Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
  brys o Drażnienie Ruskiego
  Mietek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Oj dana, dana leci Covidiana!.

Posted by Marucha w dniu 2022-01-21 (Piątek)

„ŚWIAT NIE WYGLĄDA RÓŻOWO! POŁOWA LUDZI NORMALNYCH, RESZTA PORAŻONA GORĄCZKA COVIDOWĄ”.

Pokazują ludziskom w telewizorach rogatego diabła – wirusa covida.

Jak mogą pokazywać coś czego nie wyizolowano, nie sfotografowano!. Czego, jak dotąd, nikt nigdzie, na oczy nie widział! Straszą gawiedź stworem którego dotąd żaden naukowiec nie wynalazł. A to tylko pyłek kwiatowy, chociaż powiększony został wprost do niebotycznych rozmiarów.

Dlaczego oni to robią?. Bo obraz ma moc uwodzicielską, zaś ludzie chcą ujrzeć na własne oczy to diabelstwo!. Bo bardziej niż słowom ufają obrazowi. Nic to, że nie tylko nikt strasznego wirusa na oczy nie widział, nie ma też rozdętej plagi pandemii z powodu arcyważnego warunku badawczego nie do spełnienia! (nie dopełniono dotychczas postulatów Kocha).

Właśnie taki jest opętania schemat – jedynie szaleniec wierzy w coś, czego wcale nie ma. Gdy obraz rogatego covida nie pomaga – opresyjne władze uciekają się do fałszowania statystyk, po to żeby napędzić ludziom jeszcze więcej strachu.

Przez długie dekady, diabelski pomiot przeprowadzał rozmaite, analizy, projekty medyczne, żmudne socjologiczne kalkulacje, aż wreszcie znalazł:  upragniony „kamień filozoficzny”. Skuteczny sposób na rozwiązanie wielu nabrzmiałych problemów nieodległej przyszłości, metodą globalnej depopulacji.

Wymyślili wrogowie Boga, dawcy życia – depopulację jako metodę regulacji nadmiernego ludzkiego pogłowia. Rzecz jasna na własne życzenie dzieci bożych – także dla ich własnego dobra. To właśnie pandemia z którą mamy aktualnie i nieustannie każdego dnia do czynienia. Słabeusze najpierwsi panice ulegną, potem głupcy uwierzą w te brednie. Przewidując śmiertelne zagrożenie, zaczną domagać się leczenia. Tak więc na podstawie obrazu „rogatego wirusa” i natarczywych medialnych bredni – jedni i drudzy w dobrej wierze, pełni nadziei w sercu razem podrepcą do rzeźni.

Zadaję sobie pytanie – czy często w historii ludzkości się przydarza, żeby zaraza odbierała obywatelskie prawa? Bo pandemia podcina skrzydła wolności; ona hurtem przywileje konstytucyjne
bez wprowadzania „nadzwyczajnych stanów” zabiera. Reżim nakazuje utrzymywać dystans i nosić maski – nawet osobnikom po wielokrotnym zaszczepieniu. Muszę się szczepić chociaż jestem zdrowy!. Nagrodą jest hulajnoga, chociaż nie stać mnie nawet na protezę nogi.

Jeżeli nie dam się zaszczepić, postawię się okoniem. Nie będę dla troskliwej władzy miły, grożą mi za to rozmaite konsekwencje – nie wyłączając przymusu i użycia siły.

Kiedy na to wszystko trzeźwo patrzę – taki przewrotny pomysł przychodzi do głowy. Rodzą się względem wiarygodności troskliwego rządu obiekcje. Licha musi być ta ich szczepionka, skoro wymaga aż tyle różnych zabiegów, reklamy całodobowej, ogromu mitręgi i subiekcji. A może strach się bać – darczyńca szczepionkowy ma inny priorytet aniżeli ludzkie zdrowie. Drugie cele sobie założył. Zupełnie inne zadanie cudownemu eliksirowi życia, wyznaczył!  Ma rozwalić rodzinę, zgruzować gospodarkę, pozbawić ludzi źródeł ich utrzymania, zabrać narzędzia zarobku, likwidować milionom biedaków ich stanowiska pracy.

Zastanów się jeden z drugim – dlaczego „otwartej dyskusji” na temat owej eksperymentalnej szczepionki się nie dopuszcza? Krnąbrnych brutalnie wywala się z posady, niepokornych bez skrupułów sekuje, zaś wątpiącym kneblem cenzury zamyka się usta. Pomimo szczepienia – zaraza się rozprzestrzenia!. Widocznie szczepionka nie zwalcza domniemanej pandemii. Widać wszelkie bariery na swej drodze złośliwy wirus znosi, lecz producenci szczepionek ciężki szmal koszą, dodatkowo uwolnieni od wszelkiej za skutki uboczne odpowiedzialności.

Postarajmy się moi drodzy – uczonych analiz covidowego problemu unikać. Weźmy to na zdrowy chłopski rozum, czyli na logikę. Z jakiego poważnego powodu polityczne władze mojego
kraju nie chcą aby były stosowane już znane, tradycyjne, alternatywne dla szczepionki leki, lecz gwałtem pędzą bydło do zagrody, przymuszają ludzi do masowych wyszczepień.

Jak myślisz czytelniku tego tekstu – czy tacy politycy są wiarygodni, którzy zatrzaskują przed nosem cierpiących, drzwi do szpitali, do poradni i przychodni? Dlatego pojmie każdy kto nie szwankuje na umyśle, że ta cała darmowa, bezinteresowna „covidowa terapia” – to jedna wielka ściema, globalny spisek.

Jakie za przymusowym szczepieniem przemawiają racje – kiedy szczepienie jest być może potrzebne co najwyżej dla ludzi starych, schorowanych. Szacunkowo – dla pięciu procent populacji. Polityka władzy która do tak wielkiej tragedii doprowadziła – że ponad połowa społeczeństwa uwzięła się i eliksirem pochodzącym z aborcji zaszczepiła – jest społecznie szkodliwa tragiczna, Naszemu Stwórcy – dawcy życia na Ziemi niemiła!.

Nie przymusza swoich obywateli do ryzykownych szczepień despotyczny potwór – Baćka na Białorusi. ale Polak pod reżimem banksterskich marionetek musi! Wszystko w białoruskiej służbie zdrowia wciąż doskonale funkcjonuje normalnym trybem idzie. Władza nie musi tłumaczyć swoim obywatelom – karygodnych zaniedbań lekarskich śmiertelnie groźnym covidem. Tak usilnie,
do okazywania życzliwości, żaru empatii wobec ludzi potrzebujących pilnej pomocy lekarskiej ów krwawy dyktator Łukaszenko personel medyczny nakłania, że nie tylko nie zamknął tyran tamtejszych szpitali i przychodni, lecz nakazał odwiedzać chorych w ich mieszkaniach.

Ale postępowanie bezdusznego banksterskiego reżimu w moim kraju nikogo nie powinno dziwić!. Czy można oczekiwać że zarządzające Polakami zadufane w sobie szowinistyczne elity – owi nieomylni nadludzie, mogą nagle się odmienić – stać się wobec ludzkiego bydła wyrozumiali, litościwi.

Dziękuję za inspirację szanownym blogerom: KST, Respol, PREDAkTOR i Rumpelskin.
zyga dulski

https://niepokorny.neon24.pl/

Komentarzy 17 do “Oj dana, dana leci Covidiana!.”

 1. Greg said

  ,,Szczepionka” na Covid-19 jak trutka na szczury, pierwsze ziarna dobre, kolejne zabijają.

  https://gloria.tv/post/N3xAeMRe41Br1NEGstCESjWi9

 2. Józef Bizoń said

  A tu cała zgraja modeli covida.

  http://mojaprzygodazmikroskopem.blogspot.com/2016/05/pyki-pyki-oto-i-pyki-ta-da-dam-te-sa.html

 3. Tunio said

  Witam i pozdrawiam, pierwszy raz pisząc na tej wspaniałej stronie, którą od dawna regularnie czytam. Zgadzam się z treścią artykułu, poza jednym – to właśnie tym starszym schorowanym ludziom zalecałbym szczególnie unikanie szprycy, bo ich ona zabije w pierwszej kolejności. Wyrazy szacunku dla Pana Gajowego!

 4. Przy okazji niejako o bardzo ważnej rzeczy

  „Przedstawiam Wam moje osobiste wystąpienie w telewizji PL1, gdzie dzięki uprzejmości stacji (w osobie Pani redaktor Edyty Paradowskiej) przedstawiłem zebrane przez minione miesiące twarde dowody naukowe co i międzynarodowe apele w sprawie zabójczej technologii 5G, którą z taką determinacją globalna mafia utrwalała w umysłach ludzi jako temat skrajnie niepoważny i nie posiadający żadnego poparcia w nauce.
  *
  Poniżej przedstawiam całość dokumentów które przygotowałem w tej sprawie i na których oparłem swoje wystąpienie.”

  Rafał Gręźlikowski

  https://rumble.com/vslfda-5g-zmierzamy-ku-zagadzie-.html

 5. Greg said

  ad.4 Hulajdusznik
  Dzięki, po szprycy to jeden z najważniejszych tematów.

 6. revers said

  A ten krwawy dyktator z Bialorusi Lukaszenko, co to nie usmiercil igla szczepionki na c19 tych milionow przestraszonych covidem ludzi lub na respirator,mial czelnosc nawolywac do “miedzynarodowych oszutow” o zaprzetanie swych szarlatanskich praktyk.

  https://tass-ru.translate.goog/mezhdunarodnaya-panorama/13493941?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

  Tlum. Z Tass.ru

 7. Sebastian said

  Narodu nie zabija się pałką ani karabinem. Nie zamyka w więzieniu i nie stawia pod ścianą. Narzędziem zabójstwa jest zawsze kłamstwo – powolna, skuteczna trucizna, sączona z pokolenia w pokolenie.

  Szczepienia – niebezpieczne ukrywane fakty Ian Sinclair

  Zabiegane Matki Polki, zatroskane o najwyższe dobro swoich pociech, od ponad 200 lat – najpierw przez naszych tradycyjnych zaborców, następnie przez do dziś kontynuujące ich dziejową misję kolejne „polskie” rządy (potajemnie finansowane przez kartele chemiczno-medycznego przemysłu) – jesteście najbezczelniej w świecie po prostu okłamywane. Stara medyczna teoria zarazka, na której ufundowane jest ponaddwustuletnie kłamstwo szczepień, została obalona. Zarazki bowiem nie są pierwotną, lecz wtórną przyczyną chorób.

  Zabiegane Matki Polki, zatroskane o najwyższe dobro swoich pociech, zapraszam Was do zapoznania się przynajmniej z fragmentami (r)ewolucyjnej książki Iana Sinclaira „Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty” (Vaccination The Hidden Facts, 1992), w której plejada znanych i odważnych lekarzy opowiada się przeciwko szczepieniom jako zupełnie niepotrzebnemu, bo niezapobiegającemu żadnym chorobom – a bardzo niebezpiecznemu! (śmierć, kalectwo, bardzo poważne powikłania) – korporacyjno-rządowemu antyludzkiemu procederowi. Oto fragmenty książki:

  Louis Pasteur, pierwszy człowiek, który zapoczątkował teorię zarazka, przyznaje: „Obecność chorobotwórczych czynników w organizmie nie jest równoznaczna z chorobą zakaźną”.

  Jeśli zarazki są przyczyną chorób, jak to możliwe, że podczas choroby organizmu, przypuszczalnie wywołanej określoną bakterią, bakteria ta nie zawsze jest obecna w tym organizmie? Sir William Osler, jedna z najbardziej znanych osób związanych z medycyną, twierdzi, że zarazek błonicy jest nieobecny u 28-40 proc. chorych osób. Wirus grypy, kiedyś uważany za przyczynę tej choroby, często występuje w gardłach pacjentów, którzy nie są chorzy na grypę lub chorują na inne dolegliwości. Natomiast u pacjentów rzeczywiście chorych na grypę, wirus może w ogóle nie występować. Według książki Greena „Medyczne diagnozy”, zarazek gruźlicy może podczas tej choroby występować w jej wczesnym stadium, częściej późniejszym lub w ogóle. Herbert Shelton stwierdził:

  „Zarazek obecny jest nawet przy najprostszym katarze – występuje także w ustach i gardle zdrowych noworodków i dzieci. Natomiast może w ogóle nie występować w gardłach tych, którzy są chorzy na błonicę”.

  Kiedy Louis Pasteur zapoczątkował teorię zarazka choroby ponad 100 lat temu, było wielu lekarzy, i nadal jest, którzy silnie przeciwstawiali się tej teorii. Niemiecki naukowiec Rudolph Virchow, uważany za pierwszego największego patologa, odrzucił teorią zarazka, twierdząc:

  „Zarazki poszukują swego naturalnego środowiska, jakim są chore tkanki. Natomiast nie są one przyczyną choroby tkanek. Na przykład, komary szukają stojącej wody, ale nie powodują jej zastania w basenie”.

  W 1883 roku członek amerykańskich władz resortu zdrowia publicznego John Shaw Billings, stwierdził:

  „Wprowadzenie zarazków do organizmu ludzkiego nie gwarantuje ich rozmnożenia lub początku choroby. To kondycja organizmu ma ogromny wpływ na rezultat. (…) Pasteur z pewnością zbyt pośpiesznie i ogólnie zdeklarował, że jedyną rzeczą, która decyduje o epidemii, jest poziom zarazków w organizmie”.

  W 1892 roku niemiecki higienista Max von Pettenkofer, aby obalić teorię zarazka, publicznie połknął duży pojemnik pełen bakterii cholery, świeżo wyizolowanych ze śmiertelnego przypadku tej choroby. Ilość połkniętych bakterii była z pewnością dużo większa, niż gdyby miał on styczność z tym rodzajem zarazka w normalnych warunkach. Nie pojawiły się u niego żadne objawy choroby oprócz lekkiej biegunki. Rosyjski patolog Elie Metchnikoff i kilku jego kolegów również nie zgodzili się z teorią zarazka. Przeprowadzili podobne eksperymenty, podczas których nie wykryto żadnych objawów choroby. Kanadyjskie Bio – Chemical Society w Toronto przeprowadziło wiele badań, podczas których bakterie tyfusu, błonicy, zapalenia płuc i gruźlicy zostały połknięte w dużych dawkach przez ochotników. Ponownie nie zaobserwowano żadnego efektu.

  Dr Stanford Claunch w swej książce „Podważanie teorii zarazka” wspomina podobne eksperymenty w amerykańskiej marynarce wojskowej:

  „Eksperymenty przeprowadzone w warunkach próbnych i pod nadzorem rządu z tak rozczarowującymi efektami powinny być gwoździem do trumny teorii zarazka, czym bez wątpienia by się stały, gdyby rządowi lekarze zechcieli opublikować ich wyniki.

  Jeśli przeanalizuje się teorię zarazka dogłębniej, okazuje się, że nie jest ona zbyt dobrze uargumentowana. Tymczasem to właśnie na tej teorii opiera się cała praktyka szczepień. Profesor Rene Dubos, uważany przez „Scientific American” za jednego z najbardziej wpływowych ekologicznych myślicieli XX wieku, odrzucił teorię zarazka, stwierdzając:

  „Wirusy i bakterie nie są jedyną przyczyną choroby zakaźnej, istnieje coś jeszcze”.

  Jeśli chcemy rozwiązać problem szczepień i teorii z nią związanych, musimy się dowiedzieć, czym jest to „coś jeszcze. (…)

  „Szczepienia wprowadzone masowo w XX wieku nie są takim dobrodziejstwem, jak się powszechnie sądzi. Wywołują wiele groźnych skutków: alergii, chorób neurologicznych, a nawet prowadzą do śmierci – twierdzi cała plejada światowej sławy lekarzy. Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty to pierwsza i prawdopodobnie jedyna na polskim rynku tak obszerna publikacja odsłaniająca niewygodne dla medycyny akademickiej i koncernów farmaceutycznych fakty na temat szczepień, którym poddawane są nasze dzieci. Wydana w 2006 roku książka autorstwa Iana Sinclaira nadal niezmiennie cieszy się dużym powodzeniem. Zauważalny wśród społeczeństwa polskiego wzrost świadomości na temat negatywnych konsekwencji szczepień i coraz żywsza dyskusja na ten temat, są w dużej mierze zasługą tej publikacji.”

  https://chatkazdrowia.pl/ksiazki/2256-szczepienia-niebezpieczne-ukrywane-fakty-sinclair-9788392313779.html

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/18/znani-i-odwazni-lekarze-przeciwko-szczepieniom-stara-medyczna-teoria-zarazka-na-ktorej-ufundowane-jest-ponaddwustuletnie-klamstwo-szczepien-wreszcie-obalona/

 8. Suto said

  Wyrus został wyodrębniony jedynie hipotetycznie – w zupie.

  https://blog.nomorefakenews.com/2021/01/26/sars-cov-2-has-not-been-proven-to-exist-shocking

  Ale najwyraźniej to nie problem, bo już prostytutki big pharmy kują teorię że nie trzeba go wyizolować (no bo jak tu wyizolować exosomy które powstają na wskutek ataku radiacja elektromagnetyczna)
  https://blog.nomorefakenews.com/2021/10/12/viruses-cant-be-isolated-but-isolation-is-unnecessary/

  Nie ma żadnej pandemii, nigdy jej nie było
  https://www.bitchute.com/video/nqSIUdBe1UIY/

 9. Piskorz said

  re 7 Seb, bardzo dziękuję; ciekawe bez wątpienia.

 10. revers said

  A wraz z covidiana leci W Papiskiej Akademii Zycia promowanie wyszczepu dzieci W wieku 5-11 lat

  https://globalna.info/2022/01/22/papieska-akademia-zycia-forsuje-przymus-elixirowania-malych-dzieci-na-calym-swiecie/

  Do ktorego Saadu Ostatecznego maja pisac rodzice zamordowanej przez szczepionke smierci 10 letniej corki W Chile?Gdy papiescy dekalogu nie chca znac i poslugiwac sie nim na codzien.

  Narazie wniesli pozew przeciwko prezydentowi i min.zdrowia W Chile.

 11. Emilian58 said

  Ja rozumiem że to jest TRAGEDIA gdy tylu ludzi (a szczególnie niby wykształconych) uwierzyło w PICpandemie! Ale na jaki los zasługuje takie coś co jedzie samo w samochodzie a na ryju kaganiec??? A tu już mafia pod nazwą ONZ każe się tym samym idiotom szykować na następną hucpę! Jesteśmy tresowani od około trzystu lat i wciąż udajemy że to nieprawda!!! A tak nawiasem to pozostaje do ustalenia dla kogo pracował ten na P. od zarazków!

 12. Peryskop said

  Profesor Rene Dubos :

  „Wirusy i bakterie nie są jedyną przyczyną choroby zakaźnej, istnieje coś jeszcze”.

  Jeśli chcemy rozwiązać problem szczepień i teorii z nią związanych, musimy się dowiedzieć, czym jest to „coś jeszcze. (…)

  Psyche – to jeden z istotniejszych elementów owego „czegoś jeszcze”.

  Bo zachorować (np przez INDUKCJĘ), a nawet umrzeć, można wychodząc z samego STRACHU.

  Tzw „leki” także swoje dokładają.

  W tym klasyczne szczepionki.

  A „wyszczepionki” mRNA to już kryminau !

  Lecz niestety trudno tę prawdę pojąć ofiarom mody na postępactwo od-telavizyjno-netowe.

 13. Piskorz said

  re 11 Ale na jaki los zasługuje takie coś co jedzie samo w samochodzie a na ryju kaganiec??””….a ile takich idiotów ja widziałem ! Sam siedzi w parku wokół żywej duszy, inny jedzie rowerem wieczór późny, stoi sam na przystanku itd itd. Ręce opadają..

 14. revers said

  https://news.upday.com/pl/covidowe-podsumowanie-dnia-premier-zaprasza-opozycje-do-rozmow-o-covid-19-cala-opozycje-tuska-i-holownie-tez/

  Gudlajkim zliczeniem razonych covidem jest W Polin ok. Mln. Ludzi.

  Szef szefow zwoluje W trybie natychmiastowym wszystkie covidowe partie od lewa do prawa by jednak przymus szczepien stal sie pragmatem W najblizszym czasie.

  https://news.upday.com/pl/covidowe-podsumowanie-dnia-premier-zaprasza-opozycje-do-rozmow-o-covid-19-cala-opozycje-tuska-i-holownie-tez/

 15. Zbigniew Kozioł said

  Było zapowiadane przez Niedzielskiego wydanie rozporządzenia o obowiązku pracy zdalnej dla administracji państwowej. Czy takie rozporządzenie zostało istotnie wydane? Nie potrafię się doszukać. A to dość ważna informacja.

 16. revers said

  Das beste Deutschland aller Zeiten hat sich seit 1000 Jahren nicht geändert.

  Hier ein Bericht einer Betroffenen:
  Gestern, den 20.1.22 wurde unsere Königsmühle, bei Erlangen/Eltersdorf, von ca 30-35 Polizisten und USK, bewaffnet mit Maschinengewehren, Schlagstöcken und voller Montur, mit Rammbock gestürmt. Dies Geschah mit der Vermutung dort sei eine „illegalen Schule” und dem Verdacht, dass dort logischerweise auch Kinder anwesend sein könnten. An diesem Tag befanden sich 15 Kinder im Alter von 4-14 Jahren und 3 Frauen in dem Anwesen. Die Kinder wurden sofort von den anwesenden Erwachsenen separiert. Mit Maschienengewehren wurden die Kinder befragt, gefilmt und durften weder essen noch zur Toilette. Toilettengang nur im Beisein eines Polizisten. Von Verhältnismäßigkeit kann hier nicht mehr gesprochen werden und es ist Zeit dies zu veröffentlichen. Es kann nicht sein, dass Kinder, Frauen, MENSCHEN, so behandelt werden.

 17. revers said

  Najlepsze Niemcy wszechczasów nie zmieniły się od 1000 lat.

  Oto relacja jednej z ofiar:
  Wczoraj, 20 stycznia 2022 roku, nasze Königsmühle, niedaleko Erlangen/Eltersdorf, zostało zaatakowane przez około 30-35 policjantów i USK, uzbrojonych w karabiny maszynowe, pałki i pełen ekwipunek, z taranami. Stało się to z założeniem, że istnieje „nielegalna szkoła” i podejrzeniem, że logicznie rzecz biorąc, dzieci też mogą tam być. Tego dnia na terenie posesji przebywało 15 dzieci w wieku 4-14 lat i 3 kobiety. Dzieci zostały natychmiast oddzielone od obecnych dorosłych. Dzieci były przesłuchiwane z karabinami maszynowymi, filmowane i nie wolno im było jeść ani chodzić do toalety. Do toalety chodź tylko w obecności policjanta. Nie można już tutaj mówić o proporcjonalności i nadszedł czas, aby to opublikować. Nie może być tak, że dzieci, kobiety, LUDZIE są tak traktowani

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: