Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Szwedzka policja przyznaje, że imigranci stoją za przemocą gangów

Posted by Marucha w dniu 2022-01-18 (Wtorek)

Szef szwedzkiej policji Anders Thornberg wprost przyznał, że wzrost przestępczości i przemocy gangów jest związany z masową imigracją.

Funkcjonariusze nie są zaś w stanie reagować na rosnącą liczbę strzelanin i zamachów bombowych, bo muszą między innymi zajmować się blisko 24 tysiącami prób samobójczych rocznie.

Thornberg zorganizował konferencję prasową dotyczącą bezpieczeństwa Szwecji. W jej trakcie poinformował, że w 2020 i 2021 roku w jego kraju zastrzelonych na ulicach zostało łącznie ponad sto osób. To właśnie działalność przestępczych gangów jest obecnie największym zagrożeniem. Składają się zaś one z imigrantów niezintegrowanych z resztą społeczeństwa.

Zdaniem szefa szwedzkiej policji sytuacja stała się niezwykle poważna. Jest ona związana głównie z gwałtownym wzrostem popytu na narkotyki, przyspieszającym rozwojem technologicznym i cyfryzacją, masową imigracją i brakiem integracji.

Z powyższych powodów Thornberg opowiada się między innymi za reformą systemu społecznego. Pracownicy socjalni powinni być więc obecni na wszystkich 61 „wrażliwych obszarach” w Szwecji, a kary za przestępczość zorganizowaną winny zostać podwyższone. W tym ostatnim przypadku pomogłaby chociażby łatwiejsza konfiskata majątku.

Policjant zwrócił uwagę na problem związany z wymianą informacji pomiędzy służbami i urzędami. Po części jest to związane z przepisami o ochronie danych osobowych, ale z drugiej strony państwo nie chce, aby w rejestrach podawano kraje pochodzenia petentów.

Funkcjonariusze są poza tym obciążeni dodatkową pracą. Zdaniem Thornberga prawdziwą plagą są próby samobójcze. Tylko w ubiegłym roku policja przyjęła 24 tys. zgłoszeń w takich sprawach. Konieczne jest więc zajęcie się przez państwo wieloma chorymi i zarazem młodymi ludźmi.

Minister sprawiedliwości i spraw wewnętrznych Morgan Johansson zapowiedział skierowanie do parlamentu trzech projektów legislacyjnych. Pozwolą one głównie na podwyższenie kar za udział w grupach przestępczych, łatwiejszą konfiskatę majątków czy na wprowadzenie instytucji świadka koronnego.

Na podstawie: nyheteridag.se, infosecurity24.pl
http://autonom.pl/

Komentarzy 6 do “Szwedzka policja przyznaje, że imigranci stoją za przemocą gangów”

 1. walerianda said

  I dlatego wezwała amerykańskie wojsko ponieważ chce zachować status neutralnego Państwa będąc członkiem NATO.

 2. Wernychora said

  Jakiś czas temu porównywano statystyki przestępczości w Malmoe. Kilka lat temu było to jedno z najbardziej bezpiecznych miast, teraz pod względem gwaltow I rozbojów jest za wieloma miastami afrykańskim
  Zgony wśród nastolatków płci męskiej wzrosły o 53% w drugiej połowie 2021 r.?- dane UK
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/zgony-wsrod-nastolatkow-pci-meskiej.html

 3. Żuraw said

  Myślę że powinni zwiększyć ilość imigrantów i zmniejszyć ilość emitowanego CO2.

 4. Brys said

  Dlaczego gwalca i morduja, czy sprzedaja narkotyki? Po prostu ich potrzeby nie sa zaspokojone. Nalezy zapewnic im mozliwosc zaspokojenia tych potrzeb legalnie i przestepczosc spadnie. Ilu tych biedakow popelnia samobujstwa? Nie mozna tego jakos zgrac?

 5. Anucha said

  Kozy,tylko kozy uratują Suomi.😀

 6. Grace said

  Re: 5. Koz nie zal? To takie mile zwierzatka. A i kozie sery wysmienite. Mam lepszy pomysl. Zniszczyc Izrael albo dac im Ukraine, rozbic USA na male panstewka. Zatrzyma te agresje przeciwko muzulmanskim krajom. Znam wielu muzulmanow w Kanadzie i wiem, ze wrocili by do swoich krajow. Oni wiedza ze sa druga klasa ludzi w zachodnich krajach. To co wyprawiaja w Szwecji czy Niemczech, Francji, to tylko poczatek. Zachod jest jednak glupi i dlatego bedzie muzulmanski. Daj Boze abym tego nie dozyla.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: