Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Antyludzki projekt PiS ma obowiązywać w imię prawa

Posted by Marucha w dniu 2022-01-20 (Czwartek)

Gdyby wszyscy ciągnęli w jedną stronę, świat przewróciłby się do góry nogami. Zaprawdę, tak się stanie.

Przestałem się zbytnio przejmować, chociaż prezes mojej fabryki już zaciera łapy i czeka z ustęsknieniem na legalizację projektu posła Hoca. Wzruszam ramionami i chłodnym okiem obserwuję co się dzieje i myślę, że wcześniej czy później ze mną lub bez, ten świat i tak padnie na pysk jak długi.

Czynię więc sobie zapasy. Kupuję i magazynuję po spokoju żywność, zakupiłem świece oraz naftę w sporych ilościach, także nasiona warzyw w tym nieduzy woreczek żyta, które mam zamiar wyhodować aby mieć własny chleb (piec już mam).

Zakupiłem również kilkanaście drzew owocowych oraz krzewów. Z tym co już rośnie powinno od biedy na skromne życie starczyć. W planie jest również pogłębienie stawu i zarybienie go gatunkami typu karp, lin, leszcz.

Cóż, z czegoś trzeba będzie jakoś żyć, skoro planują zatrzasnąć człowiekowi dostęp do normalnego życia, bo wygląda na to, że biada temu co ma rację. Dlatego to samo radzę innym jak mają takie możliwości co ja niech nie zwlekają.

[Chyba, ze Jewunia zakaże uprawiania własnych warzyw i owoców – dla naszego dobra – admin]

Piszę o tym, bo wprawdzie w Angli odchodzą od masek i certyfikatów, ale jest to wyłączna zasługa tamtejszego premiera Johnsona, który robił sobie cyniczne imprezki ze współpracownikami, obarczając równocześnie społeczeństwo różnego rodzaju zakazami kontaktów towarzyskich.

U nas jest podobnie, i chociaż także zdarzają się wpadki, jak ta ostatnia z udziałem Jacka Kurskiego, to jednak nadal przeważa w rządzie Dobrej Zmiany szalona narracja ministra Niedzielskiego, który niczym Bruce Wszechmogący wie już z góry co, gdzie, kiedy i ile będzie potrzebnym i nakazanym. Teraz wieszczy apokaliptyczną 5 falę, kiedy ponoć jeszcze słynna czwarta się nie skończyła.

Coraz więcej publicystów zauważa z tego powodu, że rząd nie ma żadnego planu na wirusa, bądź go nie chce mieć, dlatego w prostej linii zmierza do konfrontacji ze społeczeństwem, gdyż kolejne kroki są takie aby wprowadzić w Polsce stan opresji podobny do tych, jakie obowiązują obecnie we Francji, Austrii, Włoszech, czy Niemczech.

To bardzo ciekawe, bo ponad połowa Polaków nie chce widzieć ministra Niedzielskiego i jego polityki na oczy, podczas gdy on sam wraz z rządem chce zrealizować projekt, aby niezaszczepionych nie wpuszczać nie tylko do kin czy teatrów ale nawet do zwykłych sklepów. Ponad połowa narodu jest przeciwko nim, a oni śmiało, na pewniaka idą w zaparte. [Ponad połowa? Przypuszczam, że wątpię – admin]

Straszą? Może nie tyle straszą, co jeszcze testują, na ile mogą sobie pozwolić, chociaż rozwiązanie już mają i myślę, że jest to rozwiązanie w ich oczach siłowe, gdyby lud wyszedł na ulice.

Co wierniejsi szeregowcy apartheidu zdrowotnego w Polsce sami wprowadzają wspomniany strach w czyn, a następnie proszą później o ochronę policji, jak np. ten burmistrz z Mikołowa, a przy okazji wielki propagator szczepień (czytaj covidianin), który w swojej działalności zapewne posunął się do bardzo niekonstytucyjnych zachowań i spotkał się przez to z miejscową retorsją. [Pogrozili mu palcem? – admin]

Jak więc widać, jest nam blisko, coraz bliżej do tego o czym pisałem ja, i piszą publicyści – wojny domowej, albowiem PiS mając wsparcie dla swego planu w Sejmie przeprowadzi zapewne przez ten Sejm antyludzki projekt ustawy Hoca, który zostanie poparty przez zdecydowaną większością głosów

Pytanie tylko czy to rządowi coś da.

Oczywiście że da. Dzięki tej ustawie rząd załatwi Polsce wojnę domową, za sprawą którego Dobra Zmiana wystrzeli się z automatu w kosmos opozycji, skąd będzie krytykowała działania swoich następców, którzy na jej miejsce przybędą. Ci zaś u władzy już byli i pokazali zresztą na co ich stać. Przyjdą więc ze swoimi słupami, którym nie będzie brakowało talentów aby w imię zamordyzmu śrubę jeszcze bardziej dokręcić. Może i dobrze, bo im dłużej człowiek jest ślepym tym lepiej widzi.

Zresztą, weźmy takiego papieża Franciszka. W Watykanie sanitarny apartheid jest już na porządku dziennym, kto więc tam pracuje lecz jest niezaszczepionym, ten musi albo się wyprowadzić, albo umrzeć z głodu.

Kto zaś zechce zwiedzać turystycznie w Rzymie Bazylikę św. Piotra oraz watykańskie muzea, ten z polecenia papieża musi posiadać przy sobie certyfikat najwyższej generacji (trzy szczepienia), spec maskę na twarzy oraz opaskę na ręku, jako dowód że nie kłamie.

Powyższe nie miałoby sensu, a nawet celu, gdyby nie zeszłoroczne potajemne spotkania papieża z szefem Pfizera Albertem Bourlą, o których to napisał znany katolicki dziennikarz, Edward Pentin. Korespondent portalu National Catholic Register (NCR) w Rzymie powołał się na swoje kontakty watykańskie, które twierdzą, iż do tajnych rozmów dochodziło z powodu wątpliwości odnośnie skuteczności preparatów Pfizera, które są przymusowo aplikowane wszystkim duchownym i świeckim pracownikom i mieszkańcom Watykanu.

Widać Bourla zdecydował się sięgnąć dość głęboko do kieszeni czym przekonał Franciszka, ale cóż znaczy taki finasowy gest w przypadku możliwości osłabienia i eliminacji znienawidzonego przez Żydów oraz masonów chrześcijaństwa i Kościoła?

Do tego dochodzi i polski akcent. Nasza Straż Graniczna noc w noc usiłuje zatrzymać na granicy białoruskiej ciemne hordy islamskich terrorystów (jeden taki, urodzony już w Polsce, biegał parę dni temu z maczetą po ulicach Torunia raniąc kilka osób) chcących do nas wtargnąć od strony Białorusi, i co robi w tej sytuacji wspaniały papież Franciszek? Otóż Watykan ogłosił, że papież Franciszek przeznaczył 100 tys. euro na migrantów, którzy przebywają w pasie granicznym pomiędzy…. Polską i Białorusią. W dobie przestępstw i agresji migrantów wobec polskich służb mundurowych, decyzja hierarchy jest wręcz skandaliczna.

No, i jak ma być w tej Polsce, bezpiecznie, zdrowo, spokojnie i dostatnio? Ale nic to. ostatecznie do cienkiej zupki ze szczawiu i mirabelek zęby nie są potrzebne.

Mikker
Katolik praktykujący, wolnościowiec.
https://kosa24.neon24.pl

Komentarzy 12 do “Antyludzki projekt PiS ma obowiązywać w imię prawa”

 1. minka said

  Dr Milewski: Pandemia to globalna manipulacja. Słuchanie Niedzielskiego to słuchanie propagandy

 2. PK said

  bez kałacha i glocka w zanadrzu – twoje zapasy są tylko i wyłącznie łupem dla innych….

 3. revers said

  Add1

  Plus Armageddon

 4. zen said

 5. Peryskop said

  Podobno Duda anty-Hoc

  https://wiadomosci.wp.pl/duda-przeciwko-kaczynskiemu-zastanawiajace-doniesienia-z-palacu-prezydenckiego-6728689260731232a

 6. Wojciech Chęć said

  Celem rządu nie jest walka z wirusem ale pozostanie przy władzy by jak najdłużej wykonywać nasze rozkazy. Nasze cele są jawne i czytelne jednak politycy nie są o nich informowani a w związku z ich inwalidztwem umysłowym nie są w stanie ich odczytać. Tymczasem sprawa jest banalnie prosta, chcemy przywrócić na ziemi Raj w jego pierwotnej postaci opisanej w Księdze Rodzaju. Na świecie istnieją jedynie dwie cywilizacje: Cywilizacja Naturalna (Boska) polegającą na udoskonalaniu świata natury stworzonej przez Boga oraz Cywilizacja Techniczna polegającą na niszczeniu świata natury i z martwych jego części budowanie martwych przedmiotów. W ciągu najbliższych 100 lat po Cywilizacji Technicznej zostaną piramidy i porośnięte zielenią ruiny miast. Natomiast Ci co owej cywilizacji będą się kurczowo trzymać dadzą się wyszczepić, zaczipować, zniewolić i odejdą razem z nią dając tym samym miejsce pod Rozkwit Nowej Cywilizacji. Trzymajcie się Polacy, wasza pomoc będzie nam potrzebna by kawałek planety Ziemia o nazwie Polska zamienić w Rajski Ogród.

 7. revers said

  😱Włochy. Kobieta w kwarantannie ruszyła na pomoc rannemu. Sąd nie okazał litości😡🇮🇹
  Karę w wysokości 4500 euro wymierzono we Włoszech kobiecie, która będąc w kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem pomogła motocykliście rannemu w wypadku przed jej domem. – Kiedy trzeba komuś pilnie pomóc, nie myśli się, tylko się działa – tłumaczyła się mieszkanka okolic Padwy.
  Jak wyjaśniła, na nic nie zdały się jej apele o zdrowy rozsądek i zrozumienie sytuacji.

  Z Telegramu

  I Hallo Huston Fauciego, 100% nienarodzonych dzieci W Europe srodkowej Po wyszczepieniach na c19 kobiet W ciazy Traci zycie z powodu nadmiarowych poronien lub smiertelnych porodow.

  Jak tu prowadzil sie staystyke nadmiarowych zgonow? Czy W ogole uwzglenia sie plod powyzej 3 m-ca do zgonow na covid.

  Bo to juz katastrofa demograficna polaczona z bardzo liberalna aborcja.

  I dlaczego masowka aborcyjnych szczepionek c19 dotyka europe srodkowa, czyzby europa srodkowa przeznaczona W pierwszej kolejnosci do odstrzalu depopulacyjnego.

  https://unser-mitteleuropa.com/schock-enthuellung-bei-pfizer-impfstoffstudien-fast-100-prozentige-todesrate-unter-ungeborenen-kindern-bei-schwangeren/

 8. Semusz said

  A co do Watykanu to może i dobrze, bo w nim potencjalnie powinni mieszkać ochrzczeni w Imię Jezusa, teraz muszą ujawnić się i przyjąć „chrzest” w imię …, no właśnie kogo? Aby nie być zbyt dosłowny to napiszę „chrzest” w imię fajzerka.
  Może to w końcu zakończy fikcję i złudzenie co poniektórych, że purpuraci watykańscy służą Bogu, gdy oni służą tylko paczamamie lub innemu bożkowi, a gdy niektórzy służą mamomie to chyba jest najlżejsza ich przypadłość.

 9. Rząd Dobrej Zmiany, czy Wielkiej Zbrodni

  Przytaczam doświadczonego epidemiologa prof. Ch. Perronne w parlamencie Luksemburga:

  – – https://www.covidhub.ch/on-a-bafoue-la-science-on-a-bafoue-le-droit-le-pr-perronne-devant-le-parlement-du-luxembourg/

  Video od min. 3:55 eksperymentalna terapia genetyczna nie jest żądną szczepionka, nie ma tez żadnej naukowej podstawy, ileż iniekcji potrzeba: 2, 3, 4, 5, 6 ?

  Min. 6: Wg bazy danych w UE zmarło na skutek tej eksperymentalnej terapii genetycznej (zamaskowanej jako szczepienie) 36.000 ludzi, w USA 25 tys. Przymus terapii eksperymentalnej jest prawnie zabroniony, ludzi odpowiedzialni za przymus mogą zostać postawieni przed międzynarodowym trybunałem, chodzi o zbrodnie jakie ostatnio popełnili naziści.

  Czy inicjatorami tej zbrodni są ci, którzy z niej profitują ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Bezspornie są między nimi zbrodnicze elementy, patrz tamże z.B. Kill Gates.

 10. Test PCR zabroniony w USA

  od 1.1.2022.

  https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

  Na tym teście, przygotowanym przez parobka Kill Gates, skonstruowano całą palndemię. Zeiększona śmiertelność w ostatnich latach może być rezultatem środków zastosowanych przez administrację sterowaną przez organizatorów plandemi. Pland plandemii:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#PLAN

 11. minka said

  Prof. Bhakdi: Największa Zbrodnia w Historii Ludzkości. Wszystko było zaplanowane z diabelską precyzją. Lekarze za takie rzeczy byli wieszani, zabijani

  https://banbye.pl/watch/v_wmvFGHthXIHW

 12. revers said

  Polska 2050 tez przylacza sie aktywnie za sprawa Holowni i jego sponsora vSorosa do powszechnego wyszczepu tubylcow.

  https://tarnogorski.info/zawiadomienie-do-prokuratury-na-prezydenta-siemianowic-slaskich/

  Czyli zawiadomienia na prezydenta Siemianowic do prokuratory.

  A nowozelandzka jedzowata wiedzma Jacinda A.
  Z szkoly malych hitlerkow Szwaba zarzadzila u siebie W KL NZ ustawke.

  owa ustawa została uchwalona w środę i wejdzie w życie 1 kwietnia. 👉Jest to poważny problem dla WSZYSTKICH Nowozelandczyków.
  👉Nakaz dotyczący odpowiedzi na leczenie (szczepienia) COVID-19 z 2021 r. przeszedł drugi odczyt w środę wieczorem w Nowej Zelandii. (minęło to wcześnie rano)
  👉ZERO praw dla osoby niezaszczepionej. Przeczytaj to jeszcze raz!!
  To prawodawstwo pozwoli na:
  👉1. Zamknięcie osób nieszczepionych lub niewystarczająco zaszczepionych.
  👉2. Możliwość ograniczenia podróżowania po kraju do osób nieszczepionych lub niewystarczająco zaszczepionych (np. osoba, która nie chce otrzymać zastrzyku przypominającego).
  👉3. Wstrzymać certyfikację tych, którzy nie otrzymają wymaganych dawek przypominających lub kolejnych kombinacji szczepionek, jakie mogą zostać zamówione w dowolnym momencie.
  👉4. Możliwość dyktowania rodzaju i formy zaświadczenia wymaganego do potwierdzenia statusu szczepienia — w formie cyfrowej lub innej. 👉

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: