczek na korytarzach ale zdejmowanie w pokojach, zabawa w zdalne nauczanie i pracę, maszyna losująca kwarantann, wreszcie w dopuszczanie do „normalnego” życia na podstawie kwitu szczepionkowego, choć można równocześnie być chorym i zakażonym i eliminowanie z niego człowieka negatywnie przetestowanego, bezobjawowego, tylko dlatego, że takiego kwitu nie ma.

A więc poselscy emisariusze szczepień sami się nie chcą szczepić. To kiepskie ambasadorostwo. Znowu pokazuje wyalienowanie władzy od suwerena. Tym razem to faul wobec najpotulniejszej grupy szczepionkowych entuzjastów i konformistów. Rządzący ciężko doświadczają tę grupę swoją hipokryzją. I jak tu wierzyć później w te publiczne zaśpiewy o skuteczności, ostatnich prostych i jeszcze jednym wysiłku?

I ci wszyscy zawierzeni stoją w tej chwili opuszczeni z trzecią strzykawką w ramieniu i widzą, że chyba dali się nabrać [Nie, k…wa, NIE WIDZĄ! Zdolność motłochu do samooszukiwania się jest nieograniczona – admin].

.Za to koronarealiści mają kolejny dowód, że to jednak jest jakaś hucpa i że dobrze, iż nie dali się na nią nabrać.

Pozostaje ostatnia rzecz. Media. Przecież to jest (był?) super temat dla dziennikarzy. W normalnym świecie, przy takiej niekoherencji deklaracji i działań ludzi władzy żurnaliści powinni ruszyć gremialnie do jej przedstawicieli, by obnażyć hipokryzję. Od tego są. A tu nic, nawet w mediach opozycyjnych nie wykorzystuje się tej okazji, by wykazać „sprośne błędy, niebu obrzydłe”. Nic, zero.

To dowodzi kolejnej szkodliwej cechy kowida. Kompletnej zapaści mediów i roli dziennikarzy w tym trudnym czasie. Całe towarzystwo wylądowało w plemiennym piekle, które tym razem idzie w poprzek podziałom politycznym. Jest to podział na koronaentuzjastów i koronarealistów. Jak to idzie można poznać po tym, że tylko ci pierwsi dostępują zaszczytu dobrze płatnego bytowania w mediach oficjalnych. Ci drudzy, realiści, zadający niewygodne pytania, są z tego nurtu natychmiast eliminowani, większość nawet nie musi być wywalana, bo tam nigdy nie miała wjazdu.

To ostateczny dowód na niehalo oficjalnego przekazu. Coś musi być nie tak, skoro trzeba się chować ze swoją prawdą za kowidową tarczą cenzury.

Jerzy Karwelis
https://dziennikzarazy.pl

Komentarzy 10 do “Dęta hipokryzja”

 1. Krzysztof55 said

  Szef PiS-dzielców ma pomysł dla Polaczków…
  Kaczyński: „Jestem zwolennikiem tego, by w walce z pandemią pójść na całość, biorąc nawet ryzyka polityczne i osobiste, pójściem na całość byłby obowiązek szczepień”!
  Bym zapomniał, posłowie PiS chcą przymusowo szczepić Polaków z jednym wyjątkiem: przymus ma nie dotyczyć posłów!

 2. Seksmisjoman said

  ,,Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi”.
  Slogan propagandowy matriarchatu, przekształcony po wojnie na: ,,Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi” – ,,Seksmisja”.

 3. Olo said

  Przecież od samego początku było wiadomo, że żydobanderowski reżim dobrej zmiany będzie depopulował Polaków i zastępował ich Ukraińcami. Jak nie ekonomicznie, to medycznie i teraz sanitarnie. Nagle wszyscy się obudzili? Polaków ma w ogóle nie być i to jest główne zadanie największego potwora w historii Polski. Już Hitler bardziej szanował Polaków. Ludzie, obudźcie się!

 4. Zbigniew Kozioł said

  Proporcjonalność w wyborach chyba w sumie raczej niewiele ma tu do rzeczy. Taka Kanada czy Australia mają proporcjonalny system wyborczy…

 5. GarbatyKapeć said

  Zobaczymy co będzie po weekendzie. Zdaję się, że może się wiele wyjaśnić w sprawie plandemii, skoro większość „rady medycznej” zrezygnowała , Gates mówi że omikrona trzeba traktować jak zwykłą grypę. Coś jest na rzeczy .
  W pełni zaszczepieni na c19 odpowiadają za 4 z 5 nowych zakażeń -dane PHS Szkocja
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/w-peni-zaszczepieni-na-c19-odpiwiadaja.html

 6. Boydar said

  I jeszcze

  „… to dowodzi kompletnej zapaści mediów i roli dziennikarzy w tym trudnym czasie …”

  A niby zez czego une się zapadły, drogi Autorze ? Przecież zawsze takie były i nie inne.

 7. Wlodek said

  Ad. [5]
  „… Zdaję się, że może się wiele wyjaśnić w sprawie plandemii …”

  Ciekawą teorię przytacza Bibuła (‘Życie z covid’ czyli uwaga na pułapkę – [https://www.bibula.com/?p=130688]):

  „… Po pierwsze, nie popełnijmy błędu polegającego na zaufaniu jakiemukolwiek rządowi,
  mediom czy „ekspertowi”, tylko dlatego, że zaczynają mówić 20% prawdy. …”

  Właśnie teraz, kiedy „otrzeźwiony” współpracownik:
  – fundacji Gates’ów,
  – GAVI – Globalnego Sojuszu na rzecz Szczepionek i Szczepień;
  – konsultant Bio Tech;
  pan Geert Vanden Bossche oficjalnie informuje:

  [https://wolnosc.tv/geert-vanden-bossche-o-przewadze-naturalnej-odpornosci-nad-nabyta-przez-napisy-pl/].

 8. bryś said

  „PiS forsuje, sam nie wiem po co, ustawę dotyczącą restrykcji kowidowych.” – szpryca? W anglii gdzie mają 90 procent zaszprycowanych planują nawet zniesienie certyfikatór, czy jak tam to sobie nazwali. U nas procent zaszprycowania jest podobno koło 50%.

 9. Piskorz said

  re 8 P. Bryś…trochę mniej niż 50%…coś około 45%.

 10. revers said

  – Na 17 członków Rady Medycznej 12 jest w stanie konfliktu interesów czyli pobierało pieniądze od producentów szczepionek. Bardzo proszę Premiera ⁦Mateusza Morawieckiego, by naprawił błąd i wprowadził wymóg braku konfliktu interesów czyli zasięgał rady wyłącznie ekspertów niezależnych – napisał w mediach społecznościowych Maciej Pawlicki, reżyser i publicysta.

  https://propolski.pl/historia-zatoczyla-kolo-novak-djokovic-trafil-do-aresztu-w-australii-i-czeka-na-rozprawe/?fbclid=IwAR3lsJYDKrEPm-vyQ7fHFScHIktzFU5Qfc361Bf3ayd3nOJTDXVUvxEU648

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: