Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Lucyfer gra va banque

Posted by Marucha w dniu 2022-01-15 (Sobota)

Pewne rzeczy są wieczne i niezmienne. Powtarzają się w historii nieustannie, w coraz to nowych szatach i scenariuszach.

Ale nie wszystkie!

Nasza obecna sytuacja jest jednak pod pewnymi względami unikalna – tym razem Lucyfer gra va banque!

Naszych narodów nie zdołały zabić żadne wojny, rozbiory, okupacje, obozy koncentracyjne, ludobójstwa, wywózki na Syberię, zburzenie miast, spalenie wsi, zniszczenie gospodarki, utrata większości majątku i terytorium, czystki etniczne i przesiedlenia całych narodów, zakazy praktyk religijnych, posługiwania się językiem ojczystym, wspomagane przez całą potęgę imperialnego okupanta próby wynaradawiania itd.

Tak było przez setki, tysiące lat!

Nawet wymordowanie większości mężczyzn nie unicestwiało narodów.

Co jest więc zupełnie nowego w dzisiejszej sytuacji światowej?

Co sprawia, że nie tylko pojedyncze narody, ale CAŁA NASZA RASA właśnie kona (czy mówiąc ściślej, jest mordowana przez globalistów, którzy sprytnie i podle podali jej w ciągu ostatnich 200 lat szereg trucizn)?

Te zupełnie nowe zjawiska to:

 • Powszechne, obowiązkowe ubezpieczenia, emerytury, „osłony socjalne”, a wkrótce „minimalny dochód gwarantowany”,
 • Niepotrzebne, sztucznie tworzone przez rządy i wielkie korporacje niezliczone stanowiska pracy w administracji, biurokracji etc.,
 • Tanie, lub wręcz darmowe, skuteczne, powszechnie dostępne środki uniknięcia i przerwania ciąży,
 • Prawa umożliwiające uzyskanie rozwodu bez orzekania o winie, oraz cały niesprawiedliwy „przemysł rozwodowy”, które zmiażdżyły tradycyjną rodzinę,
 • Niesłychany nigdy przedtem, niewyobrażalny wręcz stopień kontroli nad masami, który dzisiejsza technika dała do dyspozycji globalistom (oraz wszelkim ich lokalnym wykonawcom, politykierom, rządom).
 • Celowe zatrucie żywności i środowiska modulatorami hormonalnymi i innymi truciznami, skutkujące (między innymi) drastycznym obniżeniem poziomu testosteronu u mężczyzn i zmniejszeniem płodności obu płci, co połączone z feminizmem i obłędnym odwlekaniem małżeństwa i macierzyństwa o kilkanaście lat – doprowadziło do powszechnej małodzietności, do demograficznej katastrofy i do redukcji naszych narodów o połowę z każdą generacją!

Obwiniać nasze narody za rozgrywającą się tragedię, to tak, jak obwiniać dziecko za zjedzenie słodkiej trucizny, podanej przez zbrodniarza. Oczywiście, że zwykli ludzie mając do wyboru trudne dobro i przyjemne zło, wybiorą to drugie.
[Ponadto „zwykły człowiek” to naiwny, a zarazem arogancki idiota – admin]

„Demokracja powszechna”, dająca maleńkiej garstce przepotężnych globalistów możliwość manipulowania bezradnymi masami i wykorzystywania ich w walce przeciw ich własnym, naturalnym, historycznym elitom narodowym – niesłychanie ułatwiła zbrodniarzom zadanie.

A poza tym…

Żyjemy w czasach, gdy usiłuje się zlikwidować myślenie w kategoriach niepodzielnego, niepodważalnego i nieograniczonego niczym posiadania. Gdy podważa się naturalne prawo do obrony i do przekazywania dzieciom dorobku życia, nieludzko opodatkowuje wszystko, ogranicza, relatywizuje.

Żyjemy w cywilizacji wypożyczania, wynajmowania, leasing’u, timeshare, konkubinatu, udziałów i współudziałów, akcji, zakupów na kredyt i ograniczonych praw do czasowego użytkowania…

Żyjemy otoczeni miriadami zatomizowanych, wykorzenionych jednostek, żyjących z łaski państwa i ponad-państwowych korporacji i organizacji; jednostek nie mających niczego własnego o znacznej i ponadczasowej wartości, co mogłyby i chciały przekazać potomkom.

Żyjemy w świecie, w którym celowo zatarto wszelkie granice między dobrem i złem, pięknem i brzydotą, szlachetnością i podłością; poburzono ołtarze, zwalono pomniki, rozerwano naturalne, odwieczne więzi między ludźmi.

Żyjemy w świecie bez drogowskazów, w świecie aksjologicznej anomii, urządzonym przez (((przechrztów))), którzy pobudzają nieustannie rozszalałe masy do jałowej, autodestrukcyjnej orgii.

Upaść musi wszystko, co sprzeczne z naturą ludzką i z prawami przyrody. Nadejdzie kres obłąkanym bachanaliom. Utonie w morzu krwi dzisiejszy, obrzydliwy „Nowy Ład Światowy”.

Autor i źródło – nieznane.
Może ktoś potrafi ich zidentyfikować…
Admin

Dopisek: 
Uczestnik forum o pseudonimie „xyz” podał nam link:
>https://m.facebook.com/photo.php?fbid=229823689309875&id=100068467361101&set=a.108445048114407&source=48I
Autor:  Ben Martin II

Komentarzy 18 do “Lucyfer gra va banque”

 1. Boydar said

  Od identyfikacji to w Gajówce jest Pan Listwa oraz Zagięta Rura. Ale, cytuję – „… Naszych narodów nie zdołały zabić żadne wojny, rozbiory, okupacje, obozy koncentracyjne, ludobójstwa, wywózki na Syberię, zburzenie miast, spalenie wsi, zniszczenie gospodarki, utrata większości majątku i terytorium, czystki etniczne i przesiedlenia całych narodów, zakazy praktyk religijnych, posługiwania się językiem ojczystym, wspomagane przez całą potęgę imperialnego okupanta próby wynaradawiania itd. …”. Potem jest wyjaśnienie, dość rozsądne zresztą.

  Tak mniej więcej rok temu, może trzy, wskazałem okoliczność, że to co było udziałem Polaków za czasów PRL (znaczy się pozytywy) a później masowy szaber Polski po ’89, to w mojej opinii nie ma aż takiego znaczenia dla przetrwania polskiej nacji. Opinia ta napotkała znaczny opór komentatorów Gajówki. Ja stałem na stanowisku, że PRL pod przykrywką że „da się żyć” głównie i przede wszystkim dążył do zrycia nam beretów. Co się zresztą w pełni udało. Natomiast masowy rabunek później, powoli to powoli ale uświadamia że ze zrytym beretem można tylko wegetować albo zdechnąć. Co uważam za plus dodatni, ową świadomość. Tych „plusów” jest znacznie więcej lecz to jeszcze nie czas i nie pora na takie analizy.

 2. Bendzwal said

  To proste idziesz do pracy A przedsiebiorca mowi Ci Musisz sie Panie Kowalski zaszczepic Potem pokazac certyfikat zaszczepienia.Wtedy obywatelu/obywatelko mozesz pracowac I tu jest problem Mianowicie taki ze jak sie jedna OSOBA postawi Pracodawcy I powie ze nie mam zamiaru sie szczepic To straci prace ALE JAK SIE WSZYSCY POSTAWIA I POWIEDZA pracodawcy ze sie NIE BEDZIEMY SZCZEPIC.To pracodawca moze was H..ia pocalowac I to jest dylemat .Mianowicie taki ze Ludzie nie mysla Logicznie .BO SA NIEWOLNIKAMI ;;;;;;;Oni nawet sami niewiedza ze nimi SA .I TO JEST przykre ale prawdziwe….Ale co by sie stalo Jakby ludzie naprawde mysleli Logicznie .Nie bylo by Covidow hujowej wladzy wojen kryzysow itd.Gdyz ludzie dzis powinni ROZWALIC WSZYSTKIE FABRYKI W KTORYCH PRACUJA…a szczegulnie w tych Najwiekszych Koncernach przemyslowych tak jak;Lokhid Martin Boeing Mercedes RoyCloys Monstanto Pfizer Moderna I inne znane Koncerny przemyslowe a szczegulnie te zbrojeniowe.Ale to sie NIGDY NIE STANIE ;;;;;;;;;Bo oni dobrze placa ludziom.I tu jest pies pogrzebany.To bylo by uderzenie w system .A nie wiecowanie machanie choragiewkami czy transparentami.Oni maja z tego ubaw. ZNISZCZYC IM FIRMY BIZNESY.I to jest potezna bron i SWIADOMOSC ;;;;;;;;;;;;;;MAS.

 3. Yagiel said

  Niewątpliwie Autor/-ka mniej prawdopodobna/ ma roz-UM, ale i nad-miarę emocji, oczywiście słusznych!
  Opis zła rządzącego, a właściwie włądającego Ziemią Ludzi jest niemal pełny, niemniej nie widzę powodu do stwierdzenia „Żyjemy w świecie bez drogowskazów, w świecie aksjologicznej anomii(…)” – to już przesada pesymizmu czy w opisie tryumfu Zła, które nazywam Xazaria/NWO/itp. To, że Autor był łaskaw wypisać się z kręgu ANALOGII DZIEJÓW, nie oznacza przecież, że AD przestała działać ! Nie wiem, kim jest Autor, lecz kimkolwiek jest, nie ma mocy odwoływania AD, tj. cykli kosmiczno-mentalnych
  jesteśmy w kolejnym takim cyklu, panie Autor, i takie strachy to nie na Ljachy Wysokie i Wiele Pamiętające/Kojarzące…

  Zatem strona opisowa upadku cywilizacji tej jest przekonująca, ale strona wniskowa – nie jest.
  Pozwolę sobie przyjąć, że Autor – w ferworze retorycznym – napisał coś, co jego własnym słowom przeczy, co jego własny katastrofizm czyni przesadnym; zacytuję:
  „Upaść musi wszystko, co sprzeczne z naturą ludzką i z prawami przyrody. Nadejdzie kres obłąkanym bachanaliom. Utonie w morzu krwi dzisiejszy, obrzydliwy „Nowy Ład Światowy””. – dokładnie tak:
  upadnie to wszystko, co sprzeczne i nienaturalne, upadnie Nowy Anty-Ład Światowy i władanie Ziemią Ludzi przez Xazarię
  Ziemia, m.in. Ludzi, nie upadnie.
  Choćby dlatego, że żadna rakieta z atomem czy z B czy z C nie doleci do celu – właściwie to nawet nie wystartuje !
  Więc, Autorze, nie bądź jak przestraszone dziecko – rozejrzyj się w sobie za Więcej Roz-UMu – to studzi emocje.
  (Podpowiem czytanie Parnickiego – to całkiem prywatna rada; zresztą może być film dokumentalny „Zwyczajny faszyzm”…)

 4. Olo said

  Dzisiaj Lucyfer wcielił się w Kurdupla i osobiście robi porządek z Polską. A większość poliniactwa to rzeczywiście aroganckie bydło, które nie zasługuje na dobra radę. Za dobrą radę gotowe jest opluć, rozszarpać, a nawet zabić człowieka z powodu różnicy poglądów. Są jeszcze Polacy, narodu polskiego nie ma już od dawna. Teraz każdy musi się ratować na własną rękę.

 5. Wlodek said

  Ad.
  „… Autor i źródło – nieznane.
  Może ktoś potrafi ich zidentyfikować… …”

  Tekst zawiera właściwie syntetyczny przekaz zawarty w:
  „Rozważania na temat Wielkiego Resetu i Nowego Porządku Świata”
  Arcybiskupa Carlo Mario Viganò, z 28 sierpnia 2021.

  Ale w obecnej sytuacji, niekoniecznie musiał się tym tekstem inspirować, „to widać i czuć”.

 6. NC said

  „…do redukcji naszych narodów o połowę z każdą generacją!”

  Ludność świata w XX wieku zwiększyła się ośmiokrotnie.

 7. karnacja said

  „…CAŁA NASZA RASA właśnie kona (czy mówiąc ściślej, jest mordowana przez globalistów…)”

  Nie to, żebym się czepiał:
  A globaliści to – tak formalnie – jakiej rasy są?
  Jeśli rasy podzielić wg kolorów – biała, czarna, żółta, czerwona, „beżowa” – to oni jakiego koloru są?

  ———-
  Czosnkowego.
  Admin

 8. Jarek9 said

  Obniżenie płodności to namacalny dowód. Spójrzcie jak WHO obniża standard jakości męskiego nasienia, praktycznie z roku na rok
  W pełni zaszczepieni na c19 odpowiadają za 4 z 5 nowych zakażeń -dane PHS Szkocja
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/w-peni-zaszczepieni-na-c19-odpiwiadaja.html

 9. xyz said

  Proszę bardzo Panie Gajowy:
  https://m.facebook.com/photo.php?fbid=229823689309875&id=100068467361101&set=a.108445048114407&source=48

 10. [Ponadto „zwykły człowiek” to naiwny, a zarazem arogancki idiota – admin]

  To, proszę pana, skutek, a nie przyczyna.

  ————-
  No nie wiem, nie wiem…
  Admin

 11. Marucha said

  Re 9:
  Bardzo dziękuję. Ja gdzieś zgubiłem oryginalny artykuł…

 12. „zatarcie różnicy między dobrem a złem”

  I to wystarczy. Nas nie ma.

  Tera dywagacje. Bez Dobra istnienie Zła jest niemożliwe, ponieważ dobro to zaprzeczenie zła, albo jak niektórzy twierdzą, brak dobra. Dobro tworzy i utrzymuje w stanie istnienia, podczas gdy zło usiłuje zniszczyć, Zakładając że zło zniszczyło istnienie, nie ma możliwości dalszego istnienia zła, które pożarło własny ogon jak ten stworek z filmu Help. Natomiast dobro bez zła ma się dobrze, dziękuję Bardzo. Praktycznie z tego wynikałoby, że warunkiem Zła jest Dobro i naszym zadaniem jest znaleźć się po właściwej stronie barykady. Jak widać, zatarcie percepcji Zła i Dobra służy Złu z całą pewnością. Czy także odwrotnie?

  Istnienie jest skomplikowane… Dobranoc Państwu.

 13. Greg said

  Nareszcie ,,ktoś” zwrócił uwagę, że za wszystkim stoi lucyfer, szczepany – dociera to do Was ?

 14. Okadwa said

  Pełen wóz we Biedronce…
  Mydło a powidło i co tam kto chce.
  I kasjerka: – Dzień dobry… karta Biedronki?
  Potwierdzenie zza maski … suma do zapłacenia.
  Płaci karta…
  Rytuał zwany zakupami… czy jeżże tam Lucyfer?
  No nie wiem… choć od czasu do czasu i mnie można tam spotkać.
  I tak wtenczas mi żal.
  … budki z piwem.

 15. tras said

  ADMIN:
  Autor i źródło – nieznane.
  Może ktoś potrafi ich zidentyfikować…
  no przecież wiadomo, że – w Polin- to PUTIN
  jest wszystkiemu winny
  i antysemici.

 16. Jack Ravenno said

  @13 GREG – od samego początku za wszelkim złem stoi szatan. To nie nowość 🙂

 17. bez podpisu said

  Od 2:02:35

  O UM we Wrocławiu

 18. Voodoosch said

  Ad 2.
  Sa nizej od niewolnikow. Niewolnik wie, ze jest w niewoli. Czasem tez probuje walczyc lub uciec. Covidianie tego nie wiedza. Zrobia wszystko co telewizor powie, nawet najglupsza, najmniej logiczna rzecz. Pare lat i zaczna trabic w telewizorze, zeby staruszkowie oddawali wlasne domy i mieszkania w zamian za odwrocony kredyt. Kredyt bedzie wysoki (kilka tysiakow miesiecznie) tylko, ze zaraz po tym , telewizor zacznie im mowic, ze musza wziac nowe fantastyczne lekarstwa… po ktorych zejda w kilka miesiecy. Nie ma naprawde takiej rzeczy, ktorej telewizor by nie wmowil przecietnemu czlowiekowi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: