Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  maxi o Sprawy ważne i ważniejsze
  Jaron o Polska przygotowuje się na „in…
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  zagobasum o „Złamanie hegemonii jest…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  xrt o „Złamanie hegemonii jest…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  Anucha o „Złamanie hegemonii jest…
  ! o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  zagobasum o Polska przygotowuje się na „in…
  zagobasum o Polska przygotowuje się na „in…
  Anucha o Polska przygotowuje się na „in…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Nazwiska żydowskich przechrztów – neofitów

Posted by Marucha w dniu 2022-01-22 (Sobota)

Już pismo Biblioteka Warszawska rocznik 1844 notuje, że nazwiska urobione od miesięcy lub dni lub zaczynające się przysłówkiem „nowo” mogą należeć do ludzi pochodzenia żydowskiego, których antenaci zostali przechrztami już za Jagiellonów.

Należą do nich m.in.: Majewski, Lipiński, Poniedzielski, Wrzesiński. Podobnie jest z Kwiatkowskimi i Kwiecińskimi – którzy brali chrzest w miesiącu kwietniu. A także ze Styczyńskimi, Czerwińskimi. Najwybitniejsi z nich to WACŁAW SIERPIŃSKI – profesor matematyki, czy Bolesław Czerwiński – poeta i dziennikarz, autor dawnego komunistycznego hymnu Czerwony Sztandar.

Wśród nazwisk urobionych od dni tygodnia najczęstsze jest Niedzielski, eksponujące, że Żyd przyjął święcenie niedzieli i odżegnał się od szabasu.

Najczęściej żydowskie pochodzenie wskazują nazwiska z przysłówkiem nowo: Nowopolski, Nowakowski czy Nowicki (nowe Icki). Fakt, że Żydzi dokonywali konwersji na katolicyzm nieprzymuszani przez nikogo, wskazują nazwiska Dobrowolski. Nie pochodzą one od miejscowości Dobra Wola, bowiem nigdzie w herbarzach nie występuje ono aż do XVII wieku. Istniała taka neoficka rodzina Dobrowolskich herbu Nałęcz, legitymująca się bardzo nowym szlachectwem, bo nadanym po przejściu na katolicyzm w 1789 roku. Czyżby z tej żydoneofickiej rodziny wiódł swą genealogię pan Nałęcz – Marszałek Sejmu? [Artykuł pochodzi z roku 2013 – admin]

Odmianą nazwiska Dobrowolski jest Wolski. To jeden z nich był wielkim łowczym księcia Radziwiłła i cichym jego… bankierem i powiernikiem. Może to z tych kontaktów pochodzą wybitne rysy semickie współczesnej gałęzi Radziwiłłów w polskim Sejmie i Senacie?

Także oznaką zasymilowanego i wychrzczonego żydostwa są Krzyżanowscy – szlachta mająca w swych herbach krzyż (ale bywają też Krzyżanowscy herbu Dębno – bez krzyża i ci są aryjczykami). Często na przechrzczenie się wskazują nazwiska Nawrocki, wskazujące swym brzmieniem na przyjęcie katolicyzmu, czyli na nawrócenie się na wiarę prawdziwą.

Również Żydem był przechrzta późny Lejba Blumental vel Leopold Belmont, wszechstronny acz niezbyt utalentowany publicysta. Kaleczył literaturę polską, tłumacząc ją na rytualny zlepek żydowskiej masonerii, czyli esperanto. Za czasów carskich był więziony z powodu swych żydofilskich przekonań. Jako chrześcijanin zajmował się judaizacją społeczeństwa polskiego, piejąc hymny pochwalne na cześć wielkości Żydów.

Widać jaskrawo, że przejście na katolicyzm było parawanem do krzewienia żydowskiej ideologii oraz kahalnych dywersji w społeczeństwie polskim. W ostatnim okresie swego życia Belmont stał się – dla niepoznaki – wojującym antyjudaistą. Zdawał sobie jednak sprawę, że z żydostwem zerwać nie można.

Znani wydawcy książek Bigeleisenowie (Żelazkowie) wywodzili się z rodu Nachmana Krochmala. Ci przechrztowie wydawali chętnie wszystkie mistyczne utwory Mickiewicza i Słowackiego, gloryfikujące żydowskich bohaterów. Wielki potentat finansowy był synem Szulima Blocha (po rosyjsku pchła). Jego syn Bogumił przeszedł na kalwinizm. Przechrzcił się, by sobie nie zamykać jako Żyd drogi awansu w karierze urzędnika carskiego. Potem – jako kapitalista – spekulował, finansując drogę żelazną Koluszki – Łódź. Główna jego działalność to spekulacje giełdowe w Rosji i łożenie sum na podnoszenie oświaty Żydów w Polsce. Przez całe życie – jak mówił – żałował, że zerwał z judaizmem i dalej czuł się Żydem.

Genialny artysta, geniusz fortepianu Fryderyk Chopin był z ojca Francuzem i matki neofitki, przechrzczonej z żydostwa Justyny Krzyżanowskiej.

Zżydzona została też rodzina hrabiów Drohojowskich, ród dyplomatów austriackich, potem i polskich, przez małżeństwo Władysława hrabiego Drohojowskiego, pana na Falowcach pow. Kołomyja, konsula Austrii w Warszawie, który zaślubił neofitkę z baronów Brunsteinów Miriam (Marię).

Żydem aż do chwil przedzgonnych był Wilhelm Feldmann – publicysta i historyk literatury polskiej, który całe swoje życie nie zdradzał żadnych predylekcji do chrześcijaństwa. Stworzył miesięcznik Krytyka, starając się w nim być apologetą żydostwa i wychowywać w redakcji młodych polskich żydofilów. Trwał całe życie przy judaizmie, przyjmując chrzest dopiero na łożu śmierci. W jego twórczości wiele jest o Żydach z małych miasteczek.

Żydówką z matki-frankistki, Celiny Szymanowskiej, była córka Adama Mickiewicza – Maria Górecka (i wszystkie dzieci z tego związku).

Wielu Żydów we Lwowie w XVIII już wieku, przyjmując status przechrzty, przyjmowało nazwisko Jeziorańscy. To z tych Jeziorańskich był Jan Jeziorański, który przeniknął aż do ścisłego kierownictwa Rządu Narodowego w Powstaniu 1863 roku. Został powieszony na stokach cytadeli warszawskiej.

Głośny tenor, Jan Kiepura, miał matkę Żydówkę, z domu Najman. Jego dziadek ze strony matki był w rodzinnym Pajęcznie krawcem-łaciarzem. Brat matki, Herszlik Najman, był kantorem w synagodze w Będzinie. To z tej rodziny odziedziczył Kiepura zdolności wokalne.

Neofitą-przechrztą był też Juliusz Kleiner, profesor Uniwersytetu we Lwowie w XIX wieku. Chętnie w swoich pracach badawczych eksponuje motywy kabalistyczne w twórczości Mickiewicza.

Żydem był aż do lat siedemdziesiątych swego życia (przechrzcił się dopiero wtedy) Aleksander Kraushar, historyk, który próbował czynić z Żydów patriotów polskich. Zajmował się propagowaniem judaizmu w polskojęzycznym piśmie „Jutrzenka”.

Znana rodzina bankierów-finansistów, której antenat Lejba (Leopold) Kronenberg w 1845 r. przeszedł na kalwinizm, była znana jako jedna z pierwszych rekinów finansowych w Warszawie. Pozwalał dla splendoru uczestniczyć w swym konsorcjum arystokracji polskiej (Zamojscy, Potoccy). Dla pozyskania dla swych celów społeczeństwa polskiego wydawał polskojęzyczną „Gazetę Polską”. To jego sportretował Kraszewski w powieści „Żyd”. W owym czasie uważano go za intruza w społeczeństwie polskim. Prowadził działalność charytatywną w instytucjach żydowskich.

Bardzo zażydzeni byli przez żydowskie małżeństwa przedstawiciele rodu hrabiów Lanckorońskich. Pierwszą dawkę krwi żydowskiej wprowadził dyplomata, Żyd z Polski Szafir, który przyjął prawosławie. Skoligacił się on z wieloma rodami arystokratycznymi. Wprowadził krew żydowską do około dwudziestu rodów książęcych w Europie (niem. Holstein, nawet włoscy – ród Chiggich). Jedna z wnuczek Szafira wyszła za hrabiego Potockiego, ambasadora Rosji w Neapolu, pochodzącego z hetmańskiej gałęzi rodu Potockich herbu Piława, którego matka wywodziła się z książąt Sapiehów. Zaś córka Potockiego zrodzona z jego małżeństwa z Żydówką Szafirówną została żoną Kazimierza hrabiego Lanckorońskiego z linii wodzisławskiej.

W ten sposób ród Lanckorońskich pochodził po kądzieli od… Żyda Szafira.

Żydem był zmarły w 1929 roku poeta, Antoni Lange. Był to rasowy semita implantowany do polskiej poezji. Uciekał w czysty, przerafinowany intelektualizm, starając się w swej poezji nie dotykać zagadnień swej rasy. Ucieka do motywów świata antycznego, naśladuje nawet sonety wedyjskie, mity o bogach z wyspy Tonga – a nic o Judei. W poemacie „Latający Holender” kamufluje jako bohatera Żyda, o którym mówi, że jest skazany na wieczną tułaczkę, nie będąc w stanie żyć własnym życiem. Szkoda, że nie podaje jednak przyczyn żydowskiego tułactwa: obłędnej, zawsze tej samej idee fixe o panowaniu nad innymi, wyzysku ich i władzy nad gojami. Słusznie natomiast napisał, że religia żydowska to przyrodzone kalectwo duchowe, obłęd mroku i karykaturalna deformacja (O sprzecznościach sprawy żydowskiej, W-wa 1911). Ano, nic dodać. Demaskuje też Żydów jako wiecznych koczowników. Potępia też syjonizm jako ideę bałamutną.

Żydówkę – przyrodnią siostrę Celiny Szymanowskiej-Mickiewiczowej wziął sobie za żonę polski wybitny poeta Teofil Lenartowicz, zwany lirykiem Mazowsza.

Żydem był adwokat Baruch Lesman, który później zmienił nazwisko na Bolesław Leśmian. Pochodził po kądzieli z rodu Eisenbaumów. Jego poetycka twórczość, na siłę windowana przez Żydów, zawiera wiele cech raczej fantasmagorii niż piękna, więcej właściwej żydowskim artystom frustracji i bezsensowności niż estetyki. Zamazuje granicę między światem żywych a umarłych w sposób paranoidalny, co może być dowodem na zwyrodnienie wyobraźni, jak i twórczość Żyda Szagała (Chagall), Kapłana (Chaplin) czy bazgracza prymitywów i rozprutych pierzyn w żydowskim sztetł – Bruno Szulca. Pełno w jego twórczości krwiożerczych mitów z Tory, jest nawet konstatacja, że Bóg od dawna pochowany w grobie.

Przykładem degrengolady polskiego arystokraty może być mariaż Marcina, księcia Lubomirskiego, który był synem Antoniego, piastującego godność miecznika koronnego. Był pupilkiem króla Stanisława Augusta, generałem wojsk polskich. Ale najbardziej słynął z hulaszczego trybu życia i… dostarczania królowi baletniczek – raczej nie do tańca – na królewski dwór. Kiedy przeputał majątek, ożenił się z Żydówką-frankistką, Teklą Łabęcką. Stąd więc widome hebrajskie fizjonomie u niektórych Lubomirskich!

Przechrztą żydowskim był „kapłan Awangardy” poetyckiej, Tadeusz Peiper. Szerzej pisał o jego żydowskiej biografii Miesięcznik Żydowski w artykule Chaima Löw, nr 4, 1965.

Żarliwy i czołowy antysemita, Stanisław Piasecki, redaktor tygodnika Prosto z Mostu, rzecznik idei rasizmu, urodził się z matki Żydówki, Gizeli Zylberfeld, córki Izraela.

Królewska rodzina Poniatowskich wzięła swój początek od przechrzty pochodzącego z Litwy. Stosunek króla Stanisława Augusta do Żydów był więcej niż życzliwy. Miewał lukratywne interesy z żydowskim bankierem Zbytkowerem. Jak mówią źródła francuskie, ojciec króla był synem naturalnym księcia Sapiehy, hetmana wielkiego litewskiego i Żydówki, którego to ojca zaadoptował szlachcic Poniatowski.

Babka króla po mieczu była z domu Niewiarowska, które to nazwisko przybierali przechrztowie.

Nie brakło mariaży z Żydówkami i u Radziwiłłów. Jeden z nich, Konstanty, książę Radziwiłł ożenił się w 1676 roku z Luizą Antoniną Weiss (Blanc), zżydziwszy mitrę swą książęcą. Inny Radziwiłł, książę Michał, ordynat antonińsko-przygodziecki z Wielkopolski, pułkownik cesarstwa niemieckiego z okresu pierwszej wojny światowej, z Miriam, córką Lejbusia i Augusty Lejbroków, stuprocentowych Żydów, spłodziwszy z nią dwoje żydziąt: syna (ur. 1899) i córkę (ur. 1904).

Również wielki poeta Kazimierz Przerwa-Tetmajer jest synem Żydówki-frankistki – Julii z Grabowskich. Jego brat cioteczny Tadeusz Boy-Żeleński to rodzony syn siostry matki Tetmajera, zatem też rodził się z matki Żydówki.

Wielki muzyk, wirtuoz skrzypiec, Henryk Wieniawski pochodził z rodziny żydowskiej, która nazywała się na początku swej egzystencji Pietruszka. Takie nazwisko nosił jeszcze ojciec Henryka: Tobiasz-Rofe. Matka Henryka, także Żydówka, nosiła nazwisko Wolff.

Z Żydówką ożenił się też jeden ze znanego rodu magnackiego Karol hrabia Zamojski. Uczynił to dla podreperowania fortuny, bo jego wybranka, Róża Kronenberg, była córką słynnego przechrzty barona Kronenberga.

Z Facebooka, wpis jest obecnie niedostępny:
https://www.facebook.com/notes/maciej-krzaczkowski/nazwiska-%C5%BCydowskich-przechrzt%C3%B3w-neofit%C3%B3w/184904108361246
Za http://zbijadek.ning.com

https://ktojestkto.wordpress.com

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za zawarte w artykule treści.
Admin

Komentarzy 29 do “Nazwiska żydowskich przechrztów – neofitów”

 1. Zbyszko said

  Pan Bóg, jak wiemy, dopuścił krwawe rozprawienie się z polską szlachtą, ale czy ktoś zadał sobie pytanie : dlaczego Pan Bóg dopuścił do tego?
  Czy będziemy zawsze już tylko rozdzierać szaty nad wywózkami na Sybir, Wielką Emigracją itd?, czy w końcu Polacy zadają sobie to pytanie : dlaczego tak się stało?

 2. Jabo said

  Wychodzi na to, że prezydent A. Duda miał racje , kiedy mówił, że w każdym Polaku płynie żydowska krew. Nie powiedział jednak, że w Żydach płynie polska krew. Wynika z tego, że żydowska krew jest mocniejsza. Polacy się zażydzili, a Żydzi zachowali czystość rasową.

 3. Okadwa said

  Spece a detektywi rasowi…
  Oko tudzież węch czyli nic się nie ukryje.
  Nazwiska we jarmułkach rozkminione i do akt dodane.
  Ha!… ino jaki z tego morał?… że Polacy to idioci?
  Przecie wszystko prawie żeż na Żydzie stoi!
  I stoi na stacji lokomotywa,
  Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
  Tłusta oliwa.
  Wagony do niej podoczepiali
  I setki Żydów do nich wepchali…
  Rok 1941 na Podlasiu… pogromy we trzydziestu miejscowościach.
  We piwnicy budynku zamknięto kilkanaście młodych Żydówek.
  Po kilku dniach zawleczono je do lasu i zatłuczono pałkami.
  Detektywi… może zbyt nie doszukiwać.
  … chyba że we sumieniach swych.

 4. Olo said

  Ale poca o tym pisać? Poca mówić? To niedobra jest! To antysemityzm! To polski faszyzm!

 5. Kura domowa said

  Panie Gajowy, chyba trzeba tak pisać pod każdym artykułem, bo co rusz znajduje się jakiś osobnik na Gajówce oskarżający pana o podobne poglądy. Choć wiedzą ,że są to tylko przedruki…Inaczej będzie Pan musiał tracić cenny czas na banownanie .
  Ja zgadzam się z treścią artykułu.
  Pozdrawiam serdecznie.

 6. Kura domowa said

  ad.4. Mam w domu pewne dokumenty, z ktorych wynika, ze moja rodzina ze strony Taty pochodzi od Fryderyka z Biebersteinu, dokumentowany w XI wieku. Herb Rogala-róg bawoli i jeleni.
  Dokument mam po francusku i po polsku, datownay 1933 roku. Tylko to nazwisko trochę nie pasuje, bo jak się kończy na- stein,to chyba nic dobrego z tego nie wynika…..

 7. Tadeusz said

  Ad 1. Może czas zastanowić się nad celowością powstań styczniowego i listopadowego. może czas podsumować ile Polacy stracili na tych powstaniach. Na Kongresie Wiedeńskim to car rosyjski żądał utworzenia Królestwa polskiego. Zależnego od Rosji ale posiadającego własny Sejm, rząd i wojsko. Co prawda brat cara książę Konstanty był wicekrólem ale był też polonofilem i mężem polskiej księżnej. Powstawały wtedy nowe gałęzie przemysłu. Kraj się rozwijał. Car do polskiej armii sprowadzał byłych oficerów z wojsk napoleońskich nie czyniąc im wstrętu. No to nie spodobało się to paru narwańcom i namówieni przez niedawnych sojuszników Rosji, Anglików pragnących przejąć szlaki handlowe przez Rosję, do wywołania powstania. No i co się stało? to co miało. Skończyła się autonomia, jeszcze nie całkiem ale wprowadziła się do Priwiślańskiego Kraju rosyjska armia.
  Wprowadzono język rosyjski do szkół i pozbawiano majątków skazanych na deportację. Majątki te darowano wyróżniającym sie oficerom rosyjskim ,którzy sprzedawali je natychmiast. Zgadywać kto kupował nie musicie. Żmijowy naród. To było pierwsze powstanie. Drugie było znacznie groźniejsze w skutkach.

 8. Antares said

  O Boże, nawet Szopen to żyd? Ludzie to jakaś masakra.
  Czy czasem jakiś żyd nie próbuje nas zdołować? Patrzcie tępe goje, wszystko co lepsze u was to żyd.

  ———-
  To jest wcale niewikluczowane…
  Admin

 9. Nie zapomnijmy także o żydowskich czasopismach dla katolików, które są prowadzone przez żydostwo jak gadzinówki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

 10. Lily said

  „Polska JEST Ojczyzna Dwoch Narodow,
  polskiego i zydowskiego, i Nikt Nie Jest
  w Stanie Wymazac Tego z Historii”.
  Oswiadczyl niejaki Jaroslaw G.
  O ile dobrze pamietam bylo to w marcu 2018r.

  UWAGA ! .
  Ten sam Jaroslaw G, ale
  „Ukraincy beda NOWA Elita ,w Polsce”.

 11. Piotr B. said

  Cywilizacja zydowska str.352 Judeopolonia…wyjasnia wszystko.Po co jakis goowin?

 12. Boydar said

  Pani Kuro, co by nie powiedzieć taki jednak Frankenstein charakter miał dobry 🙂

 13. kontra said

  re 8

  Nie, jak katolicy nie chcą wypromować swoich katolickich muzyków pisarzy itd to ktos musi wypełnić te pustke.
  mogłyby „Gość Niedzielny” i „Niedziela” ale to tylko echo gazety wyborczej

  ——
  Nie chcą? A może nie mają na swych usługach mediów i banksterów?
  Admin

 14. tras said

  czyli rację miał prezio adrian dudex kiedy mówił, że w każdym z nas płynie kropla żydowskiej krwi!!!
  coś jak darwinowski: człowiek pochodzi od małpy!!

 15. wspaniały said

  odnośnie pochodzenia matki Chopina
  ochrzczona zaraz po urodzeniu
  https://chopin.nifc.pl/pl/chopin/osoba/6362_justyna-chopin

 16. ? said

  „jeden z nich był wielkim łowczym księcia Radziwiłła i cichym jego… bankierem i powiernikiem.”

  Chrześcijanie korzystające z usług takich napletkowych specjalistów to był początek katastrofy.

 17. Wywrotowiec said

  Do 8 Antares :
  …a kiedy pan widzial ostatnio zdjecie muzyka ?
  Wazne,ze czul sie Polakiem.
  Zamiast wpadac w rozpacz nalezy sie cieszyc,ze rzydzianska krew sie rozciencza co kiedys moze zaowocowac,rzydzi i cyganie rowniez ulegaja wplywom oraz uplywowi czasu.

 18. Wywrotowiec said

  Neofici polscy praca,ktora ukazala sie drukiem w roku 1904 Teodora Joske-Cholinskiego,ktory spedzil wieksza czesc swojego zycia na kwerendzie archiwaliow.Lista jest szalenie dluga.
  https://ornatowski.com/wykazy-nazwisk/neofici-polscy/

 19. Wywrotowiec said

  Moze ktos jeszcze nie widzial innej listy politykow niepolskiego rzadu…..
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich

 20. I*** said

  (18) Teodor Jeske-Choiński…

 21. wnikliwymokiem said

  Ad17.

  Hmmm … Lwów,1875 r., przemówienie Mędrca Syjonu w kahale :

  ” (..) prawdą jest, że niektórzy Żydzi dają się chrzcić, ale fakt ten tylko przyczynia się do wzmocnienia naszej potęgi, gdyż chrzczeni Żydzi zawsze Żydami zostają (…) „

 22. Alexis said

  Dlaczego nikt nie bierze pod uwage jednej rzeczy. Oni przejmowali / kradlii/ nasze dobra, ziemię , przemysł. Od czasu I przedwojennej Solidarność. To dlaczego nikt nie bierze mozliwości, że kradli tez literaturę, muzykę naszych twórców. Ileż wynalazków i pomysłów racjonalizatorskich zostało ukradzionych? Myslę, że kultury tez to dotyczy.

 23. Wlodek said

  Ad. [2]
  „… Wynika z tego, że żydowska krew jest mocniejsza …”

  Porównując efektywność postępu zakażania ludności Polski na tle Europy i Świata, można się jednak pocieszyć tym, że jak „neoPolak” przyłoży do czegoś rękę, to nawet, gdyby to było wręcz niemożliwe, to i tak coś spieprzy.

  Może jednak nas uratuje, ten polski niepoprawny gen.
  Może nawet doczekamy się koszernej wersji przyśpiewek: „… nic się nie stało”, albo „… mądry po szkodzie”, itp.

 24. Nie ma znaczenia, czy ktoś ma domieszkę krwi żydowskiej. Ważne, jak postępuje, co robi, ku czemu zmierza, za czym się opowiada i czy jest w tym wszystkim konsekwentny.

 25. Boydar said

  Taki Szaweł, dajmy na to. Słusznie. Jednak moje zdanie z urzędu się nie liczy https://pl.wikipedia.org/wiki/Nemo_iudex_in_causa_sua

 26. Kura domowa said

  Nie wydaje się , że żydowska krew jest silniejsza. Une po prostu kradną zdobycze innych narodów i przedstawiają je jako własne.

 27. Ad. 26

  Ta „moc krwi” polega na tym, że po wielu pokoleniach ich mogą się wciąż objawiać ich charakterystyczne cechy… A jakie to cechy? To już pytanie do niezależnych antropologów…

 28. kontra said

  ——
  Nie chcą? A może nie mają na swych usługach mediów i banksterów?
  Admin

  Jest RM, GN, N lokalne gazetki KK to promocja min 1 rozpoznawalnego katolika piosenkarza / pisarza w „Wolnej Polsce” nie będzie trudna? może za duzo wymagam

  ———
  Pan to porównuje???
  Admin

 29. Ad. 26

  Une po prostu kradną zdobycze innych narodów i przedstawiają je jako własne.

  Tak robił np. Einstein. I nie widział w tym nic złego. Taka rasa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: