Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Czy nadchodzi finał zagadki MH370?

Posted by Marucha w dniu 2022-01-19 (Środa)

W 2014 roku, światowe media obiegła informacja o zniknięciu samolotu pasażerskiego w okolicy Malezji. Boeing 777-200, który leciał z Kuala Lumpur do Pekinu praktycznie rozpłynął się w powietrzu i do tej pory, nie natrafiono na jego ślad.

Czy po ostatnich rewelacjach brytyjskiego poszukiwacza, zagadka tego lotu wreszcie została rozwiązana?

Do pewnego momentu lot MH 370 przebiegał normalnie. W pewnym momencie zupełnie zniknął on z cywilnych radarów, tak jakby ktoś celowo wyłączył jego transponder. Ze śladowych informacji docierających do mediów wynika, że samolot zarejestrowały wojskowe radary i z niejasnej przyczyny zaczął zmierzać w kierunku wysp Andamanów.

Tajemnicę pogłębia dodatkowo fakt, że gdy doszło do tego zadziwiającego zaginięcia, zarejestrowano kilka anomalii systemu FlightRadar. Świadkowie twierdzą, że gdy zniknął malezyjski Boeing z ekranu zniknęło kilka innych samolotów. Nie można wykluczyć, że samolot rozbił się w wyniku awarii lub nawet samobójstwa pilotów.

Nie wydaje się możliwe, żeby nawet po zaangażowaniu satelitów szpiegowskich, nie udało sie zlokalizować śladu po ewentualnej katastrofie. Sugerowano również iż mogło dojść do porwania. Tłumaczyłoby to doniesienia o tym, że telefony komórkowe niektórych pasażerów, odbierały połączenia już po utracie kontaktu z samolotem. Coś takiego jest możliwe tylko wtedy, kiedy telefon zaloguje się gdzieś do sieci komórkowej.

Brytyjski inżynier lotnictwa, Richard Godfrey, spędził 9 miesięcy, używając nowej technologii śledzenia znanej jako „propagacja słabego sygnału” w połączeniu z danymi z systemu komunikacji satelitarnej na pokładzie MH370, aby prześledzić trasę zaginionego samolotu. Jego zdaniem, teoria z porwaniem jest najbardziej prawdopodobna, co tłumaczy on 22-minutowym kołowaniem samolotu i motywem politycznym kapitana Zaharie Ahmad Shah’a. Zdaniem brytyjczyka, kapitan samodzielnie porwał i zmienił kierunek swojego samolotu.

Według jego raportu, samolot rozbił się około minuty po ostatnim połączeniu satelitarnym o godzinie 8.19 nad Oceanem Indyjskim. Mężczyzna twierdzi, że wskazał dokładne współrzędne miejsca, w którym samolot Malaysia Airlines rozbił się i spadł na dno Oceanu Indyjskiego. Godfrey uważa, że ​​wrak znajduje się 1900 kilometrów na zachód od Perth, na głębokości 4 tysięcy metrów. Inżynier wytypował obszar wynoszący 40 mil morskich. Jest to znacznie mniejszy zakres poszukiwań niż poprzednie próby.

Interesujące jest to, że na pokładzie feralnego lotu MH 370 znalazło się aż 20 pracowników amerykańskiej firmy Freescale Semiconductors, którzy byli oficjalnie zatrudnieni jako inżynierowie pracujący przy produkcji mikroprocesorów, półprzewodników i urządzeń elektrycznych. W praktyce Freescale pracuje dla amerykańskiego rządu i to notabene nad technologiami zapewniającymi niewidzialność samolotów na radarach.

Mało tego, na kilka dni przed feralnym lotem z Kuala Lumpur, do amerykańskiego Urzędu Patentowego wpłynął wniosek o ochronę patentową technologii pozwalającej osiągniecie niewidzialności. Cztery osoby będące właścicielami patentu były na pokładzie tego zaginionego samolotu.

Do tej pory uważano, że zaginiony Boeing 777 malezyjskich linii lotniczych rozbił się GDZIEŚ na Oceanie Indyjskim. Takie status quo funkcjonowało przez wiele lat, pomimo wielu opinii z 2014 roku, wedle których wygłaszane z marsowymi minami oświadczenia władz malezyjskich i szefostwa Malaysian Airlines, wyglądały na wyreżyserowane.

Brak dowodów sprawił, że odrzucono je jako teorie spiskowe i zapewne nawet odkrycie wraku, nie zmieni tego stanu rzeczy. Do tego momentu, zniknięcie MH370, pozostanie jedną z największych tajemnic w historii lotnictwa.

https://innemedium.pl/

Komentarzy 7 do “Czy nadchodzi finał zagadki MH370?”

 1. Pamietam, ze mówiło się o tym, ze ten samolot przewoził dużą ilość złota do Chin, co mogło zainteresować Rotszyldow zbierających ten kruszec w swoich podziemiach na terenie Płn. Anglii. W czasie majdanu na Ukrainie przyleciały tam czarne i nieoznakowane samoloty po złoto, które zabrały „nie wiadomo gdzie i dla kogo”. Podobno w posiadaniu Rotszyldow jest tego więcej niż ma cala reszta świata w formie sztabek i monet [nie licząc biżuterii]. Dalej pamietam spekulacje, ze zaginiony samolot mogł wylądować w bazie UK-USA na Diego Garcia.
  Dzięki setkom satelitów, każdy samolot w powietrzu jest „prowadzony” i tak nagle nie znika, a jeżeli jest wypadek, to jego wrak można zlokalizować z dokladnoscia do 1-3 km.
  Także …”na pokładzie feralnego lotu MH 370 znalazło się aż 20 pracowników amerykańskiej firmy Freescale Semiconductors, którzy byli oficjalnie zatrudnieni jako inżynierowie pracujący przy produkcji mikroprocesorów, półprzewodników i urządzeń elektrycznych. W praktyce Freescale pracuje dla amerykańskiego rządu i to notabene nad technologiami zapewniającymi niewidzialność samolotów na radarach. … do amerykańskiego Urzędu Patentowego wpłynął wniosek o ochronę patentową technologii pozwalającej osiągniecie niewidzialności. Cztery osoby będące właścicielami patentu były na pokładzie tego zaginionego samolotu.”…

 2. Peryskop said

  … na pokładzie feralnego lotu MH 370 znalazło się aż 20 pracowników amerykańskiej firmy Freescale Semiconductors, którzy byli oficjalnie zatrudnieni jako inżynierowie pracujący przy produkcji mikroprocesorów, półprzewodników i urządzeń elektrycznych. W praktyce Freescale pracuje dla amerykańskiego rządu i to notabene nad technologiami zapewniającymi niewidzialność samolotów na radarach. …

  Wielki sukces szajki od czapek-niewidek !

  Teraz zniknęły też pół-przewodniki z aut 😆

 3. JW said

  Precedens zniknięcia samolotu jest i to nie tylko w Trójkącie Bermudzkim. Otóż 11 września 2001 r. miały miejsce nawet bardziej tajemnicze zniknięcia samolotów. Kiedy te niby się rozbiły o WTC, Pentagon i w Shanksville, to wyparowało po nich prawie wszystko… oprócz paszportu jednego z rzekomych porywaczy, który odnalazł się nawet nie osmalony. Paszport, nie rzekomy porywacz. Chociaż część z nich też się ponoć później odnalazła, ale to już całkiem inna historia.

 4. kontra said

  re 3

  Otóż 11 września 2001 r. miały miejsce nawet bardziej tajemnicze zniknięcia samolotów. Kiedy te niby się rozbiły o WTC, Pentagon i w Shanksville, to wyparowało po nich prawie wszystko…
  http://www.theclueschronicle.info/

  wytłumaczyć to można hollywoodzkim filmem z efektami specjalnymi
  http://www.cluesforum.info/

  XXIw usa tysiące kamer i tak mało filmów prywatnych z 11 9 2001 z momentu ataku?
  https://septemberclues.info/

  film wtc SEPTEMBER CLUES’ (2008)
  .http://www.septclues.com/SEPTEMBER%20CLUES%20COMPLETE%201.mp4

  The original documentary (92 minutes) DOWNLOAD ‘SEPTEMBER CLUES ADDENDUM’ (2010)
  An important addendum (10 minutes)
  .http://www.septclues.com/SEPTEMBER%20CLUES%20addendum%20CHAPTER1.mp4
  .MP4 (388 MB) .MP4 (168 MB)

 5. kontra said

  re 3

  11 września 2001 r.
  pancerny samolot przebija budynek WTC:D

 6. revers said

  Re2 a czasami nie 20 chinczykow z wlasnym Patenten na czipy komunikacyjne.

  Taki Boening latwo przejac zdalnie i zatopic.

  Amerykanskiemu Rotszildowi to mogl tylko przy -byc jeszcze jeden patent na Mocy intelektualnej kradzierzy.

 7. Piskorz said

  re 1 Andre Chmi.. Cztery osoby będące właścicielami patentu były na pokładzie tego zaginionego samolotu.”……..b. dobra info..MOJE GRATULACJE !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: