Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Minister pandemii „grozi”, że poda się do dymisji, jeśli nie przejdzie sanitarystyczny projekt.

Posted by Marucha w dniu 2022-01-18 (Wtorek)

Nieoficjalne ustalenia RMF FM wskazują, że minister pandemii Adam Niedzielski grozi podaniem się do dymisji. Znienawidzony minister współodpowiedzialny za zbrodniczy lockdown sugerować miał, że jego przyszłość w rządzie zależy od projektu ustawy posła PiS Czesława Hoca.

Przypomnieć należy, że to bliźniaczy projekt wobec tego, który wcześniej zapowiadał Niedzielski.

Jeszcze nie tak dawno minister pandemii Adam Niedzielski na antenie Radia ZET na pytanie, kiedy poda się do dymisji, odpowiedział Beacie Lubeckiej, że zrobi to wówczas, gdy ta zrezygnuje z pracy dziennikarskiej w tej stacji. Jak się okazuje, minister Niedzielski nawet w tej sprawie minął się z prawdą.

– Minister zdrowia Adam Niedzielski sugeruje, że od przyszłości tzw. ustawy hocowej uzależnia swoją przyszłość w rządzie – podało dziś rano radio RMF FM.

Ustawę sanitarystyczną – krytykowaną zarówno przez specjalistów medycznych i lekarzy jako niepotrzebna oraz przez ekspertów gospodarczych i społecznych jako ingerująca znacząco w życie ludzi – zapowiadało samo ministerstwo pandemii już w połowie sierpnia. We wrześniu projekt miał trafić pod obrady, ale tak się nie stało.

W listopadzie minister pandemii przekonywał, że projekt czeka na „cięższe czasy”, jednak się takowych nie doczekał. Zamiast tego, 14 grudnia posłowie PiS złożyli własny projekt ustawy. Początkowo został on zablokowany na posiedzeniu instytucji zwanej „komisją zdrowia”. W trakcie jej posiedzeń dochodziło do przeróżnych „popisów”, jak np. fideistyczne wyznanie wiary w preparat, choć nie do końca wiadomo, na czym ta wiara miałaby polegać. Sam poseł PiS Czesław Hoc dosłownie ogłosił wszem i wobec, że „szczepionki są zbawieniem”, o czym informowaliśmy.

Media mętnego nurtu z kolei przekonują, że tzw. komisja zdrowia była „antyszczepionkowym hyde parkiem”. Tu warto zaznaczyć, że „antyszczepionkowiec” to aktualnie – na wzór antysemity, czyli osoby, której nie lubią Żydzi – osoba, której nie lubią sanitaryści i zamordyści. Nie miały bowiem na posiedzeniach miejsca przemowy przeciwko szczepieniom, a wobec preparatu, który jest jedynie warunkowo dopuszczonych do obrotu na terenie Unii Europejskiej preparatach, których skutki przyjmowania wciąż nie są ostatecznie opisane, a co do skuteczności których poważne autorytety medyczne i naukowe mają całe mrowie zastrzeżeń.

– W rządzie słychać, że cierpliwości ministra Adama Niedzielskiego dobiegła końca, szczególnie że rozwiązanie miało być zabezpieczeniem przed IV falą epidemii. Na kilka dni przed gigantycznym wzrostem zakażeń, nie ma nawet perspektywy zakończenia prac nad przepisami – podaje rmf24.pl.

W ubiegłym tygodniu szef PiS i wicepremier Jarosław Kaczyński przekonywał przeciwników przymusowego szprycowania nieprzebadanym preparatem od wybranych globalnych koncernów – przez RMF FM nazywanych „antyszczepionkowcami” – jednak ze spotkania „nikt nie wyszedł przekonany”. Kaczyński przypomniał także, że jest zwolennikiem „pójścia na całość”. Posłowie PiS natomiast zapewniają, że jeśli projekt przejdzie – a jest to możliwe przy pełnym poparciu tzw. totalnej opozycji, która w tej sprawie wspiera władzę – to ci przestaną wspierać rząd, co groziłoby jego upadkiem.

RMF FM ustaliło, że również minister pandemii Adam Niedzielski wysunął „groźbę”. W rozmowach z władzami partii miał wprost mówić, że jeśli totalitarne przepisy sanitarystyczne nie zostaną przyjęte, odejdzie z ministerstwa. Wydawać by się mogło, że wydał w ten sposób na siebie wyrok, gdyż PiS mogłoby poważnie poprawić swoje notowania w sondażach dzięki deklaracji ministra pandemii. Z jednej strony twarz absurdalnych, szkodliwych i niepotrzebnych przepisów oraz nadmiarowych zgonów spowodowanych brakiem dostępności lekarzy zostałaby usunięta, co jest dla rządu zyskiem. Z drugiej zaś pogrzebanie sanitarystyczn-totalitarnego projektu – solidarnie potępianego przez znaczną część społeczeństwa – sprawiłoby, że wielu wyborców ponownie zwróciłoby się w stronę partii rządzącej, którą przekreślili z powodu Wielkiej Histerii i restrykcji wprowadzanych pod pretekstem tzw. pandemii.

Jednak nie zanosi się na to. Na wczorajszej konferencji prasowej minister pandemii ogłosił, że po konsultacjach z premierem Mateuszem Morawieckim oraz prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim otrzymał „zapewnienie, że ustawa będzie procedowana, poddana drugiemu czytaniu”.

Czy więc czeka nas wprowadzenie totalitaryzmu, a następnie upadek rządu? Czy jest to tylko gra na zwłokę, zaś najbardziej znienawidzony minister lada dzień poleci? Przekonamy się o tym zapewne już za tydzień.

Dominik Cwikła
Autor jest dziennikarzem i publicystą, założycielem portalu kontrrewolucja.net. Profile autora w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, YouTube.

https://prawy.pl/

Był taki przedwojenny dowcip: co to jest – wisi, grozi, a groźby nie wykona?
Żarówka OSRAM.
Admin

Komentarzy 29 do “Minister pandemii „grozi”, że poda się do dymisji, jeśli nie przejdzie sanitarystyczny projekt.”

 1. Józef said

  Ch… z nim.
  Niech spada.

 2. Krzysztof said

  Szczury uciekają „na Zaleszczyki”? Ciś2 ostatnio bardzo im śpieszno. Strach zajrzał im w oczy?

 3. osoba prywatna said

 4. Jack Ravenno said

  Jak dla mnie to się może powiesić zwłaszcza, że zdolności honorowych do złożenia dymisji on nie ma.

 5. Olo said

  To tak jakby Ławrentij Beria groził dymisją, jeżeli dalej nie będzie mógł przeprowadzać swoich czystek.

  Dziwie się tylko jednemu – że ten bandyta nie boi się ludzi. Świat nie jest tak duży, jak się może wydawać…

 6. Olo said

  Re. 2.

  Nie ma takiego miejsca na świecie, gdzie tego rodzaju bandyci mogliby się ukryć. Nigdy już nie zazna spokoju.

 7. Boydar said

  Panie Olo, czy ob. Niedzielski kogoś nastrzyknął ? Przecież un jest ekonomistą, zapewne nawet strzykawki by nie potrafił wbić. Czy taki dla naprzykładu wuj Adolf kogoś zarżnął ? Mizerny malarz pocztówek ? A Olbrychski, Daniel, czy koniecznie trzeba było go wbijać na pal ?

  Alle, skoncentrujmy się, póki co, na chętnych hyclach, bo to oni z zapałem (za te piniądze trudno żeby nie) serwują tubylczej ludności śmierć i dozgonne kalectwo. I tą sprawę załatwić należy w pierwszej kolejności, bo jest świeża i jasna. A później dopiero, jak mówi poeta – „świeże groby zawsze wzruszą, niezależnie gdzie kopane, gdy porosną wyjdzie na jaw, kto szczuł i co było grane”.
  Tak swoją drogą, to zaangażowanie „służby zdrowia” dziwnie przypomina mi aktywność funkcjonariuszy Jüdischer Ordnungsdienst w getcie, i nawet argumentacje mają bardzo podobne. Podejrzewam jednak, że tak jak i tamtych, obecnych żadna kara na tym świecie nie spotka, no chyba żeby się nam drugi Józef Stalin trafił.

 8. Kurtwebber said

  Powinien byc ””””””””””””””’Rozstrzelany;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  ——-
  Nie. Powieszony.
  Admin

 9. Józef Bizoń said

  W ramach proklamacji Polin przez A. Dudę podczas obchodów przez niego Chanuki w 2021 r. to ma być posłuszne wojsko polińskie – dostosowane do potrzeba Polin, a nie wojsko polskie.

 10. Maverick said

  Niech ten idiota Niedzielski uczy się od Zięby.

  https://rumble.com/vsuooa-vts-mbp-dxt-pl.html

  ——
  To nie idiota, to skurwysyn.
  Admin

 11. Lily. said

  Nie wiem jak kto,ale ja G.B,”szczesc Boze’,
  nie moge sluchac.
  Prosze sprawdzic,jak glosowal w sprawie
  polskiej miedzi i Jego wypowiedz w sprawie
  Traktatu TEREZINSKIEGO.
  Juz Nie jeden w III.RP,wypromowal sie
  na obnoszeniu sie wartosciami katolickimi.
  Niedoszly prezydent IIIRP,Gdanska i Rzeszowa.

 12. walerianda said

  Ad. 10 Jak tego boga Jahve nie kocham ostrzegałem nie jeden raz
  przed „Bolkami” ale do wiernych w C – 19 nie dociera. Nie mylić z C – 16

 13. Okadwa said

  Ha!…
  Pan minister en face to cóś a la szef SS.
  A gdyby tamten zapuścił bródkę?… no prosto bliźniak.
  I służba przecie podobna: eksterminacja… wirusa wuhańskiego.
  No cóż… tak to jest: ten przypomina tamtego… (jak się przyjrzysz).
  Ale z drugiej strony (mawiał Tewje Mleczarz)… cóż on ta winien.
  Wszystko obmyśliły korporacje i inne nacje i szlus.
  Zapodali instrukcje na stół… a kopertę pod stół.
  I wiadomo… ogonem zamerda jeden z drugim
  … i tyle.

 14. bryś said

  Czy mi się wydaje, czy un ma jakieś duże uszy?

 15. adsenior said

  Niech spada, ale najlepiej na trybunał ludowy, który wymierzy mu sprawiedliwość za ogrom śmierci rodaków, pozbawionych prawidłowej opieki lekarskiej, w tym mojej śp. Żony, Kara śmierci dla tego kanalii to mało!

 16. Olo said

  Re. 13 Bryś

  Jakby ktoś się do niego nagle zbliżył, szybko obciął mu brzytwą jedno ucho, to za chwilę wiatr ukręciłby mu łeb…

 17. Marek said

  Pandemicznym bandziorom ta ustawa jest potrzebna głównie do zwiększenia liczby testów. Zamisat obecnych 100 tys testów dziennie, liczba testów wzrośnie kilkukrotnie, co przełoży się na wzrost tzw zakażeń z doopy wziętych.
  Aktualnie test pcr jest droższy od dawki szprycy. To po pierwsze.
  Dwa. Nastąpi wzrost zamordyzmu w miejscach pracy, wielu ulegnie i podda się zaszczepieniu. Ludzie zdrowi i niezaszczepieni będą zmuszani meldować się w punktach wymazu nie wiadomo ile razy w miesiącu, i za jakie pieniądze.
  Będziesz zakłuty bandzioorze, sznurek możemy ci odpuścić, gnido, a ten parszywy uśmiech zniknie ci z twarzy.

 18. Olo said

  Re. 16.

  Wszystko się zgadza. Bandyci, zanim wszystkich wymordują, najpierw wydrenują im kieszenie przymusowymi i łatwo dostępnymi testami, które będę wszędzie, dosłownie na każdym kroku. Oczywiście płatne. Z tego będę mieli hajs na najbliższy rok dalszego okradania i mordowania. Bandyci nic innego nie potrafią. Albo jedno albo drugie.

 19. Marucha said

  Ludzie,
  W Polsce nigdy nie karano zdrajców, łotrów i szubrawców.
  Więc nie wiem, skąd przekonanie, że tym razem miałoby być inaczej, ze te wszystkie łajdaki od pandemii zostaną powieszeni / rozstrzelani / zaciukani / rozwaleni…
  Nic im nie będzie.
  Dożyją swoich dni w zamożności i powszechnym szacunku – przecież 90% ludności ich popiera.

 20. Lily said

  Re 13; Brys
  Niejaka Beata S,ma tez wielkie grube
  USZY.

 21. adsenior said

  ad. 18 Gajowy, umknęło jak potraktowano zdrajców z grupy VIP-ów, w tym z kleru, w Warszawie za Kościuszki?

  ——–
  To był wyjątek, w dodatku 250 lat temu…
  Admin

 22. Marek said

  Oj Panie Gajowy, zapomina Pan, że kapo obozowi byli likwidowani w obozie, a także poza obozem po latach.
  Ludzie autentycznie skrzywdzeni i wq.. zdolni są do skutecznej samoobrony. Nie trzeba od razu likwidować ajchmana, który jest daleko poza zasięgiem.

 23. revers said

  Za taki sanitaryzm dostaje sie $48k z WB od skory niedoszlego pacjenta.

  Hulaj szmalec piekla nie ma.

 24. Bogusz said

  Ad.4 nie niech się powiesi, muszą go osądzić ……i powiesić. Samobójstwo to nie kara

 25. revers said

 26. plausi said

  Satanistyczny projet

  „sanitarystyczny projekt”

  Naszym zdaniem chodzi tu raczej o satanistyczny projekt jaki jest aktualnie realizowany,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  już w samym planie tzw. „Event 201” zamierzano zabić 65 milionów ludzi, więcej niż w trudzie udało się zabić w czasie II. Wojny, ok. 60 milionów.

  Ten plan pozwolił jedynie 10 miliarderom od marca 2020 podwoić swój stan posiadania,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  a właściel BIONTECH, tego od wciskanej nam terapii genetycznej w technice mRNA wskoczył jednym susem do kliki miliarderów i oceniany jest już na 12 miliardów euro.

  Stanistyczny projekt nie kończy się z covid-19, może tu obok czytać zapoiwiedź: „Szef WHO …: Na omikronie się nie skończy”

 27. Lily said

  CEL to 500.000.000 ludzi.
  A Covid To sposob, zeby dopieli TEGO.
  A, i sposob na TO.
  „Was Polakow NIE Bedzie,a Ci co pozostana
  beda zbierac jedzenie po smietnikach”.
  Bo po zjedzeniu”Miski ryzu”,nie bedziemy
  wstanie wydajnie „zap…….c”,dla rasy Panow.

  Miejcie na UWADZE To,
  kto przejal wladze po 04.06,1989r.

 28. revers said

  Jak z obrazka

  A W Austrii juz przymus szczepien uchwalony, od 1 lutego powszechne listy z wezwaniem do obowiazkowych szczepien a Po 15 Marca policja robii puk, puk do drzwi i wrecza mandat 3600 euraskow, lub wywozi do wiezienia przy braku wlasciwej reakcji na listy i grzywny.

  https://businessinsider.com.pl/gospodarka/realizuje-sie-czarny-scenariusz-116-tys-osob-trafilo-na-kwarantanne-w-ciagu-24-godzin/13er4x5

  W Polin preludium do powszechnych wyszczepien, tylko 116 tys osob w kwarantanie W ciagu 24 godzin.

 29. PLAN w którym żyjemy

  ad 28, Revers

  Plan o którym mowa w video jest daleko starszy, już rok 1913, powstanie FED, był kamieniem milowym realizacji. Na temat planu przeszło dwa wieki temu miał się wypowiedzieć założyciel klanu:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  klan wywodził się z Niemiec, z Frankfurtu. Plan został stworzony daleko wcześniej

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  zmieniają się techniki, choć niewiele

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  ale plan jest zawsze ten sam.

  Imperium jest istotnie ulubioną i sprawdzoną formułą planu,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  imperium globalne nie jest wcale żadnym wymysłem XX. wieku, brytyjskie też było globalne.

  Proponuję zastanowić się nad taką tezą:

  Nie ludy są inicjatorami wojen, inicjatorem są zawsze (zagraniczni) inwestorzy.

  to oni wygrywają wojny, także obecną wojnę plandemii przeciwko ludzkości:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  czyż nie jest oczywiste ? Mord jest ważnym elementem planu, oto aktualne liczby:

  https://marucha.wordpress.com/2022/01/20/antyludzki-projekt-pis-ma-obowiazywac-w-imie-prawa/#comment-988192

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: