Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Boydar o Galicja
  Ramirez o Kobiety zachowują się tak gówn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wolne tematy (5 – 2022)

Posted by Marucha w dniu 2022-01-17 (Poniedziałek)

Od 4 do 10 stycznia w Polsce więcej zakażeń koronawirusem było wśród w pełni zaszczepionych niż wśród niezaszczepionych- według Głównej Bazy Analiz Systemowych i Wdrożeniowych Ministerstwa Zdrowia.

A łobuzeria typu Niedzielskiego, Szumowskiego, Simona, Horbana innych kowidobydlaków udaje, że nie słyszy.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2022/01/13/wolne-tematy-4-2022/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2022/01/21/wolne-tematy-6-2022/

Gajowy Marucha

Komentarzy 236 do “Wolne tematy (5 – 2022)”

 1. Wlodek said

  Łobuzeria nie wykonała jeszcze planu, więc brną dalej udając głuchych, aby zarobić na obiecaną premię.

  Chyba się nie połapali, jak inni naganiacze, że zostali wystawieni na odstrzał „sanitarny”.

 2. bryś said

  A łobuzeria typu Niedzielskiego, Szumowskiego, Simona, Horbana – tworzy rzeczywistość którą przygłupy będa lizać przez szklane okienka.

 3. Yagiel said

  3 wiadomości: 2 z Ziemi, 1 z Łuny/Księżyca:
  1. prof. Panarin pzekazał komunikat Łukaszenki: 20 tys żołnierzy NATO w Polsce i PriBałtice zagraża BiałoRusi – w tej sytuacji czuje się zmuszony prosić Kreml o wsparcie obrony
  2. Londyn via Radio Wnet/korespondent/agent na Tjwanie: ujawniono chińskiego szpiega w brytyjskim rząd… nie: w paplamencie – z dostępem do top secret…
  .https://www.youtube.com/watch?v=gBOIzSZYUQg
  3. seria lotów Apollo bła dłuższa, do A20, gdyż na Łunie znaleźli statek kosmiczny/cygarokształtny o długości 3370 m [zdjęcia] ! A w środku dwa ciała Kosmitów z koleji człokokształtnych [zdjęcia]: męskie/samcze martwe i kobiece/samicze w anabiozie – oba ciała sprowadzono na Ziemię… Na Łunie są też ruiny miasta z wieżowcami [zdjęcie]
  .https://www.youtube.com/watch?v=MYm3yPvThOw
  źródłem tych wieści jest były kosmonauta William Rutledge, ateista (co było ważne ze wzgl na odkrycie), a jego współ- był Rosjanin Alieksiej Leonow. Oczywiście loty A18-20 były poza wiedzą Ziemian takich jak my.
  ps/ uroda tej Kosmitki interesująca – zbliżenie na usta !

 4. Głos Prawdy said

  Przerażające rzeczy dzieją się na całym świecie. Nie można już ukryć i odpisać na coś innego skutków tej demonicznej procedury. Ponieważ umierają i ciężko zaczynają chorować nawet młodzi i całkowicie zdrowi ludzie, tacy jak sportowcy. Umierają młodzi aktorzy, piosenkarze, dziennikarze. Wszystko zdąża ku temu, że ludzie zorganizują zamieszki na całym świecie i Sąd Lyncha. Dlatego potężni ziemi mogą sprowokować wojnę światową, aby się zabezpieczyć. Musimy być gotowi na wszystko. Rok będzie bardzo trudny. Wszystko zależy od samych ludzi.

 5. Yagiel said

  ad Głos Prawdy@4 – potężni Ziemi: podoba mi się to określenie językowo, bo dezygnat nie.
  A co do prowokowania Wojny Światowej Kolejnej, to myślę, że jednak szczypy wystarczą i nie trza w ogóle fatygować żołnierzy; no chyba że coś małego/lokalnego dla podgrzania mendiów i emocji 50 %. (bo myślę, że połowa to jednak już zrozumiała, co robią im Środki Masowego Ogłupiania…)
  Dziś respiratory to komory gazowe 2.0, a ich obsługa wymaga od likwidatorów analogicznych kwalifikacji, zwłąszcza nie/moralnych – i tym też życzę Szczęśliwego Nowego Lynch’a’22 !
  A zamieszki to organizują właśnie potężni Ziemi – ludzie myślący organizują protesty i bunty; a najbardziej to zapasy na 6 miesięcy… A kochajmy się już! Śpieszmy się kochać 🙂

 6. osoba prywatna said

  O drażliwości Żydów

  ……Pewien młody literat tego pokroju prosił mnie zupełnie poważnie, abym zdradził mu sekret pisania wierszy, które chętnie drukują i „o których potem dużo się mówi”. Lekceważenie Żydów dla zniewagi czynnej (widziałem bowiem Żydów, którzy policzkowali się w kawiarni i nie wstając od stolika kończyli dalej swoje targi) tyczy się również lekceważenia pracy fizycznej. Praca fizyczna dobra jest dla „chamów”. Żydzi nie mają prawie swojej kasty pracującej fizycznie – jest to bowiem naród nie produkujący: zajmuje się przeważnie handlem i pośrednictwem. Dziewięćdziesiąt procent handlarzy żywym towarem to są właśnie Żydzi. Na podobne spostrzeżenia odpowiadają zwykle, że jest to wina warunków, w których znajduje się naród. Być może Żydzi są uciskani i wypierani z wielu placówek pracy -nie do tego stopnia jednak, żeby się koniecznie zajmowali handlem żywym towarem. Psychologja żydowskiego handlarza dziewczętami odsłania nam jeszcze jeden rodzaj bagatelizowania rzeczy tak czystych, jak miłość i cześć kobiety. Wszystko – cały świat, gwiazdy, morza, lądy i ludzie – znika i staje się nieważne wobec żądzy pieniądza. W dowcipach żydowskich przebija się to śmiesznie i zarazem tragicznie. Nie mogę się powstrzymać od zacytowania tutaj następującej anegdoty. – Młody biedny Żyd chce się ożenić z dziewczyną bez posagu. Ojciec jego tłumaczy, że tego robić nie powinien. – „No dobrze, – odpowiada syn, – ale ja zato będę szczęśliwy”. Ojciec na to odpowiada: „No, a jak już będziesz szczęśliwy, to co ty z tego będziesz miał?” Oto jest tragikomiczne lekceważenie wszystkiego poza bogactwem.
  http://retropress.pl/wiadomosci-literackie/o-drazliwosci-zydow/

 7. ZBiR said

 8. Yagiel said

  ad Osoba Prywatna@6 – o trosce żydowskich rodziców, by ich dorosłe dzieci były koniecznie bogate, a niekoniecznie szczęśliwe,a nawet niech będą nieszczęśliwe, byle były bogate
  uwaga 1. jest taka część Żydów lub Xazarów/żaydów – nie wiem, którzy to – która ma taki obyczaj „miłosny”, że para młoda widzi swoje twarze PIERWSZY RAZ NA ŚLUBIE, tylko nie wiem, czy przed przysięgą, czy po – ?
  uwaga 2. popatrzcie proszę na zdjęcie z der.wp.pl do tekstu o Kaczyńskim
  na tym zdjęciu jest carekJarek a tuż za nim Beata Szydło – podobni do siebie jak… ! Toż wykapana z taty córcia – na oko moje – nawet włosy tak samo…I zadbana, zabezpieczona na życie dalsze – jak ?
  https://ksiazki.wp.pl/po-otwarciu-biografii-kaczynskiego-przezyli-szok-jest-komentarz-sprawcy-6727391110499168a

  Takie zdjęcie/zdjęcia nie ukazują /się/ przypadkiem – myślę sobie – rodzinnego podobieństwa:
  fotograf/ka – archiwist/k/a- wydawca – co miał/a na myśli ?

 9. ZBiR said

  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/87/75/60afbf575e310_p.jpg?1622130520

 10. osoba prywatna said

  Kto nam urabia opinię zagranicą?

  POLSKIE POGROMY

  Zaczyna się od wstępu, który ogólnie omawia zamieszczone w książce opinie przeciwników antysemityzmu: Mayera, Dupuis i Maritaina. Dowiadujemy się tu, że dziwny – zaiste – los wszędzie prześladuje Żydów, bo gdzie tylko dłużej posiedzą, tam zaraz wybuchają prześladowania. Autor przedmowy stwierdza, że w chwili obecnej prześladowania istnieją wszędzie nie tylko w Niemczech, nie tylko w „Polsce, która stała się teatrem prawdziwych pogromów”, nie tylko w Rumunii, na Litwie, w Algierze ale nawet we Francji poczyna się budzić „kompleks Dreyfusa”.

  Po tym pouczającym wprowadzeniu, następuje artykuł płk. Mayera, który omawia pokrótce dzieje prześladowań. Wynika z artykułu, że Żydzi byli prześladowani wszędzie i zawsze, ale nikt nie wie dlaczego. Ani jednym słowem nie mówi pisarz o roli Żydów w Europie w średniowieczu, o tym, że byli nie tylko lichwiarzami ale i handlarzami niewolników (Gallus, Dytmar), że zdradzali krzyżowców w czasie krucjat i że wspomagali Arabów hiszpańskich przeciwko chrześcijanom. Po Mayerze mamy artykuł anonimowego („ze zrozumiałych względów”) Niemca, który powtarza powszechnie dziś już znane, dzięki wyrwaniu się pewnego pana niedostatecznie, jak się okazało, obeznanego z teologią, wywody o „żydowstwie” Chrystusa:

  „W krwawej tajemnicy Izraela, akt który się dokonywa dziś w Niemczech ma znaczenie specjalne, przede wszystkim dlatego, że łączy naszą krew. Winniśmy wyznawać Żyda (!) Jezusa, ponieważ Żyd jest prześladowany”.
  http://retropress.pl/prosto-z-mostu/kto-nam-urabia-opinie-zagranica/

 11. osoba prywatna said

  Z ilu cegieł został zbudowany zamek w Malborku i ile by kosztowało wybudowanie kolejnego?
  https://m.radiogdansk.pl/relacje-live/male-wakacje-01-05-2016/item/41486-z-ilu-cegiel-zostal-zbudowany-zamek-w-malborku-i-ile-by-kosztowalo-wybudowanie-kolejnego-odpowiada-bernard-jesionowski/41486-z-ilu-cegiel-zostal-zbudowany-zamek-w-malborku-i-ile-by-kosztowalo-wybudowanie-kolejnego-odpowiada-bernard-jesionowski

 12. Czuwaj! said

  TAKT. TV (Marek Majcher)

  Kanał zdemonetyzowany. Prosimy o darowizny: https://www.czujny.pl/wesprzyj-czujnego-pl/

 13. ZBiR said

  https://external-preview.redd.it/pGLsKdG6islz38eM2URtaWxo8VCJ9LzCtVNyPDIe7Z8.jpg?auto=webp&s=dd925fccca5d99d5856c504dad8ebc5faccef161

 14. osoba prywatna said

  TRAGICZNE NIEMCY?

  Do czegóż więc wzywa Maritain? Do asymilacji? Nie – do tworzenia „wspólności narodowych”, kierujących się zasadą pluralizmu. Wszystko to jest przedziwnie mętne, ubrane, jak wszystko u Maritaina, w szatę słów na wyrost, zaciemniającą istotną treść. O ile jednak można zrozumieć autora „L’art et scholastique”, żąda on dla Żydów umożliwienia im rozwoju w duchu narodowym:

  Szkoda, że nasz anty-antysemita nie przeczytał nader ciekawego a sąsiadującego z jego artykułem artykułu R. Dupuis „Hitler i Żydzi”. Otóż Dupuis omawiając z dużą dozą obiektywności stosunek hitleryzmu do Żydów stwierdza w zakończeniu:

  „Jeżeli nawet urzędy państwowe (w Niemczech) są zamknięte dla Żydów, to jednak mają oni zawsze dostęp do handlowych biur prywatnych. Wiele placówek nader ważnych jest po dziś dzień w rękach Żydów i nikt temu nie przeszkadza, nikt nie stara się tam Żydów traktować w inny sposób niż aryjczyków.

  Żydów wprawdzie usunięto z narodowych organizacyj kulturalnych, ale zaraz stworzono Reichsverband der jüdischen Kulturbünd dla zorganizowania żydowskiego życia kulturalnego. Nie wolno naturalnie Żydom zajmować się teatrem, prasą czy literaturą aryjską, ale wolno publicystom i artystom żydowskim tworzyć żydowski teatr, prasę czy literaturę… pod jednym tylko warunkiem, żc nie będą szkodzić wyższym celom cywilizacji niemieckiej.

  I tak samo jeżeli surowy numerus clausus uniemożliwia w praktyce Żydom studiowanie na uniwersytetach i liceach niemieckich, to jednak pomaga się im w tworzeniu liceów (a jutro być może uniwersytetów) żydowskich, w których usunięci z katedr uczelni aryjskich profesorowie będą mogli odnaleźć utracone stanowiska”.
  http://retropress.pl/prosto-z-mostu/kto-nam-urabia-opinie-zagranica/

  ————————-

  Admin

 15. osoba prywatna said

  Glutation – molekuła życia. Jak naturalnie podnieść jego poziom?

  Glutation jest tripeptydem o mistrzowskich zdolnościach obronnych i najważniejszym przeciwutleniaczem wytwarzanym przez organizm.

  Obecny we wszystkich komórkach organizmów żywych, gdzie najważniejszą jego rolą jest ich ochrona przed uszkodzeniami. Najwięcej glutationu znajduje się wątrobie. Pełni tam rolę czynnika detoksykacyjnego. Utrzymuje też aktywność witamin C i E, a każdy inny przeciwutleniacz jest od niego zależny……
  https://stanowimy.com/glutation-molekula-zycia-jak-naturalnie-podniesc-jego-poziom/

 16. osoba prywatna said

  Przykazania 104-letniego mędrca – jak żyć w zdrowiu i radości.
  https://stanowimy.com/przykazania-104-letniego-medrca-jak-zyc-w-zdrowiu-i-radosci/

 17. Boydar said

  „… Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy. Ja uciekłam na pięć dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać …” – Janda, Krystyna

  https://kobieta.wp.pl/krystyna-janda-wraca-do-polski-stracilam-wszelki-sens-6727298577001440a

  Przerabialiśmy to już, i było to jakoś tak – po lin, znaczy się „tu odpoczniesz”

  ——
  Znaczy się, że ta gudła już nie musi kroić chleba na kromki i zamrażać. Polepszyło się jej..
  Admin.

 18. Jan said

  Masońskie znaczenie liczby 42 i Zachariasza Apokalipsa Zombie.

  >https://www.youtube.com/watch?v=rMTh_sZ2CLM

 19. wewewe said

  Znalezione w sieci:

  Zauważyłem kiedyś, że nazwa Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, to gwałt na postępie i politycznej poprawności. Prawidłowo powinno być- Kolektyw Zdrowia Reprodukcyjnego Niebinarnego Rodzica Europejczyka.

 20. ! said

  Rzeź polskiej kadry wojskowej pod Batohem. To byli jeńcy wojenni. Kto to zrobił i jakie były tego konsekwencje. Dlaczego mówi się o Katyniu, a nie o Batohu? Poszukajcie sobie w internecie. O tym się nie mówi, a miało kolosalne znaczenie.

 21. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/krakowski-ks-aresztowany-za-zalatwianie-falszywych-certyfikatow-covidowych/n6n8b2f,79cfc278

  Za sfałszowaną kennkartę nie tak znowu dawno była czapa, więc i tak mamy postęp, no i cywilizację.

 22. Maverick said

  Sklerotyczmy Biden pociągany za sznurki poprzez rzydziańskich kabalistów chce wojny z Rosją a ta migawka z Los Angeles sama mówi za siebie o stanie zdrowia ekonomicznego USA, wszyscy to wiedzą tylko nie nowo-czerwonoarmiści czyli poliniaccy covidainie.

 23. minka said

  Luc Montagnier – francuski wirusolog, współodkrywca HIV w 1983, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny, współtwórca technologii mRNA.

  Luc Montagnier na pytanie skąd wzięły się warianty wirusa SARS-COV-2 odpowiedział:

  To bardzo proste. Warianty wzięły się ze szczepień. Przeciwciała wytworzone przez wirusa pozwalają na to, żeby infekcja była bardziej nasilona. Nazywa się to wzmocnieniem zależnym od przeciwciał.

  Szczepionka powoduje wytworzenie dużej ilości białka kolca, takiego jak na powierzchni wirusa i to jest bardzo niebezpieczne, bo sprzyja zachorowaniu. Dlatego coraz więcej osób choruje po szczepieniu.

  Wg uczonego Paszporty Covidowe to coś haniebnego i skandalicznego. Szczepionka w technologii mRNA jest chimerą. Nie wiadomo jakie będą konsekwencje przyjęcia jej.

  Odmawiam poddania się szczepieniu – powiedział i zwrócił się do medyków: Zachowujcie się jak lekarze, nie jak barany. Nie bójcie się.

  https://gloria.tv/post/pBWL78wDXDDb1pjvxAq4ABH9C

 24. Boydar said

  „… zachowujcie się jak lekarze, nie jak barany …”

  Nic gorszego spotkać nas nie może, w tej kwestii. Jeżeli zaczną się zachowywać „jak lekarze” to omyłkowo ktoś im jeszcze uwierzy, powierzając zdrowie i życie. A tak – baran to baran, nie mućka, doisz na własną odpowiedzialność.

  Bo to są barany, w dodatku wściekłe i krwiożercze, zwłaszcza na nasze pieniądze. I żadne udawanie lekarza w sednie problemu nic nie zmieni.

 25. revers said

  Re22
  Biden chce wojny z Rosja by odwrocic uwage amerykanow od wewnetrznych trudnosci ekonomicznych.

  Re23

  Macron sika na nie zaszczepionych, jak Sam publicznie wyrazil sie o nie zaszczpionych.

  A nawet odgraza sie uczynienia nie zaszczepionych banitami, z odebraniem obywatelstwa francuskiego wylacznie.

 26. wewewe said

  Podsumowanie akcji szczepień na polskich uczelniach

  13.01.2022

  Środowisko akademickie jest jedną z najlepiej zaszczepionych przeciwko COVID-19 grup w Polsce. Z danych Ośrodka Przetwarzania Informacji – Państwowego Instytutu Badawczego (OPI PIB) wynika, że zaszczepiło się aż 89 proc. nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia i realizujących działalność badawczą. Na uwagę zasługują dane dotyczące doktorantów oraz studentów. W tej grupie zaszczepiło się odpowiednio 83 proc. i 71 proc. osób. Warto podkreślić, że zdecydowana większość pracowników, doktorantów i studentów jest w pełni zaszczepiona.

  https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/podsumowanie-akcji-szczepien-na-polskich-uczelniach

 27. Boydar said

  https://wiktor-smol.neon24.pl/post/166245,nieco-inny-dziennik-wiktora-s

  No sierdce szczypacielnoje …

  Panie Smoll, czy jak się pan tam nazywa, rozumiem że uważa się pan za zalegendowanego w pełni. Być może względem większości to ma pan i rację.
  Ale ja powiem panu tak – o Michniku Adamie wiadomo praktycznie wszystko, łącznie z tym gdzie mieszka, którędy jeździ i jaki ma numer kołnierzyka. Jest to przesłanka, że tak naprawdę to marionetka, z niewątpliwym udziałem własnym ale jednak tylko. Proszę spróbować napisać coś prawdziwego o wpływach braci w fartuchach na polską rzeczywistość. Wtedy dopiero okaże się w czyjej drużynie pan gra i o co. Bo to że Michnik od początku przewidziany był do odstrzału, tak jak i wielu innych ałtorytetów, to było dla człowieka myślącego oczywiste od początku. Nikt tylko nie miał pewności kiedy to nastąpi. A zazwyczaj mają takie zjawiska miejsce przy zmianie etapu. I etap się właśnie zmienia – ustalono że wypaczeń już ma nie być.

 28. Boydar said

  I niech pan jeszcze napisze ilu jest w Polsce tu odpoczywajacych wszelakiej proweniencji. Wtedy się dopiero okaże, że Mój Ulubiony Stanisław nie ma racji, twierdząc że Michnik pisze żydowską gazetę dla Polaków – bo on pisze dla swoich, przecież nawet wypada żeby połowa albo i więcej populacji w Polsce miało swoje czasopismo.

  I zobaczymy, czy takie pisanie pan przeżyje, bo Michnik Adam już nikomu potrzebny nie jest, chyba że jako nawóz. To tak, cbdo.

 29. Yagiel said

  ad Wewewe@26 – jeśli to prawdziwe dane, to przyjdzie po nich gestapo 2.0, obiecując rozmowę kwalifikacyjną na granaty…A nie! na granty – no przecież. Ci, którzy nie upadną NAGLE, przydadzą się: ktoś musi być KAPO. Już były experymenty z udziałem doktorantów i studentów pod wezwaniem Zimbardo – nadadzą się.
  A te uczelnie już zaczynają być ZOO… A raczej już są: wg opisów i przygód mgr oraz dr Franza.

  nie odważyłem się pojechać rowerem do szkoły – no, działo się ! Sztorm śnieżny z dwoma gromami ! A 20 min po czyściutki błękit, że ! Wchodze do pokoju nauczycielskiego i słyszę: Czemu znowu tylko chujki ? To jakaś nierównowaga jest. Czy nikt tu nie może wydeptać cipek ? – To koleżanka patrzy w okno i widzi wydeptane w sniegu na boisku szkolnym penisy. 6-metrowe. Trochę się zdziwiłem, zanim dotarło do mnie, o co chodzi z tym deptaniem cipek… W poknaucz było kilka koleżanek i ze dwaj koledzy, w różnym wieku, a ta koleżanka, co brakło jej cip-wydeptu ok. 40stki. Oczywiściew moje wejście nie przerwało rozmowy zabawnej – no lubię ich ! Ale żeby coś poważnego im powiedzieć, tzn. coś poważniejszego od omawianego problemu – nie.
  A lekcje były wporzo.
  A kiedy ok. 16 wracałem tramwajem, zza PKiN zobaczyłem Wielką Tarczę Łuny – nagle tak wyrazistą i większą od tarczy zegarowej na Pałacu ! Kilka razy jeszcze pomiędzy szybkimi obłokami widziałem tę Łunę Wielką: musi gdzieś blisko za Wisłą podniosła się na Niebo. NIedawno dopiero zobaczyłem ją z okna, tę Łunę Małą/Wysoką… Jak to jest ? Przecież Ona podobno nie krąży wokół Ziemi po elipsie – to skąd 3-krotna różnica średnicy na oko ? Słuchajcie, była większa od tarczy zegara na Pałacu ! I jeszcze taka jarka !
  A kojarzy może Tu ktoś „Czerwony Księżyc” taki francuski film scence-futur-fiction ? Nie Depardieu, tylko ten drugi, Leon Zawodowiec, gra tam ojca-naukowca-korporekina, którego dwaj synowie przczuwają, że z tym exploatowaniem Czerwonego Księżyca to coś nie tak i może być niefajnie… No i stało się bardzo niefajnie, bo ten CzKs
  Ok. nie będę opowiadał. Chodzi mi o to, że w filmie jest Ojciec, Który Okradł Księżyc i dwaj synkowie, znaczy już dorośli, którzy chcą uratować Ziemię… Stop treść. Chodzi o Dwóch Takich Co Oddali Księżyc, tzn. młodszy oddał, bo ten starszy… STOP.
  Ojca gra Jean Reno – dużo się nie nagrał. Po prostu BigKorpo-Szef oraz ojciec dwóch synków – co ważniesze ?
  RenO – Oczień/bardzO księżycowe nazwisko. Tak mi dziś ta Srebrna Pełna Łuna tuż! za PeKiNem i Wisłą w oczach została…

 30. Boydar said

  https://geekweek.interia.pl/nauka/news-zaskakujace-odkrycie-mutacje-wcale-nie-sa-przypadkowe,nId,5767248

 31. pdf said

  W ramach sprawy sądowej zatytułowanej „POZZI, Liliana Graciela w sprawie badania przyczyn zgonu” oficjalna odpowiedź ANMAT potwierdziła, że ​​„ grafen znajduje się w składnikach ” szczepionki AstraZeneca Covid 19 stosowanej w kraju.

  Oryginał akt jest przetwarzany w Funkcjonalnym Wydziale Wyszkolenia nr 3 Wydziału Sądowego San Martín i dotyczy zgonu po zastosowaniu szczepionki pani Liliany Graciela Pozzi. Śledztwo prowadzi prokurator Carlos Insaurralde.

  Badana szczepionka odpowiada serii CTMAV534, „Vacuna Covid 19 Vaccine AstraZeneca”, która zostałaby wprowadzona do kraju przez mechanizm Covax w kwietniu 2021 r.

  http://www.eldisenso.com/informes/anmat-confirma-que-la-vacuna-covid-19-de-astrazeneca-contiene-grafeno/

  Opisała dokładnie Uczta Baltazara:

  babylonianempire.wordpress.com/2022/01/17/argentynska-agencja-rzadowa-przyznaje-ze-szczepionki-anty-covid-19-zawieraja-tlenek-grafenu/

 32. Yagiel said

  Niebo o brzasku tak różowo-pręgowane, no taka kicia troszkę mrrroźna a bardzo ładna 🙂

  W ramach programu Oswajanie z Innymi’22 YT zapodaje coraz ciekawsze filmiki o oglądaniu czy strzyżeniu sobie nas:
  „Ancient Aliens: UFO Captured on Camera in Puerto Rico (Season 16)”
  .https://www.youtube.com/watch?v=LxDsVe64rq4
  w 1996 r. astronauci NASA sfilmowali Coś, co wystartowało z/nad/ Puerto Rico – na zwolnieniu widać,że to Coś – uwaga –
  porusza się jak żywy organizm, a dokładniej JAK PLEMNIK lub kijanka… Ruch ogonkiem i lot są tak błyskawiczne, że ludzkiemu oku potrzebna bardzo-zwolnienia obrazu – kiedy już to ma, widzi
  ŻYWY ORGANIZM KOSMICZNY ? plemnikopodobny lub kijankopodobny mniej /jak dla mnie/
  Czy ktoś Tu mógłby wyrazić opinię ?

  ad Pdf@31 – no to wiadomo już. Mordercy przyłapani także w Argentynie. I – ?
  Spodziewać się czegoś po zarządzie KL Argentina ?

 33. revers said

  Witek i Dworczyk wezwani do NIK w związku z przekręt programem: Polskie Szwalnie

  Marszałek Sejmu Elżbieta Witek i szef kancelarii premiera Michał Dworczyk wezwani do Najwyższej Izby Kontroli. RMF FM podało, że izba bada ewentualne nieprawidłowości rządowego programu Polskie Szwalnie, który był jednym…

  https://legaartis.pl/blog/2022/01/18/witek-i-dworczyk-wezwani-do-nik-w-zwiazku-z-przekret-programem-polskie-szwalnie/

 34. Lily said

  Re 7; ZBiR
  Cale UCHO powyzej koncowki NOSA.
  Mowil podczas mszy w Starachowicach.
  „Jestem wdzieczny matce,ze wychowala
  Nas,w duchu milosci do blizniego i
  Ojczyzny”.
  Kto jest tym blizni, i jakiej Ojczyznie mowa?.
  Oto jest pytanie?.
  „Po Owocach Ich Poznacie”.

 35. Yagiel said

  ad Boydar@30 – jak dla mnie bardzo ciekawe, bo:
  1.skojarzenie z tym MEGAplemnikiem z Puerto Rico
  2. jaką moc mają teorie naukowców wobec Prawdy Życia
  3. ile jest tych par zasad ludzkiego genomu – 3 miliony par ? gdyby to przełożyć na Ziemię, byłoby 6 miliardów ludzi i… więcej nie trzeba ! a skoro przekroczona ta proporcja, trzeba było Gates’a, żeby zdepopulować, tj. uzasadnić zdepopulowanie do 6 mlrd
  4. czy to znaczy, że modacje czy mutacje są wewnątrz- czy zewnątrz-sterowne ?
  5. czy to znaczy, że mutacje, które uważamy za błędne czy szkodliwe/rak/ mogą być – z jakiegoś zewnętrznego punktu widzenia – korzystne/dla kogoś/ ?
  6. „zgodnie z obowiązującym stanem wiedzy” – cóż za fraza ! no przeż właśnie niezgodnie ! niezgodnie z nim, z tym stanem nie-wiedzy czy pseudo-wiedzy,która jest nam wtłaczana Obowiązującym Programem Ogłupiania…
  NIkt nie rodzi się do jarzma, nawet wół; pies nie rodzi się do smyczy i obroży, tylko do słuchania matki, ojca, otoczenia; koń nie rodzi się do wędzidła-i-lejc – człowiek nie rodzi się do Klatki Obowiązującego Programu; dlatego tak cenny jest bajkopisarz Krasicki, xiądz-biskup zresztą i kolekcjoner dzieł sztuki niesmotria na rozbiory… Bo człowiek rodzi się Mądry, chłopiec czy dziewczynka, i oby jak najpóźniej doświadczał „obowiązującego stanu nie-wiedzy”; a nawet wcześniej, bo nie ‚rodzi się’, a jest rodzony/wypychany/wypluskiwany i to też jest Mądrość Naturalna, którą zgłupiono na życzenie pewnego króla francuskiego, który chciał podejrzeć… więc rodzącą położono na plecach – położyli na plecach medycy-debile-posłuszeństwa XVII w. !
  No i tak rodzi się „obowiązujący stan wiedzy” i tak trwa – i jeszcze daje efekt szaleńczego przyrostu naturalnego ?
  7. jak szkodzenie może pomagać ? (tylko czy nad-miara ludzi to pomoc? więc szkodzenie szkodzi…)

 36. osoba prywatna said

  Kowidowe mleko już się rozlało
  https://anthony.neon24.pl/post/166237,kowidowe-mleko-juz-sie-rozlalo

 37. Yagiel said

  Boydarze – z wdzięczności za Kaligulę itp. na der.onet.pl
  .https://www.onet.pl/informacje/stacja7/a-gdzie-panna-mloda-czyje-zaslubiny-odbyly-sie-w-kanie-galilejskiej/p4x00xc,30bc1058
  to zaskakujący pomysł: wesele bez panny młodej – ?

 38. Z ilu cegieł został zbudowany zamek w Malborku i ile by kosztowało wybudowanie kolejnego? Odpowiada Bernard Jesionowski (radiogdansk.pl)
  Ad. 11:
  https://m.radiogdansk.pl/relacje-live/male-wakacje-01-05-2016/item/41486-z-ilu-cegiel-zostal-zbudowany-zamek-w-malborku-i-ile-by-kosztowalo-wybudowanie-kolejnego-odpowiada-bernard-jesionowski/41486-z-ilu-cegiel-zostal-zbudowany-zamek-w-malborku-i-ile-by-kosztowalo-wybudowanie-kolejnego-odpowiada-bernard-jesionowski//

  Podczas wykopalisk archeologicznych na wrocławskim Bastionie Polskim, gdzie wcześniej był zamek KRÓLEWSKI czy Chrobrego jak go Niemcy nazywali, stwierdziłem że ZENDRÓWKĘ wypalano węglem Wałbrzyskim. Otóż Przewodnik na zamku malborskim mówił, że PRUSACY ROZBIERALI ZANTYR DLA POZYSKANIA ZENDRÓWKI. Jednak klęska pod Jeną spowodowała wystąpienie studentów berlińskich, którzy zażądali też ZAPRZESTANIA Rozbiórki Malborka, wobec czego król wydał patent gabinetowy o ochronie Malborka jako Dziedzictwa Teutońskiego. Dziwi mnie tylko, że cegła, którą prezentował Przewodnik nie była ciemna a JASNA – może z powodu domieszki Wapna?
  Zamek Średni ZANTYRA był powtórzeniem I piętra zamku Górnego płockiego AMAZONA. Amazon był zaś bliźniakiem Najwspanialszego Pałacu Cesarskiego na OVERSBURGU w Kolonii, którego nadreńska fasada miała 180 metrów. Według mnie Oversburg budowała Praga z Foreneuszem, którego Francuzi zowią FRANCJONEM, a Amazon Machaon – z czego wnoszę, że zbudował on też ZANTYR.
  Ponieważ granicą między Asklepionidami a Posejdonidami była DUCZA, którą Ariowie nazwali Wisłą, to analogiczny do Zantyra zamek KRYSPIN w Bydgoszczy powinni zbudować Posejdonidzi. Kryspin nie spodobał się jednak Przecławie-Jadwidze z Prawdziców więc zbudowała sobie poniżej pałac Książęcy, który Prusacy przebudowali na Więzienie, a Kryspin – od KRZEPY – Niemcy przebudowali przemysłowo.

 39. Anucha said

  Roman Abramowicz -właściciel klubu piłkarskiego Chelsea i słup Rothschildów w interesach z Rosją.
  Smutny Romek „wyszczepił” całą swoją stadninę. Pewnie to było placebo, bo drużyna jest wiceliderem, wprawdzie dzięki dużej pomocy arbitrów,

 40. Boydar said

  @ Pan Yagiel

  Nie mam zdolności analitycznych, tym bardziej przy braku pewności co do szczegółów. Nie umniejszając niewątpliwie obecnych aspektów transcendentalnych, ja przyjmuję na roboczo biblijny przekaz „tak jak jest”, czyli że udziałem Chrystusa na Ziemi była także ludzka natura i osobowość. Mógł to pomógł.

  Ale są też inni. Dość popularny jest np. dowcip o „the day after” właśnie w Kanie. Otóż po weselu budzą się z zespołem dnia drugiego i któryś mówi („… ledwo mówi, ale mówi że …”) – piiić!!! niech ktoś przyniesie wody ! A inny podnosi głowę i na to – „tylko nie posyłajcie Jezusa”.

 41. Boydar said

  A tak w ogóle to nie widzę powodu do żadnej wdzięczności „za Kaligulę”. Jeśli w historii, obojętnie jakiej i której, narracja kupy się nie trzyma, to o ile całość nie została od podstaw wymyślona to można mieć pewność że „Inni szatani byli tam czynni”.

  Dzieci w szkole oraz starsze, większego pojęcia o tych „innych szatanach” dzisiaj nie mają więc historii nie jedzą i nie trawią. Ale mnie już bliżej do robaków niż gdzie indziej i jakoś tam sobie nauczyłem radzić.

 42. Boydar said

  https://gadzetomania.pl/wiele-miast-znajdzie-sie-pod-woda-rosyjski-ekspert-ostrzega,6727344282184672a

  I potencjalnie wiele elektrowni jądrowych, zwłaszcza w BRD GmbH. Dlatego są zamykane w tak ekspresowym tempie. To nic, na szczęście mamy jeszcze Laacher See, na razie tylko puszcza buńki nosem.

 43. Yagiel said

  Przesadna skromność, Byodarze, zwłaszcza gdy ma się dojścia do dowcipów w stylu „tylko nie posyłajcie Jezusa” 😉
  Bo i kto ,zwłaszcza w liczbie mnogiej, mógłby Go posyłać – ? Oj-oj !
  A nie pamiętam, czy tylko od Jana/Yana znamy wesele w Kanie ? Bo chyba tylko on/?/ mógł dać nam wesele bez panny młodej

  A teraz kolejny Kaligula’ – usiądźcie wygodnie, Boydarze:
  Martin Borman jesienią’37 podmienił Hitler’a na Hitler’a’ i sprawa Cof/Wall Str od razu ruszyła z kopyta na Wschód…
  Abarin daje przekonujący mnie wywód o podstawieniu dwojnika:
  .https://www.youtube.com/watch?v=Lyzw_Laz4CI

  Robi się naprawdę zabawnie… Trzeba by jeszcze zapytać Ewę Braun 😉
  No i oczywiście wysondować opinię Szanownego Boydara.

 44. Yagiel said

  Laacher See, powiadacie ? jeśli w tej nazwie pobrzmiewa śmiech – lachen=śmiać się – to najprędzej Lachów naszych czy Ljachów/ljendziel, itp LechiStanów 😉 Znaczy w sensiekto trzyma lont z drugiej strony i zapałkę czy inną draskę/krzesiwo…
  Piękne Panie oraz Pany
  Nie bez zalet – jest pytanko:
  Kto? jest władny, by Wulkany
  Wskrzesić, nim Ży całe zrobi manko…

 45. Ad. 11

  Z ilu cegieł został zbudowany zamek w Malborku i ile by kosztowało wybudowanie kolejnego?

  Pytanie jest inne: Jak stare są fundamenty tego zamku i kto je zbudował?

 46. ZBiR said

 47. ZBiR said

  Jarosław oddał niewielką część tego co się niebogatym należy, z czego są okradani, no ale ze to żyd to najwięcej i tak zyskali prywaciarze.

 48. Yagiel said

  W sprawie Borman-Hitler/podmianka jest i drugi film: jak Borman uratował Htler’a 2.0 i prawdziwą Ewę Braun z dziećmi… ?
  .https://www.youtube.com/watch?v=wtBLG89Eji4
  Abarin okazuje się dobrze obeznany z dokumentacją porozumienia Borman-Dulles z kwietnia’45 o szybszym poddaniu III Reich, niż to proponował Himmler, i na lepszych warunkach, tj. zero ryzyka przedłużenia wojny przeciw CCCP.
  Wg Panarina Martin Borman, będąc osobistym sekretarzem/i gwarancją bezpiecz…./ Hitler’a.2. dogadał z Dulles’em taki koniec wojny, w którym dwojnik/Hitler, Ewa Braun z dziećmi, szofer Hitlerów i jego rodzina, no i własna rodzina/bliscy MB spoko odppłynęli do Argentyny, itd. – zaś frakcja Himmler’a/Kanarisa została wykoszona albo oddana Amerykanom na… Norymbergę.
  I możemy zastanawiać się, czy tylko Borman pomyślał o dwojnikach – Hitler.3. zginął w oblężonym Berlinie – czy może też Goering ? Ale to już poza odcinkiem Abarina, który kończy się przelotem 10 bormanowskich samolotów do Bawarii nad pozycjami Amerykanów 😉 Zajętych ponoć oglądaniem i rozkradaniem prezentów od Borman’a w złotych pociągach czy tunelach Kaltenbruner’a…

  Więc tek sobie myślę, że obejrzę jeszcze raz „17 mgnień wiosny” o Stierlitz’u i… Jak tam jest w zakresie ujawnionym oto rocznicowo! 2 lata temu, tj. w 2020, gdy świat hm-ludzki zajmował się wdrażaniem w FAKEdemię śmiercio-wybiórczo-nośną na równi z II WŚW… Ktoś drwa rąbie, by ktoś za wióry robił – oto zwyczajne dzieje.

  ps/ ciekawe, czy jest 3 odcinek tego Borman-Hitlery serialu ?
  ps// a z którego roku spłodzenia jest Angela Hitler-no-i-Merkel… 17 lipca 54 ?! jeśli to prawdziwa data – 20 lat raczej nie mogli jej odjąć na oko – to nie ma nic wspólnego z Hitlerem.1.; podobieństwo do dwojnika/sobowtóra jest podobieństwem do oryginalnego Hitler’a, ale… jakie to ma znaczenie, gdy sam Hitler nie ma znaczenia ? Nie on rządził – on tylko twarzował władzę do mikrofonów i kamer; zresztą Abarin kończy odcinek jakimś -takimś stwierdzeniem… [9.40 min] 10 samolot spadł w las – dalej… [9.05] nocą 20 kwietnia z lotniska Gatow odleciało 10 samolotów do Bawarii – dalej?… 22 kwietnia Maximilian Bauer, tj. Hitler.2. z Ewą – odlecieli – odpłynęli… A Borman z dwojnikiem/osobowtórem drugim Gustawem Weler’em pozostał w Berlinie, żeby Berlin został zdobyty nie bez Hitler’a – hura!
  Aha! i będzie odcinek o Bormanie trzeci

 49. wewewe said

  Koleje Ukraińskie blokują transport kolejowy do Polski. Problem dla PKP LHS [analiza]
  Jakub Madrjas, 18.01.2022

  To jeden z największych kryzysów w relacjach gospodarczych Polski i Ukrainy. Z końcem listopada Koleje Ukraińskie wprowadziły zakaz tranzytu przesyłek koleją do Polski. Dziś mocny głos w tej sprawie zabrała Grupa PKP oraz PKP LHS, który na sporze może najwięcej stracić. W „Rynku Kolejowym” sytuację analizuje Jakub Jakóbowski, ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich.

  https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/koleje-ukrainskie-blokuja-transport-kolejowy-do-polski-problem-dla-pkp-lhs-analiza-106281.html

 50. kontra said

  heretyk protestant ewangelik amerykanin dr David Wood, islamolog, jeden z najlepszych krytyków absurdów „świętej księgi islamu” koranu

  50 powodów dlaczego Mahomet jest fałszywym prorokiem
  https://html.duckduckgo.com/html?q=50%20Reasons%20Muhammad%20Was%20Not%20a%20Prophet%20By%20David%20Wood

  .https://www.youtube.com/user/Acts17Apologetics
  https://en.everybodywiki.com/David_Wood_(Christian_apologist)

  ile „żon” miał „prorok” Mahomet? 26
  http://www.answeringmuslims.com/2021/07/how-many-wives-did-prophet-muhammad-have.html

 51. kontra said

  zużyty znachor księgowy Adam Niedzielski do dymisji?
  18 stycznia 2022

  zmiana na dobrego policjanta?
  https://tarnogorski.info/adam-niedzielski-do-dymisji/

  ====================

  Wojewoda pisowski śląski Jarosław Wieczorek: 99% dzieci przechodzi ‚korona wirusa” bezobjawowo dlatego musimy szczepic na kowid zdrowe dzieci

  18 stycznia 2022
  Facebook
  Twitter
  Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek promuje szczepienie dzieci preparatem na koronawirusa. „Rodzicu, pandemia COVID-19 dotyczy też dzieci” – napisał wojewoda na swoim profilu Facebook.
  https://tarnogorski.info/wojewoda-slaski-99-dziec/

  ———–
  Niedzielski na SZUBIENICĘ.
  Rozstrzelanie to zbyt honorowa śmierć dla tego szubrawca.
  To samo dotyczy wszystkich przekupionych łotrów – Simona. Horbana, Guta, Szumowskiego, Sutkowskiego.
  A cwelebrytrów – do dołów z wapnem. Żywcem.
  Admin

 52. karton2012 said

  +++Rosja zamknęła swoją ambasadę na Ukrainie. Płoną dokumenty i rozpoczęła się ewakuacja dyplomatów+++

 53. Boydar said

  @ Pan Yagiel

  O tym że wuj Adolf nie był moim prawdziwym wujem to pisałem już dawno acz nie namolnie. Aczkolwiek ja w ogóle dużo piszę i mogło to Szanownemu umknąć.

  Z tym, że podmieniono go znacznie wcześniej a podmieniaczem nie był wcale Borman.

 54. kontra said

  „Was Polaków nie będzie !!! (…)

  Wy będziecie zbierać jedzenie po śmietnikach.

  My mamy wszystko rozpracowane. (…)

  To jest zbyt bogaty kraj żebyśmy wam go zostawili.

  To jest nasza Ziemia Obiecana”

  miała powiedzieć mgr żydówka judaistka Irmina Samulska,
  Wydział Teologiczny katolickiego? Uniwersytetu kardynała Stefana Wyszyńskiego,

  1995/6 były wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II żydówka Irmina Samulska

  Instytut Pamięci Narodowej żydówka Irmina Samulska

  autorka żydówka Irmina Samulska artykułów do katolickiego czasopisma „Różaniec” ( siostry Loretanki blisko Radio Maryja posoborowego księdza dyr Tadeusza Rydzyka)
  https://legaartis.pl/blog/2022/01/15/piec-faz-wprowadzania-zniewolenia-przy-pomocy-cud-preparatow/

  demagog.org.pl/fake_news/izaak-singer-mowil-o-eksterminacji-polakow-przez-zydow-fake-news/

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/druk.xsp?nr=1449

  https://www.salon24.pl/u/statystyk/1158223,slynny-druk-nr-1449-czyli-tzw-ostatnia-prosta-ma-potrwac-co-najmniej-10-lat

  ================

  PACIORKI NIE TEGO SAMEGO RÓŻAŃCA – dr Zygmunt Jasłowski

  Niby epizod: redaktor pisma katolickiego Różaniec
  Irmina Samulska – Was Polaków nie będzie!
  PACIORKI NIE TEGO SAMEGO RÓŻAŃCA

  Przestępstwo, które popełniła Samulska sprowadza się do próby rekrutacji byłej wykładowczyni uniwersyteckiej do lobby żydowskiego, którego celem jest – jak stwierdziła sama Samulska – likwidacja państwowości polskiej. ”

  Instytut Pamięci Narodowej (IPN), oto jej email: irmina . samulska @ ipn .gov.pl. Dodatkowo, profanuje swą osobą katolickie pismo „Różaniec”.
  http://www.rodaknet.com/rp_jaslowski_69.htm

  IPN przytulił niesławną panią Irminę Samulską. Dla zainteresowanych kontaktem podaję jak najbardziej aktualne namiary: Irmina Samulska tel. (22) 581 88 32 irmina.samulska@ipn.gov.pl.

  Wydawnictwo IPN – Centrala – Instytut Pamięci Narodowej
  ipn.gov.pl/pl/kontakt/centrala/38743,Wydawnictwo-IPN.html
  irmina.samulska@ipn.gov.pl

  Nagranie jest z 1995 roku, i mogło pojawiać się w wielu filmikach na YT i innych miejscach, stąd minuty nie muszą być dokładne. Ale transkrypcja jest.

  Transkrypcja:

  Dzwoni słuchacz Radia Maryja, p. Leszek z Oliwy, i relacjonuje pewną rozmowę jego sąsiadki z panią Irmina Samulską, pracownikiem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wydziale teologicznym.

  Sąsiadka p. Leszka, nauczyciel akademicki, kobieta na wskroś uczciwa i pobożna, napisała (to było 1995, 96r.) świetnie test na inteligencje.

  Po teście przychodzi do sąsiadki p. Samulska i proponuje, czy aby pani asystent nie chciałaby się przyłączyć do NAS !!
  Przyłączyć się? Jak to? Do kogo? (pyta sąsiadka)
  https://otozyd.blogspot.com/2015/11/nagranie-jest-z-1995-roku-i-mogo.html

  ====================

  Na podst. pism Prymasa oprac. Irmina Samulska
  http://www.rozaniec.eu/
  Źródło: Różaniec
  https://sanctus.pl/index.php?grupa=44&podgrupa=577&doc=521

  =============

  PAMIĘĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ – Instytut Pamięci Narodowej [Irmina Samulska] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. PAMIĘĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ – Instytut Pamięci Narodowej
  amazon.com/PAMI%C4%98%C4%86-SPRAWIEDLIWO%C5%9A%C4%86-Instytut-Pami%C4%99ci-Narodowej/dp/B0055V6KIA

  ================

  Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.„

  żyd judaista starszy brat antykatolickiego ” świętego papieża Jana Pawła 2″ rabin Israel Singer, dnia 19 kwietnia 1996r. na światowym kongresie Żydów w Buenos Aires w Argentynie

  Uwaga: Przetłumaczony przez profesora Iwo Cypriana Pogonowskiego fragment depeszy agencji Reuter z Buenos Aires, nadanej w piątek 19 kwietnia 1996, poświęconej Światowemu Kongresowi Żydów (The World Jews Congress).

  Źródło: Iwo C. Pogonowski, Krzywe zwierciadło. Komentarz do „Upiornej Dekady” (Sprawy dotyczące odszkodowań dla Polaków i Żydów za straty poniesione w wyniku hitlerowskiej i sowieckiej okupacji). [w:] Cena „Strachu”. Gros w oczach historyków, pod red. R. Jankowskiego, wyd. II, Fronda, Warszawa 2008, s. 29. ISBN 9788360335130, (cytat za publikacjami I.C. Pogonowskiego w: 1) miesięczniku polskim „Panorama Polska – Polish Panorama”, kwiecień 2001, Edmonton, Kanada. 2) tygodniku „Głos” nr 15/16, 2001, artykuł pt. „Upiorna dekada” Grossa)

  =============================
  fejknjus produkuje fejknjus
  fakenews.pl/spoleczenstwo/nie-isaac-singer-nie-powiedzial-was-polakow-nie-bedzie/

  Antysemityzm – Fakenews.pl
  fakenews.pl/tag/antysemityzm/

  ==========================
  Isaac Bashevis Singer – Wikipedia
  en.wikipedia.org/wiki/Isaac_Bashevis_Singer
  Isaac Bashevis Singer (Yiddish: יצחק באַשעװיס זינגער; November 11, 1903 – July 24, 1991)
  https://m.niedziela.pl/artykul/94132/nd/Nic-nowego-trwa-wojna

  =========================

  prof-wolniewicz-‚antysemita’-anatomia-dyskredytacji-czesc-ii
  https://www.salon24.pl/u/piotr-balcerowski/1190682,prof-wolniewicz-antysemita-anatomia-dyskredytacji-czesc-ii

  ============================
  Polacy-swinie-i-Maus-czyli-komiks-i-historia
  https://histmag.org/Polacy-swinie-i-Maus-czyli-komiks-i-historia-16665

  Światowy Kongres Żydów oddał hołd żydowi Kirkowi Douglasowi .
  https://www.niedziela.pl/artykul/49245/Swiatowy-Kongres-Zydow-oddal-hold-Kirkowi

  https://chidusz.com/ronald-lauder-robert-singer-list-swiatowy-kongres-zydow-world-jewish-congress-open-letter-poland-kryzys-polsko-izraelski/

  ==================

  Israel Singer
  Przejdź do nawigacji
  Przejdź do wyszukiwania

  Israel Singer (ur. 29 lipca 1942 w Nowym Jorku) – amerykański prawnik i działacz społeczny pochodzenia żydowskiego, w latach 2001–2007 sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów.
  Życiorys

  Dorastał w nowojorskim Brooklynie jako syn imigrantów z Austrii. Studiował politologię i teorię polityki w Nowym Jorku[1].

  Udzielał się jako aktywista i adwokat ofiar Holokaustu. Jako przewodniczący Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucyjnej zajmował się rekompensatami finansowymi dla ocalałych z Holokaustu. Negocjował w tej sprawie z Norwegią, Szwecją, Szwajcarią, Austrią, Niemcami i Polską[1].

  W październiku 2001 został powołany na stanowisko przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów. W 2002 został wybrany przewodniczącym Konferencji Żydowskich Roszczeń Materialnych wobec Niemiec (ang. Conference on Jewish Material Claims Against Germany). Pełnił również rolę wiceprzewodniczącego Instytutu Jad Waszem[2].

  14 marca 2007 Singer został odwołany z pełnionych funkcji przez przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów Edgara M. Bronfmana za sprzeniewierzanie środków finansowych[3].

  https://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Singer
  ===================

  O Israelu Singerze

  Na szczyty cynizmu wzniósł się jednak rabin Israel Singer.

  Pełniąc funkcję sekretarza generalnego Światowego Kongresu Żydów,rabin Israel Singer. był też wiceprzewodniczącym Konferencji Roszczeniowej i głównym negocjatorem w negocjacjach z Niemcami o odszkodowania za pracę przymusową.

  Już po zawarciu porozumień ze Szwajcarią i Niemcami, rabin Israel Singer pobożnie wyznał przed Komisją Bankowości Izby Reprezentantów, iż

  „byłoby wstydem”, gdyby odszkodowania za holokaust „wypłacono spadkobiercom zamiast samym ofiarom”.

  „Nie chcemy, żeby te pieniądze wypłacono spadkobiercom. Chcemy, żeby je wypłacono ofiarom”.
  Autor: żyd prof Norman Finkelstein, Przedsiębiorstwo holokaust, Volumen, Warszawa 2001, s. 147.

  W stylu typowym dla Światowego Kongresu Żydów, rabin Izrael Singer wystąpił 13 marca 2000 r. z „wstrząsającym oświadczeniem”, że z dopiero co odtajnionych dokumentów amerykańskich wynika, iż Austria przetrzymuje mienie Żydów z czasów holokaustu o wartości 10 mld dol. rabin Israel Singer. wysunął również zarzut, że „pięćdziesiąt procent dzieł sztuki w kolekcjach amerykańskich zostało zrabowanych Żydom”. „Przedsiębiorstwo holokaust” najwyraźniej dostało małpiego rozumu.
  Autor: żyd prof. Norman Finkelstein, Przedsiębiorstwo holokaust, Volumen, Warszawa 2001, s. 163.

 55. kontra said

  żydówka Irmina Samulska IPN uczy dzieci historii Polski

  Poznań – Warszawa 2019 – Edukacja IPN

  edukacja.ipn.gov.pl/download/210/347793/TekaedukacyjnaPoznanskiCzerwiec1956materialydlanauczyciela.pdf

  Redakcja: Irmina Samulska Korekta: Anna Kaniewska Projekt okładki: Sylwia Szafrańska Zdjęcie na okładce: Tłum na tzw. placu Stalina (obecnie plac Mickiewicza) przed Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza i Zamkiem oraz przy ul. Czerwonej Armii (obecnie św. Marcin), 28 czerwca 1956 r.
  SOLIDARNOŚĆ

  sw.ipn.gov.pl/download/157/8518/SWwdokumentacht2cz1.pdf

  http://www.ipn.gov.pl http://www.ipn.poczytaj.pl SERIA DOKUMENTY Solidarność Walcząca była jedną z największych struktur opozycji antykomunistycznej po 13 grudnia 1981 r. Powstała w czerwcu … Dorota Mazek, Irmina Samulska, Izabela Szufa, Anna Zawadzka Korekta Anna Kaniewska Redakcja techniczna Wojciech Czaplicki Indeks Łukasz Rybak Skład i …

 56. kontra said

  państwo ruina ukraina

  Ukrainiec! Wszystkie twoje dane osobowe zostały przesłane do wspólnej sieci. Wszystkie dane na komputerze są niszczone, nie można ich odzyskać. Wszystkie informacje o tobie stały się publiczne, bój się i czekaj na najgorsze. To za twoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
  Za Wołyń, za OUN UPA, Galicję, Polesie i za tereny historyczne.
  https://owp.org.pl/index.php/1118-kto-sieje-wiatr-zbiera-burze

 57. Boydar said

  „… tolerancja w dawnym znaczeniu oznaczała powstrzymanie się od stosowania przemocy fizycznej wobec kogoś, kogo nie akceptujemy, nie szanujemy, nie zgadzamy się z jego poglądami /…/ mogę zachować do kogoś wrogość, ale go tolerować, a zatem pozwalać żyć …”

  https://gps65.neon24.pl/post/166235,tolerancja

  A niech se żyje, ale kur’wa nie tutaj !

 58. Yagiel said

  Ale że to taki żart, tak ? że podmieniono podmienionego w celu „dalszego udoskonalania” wybranego modelu ? który… itd/awniej 🙂 No ale ja nie chcę wtykać nosa w sprawy Boydarowej Rodziny – noł noł noł ! (co prawda BR trochę wetkła nos w sprawy mojej Rodziny…)

  Lekcja z tego zestawu podmienionych niezbędnych-w-po/d/stępie jest jak dla mnie ta:
  Świat jest jeden, ale poziomy/strefy/wymiary/ważności życia sa różne:
  dla większości debilokratycznej jest wymiar D1, właściwie zwierzęcy z odrobiną alfabetyzacji: to wymiar podziwiania Hitler’a-zabijania Hitler’a, Barka-Zwyciężcy, tj. Zbyszko-Głupiśa! taki umi zabić Hitler’a, z czołgu czy Sulejmani’ego z rakiety czy dronu
  – dla mniejszości, tj. dla posiadaczy debilokratów, jest D2, tj. wymiar, w którym niektórzy zmieniają Kaliguę, Kuligalę czy Kulebiaka na lepszy egzemplarz: jak Borman domniemanie Hitler’a jesienią’37 – no żeby pogłowie wymiaru D1 miało kogo po łapkach cmoktać czy lizać buty (sam słyszałem na Koszykowej)
  – D3 wymiar jest dla decydentów i sponsorów zmieniaczy takich jak Borman z D2 czy Chruszczow/Stalinów/ – o nich Bezimienski nie pisał (tj. o nie-Niemcach), a Abarin… Ponieważ jednak komuś potrzebny był atak Hitler’a/III Reich na Wschód! – nie na Wyspę z CofL, o nie! – o czym Abarin wie i uwiadamia – domyślamy się oto, że ten wymiar Decydentów iber-Narodowych istnieje i ma cel wykończyć Europę: Xazaria chce wykończyć Europę Słowian, w tym moją Rodzinę, więc: NIE!
  wymiar D4 to pewnie powody/kreatorzy/ tej nienawiści i determinacji – mam swoje o tym wyobrażenie: kto pchnął Saxów 1/3 pozostawioną przy życiu jako wściekłe psy na Wschód Słowian-Rusów – a potem ci pchnęli zidiociałych Polaków (przecież DIVIDE ET IMPERA) na Braci Rusów, co dziś jest ponawiane, więc lepiej, żeby jak najwięcej chętnych psówpolskich sami się odstrzelili szczypami, niż mieliby wściekle kąsać dla Sasów/Saxów, tj. dla tych, którzy spsili Saxów 1200 lat temu… ale nie będę znów o Xazarii ani o ich kreatorach…
  a czy jest wymiar D5, w którym cała Ziemia z całą ludzkością to tylko pudło-labirynt dla myszek ? czy istnieją ci, dzięki którym nie wystartuje ani jedna rakieta z głowicą jądrową ? (ale co z głowicami B i C ?) i ani jeden Ptaszek nie wyfrunie z Klatki jakże wygodnej i sytej… Żyjąc sobie zwierzęco niemal w D1 nie mam poczucia braku Ważności – mam poczucie zabierania mi poczucia i to mnie skłania, zachęca do – no!
  Zmierzch dnia – Słońce poniżej horyzontu Zachodu – na Wschodzie zaś Łuna ciut powyżej: dobrze, że nie Czerwona, ale
  to Zawsze Łuna
  na Wszystkie Jej – 5 ? – D/wymiary (mam nadzieję, że 5D to więcej niż 5G, wszelako może mieć Łuna i 6D i 7D: na wszelki !)

  No i ciekawość moja: ilo-D/wymiarową Rodzinę ma Szanowny Boydar ? (przepraszam, jeśli nad-mierna)
  inna sprawa, że po zwierzęcemu niemal żyjąc, po zwierzęcemu niemal czuję, ile… D

 59. osoba prywatna said

  KABAŁA, CZYLI JAK PSYCHOPACI CHCĄ ZNISZCZYĆ CAŁĄ LUDZKOŚĆ
  https://www.odkrywamyzakryte.com/kabala/?fbclid=IwAR06krqltWA6TrwhBsV9RYg2QtZHCwHWOaqHtE64vOWHLjx9jItWDqyv9i

 60. Boydar said

  Murzyna się tyko nie dopatrzyłem

 61. Carlos said

  Czy ludzkość może przetrwać urojoną wiarę Waszyngtonu w jej wszechmoc?
  18 stycznia 2022 | Kategorie: Artykuły i kolumny | Tagi: | Wydrukuj ten artykułWydrukuj ten artykuł
  Czy ludzkość może przetrwać urojoną wiarę Waszyngtonu w jej wszechmoc?

  Paul Craig Roberts

  To — https://www.rt.com/russia/546270-us-promises-response-moscow/ — jasno pokazuje, że CIA rządzi Ameryką.

  Rosjanie zwołali konferencję bezpieczeństwa z Waszyngtonem i NATO. Rosjanie tłumaczyli, że bezpieczeństwo to wspólne przedsięwzięcie i że bezpieczeństwo istnieje tylko wtedy, gdy każdy kraj czuje się bezpieczny. CIA odpowiedziała oskarżeniami przeciwko Rosji skierowanymi do marionetkowego CIA reżimu Bidena i marionetkowych CIA amerykańskich mediów. Doradca ds. bezpieczeństwa narodowego przeczytał nam scenariusz: Rosja planuje atak pod fałszywą flagą na własne wojska, aby mieć pretekst do inwazji na Ukrainę.
  Doradca ds. bezpieczeństwa narodowego jest tak głupi, że nie przychodzi mu do głowy, że jeśli Rosja chce zaatakować Ukrainę, to zrobi to Rosja. Rosja nie potrzebuje wymówek, aw Waszyngtonie czy NATO nie ma nikogo, kto mógłby coś z tym zrobić.

  Rosjanie tłumaczyli, że nie czują się bezpieczni. Są nieustannie demonizowani, sankcjonowani na podstawie oskarżeń w prasie zachodniej, a ich prezydent obrażany. Na ich granicach prowadzone są manewry wojskowe, a marynarka wojenna USA znajduje się na Morzu Czarnym, gdzie nie ma sensu. Waszyngton złamał słowo dane Gorbaczowowi i nie tylko przeniósł NATO do granic Rosji, ale także założył bazy rakietowe w Polsce i Rumunii. Waszyngton obalił rząd Ukrainy, próbując eksmitować Rosję z jej bazy morskiej na Morzu Czarnym, ustanowił marionetkowy rząd ukraiński wrogo nastawiony do Rosji i rosyjskiej populacji wschodniej Ukrainy oraz stopniowo najeżdża Ukrainę gospodarczo i militarnie, szkoląc się na ziemi z Amerykanami Ukraińcy w użyciu broni dostarczonej przez Amerykanów.

  Co więcej, Waszyngton i NATO rozmawiają o uczynieniu Ukrainy, dawniej prowincją Rosji, i inną dawną prowincją Rosji, Gruzją, członkami NATO, co wskazuje na to, że Rosja jest oblegana bazami w ramach przygotowań do wojny.

  Rosja wyjaśniła, że ​​sytuacja jest tak groźna, że ​​jest nie do zaakceptowania. Podczas długiej zimnej wojny oba mocarstwa próbowały zmniejszyć napięcia poprzez stabilizację stosunków, ale w XXI wieku Waszyngton wyrzekł się wszystkich porozumień o kontroli zbrojeń, które zostały osiągnięte w XX wieku, i zachowywał się agresywnie wobec Rosji.

  Rosja wyjaśniła, że ​​nie będzie dłużej tolerować domniemanego zagrożenia ze strony baz USA/NATO na swoich granicach iz pewnością nie pozwoli Ukrainie i Gruzji na członkostwo w NATO. Każde posunięcie Zachodu w tym kierunku spowoduje „straszne konsekwencje”.

  Jako stary zimny wojownik jako członek antysowieckiego komitetu ds. obecnego zagrożenia i jako członek tajnego komitetu prezydenckiego, który pomógł Reaganowi zakończyć zimną wojnę, mogę powiedzieć, że jestem zdumiony, że Waszyngton nie słyszał tego, Rosjanie, z całą szczerością, powiedzieli im.

  Gdyby Komitet ds. Prezydenta Danger usłyszał, jak Rosjanie powiedzieliby to w latach 80., powiedzielibyśmy prezydentowi Reaganowi, aby uznał ich zaniepokojenie i zmniejszył napięcie.

  Dziś sytuacja jest tak inna, że ​​dla doświadczonego zimnego wojownika, takiego jak ja, jest to niezwykle przerażające. Ale idioci w Waszyngtonie, którzy stoją w obliczu znacznie potężniejszej Rosji uzbrojonej w broń, o której Waszyngton może tylko pomarzyć, nie boją się. Waszyngton, zbiór najgłupszych i najbardziej aroganckich ludzi na świecie, wystawia ludzkie życie na niewypowiedziane ryzyko wyłącznie na podstawie wiary Waszyngtonu we własną wszechmoc.

  Waszyngtonowi brakuje tak bardzo wszechmocy, że jego wiara w nią jest oznaką szaleństwa.

  Według rosyjskich doniesień prasowych Rosja przenosi całe cztery armie z dalekiego wschodu na zachodnie źródło. Te cztery armie, nawet bez tych już obecnych w zachodniej Rosji, wystarczą, by natychmiast zniszczyć każdą siłę, jaką NATO i USA mogą zebrać i opanować całą Europę w ciągu kilku dni.

  Co więcej, Rosja prawdopodobnie może szybko zmobilizować 10 mln żołnierzy, a Chiny, których prezydent publicznie oświadczył, że Chiny mają więcej niż porozumienie traktatowe z Rosją, mogą zmobilizować 50 mln żołnierzy. NATO, mimo całej chełpliwości swojego idioty sekretarza generalnego, nie ma żadnych perspektyw na przeciwstawienie się Rosji w wojnie nienuklearnej.

  Oznacza to, i Kreml o tym wie, że aby ocalić twarz Waszyngton musiałby skorzystać z broni nuklearnej. Oznaczałoby to całkowite zniszczenie USA i Europy. Przestaną istnieć.

  Dla Rosji z jej rozległą obroną przeciwrakietową i bunkrami nuklearnymi dla 40-50% docelowych populacji wojna byłaby katastrofalna, ale Rosja przetrwałaby.

  Rosja nie chce takiej wojny. Rosja nie chce nikogo zniszczyć, nawet Ukrainy. Rosja poprosiła o gwarancję bezpieczeństwa. To wszystko.

  Jeśli doświadczymy Armagedonu, to tylko dlatego, że Waszyngton odmówił Rosji gwarancji bezpieczeństwa.

 62. osoba prywatna said

  Banaś wzywa Kaczyńskiego ws. Pegasusa: Powinien złożyć obszerne zeznania
  https://nczas.com/2022/01/18/banas-wzywa-kaczynskiego-ws-pegasusa-powinien-zlozyc-obszerne-zeznania/

  Zaszczepieni sportowcy cierpią i umierają
  https://anthony.neon24.pl/post/166263,zaszczepieni-sportowcy-cierpia-i-umieraja

 63. Greg said

  Budzimy demony.

  .https://www.youtube.com/watch?v=qp8xtL4gQlI

  Matko Boska ratuj !

 64. kontra said

  Beata Tadla w szpitalu! Beata Tadla w szpitalu! Prawdopodobnie prezenterka miała zapaść

  W sieci aż huczy od plotek, bo wiadomo, że przyjęła 3. dawkę preparatu ‚ szczepionki” kowid .

  Beata Tadla przeszła zapaść krążeniową. Czy wiadomo coś więcej na ten temat? Wciąż informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone, a w sieci już dosłownie huczy od plotek, bo… prezenterka w listopadzie 2021 r. przyjęła dawkę przypominającą.

  21.11.2021 Beata Tadla zamieściła na Instagramie informację o przyjętej 3 dawce ‚preparatu kowid”
  17.01.2022 pojawiła się informacja o zapaści dziennikarki i pobycie w szpitalu.
  Nie wiemy jaka jest przyczyna choroby, ale czy ktoś te przypadki bada i weryfikuje negatywnie czy nie ma związku?🤔 pic.twitter.com/nROgkrMTHH
  http://www.popularne.pl/beata-tadla-w-szpitalu/

 65. kontra said

  Andrzej i Gienek z Rolnicy Podlasie też mają kłopoty

  Do Andrzeja i Gienka z Plutycz również musieli mierzyć się ze wścibskimi fanami, którzy nie dają im spokoju nawet w tych chwilach, gdy prywatność ma wielkie znaczenie. Rolnicy oskarżani są prze sąsiadów, zgłaszani do organów ścigania z błahych powodów. Również i oni postanowili podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych.
  https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/andrzej-igienek-z-rolnicy-podlasie-ciagani-po-sadach-za-co/

  „Też inni korzystają̨ z drogi polnej, która do mnie należy, i nie moje krowy czy pies wchodzą̨ na moje pole czy podwórko. Nie dzwonię, nie jeżdżę̨, nie piszę donosów, bo tak to trzeba nazwać. A może czas to zmienić́? Nie, ja nie z tych żeby uprzykrzać́ komuś życie i pisać „głupie pisma”.

  Wiecie, że mnie zatrzymała policja, za uderzenie policjanta. Nigdy nie uderzyłem nikogo a tym bardziej policjanta. Jeśli na Komendę̨ Policji wpływają̨ setki zgłoszeń́ przeciwko mnie i ojcu to nie dziwne, że interwencje są u nas często. Nazywam to smutną „tradycją”, kiedy po raz kolejny odbieram polecony z poczty. Mamy sprawy sądowe. Chociaż by za „zbiórki”, za skrzynkę̨ dla odwiedzających, za brak maseczki na wsi, czy wcześniej wspomniane konie i krowy.” – żali się rolnik.
  https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/emilka-korolczuk-z-rolnicy-podlasie-jest-nekana/

  Jak może zakuć w kajdanki na podwórku, na które wcześniej Gienek policjantów zaprosił

  . Ich ciągłe problemy z sąsiadami, sanepidem i policją nie są już żadną tajemnicą, jednak nagranie, które właśnie trafiło do sieci pokazuje, że tym razem coś mogło zajść stanowczo za daleko. Na filmiku widać, jak kilku funkcjonariuszy interweniuje wobec Gienka, powala go na ziemię, skuwa w kajdanki, a potem wsadza do radiowozu. Wszystko dzieje się na posesji Onopiuków.
  https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/gienek-z-rolnicy-podlasie-zatrzymamy-przez-policje-agrounia-chce-walczyc-o-niego/

  https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/rolnik-ktory-komornikom-sie-nie-klanial/

 66. mate29 said

  …” Olszewski poinformował, że od 30 listopada 2021 r. obowiązuje bezterminowy zakaz nałożony przez Koleje Ukraińskie (UZ) przyjmowania do przewozów wszystkich przesyłek nadawanych z 15 wybranych krajów (m.in. Chiny, Rosja, Kazachstan) do Polski tranzytem przez terytorium Ukrainy.

  – Prowadzone przez Koleje Ukraińskie działania w praktyce oznaczają spadek przekazywania towarów w tranzycie przez terytorium Ukrainy w relacji wschód-zachód kierowanych do Polski i powodują całkowite wyeliminowanie tranzytu. Jesteśmy jedynym krajem europejskim dotkniętym takim bezterminowym zakazem – wyjaśnił Olszewski.
  Przypomniał, że według zapowiedzi UZ 20 stycznia br. w życie wchodzi kolejne ograniczenie, polegające na zakazie wwozu ładunków w wagonach handlowych KU na teren Polski. – Co dodatkowo pogorszy sytuację przewozową zarówno PKP Cargo i PKP LHS, ale również Kolejom Ukraińskim – dodał Olszewski.”

 67. revers said

  Lawrow jak zawsze na poziomie, uczy niemiecka zielona i zarazem ministrowa spraw zagranicznych brd gmbh dyplomacji wysokiego lotu.

  W tym samym czasie brytolskie samoloty transportowe doworza bron na Ukraine, raz przelatujac przez Niemcy, raz przez przesrzen powietrzna Polin.

 68. Anucha said

  Dzisiaj nie wpuszczono mnie do urzędu celnego w Straelen(Germania).Ponieważ miałem chirurgiczną maseczkę a oni wymagają maski PPE2.
  Poratował polski kierowca,który stał na pobliskim parkingu i taką maskę sprezentował.
  Pozdrawiam kierowcę i źyczę wysokości i szerokości

 69. bryś said

  Anucha – ciekawe czy wpuścili by z foliowym workiem na łbie, albo w kombinezonie do nurkowania z butlami?

  Ukraińcy blokują tranzyt – dobrze że jesteśmy ich sprzymierzeńcem. Pomyślcie co by zrobili, gdyśmy mieli z nimi na pieńku.

 70. Carlos said

  Następna, niezwykle ciekawa analiza Scotta Rittera
  Scott Ritter jest byłym oficerem wywiadu Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych i autorem „ SCORPION KING : America’s Suicidal Embrace of Nuclear Weapons od FDR do Trumpa”. Służył w Związku Radzieckim jako inspektor wdrażający traktat INF, służył w sztabie generała Schwarzkopfa podczas wojny w Zatoce Perskiej, a w latach 1991-1998 był głównym inspektorem broni w ONZ w Iraku. Pan Ritter pisze obecnie o kwestiach dotyczących bezpieczeństwa międzynarodowego, spraw wojskowych, Rosji i Bliskiego Wschodu, a także kontroli zbrojeń i nieproliferacji.
  Zapraszam do lektury.
  Jeśli kiedykolwiek krytyczne negocjacje dyplomatyczne były skazane na niepowodzenie od samego początku, to dyskusje między USA i Rosją o Ukrainie i rosyjskich gwarancjach bezpieczeństwa tym właśnie są. Obie strony nie mogą nawet uzgodnić programu.
  Z rosyjskiej perspektywy sytuacja jest jasna: „Strona rosyjska przybyła tu [do Genewy] z jasnym stanowiskiem, które zawiera szereg elementów, które moim zdaniem są zrozumiałe i zostały tak jasno sformułowane – w tym na wysokim szczeblu – że odejście od naszego stanowiska po prostu nie jest możliwe – powiedział prasie rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Riabkow po niedzielnym obiedzie poprzedzającym spotkanie, którego gospodarzem była zastępczyni sekretarza stanu USA Wendy Sherman, która przewodzi amerykańskiej delegacji.
  Na początku grudnia Riabkow kierował żądania prezydenta Rosji Władimira Putina do prezydenta USA Joe Bidena w sprawie rosyjskich gwarancji bezpieczeństwa, które następnie zostały szczegółowo określone przez Moskwę w postaci dwóch projektów traktatów , jednego rosyjsko-amerykańskiego traktatu o bezpieczeństwie, drugiego o bezpieczeństwie między Rosją a NATO.
  Ten ostatni zabroniłby Ukrainie przystąpienia do NATO i wykluczyłby jakąkolwiek ekspansję na wschód przez transatlantycki sojusz wojskowy. W tym czasie Riabkow zwięźle zauważył, że Stany Zjednoczone powinny natychmiast zająć się proponowanymi projektami z myślą o sfinalizowaniu czegoś, gdy obie strony się spotkają. Teraz, kiedy spotkanie zaczyna się w poniedziałek, nie wygląda na to, żeby Stany Zjednoczone zrobiły coś takiego.
  „Rozmowy będą trudne” – powiedział Riabkow dziennikarzom po kolacji. „Nie mogą być łatwe. Myślę, że jutro nie będziemy marnować czasu. Zapytany, czy Rosja jest gotowa do kompromisu, Riabkow odpowiedział zwięźle: „Amerykanie powinni przygotować się do osiągnięcia kompromisu”.
  Wydaje się, że wszystko, co USA chcą zrobić, to przypomnieć Rosji o tak zwanych „poważnych konsekwencjach” inwazji Rosji na Ukrainę, czego USA i NATO obawiają się nieuchronnie, biorąc pod uwagę zakres i skalę ostatnich rosyjskich ćwiczeń wojskowych w regionie obejmujący dziesiątki tysięcy żołnierzy. Tę groźbę Biden wystosował Putinowi kilkakrotnie, w tym podczas rozmowy telefonicznej zainicjowanej przez Putina w zeszłym tygodniu, aby pomóc w przygotowaniu nadchodzących rozmów. Jednak w przeddzień spotkania Riabkow-Sherman sekretarz stanu USA Tony Blinken po prostu powtórzył te groźby, oświadczając, że Rosja poniesie „poważne konsekwencje”, jeśli dokona inwazji na Ukrainę.
  „To jasne, że zaoferowaliśmy mu dwie drogi wyjścia” – powiedział Blinken, mówiąc o Putinie. „Jednym z nich jest dyplomacja i dialog; druga polega na odstraszaniu i ogromnych konsekwencjach dla Rosji, jeśli odnowi ona swoją agresję na Ukrainę. I mamy zamiar przetestować propozycję, jaką ścieżkę chce obrać prezydent Putin w tym tygodniu”.
  Lekcje historii
  To tak, jakby zarówno Biden jak i Blinken byli głusi, niemi i ślepi, jeśli chodzi o czytanie Rosji.
  Riabkow nawiązał do faktu już wyjaśnionego przez Rosjan – nie będzie kompromisu, jeśli chodzi o uzasadnione interesy bezpieczeństwa narodowego Rosji. A jeśli USA nie mogą zrozumieć, w jaki sposób akumulacja potęgi militarnej zawartej w sojuszu militarnym, który postrzega Rosję jako pojedyncze, egzystencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa swoich członków, jest postrzegana przez Rosję jako zagrażająca, to nie ma zrozumienia, w jaki sposób wydarzenia z 22 czerwca 1941 r. ukształtowały dzisiejszą rosyjską psychikę, dlaczego Rosja nigdy więcej nie dopuści do takiej sytuacji i dlaczego rozmowy są skazane na porażkę, zanim jeszcze się rozpoczną.
  Jeśli chodzi o amerykańskie groźby, Rosja udzieliła odpowiedzi – wszelkie próby nałożenia sankcji na Rosję skutkowałyby, jak Putin powiedział Bidenowi w zeszłym miesiącu, „całkowitym zerwaniem stosunków” między Rosją a tymi krajami, które będą próbowały nałożyć sankcje. Nie trzeba być studentem historii, aby zrozumieć, że następnym logicznym krokiem po „całkowitym zerwaniu stosunków” między dwiema stronami, które są skłócone w sprawach dotyczących egzystencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego jednej lub obu, nie jest pokojowe wznowienie stosunków ale wojna.
  W Moskwie nie ma pozerów typu Foggy Bottom, ale raczej zimne, twarde stwierdzenie faktu – ignorujesz ​​żądania Rosji na własne ryzyko. Wydaje się, że USA uważają, że najgorszy scenariusz to taki, w którym Rosja dokonuje inwazji na Ukrainę, by zgasnąć pod ciągłą presją sankcji gospodarczych i gróźb militarnych. Najgorszy scenariusz Rosji to taki, w którym angażuje się ona w konflikt zbrojny z NATO. Ogólnie rzecz biorąc, zwycięży strona najlepiej przygotowana na realia konfliktu zbrojnego.
  Rosja przygotowywała się na taką możliwość od ponad roku. Wielokrotnie wykazywała zdolność do szybkiej mobilizacji ponad 100 000 sił gotowych do walki w krótkim czasie. NATO wykazało zdolność do zmobilizowania 30 tysięcy po sześciu do dziewięciu miesiącach intensywnych przygotowań.
  Kształt wojny
  Jak wyglądałby konflikt między Rosją a NATO? Krótko mówiąc, nie tak, na jakie przygotowało NATO. Czas jest przyjacielem NATO w każdym takim konflikcie – czas, by sankcje osłabiły rosyjską gospodarkę i czas, by pozwolić NATO na zbudowanie wystarczającej siły militarnej, która byłaby w stanie dorównać konwencjonalnej sile militarnej Rosji. Rosja o tym wie i dlatego każdy rosyjski ruch będzie zaprojektowany tak, aby był zarówno szybki jak i zdecydowany.
  Przede wszystkim, jeśli chodzi o to, że Rosja decydując się na ruszenie na Ukrainę zrobi to z dobrze przemyślanym planem działania, na który przeznaczono wystarczające środki na jego pomyślną realizację. Rosja nie zaangażuje się w militarną awanturę na Ukrainie, która może ciągnąć się dalej jak amerykańskie doświadczenia w Afganistanie i Iraku. Rosja przestudiowała wcześniejszą amerykańską kampanię wojskową — operację Pustynna Burza z I wojny w Zatoce — i wzięła sobie do serca wnioski z tego konfliktu. Nie trzeba okupować terytorium wroga, aby je zniszczyć. Strategiczna kampania lotnicza mająca na celu zniweczenie określonych aspektów zdolności narodów, czy to ekonomicznych, politycznych, wojskowych, czy też wszystkich wyżej wymienionych, połączona ze skoncentrowaną kampanią naziemną mającą na celu zniszczenie armii wroga, a nie okupację jego terytorium, to jest prawdopodobny kierunek działania.
  Biorąc pod uwagę przytłaczającą przewagę Rosji pod względem zdolności do projekcji siły powietrznej wspartej precyzyjnymi atakami rakietowymi, strategiczna kampania powietrzna przeciwko Ukrainie osiągnęłaby w ciągu kilku dni to, co USA zajęło ponad miesiąc przeciwko Irakowi w 1991 roku.
  W terenie zniszczenie armii ukraińskiej jest gwarantowane. Mówiąc najprościej, ukraińskie wojsko nie jest ani wyposażone, ani wyszkolone do prowadzenia walki naziemnej na dużą skalę. Zostałoby zniszczone po kawałku a Rosjanie najprawdopodobniej spędziliby więcej czasu na przejmowaniu ukraińskich jeńców wojennych niż na zabijaniu ukraińskich obrońców.
  Jednak aby jakakolwiek rosyjska kampania wojskowa przeciwko Ukrainie była skuteczna w szerszym konflikcie z NATO, muszą wystąpić dwie rzeczy – Ukraina musi przestać istnieć jako nowoczesne państwo narodowe a klęska ukraińskiego wojska musi być masowo jednoznaczna i szybka . Jeśli Rosja jest w stanie osiągnąć te dwa cele to jest dobrze przygotowana do przejścia do następnej fazy swojej ogólnej strategicznej postawy wobec NATO – zastraszania.
  Podczas gdy USA, NATO, UE i G7 obiecały „bezprecedensowe sankcje”, sankcje mają znaczenie tylko wtedy, gdy zależy na tym drugiej stronie. Rosja, zrywając stosunki z Zachodem, nie przejmowałaby się sankcjami. Co więcej, jest to proste potwierdzenie rzeczywistości, że Rosja może przetrwać zablokowanie transakcji SWIFT dłużej, niż Europa może przetrwać bez rosyjskiej energii. Ewentualne zerwanie stosunków między Rosją a Zachodem będzie skutkowało całkowitym embargiem rosyjskiego gazu i ropy dla odbiorców europejskich.
  Nie ma europejskiego planu B. Europa ucierpi, a ponieważ Europa składa się z dawnych demokracji, cenę zapłacą politycy. Wszyscy ci politycy, którzy ślepo podążyli za Stanami Zjednoczonymi w konfrontacji z Rosją, będą teraz musieli odpowiedzieć swoim wyborcom, dlaczego popełnili ekonomiczne samobójstwo w imieniu wspierającego nazistów, całkowicie skorumpowanego narodu (Ukrainy), który nie ma nic wspólnego z resztą Europa. To będzie krótka rozmowa.
  Poprawka NATO
  Jeśli USA spróbują zbudować siły NATO na zachodnich granicach Rosji w następstwie jakiejkolwiek rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Rosja postawi Europę przed faktem dokonanym w postaci tego, co byłoby teraz znane jako „model ukraiński”. Krótko mówiąc, Rosja zagwarantuje, że potraktowanie Ukrainy zostanie zastosowane wobec krajów bałtyckich, Polski, a nawet Finlandii, jeśli będzie na tyle nierozsądna by zabiegać o członkostwo w NATO.
  Rosja również nie będzie czekać, aż Stany Zjednoczone zdążą zgromadzić wystarczającą siłę militarną. Rosja po prostu zniszczy wrogą stronę poprzez połączenie kampanii powietrznej mającej na celu degradację ekonomicznej funkcji namierzonego narodu z kampanią naziemną mającą na celu unicestwienie zdolności do prowadzenia wojny. Rosja nie musi okupować terytorium NATO przez dłuższy czas – wystarczy, by zniszczyć potęgę militarną zgromadzoną przez NATO w pobliżu jej granic.
  W przypadku braku użycia broni jądrowej, NATO nie może nic zrobić, aby temu zapobiec. Z militarnego punktu widzenia NATO jest tylko cieniem swojej dawnej świetności. Niegdyś wielkie armie Europy musiały kanibalizować swoje formacje bojowe, aby zgromadzić „grupy bojowe” wielkości batalionu w krajach bałtyckich i w Polsce.
  Sherman zmierzy się z Rjabkowem w Genewie, mając w rękach los Europy. Smutne jest to, że ona nie widzi tego w ten sposób. Dzięki Bidenowi, Blinkenowi i hordom rusofobów, którzy zamieszkują dziś amerykańskie państwo bezpieczeństwa, Sherman myśli, że jest tam, by po prostu zakomunikować Rosji konsekwencje niepowodzenia dyplomatycznego. Grozić. Tylko słowami. Sherman, Biden, Blinken i inni muszą jeszcze zrozumieć, że Rosja już rozważyła konsekwencje i najwyraźniej jest gotowa je zaakceptować i odpowiedzieć działaniem.
  Można się zastanawiać, czy Sherman, Biden, Blinken i inni przemyśleli to. Wygląda na to, że nie a konsekwencje dla Europy będą tragiczne.
  Ritter Scott

 71. osoba prywatna said

  Kiedy „stado owiec” się obudzi???

  .https://www.youtube.com/watch?v=64uhu3MXJI8

 72. minka said

  Szokujące słowa rzecznika Ministerstwa Zdrowia. ”Niektórzy lekarze POZ powiedzieli, że oni chorych pacjentów przyjmować nie chcą”

 73. Boydar said

  Myślę, że (przynajmniej w Polsce) rodzina i spadkobiercy dr Mengele są już ugotowani. Tylko jeszcze o tym nie wiedzą.

 74. Boydar said

  https://www.money.pl/gospodarka/polska-chce-sie-uniezaleznic-od-gazu-z-rosji-wszystkie-inwestycje-do-tego-zmierzaja-6681003251009665v.html

  Pic na wodę fotomontaż. To nie Polska chce się uniezależnić tylko Rosja chce zabezpieczyć polskich odbiorców przed skutkami rekultywacji obszaru zwanego Ukrainą. Natomiast narracja wokół tych zabiegów jest jaka jest, inna być nie może.

  Poza tym, kiedy sytuacja „się wyklaruje” i nie tylko za Bugiem, możliwe będzie uruchomienie wydobycia lokalnego czyli Podkarpacia i nie tylko. W chwili jest to niemożliwe a wręcz niepożądane.

 75. Tajemna wiedza Wielkiego Mistrza said

  Od 0:33 do około 10 minuty. Kto się naprawdę nie myje?

  .https://youtu.be/scib5wYkujM

  Od 26:37. Prawda o „konserwatystkach”.

  .https://youtu.be/dDtG1pjzJ5Y

 76. Yagiel said

  coniedzielny BF z 17 stycznia’22 – raczej optymistyczny czy raczej pesymistyczny wobec nieuchwytnej AI ?
  .https://www.youtube.com/watch?v=POcKJ5VTcYg

  Białe Kapelusze i sprzymierzone wywiady/służby specjalne przyznają, że odłowienie a nawet likwidacja czołowych postaci NWO-Xazarii nie dało oczekiwanych wyników, gdyż żywych ludzi zastepują dwojniki/AVATARY prowadzone mentalnie w czasie realnym przez Globalną AI – po rosyjsku MII: mechaniceskij iskustwiennyj intielekt – i tak Klausa Schwab’a zastąpił AVR, Antony Fauci to od miesięcy AVR, mark Zuckerberg=AVR, itd. Konieczne ale i b. trudne jest zlikwidowanie bazowego komputera AI…
  Ostatnia, moze nie desperacka ale dramatyczna, próba to wysadzenie Głębinowej Bazy POD WULKANEM/TONGA: zakończona sukcesem, ale wygląda na to, że jeszcze kilka takich DUMB muszą unicestwić…
  W kążdym razie Białe Kapelusze+ robią swoje,a Prezydent Trump przygotowuje się na Grenlandii/Tule do zbrojnego przejęcia władzy w Biden’USAch; AVR/z drugim podbrudkiem/ Trump’a udziela się publicznie w USA – oryginał koncentruje się na ratowaniu USA – nie grozi już 100-metrowe tsunami od Staruchy z La Palma, bo ktoś przeciął kable sterowania nią z Nordwegii…
  Jedna rzecz szczególnie szokuje i grozi: z włamu hakerów do kompów Big Pharma/szczypy wynika, że
  1. nie ma żadnego tego wirucha – skutki/NOP wynikają ze szczypów, których sąbodaj 3 typy ujawnione w Lublanie przez – pielęgniarkę? – ! typ1. placebo, t.2. grafen itp. w celu likwidowania ludzi, t.3. NANO-BOTY skierowane do mózgów w celu – ! oczywiście zapewne możliwe, że t. 2 i 3 sa łączone/xybrydowane
  2. nadal działaja na Ukrainie laboratoria – bodaj 14 – produkujące różne takie świństwa powodujące panikę i zgony; więc raczej Ukrainy niż Chiny… dlatego Ukraina teraz to gorący kartofel
  a) i to – oraz likwidacja handlu dziećmi oraz pralni brudnych pieniędzy – może być powód, że Rosja jednak zaatakuje! Ale nie Ukrainę/ludzi tylko bazy Xazarii/NWO sterowane z CofL+ dozbrojeni faszyści z dowódcami z Londynu
  b) to Angole w sensie CofL/Xazaria są głównym zagrożeniem dla ludzkości oraz Rosji – Ukraina to manekin
  c) więc nie Biden’USA a CofL/Xazaria/ONZ jako manekin Xazarii jest wrogiem Globalnego Pokoju i Rosji; Rosj a stara się ocalić USA Patriotów
  3. szczypy nie mają żadnego pozytywnego znaczenia medycznego! ich podstawowy cel to wprowadzić do ciał ludzi NANO-BOTY kierowane do górnego mózgu w celu bezpośredniego-w-czasie-rzeczywistym sterowania ludźmi zaszczypanymi np. VIA 5G:
  a) potwierdzono wiadomość,że swoji/Xazaria dostają szczypy-placebo
  4. wysterowane skutki NANO-BOTÓW ZE SZCZYPÓW to moga być zgony, ale mogą też być jakieś zachowania ludzi: ludzie będą bezwolonymi manekinami, być może nawet groźnymi/agresywnymi !
  5. sukces/prawda od hakerów wkrótce – miesiąc-dwa – będą opublikowane i w wielu krajach ruszą procesy Norymberga 2.0
  a) o ile zbiorą się niezaszczypane ekipy ! i o ile Globalna AI nie ma jeszcze czegoś w zanadrzu (pocałunek Al-Manzor’a)
  b) od siebie dodam, że może zbiorą się Ochotnicze Drużyny Lynch !
  To zarys z komunikaatu BF w zakresie FAKEdemii i jej wygaszania.
  w 18 minutach są i inne rewelacje, ale to już jak kto chce – ważne, żebyście wiedzieli, że macie linkę do
  .https://www.youtube.com/watch?v=POcKJ5VTcYg

  (mam się obawiać zaszczypanych bliskich? szkolnych kolegów i uczniów ? w ogóle sąsiadów i… ? no-no!)

 77. Boydar said

  Panie Yagiel, pod wulkanem to mogą być różne rzeczy ale na pewno nie głębinowa baza.

 78. Yagiel said

  Zwraca uagę ten aspekt sytuacji Rosji:
  jeśli Xazarii/CofL udaje się skoncentrować Rosję na wydarzeniach europejskich (Ukraina, PriBałtika, Polska) i doprowadzić do przerzucenia z Syberii i Dalekiego Wschodu wojsk/rakiet na zachodnie/europejskie granice, to
  przy założeniu, że Chiny są manekinem Xazarii a prezydent Xi to AVATAR sterowany przez AI/Xazarię
  może to rodzić zagrożenie wschodniej części Rosji ciosem w plecy Chin/Xazarii
  już teraz wielu komentatorów ros. jest zdania, że Rosją powiedzmy poza Jenisiejem – no może za Leną – to obszar już w połowie chinski… Nierównowaga demograficzna przekłąda się na wszystko inne niekorzystnie dla Rosji.Rosja jest pod impasem ?

  Tak że – o! Xazaria/London samolotami dolewa benzyny do ognia Ukraina, bo ma nadzieję, że w ten sposób Xazaria/BeiJing zyskuje przewagę nad Dalekim Wschodem Rosji – obiektywnie trzeba uznać poziom rozgrywki xazarskiej i wyrazić żal, że Ukraincy są idiotami na miarę Polaków’39 – oby nie wszyscy! Poroszenki nie aresztowali, choć Zelenski tupał…
  oraz mieć nadzieję, że Kreml to wciąż myślenie Jagiełłowe: atakując Zakon, Król miał pewność, że od Cesarza nic mu nie grozi (powiedzmy Ścibor ze Ściborzyc, a w odwodzie ostatecznie Zawisza Czarny delegowany właśnie na Południe-Cesarz)
  Troszke to wszystko złożone i aż dziwię się sobie, że próbuję się w tym połapać – zabawne dzięcięce pomachiwanie 😉
  Stawiam na nie-wojnę o Ukrainę, niemniej przesunięcie rakiet z Dalekiego Wschody na Daleki Zachód Rosji …
  Może to AVATARY rakiet 🙂
  A może Kreml ma prognozy pogody takie, że zaraz Moroz ściśnie dupy NATOwcom…

 79. Yagiel said

  Panie Boydar, pod latarnią najciemniej bywa. A poza tym, przekazuję słowa BF – nie sądzę, żeby nie miał matury…
  A jeśli mówi bajki – i się jawnie ośmiesza (tylko po co?) – to w każdej bajce jak w perle…
  A przy okazji: z czego Chinowie zrobili wyposażenie do experymentu, w którym uzyskali 6-krotną temperaturę Słońca ? A może 8-krotną, ale o to mniejsza…

 80. Boydar said

  „… przy założeniu, że Chiny są manekinem Xazarii …”

  Mój braciszek z uporem maniaka twierdzi, że struktura i logika władzy w Chinach nie zmieniła się ani trochę od tysięcy lat. Tylko że ta dzisiejsza cierpi na amnezję 🙂

 81. kontra said

  kowid szczepienia moje ciało moja sprawa
  https://off-guardian.org/2022/01/17/they-are-making-an-example-of-novak-djokovic-heres-why/

  gracze stanęli w obronie giganta tenisa Nowaka Djokovica, w tym Nick Kyrgios z Australii, który powiedział, że „wstydzi się” sposobu, w jaki Australia poradziła sobie z sytuacją i skarcił innych graczy za brak solidarności z Djokoviciem.

  Hawke przyznaje w swoim pisemnym oświadczeniu, że Djokovic przedstawia „znikome ryzyko infekcji Covid19” dla otaczających go osób. A więc nie ma to nic wspólnego z ochroną ludzi przed infekcją lub powstrzymaniem rozprzestrzeniania się wirusa.

  Krótko mówiąc, rząd boi się, że sama obecność Djokovica w kraju stanowi zagrożenie dla ich australijskiego neofaszystowskiego lockdownu.

  Australia upadła. Pokój, dobrobyt i wolność zostały poświęcone na ołtarzu „bezpieczeństwa”

  [która pozwoliła faszystowskiemu dyktatorowi pozostać u władzy w jego kraju przez 40 lat bzdury o generale Franciszku Franco]
  They are making an example of Novak Djokovic. Here’s why, Kit Knightly, Jan 17, 2022
  Tagi: australia, Australian Open, covid, Novak Djokovic, restrykcje, Serbia, szczepienia, tyrania
  https://www.ekspedyt.org/2022/01/18/novak-to-przyklad-przed-nami-kolejne/

  Tagi: australia, Australian Open, covid, Novak Djokovic, restrykcje, Serbia, szczepienia, tyrania
  https://www.dumptheguardian.com/sport/2022/jan/17/djokovics-french-open-title-defence-in-doubt-over-covid-pass-ruling


  napastnik-realu-madryt-broni-djokovicia
  https://sport1.pl/napastnik-realu-madryt-broni-djokovicia/

 82. Boydar said

  „… z czego Chinowie zrobili wyposażenie …”

  Z niczego konkretnego, mianowicie z pola magnetycznego. Widział Pan kiedyś patelnię z poteflonem ? To tak samo, tylko trudno jest wziąć za rączkę.

 83. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/20220118/nyt-pisze-o-planach-ewakuacji-rosyjskich-dyplomatow-z-ukrainy-zacharowa-hajpuja-artykul-17028136.html

  Wilki ! Wilki ! Ratunku !!!

 84. http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?t=984&start=125

  Podtytuł ŚWIADOME NISZCZENIE SŁOWIAŃSZCZYZNY jest niestosowny, gdyż powinien być PLANOWE NISZCZENIE SŁOWIAŃSZCZYZNY. W lingwistyce np. obowiązuje sformułowane w XIX wieku Przykazanie ZAWSZE POMIJAJ RDZEŃ SŁOWIAŃSKI, a kto to ignoruje jest WYKLUCZONY. Autor belgijskiego raportu rządowego o Przyczynach Wielkiej Wojny, Prof. Charles Louis-Camille Sarolea stwierdził, że Antypolonizm ma wszelkie cechy SPRZYSIĘŻENIA. – A jeśli to jest Sprzysiężenie to musi mieć organy Kierownicze, Egzekucyjne i Finansowe – jak antypolskie szkoły terrorystyczne Królowej Elżbiety II.
  Preambułą jest Instrukcja Carycy Katarzyny JAK POKONAĆ POLSKĘ, którą to Technikę można ująć w słowach: TWORZYĆ ELITĘ KORUPCYJNĄ I ANTYPOLSKĄ, ALE WERBALNIE PATRIOTYCZNĄ, co realizuje Prawo i Sprawiedliwość, którą to bandę Waldemar Łysiak nazwał Bezprawiem i Skurwysyństwem.
  Gdy w r. 1990 wróciłem z Niemiec to Andrzej Szczukiewicz mówił mi, że w Polsce trwa walka między Żydami polskimi a rosyjskimi. Żydzi rosyjscy uważają, że Polakami-Tubylcami trzeba rządzić izraelskimi pistoletami maszynowymi za WYMORDOWANIE 6 MILIONÓW ŻYDÓW, a Żydzi polscy, że na to jest stanowczo za wcześnie. Żydom polskim przewodzą Bracia Kaczyńscy i dlatego on będzie głosował na Kaczyńskich. Wówczas po raz pierwszy dowiedziałem się, że Adolf Hitler nie był Żydem a POLAKIEM !!! Poparcie Szczukiewicza dla Kaczyńskich zakończyło się deklaracją: Z TEGO CO ZROBILI KACZYŃSCY TO WYJŚCIE JEST TYLKO PRZEZ SZAFOT PUBLICZNY. JA O TYM MÓWIĆ NIE BĘDĘ.
  Mogłem się tylko domyślać, że oddali Żydom Skarbiec Włastów w MODLINIE – czy raczej to, co z niego zostało – żeby Rosjanie nie zaatakowali go taktycznymi bombami atomowymi ???
  To tłumaczy ZBRODNIĘ STANU Doktora Jerzego Romanowa na wrocławskim PIASKU, bo bez niego Zgruzowanie archeologicznych pozostałości i UTAJNIENIE Pałacu Apolla możliwe nie było.
  Piszę to, gdyż na Google zniknął tag PRAPOLSKA KULTURY PUCHARÓW LEJKOWATYCH, ale zachował się http://www.praslowianie.pl/praslowianie-slowianska-europa-kultura-pucharow-lejkowatych-prapolska.html// KULTURA PUCHARÓW LEJKOWATYCH I NARODZINY PRA-POLSKI oraz Prospekt PRA-POLSKA KULTURA PUCHARÓW LEJKOWATYCH… który właśnie ZNIKNĄŁ z Internetu ??? Oba te tagi zostały wyraźnie Stonowane wobec mej https://www.wandaluzja.pl//
  Sądzę, że heroldem tej CZESKIEJ Herezji jest muzyk i technik muzyczny oraz archeolog amator Jakub Zielina z Krakowa, który ZANEGOWAŁ Atlantyckie i Żeglarskie pochodzenie kultury pucharów lejkowatych. To zaś powinno mieć związek z parodiowaniem mnie przez Najlepszego według Niemek Kopulanta na Świecie Karela Gotta ???

 85. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/20220118/bez-obieraczki-i-zadnego-wysilku-zaskakujacy-trik-ktory-pomoze-szybko-obrac-ziemniaki–wideo-17031013.html

  Gdyby tak mieć taką duuużą wiertarkę, i do niej taką duuuuuużą szczotkę, to może by się dało wsadzić toto w polski kocioł … a potem w ukraiński. Albo nie, trzeba zrobić odwrotnie, i najpierw zobaczyć jak tam pójdzie.

 86. Czaruś said

  ad.74/ Podkarpacie jest przeznaczone … na coś innego, pytanie NA CO? W 2020 roku odgrodzono woj. podkarpackie od woj. świętokrzyskiego 140 – km płotem – podobno z uwagi na ASF – aby zarażone dziki z Podkarpacia nie przedostawały się do woj. świętokrzyskiego. W 2021 roku rozpoczęto odgradzać woj. podkarpackie od woj. małopolskiego 41 – km płotem – podobno z przyczyn j. w.
  Pytanie dla logicznie myślących: dlaczego nie odgradzają Podkarpacia od Ukrainy i Słowacji – tam nasze zarażone dziki nie przechodzą? A może jest jakaś inna przyczyna? Skryta przed Narodem?

 87. Boydar said

  A od lubelskiego jakoś nie grodzą; Lublinland ?

 88. Wojciech Czuchowski, Tomasz Piątek (Reset Obywatelski), OD PEGASUSA DO BEZPIEKI – Klan byłych funkcjonariuszy MO i SB w służbie PiS. Spółka Matic, która kupiła dla CBA system szpiegowski Pegasus, została założona przez osoby pracujące w PRL dla milicji i Służby Bezpieczeństwa. TROPY WIODĄ DO MOSKWY I AGENCJI WYWIADU, Gazeta Wyborcza, 17.I.2022, s. 1, 4-5; Janusz Steinhoff, MOSKWA DYKTUJE WARUNKI DZIĘKI WSPARCIU BERLINA, Dziennik Gazeta Prawna, 18.I.2022, s. A7.

  Winston Churchilli Margareth Thatscher mówili, że ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA, ale Plan Putina to również LIKWIDACJA USA. Putin powiedział Tuskowi, że CHODZI O ZASTĄPIENIE UNII EUROPEJSKIEJ SOJUSZEM NIEMIECKO-ROSYJSKIM, ale Tusk PRZESTRASZYŁ SIĘ i to ujawnił. Teraz na drodze do niemieckiej WSCHODNIEJ granicy na Missisipi stoi Ukraina.
  PEGASUS jest potwierdzeniem, że polską policją polityczną jest Mossad-KGB, które, jak wykazało śledztwo FBI w sprawie Polańskiego-Pollarda, są JEDNĄ ORGANIZACJĄ. Tusk, jako folksdojcz, przestraszył się tych HOLOKAUSTÓW.

 89. Lily said

  Stanley Johnson, ojciec premiera U.K,
  Borysa Johnsona napisal w roku 1982
  Nowele .”The Virus”.
  Podroz w czasie ?.

 90. PEGASUS TO NIE WATERGATE. Watergate było pułapką zastawioną na Nixona przez cherubina Hitlera, o czym Nixon NIE WIEDZIAŁ. Nixon pytał swych niemieckich doradców: CZY OBEJDZIEMY SIĘ BEZ KAPITAŁU ŻYDOWSKIEGO? – ALEŻ OCZYWIŚCIE PANIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITAŁ AMERYKAŃSKI, MOŻEMY LICZYĆ NA KAPITAŁ NIEMIECKI I ANGIELSKI, bo dopiero Donald Trumpf powiedział Amerykanom, że Narodowy Kapitał Amerykański MORGANA to Rotszyld.
  Pegasus jest natomiast aferą Polańskiego-Pollarda czyli HOLOKAUSTEM Boskiego Adolfa. Ostatnio Rosjanie ujawnili, że w roku 1938 Martin Bormann – ponoć młodszy brat Nadrabina ZSRS Łazara Kaganowicza – podmienił Hitlera na Dublera. Prawdziwy Hitler był Antybolszewicki, gdy Dubler był antyfrancuski i antyangielski. Gdy hrabia Bernadotte powiedział Hitlerowi WIEMY O PRZYGOTOWANIACH DO WOJNY Z ROSJĄ to Hitler odpowiedział: HRABIO, MUSZĘ, bo nakazywała tego pruska doktryna wojenna.
  Na Sylwestra 1937 Stalin został otruty Polonem a Stalin II ujawnił się dopiero na Pierwszego Maja 1938. Stalin I miał obsesję trucicielską i wprowadził Wymienianie Się Kieliszkami, ale Kaganowicz posmarował butelkę Stalina Polonem. Stalin I został otruty z nakazu Hitlera I, gdyż Józef Beck ujawnił Hitlerowi, że Benesz zrobił dla Stalina 3 STRATEGICZNE bomby atomowe Tesli na Warszawę, Berlin i Londyn, za co Hitler obiecał Beckowi GDAŃSK.
  W Legnicy mieszkał po wojnie Hitler JAK ŻYWY. Hitlera tego trzymał Armia Czerwona, która włamywała się do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu, ale ze skutkiem zatopienia kilku ekip – więc Hitler Legnicki miał coś wspólnego z Boskim Adolfem.
  Po śmierci Stalina III Armię Czerwoną z Wałbrzycha Wyproszono, ale wkrótce potem znaleziono na Hradczanie KLUCZE Heydricha do Skarbca Hitlera więc urządzono Armii Czerwonej POZNAŃ, WĘGRY, SUEZ I TURCJĘ.

 91. revers said

  Rozstrzygnięcie przez Sejm wniosku o uzupełnienie porządku dziennego o punkt: Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

  https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/PorzadekObrad.xsp

  O co chodzi? Projekt Platformy Obywatelskiej zakłada dodanie kolejnego ustępu w art. 90 ustawy zasadniczej. Miałby on utrudniać wypowiedzenie umowy międzynarodowej – Sejm taką decyzję podejmowałby większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz przez Senat na takich samych zasadach albo w referendum ogólnokrajowym.

  Czytaj więcej na: https://szczecinskie24.pl/po-chce-zmiany-konstytucji-o-co-chodzi/ | Szczecińskie24.pl | portal informacyjny Pomorza Zachodniego

  Kolejne podejscie nasych elit inaczej Po wyzerowanie opcji wyjscia z wyszczepionego mRNA euroreichu w konstytucji krajowej rp.

 92. ! said

  No proszę Kostarykańczycy od razu wiedzieli:

  https://www.newsweek.pl/wiedza/historia/dlaczego-zydzi-emigrujacy-na-kostaryke-zabierali-ze-soba-grube-pierzyny/shdt44c

 93. revers said

  https://www.wprost.pl/kraj/10600501/stopien-alarmowy-alfa-crp-w-calym-kraju-co-to-oznacza.html

  ALFA-CRP to pierwszy z czterech stopni zagrożenia określonych w ustawie o działaniach antyterrorystycznych. Został wprowadzony na mocy zarządzenia Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Stan alarmowy obowiązuje do niedzieli 23 stycznia 2022 r. (do godziny 23:59).

 94. 8 minut prawdy said

  Już wiem dlaczego nie ma obowiązku szczepień dla „szczepionki” na COVID-19. W skrócie – umowy międzynarodowe i ? Kodeks Norymberski zakazują wprowadzania obowiązku „używania” preparatów medycznych w fazie eksperymentalnej/nie pełnej rejestracji. Czyli mamy jeszcze rok spokoju????
  8 minut prawdy – francuski parlament. Celowo bez kropki.

 95. Yagiel said

  Wandaluzjo – ad @88 – z całym szacunkiem jedna uwaga o Hitler’ach:
  wg tego, co mówił Abarin, Hitler oryginalny a przynajmniej ten, który przejmował władzę od Hindenburg’a, był anty-francuski i anty-angielski, tj. nie wybierał sie na Wschód – i to włąśnie wściekało CofL/Xazarię. I dlatego London zadysponował Borman’owi podmianę na Hiler’a-dwojnika no i zaraz zmiana tonu i Monachium: zamiana Hitler’ów była więc zabezpieczeniem Londynu włąśnie – a potem naloty’41 były ściemą i przerwano je, jak tylko Churchill podpisał układ z Hes’em-spadochroniarzem…
  A przypomnienie czy przypuszczenie, że Borman to młodszy brat Kaganowicza pasuje tu jak ulał: podwójna-równoczesna zmiana wodzów: na Kremlu i w ReichStag spowodowała zwrócenie CCCP i III Reich przeciw sobie, o co właśnie chodziło Xazarii w CityofLondon.
  Więc jak to było ? Zresztą jest do dziś: potrzebą Xazarii jest skłócanie Europy, by sama się wybijała – teraz wojna o Donbas, potrzebną Londynowi-City, a nie Kremlowi, jak myśłę…

 96. Yagiel said

  ad 8 Minut Prawdy@92 – DZIĘKUJĘ ! Będę to przekazywał gdzie tylko mogę 🙂 Ten Francuz jest po prostu Człowiek.

 97. Boydar said

  To przyjemne z pożytecznym Władku…

  Przez wszystkie lata Izrael starał się zatem wszelkimi sposobami szkolić i pozyskiwać pilotów skąd tylko się dało. Może dlatego także w Polsce już od 1960 r. prowadzona była przez WSW z polecenia Głównego Zarządu Politycznego WP, którego szefem był wtedy jak wcześniej wspomniano, gen. Jaruzelski, ewidencja oficerów lotnictwa pochodzenia żydowskiego. Czy przypadkiem nie stąd właśnie po wojnie sześciodniowej nastąpiły w Polsce owe doraźne rozkazy generała Jaruzelskiego, aby wyłuskać w pierwszej kolejności oficerów pilotów z polskich sił lotniczych? Udało się wyłowić i usunąć z wojska znaczącą liczbę oficerów żydowskiego pochodzenia, którym zaproponowano natychmiastowy wyjazd do Izraela. Maleńki i otoczony dyszącymi zemstą, doraźnie tylko pokonanymi wrogami Izrael przecież rozpaczliwie potrzebował w tym czasie głównie oficerów i pilotów, ale również ludzi w każdej dziedzinie gospodarki. Bo nie tylko oficer lecz i stolarz i magazynier, handlowiec i krawiec, tokarz i kierowca, lekarz i naukowiec – wszyscy pracują, choćby pośrednio, na rzecz obronności i armii, wzmacniają potencjał kraju. Wszyscy oni też w razie potrzeby chwycą za broń. Stąd chyba cała ta marcowa zadyma głównie, choć nie tylko w Polsce: wszak tutaj było jeszcze najwięcej Żydów! A polscy oficerowie i lotnicy szkolili się na takim samym rosyjskim sprzęcie wojskowym jakim wtedy głównie (choć nie tylko) posługiwał się Izrael

  przejrzałem – https://pg.edu.pl/documents/67878783/75272934/marzec_68_N.Patalas.pdf

 98. Ad. 45. Krzysztof M said – 2022-01-18 (Wtorek) @ 10:52:10
  Ad. 11
  „Z ilu cegieł został zbudowany zamek w Malborku i ile by kosztowało wybudowanie kolejnego?”
  Pytanie jest inne: Jak stare są fundamenty tego zamku i kto je zbudował?

  PODEJRZEWAM, ŻE TYM KRZYSZTOFEM M JEST ZNANY MI HISTORYK WROCŁAWSKI.
  To jest moja działka, ale Krzysztof M wymija mnie, żeby się nie narazić spermie jerozolimskiej czyli Mossadowi-KGB. Żeby było ciekawiej to Żydzi rosyjscy to OPRYCZNĄ z haremów Sulejmana Wspaniałego, bo Iwan Groźny by tak dobrych siepaczy nie spłodził.
  Piałem kilkakrotnie, że gdy kilkanaście lat temu PROTESTOWAŁEM SZALBIERSKĄ METRYKĘ ZANTYRA, że został zbudowany przez Krzyżaków, to Szwedzi wymieniali pale fundamentowe nad Nogatem. Zażądałem więc badań DENDROLOGICZNYCH, ale dopiero po 10 latach dostałem wiadomość, że to NAJSTARSZY ZAMEK CEGLANY W EUROPIE.
  Zgodzić się z tym nie mogłem, bo to jest ZENDRÓWKA – pochodna Cegły Duńskiej, którą budował u nas jako pierwszy Pan Oceanów POSEJDON, a Amazon i Zantyr zostały zbudowane przez Machaona, który był synem Asklepiosa – przeciwnika Innachosa, młodszego syna Posejdona w Wojnie Bogów. Według mnie Posejdon zbudował sobie WIEKOPOMNY Pomnik w postaci Staromiejskiego Poznania i Koszar Pruskich na Cytadeli Poznańskiej, zakrytej na rycinach odwiecznym lasem.
  Jestem tu przewrażliwiony, gdyż 40 lat temu musiałem wykonać Salto Mortale – że Koszary Pruskie to Zamek LECH – ale okazały się 3 tysiące lat starsze. Piękna striptiserka podjęła się odtańczyć tego POSEJDONA i została Premierzycą Zjednoczonego Królestwa. – Zostałaby dłużej, ale ja szarpałem są za Dług, bo striptisu tego NIE ZOBACZYŁEM.

 99. Piskorz said

  re 93 Y. Hitler oryginalny a przynajmniej ten, który przejmował władzę od Hindenburg’a, był anty-francuski i anty-angielski, tj. nie wybierał sie na Wschód –….TAK BYŁO….Wujek Hycler miał na uwadze najpierw Francję..!

 100. Piskorz said

  re 96 P. Boy… Dziękuję…

 101. Lily said

  W Australii Orodki Medyczne zamieniaja
  sie na Korona Wirus Kliniki.
  W QLD wchodzac do Centrum Handlowego
  i kazdego w nim sklepu,kiosku,stoiska.
  KAZDY musi.
  „Check IN QLD APP.”
  Powod Tego „STAY SAFE”.Badz Bezpieczny.
  Twoje dane osobiste,ujawnione
  NIEWIADOMO KOMU, maja uczyniac
  Czlowieka bezpiecznym.
  Chcac napic sie kawy,lub cos zjesc TRZEBA
  Byc Zaszprycowanym i udowodnic to przy
  wejsciu, lub podczas skladania zamowienia.
  Puzdra Obowiazkowe,w miejscach publicznych.
  Pisalam juz, KTO jest Premierem QLD,
  osoba Ta jest na Liscie Polonii,w Australii.

 102. revers said

  Gdzie my zyjemy?Papiez Promotorem i dilerem smiercionek.

  “ Pełne szczegóły spotkań między dwoma prominentnymi promotorami szczepień covidowych pozostają owiane tajemnicą – komentuje Michael Haynes na łamach LifeSiteNews.

  Informatorzy NCR twierdzą, że spotkanie odbyło się w związku z pytaniami o skuteczność preparatów na covid, które, decyzją papieża Franciszka, przymusowo wstrzykuje się w Watykanie pod groźbą odsunięcia od pracy. Niedawno przymus poszerzono o trzecią dawkę.

  To właśnie Pfizer dostał wyłączność na wyszczepienie duchowieństwa i pracowników Stolicy Apostolskiej.”
  https://nczas.com/2022/01/19/tajne-spotkanie-papieza-franciszka-z-prezesem-pfizera/

 103. Piskorz said

  re 77 B. pod wulkanem „”….A czytał pan „Pod wulkanem”..Na pewno nie; to radzę przeczytać..!! Autor Lowry /?/

  ——
  Wolałbym zobaczyć…
  Admin

 104. cedric said

  Eksperci
  https://dwagrosze.com/2022/01/abw/

  „ABW! Ratuj się kto może!”

 105. cedric said

  http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/do-kogo-naleza-ukrainskie-koleje

 106. cedric said

  przyczynowa role żelaza w covid
  http://salomonh.szkolanawigatorow.pl/o-kosztach-walki-z-wiatrakami#269422

 107. Boydar said

  „… które, decyzją papieża Franciszka, przymusowo wstrzykuje się w Watykanie pod groźbą odsunięcia od pracy …”

  To wcale nie jest taki głupi pomysł, i jeszcze końce w wodę 🙂

 108. revers said

  Oto chodzi ze starsi W wierze beda Mieli kolejny argument ze to katolicy sa winni kolejnemu ludobojstwu na ziemii W skali globalnej.

  W teatrze powszechnym juz gra sie sztuke teatralna z wyrzuceniem krzyzy do smietnika i wysylaniem listow gonczych za katolikami.

  Wiadomo ze Po pandemi i klimie ma zostac zbawcza menora i chanuka, szczepionka Exit boster dla kazdego.

 109. Boydar said

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/powiedzenia-i-hasla-prl-u-jak-dobrze-je-znasz/2gxrzjc

  https://www.onet.pl/informacje/onetkielce/swietokrzyskie-jest-decyzja-premiera-w-sprawie-parku-narodowego/rehxnyr,79cfc278

 110. revers said

  Kolejne spryce arybiskupie dla wspolpracownikow Franka i wszyscy maja ten Sam pozytywny wynik testu c19.

  Ciezkie grzechy bezobjawowo Ciagna sie za wyszprycowanymi kaplanami.

  https://kontrrewolucja.net/wiadomosci/trzy-szpryce-na-nic-dwoch-bliskich-wspolpracownikow-franciszka-ma-pozytywny-wynik-testu-na-koronawirusa

 111. Greg said

 112. Greg said

  Koniec bezbożnych.

  .https://www.youtube.com/watch?v=w-n5-DE0K_I

 113. revers said

  Nowy Lad dla Frankensteinow.

 114. osoba prywatna said

  Andrzej prawdę Ci powie

  .https://www.youtube.com/watch?v=JsMdy8oUgJg

 115. Yagiel said

  Wątpliwość wyrażona przez Boydara co do DUMB pod wulkanem na Tongo/Pacyfik Połd. kazała mi sprawdzić text BF/17 bm.
  i teraz co do słowa/tłumaczonego/:
  pocz. 11 min.: zgodnie ze źródłami w CIA w południowej części Pacyfiku nastąpiło zniszczenie/razruszenije Ogromnej Głębinowej Podziemnej Wojennej Bazy z Mnóstwem Tuneli Wiodących we Wszystkich Kierunkach !
  Zwróćcie uwagę, że w mniej więcej tym samym czasie nastąpiło silne trzęsienie ziemi w Indonezji – tam była zniszczona inne podziemna baza… itd.
  Jak rozumieć powyższe zdania BF ? Rozumiem je dosłownie: wywołany przez Białe Kapelusze wybuch wulkanu na Tongo spowodował zniszczenie WGPWBazy Xazarii, która to baza miała Metro-połączenie z wszystkimi innymi kontynentami – a jeśłi nie METRO, to wodnymi tunelami i podłodkami, czyli Nur/Diver-Metro 😉

  A jeśli już uściślać, to także ten fragment/wątek z innym wulkanem/Starucha na La Palma:
  pocz. 7 min.: np.masywny HAARP w Nordwegii, który powinien dłużej powodować erupcje Staruchy na La Palma (w celu 100-m tsunami na wschodnie USA) – wg danych MI^ był powrieżdion/uszkodzony brytyjskim Spec-Nazem [w stopniu wystarczającym, by zapewnić bezpieczeństwo nad Atlantykiem… dodaję

  Krótko mówiąc, Xazaria/Kabała bardzo chciała powodować różne „naturalne katastrofy” włącznie z „globalnym ociepleniem”, byle tylko miliardy małomózgów człokokształtnych pozostawały w dyspozycji – oczywiście w liczbie sukcesywnie malejącej…

  Przypomnę jeszcze 3 wątek: Rosjanie/specjalni odkryli w szczypach Big Pharma NANO-BOTY w celu prowadzenia na żywo na mental-smyczy milionów, setek milionów człowiekowatych trans-human… Ponieważ to ogłosili, wnioskuję, że sami w swojim Sputniku V nie dali takich zabawek. Co oznacza, że mogli dołożyć zabojcze kolce i żyletki mrNA – ale czy dołożyli ?
  Mam nadzieję, że Kreml i w tym nie jest po/d/stępowy…
  Przy czym wiadomo o nadzieji, że jest, itd.
  ]

 116. Adrem said

  Oni udają ,że nie słyszą, bo nie mają słyszeć.
  Nie mają słyszeć, wiec im to nie przeszkadza, że jakiś naukowiec czy kto mówi prawdę.
  Niewielu go usłyszy i zrozumie.
  Mają słyszeć rozkazy i je wprowadzać w życie.
  I to właśnie robią.

  Od tego zależy , czy wejdą do kształtującej się właśnie kasty nadzorców, czy zostaną w plebsie czyli wśród niewolników.
  Walczą więc o przyszłość swoją i swoich rodzin.

  O życie przyszłych niewolników nie dbają, bo wiedzą,że panowie planety planują i tak redukcję niewolników o ponad 80% .

  Kto się łudził, że to, co się dzieje, zakończy się wkrótce, niech porzuci tę złudną nadzieję.

  To się może skończyć tylko w 2 przypadkach:
  1. albo osiągną cel ( planują go osiągnąć do 2030r)
  2. My to zakończymy.

  Dla wierzących w cuda, trampka, plejadian i innych wybawców: Cudów nie będzie.

  Musimy ruszyć d…y , jeśli chcemy żyć !

 117. Cypisek said

  Rocznie ponad 1200 dzieciaków próbuje odebrać sobie życie. To czworo dzieci dziennie.

  Dziecięca psychiatria leży – w aż pięciu województwach nie było w 2020 choćby jednego dziennego oddziału psychiatrii dziecięcej.
  W takich okolicznościach rząd PiS postanowił nie wspierać już finansowo Telefonu Zaufania prowadzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę – na ten cel Fundacja nie dostanie już ani złotówki.

  W zamian, pod koniec 2020, rząd uruchomił własny, działający przy Biurze Rzecznika Praw Dziecka „Dziecięcy Telefon Zaufania”.

  Jak będzie działał – nie wiemy. Wiemy jednak, że to Minister Edukacji w tym właśnie rządzie bagatelizuje zjawisko depresji wśród dzieci i młodzieży. Zaś Rzecznikiem Praw Dziecka jest człowiek, który zasłynął tezą, że „klaps to nie bicie”, tylko metoda wychowawcza.

  https://zrzutka.pl/36b5gm

 118. kontra said

  premier polski borys dżonson zwolnił radę medyczną morawieckiego / zwolni niedzielskiego?

  korporacja cityoflondon Anglia. borys johnson Koniec z maseczkami kowid i certyfikatami kowid
  19 stycznia 2022
  https://tarnogorski.info/anglia-koniec-z-maseczkami-i-certyfikatami/

 119. Piskorz said

  re 103 P. Marucha, jest film „Pod wulkanem”..! Czytałem książkę, choć dawno 25 lat temu w Belgradzie nota bene, to filmu już nie obejrzę..!

 120. kontra said

  Walka z rasizmem to tylko zaszyfrowana walka z białym człowiekiem

  Muhammad Ali: Nie wolno mieszać ras

  Muhammad Ali: Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je. BBC WYWIAD Z 1971 ROKU.
  http://www.gloria.tv/post/VAvZ79mKYerd1KTe7pwFstL9B

  wypowiedź pewnego profesora z North Carolina State University. Ten ot, jakże miły jegomość, zwący się Kamau Kambon,

  w swym przemówieniu określa białego człowieka oraz białą kobietę jako największy problem tego świata.

  Ponieważ to ludzie biali psują wodę, zanieczyszczają powietrze oraz zużywają surowce naturalne Ziemi.

  Tym samym skoro to biały człowiek jest problemem (w swej wypowiedzi podkreślił oczywiście, iż czarna rasa go nie stanowi, a jedynie niektórzy są imitacją „białego problemu”), najlepiej się go pozbyć z powierzchni naszej planety.
  Pada nawet pytanie, w jaki sposób zlikwidować „białych”
  https://innuendo39.wordpress.com/2007/01/01/i-jak-tu-nie-byc-rasista/

 121. Cypisek said

  Znalezione:

  Polski Ład skomplikował system podatkowy do tego stopnia, że 99% obywateli nie będzie w stanie samodzielnie wyliczyć własnego dochodu, a pozostały 1% nigdy nie będzie miał 100% pewności, że jego wyliczenia są prawidłowe.

 122. Boydar said

  https://www.o2.pl/kobieta/myla-go-z-psem-to-najwiekszy-kot-na-swiecie-i-wciaz-rosnie-6727818718038880a

  Kurde moll, większy od mojego, i też Kefir … cuda jakieś.

 123. osoba prywatna said

  8 minut prawdy- Francuzki Parlament

 124. osoba prywatna said

  nie ukarzemy z 116KW to ukarzemy z 65KW

  .https://vimeo.com/666927420

 125. Lily. said

  Re 111;Revers
  TEN osobnik Tez ma gebe pelna frazesow.
  Rzecz w tym, ze Oni wszyscy Graja do
  Jednej bramki.
  Tez z niejednego Pieca,chleb jadl.
  Zaczynal kariere od narodowca,jak i Inni.
  Wystarczy sprawdzic,jak glosuje..
  Kochani, oceniajcie Ich po Czynach,
  a Nie po tym Co nadaja. Ja tak robie,stad
  wiem, ze wszyscy Oni sa siebie warci.
  Z wiekiem,coraz bardziej podobny do pradziadka.

 126. osoba prywatna said

  18|01|22 | Jurek Zięba i Andy Choiński | Informacje, o których nikt nie mówi
  https://rumble.com/vsuooa-vts-mbp-dxt-pl.html

 127. Barosz Bartczak, KONIEC PAX AMERICANA, CZYLI ŚWIAT PIĘCIU MOCARSTW; Chyba już nikt nie ma watpliwości, że żyjemy w okresie przełomu. Rywalizacja USA z Chinami trwa i nie wiemy jak się ona skończy. Przy okazji słabsze mocarstwa próbuja walczyć o swoje imperialne interesy. Rosja stara się odbudować ZSRS, a Niemcy zrobić z UE już całkowicie podporządkowane sobie zewnętrzne imperium. Niektórzy próbują obecne czasy porównywać do okresu sprzed I wojny światowej. USA musiałyby być broniącą pozycji największego mocarstwa Wielką Brytanią, a Chiny rosnącymi w siłę Niemcami. Być może tak jest, ale historia nigdy się nie powtarza w skali 1 do 1, zawsze jednak się powtarza pewien schemat, s. 14; Peter Petrowić, PRZECIW UKRAINIE, POD RĘKĘ Z PUTINEM – NIEMCY / Władze sabotują pomoc dla Kijowa, s. 7; Gazeta Polska Codziennie, 19.I.2022.

  Pax Americana polegała na tandemie z ZSRS. Tandem ten utworzył Rokefeler dyskontując bitwę nad Niemnem. Ponieważ logicznym skutkiem NIEMNA było osadzenie przez Polaków w Moskwie Borysa Sawinkowa to Trocki uwolnił Dzierżyńskiego, który ze Stalinem sprzedał Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Północną Mandżurię samurajom za najemników chińskich i mongolskich, którym płacił Rokefeler, co było klęską Rotszylda. To dlatego Anglicy hodowali Hitlera Przeciw Stalinowi – żeby rozbił tandem USA-ZSRS.
  Ponieważ zbrojny podbój ZSRS Niemcom się nie udał to Niemcy w ramach swej Globalnej Filozofii i Polityki postawili na Komunistyczne Chiny, z nadzieją na granicę jeśli nie na Jeniseju to URALU, awansując je SUPERMOCARSTWOWO, również przeciw USA. To się udało Niemcom Aż Nadto, więc teraz muszą Bronić Putina, któremu kapitałowy gambit syberyjski się nie udał. Putin wpuścił na Syberię kapitał chiński, żeby weszły tam kapitały japońskie i amerykańskie, ale te NIE WESZŁY, toteż Putin ma Ogień Na Plecach, bo można to porównać do wygnania z giełdy berlińskiej rosyjskich papierów wartościowych.
  Jest ZASADNICZA różnica między Polską a Niemcami. Niemcy są potęgą finansową więc arabski kapitał im nie zagraża, natomiast polskiego kapitału NIE MA, tak jak rosyjskiego, bo zostaliśmy wywłaszczeni przez Holokaustów. Według amerykańskiego rejestru kapitałowego to w Polsce jest 70% kapitału niemieckiego, 25% żydowskiego i 5% biskupczego. Z tej racji ja nie jestem entuzjastą Wielkiej Szwajcarii nad Wisła, Wełtawą i Dunajem, bo kapitałem rządzą nadrabiny Ziobry, rabiny Morawieckie czy judenknechty Kaczyńskie. RABIN MNIE WYWŁASZCZYŁ A NADRABIN UBEZWŁASNOWOLNIŁ.

 128. Czaruś said

  ad. 101/ To chazarka jest! Na liście Polaków? ONI zawsze podszywają się pod Polaków, aby Polaków za ich niecne czyny obwiniano!

 129. Yagiel said

  Przyszło mi do głowy, że dziś w szkole, w której uczę, objawiła się zmiana nastroju: w uproszczeniu – coś w rodzaju buntu czy niewiary wobec oficjalnej propagandy rządowo-medialnej. Siedziałem przy kompie, obok przy kompie siedział historyk, w pokojunaucz było jeszcze kilka osób, które dotąd, hm, odpyxhało ode mnie moje twierdzenie – w skrócie – że nie ma medycznych podstaw ani do noszenia namordników, ani do szczypu… I otóż fizyk z drugiego końca pokoju mówi, że wirusy to sprawa znana od stu lat, od grypy hiszpanki. No to mówię, że przecież wirusy i grypy to zjawisko znacznie dawniejsze – on przebija, że jednak Hiszpanie nagłośnili sprawę jako globalną-pandemiczną. Co sprostowałem, że przecież to nie Hiszpanie wrzucili tę grypę, więc to nie hiszpanka – no to kto ? Amerykanie, mówię, zanim przypłynęli do Europy wspomóc Zachód, już zaopatrzyli się w grypę, która po zwyciężskiej wojnie Zachodu, a jakże, zabiła więcej ludzi, niż ta miniona wojna.
  Nie wybegli z pokoju, tylko spojrzeli na historyka – co on na to ? A on potwierdził, że Amerykanie przypłynęli do Europy już z grypą, tj. wirusami wśród żołnierzy… No ale że przerwy są tak krótkie, to skończył osię na zdziwieniu i to bodaj podwójnym grona: że ktoś mnie poparł i że wirusy przypłynęły z Amerykańcami – to że zabiły więcej ludzi, niż wojna zabiła – może wrócimy do tematu?

  No i dlatego myślę sobie, że nastrój grona pedago zmienia się. Potem na którejś następnej przerwie ko.eżanka skarżyła się koleżance, że po drugiej czy trzeciej szczypie boli ją lewa ręka i węzły chłonne w ppasze… A podeszła do mnie matematyczka, jedna z niewielu starszych ode mnie w gronie, i zapytała – ojej – jak to jest a tymi szczepionkami, że tyle NOPów… To jej powiedziałem, że tylko tyle, bo przecież tylko połowa szczypów jest nieobojętna, nie placebo – gdyby wszystkie były z zawartością bojową – ! I znów: nie uciekła od wariata/spiskowca, tylko dopytała: ale jak to ? To jej przypomniałem prawdomówna pielęgniarkę z Lubljany/Słowenia z jej ostrzeżeniem, że są trzy warianty – wiadomo Tu. I – o zgrozo – powstał konsensus grona, że pahdemia, jak oni mówią, to bardziej biznes Big Farmy niż problem medyczny; zwłaszcza omikron jest 10 x bardziej zaraźliwy, ale 70 x mniej śmiertelny ! Co przyjęli i skwitowali: no jak katar cięższy… Co nie zmienia faktu, że dyrekcja pewnie jutro-zaraz zniesie nas na on-lajn, może 8 klasy nie…

  A teraz przychodzi mi do głowy, że jakie to oczywiste, że armia USA przypłynęła do Europy z grypa/wiruchem: przypłynęła pomóc Anglikom, Francuzom, Polakom no i Czechom-Słowakom tratatata, tylko że w takim D2 wymiarze przypłynęła dobić Europę
  w zgodzie z iber-planem iber-Żydów+ska… Wybijanie Europy czyli zmierzch Europy to nie /tylko/ zjawisko naturalne – każda cywilizacja rodzi się, dojrzewa i umiera – ale włąśnie wybijanie Europy to czyjs pomysł: mało że wojny, za mało wojny zabiły, pokaleczyły, więc trzeba jeszcze hiszpanki czy wirucha 19 po stu latach. Gra sie tak, jak przeciwnik pozwala, a Europa to sehr gupi przeciwnik, rozbity wewnętrznie na Różnych-Wrogich Białych. Noż chociaż Słowianie tacy debile nie bądźmy !
  A że ludzie pamięci nie mają, żeby móc kojarzyć i bronić się w tym rytmie pandemii-co-100 lat, a przynajmniej nie dać sobie zrobić wody z mózgu ani z płuc ! Zmierzch Europy ma – jak medal – dwie strony: stronę zabójców, Iber-Xazaró z ich powodami czy urazami/kompleksami, zemstą – oraz stronę ofiar, pod-ludzi,którzy sami nie wiedzą poco żyją i po co umierają na NAGLE albo na RESPIRATORY, albo… Szczypy tak łatwo i tak powszechnie przyjęte dowodzą przecież właśnie Zmierzchu Europy ! Przeż Europa to ludzie dziś żyjący – wygoda, nad-miara wygód w dupie im poprzewracala, głów już nie mają, znaczy mózgów w, znaczy roz-UMów nie mają, więc nie: jak tu żyć, panie premierze? a: po co żyć, panie pre… likwidatorze ? Trza mieć Słowiański Chrześcijanski CEL ŻYCIA !
  Ludzie-owce/barany, ludzie-kury/koguty, ludzie-mrówki czy -pszczółki… ich cel to ich Pan/Pani: w prawej kij, w lewej marchewka

  I jeszcze jedno, co mnie dziwi i zastanawia: w roku 1900 Europa była Panią-Victorią Globu ! Ile wtedy żyło ludzi na Globie/Ziemi – 2 miliardy? 3 miliardy? raczej 2 – no to przez XX wiek ZAGŁADY/DOBIJANIA EUROPY, GDY LICZEBOŚĆ EUROPEJCZYKÓW NIE ZWIĘKSZYŁA SIĘ (RACZEJ ZMNIEJSZYŁA – LICZĄC RDZENNYCH/BIAŁYCH) – przez ten wiek liczebność poza-Europy skoczyła z 1 mlrda+coś do 6 miliardów+coś !! Przez wiek dożynania Europy reszty/nie-Europy 6 x więcej !! Więc kto przeludnia ?
  Wybicie Europy/Białych spowoduje radosną explozję nie-Białych ! Wystarczy, że 30 mln młodych Niegeryjczyków przypłynie do Europy, to za 30-50 lat w Europie będzie 1.5 miliarda Czarnych, Oliwkowych, Beżowych, Żółtych – i ze 100-80-50 mln Białych w rezerwatach… Zauważyliście jakieś ograniczenia, namordniki czy szczypy w WILKOMEN MULTI-KULTI ? Może Ocieplenie zatopi Europę Zachodnią… Może Oziębienie zamrozi Europę Zachodnią… Może. Bardziej może Xazaria wyrżnie, wyszczypie toto.

  Qrwa! czego ta Xazaria chce ? Mniej ludzi w ogóle ? Nie wygląda na to. Mniej Białych/Europejczyków czy Yankesów ? Wygląda na to. I na co jeszcze wygląda ? No właśnie: na niezadawanie pytań. Na niemyślenie. Na cierpliwość. Drzewa Liściastego wobec jemioły-piedrolonej w bez-korzeń ! Teraz, gdy Zima i Drzewa Liściaste sa bez-Liściaste, a jemioła jebłana owocuje bialutkimi kulkami – włąśnie teraz ! No wiadomo co – ! Między te Za Duże Uszy zajrzeć… Trza.

 130. cedric said

  http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=16&t=2680&p=137881&sid=49a8763b8d5ad87838dcb0ae63c86f28#p137881
  ” tzw.covid przypomina zatrucie czadem ( z masek, respiratorów, wyrzutów koronalnych)
  Interesujące badania dotyczące noszenia masek, oxygenazy hemowej/tlenku węgla, zmian morfologii.”
  więcej w linku

 131. kontra said

  juz 9 dzień kaczyński uwięził księdza Łukasza Szydłowskiego z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X FSSPX z Krakowa

  brawo dla księdza Łukasza Szydłowskiego za walkę z reżimem niedzielskiego
  https://legaartis.pl/blog/2022/01/19/areszt-dla-ksiedza-za-handel-paszportami-covid/

 132. kontra said

  dlaczego transplantacja jest zła
  17 stycznia 2022 14:45

  Nie można użyć „organów człowieka, który już na pewno umarł”.

  Takie organy są bezużyteczne.

  Używa się tylko dobrze dotlenionych organów wycinanych ludziom żywym, ale uznanym za zmarłych wg. kłamliwej teorii tzw. śmierci pnia mózgu, która jest sprzeczna z klasyczną definicją śmierci.

  Wyżej już o tym pisano.

  Żeby wyciąć organy tym ludziom, obecni podczas zabiegów anestezjolodzy standardowo podają im środki zwiotczające mięśnie np pavulon,

  aby nie dochodziło do naturalnych, gwałtownych reakcji organizmu ŻYWEGO CZŁOWIEKA poddawanego ingerencji chirurgicznej bez znieczulenia.

  Co trzeba jeszcze, żeby to zrozumieć?
  https://teologkatolicki.blogspot.com/2022/01/czy-katolik-ma-obowiazek-sprzeciwu.html#comment-form

 133. kontra said

  reżim kanada rządowa czarna lista dziennikarzy
  https://www.goniec.net/2022/01/18/kanada-czarna-lista-reporterow/

 134. kontra said

  O dwóch słowach, które zrobiły ostatnio karierę

  Booster i Kopciuch z jednej matni byli.
  Booster jest wszędzie, Kopciuch
  nosa z Polski nie wychylił.
  http://valser.szkolanawigatorow.pl/o-dwoch-sowach-ktore-zrobiy-ostatnio-kariere

 135. minka said

  Francuzi w ramach protestu przeciw dźganiom wyrzucali telewizory.

  Francuzi zrobili to, co wszyscy powinni zrobić już dawno temu i to przed plandemią.

  TV mainstreamowa jest synonimem kłamstwa i kłamców trzeba piętnować.

  Może po tego typu akcjach niebawem wstyd będzie być dziennikarzem.

  https://detektywprawdy.pl/2022/01/19/francuzi-w-ramach-protestu-przeciw-dzganiom-wyrzucali-telewizory/

 136. kontra said

  Podsumowanie Rosja nie może w żaden sposób skorzystać z rosyjskiej inwazji na Ukrainę.
  Nie politycznie, nie monetarnie i zdecydowanie nie ekonomicznie.

  To byłoby w zasadzie polityczne samobójstwo Putina. Jedyną możliwością jest Donbas, jeśli wojna…

  Rosja naprawdę nie chce pozbierać fragmentów nieudanego zachodniego przedsięwzięcia na Ukrainie…
  .https://gposhorts.wordpress.com/2022/01/19/ukraine-the-last-days/

  Militarnie. W tej chwili Rosja ma już tyle różnego rodzaju latających niespodzianek (niezbyt uchwytnych dla obrony przeciwnika) że może spokojnie czekać na nawet najgłupsze ruchy partnerów.

  Samych „Kalibrów ” ma więcej niż „Biedronka” Snikersów. Po co taszczyć rakiety na Kubę czy do Wenezuli?

  Można ,ale lepiej jak podpłynie z przyjacielską wizytą coś co ma kilka kontenerów z fajerwerkami i całe wybrzeże wschodnie jest w zasięgu.

  Do zachodniego dolecą fajerwerki średniego zasięgu z baz na Dalekim Wschodzie Rosji. Tu 160 ze swoimi stojedynkami o zasięgu 5500km zrobią swoje bez wlatywania w niebezpieczne rejony.

  Poza tym tak naprawdę to tego wiele nie trzeba. Rosja uprzedziła „partnerów ” jak będzie wyglądała wojna.

  Oczywiście uprzedziła ustami swoich analityków, byłych wysokich oficerów (nawet generałów w stanie spoczynku) Nie będzie strzelania do miast czy zakładów przemysłowych.

  Będzie tylko strzelanie po satelitach ( przetrenowane skutecznie na swoim na jesieni) i po elektrowniach. Może jakieś porty i parę węzłów komunikacyjnych. W USA parę parę rzecznych zapór co już się same sypią.

  Wtedy wystarczy poczekać jak ludzie sami rozbiorą swoje państwa z głodu i zimna a te zachodnie armie w stringach nawet nie będą w stanie zaprowadzić porządku u siebie a co dopiero przeciwstawić się Rosji.

  A jak są jacyś oponenci to proszę usiąść i wyobrazić sobie że dziś w nocy zaczął się kompletny blackout w Polsce. Rano nie idą pociągi ,nie ma łączności komórkowej ,internetu, sklepy nie prowadzą sprzedaży. Stacje benzynowe nie sprzedają paliwa .

  Ciepłownie i wodociągi stoją a potem napiszcie dopiero odpowiedź. W razie wątpliwości możemy pogadać o wielowarstwowej obronie powietrznej Rosji aby rozwiać wątpliwości czy taki scenariusz jest możliwy w druga stronę
  https://kodluch.wordpress.com/2022/01/19/19-01-2022-syria-2298-dzien-sprzatania-swiata/#comments

  Wojna domowa na Ukrainie 19.01.2022r.- 2402 dzień od nowego rozejmu.”

  Jakie uzbrojenie Wlk. Brytania wysłała (sprzedała) Ukrainie do wojny domowej

  Cytat „Nie udzielono szczegółowych informacji jakie to uzbrojenie, lecz informacja o zasięgu 600 metrów i zdolności do zwalczania czołgów wskazują na jednorazowe wyrzutnie pocisków kierowanych NLAW firmy Saab”;

  Ten granatnik nie jest szwedzki tylko brytyjsko szwedzki.

  Bo cała elektronika jest brytyjskiego Thalesa. To nie pomoc brytyjska ale pozbycie sie problemu.

  Brytyjczycy Sprzedali broń sprzęt używany stokowy 12-13 letni przy 20 latach życia.

  Będą nazi ukraińcy banderowcy mieli ruską ruletkę. Odpali? Nie odpali? Trafi czy nie? UK Brytania oszczędzi na utylizacji. Zresztą i Javeliny nie szaleją bo są stare też. To jest pomoc?

  Polubione przez 4 ludzi
  bladyswit , 19 stycznia, 2022 at 16:51
  https://adnovumteam.wordpress.com/2022/01/19/wojna-domowa-na-ukrainie-19-01-2022r-2402-dzien-od-nowego-rozejmu/#comments

 137. kontra said

  Ilość rusofobii oraz głupoty poraża na rodzimym portalu wykop.pl

  wykop.pl/link/6463071/7-czolgow-zniszczonych-w-36-sekund-ukraincy-zapraszaja-rosjan-dla/

  Polubione przez 2 ludzi
  Charon Underground , 19 stycznia, 2022 at 13:03

  „Zdrada” ze strony Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) która w opublikowanym przez siebie raporcie dotyczacym przymusowego lądowania w Mińsku samolotu linii „RyanAir” na pokładzie którego znajdował się ówczesny „redaktor” portalu ‚NEXTA” pro USA Roman Protasiewicz zdementowała informacje poddawane przez mediomatoły jakoby lądowanie w Mińsku wymusił MiG-29 należący do białoruskich sił zbrojnych.

  Według raportu ICAO białoruski MiG-29 który miał „wymusić” lądowanie samolotu z Protasiewiczem na pokładzie znajdował sie od niego w odległości…55 km.

  piloci SAMI podjęli decyzje o tym by wylądować awaryjnie w Mińsku;
  https://strana.today/news/372296-ikao-obnarodovala-otchet-po-intsidentu-s-samoletom-ryanair-v-kotorom-letel-protasevich.html

  Polubione przez 3 ludzi
  maniaprzepraszania , 19 stycznia, 2022 at 09:35
  https://adnovumteam.wordpress.com/2022/01/19/wojna-domowa-na-ukrainie-19-01-2022r-2402-dzien-od-nowego-rozejmu/#comments

 138. kontra said

  zarażeni żydzi kowid szczepionki
  https://sun9-60.userapi.com/impg/X3TXg8kbjRb0DLsR4c8wR82QuaJVC6Dw4lXPuA/YiWC80002zg.jpg?size=771×1080&quality=96&sign=5a757b8c48834eabd36c42efa0e492d4&type=album

 139. kontra said

  kończy się czas znachora niedzielskiego?

  Czechy wycofały się z obowiązkowych szczepień kowid
  to już kolejny kraj – który widzi jak został oszukany !!
  Przez
  Świnoujście w sieci eswinoujscie.pl –
  sty 19, 2022
  https://www.eswinoujscie.pl/2022/01/19/czechy-wycofaly-sie-z-obowiazkowych-szczepien-to-juz-kolejny-kraj-ktory-widzi-jak-zostal-oszukany/

 140. kontra said

  kowid
  https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/5614,czy-sanepid-informuje-o-kwarantannie-zgodnie-z-prawem
  kowid
  https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/5613,czy-nadchodzi-rzad-swiatowy
  kowid
  https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/5605,covid-19-internet-of-nano-things-w-ludzkim-ciele
  kowid
  https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/5605,covid-19-internet-of-nano-things-w-ludzkim-ciele
  kowid
  https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/5606,teslaforeza-oto-jak-mikrotechnologia-montuje-sie-samoistnie-w-organizmie-ludzkim

  kowid

  ,tworza-przyklad-z-novaka-djokovica-oto-dlaczego

  Jeden z australijskich prezenterów sportowych został „przypadkowo” nagrany, gdy nazwał go „kłamliwym, podstępnym du…iem” [lying, sneaky arsehole] w filmie, który później „wyciekł” do mediów.
  https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/5611,tworza-przyklad-z-novaka-djokovica-oto-dlaczego

 141. kontra said

  policja zaraża kowidem kierowców
  kowidowe alkomaty policji

  Jaką mam gwarancję, że „rura” alkomat którą funkcjonariusz podkłada mi pod nos jest „czysta”, czy przed chwilą nie dmuchała w nią osoba zakażona kowid?

  https://zyciekalisza.pl/artykul/policja-stwarza-zagrozenie/1261395

 142. kontra said

  Gdyby u nas dopuszczalne stężenie alkoholu w organizmie kierowcy wynosiłoby 0,8 promila tak jak np. w Wielkiej Brytanii czy Luksemburgu, to wsiadłbyś za kierownicę bezpośrednio po dwóch piwach?
  https://www.wykop.pl/wpis/21882715/gdyby-u-nas-dopuszczalne-stezenie-alkoholu-w-organ/

  Portal zyciekalisza.pl
  04/05/2017 11:01

  Jak media i policja psują opinię polskim kierowcom?

  W 2016 r. nietrzeźwi kierowcy byli sprawcami zaledwie 6,6 proc. wypadków, do których doszło na polskich drogach.

  . Jednak nie można pozostawać obojętnym na urabianie przez policję opinii, że po polskich drogach jeżdżą tabuny nieodpowiedzialnych pijanych kierowców.

  W okresach weekendów i świąt jesteśmy bombardowani informacjami o pijanych kierowcach.

  Budowana jest wręcz psychoza strachu.

  Po takich komunikatach mniej doświadczeni kierowcy nie powinni wyjeżdżać z garażu.

  Jednak twierdzenia policji mają się nijak do faktów.

  Nawet analiza policyjnych statystyk przeczy głoszonym hasłom, że największym zagrożeniem na drogach są pijani kierowcy. Nietrudno domyślić się, dlaczego policja buduje taki wizerunek polskich kierowców.

  Pijemy mniej niż wynosi średnia europejska

  Należy skończyć również z mitem, że polscy kierowcy postrzegani są w całej Europie jako osoby często zasiadające za kierownicą pojazdów po alkoholu.

  W Polsce pijak, a w Europie trzeźwy

  W naszym kraju kierowcy muszą jeździć niemal trzeźwi.

  Przekroczenie 0,2 promila alkoholu we krwi skutkuje już poważnymi konsekwencjami prawnymi.

  zenie. Tymczasem w większości państw Starego Kontynentu dopuszczalne wskaźniki stężenia alkoholu u kierowców są wyższe.

  W Polsce przekroczenie wartości stężenia 0,5 promila jest przestępstwem.

  Tymczasem aż w 14 europejskich krajach jest to dopuszczalna norma stężenia alkoholu we krwi kierowcy.

  Ten próg obowiązuje w państwach, które bezpieczeństwo na drogach traktują bardzo poważnie (Finlandia, Szwecja, Austria, Holandia, Niemcy, Belgia, Francja).

  Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu w organizmie kierującego obowiązuje na terenie Wielkiej Brytanii. Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi wynosi 0,8 promila.

  Bylibyśmy w czołówce najtrzeźwiejszych kierowców

  Nie można wykluczyć sytuacji, że gdyby w Polsce – podobnie jak w 14 wspomnianych krajach – dopuszczalny wskaźnik wynosił 0,5 promila, nasi kierowcy nie należeliby do czołówki najtrzeźwiejszych.

  Co zatem decyduje, że w innych krajach przepisy są tak liberalne?

  Z pewnością nie głupota i brak odpowiedzialności tamtejszych decydentów.

  Takie decyzje podejmowano, bazując na wynikach badań naukowych.

  Okazuje się, że ryzyko udziału w wypadku istotnie rośnie dopiero od poziomu wyższego niż 0,4 promila
  brd24.pl

  Bezprawne „przesiewanie” kierowców

  W ostatnich latach policja nasilała tzw. przesiewowe kontrole trzeźwości. Zakłada się, że każdy kierowca jedzie na podwójnym gazie.

  Jeszcze kilkanaście dni temu policjanci czynili to bezprawnie
  https://zyciekalisza.pl/artykul/nie-robcie-z-kierowcow/617713

 143. kontra said

  https://www.brd24.pl/prawo/taryfikator-mandatow-2022-niespodzianka-duze-podwyzki-kar-dla-pieszych/

  https://www.brd24.pl/prawo/konfiskata-pojazdow-pijanym-coraz-blizej-projekt-niebawem-trafi-na-posiedzenie-rzadu/

  10-samochodow-ktorych-sprzedaz-nie-wystarczy-na-zaplacenie-mandatu-za-predkosc-w-polsce/
  https://www.brd24.pl/technika-jazdy/10-samochodow-ktorych-sprzedaz-nie-wystarczy-na-zaplacenie-mandatu-za-predkosc-w-polsce/

 144. kontra said

  skoro tylko 6,6% kierowców spowodowało wypadek po alkoholu to oznacza, że 93,4% sprawców wypadków to trzeźwi kierowcy. Statystyka jest nieubłagana , więc kto tu jest zagrożeniem na drodze?

 145. kontra said

  Brutalny gwałt 12-latka na 11-latce?

  Dlaczego nie jest napisane, że chodzi o Szkole Podstawowej 22 w Kaliszu Dobrzec? Dlaczego nie jest napisane, że do rzekomego gwałtu ucznia doszło podczas lekcji, przy nauczycielach? Gdzie byli nauczyciele? Gdzie był DYREKTOR?
  https://zyciekalisza.pl/artykul/brutalny-gwalt-12-latka/1265026

 146. kontra said

  Raport finansowy wskazuje na inwestycje lekarza kowid dr Anthony Fauciego w wysokości 10,4 mln USD
  On: 18 stycznia 2022
  In: COVID, Wiadomości świat

  „Dr. Fauci był całkowicie nieuczciwy, jego ujawnienia finansowe są otwarte dla opinii publicznej” – powiedział Marshall w oświadczeniu. „Dr. Fauci musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności przed wszystkimi Amerykanami, którzy chcą znać te informacje, ale nie mają uprawnień urzędu senatu, aby o nie poprosić”.

  Dokument Fauci z 2020 r. – wcześniej niedostępny publicznie – zawiera szczegółowe informacje na temat finansów najlepiej opłacanego pracownika federalnego w kraju, który podobno w 2020r. zarobił 434 312 dolarów i jest na dobrej drodze do uzyskania 350 000 dolarów rocznej emerytury po przejściu na emeryturę.

  obrazek – Dr Fauci zeznaje przed Senacką Komisją Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur na początku tego tygodnia. Shawn Thew – Basen przez CNP / Aval
  https://wicipolskie.pl/2022/01/18/raport-finansowy-wskazuje-na-inwestycje-dr-anthony-fauciego-w-wysokosci-104-mln-usd/

 147. kontra said

  Szczepionki kowid mogą wywołać samozniszczenie pacjenta
  https://wicipolskie.pl/2022/01/09/szczepionki-covid-dlaczego-nie-moga-dzialac/

 148. revers said

  Nowa jakosc religi i wiary “Chrislam”
  https://podroze.onet.pl/ciekawe/abdykacja-benedykta-xvi-i-narodziny-chrislamu-nowa-teoria-spiskowa/101zsk4

  Nie dziwie sie ze na poliniackich osiedlach wielkich i mniejszych miast, wiejskich siolach, czesto pod kosciolami przybywa Kebabow.

  A noz ktos doda arabskiej spermy do kebaba i bedzie kolejny przysmack, przyjemnos i cymes.

 149. revers said

  Przemysław Czarnek o HiT: Komuniści zniszczyli nasz kraj. Nie ma dla nich pozytywnego miejsca w historii
  https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/116056/Przemyslaw-Czarnek-o-HiT-Komunisci-zniszczyli-nasz-kraj-Nie-ma-dla-nich-pozytywnego-miejsca-w-historii?fbclid=IwAR30AJQxtymQQGUHVvdCdh-o0BFcDtkciP4PUkxBquzMtDLkzQx6m3Q3Ooc

  Kolejne odkrycie Czarneka, a komunisci chinscy to juz chyba row marianski wykopali W miejscu gor Himalaje.

  Komunisci chinscy sprzedali Czarnekowi Huwei smartfony, wyposazyli W drukarki made in china gabinet Czarneka W ziemiaczane czcionki do druku okolnikow resortowych.

 150. bryś said

  Kontra 143 – „skoro tylko 6,6% kierowców spowodowało wypadek po alkoholu to oznacza, że 93,4% sprawców wypadków to trzeźwi kierowcy” – aby takie posłużenie sie cyframi miało sens, musimy podać jaka część kierowców jeżdzi po alkoholu. Jeżeli założymy że nietrzeźwi kierowcy to 0,03% np. to kiepsko to wygląda.

 151. osoba prywatna said

  OMG So🎶🎶 Cute Funny😆😆 Cats and🍦🍦 Dogs
  https://rumble.com/vqmm21-omg-so-cute-funny-cats-and-dogs-.html

 152. Andzia said

  Ciekawe pismo do prokuratora w sprawie Molla (oskarżanego o celowe zarażanie wirusem HIV). Z tekstu wynika, że ów wirus istnieje na podstawie Międzynarodowego Naukowego Konsensusu:)) a nie tam jakichś izolowań https://prawda2.info/viewpost.php?p=35305

 153. Yagiel said

  Ojoj! sie porobiło: Biden mówi, że USA zareagują w zależności od tego, co zrobi Ukrainie Rosja – znaczy w zależności… Jeśli agresja będzie mniejsza (ang. minor incursion), to odpowiedź… itd. No trudno, coraz trudniej być głupim Ukraincem i rzucać się na stos !
  A swoja drogą, czemu Zachód tak błaga Rosję o agresję na Ukrainę ? Gdy Rosja może po prostu czekać – a Zachód się rozpada, jak stary traktor – i podpisywać układ „na co najmniej 20 lat” z Iranem (mając z Chinami, Indiami…)…

  No i w Zatoce Perskiej zaczynają się 3-manewry morskie: Iran-Rosja-Chiny – nie wiem, na ile przeszkodzi im sabotaż Jizrael’a zapalenia 4 tankowców w tej zatoce ?
  Cały czas jestem przekonany, że strzelanie wojenne jest zbędne przy takich global-szczyp-sukcesach . Inna sprawa, że jeśłi nawet Czesi, zaraz po Angolach, znoszą obowiązek namordników i szczypów, to – na co tu jeszcze czekać ?
  Praha więcej nie wstrzykuje
  Praha drogę pokazuje…

  Trzeba jednak pamiętać o tym, co już w ludziach Xazaria umieściła: jeśli to coś samo się składa w NANO-BOTY czy inne jakieś NANO-maszyny, to… i jeśli to coś jest zaraźliwe albo agresywne inaczej np. na podobę wścieklizny – ?
  Bo np. skad mamy wiedziec, jaką krew dostaninemy w transfuzji: czy NANO-BOTowaną ? I czy po takiej transfuzji można zachować plodność ? I… ok, wystarczy tego na dowód, że normalna wojna o Ukrainę zbędna jest.
  Chyba że właśnie Ukraincy są rozsadnikami czegoś: gastarbajterzy, prostytutki, matki-rodzonki, dzieci porywane na rzeź, włosy na peruki – przypominam: Al-Manzor to był Semita, a Mićkiewicz był łębski ! Poznał Rosję aż po sam Krym – co prawda w Odessie raczej nie był… niemal już okrągłe 100 lat temu

 154. Głos Prawdy said

  TO NIEMOŻLIWE, CO ROBIĄ CHIŃSKIE WŁADZE.

  «Byłem zszokowana po rozmowie na Instagramie w korespondencji z jedną Rosjanką, mieszkanką miasta Xi ‚ an City.
  Potwierdziła mi, że wszystko jest tak, że wielomilionowe miasto jest zamknięte w mieszkaniach bez możliwości wyjścia nawet po artykuły spożywcze, że codziennie przynoszą paczki żywnościowe pod drzwi, w paczkach kapusta, ogórki i jajka, i to wszystko, i że o 5 rano wszyscy są wyrzucani na ulicę każdego dnia, aby wykonać test w przymusowej formie, ale co najważniejsze – ona uzasadnia to!!! Byłam w szoku. Powiedziała, że środki te są sprawiedliwe, że rząd robi wszystko dobrze, w przeciwnym razie nie można powstrzymać infekcji…

  I wszyscy są tam zaszprycowani, jak powiedziała.
  Ogólnie rzecz biorąc, wydaję mi się, że Chiny są poligonem doświadczalnym nowego światowego obozu koncentracyjnego. Ludzie tam są już wytresowani i gotowi do bezkrytycznego przyjęcia wszystkiego….
  Tak mi się wydawało po rozmowie z nią…»
  —–
  Wzięte z
  Kanał nowy porządek świata-ruch oporu 🔥
  👉 @n_w_order
  Admin 👮 ♂️

 155. Yagiel said

  No 200 lat temu – nie 100 😉 ach! ta hiszpanka !

 156. Yagiel said

  ad Głos Prawdy@153 – jak niemożliwe, jak możliwe. Ludzie ludziom ten los, zresztą na podobieństwo Egiptu wobec Hibru-niewolników – jak to TORA po-wieści oraz Żydzi, którzy także o II Wojnie po-wieści…
  Przy czym nic nie mówią o przymusie płodzenia nad-miary dzieci Hibru-żydowskich, prawda ? Gdyby nie chcieli unieszczęśliwiać dzieci, to by ich nie płodzili w „tak skrajnie złych warunkach” – podobnie jak Chinowie nie mieli i nie mają nakazu płodzenia więcej niż dwojga potomstwa, prawda ? Więc nieco dziwnie wygląda tamta niewola egipska oraz ta niewola chinska: kto w Chinach dziś to Egipcjanie-2, a kto Hibru-2 ? Wieści są takie, że Chinowie Xi to prędzej Hibru-2 czy Xazaria’
  bo niby czyj ten poligon miałby być ?
  To ostatnia jeszcze wątpliwość: Hibru-pre-Żydzi wynieśli z Egiptu-Domu-Niewoli (w skrócie EDeN) wiedzę, jak robić system niewolniczy ? I jak go praktykować soba w roli jak-Egipcjanie a inne narodki w roli -?

 157. Andzia said

  re:153
  Jedno z poletek doświadczalnych. Pewnie większość Chińczyków podziela opinię tej Rosjanki, że to słuszne i dla ich dobra (władza karmi ich i chroni. Wielu pamięta nieodległe przecież czasy, gdy za miskę ryżu pracowali po kilkanaście godzin w fabrykach.

 158. Ad. 95:
  Panie Yagiel, trudno się z Panem nie zgodzić. Tylko, że ja uważam Polską Wojnę Hitlera za PLAN SCHACHTA. Hitler I obiecał Beckowi za UJAWNIENIE 3 strategicznych bomb atomowych Benesza dla Stalina GDAŃSK, co Napisał, dyskontując to ANSCHLUSSEM i MONACHIUM. Schacht jednak chciał Rzucić Anglię Na Kolana walutą keynesowską i Złotem Włastów w Modlinie, do czego potrzebna była wojna z Polską.
  Według prawa pruskiego to Naczelnemu Wodzowi przypada Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki, ale na radzie wojennej w Modlinie jako SUWEREN Złota Włastów wystąpił feldmarszałek Brauchitsch. Chciał nawet usunąć Hitlera II przy pomocy PALESTYŃCZYKÓW, ale ci okazali się Nogami. Śledztwo Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu mówi, że gdy działacz palestyński zapytał w berlińskim Monopolu: CO TO ZA LALECZKA? to brat feldmarszałka Brauchitscha odpowiedział: OD NIEJ Z DALEKA, TO DAMA FUEHRERA EWA BRAUN. KOŁO NIEGO TYLKO ŻYDOWSKA KREW, WYBIJCIE SOBIE Z GŁOWY NIEPODLEGŁĄ PALESTYNĘ. To było zaproszeniem do frondy antyhitlerowskiej.
  Ta fronda antyhitlerowska działała, bo Paszport ŻYDA Hitlera na emigrację do Niemieckiej Palestyny ma datę: http://wandaluzja.pl/?p=p_373&sName=46.-ann-ben// To zgadza się w Ultimatum Mołotowa w/s KONSTANTYNOPOLA, co postawiło mnichów bułgarskich Pod Ścianą: Dać złoto bizantyjskie Stalinowi czy Anglikom? z czego znaleźli salomonowe wyjście. – Wobec tego generałowie pruscy Odstąpili Brauchitscha a Hitler podjął wojnę o KONSTANTYNOPOL… – To było na Spekulacji Schachta.

 159. Czaruś said

  ad. 86, 87/ Tak, P. Boydar. Podkarpackie i Lubelskie ma zagarnąć Ukraina dla chazarów (którzy będą przylatywać do nas z Izraela), a MY mamy tam być podludźmi, może nawet wyrzuconymi z domów pod mosty! Taki plan mają okupanci naszego Narodu.

 160. Boydar said

  No to się qurwa jeszcze okaże !

 161. Cypisek said

  Re 52: Karton2012 – Nie siej fermentu bez podania źródła.

  MSZ Rosji: Ambasada w Kijowie pracuje normalnie. Nie ma ewakuacji rodzin
  Rosja poinformowała we wtorek, że jej ambasada w Kijowie działa normalnie po doniesieniu dziennika „New York Times”, że Moskwa rozpoczęła ewakuację rodzin pracowników misji dyplomatycznych na Ukrainie.

  https://www.rp.pl/dyplomacja/art19300431-msz-rosji-ambasada-w-kijowie-pracuje-normalnie-nie-ma-ewakuacji-rodzin

 162. Greg said

  ad.159
  ,, (którzy będą przylatywać do nas z Izraela)”
  Ha,ha,ha….dobre, chyba w trumnach, szczepany po 4 szprycach będą ,,podróżować” na Ukrainę !
  ,,Oni” ich już dawno poświęcili, teraz zmieniły się tylko metody /z gazu na szpryckę/.

 163. bryś said

  Czaruś, Boydar 86,87 – https://www.bibula.com/?p=130839

  Tak więc amerykański właściciel Polin, wyznaczył już kundlom rządzącym w Warszawie, że terytorium Polin ma być w razie Rosyjskiej inwazji na banderland, a dokładnie Podkarpacie i Lubelskie mają spełniać rolę baz…dla banderowskich sotni, mających dokonywać wypadów polskich ziem na Ukrainę, by nękać Rosjan okupujących samostijną.

 164. Piskorz said

  RE 159 Dość tych pieprzonych czarnych scenariuszy..!!! Do tej pory Polski nie połknęli /różne ścierwa/…to i nie połkną.!! Tyle przeszliśmy jako naród..i tak dalej będziemy trzymać. Z BOŻĄ POMOCĄ MAM NADZIEJĘ !! DOŚĆ TU JEBANEGO CZARNOWIDZTWA !!

  ———–
  Już raz połknęli. Na szczęście zwymiotowali, bez niemal żadnej zasługi Polaków.
  Admin

 165. Marucha said

  Narracja Zachodu jest prosta, jak konstrukcja cepa.

  * Wmawiać ludziom, że Rosjanie już stoją za rogatkami, szerzyć strach, dezinformacje… tak jak z Covidem…
  * Potem – gdy oczywiście do niczego nie dojdzie – triumfalnie ogłosić zwycięstwo nad Putinem.

  Nb. gajowy zapobiegł wiszącej nad Polską jak miecz Damoklesa groźbę ataku ze strony Liechtensteinu.

 166. bryś said

  „Już raz połknęli. Na szczęście zwymiotowali,” – Panie Gajowy, nie ma czego porównywać, dziś nie mamy prawie żadnych elit.

 167. bryś said

  G. P. ze 154 – i co? Tylko ona w tym mieście ma kontakt ze światem zewnętrznym? Jak to możliwe?

 168. osoba prywatna said

  Proszę jakie mają obydwaj miny gdy sierżant jojne ma dla nich komunikat.

  .https://www.mediafire.com/convkey/158a/6yidk1nfq47ivkf5g.jpg

  .https://www.mediafire.com/convkey/448f/asl5q2lofud1d095g.jpg

 169. osoba prywatna said

  … koń … arabski … lub – trojański … a Pegasus? – …nadjordański!
  https://att.neon24.pl/post/166294,kon-arabski-lub-trojanski-a-pegasus-nadjordanski

 170. osoba prywatna said

  Grupa Orlen – Dominator & VICTOR – czy … – pozycja w karcie dań … ?
  https://att.neon24.pl/post/166151,grupa-orlen-dominator-victor-czy-pozycja-w-karcie-dan

  Antyludzki projekt PiS ma obowiązywać w imię prawa

  Kto zaś zechce zwiedzać turystycznie w Rzymie Bazylikę św. Piotra oraz watykańskie muzea, ten z polecenia papieża musi posiadać przy sobie certyfikat najwyższej generacji (trzy szczepienia), spec maskę na twarzy oraz opaskę na ręku, jako dowód że nie kłamie.

  Powyższe nie miałoby sensu, a nawet celu, gdyby nie zeszłoroczne potajemne spotkania papieża z szefem Pfizera Albertem Bourlą, o których to napisał znany katolicki dziennikarz, Edward Pentin. Korespondent portalu National Catholic Register (NCR) w Rzymie powołał się na swoje kontakty watykańskie, które twierdzą, iż do tajnych rozmów dochodziło z powodu wątpliwości odnośnie skuteczności preparatów Pfizera, które są przymusowo aplikowane wszystkim duchownym i świeckim pracownikom i mieszkańcom Watykanu….
  https://kosa24.neon24.pl/post/166297,antyludzki-projekt-pis-ma-obowiazywac-w-imie-prawa

  Widać Bourla zdecydował się sięgnąć dość głęboko do kieszeni czym przekonał Franciszka, ale cóż znaczy taki finasowy gest w przypadku możliwości osłabienia i eliminacji znienawidzonego przez Żydów oraz masonów chrześcijaństwa i Kościoła?
  https://kosa24.neon24.pl/post/166297,antyludzki-projekt-pis-ma-obowiazywac-w-imie-prawa

 171. osoba prywatna said

  Biedni czy bogaci.
  https://an40na.neon24.pl/post/166281,biedni-czy-bogaci

  Tiamat 0 0
  czwartek, 20 stycznia 2022, 14:06:19

  bogaty, biedny#Oświat#Anna-PK

  Tak ogólnie zgadzam sie z myślą przewodnia artykulu.
  Mam kilka uwag, głównie historycznych:
  Hindusi nie maja mnichów.

  -„Mieszkańcy Europy dostali w spadku od Starożytnych Greków zamiłowanie do materializmu.”
  To niekoniecznie jest precyzyjne stwierdzenie.
  W spadku od Greków dostaliśmy tez myśli Platona i Demokryta. I naturalnie Arystotelesa. A Diogenes latał z zapalonym łuczywem w bialy dzien po Atenach i sie darł:
  ‚Szukam człowieka’.
  Ten sam Diogenes wyjrzał z beczki i powiedział Aleksandrowi:
  „Zejdz ze słońca’, bo mi zasłaniasz’.

  Krol Midas bardzo ostro nam przypomina czym sie kończy materializm. Jeśli wszystko czego dotkniemy zamienia sie w ‘geld’ – to może sie zdarzyc, ze zginiemy z głodu.

  Chce przez to powiedzieć, ze w spadku od Greków dostaliśmy wiedze i pojecie równowagi NATURY: materii i duszy.
  I nie potrafimy tego uszanować.
  Natomiast bóstwo Złotego Cielca przyszło z Kanaanu. Uczy nas o tym Biblia.
  Z Babilonii przyszli nieuczciwi bankierzy, których w końcu udało sie przepędzić…
  Już Mezopotamii określono wyraźnie role miast i wsi. Wieś miała nakarmić miasto – a miasto miało zaopatrywać wieś w narzędzia do produkcji żywności.
  Sumerowie pokazali nam jak prawidłowo działa dwuizbowy parlament. Sumerowie udowodnili, ze cywilizacji potrzebny jest system piśmiennictwa, żeby zarejestrować dzieje i wiedze narodów dla przyszłych pokoleń.
  Starożytni nam przekazali niemal cala swoja wiedze o tym jak należy i jak nie należy traktować matkę – Nature.

  Starożytność dala nam w spadku ogromną wiedze o tym jak żyć w zgodzie z NATURA i wszystkie zasady współistnienia i wielki wachlarz możliwości i wyboru;
  W Egipcie powstał komunizm, w Efezie – socjalizm, tyrania w Atenach, kolonializm, demokracje i niewolnictwo w Grecji, imperializm w Rzymie..
  Feudalizm w średniowiecznej Europie.
  Starożytność nas uczy, ze każdej zorganizowanej społeczności, do naturalnego rozwoju potrzebna jest PRACA i PRAWO
  A do szczęścia potrzebna jest harmonia biologii i ducha.
  Stopień rozwoju cywilizacji nie ma tu większego znaczenia.
  Wystarczy sie przygladnac jak zyja ludy stepowe w Mongolii i bezdomni na ulicach wielkich amerykańskich miast, czy ofiary Hiroszimy i napalmu.

  Ojcem, a właściwie ojczymem ‘współczesnych’ form zarządzania społeczeństwem stały sie Stany Zjednoczone
  Różne szumowiny, złodzieje i przestępcy i rozmaite swiętojebliwe fanatyki sekciarskie wyruszyły za ocean po złote runo: fara und viking!

  Powtórka z Kanaanu i babilońskich banków.
  I jak za dawnych lat Kanaanu, Jahwe rozkazał reinkarnatom Jozue spod Jerycho: zabic wszystkich ludzi, w tym kobiety i dzieci a ‚oszczędzić zwierzęta bo mogą sie przydać’.

  Bo historia sie powtarza: a jak sie nie powtarza – to i tak sie powtarza.

  Biała rasa zdobyła Dziki Zachód: bankierzy, złodzieje, przestępcy z londyńskich więzień, prostytutki, poszukiwacze złota i poszukiwacze…poszukiwaczy złota, postanowili wprowadzić DEMOKRACJE ateńską na ziemie utopione w morzu krwi.
  Nie nauka – lecz chęć szczera, zrobią z osła – miliardera

  Amerykańska demokracja wprowadziła darwinowski kult silnej jednostki i mentalność plantatora – właściciela niewolników, przekazana w genach kolejnym generacjom fali emigracyjnej.
  Tak naprawde, żadna nauka sie nie rozwinęła w USA. Nie było czasu.
  Przecież wystarczy kraść patenty i zapędzać niewolników do roboty.

  W Konstytucji USA dalej ’stoi napisane’, ze niewolnictwo jest podstawą demokracji USA.
  Podobnie jak nieuctwo i choroby umysłowe.
  Przez polityke grabieży i wandalizmu, różne firmy kopaliskowe, zbrojeniowe a także toksyczne żarcie Monsanto i trucizny Big Farmy, proby jądrowe na pustyni w Nevadzie i zanieczyszczenie Teksasu, wód Mississippi – wypłukały z ziemi i wody wszystkie zapasy fosforu.
  Jak wiadomo, brak fosforu wpływa na … niedorozwój zwojów.
  Dlatego w USA rodzi sie tylu debilów i drapieżnych milionerów, o przeciętnej inteligencji konia … z dyszlem.
  Ameryka nie chce pracować i nie uznaje walasnych ani cudzych praw. . Chińczyki mają pracować – a kowboje … pieniądze zbierać, czyli kraść..

  Udało sie jednak niedouczonym jankesom stworzyć kilka nowych systemów zarządzania; to za czasów Reagana powstał monetaryzm (szkoła chicagowska ); już od czasów plantacji, panuje w USA powszechnie rasizm, a ostatnio udało sie stworzyć komunizm, terroryzm, islamizm, monopolizm i ‚reżim change’ – a głównym narzędziem ‚divide et impera’ jest tworzenie konfliktów etnicznych.
  Obecnie mamy nowy szczep subordynacji monopolizmu: neopandemizm szczepienny bolszewizmu., który powoduje nirwanę naszych czasów: światowy wkurwizm.

  I tylko nieliczni potrafią zacytować Nikola Tesle:
  “Gdyby udało sie zamienic wstyd w energie, to w USA spaliłoby sie wiele wielkich miast.

 172. Yagiel said

  ad Wandaluzja@158 – raczy Pan żartobliwie odwracać role: to mi trudno się z Szanownym Panem nie zgodzić i co najwyżej zaznaczam, że coś tam mnie zaciekawiło czy zdziwiło; i to ja tylko uważam na to, co Wandaluzja pisze (nie wspominając o tym, co wie) – to tak dla porządku.
  W objaśnianym wątku najwyraźniej rysują się dwie osoby z wymiaru 2D a może i 3D: Borman i Schacht (kolejność alfabetyczna) mające decydujące znaczenie dla bieżących zachowań Hitler’a. Będę wdzięczny za objaśnienie, z czego wynikł opisywany plan Schacht’a ? Czyli kto z koleji Schacht’a wykreował – Keynes/Paderewski toraczej ciut za mało ? ALe jak tu powiedzieć to o nich ?

  Ja tak dopytuję u źródła, bo naczytałem się Sienkiewicza i o nim, i tego dość jest, by dojść do wniosku, że z kim się Sienkiewicz kłócił a z kim nie, ale zawsze był z Paderewskim i nad-Żydami wmięszkanymi w polskość/Polskę oraz w epikę Sienkiewicza 😉
  Jeśli Kajzer Prus-Niemiec II Reich pozwolił Polakom różnym odśpiewać chóralnie w WielkoPolsce na odsłonięcie Pomnika Słowackiego i tej Wnuczki – czyjej? – BOGURODZICĘ aż – a potem Seinkiewiczowi,Spasowiczowi powiedzieć, co powiedzieli (akurat chwilkę po Hadze!) w obecności np. Dziadka Tej Wnuczki/Córki Kościelskiego w Miłosławiu… Znaczy wracam do pytania:
  Schacht kreował gospodarkę III Reich i samego Hitler’a poprzez BundesBank i linie kredytowe z Zachody Dalszego…
  Akurat w listopadzie’37 odsunięty, gdy Borman zmieniał Hitler’ów (a Chruszczow Stalinów)
  a/le/ Norymberga go nie skazała i dożył spokojnie do 1970 r.
  i to z końca – na początek życia: urodzony w Szlezwik, czyli w Danmark jego rodziców, którzy dali mu imię Duna/Dana-vikinga !
  taki Hjalmar-patriota miał prawo zniszczyć, chcieć zniszczyć Prusy-Niemcy II i III Reich oraz Austro-Węgry – aber kreować III Reich ? i to przeciw CofL ? Czyżby uważał właśnie Londyn-Xazarów za odpowiedzialnych za krzywdę Danii ? (Bismarck’a tylko za marionetkę CofL ? i niech Hitler, jego Hitler Taką Marionetka Nie Będzie ?)
  rozumiem, że w Norymberga’45 HjSch powiedział, co powiedział MIT TEUFEL FIUR DEUTSCHLAND ! bo był wysoce-inteligentny…

  Wandaluzjo Szanowny, jeśli dzieje to Osoby/Rody Osób, to Osoba Hjalmar Schacht’a okazuje się kluczowa
  tym bardziej, że Borman/Xazaria jesienią’37 tylko go odsunęli, nie jak Hitler’a aż…
  ERGO: czy możesz, Szanowny, przekazać jakąś jeszcze wiadomość/okoliczność ważną ze wzgl na HjSch i jego losy ?

 173. revers said

  Co trzeba zrobić, aby ludzie zdali sobie sprawę, że naprawdę przychodzą po nasze dzieci?

  https://telegra-ph.translate.goog/Totalitarian-Canada-Is-The-US-Next—The-American-Conservative-01-18?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl

  ——
  … albo maupy nauczyć rachunku tensorowego…
  Admin

 174. NC said

  Jak się wszyscy wyszczepią, to nowe zakażenia będą wylacznie wśród zaszczepionych.

 175. Zenon_K said

  Tak to jest z tymi kombinacjami

  20.01. Msza Św. Ks. Stehlin winien być jako pierwszy pod aresztem,gdzie osadzony jest Ks. Szydłowski
  .https://www.youtube.com/watch?v=aE5a0d9kXek

  Niemiec sztuczka kusa!

 176. osoba prywatna said

  Przechodząc obok piękna
  „Historia prawdziwa z morałem…..
  https://przeslanie.blogspot.com/2018/03/przechodzac-obok-piekna.html

 177. kontra said

  re 150
  Racja, tylko właśnie musimy zakładać bo nie będzie takich danych

 178. kontra said

  ukraińskie obce bazy wojskowe w „niepodległym” państwie Polska?
  Bandy UPA powrócą na Podkarpacie i Lubelszczyznę?

  Od czasu likwidacji ostatniej banderowskiej sotni na Podkarpaciu, 3 września 1949 roku minęły już prawie 73 lata.

  I oto jak podał dziennik The New York Times, opisując rodzaje pomocy, jaką administracja USA może udzielić Ukrainie w razie rzekomej ” inwazji? Rosji? ” na to państwo i jego ewentualnej okupacji.

  Wedle tych doniesień Polsce może zostać wyznaczona rola bazy szkoleniowej i wypadowej dla bojowników ukraińskiego ruchu oporu.

  Tak więc amerykański właściciel Polin

  a dokładnie Podkarpacie i Lubelskie mają spełniać rolę baz…dla banderowskich sotni,
  [ podkarpacki mur strefy gazy „dla dzików ASF”] się wyjaśnia? ]

  mających dokonywać wypadów polskich ziem na Ukrainę, by nękać Rosjan? ukraińskich powstańców donbaskich?
  https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/7202-bandy-upa-powroca-na-podkarpacie-i-lubelszczyzne

  – Jeśli przypomnieć historię, sprzed 100, 200 lat, nawet króla Bolesława [Chrobrego], 1000 lat temu, to tyle nazbieramy, że te milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dziś w Polsce, o których dziś przypomnieliśmy „a może z nimi coś będzie”. Tak, to piąty front ukraiński, który poszedł do Polski [nawiązanie do sowieckiego 4. Frontu Ukraińskiego z czasów II wojny światowej – red.]. I niczego z nim nie będzie. Ale on chwyci za kije, jeśli będziemy przypominać o wszystkich Kozakach powieszonych od Lwowa do Kijowa – powiedział ukraiński generał.
  https://www.bibula.com/?p=130839

  I co gorsza gotowi jeszcze jesteśmy popełnić w ich obronie zbiorowe, narodowe samobójstwo, chociaż oni nawet nie kryją, jak bardzo nami gardzą. Czy może istnieć jeszcze większa głupota?

  Jacek Boki
  Elbląg
  18 styczeń 2022 r.
  http://kresywekrwi.blogspot.com/2022/01/bandy-upa-powroca-na-podkarpacie-i.html?m=0

 179. kontra said

  Ósma mila czyli Afroamerykanizm po polsku…
  AfroPolacy

  W Polsce wielu młodych Polaków chciałoby być Murzynami.

  Bardzo szybko można z tego murzynoholizmu wyleczyć wszystkich tych młodych ludzi zachwyconych czarną skórą i czarną mentalnością.

  Wystarczyłoby tylko wziąć takiego ziomala z jakiejś polskiej ulicy i postawić na chwilę w murzyńskiej dzielnicy.

  Gdyby jedyne w czym wróciłby do domu były majtki, bo buty zdjęliby mu razem ze skarpetkami, podobnie wzięli sobie telefon, resztę ciuchów i zegarek.

  Gdyby dostał wpier*ol za samo to, że jest biały i musiał dziękować, że to był tylko wpierdol, a nie kilka kulek z 9mm lub Magnum 0,54.

  Gdyby usłyszał, że wcale nie jest biały, a różowy jak świnia – to od razu sam zdjąłby czapeczkę.

  Bo w Polsce myślimy, że Murzyn „Afroamerykanin” powie nam co najwyżej – „Ty białasie”, więc się wcale na niego nie obrazimy.

  A Czarny „Afroamerykanin” na Białego powie najczęściej – „Ty jesteś biały? Biały to jest śnieg, kokaina i moja koszulka, a Ty jesteś różowy, jak prosiak. Ty różowa świnio!”.

  O ile cokolwiek usłyszymy przez serię z jego półautomatycznej broni.

  Bo Murzyn, gdy bardzo się zdenerwuje na Białego to zazwyczaj nie mówi, a strzela.

  Można zginąć za samo to, że się spojrzało na jakiegoś odmóżdżonego przez narkotyki Murzyna.

  Wcale nie krzywo spojrzało, a zupełnie przypadkiem w te jego wielkie, czarne, beznamiętne oczy.

  Że się przez pomyłkę wjechało nie do tej dzielnicy, co zamierzaliśmy.

  Że nasz wzrok padł na jego dziewczynę.

  Że mamy jakiś fajny gadżet, którego pewnie bez bicia lub zabicia nie zechcemy mu oddać (buty, aparat fotograficzny, iPoda, może kamerę lub telefon).

  Taka jest prawda – ci Czarni z teledysków nijak się mają do większości Czarnych, których spotyka się codziennie w USA (szczególnie w stanie Michigan).

  Nie są mili, przyjaźni.

  „Afroamerykaninie” Są zazwyczaj ubrani w śnieżnobiałe długie koszulki.

  Afroamerykaninie” Mają na tym punkcie jakąś fobię lub kompleks i koszulka i buty zawsze u nich są śnieżnobiałe.
  https://sstany.blogspot.com/2009/01/osma-mila-czyli-afroamerykanizm-po.html

 180. kontra said

  W usa Michigan możesz zatankować do 0,8 promila, ale jak wyrecytujesz poprawnie alfabet i zrobisz jaskółkę bez przewrotki, to Cię puszczą, bo inaczej Twojej trzeźwości badać nie mają prawa
  https://sstany.blogspot.com/2008/12/alkohol-i-kierowcy.html

 181. osoba prywatna said

  Zemsta za UPA? Tajemnica śmierci Jana Gerharda
  https://polskatimes.pl/zemsta-za-upa-tajemnica-smierci-jana-gerharda/ar/10544768

  Jan Gerhard urodził się jako Wiktor Bardach w rodzinie żydowskiej mieszkającej we Lwowie

  ….Proces przed Sądem Wojewódzkim dla m. st. Warszawy rozpoczął się 25 maja 1972[13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25]. Ponieważ Jan Gerhard nie wyrażał zgody na małżeństwo córki z Zygmuntem Garbackim, ten bronił się w śledztwie, twierdząc, że zabójstwa dokonał z miłości do Małgorzaty Gerhard, natomiast Marian Wojtasik – że z powodów patriotycznych, uważał bowiem, że Jan Gerhard jest odpowiedzialny za śmierć gen. Karola Świerczewskiego[26]. Proces wzbudził duże emocje, a na salę rozpraw sprzedawano bilety wstępu. Wyrokiem SW z 16 czerwca 1972 obaj oskarżeni zostali skazani na kary śmierci[27], a wyroki wykonano[28]. …..
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Gerhard

 182. kontra said

  COVID zaszczepiony?

  Kolejna nagła śmierć. Atak serca zabija Jamiego Vincenta
  20 stycznia 2022 Brak komentarzy2 Mins Read

  Jamie Vincent, były angielski obrońca, który grał w głównych angielskich klubach Premier League, w tym w Crystal Pałace, Portsmouth i Derby County, zmarł nagle na zawał serca we wtorek 18 stycznia w wieku 46 lat.

  Lewy obrońca, Jamie Vincent, miał 18-letnią karierę obejmującą ponad 500 meczów dla Crystal Pałace, Swindon, Bornemouth, Derby County, Millwall, Walsall i Aldershot Town.

  Pomógł Swindonowi awansować do League One w 2007 roku.

  Steve Fletcher, który jest rekordzistą w większości występów w Bournemouth, powiedział, że był „absolutnie zdruzgotany”, słysząc tę wiadomość.
  https://legaartis.pl/blog/2022/01/20/kolejna-nagla-smierc-atak-serca-zabija-jamiego-vincenta/

 183. osoba prywatna said

  Szef ukraińskiej dyplomacji Dmytro Kułeba zaprezentował swojemu gościowi, sekretarzowi stanu USA Antony Blinkenowi mapę, na której „państwo ukraińskie” obejmuje m.in. Przemyśl i Chełm.
  https://kresy.pl/wydarzenia/szef-msz-ukrainy-pokazal-blinkenowi-mape-z-ukrainskim-przemyslem-foto/

 184. kontra said

  antykatolicki żydofil „Papież Franciszek” kardynał Jerzy Maria Bergoglio oskarżony o defraudację 2 mld złotych z pieniędzy katolików

  Tradycyjni katolicy!, antykatolicki „Papież Franciszek” Bergoglio został ponadto poważnie zepchnięty na boczny tor przez proces, toczący się obecnie w sądzie w Nowgo Watykanu, dotyczący defraudacji około pół miliarda dolarów amerykańskich na zakup obecnie skonfiskowanej nieruchomości w Londynie.

  „Papież Franciszek” Bergoglio chciał, by kardynał Angelo Becciu wziął na siebie odpowiedzialność, ale kardynał Becciu odwrócił się od „Papieża Franciszek” Bergoglio i kardynał Becciu dał dowody, że „Papież Franciszek” Bergoglio sam zaaranżował defraudację z jego fałszywej organizacji charytatywnej, Peter’s Pence.

  Sąd odrzucił już większość zarzutów przeciwko innym oskarżonym i teraz słyszy zeznania, że „Papież Franciszek” Bergoglio sam był głównym defraudantem.

  Nic dziwnego, że „Papież Franciszek” Bergoglio został odsunięty na boczny tor z większą rybą do usmażenia – sobą samym!
  https://piusx.pl/nowy-kosciol-tonie/

 185. kontra said

  Jak umierają niezaszczepieni pacjenci?
  @Dante_Molinari youtube.com #polska #wykop #polityka #zdrowie #medycyna #covid19

  Youtuber Marcin Pracki przedstawia jak został nieludzko potraktowany przez lekarzy jako niezaszczepiona osoba z zaostrzeniem astmatycznym podczas pobytu w publicznym szpitalu, a także jak byli traktowani inni niezaszczepieni pacjenci.

  wykop.pl/link/6459201/jak-umieraja-niezaszczepieni-pacjenci/

  ======================

  lekarze fałszują dokumenty po śmierci pacjentki

  G. Braun demaskuje lekarza z fałszywymi dokumentami dot. testów Covid 19
  @lukasus youtube.com #konfederacja #bekazcovidian #koronawirus #polityka #bekazpisu #4konserwy

  Zbrodnia dotycząca testowania ludzi po parę godzin w szpitalach bez powodu i fałszywe dokumenty lekarza ujawnione na żywo. Grzegorz Braun – Wystąpienie w Sejmie z 18.01.2022

  Ale jaja. Lekarz twierdzi że owszem, podpisał się pod zarządzeniem, ale w nim umieszczony jest zapis że ostateczna decyzja jest po stronie lekarza. Grzegorz Braun zdziwiony tłumaczy mu, że taki zapis jest ale w innym dokumencie, w tym go nie ma. Więc lekarz czerwienieje, poci się i idzie w zaparte i pokazuje dokument jaki posiada.

  A Braun mówi – pan posiada falsyfikat, przerobiony dokument, w oryginale ten dokument nie posiada tego zapisu.

  Na dowód pokazuje ten dokument nr 70. Zapis został faktycznie dodany już po śmierci pacjentki i po interwencji poselskiej Brauna ze świtą. Lekarz rozłącza połączenie.
  Ciekawe jak się to dalej rozwinie, toż kuźwa szok.

  wykop.pl/link/6465183/g-braun-demaskuje-lekarza-z-falszywymi-dokumentami-dot-testow-c19/

  ===========================

  Przedstawiciel Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie oraz lekarz medycyny dr Jerzy Milewski Pandemia kowid to globalna manipulacja.

  lekarz Dr Milewski – Pandemia to globalna manipulacja. Słuchanie Niedzielskiego to słuchanie propagandy

  Ekspert: Słuchanie Niedzielskiego to słuchanie propagandy Przedstawiciel Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie oraz lekarz medycyny dr Jerzy Milewski komentował w tym kontekście sytuację epidemiczną i politykę covidową rządu w rozmowie z Magdaleną Uchaniuk na antenie Radia WNET.

  cda.pl/video/97529970d
  ======================

  Archiwa tagu: szczepionka na covid
  Dr Jerzy Milewski o niezrozumiałych praktykach związanych z badaniem chorych (także zmarłych) na COVID-19 [WIDEO]

  – Też wiecie państwo o tym, jakie są historie z kwestią niewykonywania sekcji zwłok, co jest karygodne! To jest w ogóle, jakby to powiedzieć, jednym z kanonów w medycynie. Sytuacja, w której nie wiemy wielu rzeczy, no to jest obowiązkiem lekarskim wykonywać sekcje zwłok.
  https://wolnosc.tv/tag/szczepionka-na-covid/

  https://news.24tm.pl/poznan-glowny-szczepionki-na-covid-19-korzystaja-ze-zbrodni-aborcji-na-transparencie-w-wejsciu-do-budynku-poznan-glowny-szczepionki-na-covid-19-korzystaja-ze-zbrodni-aborcji

  ============

  lekarz dr ryszard opara
  NEon24.pl ⭐ Wojna o przyszłość ludzkości. Część 5.

  NEon24.pl ⭐ Wojna o przyszłość ludzkości. Część 5. Wojna o przyszłość ludzkości. Część 5. Realia współczesności są banalnie proste. Światem rządzi niestety – tylko i wyłącznie pieniądz. Nie ma żadnych alternatyw. Dzisiaj nawet nauka – nie ma wiele do powiedzenia. Nauka i wiedza – są instrumentami zarabiania pieniędzy.
  http://www.ryszard-opara.neon24.pl/post/161176,wojna-o-przyszlosc-ludzkosci-czesc-5

 186. revers said

  Ad173
  Ale “maupy” saa jak najbardziej transmupione przez Faucich, brakuje tylko danych o skroceniu peniskow lub erekcjach.

  NIAID Anthony’ego Fauci’ego został wybrany do badania na małpach trans

  Agencja Fauci’s National Institute of Allergy and Infectious Diseases przyznała 205 562 USD w szczytowym momencie pandemii Covid-19 na eksperyment polegający na wstrzykiwaniu samcom małp żeńskich hormonów, aby dowiedzieć się, dlaczego kobiety trans mają wyższe wskaźniki zakażenia HIV.

  Naukowcy planowali monitorować wpływ hormonów na układ odpornościowy mężczyzn, sprawdzając hipotezę, że hormony feminizujące negatywnie wpływają na układ odpornościowy transpłciowych kobiet, a tym samym zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia wirusem HIV.

  Eksperyment spowodował, że Fauci ponownie znalazł się pod ostrzałem ze strony organizacji zajmujących się prawami zwierząt, które już ostro krytykowały go za przerażające eksperymenty z beagle, które, jak się okazało, sfinansowała jego agencja.

 187. kontra said

  katolik nie może, z czystym sumieniem, otrzymać obecnych szczepionek Covid-19.

  Poinformowanemu katolikowi zabrania się otrzymywania eksperymentalnej terapii genetycznej Covid-19 [preparat genetyczny mrna kowid ], zwanej szczepionką [ kowid ],
  a zatem byłoby to śmiertelne grzeszne.

  ===============
  papież ojciec święty Pius XII przeciw szczepionkom kowid – eksperymentom bez świadomej zgody pacjenta

  papież ojciec święty Pius XII wyraźnie i wielokrotnie stwierdzał, że absolutnie konieczne jest, aby pacjent wyraził zgodę na leczenie

  „Lekarz nie może podjąć żadnych środków ani spróbować żadnego działania bez zgody pacjenta”

  papież ojciec święty Pius XII wyraźnie nakreślił to w swoim przemówieniu do Ósmego Kongresu Światowego Stowarzyszenia Lekarskiego, jak wskazuje McFadden;

  „Nawet jeśli obecny jest najszlachetniejszy motyw chęci pomocy bliźnim,

  żadna zdrowa osoba nie może dobrowolnie poddać się jakimkolwiek eksperymentom,

  które wiązałyby się z prawdopodobieństwem poważnych obrażeń, pogorszenia stanu zdrowia, okaleczenia lub śmierci”.

  papież ojciec święty Pius XII odrzuca szczepienia kowid dla „odporności stadnej kowid]

  papież ojciec święty Pius XII wyjaśnia, że ​​wspólnota istnieje dla jednostki, a nie odwrotnie

  Going Jab for Jab – A Defense for Rejecting the Covid-19 Injections

  papież ojciec święty Pius XII: Przemówienie Jego Świątobliwości Piusa XII do uczestników VIII Kongresu Światowego Towarzystwa Lekarskiego, 30 września 1954

  papież ojciec święty Pius XII: Przemówienie Jego Świątobliwości Piusa XII do I Międzynarodowego Kongresu Histopatologii Układu Nerwowego, 14 wrzesień 1954
  https://piusx.pl/strzal-za-strzal-obrona-odrzucenia-zastrzykow-na-covid-19/

 188. kontra said

  czy katolik może się szczepić na kowid?

  posoborowy ksiądz Arcybiskup Tymoteusz Timothy Broglio: Katolicki żołnierz może odmówić przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19
  Dodano 14 października 2021 Autor: Alicja Małgorzata Daniuszenko
  https://medianarodowe.com/2021/10/14/wojsko-katolickie-moze-odmowic-przyjecia-szczepionki-przeciwko-covid-19/

  posoborowy ksiądz biskup Teksasu, Józef Joseph Strickland. „To, że w naszym [usa] narodzie aborcja jest uznawana za legalną, nie oznacza, że jest dopuszczalne moralnie używane martwych [żywych] ciał tych dzieci do leczenia globalnej pandemii [ kowid ]. Trzeba podkreślić, że taka praktyka jest złem”
  http://www.chwalabogu.com/pl/czy-katolik-moze-uzywac-szczepionki-powstalej-dzieki-aborcji/

  UK: Piękne katolickie przesłanie siostry zakonnej z Tyburn. „Szczepienia COVID-19 to temat, który mojemu sumieniu nie pozwoli milczeć”. [VIDEO]

  „Chrońcie dzieci i pod żadnym pozorem nie pozwólcie im otrzymać tej szczepionki [ kowid ], ona zabija ludzi. Módlcie się, pośćcie i przygotujcie się na wielką bitwę przeciwko otaczającym nas ciemnym siłom, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i walkę.” – mówią siostry.
  Przez
  Kamil Osięglewski –
  9 czerwca 2021
  https://paradyzja.com/katolickie-przeslanie-siostry-zakonnej-z-tyburn/

  ================
  Prezydent Francji chce wpisać prawo do mordowania nienarodzonych do europejskiej Karty praw podstawowych aborcji

  W wystąpieniu w Parlamencie Europejskim w środę prezydent Francji Emmanuel Macron
  https://paradyzja.com/prezydent-francji-chce-wpisac-prawo-do-mordowania-nienarodzonych-do-europejskiej-karty-praw-podstawowych/

  ==================
  Brytyjski premier Boris Johnson złamał prawo, a następnie kłamał w sprawie odbywających się „na skalę przemysłową” kowid imprez na Downing Street – oświadczył lider opozycyjnej Partii Pracy Keir Starmer.
  Przez
  Jakub Andrzej Grygowski –
  17 stycznia 2022
  https://paradyzja.com/uk-lider-partii-pracy-keir-starmer-johnson-zlamal-prawo-klamal-na-temat-imprez-i-musi-odejsc/

  novak-djokovic-wlascicielem-80-procent-akcji-firmy-pracujacej-nad-lekiem-na-covid-19
  a amantadyna?
  https://paradyzja.com/novak-djokovic-wlascicielem-80-procent-akcji-firmy-pracujacej-nad-lekiem-na-covid-19/

  =============
  ziętara
  „Jeżeli nie ma dziennikarza, który ginie, nie ma po nim żadnego śladu, nie wyjechał, bo przecież nie mógł wyjechać na dowód osobisty – to konkluzja była prosta, że został zamordowany i prawdopodobnie zutylizowany.
  https://paradyzja.com/sprawa-zabojstwa-poznanskiego-dziennikarza-swiadek-elektromis-mial-powiazania-z-rzadem-a-zietara-ponoc-trafil-na-ten-slad/

 189. kontra said

  Wzór pisma dla studentów w sprawie braku zgody na udział w szczepieniach
  sty 14, 2022 Ordo Medicus
  https://kasiatarnawa.pl
  Zamieszczamy do ściągnięcia wzór pisma dla studentów w sprawie braku zgody na udział w szczepieniach. Pismo zostało przygotowane przez mec. Katarzynę Tarnawę-Gwóźdź.
  https://gloswolnosci.pl
  Uniwersytet_przymuszanie-Studenta-do-szczepień_pismo
  https://ordoiuris.pl
  W przypadku dalszej pomocy prawnej prosimy kontaktować się z kancelariami prawnymi, jak np.
  Podziel się:

  Facebook
  Twitter
  Drukuj

  Porady Prawo
  https://ordomedicus.org/wzor-pisma-dla-studentow-w-sprawie-braku-zgody-na-udzial-w-szczepieniach/

 190. bardzo said

  Szanowny panie Kontro: Kilka miesięcy temu obiecałem solennie zarówno Gremium, jak i sobie samemu, że najważniejszy aspekt procedury genetycznej poruszę tylko trzy razy. I tak zostało uczynione. Oczywiście, aby mieć jakikolwiek odbiór, trzeba być kimś, zatem jak widać, w dalszym ciągu konsekwentnie koncentrujemy się na drugo i trzeciorzędnych stronach tego wielowymiarowego medalu, czy też mendalu.

  Panu zatem indywidualnie pozwolę sobie przypomnieć, o co w tym wszystkim się rozchodzi. Dla poparcia wiarygodności poniższego wywodu, nadmienię, że przechodziłem szkolenie z podstaw biochemii, a było to lat temu około pięćdziesięciu, trzy semestry u ówczesnego docenta Kączkowskiego z SGGW.

  Wyszczepionki, według obrazowego wyjaśnienia autorstwa Bila Giejtsa (na modelu cząsteczkowym), pozwalają przerwać łańcuch RNA i wstawić w tą przerwę specyficzne ogniwo, które ma na celu…. mniejsza z tym, co ma na celu, ważne że zmienia człowiekowe RNA.

  Wiemy, że RNA jest prekursorem DNA, a więc klucza do struktury białek, które tworzą nasze organizmy, czyli nas. RNA przechodzi w DNA w skomplikowanym procesie enzymatycznym, który można w uproszczeniu nazwać dehydrazą RNA, a kompleks owych enzymów także w uproszczeniu dehydratazą Rybonukleinową, nie bawiąc się w wysokonaukowe żonglowanie transferazami i koenzymami.

  Modyfikacja RNA, (mRNA) skutkuje powstaniem zmodyfikowanego klucza DNA, plus kto wie jakie jeszcze tworzą się substancje uboczne. Zmodyfikowana DNA nakazuje tworzenie zmodyfikowanych struktur białkowych, w wyniku czego jako wyszczepieni, nie jesteśmy juz na Obraz i Podobieństwo, ale stajemy się czymś zupełnie niekontrolowanym, chimerą, mutantem, zlepkiem tkanek, biomasą, która nie ma nawet praw zwierząt, a z którą można zrobić co się chce. Sprzedać, kupić, pokroić, poddać wiwisekcji i nawet sąd najwyższy US of A nie nazywa nas już człowiekami, a transhumans. Także można taki organizm uśmiercić, czy inaczej zutylizować, bez narażania się na zarzut działania nieetycznego, albo grzechu.

  Także, ponieważ my wyszczepieni nie jesteśmy już człowiekami, nie posiadamy własnej psychiki, czyli duszy. Więc Niebo nie jest dla nas, a piekło to nie wiem.

  Czym się kończą próby poprawiania pana Boga, jasno i dobitnie ukazuje nam Genesis oraz księga Enocha.

  Reasumując ten przydługi elaborat, nie zgadzamy się na tę procedurę genetyczną przede wszystkim z powyższego powodu. Szkodliwość zawartości fiolki, mikroczipy, nanoroboty, użycie ludzkich płodów do jej produkcji (jeśli to prawda), to jest sprawa dalszej wagi, choć wciąż niemałej.

  Wszystko już zostało powiedziane i nie ma potrzeby udowadniać po raz enty, że terra est rotunda. Propagatorzy wyszczepień powinni być potraktowani tak jak na to zasługują i to nie za karę, bo na to nie ma czasu, ale dla uratowania rodzaju ludzkiego.

 191. Piskorz said

  re 174 Dość dawno temu pisałem tu w „G”‚ info miałem z port. http://www.zuerst.de…że na Seszelach…im więcej było zaszczepionych, tym więcej
  było chorych !!

 192. Yagiel said

  ciekawka odprof. Panarina ks. Kreml:
  Zjedn. Emiraty Arab. to właściwie brytyjski hub finansowy – brytyjski, tj. City of London/Xazarów..
  Niedawny atak rakietowy Husytów/Hutu?/ z Jemenu na ZEA – zzzzzzzz początku tego roku – to głośna zapowiedź, że ten hub tych Xazarów jest w zasięgu i do zniszczenia… O czym Panarin mówi z uśmiechem: po suti eta udar po londonskomu City 🙂
  Ten głośny wystrzał ogłasza nowy etap w światowej walce przeciw CofL, na co zwracam specjalna uwagę – kończy niezmiennie uśmiechnięty prof. Panarin ks. Kreml.
  .https://www.youtube.com/watch?v=pIig21vXArg.

 193. Piskorz said

  re 181 Kiedyś sporo interesowałem się tą sprawą..B. podejrzane…2 wyroki śmierci. !!!! Resztę proszę sobie dopowiedzieć…..ps Wiem, że były premier były premier P. Jaroszewicz b. interesował się śledztwem po zabójstwie G. Aż pięknego dnia…jego żona dostała tel. do redakcji…i ktoś prosił, aby premier. Alicja Solska /?/ pracowała chyba w Tryb. Ludu.
  sobie odpuścił. A ten wątek, że Gerhard nie zgadzał się na to małżeństwo…to tylko taki sobie …wątek nic więcej /tak mogło być, bo Garbacki to był leser 100%/.

 194. revers said

  Podkarpacie, Slowacja, Rumunia juz ma jak W banku Pentagonu, wojne hybrydowa

  https://robertbrzoza.pl/post/usa-wyznaczylo-polske-na-baze-wypadowa-dla-ukrainskich-partyzantow-w-razie-wojny-z-rosja

 195. Piskorz said

  re 193 Jako uzup. Swego czasu po zamordowaniu B. Pierackiego…też pełno było podejrzeń, że to robota Ukraińców. Ale gdzieś znalazłem info, że…to może nasi /jakie kręgi ?/ stali za tym morderstwem. Nie można tego wykluczyć..ps Odnośnie Gerharda…DWA WYROKI, DWA KAESY…Ciekawe..czy w powojennej historii kraju w przypadku zabojstwa/morderstwa 1 osoby…ferowano dwa kaesy. ?!

 196. kontra said

  zamordysta reżimu pis Poseł PiS Bolesław Piecha SS-man wystąpił na antenie TVN 24 w programie Konrada Piaseckiego. Polityk jest zadowolony z decyzji władz Australii, które bezprawnie aresztowały Słowianina Novaka Djokovicia i wykluczyły Serba ze startu w Australian Open.
  https://medianarodowe.com/2022/01/18/posel-boleslaw-piecha-gratuluje-australii/

  lex-hoc-jednak-nie-przejdzie-posel-pis
  SS lex ustawa segregacji sanistarnej
  Lex Hoc to potoczna nazwa tzw. ustawy segregacyjnej autorstwa posłów PiS, w tym SS-mana Czesława Hoca.
  https://medianarodowe.com/2022/01/20/lex-hoc-jednak-nie-przejdzie-posel-pis/

 197. kontra said

  Zatrzymaj drożyznę
  Podpisz apel do premiera, by nie ulegał presji unijnych lobbystów
  https://zatrzymajdrozyzne.pl/

  zatrzymaj-drozyzne-podpisz-petycje-do-premiera-by-ten-wypowiedzial-niekorzystne-dla-polski-zobowiazania-miedzynarodowe/
  https://pch24.pl/zatrzymaj-drozyzne-podpisz-petycje-do-premiera-by-ten-wypowiedzial-niekorzystne-dla-polski-zobowiazania-miedzynarodowe/

  ————
  I poprzyj petycję dubeltówką.
  Admin

 198. osoba prywatna said

  Mur na skalę naszych możliwości.
  https://pl.sputniknews.com/20220118/mur-na-skale-naszych-mozliwosci-17017802.html

  Janusz Lewandowski, niezawodny promotor pisizmu
  https://pl.sputniknews.com/20220118/janusz-lewandowski-niezawodny-promotor-pisizmu–17024691.html

 199. Piskorz said

  !!!! Józef14 styczeń 2022

  Filip Adwent eurodeputowany był w Polsce i ostrzegał przed wejściem do UE. Część Jego pamięci i czł. rodziny. Zginął w wypadku samochodowym /??/. Już ta tragedia dawało do myślenia, kim są ludzie, którzy pchali nas w ten kołchoz.
  A kto dziś pamięta to nazwisko…?! A Jego książkę ..?!
  ps To nie była żaden wypadek…

  ———
  Zginęła wtedy prawie cała rodzina.
  Zobacz też:
  >https://marucha.wordpress.com/2011/06/26/pamieci-filipa-adwenta/
  Admin

 200. osoba prywatna said

  Facetowi covid skrocil penisa o 1, 5 incza.

  Nie napisali tylko ile mu zostalo.

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-10397797/Man-claims-lost-1-5-inches-length-penis-Covid-vascular-damage.html

 201. kontra said

  pis daje pracę antykatolikom dr inż. Dominika Długosz

  Wojewoda pis Łukasz Kmita w porozumieniu z ministrem kultury Piotrem Glińskim mianował na stanowisko wojewódzkiej konserwator zabytków… antyklerykalną zwolenniczkę feministycznych demonstracji, w trakcie których niszczono elewacje katolickich świątyń.

  Następczynią odwołanej we wrześniu 2020 roku, nieznośnej dla krakowskiej „rzeczypospolitej deweloperów” dr hab. Moniki Bogdanowskiej została zastępująca ją dotychczas dr inż. Dominika Długosz,
  https://pch24.pl/nowa-malopolska-konserwator-zabytkow-zaslynela-skandalicznymi-wpisami/

  pis daje pracę antykatolikom dr inż. Dominika Długosz,

  Nowa małopolska konserwator zabytków „zasłynęła” skandalicznymi wpisami
  #Dominika Długosz #Jarosław Sellim #kraków #Małopolska #małopolski konserwator zabytków #minister kultury i dziedzictwa narodowego #ochrona zabytków #piotr gliński #zabytki
  https://pch24.pl/krakow-blyskawiczna-dymisja-malopolskiej-konserwator-po-ujawnieniu-skandalicznych-wpisow/

  Monika Bogdanowska – Wikipedia, wolna encyklopedia
  pl.wikipedia.org/wiki/Monika_Bogdanowska
  Monika Bogdanowska Monika Radomiła Bogdanowska (ur. 30 lipca 1962 w Krakowie) – polska konserwator dzieł sztuki, dr hab. sztuk plastycznych, nauczyciel akademicki, w latach 2019-2021 małopolski wojewódzki konserwator zabytków

  ——————–

  Kraków. izraelska korporacja Angel Stradom: działali przy zabytku d. kościoła katolickiego bez pozwolenia

  – Wszczęliśmy procedurę nałożenia kary. A rozebraną kopułę firma ma odbudować – mówi nam małopolska konserwator zabytków Monika Bogdanowska. Chodzi o zniszczony cenny zabytek przy ul. Stradomskiej 12-14
  gazetakrakowska.pl/krakow-angel-stradom-dzialali-przy-zabytku-bez-pozwolenia-konserwatorskiego-grozi-im-do-pol-miliona-kary/ar/c1-14664077

  krakow-kolejna-proba-pozbycia-sie-prof-moniki-bogdanowskiej
  https://naszkrakow.com.pl/2021/09/02/krakow-kolejna-proba-pozbycia-sie-prof-moniki-bogdanowskiej/

  Angelstradom
  angelstradom.com/en

  Kraków. izraelska korporacja Angel Stradom zniszczyła kopułę zabytkowego budynku katolickiego b. kościoła św. Jadwigi z 1378r w Krakowie ul. Stradomskiej 12-14

  zniszczony cenny zabytek przy ul. Stradomskiej 12-14

  Decyzją wojewody pis Piotra Ćwika Monika Bogdanowska została odsunięta od postępowania konserwatorskiego przy przebudowie kamienicy na ul. Stradomskiej w Krakowie. izraelska korporacja Angel Stradom
  gazetakrakowska.pl/malopolska-konserwator-zabytkow-odsunieta-od-kontrowersyjnej-inwestycji-na-stradomiu/ar/c3-15009920

  krakow-wojewodzka-konserwator-naklada-pol-miliona-kary-na-inwestora-angel-stradom-deweloper-to-odwet izraelska korporacja Angel Stradom
  https://stowarzyszenierkw.org/kultura/krakow-wojewodzka-konserwator-naklada-pol-miliona-kary-na-inwestora-angel-stradom-deweloper-to-odwet/

  zabytkowy katolicki klasztor bożogrobców zał. 1351r w Krakowie ul. Stradomskiej 12-14

  Kraków. izraelska korporacja Angel Stradom zniszczyła kopułę zabytkowego budynku katolickiego kościoła św. Jadwigi w Krakowie ul. Stradomskiej 12-14
  dziennikpolski24.pl/krakow-jak-miasto-pozbylo-sie-kamienicy-na-stradomiu-tajemnice-hotelu-i-apartamentowca-w-miejscu-sredniowiecznego-cmentarza/ar/c1-14538455

  żyd Ron Ben Shahar, CEO of Angel Poland Group.

  Kraków. izraelska korporacja angel poland group Angel Stradom buduje apartamentowiec na średniowiecznym katolickim cmentarzu bożogrobców przy katolickim kościele św. Jadwigi w Krakowie ul. Stradomskiej 12-14

  Przy ul. Stradomskiej 12-14 w Krakowie odkryto ludzkie szczątki w miejscu budowy kompleksu hotelowo-apartamentowego Angel Stradom.
  dziennikpolski24.pl/krakow-buduja-hotel-z-apartamentowcem-na-cmentarzu/ar/c3-13110234

  gazetakrakowska.pl/krakow-jak-znikala-kopula-zabytkowego-kosciola-na-terenie-inwestycji-na-stradomiu-zdjecia/ar/c1-14849621

  angelpolandgroup.com/en/news/joint-venture-which-revolutionise-the-polish-property-management-market-joint-project-of-angel-poland-group-and-mytower-enters-poland/

  instagram.com/ronbenshahar/

  Dr hab. Monika Bogdanowska: „W Krakowie jest potrzebne wielkie sprzątanie” … Jak na razie nie wbito nawet łopaty pod tę zieloną inwestycję, ale za to na skrajnej działce deweloper wybudował już spory budynek.
  https://funkcjaobywatel.pl/dr-hab-monika-bogdanowska-w-krakowie-jest-potrzebne-wielkie-sprzatanie/

 202. Yagiel said

  dodatek do @192: otóż Angole/Xazaria zaczynają serio traktować retorykę Panarina/Kremla, gdyż kilka dni temu zaprosili do siebie na dywanik… MON FR Siergieja Szojgu ! Znaczy chciały mu zaproponować natychmiastowe ogłoszenie go carem Rosji Xazarskiej, byle tylko City była spokojna-i-bezpieczna od rosyjskich podłodek, a Ukraina zaatakowana……
  Szojgu się wypiął, Kreml nadal stoji i włąda, a fundamenty CofL zaczynaja się kruszyć… Oj! a nawet Aj ! żeby nie powtórzyło sie z Jerycho: orkiestra grała głośno, mury obchodziła – nikt nie słyszał kopaczy-minerów pod murami – i nagle jak coś nie pier!!
  City się śpieszy i ośmiesza – śle na Ukrainę tony wyposażena i gramy chemio-biologii – byleby tylko wciągnąć Kreml w Ukrainę…
  Oczywiście o coś jeszcze chodzi – np. o ten hub bankowy ZEA i te linie SpeedMetro międzykontynentalne…
  A orkiestra Panarin gra głośno i z uśmiechem 🙂 w 2D wymiarze. Przez co trochę nie słychać wymiaru 3D Londynie-stolicy NWO oraz na Kriemlie…
  A tak w ogóle nuty zapisuje się na 5-linii, prawda ? Przynajmniej w tej cywilizacji Bacha i Mozarta. No i Chopina, którego jakoś rzadko ostatnio się słucha u nas – a taki popularny z Azji Japońskiej czy Chinskiej…
  cytuję: „Za Mao w Chinach niszczono fortepiany jako symbol burżuazji. Dziś Chińczycy kupują 3/4 produkowanych na świecie fortepianów. A w finale Konkursu najliczniejszą reprezentację wystawią właśnie Chińczycy – 15 na 84 finalistów – czyli podobnie jak forowanych Polaków.
  Na potrzeby artykułu odwiedziłem dwa najważniejsze konserwatoria muzyczne w kraju – w Szanghaju i Pekinie – i nawet w tych przybytkach sztuki usłyszałem, że modę fortepianową i związaną z nią popularność Chopina w niewielkim stopniu da się uzasadnić względami artystycznymi.” itd. dla ciekawych
  .https://www.ziemianiczyja.pl/2015/09/dlaczego-chinczycy-kochaja-chopina/

 203. osoba prywatna said

  Adalia Rose, przedwcześnie starzejąca się gwiazda internetu, która „zaszokowała miliony”, umarła w wieku 15 lat
  https://wicipolskie.pl/2022/01/14/adalia-rose-przedwczesnie-starzejaca-sie-gwiazda-internetu-ktora-zaszokowala-miliony-umarla-w-wieku-15-lat/

  Adalia Rose, YouTube Star With Rare Disorder, Dead at 15
  .https://www.youtube.com/watch?v=XXKXTXGipbU

 204. kontra said

  Wielce Czcigodny Panie Bardzo!

  dziękuję za indywidualną lekcję biochemii, umie Pan wytłumaczyć, skorzytałem.

  biologicznie ma Pan rację ale czy teologicznie?

 205. osoba prywatna said

  Oto bezwzględny zamordysta z PSL. „Ja, Marek Sawicki jestem za obowiązkowym szczepieniem”
  https://nczas.com/2021/12/22/oto-bezwzgledny-zamordysta-z-psl-ja-marek-sawicki-jestem-za-obowiazkowym-szczepieniem/

  PILNE! Potrójnie zaszprycowany Piotr Żyła z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa
  https://nczas.com/2022/01/20/pilne-potrojnie-zaszprycowany-piotr-zyla-z-pozytywnym-wynikiem-testu-na-koronawirusa/

  Floryda zawiesza urzędnika, który nakłaniał pracowników do szprycy. „Decyzja o szczepieniu jest osobistym wyborem medycznym”
  https://nczas.com/2022/01/20/floryda-zawiesza-urzednika-ktory-naklanial-pracownikow-do-szprycy-decyzja-o-szczepieniu-jest-osobistym-wyborem-medycznym/

 206. minka said

  Porównanie mięsa od rolnika z mięsem z marketu

 207. bryś said

  Kontra –

  Zatrzymaj drożyznę Podpisz apel do premiera, by nie ulegał presji unijnych lobbystów
  https://zatrzymajdrozyzne.pl/

  Ten apel powinien brzmieć – wyp. …. aj. Razem z resztą swoich pobratymców.

 208. cedric said

  http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?p=137899&sid=461752c6d36246dc2a8d9e25326c67b7#p137899
  https://www.globalresearch.ca/dr-reiner … ma/5767372
  ” Dr Reiner Fuellmich: Najnowsza bomba o COVID „szczepionki” zdemontuje Big Pharmę
  Autor: Planet Today, Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Kevin Hughes
  Global Research, 18 stycznia 2022 r.
  Planeta dzisiaj

  Wszystkie artykuły Global Research można przeczytać w 51 językach, aktywując menu rozwijane „Przetłumacz stronę internetową” na górnym banerze naszej strony głównej (wersja komputerowa).

  Aby otrzymywać codzienny biuletyn Global Research (wybrane artykuły), kliknij tutaj.

  Odwiedź i śledź nas na Instagramie w @globalresearch_crg.

  ***

  Międzynarodowy prawnik procesowy dr Reiner Fuellmich powiedział 31 grudnia, że najnowsza „bomba” dotycząca szczepionek przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) rozmontuje duże firmy farmaceutyczne, które zgarnęły miliardy dolarów podczas pandemii.

  W filmie zaprezentowanym przez kanał OVAL Media-Prevent Global Genocide i pokazanym na Brighteon.com, Fuellmich omówił z dr Wolfgangiem Wodargiem najnowsze przełomowe odkrycia badacza Craiga Paardekoopera z Kingston University London.

  (Artykuł Kevina Hughesa ponownie opublikowany z NaturalNews.com)

  Partie szczepionek oznaczone różną toksycznością

  Według Wodarga, niemieckiego lekarza i epidemiologa specjalizującego się w chorobach płuc i medycynie środowiskowej, dane Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) pokazują, że partie szczepionek są kolejno oznaczone różną toksycznością.

  Dodał, że zostało to teraz statystycznie przedstawione i udowodni, że producenci szczepionek covidowych pracowali w skoordynowany sposób z zamiarem celowego zabijania i okaleczania ludzi, którzy przyjmowali szczepionki.

  „To nie są szczepienia. To nieprawda, że w każdym ujęciu są te same rzeczy. I mamy bardzo twarde dowody z partiami, które są różne, mają inny kształt, mają inny efekt „- wyjaśnił Wodarg.

  Wodarg zwrócił uwagę na partie w USA, gdzie nie było żadnych przypadków, podczas gdy inne partie pokazywały wielu ludzi umierających.

  Niemiecki lekarz dodał, że szczepionki Pfizer i Johnson & Johnson mają straszliwą akumulację przypadków w niektórych partiach.

  Fuellmich zwrócił uwagę, że po udowodnieniu „intencji” nie ma immunitetu ani ochrony przed odpowiedzialnością dla nikogo ani żadnej organizacji zaangażowanej w te zbrodnie przeciwko ludzkości.

  „Jeśli spojrzysz na całość dowodów, jest więcej niż wystarczająco dużo dowodów. Bardzo niedawna prezentacja przeprowadzona przez [byłego wiceprezesa Pfizera] dr Mike’a Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób używają tych różnych partii, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu, aby wypróbować, jaki rodzaj dawkowania jest potrzebny, aby zabić ludzi i okaleczyć ludzi „- powiedział Fuellmich, który z powodzeniem oskarżył duże firmy, takie jak Volkswagen i Deutsche Bank.

  „I jest to nieunikniony dowód premedytacji, a kiedy masz premedytację, nie ma już dla nikogo immunitetu. Nawet w Stanach Zjednoczonych”.

  Wodarg: Szczepionki stworzone, aby celowo zabić tysiące Wodarg powiedział, że szczepionki były zaplanowaną, niejasną próbą i zostały stworzone w celu zabicia tysięcy ludzi celowo.

  Fuellmich dodał, że zostało to zrobione w skoordynowanym wysiłku i zsynchronizowanym sposób z Pfizerem na czele, a następnie Moderna i Johnson & Johnson. Zauważył, że wszystkie te firmy farmaceutyczne wiedziały o tym masowym seryjnym zabijaniu.

  „To jest problem prawny. Ale ten [wykres] znacznie ułatwia każdemu prawnikowi na tym świecie pokazanie intencji. Z tych wykresów płynie nieunikniony wniosek” – powiedział Fuellmich. „Możesz pokazać intencję. Celowo używają różnych skoordynowanych ze sobą dawek, aby nie przeszkadzać sobie nawzajem, aby spróbować dowiedzieć się, co zabija najlepsze lub co okalecza najlepiej. ”

  Dr Sam White, lekarz z Wielkiej Brytanii, który został zawieszony przez National Health Service (NHS) w czerwcu 2021 r. za zgłaszanie obaw dotyczących bezpieczeństwa zastrzyku COVID, powiedział, że zrobiono wszystko, aby ukryć prawdziwe liczby. oraz że systemy raportowania nigdy nie były wystarczająco solidne, aby przeprowadzić bezpośrednie badanie kliniczne z udziałem milionów, a nawet miliardów ludzi.

  „Jeśli uda nam się udowodnić zamiar popełnienia przestępstwa, a nawet rażące zaniedbanie, nieumyślne spowodowanie śmierci, może się okazać, że ci, którzy zostali skrzywdzeni, lub ci, którzy stracili ukochaną osobę, mogą faktycznie otrzymać jakąś formę odszkodowania” – powiedział White.

  „W tej chwili jest to w zasadzie niemożliwe w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. I tak jest w przypadku szczepionek od długiego, długiego czasu. To prawie niewiarygodne, że istnieje jakiś zsynchronizowany wysiłek. ”

  Fuellmich powiedział, że odkrycia będą miały ogromne reperkusje prawne, gdy zostanie udowodnione, że szczepionki zostały celowo i celowo wykonane, aby zaszkodzić ludziom.

  „Trzeba wyciągnąć wniosek prawny, a wniosek prawny jest jego intencją. A z jego intencji można uzyskać odszkodowania karne. Możesz przejść do 21 razy więcej niż rzeczywiste obrażenia, które są dodawane do rzeczywistych obrażeń. W takich przypadkach Myślę, że można iść nawet tysiąc razy, ponieważ ci ludzie zostali tak ciężko ranni. Myślę, że to wystarczy, aby zdemontować całą branżę” – podsumował Fuellmich.

  Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o najnowszej bombie dotyczącej szczepionek przeciwko COVID-19.”
  flim w linku

 209. cedric said

  http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?p=137899&sid=461752c6d36246dc2a8d9e25326c67b7#p137897
  ” Christine Massey M.Sc. do dra Mercoli
  ryc w linku
  https://www.fluoridefreepeel.ca/open-le … y-17-2022/?
  ” List otwarty do dr Mercoli 17 stycznia 2022 r
  Opublikowany Styczeń 17, 2022

  Cześć Dr. Mercola,

  Opublikowałeś blog zatytułowany „Tak, SARS-CoV-2 to prawdziwy wirus”.

  Jednym ze źródeł, na których najbardziej polegałeś w tym twierdzeniu, jest niedawny blog Steve’a Kirscha, który jest naprawdę interesujący, ponieważ na tym blogu Steve przyznał od razu, że w rzeczywistości nie ma pojęcia, czy rzekomy wirus został w ogóle odizolowany i że opiera się na opiniach innych ludzi.

  Napisałem edukacyjny list otwarty do Steve’a Kirscha w odpowiedzi na ten blog i zdecydowanie sugeruję, abyś ty i twoi czytelnicy go przejrzeli.

  Teraz na swoim blogu stwierdzasz, że: „SARS-CoV-2 został wyizolowany, sfotografowany, zsekwencjonowany genetycznie i istnieje jako patogenna jednostka”.[…]

  Doktorze Mercola, nie mogłam nie zauważyć jednorożca w tle przez ramię prowadzącego wywiad Jeremy’ego. Czy ten film został wstawiony do Twojego bloga jako czyjś pomysł na żart? Chodzi mi o to, że ci ludzie udowodnili, że wirus jest niczym więcej niż jednorożcem, a jednorożce są popularną analogią do wyimaginowanych wirusów w dzisiejszych czasach, dzięki dr Tomowi Cowanowi, i nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego celowo włączyłeś ten film, skoro jest on całkowicie bezużyteczny dla każdego, kto szuka dowodu na obecność wirusa.

  Jednak nigdzie na swoim blogu nie przedstawiłeś ani nie przytoczyłeś żadnego dowodu na to, że rzekomy genom RNA 30 000 par zasad otoczonych powłoką białkową spikey faktycznie istnieje.

  Krótko przejrzę niektóre źródła, które przytoczyłeś, aby wyjaśnić, dlaczego to mówię.

  Zaczynasz od filmu, w którym Jeremy Hammond upiera się, że „wirus” jest prawdziwy, został odizolowany i jest niezbędnym czynnikiem w „COVID-19”.

  (Dla przypomnienia, miałem obszerną wymianę e-maili z Jeremym na ten temat, między 25 października a 14 listopada 2020 r. Zachęcam Was i Waszych czytelników do jej przejrzenia.)

  W tym filmie Jeremy rzeczywiście wygłosił śmiałe twierdzenia. Ale pomimo stwierdzenia, że problem istnienia „wirusa” jest „prawdopodobnie” jego „największym zwierzakiem”, przyszedł na ten wywiad uzbrojony w zero źródeł pokazujących, że rzekomy wirus istnieje. W rzeczywistości Jeremy nie przytoczył żadnych badań. Po prostu bezpodstawne twierdzenia i poleganie na przekonaniach innych. Mogli zrobić to, mogli zrobić tamto. Nie mogą zrobić tego, nie mogą zrobić tamtego. To a to mówi to, to i to mówi tamto.

  Zamiast tego Jeremy upierał się, że „złotym standardem” dla „izolacji” „wirusa” rozprzestrzeniającego chorobę jest co: irracjonalna i nienaukowa interpretacja efektów cytopatycznych w hodowli komórkowej – typowo niedożywione komórki nerek małp, do których dodano toksyczne leki, a dalsze zanieczyszczenie w postaci płodowej surowicy bydlęcej jest dodawane jako pokarm dla komórek, wraz z próbką pacjenta (nie oczyszczoną próbką czegokolwiek).

  To, w umyśle Jeremy’ego, ustanawia istnienie i obecność wirusa. Dlatego byłby świetnym wirusologiem. Jeremy nie myśli jak naukowiec i jak zawsze podkreślam, „wirusologia nie jest nauką”.

  A Jeremy kłamał przez zęby, kiedy zgodził się z naiwnym (daję jej korzyść z wątpliwości) komentarzem swojego rozmówcy, że wirusolodzy następnie wyciągają „wirusa” z hodowli komórkowej. „To naprawdę takie proste.” (Rzucam wyzwanie Jeremy’emu lub tobie, doktorze Mercola, aby przytoczyli każde badanie, w którym konkretna rzecz została „wyciągnięta”, nawet z mieszanki małpa / krowa / człowiek aka hodowla komórkowa, i wykazano naukowo, że jest to „wirus rozprzestrzeniający chorobę”.)

  Według Jeremy’ego po prostu „wiemy”, jak wyglądają „koronawirusy”, pomimo faktu, że żadna konkretna rzecz rzekomo „koronawirus” nigdy nie została oczyszczona z żadnej próbki pacjenta (ani nawet z hodowli komórkowej), aby można ją było zbadać logicznie i naukowo. Kto potrzebuje nauki? Po prostu wiemy o tych rzeczach.

  Jeremy twierdzi, że CDC wyizolowało „SARS-COV-2”. Cóż, tak, mają zgodnie z bezsensownym, antynaukowym podejściem do „izolacji” stosowanym przez Jeremy’ego i wirusologów.

  Ale czy naukowcy z CDC zastosowali choć odrobinę logiki lub metody naukowej i faktycznie ustalili istnienie rzekomego wirusa? To zupełnie inna sprawa, a odpowiedź brzmi „Nie”.

  Badanie CDC „IZOLACJA SARS-COV-2” jest tylko kolejnym przykładem typowego oszukańczego małpiego biznesu (dosłownie), który nęka nasz świat.

  Wcześniej odniosłem się do badania CDC i zajmę się tym samym problemem rażąco fałszywych metod „izolacji” wirusologii poniżej.

  Jeremy kontynuował z bardziej dziwacznymi twierdzeniami: że naukowcy nigdy niczego nie izolują / oczyszczają i nie mają technologii do oczyszczania rzeczy takich jak rzekome wirusy.

  Jeremy również dziwnie zasugerował, że ludzie (tacy jak ja), którzy twierdzą, że dowód na rozprzestrzenianie się choroby „wirusa” wymaga oczyszczenia, w rzeczywistości żądają, aby rzekomy wirus unosił się w próżni.

  Dr Mercola, jestem zaangażowana w ten problem od prawie 2 lat i nie znam ani jednego mężczyzny lub kobiety, którzy definiują izolację / oczyszczenie jako „unoszące się w próżni”.

  I wyraźnie wyjaśniam w moich prośbach o wolność informacji, że nie tak definiuję izolację / oczyszczenie.

  Poniżej znajduje się zrzut ekranu z niedawnego żądania FOIA do CDC. Nie mają żadnych zapisów, podobnie jak wszystkie 164 inne instytucje w około 30 krajach, o które pytali ludzie na całym świecie. Nikt na tej planecie nie oczyścił próbki rzekomego „wirusa” z choroby człowieka, ani nie zna nikogo, kto to zrobił, mimo że rzekomo miliony ludzi są zarażone i wypluwają tego „wirusa” za każdym razem, gdy oddychają.

  I nie, wbrew twierdzeniom Jeremy’ego, to nie ludzie tacy jak dr Andrew Kaufman, Jon Rappoport czy dr Sam i Mark Bailey dziwacznie przedefiniowali słowo „izolacja”. To wirusolodzy przedefiniowali ją, czyli mieszanie ze sobą różnych skomplikowanych substancji i wyciąganie dzikich wniosków – zupełnie odwrotnie niż jej historyczne znaczenie.

  To zabawne, że wszyscy wiedzą, że „izolowanie” oznacza „oddzielenie”, jeśli chodzi o izolowanie ludzi, a „zamieszanie” pojawia się tylko wtedy, gdy chodzi o teoretyczne „wirusy”. I jak wirusolog używając słowa „izolować” sprawia wrażenie uprawnionej nauki, podczas gdy nic nie może być dalsze od prawdy.
  I nie dr Mercola, nie jesteśmy zdezorientowani. Dobrze wiemy, co wirusologom uchodzi na sucho.

  Choć jest to przygnębiające, ponieważ zdecydowałeś się przerobić streszczenie Steve’a Kirscha na temat ciekawej „nauki” Sabine Hazan, pokrótce odniosę się do tego jeszcze raz, tutaj, tak jak to zrobiłem w moim edukacyjnym Liście otwartym do Steve’a.

  Mówiąc wprost, badanie Sabine Hazan jest w 100% bezużyteczne i oszukańcze. RNA użyte w jej „sekwencjonowaniu” było genetyczną zupą z różnych źródeł, w tym pacjentów, i nie wykazano, aby zawierało żadnego rzekomego „wirusa”.

  Sfabrykowała bezsensowne kody na komputerze, które nigdy nie zostały wykazane, że odpowiadają czemukolwiek w sferze fizycznej i fałszywie przekazała je z „genomów wirusowych”.

  Sabine porównała swoje bezsensowne wyniki „sekwencjonowania” do wyników jej całkowicie bezsensownych i oszukańczych testów PCR (o których jest dość skryta, przynajmniej ze mną), które również nigdy nie okazały się mieć nic wspólnego z „wirusem”.

  Sabine przychodzi bez, gdy bezpośrednio kwestionuje ważność swojej tak zwanej nauki. Zachęcam czytelników, aby sami tego spróbowali i zobaczyli, co się stanie (i przyślili mi wyniki na cmssyc@gmail.com).

  Dr Mercola, już wcześniej odniosłam się do bardzo drogiego i oszukańczego produktu „wirusowego” ATCC, który teraz promujesz, w moim edukacyjnym liście otwartym do Steve’a Kirscha. Pamiętaj, aby zapoznać się z tą sekcją. Zawiera Kupującego Uważaj! od dr Saeeda A. Qureshi, phD, który spędził ponad 30 lat jako naukowiec (w przeciwieństwie do wirusologa) w Health Canada.

  Dr Mercola, rzucam ci wyzwanie, abyś wyśledził pochodzenie i zawartość dowolnego produktu ATCC „SARS-COV-2”, tak jak zrobiłam to w zeszłym roku dla tak zwanego „izolatu SARS-COV-2”, który jest określany jako „MUC-IMB1” aka „BavPat1” i sprzedawany przez firmy takie jak EVA za 2 000,00 € za fiolkę, i zgłasza czytelnikom to, czego się dowiedziałeś. Zgłoś szczegółowe metody, które zostały użyte do rzekomego sprawdzenia, czy produkt zawiera jakiegokolwiek chorobotwórczego „wirusa”.

  Jeśli chodzi o twoje twierdzenie, że „teoria zarazków i teoria terenu mają wartość”, czy możesz udowodnić za pomocą nauki, że wirusologia ma jakąkolwiek wartość?

  Proszę udowodnić istnienie konkretnej fizycznej rzeczy rzekomo rozprzestrzeniającej chorobę „wirus/wariant COVID-19” aka „SARS-COV-2” i udowodnić, że ta konkretna rzecz rozprzestrzenia chorobę od gospodarza do gospodarza poprzez naturalne sposoby ekspozycji u zwierząt lub ludzi.

  Wzywam cię do opublikowania badania dowodzącego, że coś takiego istnieje. Pokaż nauką, że tylko osoby, które są narażone na tę konkretną rzecz, chorują na chorobę układu oddechowego „COVID-19”, jak twierdzi Jeremy, którego dzikie, bezpodstawne twierdzenia teraz rozpowszechniasz.

  Dr Mercola, jako dowód na to, że „wirus” został wyizolowany i zsekwencjonowany, przytaczasz badania, które częściowo opierają się na „testach” PCR. Nie zadając sobie trudu, aby przejść do wszystkich dobrze udokumentowanych fatalnych wad za pomocą tych tak zwanych testów, trochę logiki jest w porządku.

  Niemożliwe jest zweryfikowanie jakiegokolwiek „testu” bez złotego standardu.
  Niemożliwe jest zweryfikowanie jakiegokolwiek „testu”, który rzekomo „potwierdza” obecność „wirusa” (lub „infekcji wirusowej”), zanim rzekomy „wirus” nie zostanie udowodniony.
  Niemożliwe jest zatwierdzenie jakiegokolwiek „testu”, który rzekomo „potwierdza” „chorobę wirusową”, zanim rzekomy „wirus” nie zostanie a) udowodniony, że istnieje i b) udowodniono, że powoduje chorobę.

  Oczywiście pośredni test na „wirusa” nie może być logicznie użyty do udowodnienia istnienia rzekomego „wirusa”. Test jest tym, czym jest. W przypadku PCR, w najlepszym przypadku, jest to dowód na obecność bardzo małej docelowej sekwencji genetycznej. Nic więcej. Nie wirus, nie genom, tylko maleńka sekwencja.

  A efekty cytopatyczne na kulturę komórkową, każdą hodowlę komórkową, są właśnie tym – efektami. Skutek nie jest przyczyną skutku. A dzikie założenia dotyczące przyczyny skutku są właśnie takie – dzikie założenia, a nie nauka. Jest to szczególnie ważne, gdy komórki, o których mowa, zostały niedożywione poprzez obniżenie poziomu pożywienia dla komórek (zazwyczaj płodowej surowicy bydlęcej) i zatrucie komórek toksycznymi lekami.

  Doktorze Mercola, jestem zszokowana, że opublikowałeś ten cytat ze szkicowego, krótkiego listu z Włoch, który zacytowałeś, jako dowód, że „wirus” został zsekwencjonowany:
  „[Vero E6 aka małpia nerka] Zebrano supernatanty hodowli komórkowej z pasażu 1 (P1) czterech izolatów i wyekstrahowano RNA …”

  Po pierwsze, jak zdajesz się rozumieć i jak powinno być już jasne, „izolaty” nie oznaczają oczyszczonych, izolowanych okazów w wirusologii. Wręcz przeciwnie. W przypadku badań „SARS-COV-2” są to mieszanki małpa/krowa/człowiek. Autorzy mówią prostym językiem, że wyodrębnili RNA z supernatantów hodowli komórkowej. Nie z oczyszczonego okazu rzekomego wirusa.

  Autorzy ci mówią światu, że mają zupę z materiału genetycznego i zamierzają wymyślić na swoim komputerze tak zwany „genom wirusowy” z bilionów sekwencji, które (być może, sorta) w nim wykrywają. Bo to jest wirusologia, a nie nauka.

  Czy naprawdę musimy dalej o tym dyskutować?

  Dr Mercola, sfabrykowane „genomy”, bezsensowne, niemożliwe do zweryfikowania „testy” PCR, dzikie założenia dotyczące przyczyny wpływu na niedożywioną / zatrutą linię komórkową oraz strzałki dodane do obrazów EM i wskazujące na cząstki, które nigdy nie zostały oczyszczone, nigdy nie zsekwencjonowane, nigdy nie scharakteryzowane, nigdy nie badane za pomocą kontrolowanych eksperymentów nie sumują się z nauką.

  Wirusologia nie jest nauką.

  Doktorze Mercola, to bardzo przygnębiające widzieć, jak promujesz rażącą pseudonaukę, która była używana przez dziesięciolecia do oszukiwania i zmuszania ludzi na całym świecie na niezliczone sposoby, nie ograniczając się do całkowicie bezużytecznych i szkodliwych zastrzyków, które zostały oszukańczo przekazane jako „szczepienia”.

  Za każdym razem, gdy ty (lub ktoś taki jak Peter McCullough) to robisz, ludzie tacy jak ja muszą spędzać godziny na wyjaśnianiu całego zamieszania, które spowodowałeś z opinią publiczną.

  Musisz dołożyć należytej staranności, znaleźć i udostępnić „brakujący” dowód naukowy wirusów lub wycofać swojego bloga, przeprosić czytelników i przejść na właściwą stronę historii. Miałeś już 2 lata, aby to rozgryźć.

  Miejmy nadzieję, że opinia publiczna wkrótce zmęczy się poleganiem na „ekspertach” i po prostu przeczyta śmieszne badania „izolacji wirusa”. Kiedy tak się dzieje, ta pseudonauka (która jest naprawdę zbyt hojnym słowem) kończy się na zawsze.

  Najlepsze życzenia
  Christine Massey, M.Sc.
  Peterborough, Ontario, Kanada

  Pdf z mojego e-maila z 18 stycznia 2022 r. do dr Mercoli:
  https://www.fluoridefreepeel.ca/wp-cont … 7-2022.pdf”

 210. ZBiR said

  Czarna Boydar.
  Ech żadnej Chazari nie będzie Polska nie jest pempkiem świata. Ukraińcy zostaną tu na stałe jak Polacy w Niemczech, będą mieli nieco wyższa pozycję niż rodacy w Deutschlan, bibsie szanują. A co do życia pod mostem i ciężkich warunków, to nie tylko zasługa żydów. Sami sobie też gotujemy taki los, Chazari nie potrzeba, to taka „Polska życzliwość”

 211. Andzia said

  Uroczystości pogrzebowe śp. Jana i Haliny Ciechanowiczów. (zm. 9 i 12.01,br).https://www.youtube.com/watch?v=udD-niEwPLo

 212. revers said

  No napewno, ostatnio nawet na stronie glownej WHO zwrocono uwage ze nikt nie odpowiada za ekperymentalne szczepionki, podobnie jak ubezpieczenia na zycie, do tego dochodza ubezpieczenia samochodow od wypadkow drogowych.

  Tak przynajmiej pisze sie na niemieckiej stronie najwiekszego klubu samochodowego ADAC ktore udziela rowniez ubezpieczenia oc.

 213. JerryRoberts said

  Wykład prof.Sucharit Bhakdi o dowodach prof.dr.Arne Burhardt potwierdzających opinię noblisty dr.Luc Montagnier, że wszyscy którzy wzięli preparat mRNA umrą z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE). Zostaną zabici przez ich własne leukocyty.
  PROF. SUCHARIT BHAKDI – MRNA PREPARATION WILL KILL EVERY HUMAN BEING.
  https://www.bitchute.com/video/gu3nLD7edCnI/

 214. revers said

  Czyli wg. Who, ubezpiczycieli od zycia czy zycia za kierownica pojazdu samochodowego szczepanyb to samobojcy.

 215. kontra said

  dr Piotr Żyła ekspert kowid prywatnie skoczek narciarski
  być zakażony „kowidem” a mieć pozytywny „test-kłamstwo kowid” to nie to samo
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269671446_494061675712906_7352050933821742265_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sL5pNQC5yEwAX-uzGUz&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=00_AT-YD9VXVqz1bLXd5xna8b9iWIr7yQPTnDQ8j6BgeQQJ5w&oe=61EF7B29

 216. kontra said

  biskupka

  http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,12.3945.html

 217. kontra said

  Posłowie nie chcą obowiązku szczepień kowid. Dla siebie

  Bolesław Piecha (68 l.) z PiS, wielki orędownik szczepień kowid wyjaśnia Faktowi, że nie było sensu wpisywać tych zmian do ustawy.

  — Minister może w ramach rozporządzenia wprowadzić taki obowiązek — tłumaczy.

  Partyjna koleżanka posła Piechy, b. minister, Jadwiga Emilewicz (48 l.) zapewniła Fakt, że chciała tych zmian. Ale nie wyszło. — Przepraszam, to banalne przeoczenie – mówi Faktowi.

  Przeciwko wprowadzeniu zmian zmuszających posłów do szczepień zagłosował między innymi twórca ustawy segregacji sanitarnej SSman Czesław Hoc.
  fakt.pl/wydarzenia/polityka/nie-bedzie-obowiazkowych-szczepien-dla-poslow-sami-sie-na-to-nie-zgodzili/fwdcl4d

 218. kontra said

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/G6ok9kuTURBXy8xNGE0ODA3OC05YTE4LTQ5ODMtYTg5Zi1kZWRhNDZjNjA2ZmYuanBlZ5GTAs0DSM0CL4KhMAWhMQE
  twórca ustawy segregacji sanitarnej SSman Czesław Hoc.

 219. kontra said

  kowid ostatnia prosta do kostnicy kowid

  Skandal w Człuchowie. Lokalne władze postanowiły szprycować kowidowo mieszkańców miasta w budynku byłej przyszpitalnej kostnicy kowid

  Oburzony tym faktem jest m.in. najsłynniejszy człuchowianin, „jasnowidz” Krzysztof Jackowski, a mieszkańcy udający się na szprycowanie mówią, że „idą do trupiarni”.

  Jackowski zaznaczył, że umiejscowienie szpryc-punktu w prosektorium kowid może negatywnie wpływać na psychikę mieszkańców.

  ==================

  „Cieszę się, że szczepionka pomogła uniknąć??? wielu zgonów i zmniejszyć presję na szpitale i personel szpitalny, jednak jestem sfrustrowana, że zarówno ja, jak i inni młodzi i zdrowi ludzie cierpią z powodu tych ciężkich skutków ubocznych” 😀 – podkreśliła sportsmenka.

  Szwajcarska lekkoatletka, specjalizująca się w biegach sprinterskich, Sarah Atcho poinformowała w mediach społecznościowych, że cierpi na zapalenie osierdzia poszczepienne. Jak sama mówi, poczuła się gorzej kilka dni po przyjęciu trzeciej szprycy kowid

  26-latka przekazała, że ogólnie czuje się dobrze, choć wciąż ma poszczepienne kołatanie serca i czuje poszczepienny ucisk w klatce piersiowej. Sportsmenka zgłosiła się do kilku specjalistów po tym, jak po otrzymaniu szprycy kowid przypominającej odczuwała poszczepienne zawroty głowy podczas wchodzenia po schodach i poszczepienny ucisk w klatce piersiowej.

 220. Ad. 158, 172:

  Panie Yagiel, zadaje Pan zasadne pytanie: KTO SCHACHTA WYKREOWAŁ? Na to mogę odpowiedzieć, że Cesarz Wilhelm II DOKUMENTACJĄ ZŁOTA WŁASTÓW.
  Ja piszę: „Schacht chciał Rzucić Anglię Na Kolana walutą keynesowską i Złotem Włastów w Modlinie, do czego potrzebna była wojna z Polską… Według prawa pruskiego to Naczelnemu Wodzowi przypada Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki, ale na radzie wojennej w Modlinie jako SUWEREN Złota Włastów wystąpił feldmarszałek Brauchitsch,” do czego potrzebne było wsparcie Schachta.
  Według niektórych opinii to Schacht rządził Niemcami jako szef pruskiego Sztabu Wojny Handlowej i Gospodarczej, gdzie najpierw łupił Państwa Bałkańskie a potem Latynoskie. W styczniu 1943 urząd ten oddał Amirałowi Canarisowi. To Schacht dokonał zamachu na Hitlera w pociągu AMERYKA poprzez nałożnika Bronisława Geremka, za co SS rozgromiło Abwehrę.

 221. kontra said

  https://www.covidvaccineinjuries.com/covid-vaccine-stories/chantal-uren-37-years-old-with-severe-adverse-reactions-to-pfizer-vaccine/

  https://nomoresilence.world/series/australia/page/2/

  https://thecovidblog.com/2021/10/31/chantal-uren-37-year-old-western-australia-police-officer-suffers-bells-palsy-ruptured-aneurysm-stroke-two-weeks-after-pfizer-mrna-injection/

  Pan Novak Djoković to wybitny tenisista, człowiek, który dzięki swojej pracowitości osiągnął wielki sukces, a kim jest Pan borys Budka i jaki osiągnął sukces?
  wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8334206,novak-djokovic-borys-budka.html

 222. Romantyczne miejsca w Szczecinie. Gdzie wybrać się z ukochanym na wycieczkę? (msn.com)

  NAJPIĘKNIEJSZY BULWAR W POLSCE, „bo ładniejsze są ponoć tylko Tarasy Bryla w Dreźnie”. Przy budowie cytadeli szczecińskiej Szwedzi rozebrali zamek GRABOWIEC – identyczny z GRYFEM. W połączonych oszkloną arkadą Gryfie i Grabowcu odbyły się OBCHODY MILENIJNE zwane Zjazdem Gnieźnieńskim – skąd Wały Chrobrego – sparodiowane w BEOWULFIE.
  Mnie najbardziej podobało się, że multimilioner norweski kupił w niemieckim antykwariacie plan Cesarskiego Pałacu IMPERIALNEGO, który miał być zbudowany na Wałach Chrobrego CYCAMI NA ZACHÓD. Cieszyliśmy się, że Niemcy tego pałacu NIE ZBUDOWALI.
  Norweg chciał zbudować ten pałac na hotel dla Skandynawów przy marinie szczecińskiej, ale ja wytłumaczyłem, że może to być droga jachtingowa do Berlina ale NIE DO DUNAJU więc wyniósł się do Bydgoszczy. W Bydgoszczy są jednak Młyny Rothara, czyli prawdopodobnie Koszary Innachosa z Wojny Bogów – co łatwo sprawdzić dendrologicznie – oraz musi być odbudowana na podstawie HAGIA SOPHIA rozebrana przez Krzyżaków i Czechów skandynawska WALLHALA a słowiańska LILA WENEDA, co było kiedyś Skandynawską Atlantydą.

 223. Carlos said

  Spośród wszystkich hipotez zgodnych ze stanem faktycznym wybierz najprostszą

  W tej strasznej sytuacji nie ma nic, co by w jakikolwiek sposób przyniosło korzyści USA. Tak samo jak nie było powodu, by USA niszczyły Irak czy Libię.

  Europa przegrywa z nadchodzącymi wydarzeniami. W niebie w żaden sposób ten kryzys nie pomoże im w żaden sposób.

  Więc kto ma motyw? Weź pod uwagę, że Rosja jest główną przeszkodą na drodze do ostatecznego zniszczenia Syrii. Państwo apartheidu desperacko potrzebuje zburzenia Syrii z kilku powodów. Najpilniejszym z nich jest to, że Hezbollah musi zostać odizolowany od zaopatrzenia, aby w końcu mógł zostać wyeliminowany jako zagrożenie. To zasrane państwo potrzebuje wody z południowej Syrii i Libanu. Coraz częściej – ponieważ część populacji rozmnaża się jak muchy – potrzebuje również ziemi obu narodów dla Lebensraum . (Syryjska pustynia może być także celem Palestyńskiego Marszu Śmierci – syjonistycznej wersji Ostatecznego Rozwiązania)

  Rosja jest przeszkodą na drodze do tej wspaniałej przyszłości, a wkurzone państwo jest zdeterminowane, by doprowadzić Rosję do punktu, w którym nie może już sobie pozwolić na pozostanie w Syrii. Stąd groźby sankcji poza wiarą.

  Ukochani przez Boga ludzie nie przejmują się tym, co dzieje się z Europą. Naród Wag-The-Dog wyraźnie podupada, więc jak każdy dobry pasożyt, Święty Izrael wyssie USA, by dostać to, czego chcą.

  Podsumowanie/wniosek: Syjoniści kontrolujący rząd USA zamierzają wykorzystać nadchodzące wydarzenia na Ukrainie i wokół niej do wspierania interesów państwa apartheidu. Plan Yinon nie może się rozwijać, dopóki Rosja się nie wycofa.

  Wielki Izrael – od Nilu do Eufratu

 224. KOŃCEM EUROPY było ROZPĘDZENIE przez Shella Metr Samochodowych Unii Europejskiej na moim silniku spalinowo-parowym VDTW Monte Christo w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie pod zarzutem Korupcji, która okazała się machlojkami. Shell to kapitał żydoarabski, co przekwalifikowało Unię Europejską żydoarabsko. Wobec tego ŻYDÓWKA Angela Hitler No I Merkel mogła zaprosić do Europy 70 milionów jezuitów muzułmańskich, co LIKWIDUJE Francję i Anglię okupacją muzułmańską.
  W Polsce kapitałem żydoarabskim jest ORLEN, który powstał ze sprzedaży przez Żydów VDTW Arabom. Putin ma Ogień Na Plecach, bo wpuścił na Syberię kapitał chiński przyjmując, że za Chińczykami wejdą tam też Japończycy i Amerykanie, ale ci NIE WESZLI.

 225. revers said

  Re222

  P.Juliuszu P.

  A gdzie miejsce W przestrzeni publicznej Szczecina na meczet?

  Takie pieknie pocztowki z widokiem na bulwar z meczetem i minaretem kraza po sieci.

  A miejscowe elity as prosza sie o unijne kalifaty i Multi-kulti, z zwrotem kalifackich kopul budynkow swieckich i swiatyn W kieruku poludnia, i to od czasow s80, JP2, najazdu na europe nachodzcow.

  Kebabow tez jak by wiecej, przybywa, takze tych ze sperma arabska, ale bez satelitarnych detektorow zlota.

 226. Yagiel said

  Szanowny Wandaluzjo, dziękuję za odpowiedzi. Wpiis 221 jest ciekawy, wszakże nie wydaje mi się, żeby Kajzer ten – znany raczej jako gwiazdorek niż władca – był podmiotem działąń. To że pozbył się Bismarck’a, było jego emocjami, ale nie wiem, czy jego decyzją… No chyba że, jak Hamlet, udawał wariata ?
  Powracam do pytania o Hjalmara Schachta: to był Hjalmar, Dun/Dan… Jeśłi matka ostatniego cara Rosji była patriotką Danii i przełożyła swa miłość do jednego ROmaNowa na drugiego, tak innego, to pewnie dlatego, że bardzo była zmotywowana do zemsty na Prusakach włąśnie (no i Habsburgach). Jakoś tych dwoje Dunów/Danów kojarzy mi się…

  A co do opisu @223 – ostatnio prof. Panarin, ks. Kreml zapowiedział Angolom/Xazarii City of London, że zaczęły się ataki na ZEA jako na hub finansowy właśnie CofL… Wygląda to na wykańczanie obu dynastii: arabskiej i xazarskiej – w Londynie.
  A że Putin/Kreml walczy na dwa fronty, to niestety problem, bo jeśłi Chinowie są expansywni-imperialni, to znaczy, że to NIE-Chinowie. A jeśli Żydzi są expansywni, to znaczy, że to niby-Żydzi, tj. Xazaria; ci mają z BogiemmŻydów w Ziemi Obiecanej tylko umowę Kain’a: idź i psuj, uzależniaj, zabijaj – jemiołą bądź, bo Drzewem nie możem być ! Odciąłeś się nożem od brata swego i od rodziców swojich: od Ziemi ich i od Boga Zemi ich, tj. ode mnie…
  Dlatego jako Chinowie Xazarzy będą wycinać-i-wycinać-i-wycinać Syberię/Tajgę… A jak ich powstrzymać ?
  Matko Boska ratuj !

  A może jest jakiś Nowy Hjalmar Schacht, Syberyjski/Rosyjski/Ruski dla odmiany… ?

 227. Peryskop said

  Podobno Duda jest anty-Hoc

  https://wiadomosci.wp.pl/duda-przeciwko-kaczynskiemu-zastanawiajace-doniesienia-z-palacu-prezydenckiego-6728689260731232a

 228. Yagiel said

  ps/ Wandaluzjo, Modlin to Mazowsze, nad zbiegiem dwu rzek: Wisły i Bug-Narwi, więc właściwie trzech… Nie pamiętam, gdzie przebiegała granica między poł/Mazowszem Janusza na Czersku a poł/Mazowszem Konrada na Płocku… Modlin był gdzieś blisko tej granicy, prawda ? Oraz Zakon/Krzyżacy byli blisko tej granicy umowami dzierżawy z Mazowsze/Płock – ileż to km z Płońska do Modlina ? No ale to było Mazowsze, więc i to, co na mazowszu, było i jest Mazowsza, nie Hohenzollern’ów… To że dwór Hohe. miał dokumentację Modlina/Skarbca ma oznaczać, że miał dokumenty własności ? Przecież nie !
  Mógł mieć dokumentację Metro Modlin-Warszawa (nie Modlin-Płock) i oddać ją hitlerowcom/Xazarom za pozostawienie przy spokojnym życiu w Holandii…
  Tylko dla Xazarów/jemioły nie ma znaczenia, kogo udajaą, tj. w kogo się wgryzają, tj. w jakie Drzewo… Tylko Kain może udawać kogokolwiek oraz NIGDZIE /NIE/ BYĆ U SIEBIE; Zawsze i wszędzie są tylko jemiołą-kradziejami i złodziejami: zło-dzejami dla kra-dziejstwa ! Drzewo, Drzewa Gatunki Wszelkie MAJĄ KORZENIE, którymi połączone są z Ziemią: DRZEWO TO TA/TU ZIEMIA
  gdy jemioła xazarska to tylko pieniądze i skarby na wiatr i z wiatru…
  Nie ma takiej ziemi na Ziemi, gdzie Kain/jemioła/Xazaria jest u siebie, bo nawet Xazarami nad-Kaspijskimi sa-byli jako jemioła tylko… Bardzo daleko od Modlina ! (że nie wspomnę AfganiStanu)
  Pytanie więc, Wandaluzjo Szanowny: Dynastia Piastów Mazowsza, Piastów dwu-Mazowsza NIE JEST PIERWOTNĄ DYNASTIĄ MAZOWSZA – JAKA BYŁA/JEST PIERWOTNA DYNASTIA MAZOWSZA ?

 229. Greg said

  Tragedia w Rybniku. Norymberga 2.0

  .https://youtu.be/kwLmtPvTDX8

 230. ? said

  Ks. Kardynał Stefan Wyszyński: Kościół a duch kapitalizmu

  Grzech pierworodny ma zasięg powszechny. Każda dziedzina życia ludzkiego ma swój grzech pierworodny; ma go również życie społeczno-gospodarcze. /…/

  Powstała nowa religia – pieniądza i bogactwa. Jej dogmaty – to nieograniczona wolność gospodarcza, wolna konkurencja, rozdział kapitału i pracy, najemnictwo, prawo podaży i popytu, mechanizm cen. Jej moralność – to brak wszelkiej moralności, przewaga kapitału nad człowiekiem i pracą, dobro produkcji, zysk jako dobry uczynek. Jej ołtarze – to wielkie fabryki, maszyny, narzędzia, kartele, syndykaty, banki, gdzie za cenę chciwości ofiarowywano życie ludzkie.

  Cel ostateczny – błogosławiony bogaty. Bogatymi bądźcie za wszelką cenę – kto może i jak tylko może!

  Oto bóg świata – spoganiały kapitalizm. Wszystko, co odtąd świat spotyka, łączy się ściśle z tym systemem; bowiem „przepaść przepaści przyzywa” (Ps 41, 8).

  Spoganiały kapitalizm jest rodzonym ojcem wszystkich kierunków rewolucyjno-społecznych: socjalizmu, komunizmu, bolszewizmu – tych wszystkich dążeń, które działając na mocy prawa reakcji, stanęły w obronie pogwałconych praw człowieka.

  https://myslkonserwatywna.pl/ks-kardynal-stefan-wyszynski-kosciol-a-duch-kapitalizmu/

 231. Peryskop said

  https://sportowefakty.wp.pl/tenis/981182/to-zemsta-za-deportacje-djokovicia-zaskakujaca-decyzja-rzadu-serbii

 232. Yagiel said

  Muzyczna sensacja od Złego Ekołoga: KGB znalazło Kogoś i Coś w Egipcie…
  .https://www.youtube.com/watch?v=nKdX0R6UvxM
  Na pocz. coś tam o Gorbaczowie i upadku CCCP, ale zasadniczo o expedycji Sowietów w pocz. lat 60. do grobowca w Egipcie
  Są zdjęcia a nawet film pokazujący miejsce i przebieg odkrycia !
  Nawet wieść, że mumia to zwłoki Kosmity i to Boga-Kosmity nie jest najważniejsza
  najważniejsze jest, że znaleziono instrument dmuchany, flecik czy inny gwizdek, którego dźwięk/częstotliwość
  ZNOSI GRAWITACJĘ……….. PIRAMIDY BUDOWANO OD CZUBKA !

  Dla mnie ta wieść o muzyce unoszącej jest prawdopodobna; parę miesięcy-rok temu przy okazji Baalbek i MEGAgłazów w fundamentach i kamieniołomie – pokazywał to i objaśniał dr Franz Zalewski – przy okazji dyskusji o potopie albo hydro-podnoszeniu MEGA czy GIGAgłazów – zauważyłem, że w tle filmu dra Franca, tam w kamieniołomie słychać słowika…
  I chyba wtedy zażartowałem, że może te GIGAgłazy podnoszone były śpiewem czzy melodią – ? (sam lubię muzykę wiatru czy ludzką, lubię gwizdać na rowerze czy w Metro) Jest taka świątynia w Indiach z 7, nieotwartym skarbcem, do którego wrota nie mają klamek, zawiasów……..
  Otóż jeśli kogoś zaciekawia możliwość budowania czy w ogóle władania przy użyciu piszczałki/flecika – popatrzie i posłuchajcie
  (mina, mimika ZE jest w tym odcinku cenna sama w sobie)

 233. Boydar said

  Ile razy zastanawiałem się nad prawosławiem to mi zawsze coś po głowie chodziło. Wiedziałem co to jest, ale nazwać miałem trudność. No i właśnie przed chwilą znalazłem, znaczy się ktoś rozumiał – „biada temu domowi, gdzie krowa przybodzie bykowi”

 234. Boydar said

  też znalazłem (ale, póki co, nie przyznam się gdzie) – jeśli poślubisz nietoperzycę, resztę życia spędzisz zwisając głową w dół

  To tak a’propos dyskusi o charakterze towarzyszek naszego życia

 235. Emilian58 said

  Jeżeli talmudyczni ustawiacze świata wpadną na pomysł aby jakiś wariant nazwać GŁUPOTA to przynajmniej połowa już okaleczonych poleci po następną dawkę! Mogą też ogłosić że już mają szczepionkę na szczepionkę! Jako antidotum, oczywiście! I znów nierządy na białym świecie będą NAS zadłużać u talmudycznych ustawiaczy świata aby kupić od nich szczepionki na szczepionki! Bo pijany sen erotomana trwa mać.

 236. Boydar said

  @ Pan Yagiel (232)

  „… Poznanie nadal NIE wyjaśnionego jeszcze sposobu, jaki używany był przez łotewskiego kamieniarza o nazwisku Edward Leedskalnin (1887/1/12 – 1951/12/7), a jaki pozwalał mu wycinać ogromne bloki z litej skały, po czym lewitować je z powietrzu na miejsca ich przeznaczenia. (Przemyśl znaczenie członu „skalnin” w jego nazwisku.) Kamieniarz ten niemal gołymi rękami, sam, w pojedynkę, tajemniczo, nocami, zbudował na Florydzie w USA cały tzw. Coral Castle – czyli ogromny Koralowy Zamek jaki obecnie stanowi lokalną atrakcję turystyczną o hipnotycznej tajemniczości. Jeśli przeanalizować informacje jakie przetrwały na temat tego kamieniarza, to wygląda na to iż używał on „zaklęć” (czyli dokładnie takiego samego uruchamiającego „hasła”, jakim w dawnych czasach egzekwowane była „magia” i używane przez nią gotowe oprogramowanie zawarte w przeciw-materii) dla odłupywania i lewitowania wielotonowych bloków lokalnej wapiennej skały osadowej, która po angielsku jest nazywana „oolite limestone” – zaś na polski słowniki jej nazwę tłumaczą jako wapień oolitowy. Z tych ogromnych bloków stopniowo zbudował on swoje niezwykłe zamczysko. Ponieważ nazywanie jego budowli przykładowo „zamek zbudowany z wapienia oolitowego” byłoby trudne do wymowy i pozbawione uroku romantyczności, zaś w owej osadowej skale daje się zobaczyć fragmenty muszel i korali, arcydzieło które on stworzył zostało nazwane poetycznie „koralowym zamkiem”. Informacje przetrwałe na temat tego kamieniarza zdają się sugerować, że sekret „zaklęcia” z pomocą jakiego wznosił on swą budowlę ujawniają nam słowa „sweet sixteen” (tj. „słodkie 16”) – tyle, że NIE wiadomo w jakim języku słowa te powinny być zaśpiewane. Te bowiem właśnie słowa w zaszyfrowany sposób starał się przekazać potomnym poprzez powtarzanie wyrażenia „sweet sixteen” przy każdej okazji kiedy ktoś go wypytywał jak on dokonuje tego co czynił. O tym zaś, że „zaklęcie” owo należy wyśpiewać z odpowiednią „śpiewną” intonacją i z ponadprogowym poziomem uczuć (wibracje których inicjowały mu zadziałanie programów z przeciw-materii) świadczą np. fakty: (1) że zawsze podkreślał słowo „sweet” (znaczące „słodkie” – zaś często używane w opisie śpiewu dla podkreślania np. kobiecego tonu i melodyjności, a w jego przypadku uczuciowo przypominające mu też nieszczęśliwą miłość), oraz (2) że w bardzo skąpym zbiorze narzędzi jakie po nim pozostały dawniej znajdowały się też dwa lub trzy „kamertony” – niestety kamertony te później zaginęły, zaś obecnie ogromnie trudno cokolwiek na ich temat się dowiedzieć. (Np. jedyna informacja o tych kamertonach, jaką dotychczas zdołałem odnaleźć, pochodzi od niejakiego „ge45ge Called”, który w komentarzu do 12-minutowego wideo z YouTube o adresie https://www.youtube.com/watch?v=C-YEsbgh20U napisał, cytuję: „years ago the tools on the wall had 2 or 3 tuning forks, they are missing”.) Jak mogło wyglądać „wyśpiewywanie” owego zaklęcia, doskonale ilustruje to nam około 4-minutowe angielskojęzyczne wideo o tytule „Special Head – Monk Levitates Above a Pyramid and Disappears – America’s Got Talent 2013”, o dacie załadowania 2013/7/24, oraz o adresie https://www.youtube.com/watch?v=QVi0vFRjMXk – jakie udokumentowało wyczyny mnicha, który publicznie zademonstrował umiejętność uruchamiania śpiewanym zaklęciem programów przeciw-materii, jakie to programy najpierw spowodowały jego lewitowanie, a potem jego przeniesienie (teleportację) do odmiennego budynku. Osobiście wierzę, że jeśli w przyszłości znajdzie się konsekwentny badacz, który zaakceptuje wiedzę zawartą w niniejszym punkcie #J4.5, plus wiedzę zawartą w punkcie #K1 mojej innej strony o nazwie god_istnieje.htm, a także wiedzę celowo udostępnioną nam szyfrem przez ŚP Edwarda Leedskalnina, wówczas zapewne badacz ten zdoła ponownie odkryć prawdy o tajemniczym zaklęciu pozwalającym ludziom bezwysiłkowo wycinać z litej skały, poczym lewitować, ogromne bloki kamienne. Oczywiście, zanim ktoś faktycznie odkryje te prawdy, w międzyczasie setki „fotelikowych teoretyków”, których jedyną praktyczną umiejętnością jaką dotychczas opanowali jest przemieszczanie łyżki od talerza do własnych ust, będą w internecie się chwalili, iż za pośrednictwem np. użycia wciągarki i rolek jakoby powyjaśniali już wszystkie tajemnice ŚP Edwarda Leedskalnina – chociaż analiza ich wyjaśnień będzie ujawniała, że np. „poprzeaczali” praktycznie każdy co istotniejszy fakt, w rodzaju iż aby czymkolwiek podnieść wyłamany z litej skały wielotonowy blok, najpierw trzeba móc wsunąć jakoś łańcuch pod ów blok (czego NIE daje się uczynić bez uprzedniego podniesienia tegoż bloku), czy iż aby przesuwać ów blok np. po rolkach, najpierw trzeba go na rolkach owych usadowić – czego też NIE daje się uczynić bez uprzedniego podniesienia tegoż bloku. Jak więc przydatna i praktyczna jest wiedza takich „fotelikowych teoretyków”, najlepiej ilustruje to fakt, że gigantyczne kamienne obrotowe wrota do „koralowego zamku” oryginalnie nawet dzieci potrafiły obracać naciskiem swych małych rączek. Kiedy jednak eksperci „naprawili” uszkodzenie tych wrót, obecnie nikt NIE jest już w stanie wrót tych obrócić – patrz koniec 23-minutowego wideo https://www.youtube.com/watch?v=6iUsKOn8raY o tytule „Secrets of Coral Castle, with Leonard Nimoy – Telekinesis and Anti-gravity”. (Tj. wrota te oryginalnie obracały się równie lekko i łatwo, jak kamienne wrota do tunelu UFO pod Babią Górą – jakie opisałem i pokazałem z pomocą irlandzkiego wideo w punkcie #G3 swej strony o nazwie aliens_pl.htm oraz we wpisie numer #298 do blogów totalizmu. Jednak po „naprawie” przez dzisiejszych „ekspertów” te same wrota do „koralowego zamku” otoczone są metalowym płotem i obecnie nikt już NIE jest ich w stanie obrócić …” – za dr Janem Pająkiem

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: