Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Klawy Cysorz o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Boydar o Drażnienie Ruskiego
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Jak pokonać piątą falę, czyli mądrości doktora Zaczyńskiego z Rady Medycznej

Posted by Marucha w dniu 2022-01-19 (Środa)

We wtorek (18.01.2022) „Rzeczpospolita” opublikowała wywiad z dr. Arturem Zaczyńskim, jednym z czterech członków Rady Medycznej, którzy nie złożyli rezygnacji. Zaczyński jest wicedyrektorem ds. medycznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA oraz dyrektorem szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym.

Jego wypowiedzi wskazują, że pomimo prawie 200 tysięcy nadmiarowych zgonów nadal nie ma żadnej refleksji i zmiany myślenia wśród osób odpowiedzialnych za tę sytuację. A to oznacza, że śmiercionośny system nie zostanie zmieniony i Polacy nadal będą umierać na potęgę.

Wywiad rozpoczyna się od ataku na lekarzy, którzy mają odwagę przeciwstawiać się oficjalnej narracji. Zaczyński nazywa ich marginesem i porównuje do sprawców zawinionych błędów medycznych: Dopuszczanie do głosu kilku lekarzy, którzy myślą inaczej niż blisko 200 tys. pozostałych, daje społeczeństwu mylne wrażenie, że takie głosy nie są odosobnione. Tymczasem tych kilku lekarzy głoszących tezy antyszczepionkowe czy nawet podważających istnienie Covid-19 stanowi taki sam margines, jak sprawcy zawinionych błędów medycznych. Choć w kwestii szczepień istnieje konsensus świata medycznego, zaczynamy słuchać marginesu.

Nie ma czegoś takiego jak „konsensus świata medycznego” w sprawie szczepionek kowidowych. Najpierw sprzedawano ludziom narrację, że te preparaty uchronią ich przed zakażeniem. Okazało się to nieprawdą. Potem wmawiano ludziom, że dzięki szczepieniu nie trafią do szpitala i nie umrą. I to również okazało się nieprawdą. Zapewniano, że szczepionki są absolutnie bezpieczne. To też okazało się nieprawdą. A obecnie Ministerstwo Zdrowia wmawia Polakom, że trzy dawki uchronią ich przed Omikronem. I to także jest nieprawdą. Najnowsze dane z Izraela pokazują, że przed Omikronem nie chronią nawet cztery dawki. Dobrze byłoby, gdyby dr Zaczyński posłuchał tych lekarzy, którzy domagają się rzetelnej analizy skutków preparatów kowidowych co do ryzyka i korzyści dla różnych grup wiekowych. Pora zacząć kierować się rzeczywistymi danymi, a nie urojonym konsensusem.

Co dr Zaczyński ma do powiedzenia na temat długu zdrowotnego? Obecnie o długu zdrowotnym mówimy w kontekście ograniczenia dostępu do placówek medycznych dla osób z innymi chorobami niż Covid-19. Pacjenci z koronawirusem, często mający choroby współistniejące, które podczas pandemii jeszcze się pogorszyły, blokują miejsca w szpitalach pacjentom „ujemnym”, które nie zaraziły się, bo sumiennie przestrzegają zasad dystansowania społecznego lub się zaszczepiły.

Po pierwsze – zaszczepienie nie zapobiega zakażeniu. Zaszczepieni chorują, trafiają do szpitali i umierają. Po drugie – według raportu Ministerstwa Zdrowia w szpitalach przebywa obecnie 14 tys. pacjentów kowidowych na ogólną liczbę prawie 190 tys. łóżek szpitalnych. To nie liczba hospitalizowanych pacjentów z koronawirusem blokuje dostęp do służby zdrowia, ale system izolacji i testowania, który odcina pacjentów od lekarzy. Po trzecie – pogorszenie stanu osób z „chorobami współistniejącymi” to również rezultat wdrożenia śmiercionośnego systemu, który skupia się wyłącznie na jednej chorobie. Gdyby taki system wdrożono do leczenia grypy, efekty byłyby identyczne. Albo służba zdrowia powróci do normalnego trybu leczenia, albo kolejny rok Polska będzie rekordzistą w liczbie nadmiarowych zgonów.

A teraz skandaliczna wypowiedź dra Zaczyńskiego na temat tego, kto spełnia, a kto nie spełnia norm współżycia społecznego: Pomocy medycznej może nie doczekać także osoba zdrowa, zaszczepiona, a więc spełniająca normy współżycia społecznego, która wpadnie pod samochód.

Szczucie na niezaszczepionych przekracza już wszelkie granice. To jest język gadzinówek z III Rzeszy. Teraz dowiadujemy się, że spełnianie norm współżycia społecznego jest uzależnione od przyjęcia szczepionki. Co zatem zrobić z niezaszczepionymi? Może należy wysłać ich na resocjalizację? Najlepiej do jakiegoś obozu, w którym nie będą nikomu zagrażali, prawda?

A teraz fragment, który pokazuje, jak bardzo dr Zaczyński jest oderwany od rzeczywistości: Wiele zależy od lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) i ich pacjentów. Wielu z nich wciąż nie rozumie, że koronawirusa można na wczesnym etapie z powodzeniem leczyć właśnie u lekarza POZ. Jeśli lekarz odpowiednio wcześnie rozpozna covid i w odpowiednim czasie wdroży leczenie, w większości przypadków uda mu się zahamować rozwój ciężkiej postaci Covid-19.

Niniejszym informuję dra Zaczyńskiego, że „leczenie” na wczesnym etapie infekcji wygląda tak: teleporada, test, izolacja, paracetamol, pulsoksymetr i czekanie, czy się pogorszy, czy się nie pogorszy. Nie ma żadnego badania lekarskiego na wczesnym etapie infekcji! Chorzy nie są wpuszczani do przychodni, a lekarze odmawiają wizyt domowych. Mówił o tym rzecznik Ministerstwa Zdrowia podczas dzisiejszej konferencji prasowej. I co? I nic. Śmiercionośny system działa w najlepsze.

Na koniec mądrości dra Zaczyńskiego w sprawie walki z tzw. piątą falą: Najskuteczniejszy byłby kolejny lockdown, który jednak jest decyzją mocno niepopularną. Podkreślam jednak, że w sytuacji zagrożenia jeszcze większą falą zgonów nie będziemy mieli wyjścia. Powiem tu jak lekarz: lepiej pozamykać kraj kosztem gospodarki niż spowodować falę nadmiarowych zgonów.

Od ogłoszenia pandemii minęły już prawie dwa lata. Życie pokazało, że lockdown nie tylko jest nieskuteczny, ale wręcz zabija. A co na to ekspert z Rady Medycznej? „Najskuteczniejszy byłby kolejny lockdown”. Ręce opadają. Przy takich ekspertach nie ma szans na wyjście z tego obłędu. Po piątej fali, czyli typowym dla sezonu grypowego wzroście liczby infekcji w lutym i marcu, nadejdzie szósta fala, czyli typowy dla sezonu grypowego wzrost liczby infekcji w październiku i listopadzie. Potem oczywiście będzie siódma fala w lutym i marcu. I ósma fala w październiku i listopadzie. I tak do końca świata!

Co zatem należy zrobić? Po pierwsze – skończyć z testowaniem. Po drugie – znieść nakaz izolacji i kwarantanny. Po trzecie – przywrócić normalne funkcjonowanie służby zdrowia. Po czwarte – teleporady tylko do wypisywania recept. Po piąte – żadnych lockdownów i paszportów kowidowych.

Czy wdrożenie takich rozwiązań jest możliwe? Tak, ale pod jednym warunkiem. Należy odsunąć od władzy rządowych zamordystów sanitarnych i nie dopuścić do władzy opozycyjnych zamordystów sanitarnych. Innej drogi nie ma.

Katarzyna Treter-Sierpińska
Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Za: wPrawo.pl (styczeń 18, 2022)
https://www.bibula.com

Komentarze 24 do “Jak pokonać piątą falę, czyli mądrości doktora Zaczyńskiego z Rady Medycznej”

 1. Maverick said

  Odsumięcie ich to mało, trzeba im uświadomić że wszystkim tym pociskającym kit kowidowy, można legalnie odebrać wszystko co się dorobili na pokrycie odszkodowań ludzi, którzy cierpią na urazy poszczepionkowe, jak dla rodzin których członkowie zmarli z powodu braku dostępu do alternatywnego leczenia, czy odmawiania opieki gdy wymagała tego ich sytuacja.

 2. Maverick said

  Brytyjka opowiada jak niewykwalifikowani lekarze omal jej nie zabili, i nawet odebrali jej inwermertynę, rodzina musiała przemycic ją w czekoladzie. Czyli poliniaccy lekarzyny działają według tych samych schematów i dlatego to im naley odebrać licencje a nie tym co zalecają alternatywne leczenie.

  https://www.brighteon.com/d4731501-e9a2-4647-8f1a-471961a79d29

 3. Krzysiek1956 said

  @1
  Myśli Pan, że jakiekolwiek odszkodowanie jest w stanie ukoić ból po stracie dziecka? Te k…wy właśnie przez brak leczenia przyczyniły się do śmierci mojego Syna. Żadne pieniądze nam Go nie zwrócą!!

  ——–
  Łączę się w bólu Pańskiej rodziny.
  Życzę tym s-synom śmierci w cierpieniach.
  Admin

 4. osoba prywatna said

  Kmieć komentarze użytkownika 3 0
  środa, 19 stycznia 2022, 16:20:46

  Oby tak było jak piszesz Anthony#Dan

  //Nie jestem pewien czy antyszczepy z odzysku będą mieli wystarczająco wewnętrznej ikry aby przeciwstawić się tej tyranii i wytrwać w raz podjętej decyzji.//

  Po pierwsze, żeby zostać „antyszczepem z odzysku” trzeba zatrybić (na przykład jak nasz Neonowy Kolega pan Wiktor Smol), że „szczepionki” covid-19 są trucizną na szczury, i to wyjątkowo diaboliczną, wyrafinowaną, a to jest bardzo trudne.

  Trudno jest też „szczepana”, na przykład dwukrotnie dziabniętego, przekonać, żeby stał się antyszczepem. Dlaczego? Podam na przykładzie swojej rodziny.

  Pewne małżeństwo w mojej rodzinie jest dwukrotnie dziabniętę (jakoś latem 2021). Od września są przewlekle chorzy „na wszystko”. Dodatkowo są odmienieni, dziwni jacyś tacy. Zrezygnowani. Mają też omamy. Np. od kilku miesięcy walczą ze smrodem w domu. Smrodem, którego nikt poza nimi nie czuje!… Kupę pieniędzy już wydali na zwalczenie „nieprzyjemnego zapachu”…
  Ale w dalszym ciągu nie przejawiają żadnych oznak zrozumienia przyczyn ich stanu – wg nich to nie skutek wyszczepionki – to ino ujawniły się (koincydentalnie) utajone „choroby”.
  Delikatne próby nakierowania, żeby przynajmniej rozważyli możliwość, że to skutek dziabnięcia covidową trucizną, wyzwalają agresję.
  Nie wiem, czy pójdą po trzecią dawkę trutki, ale jest wielce prawdopodobne, że tak Mają 3 wielkie odbiorniki telaviwzji, z czego jeden wielkości, mojego największego okna w chałupie – coś około 80 cali… To jest ich JEDYNE źródło (a raczej szambo) „informacji”. Bo w internecie są szury i fakenewsy, a oni są porządną, „racjonalnie” „myślącą” klasą średnią…

  Tu muszę dodać, że do dotychczasowego zaszprycowania namówił ich własny syn (inżynier po politechnice), sam też dziebnięty, i oczywiście też niedomagający non stop.
  No i teraz wyobraźmy sobie, że ja odwiodę ich od przyjęcia trzeciej szprycy, a po tym w końcu zadziałają poprzednie „ukąszenia” i któreś z nich zejdzie ” NAGLE…
  Przecież to będzie moja wina, bo wszystkie „szczepany” w rodzinie powiedzą, że to covid zabił, i że gdyby on/ona wzięli trzecią dawkę, to by żyli…

  No i z tego powodu nie poruszam w rodzinie (ani w najbliższym wyszczepionym podobnie sąsiedztwie) tematu trzeciej dawki.
  Pozostało mi z rozpaczą obserwować przebieg wydarzeń i czekać na…

  Konkluzja. „Szczepan”, żeby zostać anty-szczepem, musi ostatkiem woli, rozumu, świadomości, SAM dojść to przekonania, że hutzpah covidowa i jej „akt miłości” w postaci szpryc go zabija. Jeśli sam nie zrozumie, to nic go/jej nie przekona.
  A próby przekonywania na siłę argumentów nie dość że są skazane na niepowodzenie, to jeszcze obrócą się przeciwko temu, który próbował jeszcze żywego „szczepana” uratować.

 5. Greg said

  ad.3
  Świetny komentarz, nadaje się do wydruku i oprawienia w ramkę.
  Potwierdza się to /smród/, że szczypawa jest anty chrztem, chrztem szatana.
  Nie mam najmniejszych wątpliwości.

 6. Olo said

  To tak, jakby słuchać wywodów doktora Mengele, Nie ma sensu. Od razu pod ścianę.

  Kiedyś polityczni bandyci ubierali brunatne koszule. Dzisiaj zakładają białe kitle.

 7. Olo said

  Dla przypomnienia, jakby ktoś czegoś nie rozumiał lub nie wiedział dlaczego tak się dzieje.

  Ukrów w Polin coraz więcej. Polaków coraz mniej…

 8. Wernychora said

  Żeby pokonać zajoba trzeba nie testować, nie oglądać telewizji i zacząć normalnie żyć.
  C19 Australia – dane z regionu NSW za okres listopad 2021 – styczeń 2022
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/c19-australia-dane-z-regionu-nsw-za.html

 9. Andzia said

  Izrael szczepi czwartą dawką, mimo że i po czwartej wykazują kowida. Wykresy graficzne wzrostu od początku przedstawienia: https://dziennikzarazy.pl/18-01-po-co-gonic-prymusa-skoro-ten-goni-w-przepasc/

 10. adsenior said

  Qorwie syny, to przez ich bandycką „plandemię” zamordowali moją śp. żonę, w 54 roku pozycia małzeńskiego, przeszło pół roku „leczyli” ją telefonicznie, Tak na polecenie polaków jerozolimskich z warszawki „leczyli” moją śp. Bogusię telefonicznie, wszak to taniej niż normalne leczenie, a zaoszczędzoną kasą podzielili się z ziomalami, pigularzami z farmacji, by masowo wyszczepiać „bydło robocze”, jak to mówią ich rabini o gojach. W efekcie moja kochana śp. Żona zmarła, jeszcze dwa dni przed śmiercią funkcjonariuszka cowidowa z pogotowia, wykłócała się, by nie zabierać Bogusi do szpitala, gdyż nauczony wcześniejszym doświadczeniem zamówiłem prywatnie transport KTS, pracownicy KTS, stwierdzili, że stan Zony jest tak poważny, ze musi być transportowana specjalistyczną karetką, to oni wykłócili się z pogotowiem, by przysłano karetkę. TAK PRACUJE SŁUŻBA ZDROWIA POD ZARZĄDEM PiS-dzielców. Śmierć mojej Bogusi, i ogromnej rzeszy POLAKÓW, łajdaki z warszawki mają na swoich zachłannych łapskach. Kara śmierci dla tych bandytów z warszawki, tej zgrai polaków jerozolimskich, to mało.

 11. Piskorz said

  re 3. Bardzo tu smutne; proszę trzymać się. Siły ducha życzę.!!

 12. Olo said

  Re. 10

  Wyrazy współczucia…

  Chciałbym tylko uzupełnić, że kaczystowskie ludobójstwo na narodzie polskim nie byłoby możliwe, gdyby właśnie istniała Służba Zdrowia. Odpowiednio wcześnie została zlikwidowana i zastąpiona tworem, który się nazywa system opieki zdrowotnej, wymiennie z systemem ochrony zdrowia. Ani to opieka, ani też ochrona, a zaplanowane ludobójstwo, które ma uwolnić przestrzeń życiową w Polin dla nowych mieszkańców i osadników.

 13. revers said

  Urojenia bezobjwowe, czyli covid W psychychiatryku

 14. revers said

  Chyba ktos przyspiesza a na prostej?
  Czyzby szczepionki na c19 tracily waznosc?

  Juz unijny guru c19 Drosten odkreca powoli pandemie.

  Ale pacodawcy rp chca radykalne kroki
  Apel Pracodawców o obowiązkowe szczepienia w Polsce. „Sytuacja do tego dojrzała”

  Przedstawiciele zarówno pracodawców, jak i pracowników, działający w ramach Rady Dialogu Społecznego, zaapelowali o wprowadzenie w Polsce powszechnego obowiązku szczepień przeciw COVID-19. „Rzadko się udaje, że wszyscy razem.
  Chyba jednak sytuacja do tego dojrzała” — napisał na Twitterze Rafał Baniak, prezes zarządu Pracodawców RP.

  W momencie, kiedy w rządzie trwają dyskusje na temat obowiązku szczepień dla nauczycieli i pracowników służb mundurowych, przedstawiciele Rady Dialogu Społecznego chcą pójść o krok, a może i kilka kroków naprzód. 

  Organizacje zrzeszające pracodawców i pracowników wystosowały wspólny apel w sprawie wprowadzenia powszechnych szczepień przeciw COVID-19 w Polsce.

  Źródło: onet.pl

 15. Maverick said

  Krzyśko post 3. Moje kondolecje, nic nie jest w stanie zrekompensować zmarnowanego przedwcześnie życia poprzez nieudolne lekarzyny. Jednak powinniśmy ich bić gdzie boli i sądzić o wielkie odszkodowania. Odbierać im wszystko i nie tylko licencje medyczne. Najgorsi z tych bandytów powinni mieć procesy w stylu norymberskim z karą śmierci włącznie.

 16. Tekla said

  Adsenior,drogi panie jak ja współczuje ,ten bol ta pustke,rozpacz, niech dobry Bog ma pana w opiece,pomodle sie za dusze sp Zony..
  Przechodzilam przez to pare lat temu z moja sp.Mama ..

 17. bardzo said

  Miłujcie nieprzyjaciół waszych… Nie, panie Adsenior, ja nie potrafię miłować tych zwyrodnialców. Czy też zwyrodniały system. Za mały jestem etycznie na taki akt. Niech Pańskiej Małżonce będzie TAM lepiej, niż jej było na tym świecie. Umiem się tylko za nią pomodlić.

  P.S. Wszyscy się tam spotkamy.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Pozwoliłbym się łotrom wyspowiadać…
  A potem pod prasę hydrauliczną, bardzo wolno naciskając dźwignię.

 19. Piskorz said

  re 15 i sądzić o wielkie odszkodowania. „” Najpierw trzeba znaleźć…b. dobrego, zaangażowanego i w miarę uczciwego adwokata..!! Wygram sprawę…to jeszcze ci papugo trochę szmalu dorzucę.!

 20. corintians said

  Mam pewne podsumowania. Ku przemysleniu.
  Liczba zgonów jest ważna. Ale nie najważniejsza. Ważne jest również zdrowie publiczne (w tym zdrowie psychiczne), edukacja i finanse. A najważniejsze są prawa człowieka. Także prawa dzieci.
  Tu broniono godności człowieka.
  Blokada i różne ekstremalne restrykcje (zakaz jazdy na rowerze, kara za pójście do lasu itp.) poniżają ludzi i pozbawiają ich człowieczeństwa.
  Wiele krajów (np.cala Europa Wschodnia) wprowadziły mega restrykcje, mimo że nie było planu działania i CELU, ponieważ wiedziały, że ludzie nie będą chcieli się szczepić (1/3 w sondażach). Zresztą czekanie na szczepionkę nawet 1,5-3 lata (rokowanie) było nienormalne – Orwell 1984.
  Gdyby to zależało ode mnie, glowny epidemiolog Tegnell otrzymałby Pokojową Nagrodę Nobla.

  Porównywalne kraje. Nadmierna śmiertelność. Wstępne dane. Metoda Eurostat, optymalna dla każdego.
  Norwegia 2016-19 (40726 40774 40840 40684) = 40756, 2020 = 40 611, 2021 nadwyżka ~ 1204 / ogółem ~ 1059 …… per capita 0,20 ‰
  Dania 2016-19 (52824 53261 55 232 53958) = 53819, 2020 = 54645, 2021 ~ 57142 / łącznie ~ 4149 …………………….. per capita 0,71 ‰
  Szwecja 2016-19 (90982 91972 92185 88766) = 90 976, 2020 = 98 124, 2020 ~ 91826 / łącznie ~ 8000 …………………. per capita 0,78 ‰
  Finlandia 2016-19 (53923 53722 54527 53949) = 54030, 2020 = 55488, 2021 nadwyżka ~ 3223 / ogółem ~ 4681 ……. per capita 0,85 ‰
  Szwajcaria 2016-19 (64964 66971 67088 67780) = 66701, 2020 = 76195, 2021 nadwyżka ~ 3380 / ogółem ~ 12874 .. per capita 1,48 ‰

  Tu nie ma przegranych. 1,48 ‰ za 2 lata to również dobry wynik. Polska ma nadwyzki smierci okolo 4.7‰ – ja juz nawet tego nie licze
  Biorąc pod uwagę temat imigrantów, demografii, zdolności OIOM, zwyczajów obywateli i Mobilności, zwycięzcą jest Szwecja 👑👑👑

  Źródło: ssb no, dst dk, scb se, stat fi, bfs admin ch

 21. revers said

  A kto zlozy pozew W Polin o quasi-morderstwo przeciwko Dudzie i Morawieckiemu, Niedzielskiemu jak to zrobili W Chile rodzice 10 letniej corki zmarlej Po szczepieniu na c19?

  https://legaartis.pl/blog/2022/01/20/rodzice-skladaja-pozew-o-morderstwo-10-letniej-corki-powodem-rzecz-jasna-cud-preparat/

 22. minka said

  Trafił na oddział kowidowy… co tam się dzieje… jakaś klika kapo opiekuje się pacjentami

 23. minka said

  Dr Hałat: Ponad 150 tys. nadmiarowych zgonów!

 24. Ale dlaczego? said

  Jesteśmy tu na chwilę. By się uczyć i zasłużyć na to co po życiu.
  I to jest optymistyczne.
  Pesymistyczne jest to, że chyba czeka nas jeszcze nie jedna próba…
  Bądźmy silni i pokładajmy nadzieję w Bogu…

  A ten zbrodniarz mający krew tysięcy Polaków „na rękach” dzięki swemu lobbingowi, to sługa szatana. Bo tym są mordercy. Do szatana już należy. I gnić będzie przez wieczność w piekle.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: