Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  plausi o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  prostopopolsku o Choć złą sprawę szatan po…
  Anzelm o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Anzelm o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  UZA o Kierowcy mają dość. „To…
  Katolik o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  Katolik o Maxima Redemptionis
  Mietek o Wyniki referendów – za R…
  Piotr B. o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Zenon_K o Wolne tematy (67 – …
  wnikliwymokiem o Fiskus coraz częściej zagląda…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Kolejny sukces przewoźnika lotniczego: 8 tysięcy wyszczepionych pracowników „chorych na koronawirusa”

Posted by Marucha w dniu 2022-01-14 (Piątek)

Tak jak inne wielkie korporacje, wszystkie po kolei linie lotnicze doświadczają skutków wyszczepiania swoich pracowników. Jak pisaliśmy wczoraj, przewoźnik United Airlines ujawnił, że 3 tysiące pracowników jest na zwolnieniach chorobowych z dodatnim tzw. testem kowidowym.

Dzisiaj przewoźnik Delta Air Lines – druga największa amerykańska linia lotnicza – opublikował raport stwierdzający, że w ciągu ostatniego miesiąca 8 tysięcy pracowników (czyli niemal 11% z 75 tysięcznej załogi), uzyskało pozytywny wynik „testu” i było niezdolnych do pracy.

Niestety, nie dowiadujemy się ile pracowników przebywa na zwolnieniach chorobowych, lecz bez pozytywnych „testów”, gdyż pokazałoby to szerzej cały obraz skuteczności „szczepionki przeciwko Covid-19”, której reklama buńczucznie zakładała, że zapobiega transmisji i „chroni”.

Nagły wzrost osób autentycznie chorych na przeróżne choroby – z wylosowanym pozytywnym „testem na Covid”, z „negatywnym” wynikiem, czy też bez testu – przekracza normalne, obserwowane corocznie sezonowe zachorowania, gdyż te wielkie liczby chorych są w tym roku rezultatem wyszczepienia pracowników preparatami genetycznymi, które osłabiają system immunologiczny i wywołują różne schorzenia.

Firma Delta Airlines, jak wszystkie inne które wprowadziły obowiązek zaszczepienia pracowników niebezpiecznymi preparatami, z biznesowego modelu zrobiła parodię przedsiębiorczości: najpierw nakłaniała do przyjęcia mikstury mogącej uszkodzić zdrowie pracowników, potem zmuszała do tego – tracąc wśród pracowników zaufanie do firmy – a teraz traci miliardy („Delta ogłosiła stratę na czwarty kwartał i zapowiada kolejną stratę na pierwsze trzy miesiące nowego roku”).

Aby natychmiast zaradzić nagłemu wzrostowi braku pracowników, upolityczniona agencja federalna CDC wprowadziła nowe „rekomendacje”, zmniejszając długość kwarantanny, z 10 do 5 dni. Jak poinformowała stacja CNBC, to właśnie Delta i inne linie lotnicze „nakłoniły CDC do wprowadzenia zmian”.

Tak więc i na tym przykładzie widać wyraźnie, że decyzje takich kryminalnych agencji jak CDC nie mają nic wspólnego z autentyczną dbałością o zdrowie, lecz są wynikiem różnorodnych nacisków biznesowych i politycznych.

Decyzje te przyczyniają się również do kolejnych problemów, jak np. zmuszanie chorych pracowników do powrotu do pracy. („Powiedziano pracownikom, że po 5 dniach kwarantanny, powinni powrócić do pracy POMIMO tego że mają test pozytywny i NAWET jeśli mają gorączkę – niższą niż 100,9 F [38,3 C]”).

Logika opętanych kowidowych fanatyków: najpierw pozamykano zdrowych ludzi w domach, a teraz każą chorym z gorączką powrót do pracy.

Tak jak nie było żadnych danych naukowych potwierdzających, że „maski działają”, że nakazany „dystans społeczny” spełni swe założenia [zob. Były komisarz FDA przyznaje: „Dystans społeczny” wziął się nie wiadomo skąd… ], że lokdowny mają jakikolwiek sens, tak i nie ma żadnych badań pokazujących, że 10-, czy 5-dniowa kwarantanna „działa”. (Owszem, można wszystkich pozamykać do końca życia, gdyż każdy może być nieświadowym i bezobjawowym roznosicielem czegokolwiek, wszak w każdym organizmie człowieka żyje sobie jakieś 380 trylionów wirusów i można dowolną ich ilość, skład, próbkę czy sposób „testowania” wykorzystać do jakichkolwiek celów politycznych).

Wszystko co wiąże się z „walką z koronawirusem” opiera się na religijnych dogmatach, wyssanych z palca przez nadzorców pandemii, i nie ma żadnych podstaw naukowych.

Oprac. http://www.bibula.com
2022-01-13
Na podstawie Breitbart

https://www.bibula.com

Komentarzy 14 do “Kolejny sukces przewoźnika lotniczego: 8 tysięcy wyszczepionych pracowników „chorych na koronawirusa””

 1. Kwal said

  Moja żona namawia mnie na wycieczkę do Meksyku….a ja jej na to ! Tak długo jak będzie trzeba lecieć z założonym kagańcu na pysku w samolocie ja nie polecę nigdzie ! Leć sama…słyszę w odpowiedzi – bez ciebie nie polecę. I co tu zrobić ?

  ——
  Trzymać się swojego.
  Admin

 2. Macotas Posampas said

  W Meksyku nie ma kowita, nie ma ograniczeń i nie ma pieluch twarzowych.

 3. revers said

  Leczenie zabronione, zabijanie – wynagradzane

  Jak wiemy, również z osobistych zwierzeń samego dr. Malone, zaszczepił się on na początku dostępności „szczepionek” dwiema dawkami produktu firmy Moderna (podczas wywiadu z Joe Roganem wyjaśniał szczegóły podjęcia tej decyzji, a później i jej konsekwencje).

  https://www.bibula.com/?p=130730

 4. Rajmund said

  Toż to oszałamiające sukces nie tylko tutaj . Otóż kraje takie jak UK czy Francja też odniosły oszałamiające sukcesy jeśli chodzi o zachorowalność na c19 skorelowaną do stopnia wyszczepienia
  W pełni zaszczepieni na c19 odpowiadają za 4 z 5 nowych zakażeń -dane PHS Szkocja
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/w-peni-zaszczepieni-na-c19-odpiwiadaja.html

 5. gd-ap said

  A jak wyglada kwestia śmiertelności pośród zaszczepionych i niezaszczepionych ? W Anglii i w USA … w tych liniach lotniczych Delta Air

  Ja jestem nauczycielem NIEZASZCZEPUONYM. Stoję przed sytuacją utraty pracy na skutek zwolnienia i tym podobnych szykan.

  Zachorowalność na Covid to jedno , a śmiertelność to drugie. Ponieważ w UK te 4 chorowania na 5 nie obrazuje śmiertelności.

  W Polsce ta smiertelnosc jest ogromnie wysoka. Pomaga zejść na tamten świat nie tyle sama grypa , co służba zdrowia. Przykład z listopada z najbliższej rodziny. Rodzina wzywa karetkę , mąż dusi się od kaszlu. Przybyły zespół ratunkowy stwierdza , ze saturacja krwi jest wysoka , i oni nie mają co tu robić. Jest dobrze. Za godzinę wzywana jest kolejna pomoc. Przyjeżdża inny zespół kosmonautów – mierzą saturację krwi – stwierdzajà , ze wszystko jest ok ( sic!!! – człowiek dusi się od kaszlu) , zaczynają grozić sankcjami karnymi za nieuzasadnione wzywanie karetki. Pacjent się dusi , oni wedle swoich procedur nie widzą nic złego. Wszystko dobrze , oprócz tego ze ich drugi raz wezwano – to jest tylko problemem.

  Pierwsza karetka o godz 13:00
  Druga karetka między 14:00 … 14:30

  O godz. 19:00 wzywana jest jeszcze raz pomoc medyczna , mimo groźby ukarania. Przybyły na miejsce zespół kosmonautów pyta się dlaczego tak późno wezwano pomoc , teraz NIC nic nie da się już zrobić. Człowiek zmarł. 55 lat.

  Dzieje się tragedia. Świat równoległy ludzi zdrowych odcięty jest od informacji oraz prawdy. Zalewa nas bełkot.

 6. Carlos said

  Dla tych z nas, którzy cenią wolność, ostatnie dwa lata były złym snem. Wygląda na to, że zasnęliśmy na początku 2020 roku i obudziliśmy się w 1984 roku! Powiedzieli, że jeśli tylko założymy maskę i zostaniemy w domu przez dwa tygodnie, będziemy mogli wrócić do normalności. Dwa tygodnie minęły i zamiast wrócić do normy, dodali kolejne ograniczenia. Ostatnie dwa lata to historia poruszających się bramek i „ekspertów” takich jak Anthony Fauci, którzy nieustannie sobie zaprzeczają.

  Na początku, w kwietniu 2020 r., ostrzegałem w artykule zatytułowanym „Następny w koronawirusowej tyranii: przymusowe szczepienia i „cyfrowe certyfikaty”, że ostatecznym celem „dwutygodniowego” tłumu było wymuszenie szczepień i „paszportu szczepionek” na Amerykanie.

  Moje obawy zostały wówczas spisane na straty jako kolejna teoria spiskowa. Ale niecały rok później ta „teoria spiskowa” stała się faktem spiskowym. Nie cieszę się, że mam rację. Moim najgorszym koszmarem od początku było wprowadzenie paszportów szczepionkowych. Pomysł, że musisz „pokazać swoje dokumenty”, aby uczestniczyć w społeczeństwie, jest koncepcją całkowicie przeciwną wolnemu społeczeństwu. To nieludzkie.

  Historia ostatnich dwóch lat jest taka, że ​​najgorsze idee zostały przyjęte siłą i każdy, kto je kwestionuje, został siłą stłumiony. Niedawno dowiedzieliśmy się, że dr Fauci i dyrektor National Institutes of Health spiskowali w celu „szybkiego i niszczycielskiego obalenia” cenionych naukowców stojących za Deklaracją Great Barrington. Czy naukowcy z Great Barrington bardzo się mylili? Fauci i jego szef nie mogli się tym przejmować. Nie byli zainteresowani debatą. Ich jedynym celem było zlikwidowanie wszelkich przeciwstawnych poglądów. To nie jest nauka. To ideologia, polityka i prawdopodobnie interes własny.

  Jak powiedział mój syn Rand w niedawnym raporcie Liberty, tysiące ludzi zmarło, ponieważ Fauci odmówił rozważenia udowodnionej skuteczności naturalnej odporności na Covid. On i jego koledzy byli zdeterminowani, aby odmówić jakiejkolwiek terapii ambulatoryjnej i nalegali na szczepionki jako jedyne wyjście. Teraz, gdy widzimy, że szczepionki działają tak słabo w porównaniu z naturalną odpornością, cała ich strategia leży w strzępach. Czy ktoś przeprosi krewnych wszystkich zmarłych?

  Kiedy spojrzymy wstecz na te dwa lata, miejmy nadzieję, że przypomnimy sobie, jak wszystkie instytucje władzy państwowej straciły swoją wiarygodność. Zostali zdemaskowani jako oszustów i gorzej.

  W niedawnym niezwykle popularnym wywiadzie Joe Rogana z dr Robertem Malone – wynalazcą technologii mRNA, która jest podstawą „szczepionek” – Malone omawia niepokojącą koncepcję psychozy powstawania masy, w której strach i manipulacje są wykorzystywane do doprowadzania społeczeństwa do szaleństwa w służbie grupy elit z agendą. Widzieliśmy to w Niemczech w latach 30. XX wieku.

  Jak Charles Mackay pisał w XIX wieku o szaleństwie tłumów, ludzie wariują w grupach, ale odzyskują zdrowie pojedynczo.

  Co zrobić, aby pokonać tyranię w 2022 roku? Musimy nadal mówić prawdę. Prawda zwycięża, a kłamcy przegrywają. Jeden po drugim ich kłamstwa są ujawniane. Ale nie jest to łatwe zadanie. Każdy z nas w 2022 roku może zrobić coś, aby promować prawdę. Rób co możesz. Nagrody są świetne!

  (Opublikowane ponownie z Instytutu Ron Paul za zgodą autora lub przedstawiciela)

 7. Enya said

  Re 5
  Podobno wrócił koklusz. Wielu dorosłych na niego zapada. Czy wskutek kokluszu umiera dorosły, tego nie wiem, ale jak Pan napisał o tym kaszlu, to tak mi się skojarzyło.
  55 lat, to przecież młody jeszcze człowiek. Bardzo to jest smutne.

 8. Marcin said

  A teraz moja historia. „Krulestwo” Anglii.
  Jak pisałem tu kiedyś musiałem rozejrzeć się za nową pracą bo nie chciałem się dziabnąc i znalazłem.
  Jestem na okresie wprowadzenia i poruszam się tylko z wyznaczonymi pracownikami a że 90% załogi od świąt zaczęło chorować to mnie wysłano na 2 tyg płatnej posiadowki do domu.
  Szczęście, że nie jest to firma prywatna bo bym nic nie dostał.
  Większość pracowników dziabnieta trzema.
  I powiedźcie mi, że to nie jest dom wariatów.
  Ja byłem zdrowy.
  A w pracy rozmawiają już o przyjęciu 4 dawki jak będą dawać.
  Ciekaw jestem kiedy owce się obudzą i czy w ogóle się obudzą.
  Ja im nie przeszkadzam.

 9. bryś said

  Marcin – wpadła mi dziś rano gdzieś wiadomość że krulestwo ma od lutego rezygnować z certyfikatów. Widocznie osiągnęli już swój cel.

 10. bryś said

  Brytyjski szef resortu zdrowia Sajid Javid ogłosił, że do końca stycznia na terenie Anglii zostaną zniesione certyfikaty COVID-19, a także zalecenie pracy zdalnej. Łagodzenie restrykcji zapowiedział również rząd Walii.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/rz%C4%85d-znosi-restrykcje-koniec-certyfikat%C3%B3w-i-pracy-zdalnej/ar-AASObcU?li=BBr5MK7

 11. Kwal said

  Ad.10. Na mieście mówią, że w Polin też od Wiosny ma ta szajba słabnąć…

 12. waldens said

  @5 Może coś z tego będzie pomocne:


  https://polskajestjedna.com.pl/

  Lepiej się pośpieszyć – podobno cenzurują.

 13. Plan przewiduje 65 milionów zabitych, nie tylko wśród wyszczepionych

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  to parę milionów więcej zabitych aniżeli udało się „zagranicznmy inwestorom” wymordować w czasie II. Wojny,

  Aby zmniejszyć szansę przeżycia chorym na wszelkie choroby w ramach plandemii zdemontowano i tak słaby system lecznictwa, odbierając mu znaczną część środków na tzw. pandemię i zajmując i tak niedostateczny personel duperalami wymyślonym dla plandemii.

  Plandemia ma wszelkie cechy wojny przeciwko ludzkości.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  Ta cicha wojna jest prowadzona od dziesięcioleci wg. opinii bardzo dobrze zorientowanego przedstawiciela wielkiego kapitału.

  Darujcie Państwo, jeśli ktoś wpadł na myśl, że tzw. rząd (i inne rządy UE) troszczy się o zdrowie ludności, to wykazał niebywałe oznaki tępoty i umysłowych deficytów. Jak można na tak idiotyczne mrzonkę wpaść, nie mam pojęcia. Sądząc po zachowaniu rodaków w ramach operacji plandemia trzeba stwierdzić, że większość mieszkańców Polski to Polacy-postępacy.

  Zbrodnicza działalność filantropa Kill Gatesa, która doprowadziła do masowych szkód: chorób i śmierci osób dotkniętych jego filatropią, jest dobrze znana od lat, patrz w linku powyżej „Cel tzw. „szczepionek” Billa Gatesa ”.

  Słowo filantropia jest bliskie pojęciu mordu i to masowego. W codziennym paciorku módlmy się: „Boże, uchowaj nas przed filantropem i filantropią !”

 14. Jacek said

  Re5 Gd-Ap
  Jeżeli chodzi o śmiertelność to przypomnę co powiedział jakiś czas temu prof. Piotr Kuna. Gdy pacjent z grypą umierał na zawał lub udar to jako przyczynę zgonu wpisywano zawał lub udar, gdy pacjent z covid umierał na zawał lub udar to jako przyczynę zgonu wpisywano covid. Grypa i covid wielokrotnie zwiększają ryzyko zawału i udaru. Wg danych MZ w dniach 1.09-31.12.2020 na 5924 zgony zaszczepionych 4450 miało choroby współistniejące a 439 upośledzenie odporności, niezaszczepionych bez chorób współistniejących zmarło 4991, łącznie na sam covid wychodzi więc średnio 49 zgonów dziennie. W tym okresie 27 procent zgonów to niezaszczepieni, czyli nie ułamek procenta jak podawała rządowa propaganda. Oczywiście wszystko przy założeniu że w ogóle istnieje taka choroba jak covid-19, do dziś nie ma jej na liście chorób zakaźnych GIS.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: